Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Cora + Abby

    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 4/11/2017, 20:48

    Neutiekla som stála som tam a chcela som jej pomôcť ale ako vidím tak jej nebolo potreba pomáhať. Zvládla to sama. Pokrútim hlavou. "Si nadprirodzená bytosť ale neviem čo presne. A neboj sa ja som tiež nadprirodzená bytosť. Takže sa nemusíš za to hanbiť." Pousmejem sa a prídem k nej a zodvihnem jej tvár aby sa pozrela na mňa a moje oči sa premenia na vlčie. "Nie si v tom sama." Pousmejem sa.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 4/11/2017, 21:21

    Chvíli jsem ji poslouchala než jsem uslyšela kroky. Zvedla mi bradu a já se podívala do jejich očí, které se přeměnili na vlčí. To nebyla ta věc, které jsem se zalekla. Vše okolo zmizelo a já si všimla krátkého úseku její budoucnosti, kdy stojí u jezera a vedle ni stojí žena. Ne, dívka a drží se za ruce. Uhnula jsem rychle pohledem až jsem ji padla do náruče. *Sakra neměla jsem tak rychle uhybat.* Řeknu si v hlavě. *Je to jen malá, drobná vidina. Úsek budoucnosti. Nic to není.* Snažila jsem se uklidnit a v ruce jsem stále svírala kosu.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 4/11/2017, 21:30

    Ona sa mi pozrela do očí a ja som sa pousmiala. Ale potom som videla že sa zľakla lenže som nevedela čoho sa bojí. Bojí sa mňa alebo čoho sa bojí? A než som sa jej stihla opýtať čoho sa zľakla tak mi padla do náručia. "Abby si v poriadku?" Opýtam sa a robila som si o ňu starosti. Najskôr sa niečoho zľakla a potom mi spadla do náručia. Čo to má všetko znamenať? Asi sa jej to budem musieť opýtať ale teraz nie až keď bude vhodná chvíľa. Aj som sa jej chcela opýtať prečo stále drží tu kosu ale nevedela som či je vstave hovoriť a tak som to nechala tak.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 5/11/2017, 16:12

    Slyšela jsem jak na mě mluvila. Pomalu jsem se narovnala a nechala jsem kosu zmizet. V ruce jsem svírala náhrdelník, který jsem si připnula na krk. ,,Řeknu ti co jsem jen..někde v klidu." Zašeptám a pousměju se na ni. Byla jsem unavená. Zatracená náhodná schopnost.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 5/11/2017, 17:11

    Kosa jej zmizla a mala len náhrdelník ktorý si pripla na krk. Pozrela som sa prekvapene. "Môžeme ísť ku mne domov ak chceš."Poviem a pozriem sa na ňu. Nechcela som jej rozkazovať a tak som to nechala na nej či bude chcieť ísť ku mne alebo nie. A keď tak sa nič nestane pôjdeme niekam inam kde bude pokoj.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 6/11/2017, 18:35

    Když nabýdla svůj domov jen jsem se nervózně usmála. ,,Pokud ti to nebude vadit, tak bych ti byla vděčná." Pousměju se a zavrávorám. ,,Tak mě veď." Zasměju se a pomalu se rozejdu po cestě, která byla už hůř vidět.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 6/11/2017, 19:54

    "Keby mi to vadilo tak by som ti to nenúkala predsa." Pousmejem sa. "A budem rada ak pôjdeš ku mne." Povedala som natešene. Bola som rada že súhlasila pretože som sa bála či bude chcieť ísť ku mne keď ma ešte poriadne nepozná. Keď povedala aby som ju viedla tak som prikývla. "Dobre tak poďme. Nie je to ďaleko." Poviem a potom sa vydám po ulici smerom k môjmu domu. Cesta netrvala dlho a asi po 15 minútach sme boli pri mojom dome. "Tak a sme tu." Poviem a odomknem dvere a vojdem dnu. "Tak poď ďalej." Pozvem ju dnu a pousmejem sa.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 6/11/2017, 20:56

    ,,Děkuji." Zašeptám a rozejdu se za ni. Šli jsme pomalu ale cesta i tak trvala rychle. Prohlédla jsem si její dům a pousmála jsem se. ,,Krásný dům." Zašeptám a vejdu do vnitř. Vzuju si boty a rozhlédnu se po vnitřním vzhledu.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 6/11/2017, 21:08

    "Neďakuj." Pousmejem sa a keď sme prišli ku mne domov tak mi ho pochválila. "Ďakujem som rada že sa ti páči. Tak sa vyzuj a cíť sa ako doma." Poviem a potom odídem do kuchyne. "Dáš si niečo?" Opýtam sa jej a dívala som sa či jej mám čo ponúknuť a či nebudem musieť bežať do obchodu na nákupy.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 8/11/2017, 11:34

    Podívám se na ní a dojdu ke gauči kam se posadím. ,,Postačí mi čaj." Usměju se na ni. ,,Omlouvám se co jsi viděla tam venku. Nechtěla jsem aby jsi mě tak to viděla. Je to má práce. Proto jsem tady." Podívám se na ni. ,,Ale tobě neublížím." Podívám se na ni a pokusím se usmát než skloním hlavu a dotknu se prsty náhrdelníku.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 8/11/2017, 11:46

