Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Herní Místnost

    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 18/3/2018, 23:41

    Tento druh obrany je Ezekielovi povědomí, je mu jasné že toto byla určitě Mirys tak jí věnuje vděčný pohled. Řídí se nyní podle sluchu a zraku, tma mu nevadí, miluje jí a tak mu nedělá problém se orientovat a naleznout otvory, ze kterých se tam valí voda, ihned použije svou ledovou magii, pomocí které vodu uvnitř otvorů zmrazí a prakticky tím otvory ucpe a voda, která tam teče, by se neměla tedy dostat dál. „Jsou všichni v pohodě?“
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 18/3/2018, 23:50

    Nejsem si jist v jakém poměru hrály v mé obraně roli štěstí, skill a pomoc ostatních a snad to ani nechci vědět, hlavní je, že jsem nebyl zasažen ani jednou šipkou a tak se rozhlédnu kolem a všimnu si, že Ezekiel už zamrazil přitékající vodu. Když se zeptá jestli jsou všichni v pohodě, jen kývnu hlavou a ujistím se, že i Blackey unikl bez zranění. Když si uvědomím, že sedí Fen'linovi mezi nohami řeknu si, že usoudil, že držet se poblíž něj bude bezpečnější než poblíž mě. Bylo to logické a nemohl jsem mu to vyčítat. "Co teď, dokáže někdo z vás prorazit stěnu před námi?" zeptám se a popojdu směrem k ostatním.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 19/3/2018, 00:14

    Místnost se neustále plnila vodou a už po chvilce ji měl Elias někde nad koleny. I tak zapřemýšlel nad tím, jak zastavit tekoucí vodu, která neustále naplňovala zavřenou místnost. S takovou se tady za chvíli všichni utopí... V další chvilce si všiml šipky, která letěla jeho směrem a proto uskočil stranou, což se ukázalo být špatným rozhodnutím, když ucítil šiplavou bolest na krku, noze a následně i na několika místech v oblasti hrudníku a zad. S tichým zavrčením sebou trhl a zapřel se hůlkou o zem. Když už se zdálo že jsou v bezpečí, zrušil své trny, které se mlhavě rozplynuly, až po nich nezůstalo jediné stopy. Jeden z jejich spojenců byl naštěstí užitečný a zmrazil díry ve zdech, kterými ještě před chvíli protékala studená voda, jenže dříve než se Elias nadál, celé tělo mu ochablo a držel se na nohách jenom díky hůlce a vodě, která jeho váhu ještě částečně udržovala, než mu pod rukou sjela a on sebou nehybně a ochromeně pleskl do vody.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 00:25

    Má temná magie nebyla zrovna dvakrát užitečná, naštěstí mé tělo obalí trny, které zablokují veškeré šipky, které mířily mým směrem. Oddechnu si a když se trny stáhnou, podívám se na Ezekiela, který se ptal, jestli jsme v pořádku.
    "Já ano a s tou stěnou zkusím něco udělat," odpovím naráz Ezekielovi i Kaelovi, když najednou uslyším hlasité šplouchnutí, které se ozvalo hned vedle mě. Okamžitě se otočím na Eliase, který ležel zcela ponořený ve vodě. Rychle ho vytáhnu a zvednu do náruče. Měl v sobě zapíchnutých hned několik šipek. Přitisknu ho k sobě, abych ho mohl držet jen jednou rukou, zatímco druhou z něj veškeré šipky opatrně vytáhnu a začnu ho kontrolovat. Naštěstí to vypadalo, že je při vědomí, vnímá a je jen paralyzovaný. Oddechnu si a pousměji se na něj.
    "Budeš v pořádku, jen to chvíli vydrž," zašeptám, hodím si ho na záda a omotám kolem něj i svého hrudníku struny, aby mi na zádech držel. Byl jsem teď opravdu rád, že byl ve své dětské podobě... Ve své obvyklé... By se mi táhl opravdu špatně. Rozejdu se k zatarasenému průchodu, než rychle napíšu runu posilující mou sílu a začnu do pravé ruky shromažďovat temnou magii. Na ruce se mi objeví drápy, zatnu ji v pěst a pak vší silou udeřím do zdi, která se pod mým úderem rozsype. Nechám drápy zmizet, opráším si ruce a otočím se na všechny přítomné.
    "Pokračujeme?" zeptám se, než se sám vydám dál chodbou.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 19/3/2018, 00:34