    Keď povie že chce len čaj tak dám variť vodu a pripravím hrnček a do neho dám čaj. Potom čakám kedy sa voda uvarí a potom jej zalejem čaj a dám jej cukor a hrnček jej podám. „Nech sa páči.“ Podám jej ho a pousmejem sa. Potom sa mi začne ospravedlňovať za to čo sa stalo vonku. Ja sa len na ňu pozriem a pousmejem sa. „To nestojí za reč. Nemusíš sa ospravedlňovať. A to je dobre že je to tvoja robota. Aspoň sa nemusím báť že ma niekto napadne. Lebo ty ich zabíjaš. A som rada že mne neublížiš. Aj keď ja som vlkodlak a pri úplnku sa moc neovládam.“ Povzdychnem si a potom prídem k nej a pohladím ju. „Nebuď smutná s toho. Nič sa nestalo.“ Pousmejem sa a potom si sadnem a sledujem ju.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 8/11/2017, 11:58

    ,,Je pravda, že se bojím psů, ale.." polknu. ,,Mám dvě prosby. Pomůžes mi zbavit se strachu ze psů?" Zašeptám a přes to si promnu rameno. ,,A ta další věc..jsi zvěrolékařka. Zvládla by jsi holubici ošetřit křídlo?" Polknu a podívám se na ni.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 8/11/2017, 13:56

    Trochu som ostala sklamaná keď povedala že sa bojí psov. Ale keď sa opýtala či by som jej nepomohla zbaviť sa strachu so psov tak som natešená prikývla. "Ano pomôžem ti a veľmi rada. A neboj sa ja by som ti nikdy neublížila. A aj keď je úplnok tak sa schovám do lesa aby som nikomu neublížila. A keď skončí tak až potom sa vrátim domov." Poviem a pousmejem sa. Potom sa ma opýtala či by som vedela ošetriť holubie krídlo. "Som veterinárka takže viem ošetriť každé zviera. Takže zvládnem aj holubie krídlo. Prečo sa pýtaš? Máš nejakého zraneného holuba?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a pousmejem sa.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 8/11/2017, 14:15

    ,,Děkuji." Usměju se a potom se nervózně Pousmeju. ,,No ano." Polknu a podívám se na ni. Zaůtočil na ni pes a ona si pohmoždila asi křídlo a nemůže létat." Začnu trošku nabírat červenou barvu. Vstanu a svléknu si svetr, takže mohla vidět tetování křídel, které se začali zhmotňovat. Křídla se dotýkaly země a já zčervenala. ,,Pravé křídlo mi nejde narovnat do celého roztažení." Zašeptám nervózně čekající na její odpověď.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 8/11/2017, 15:46

    "Neďakuj." Pousmejem sa a pozriem sa prekvapene."Tak to je mi moc ľúto. Ja sa budem snažiť sa jej pomôcť." Nechápala som ako toho holuba prinesie. Veď nič nemala zo sebou. Ale potom sa začalo s ňou niečo diať. Ona začala červenať a potom sa postavila a vyzliekla si sveter a na hrudi mala krídla. A len som sa prekvapene dívala čo sa deje. Nechápala som ako sa krídla ktoré mala na hrudi mohli zhmotniť ale stalo sa to. Potom mi povedala čo má za problém. "Dobre pozriem sa na to." Poviem a potom chytím to krídlo a obzerám si ho. "Má zlomenú kosť a je pricviknutá do svalu." Poviem a so skrinky vytiahnem lekárničku a opatrne chytím to krídlo a opatrne tú kosť vrátim do pôvodného stavu a potom krídlo zafačujem. "Teraz musí odpočívať a nepoužívať krídlo aby dobre vzrástlo. Aj keď neviem či bude ešte lietať. To sa uvidí keď sa kosť vylieči." Povzdychnem si.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 10:41

    Podívala jsem se na ni ale ne otočila jsem se celá. ,,Stejně lítat nebudu. Řekla jsem bratrovi, že po tom co odešel, tak nebudu lítat. Takže je jen na něm jestli budu létat nebo ne." Podívám se opět na zem protože jsem se snažila zakrýt bolest když mi srovnávala kost. ,,Jsem Anděl.." zamumlám tiše. ,,,,Takže chápu, že jsi překvapena z toho jak se mi zhmotnila křídla." Když ucítím, že mi křídlo zavázala tak jsem se k ni otočila čelem a křídla si na zádech složila.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 9/11/2017, 13:40

    "Preco? A tebe to nechýba to lietanie? Čo by som ja dala za to sa preletieť ale som len obyčajný vlk ktorý nič nevie iba a premeniť." Povzdychnem si a skloním hlavu a spomeniem si na to ako som s Leonom ktorý bol tiež anjel lietali. Prečo ma len opustil? Ja som ho tak milovala a on ma opustil. Nahrnú sa mi slzy do očí. A preto pár krát zamrkám aby som ich zahnala. "Prečo to je na ňom? Veď ty môžeš rozhodovať či budeš lietať alebo nie." Pozriem sa prekvapene na ňu. A keď povie že je anjel tak prikývnem. "Myslela som si to. Už som sa s anjelmi stretla. Ale sú to obyčajný hajzli ktorý využijú bezbranné dievča a potom ju odkopnú ako špinavé prádlo. Ano som ale už tomu všetkému chápem." Poviem smutne a skloním hlavu a dám si hlavu do dlaní.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 13:56

    ,,Myslíš, že já tebe chci využít?" Dám hlavu na stranu a roztáhnu levé křídlo, které mělo metr a půl cca. Podívám se na ni než ji zvednu bradu a usmeju se. ,,Já ti budu dobrou oporou. A až se mi křídlo uzdravý, tak se spolu proletíme." Políbím ji na čelo a pohladím ji po vlasech.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 9/11/2017, 17:11

    "Prepáč jasne že som to tak nemyslela. Prepáč mi to." Vzdychnem si a potom sa pozriem na jej krídlo. Bolo dosť veľké až som sa divila že mi s ním neporozbíjala nábytok. Pozriem sa na ňu a pousmejem sa. "Ďakujem veľmi pekne. Moc to pre mňa znamená." Potešilo ma keď povedala že keď sa jej uzdraví krídlo tak sa spolu preletíme. "To by som bola moc šťastná. Ale nehovorila si že o tom či budeš lietať alebo nie rozhoduje tvoj brat?" Opýtam sa a sledovala som ju. Bolo mi to divné že najskôr hovorila že nemôže lietať a krátko na to už hovorila že sa spolu preletíme. A preto by som bola rada ak by mi to vysvetlila lebo som tomu vôbec nerozumela.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 17:41

    ,,No..je možné, že se s bratrem v bližší době uvidím a než jsem od něj utekla tak mě nutil létat. Jenže jsem v tu dobu nemohla protože mám zraněné křídlo, ale jemu jsem to ještě neřekla. A hlavně ne létala jsem tak cca 3 roky takže mi to chvíli bude trvat než na to opět přijdu." Pousměju se a podrbu se na hlavě. ,,Jinak to jsk jsem ti na chvíli venku skolabovala do náruče. Něco jsem viděla." Uhnu pohledem abych se ji nedívala do očí. ,,Nemáš sestru nebo nějakou bližší kamarádku?" Optám se tiše.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 9/11/2017, 23:42

    Počúvala som ju. A ako som ju tak počúvala tak som sa s lietaním rozlúčila úplne. Na čo mi to sľúbila že si zalietame keď hovorí že to nevie? To si chce so mňa robiť srandu ako všetci ostatný? Asi ano. Veď ja som na smiech každému. Všetkým som ukradnutá. Nahrnú sa mi slzy a dám si tvár do dlaní aby nevidela že plačem. Potom povie že keď mi odpadla do náručia tak niečo videla. Potom sa ma opýta či nemám nejakú sestru alebo blízsku kamarátku. "Nemám nikoho!" Skríknem na ňu s plačom. Nemala som nikoho a je otázky mi blížili. Prečo sa to vôbec pýtala? To chcela vidieť ako sa trápim alebo čo?
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 14:29

    Když na mě křikla jen jsem se stáhla. ,,Mám schopnost vidět do budoucna." Špitnu a obléknu se. ,,Omlouvám se že jsem tě..naštvala." Rozejdu se ke dveřím a nazuji si boty. ,,Už nebudu nadále otravovat ve tvém životě." Zašeptám a odejdu pryč ven do mrazu.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 10/11/2017, 14:54

    "Budúcnosť? Akú? A prepáč nechcela som na teba vyletieť." Poviem s plačom. "Nechoď preč prosím." Rozbehnem sa za ňou a nemala som nič oblečené.Mala som iba tričko a tepláky a bosá som bežala za ňou. "Počkaj Abby!" Kričala som s plačom za ňou. A keď som ju dobehla chytila som ju za ruku. "Prosím nehnevaj sa na mňa. Prosím vráť sa ku mne." Poviem s plačom.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 15:09

    Zastavila jsem se a podívala se na ni. Vypadalo, že ji to opravdu mrzí. ,,Dobře." Pokývnu hlavou a rozejdu se pomalu zpět do jejího domu s tím že ji vezmu za ruku aby tam nezůstala sama.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 30

    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Cora Queen 10/11/2017, 15:38

    Veľmi ma to mrzelo ale nemusela sa ma to pýtať. Akurát to takto zle skončilo. Keď sme šli domov tak som celú cestu mlčala. Teraz som sa bála niečo povedať aby som zase niečo nepokazila. Asi bude lepšie keď budem držať hubu a nebudem nič hovoriť. Potom aspoň nikoho nenahnevám a všetci budú spokojný. Keď prídeme k domu tak otvorím dvere a pozriem sa na ňu a vojdem dnu. Bola som rada že som v teple lebo mi bola vážne veľká zima. Keď som bola vnútry tak som sa pozrela na ňu a čakala som čo spraví.

    Sponsored content


    Cora + Abby - Stránka 2 Empty Re: Cora + Abby

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 9/5/2024, 00:19