    Když konečně šipky proletěly a pak i voda přestala napouštět tuhle místnost díky Ezekielovi, rozhlédla jsem se po všech, jak na tom jsou. Ano, viděla jsem na Fena a Eliase, takže jsem věděla, že je Fen v pohodě, ale Elias ne. Jenže tu nebyli jen oni. Naštěstí se ukázalo, že Ezekiel a Kael jsou oba v pořádku. Takže Elias byl jediný, který to schytal. V duchu jsem si zanadávala, že jsem nebyla rychlejší a teď už štít spustím, což znamenalo, že šipky spadly do vody, ty které můj štít držel. A pak sebou Elias plácl do vody. Fen naštěstí zareagoval dost rychle a přehodil si ho přes záda. No, alespoň mi bylo jasné tohle - nebyl to jeho syn. To, jak se dostaneme odtud, přes ty stěny, jsem nechala vymyslet kluky. Já bych jim v tomhle stejně nejspíš nepomohla a Fen se o to postaral snadno. A tak jsme mohli pokračovat dál. "Takže... vážně nemám plýtvat magií? Alespoň bych jí plýtvala jen já a ne my všichni až se zase něco spustí." Upozornila jsem Fena, aby to ještě zvážil, ale dost potichu. Vlastně nevím roč, ale nebyla jsem nejspíš ještě zvyklá roztrubovat do světa o svých schopnostech. A kdo jo?
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 19/3/2018, 12:16

    Má upřímnou radost, že to všichni zvládli, šipky očividně nemají nějaký smrtící účinek, kdyby ano, věří, že by Fen'lin vyváděl a ne že by ho jen vzal na záda a šel dál. Své brnění z ledu už nepotřebuje nebo spíš vrstvu ledu takže jí ze sebe dostane. Přiblíží se trochu blíž k Fen'linovi a Mirys ne že by chtěl jít po jejich boku, ale drží se za nimi trochu blíž. *Zajímavý způsob jak se zbavit takové stěny, já by něco takového asi nezvládl. * Cestou se otočí na Kaela aby se ujistil, že je následuje. Moc se dál do řeči nepouští, místo toho radši dává pozor na to, kam šlape, aby náhodou nespustil taky takovou past či tak nějak podobně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/3/2018, 16:51

    Fen'lin se postaral jak o zeď před námi tak o jediného zasaženého člena naší skupiny, otočil se a s normálním výrazem, jako by na nás právě zaútočilo jen hejno otravných komárů a nic víc se zeptá, pokračujeme? a aniž by čekal na odpověď se otočí a pokračuje chodbou dál. Když vyrazíme dál, raději požádám Blackeyho aby se zviditelnil pro všechny a posvítil nám na cestu, vážně už totiž nehodlám šlápnout na další past a nechci aby se to stalo ani nikomu jinému. Pro jistotu také vyvolám dva Essence Eatery a dva Flesh Eatery, kteří mi začnou kroužit nad hlavou, kdyby na nás někdo zaútočil. Chvilku si pohrávám s myšlenkou, že bych pomocí Memory Eatera všem vymazal vzpomínku na to, že jsem to byl já kdo aktivoval onu past, ale vzhledem k jejich ostražitosti sem neměl sebemenší šanci na úspěch a tak se jen zahledím do země a pronesu tiché "omlouvám se" než přidám do kroku a zařadím se znovu těsně za ostatní.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 19/3/2018, 17:15

    Bylo nepříjemné sledovat jak se pomalu potápí ke dnu a nemůže se ani pohnout, přestože si byl jistý že byl dostatečně opatrný na to, aby se nic takového nestalo. Jeho hůlka šla okamžitě ke dnu a tak ji chvíli sledoval, než se k němu natáhly něčí ruce, které ho vytáhly ven. Okamžitě zalapal po dechu a očima roztěkaně prolétl místnost, alespoň co mu to poloha hlavy dovolila, než si ho démon přitiskl k sobě a začal mu vytahovat šipky z těla. Dostane se mu vysvětlení že bude v pořádku a jen to musí chvíli vydržet. Sám se krátce zmateně zadíval na Fen'lina, který si ho hodil na záda. Hlava mu dopadla na jeho záda a pohledem teď mohl sledovat mladíka v kapuci, který přecchizí past zaktivoval. Fen'lin se o zeď brzy postaral, ale najednou si Elias uvědomil že mu něco chybí.
    "Hůlku.... mou... mou hůlku... prosím!" vydechne s menšími obtížemi kvůli ochablému tělu a kdyby mohl, bylo na něm jasně vidět, že by dost vyváděl. Ta hůlka pro něj byla velice důležitá, obsahovala obrovské množství tisíce duší, které sbíral v podsvětí aby je mohl využít pro jeden mocný rituál. Nemohl všechny ty roky ztratit jenom pohou neopatrností, za kterou se teď proklínal, ne teď a ne tady, čekala ho ještě dlouhá cesta než jich bude mít dostatek pro naplnění svého cíle. Mladík na nějž měl teď omezený výhled, vytvořil několik párů magických ptáků, kteří mu plachtili nad hlavou a tak je se zájmem tiše pozoroval a přemýšlel o jaký druh magie by se mohlo jednat. Zároveň si nemohl nepovšimnout omluvy, kterou spíše odezřel z jeho rtů, než aby ji ve čvachtající vodě slyšel. Kdyby mohl, zavrtěl by hlavou ale takhle jenom lehce rozevřel rty a zabodl do něj svůj pohled.
    "Není třeba se omlouvat, je to má blbost, že jsem nebyl schopný ochránit sám sebe. Příště budu opatrnější," pronese tiše ale dostatečně nahlas, aby ho mladík opodál slyšel a znovu panicky zamrká kvůli hůlce, kterou stále nedostal, až mu pramínky vlasů spadly přes oči a nic moc teď neviděl. Jenom při ráznějším kroku jeho společníka, se mu na chvíly odhrnuly z obločí, než se vrátily zpět. Jestli by se s tou hůlkou něco stalo, těžko říci jak by se Elias zachoval.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 18:26

    Sotva udělám pár kroků směrem do chodby, zaslechnu Eliasův tichý hlas, mluvil s velkými obtížemi a chtěl svou hůlku. Okamžitě se otočím na patě a spíš než abych se vracel k hůlce, která byla pod vodou a cítil jsem ji jen díky svému elementu vody, připevním pár tenkých drátků, kterými prudce škubnu a hůlka vyletí z vody. Obratně ji chytím do ruky a okamžitě ucítím přítomnost tisíce duší, které v ní byly. Přeběhne mi mráz po zádech, ale nedám nic najevo a raději s vydám dál. Mirys mě upozorní na to, že by mohla použít magii, aby se už tohle nestalo. Otočím se na ni a chvíli si ji prohlížím, než si povzdechnu.
    "Dobrá... Všichni pojďte trochu blíž. Mirys, můžeš vytvořit štít kolem nás všech?" odpovím a zadívám se na Ezekiela, který tiše kráčel s námi a nic moc neříkal, než svůj pohled přesunu na Kaela, který se nejspíš omluvil, i když jsem ho neslyšel, ale z Eliasovi odpovědi to bylo zřejmé.
    "Mohlo se to stát komukoliv, nemohl jsi to vědět," zamumlám a připevním si hůlku pomocí strun na záda, hned vedle Eliase. Dokud jsem ji držel, stále jsem cítil všechny ty duše a... Nebyl to zrovna nejlepší pocit. Navíc jsem měl teď díky té pasti lepší obrázek o schopnostech ostatních a o tom, co dokáží, i když jsem moc dobře, věděl, že jsem ještě neviděl všechno.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 19/3/2018, 18:37

    Byla jsem si dobře vědoma toho, jak se Ezekiel přiblížil a nakonec i Kael přišel blíž. Což bylo dobře. Fen je pak, po tom, co vytáhl Eliasovu hůlku z vody, upozornil na to, že když přijdou blíž utvořím kolem nás štít. Ohlédla jsem se a přikývla. Počkala jsem, až se Kael a Ezekiel přiblíží ještě trochu a pak vytvořila kolem nás takovou kopuli štítu. Snažila jsem se aby byl dost silný, ale na druhou stranu, abych zase hned nepřišla o všechnu energii. Budu ji ještě potřebovat, to jsem věděla určitě. "Tak jo, jdeme." Zavelela jsem, když už jsem byla se štítem hotová a posouvala jsem ho s námi. Bylo by fajn, aby se tohle už nestalo. A pak mě to napadlo. Šla jsem pomalu dál vedle Fena a dávala si pozor kam šlapu a při tom jsem nadhodila: "Hele, můžou tu být další nášlapný pasti, co zabránit vůbec tomu, abychom na nějakou šlápli? Já nevím...udělat si nějak pevnou vrstvu na podlaze, abychom chodili po té vrstvě a ne po podlaze, kde jsou nástrahy?" Zkusila jsem. Určitě by to bylo bezpečnější, i když jsem úplně nedomyslela jak tu vrstvu vytvořit. To bych vymýšlela až to někdo podpoří a nezavrhne se slovy, že nechce plýtvat energií. Ale stejně už byli všichni ve střehu a Kael si dokonce vyvolal pár pomocníků pomocí magie. Když jsem se ohlédla, abych si alespoň trochu prohlédla jeho havrany, nutila mě pak intuice zkontrolovat Theiu. Ta byla na štěstí stále na mém rameni. Pevně se držela a vypadala už trochu nejistě, ale důvěřovala mi.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 19/3/2018, 18:44

    Hůlky si bohužel nevšiml, možná by si jí všiml později ovšem Fen'lin jí vytáhl dřív. Ezekiel se drží docela blízko Fen'lina a Mirys, takže se moc přibližovat nemusí ale i tak radši udělá jeden, dva prudké kroky aby zmenšil jejich vzdálenost. „To neřeš.“ Podotkne ohledně omluvy ze strany Kaela. Spíš přemýšlí jak je možné že Kael je temný anděl ale má jen jedno křídlo. Nedokáže si představit, kdyby na tom byl takto. Ovšem Mirys něco navrhne a Ezekiel musí uznat, že na tom něco určitě bude, zamyslí se tedy, co přesně by mohl udělat a hlavně zda to vůbec za ten pokus stojí. „Mohl bych zmrazit podlahu, i kdyby tedy byla někde nějaká nášlapná past a někdo na ní šlápl tak se nezapne. Je problémové že bych to musel stále obnovovat a kdybych to dělal furt rychle mi dojde magická energie.“
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/3/2018, 18:57

    Nikdo mě ze spuštění té pasti zdá se nevinil a když na mě promluvil Elias, všiml jsem si jak se snaží upozornit svým pohledem na hůlku, kterou upustil a tak se pro ni sehnu, ale než ji stihnu chytnout, jakoby sama vyletí z vody rovnou do Fen'linovi natažené ruky. Když se přidám k ostatním, Mirys kolem nás vyčaruje magický štít a zmíní se o vytvoření magické vrstvy na podlaze, čehož se chytí Ezekiel a navrhne zmražení podlahy. "S tím bych mohl pomoct zase já" řeknu, když podotkne, že by ho to stálo velké množství magické energie, položím mu ruku na rameno a vyšlu k němu část své magické energie, která by mu měla na nějakou dobu vydržet. "Stačí?" zeptám se a aniž bych čekal na odpověď znovu vyrazím dál. Pak se ale zarazím, otočím se na něj a dodám "snaž se ale spíš zmrazit zem jako takovou místo vrstvy ledu na ní, poslední co tady potřebujeme je kluzká podlaha pod nohama" a jen to dořeknu, vzpomenu si na první moment kdy jsem se potkal s Ireth.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 19/3/2018, 19:14

    Chvíli sledoval Kaela ale nevydrželo mu to moc dlouho, když obrátil pohled k vodě pod jejíž hladinou ležela jeho drahocenná hůl. Teď proklínal to, že se nemůže pohnout... natáhl by se pro ni totiž sám, jenže dříve než se vůbec nadál, udělal to jeho společník za pomocí magie. Ostatní se ihned začali domlouvat na nějaké te spolupráci a tak si jenom povzdechl a protože nemohl nic udělat, zůstal mlčet. Když viděl, že je hůlka v pořádku, uklidnil se a už se nezdál tolik rozrušený.
    "Díky," odvětil k bělovlasému démonovi, na jehož zádech byl bezvládně připevněný a že by to bylo zrovna nejpohodlnější, to říci nemohl. Při výraznějším pohybu se mu drátky odíraly o oblečení a nemít ho, asi by šly otlaky vidět i na jeho kůži. No nemohl se ani držet, takže celou jeho váhu držely jenom magické drátky, které pomalu ani nešly vidět.
    "Pokud to netrefilo tebe, pak jsem spokojenej," řekne Elias k Fen'linovi a nadechne se. Nelíbilo se mu, že je neschopný pohybu a tak musí všechno nechat na ostatních, ale nezbývalo mu nic jiného než poslouchat a když mohl, odpovídat nebo dohazovat nějaké poznatky.
    "Co máš vůbec v plánu až tam dorazíme?" zeptá se nakonec Fen'lina.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 19:21

    Bezy se kolem nás vytvoří magicky štít a ostatní začnou diskutovat o tom, jak zabránit spuštění další pasti. Poslouchal jsem je a sám přemýšlel nad našimi možnostmi. Ezekiel navrhne, že by mohl podlahu zamrazit, ale hned na to dodá, že by ho to stálo hodně magie. Chtěl jsem namítnout, aby raději šetřil síly, ale když ucítím magii od Kaela, se kterým to ani nezamávalo, rozmyslím si to.
    "V chodbách to vypadá zatím bezpečně, ale až se dostaneme do nějaké větší místnosti, bude fajn, když podlahu zamrazíš. Možná to pomůže, možná ti to sebere tolik magie, že to za to ani nebude stát, ale za zkoušku nic nedáme," vydechnu a když mi Elias poděkuje a po chvilce dodá, že je spokojený, že mě to netrefilo, povzdechnu si.
    "Neděkuj, je to samozřejmost, to já bych měl děkovat... Nebýt tebe, někdo by teď vláčel mě," odpovím tiše a podepřu ho rukama, aby ho nedržely jen drátky. Věděl jsem, že jsou velmi tenké a ostré, když na ně někdo dá moc velkou váhu.
    "V plánu? Zabít tu démonku a jít domů..." ušklíbnu se lehkovážně, poté ale zavrtím hlavou.
    "Neboj se, neberu to na lehkou váhu... Moc toho o ní ale nevím, takže nemůžu plánovat dopředu... Každopádně má magie vody se bude hodit," odpovím teď už vážně.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 19/3/2018, 19:30

    Byla jsem ráda, že se mé další myšlenky ostatní chytili a nezavrhli ji. Přeci jen to bylo divné, být tu jako jediná dívka. Ale co. Půlku svého života jsem se cítila sama, tohle zvládnu. Ale čím blíž jsme byli té démonce, tím víc jsem přemýšlela nad tím, jestli tu dneska někdo nezemře a co je vlastně v našich rukou. Zamyslela jsem se nad tím natolik, že jsem zapomněla vnímat ostatní. Prostě jsem se ztratila v mysli. Povzdechla jsem si nakonec a zavrtěla hlavou. To, že nad tím budu přemýšlet nic nevyřeší zatím. Teď bylo důležité jen najít správnou cestu. A o to se měl postarat Fen a Elias, snad. A Fen byl vůdčí typ, takže proč ne. Určitě to zvládne lépe než ostatní z nás. Ale co bude pak? Co až se dostaneme k ní? Nikdo z nás ani pořádně neví co je zač, ale musíme ji zastavit. Jenže co znamená zastavit? Zabít ji? Zneškodnit? A bylo to tu zase. Zase jsem se ztratila v myšlenkách. Ale nejspíš to moc nevadilo. Dávala jsem si při tom pozor na cestu a udržovala kolem nás štít silný. Ale jinak jsem celou věc nechala na nich a přemýšlela.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Admin 19/3/2018, 19:32

    Skupinka pokračovala dál v cestě, poté, co přežili první nástrahu, která se v chrámu skrývala. Brzy dorazí do dalšího sálu, který byl mnohem větší, než ten předešlý. Ezekiel pokryje podlahu tenkou vrstvou ledu, aby nikdo nemohl spustit past a poté se všichni ostražitě vydají dovnitř. Jakmile se dostanou doprostřed místnosti, objeví se v průchodu před nimi démonická postava.
    "Tak přeci jen máme návštěvu! Uvidíme na jak dlouho!" zasměje se démon a zčistajasna celá podlaha v obrovském sálu zmizí. Tenká vrstva ledu okamžitě praskne a asi dvacet metrů pod podlahou byly dlouhé, ostré, špičaté ostny. Pád na ně z této výšky znamenal okamžitou smrt. Místností se rozléhal smích démona, který stál bezpečně v průchodu a hned na to se v místnosti začnou objevovat desítky, ne-li stovky okřídlených tvorů, kteří se s řevem vrhli na skupinku, která zela nad propastí. Bylo na první pohled jasné, že tyto bytosti mají hlad.
    Připravte svá křídla pro vzdušný boj.


    Herní Místnost - Stránka 2 2924265841
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 19/3/2018, 19:54

    Cítí, že magická energie v jeho těle rapidně narostla, takže to rozhodně uvítá. „Stačí díky.“ Podotkne a pokračuje v cestě, ještě ho zajímá názor ostatních, zda má podlahu tedy zmrazit nebo ne. „Neboj, pokud umíš bruslit tak to klouzat nebudu, ale vrstvu ledu jsem v plánu neměl, jen opravdu zamražení podlahy do úrovně abych vyřadil mechanismus pastí.“ Když se pak slova chopí Fen'lin uzná, že je pravda co říká a že stačí používat ledovou magii uvnitř větších a rozlehlejších místností či chodbách, ovšem i tak je dost rád z energie kterou mu předal Kael. „Vlastně tvá magie vody a má ledová magie se dá dobře kombinovat, kdybych měl třeba jen snížit teplotu vodu, jak to je? Čím je voda studenější tím odolnější před vysokými teplotami?“ Sice to může vypadat že Ezekiel poslouchá, cizí rozhovory ale i kdyby nechtěl tak to při blízkosti v jaké jdou tak by to stejně zaslechl. Když se ocitnou v další místnosti, tentokrát v menší tak vytvoří na zemi tenkou vrstvu ledu, aby vyřadil pasti, ale zároveň aby tam nikdo neklouzal. Aby tak udělal, musel se dlaní dotknout podlahy, když se zvedá, zahlédne periferním viděním nějakou postavu. Tak se tedy narovná a věnuje postavě pozorný pohled. „Hele společnost.“ Podotkne, když pozoruje danou postavu. Když v tom najednou zmizí podlaha, Ezekiel logicky začne padat dolů, trochu ho nasere, že tak zbytečně vytvořil vrstvičku ledu ale tak co nadělá, u zad se mu vytvoří dvojice mohutných černých křídel, kterými několikrát zamává, aby se udržel ve vzduchu a aby neletěl dolů. Ovšem to už na ně vyletí nějaké malé potvory, Ezekiel okamžitě ze vzdušné magie okolo sebe vytvoří desítky ledových bodců (o délce 30 centimetrů a tloušťce 15 centimetrů). Tyto bodce vystřelí proti těm potvorám s úmyslem jich dostat co nejvíc a mezitím a si vezme meč, který je ve formě biče u jeho pasu a meč zase změní do jeho pravé podoby a tou je ostrý meč.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/3/2018, 20:24

    Když už byl kolem nás magický štít a Ezekiel se právě sklonil k podlaze aby ji zmrazil, usoudil jsem, že je zbytečné nechávat kolem sebe kroužit své havránky a nechat vytažené křídlo. Jen co jsem obojí nechal zmizet se však dostavila ironie osudu, podlaha pod celou obrovskou místností do které jsme před chvílí vstoupili zmizela. Nemít na svém obličeji tak dokonalý pocker-face právě bych ho použil. Okamžitě tedy znovu vyčaruji čtyři Flesh Eatery, kteří mě chytnou za rukávy a udrží mě ve vzduchu. Jen co si oddychnu, že jsem to nějak vychytal se však kolem nás objeví obrovské množství tvorů, které jsem nikdy neviděl a vůbec nevypadají, že přišli na pokec. Přeletím je očima a hned je mi jasné, že i kdybych vyvolal nejvíc havranů kolik jen dokážu, stejně by jich nebylo dost. Tak tedy vyvolám bezpečný počet u kterého jsem si jist, že ho dokážu ovládat a nebudou úplně slabý což je padesát Flesh Eaterů a padesát Essence Eaterů a pošlu je na levou část nepřátel. Jejich úkol byl jednoduchý, zneschopnit křídla aby spadli do propasti, nebo jim vysát dost magické energie aby tam stejně spadli... a pokud by se jim podařilo obojí, o to lépe. Poté se zasoustředím na všechny své spojence abych je nezasáhl a aktivuji auru strachu v plné síle proti všem ostatním. Nemyslel jsem si, že by se mohli otočit a začít utíkat, ale pokud se alespoň na moment pozastaví dá to ostatním a mojím havranům čas k útoku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:37

    Chvíli jsme kráčeli chodbami než se dostaneme před obrovský sál. Zastavím se a počkám na Ezekiela, než zmrazí podlahu, poté se všichni opatrně vydáme dál. Najednou si však všimnu postavy s démonickými rys, která se nám začne smát a hned na to pod námi zmizí podlaha. Okamžitě se změním do démonické podoby a roztáhnu obrovská křídla, která bohužel zpřetrhají všechny dráty, které byly omotané kolem mého těla. Hůl vyletí do vzduchu, zatímco Elias začne padat k zemi. Tiše zanadávám, než kolem Eliase i padajícího, svítícího tvora patřícího Kaelovi omotám drátky a zachytím je ve vzduchu. Chtěl jsem chytit i Kaela, ale toho drželi ve vzduchu čtyři havrani. Najednou se kolem nás objeví velké množství potvor a tak nechám své ruce změnit na ostré, dlouhé drápy a připravím se k boji. Ezekiel některé poraní, či rovnou zabije útokem pomocí ledu, ale zbytek se dostane k nám. Začnu odrážet jejich útoky, když si všimnu, že zpřetrhaly dráty, kterými jsem držel Eliase. Chtěl jsem ho znovu chytit, ale když si všimnu trnů kolem jeho těla, nechám ho být a místo toho připevním dráty, které držely Kaelova zvířecího společníka k jeho majiteli a pomocí prudkého máchnutí křídel se dostanu dál od mých společníků a vletím přímo do největšího hejna těch potvor. V další vteřině většinu z nich usmažím pomocí silného výboje elektřiny a jen tiše doufám, že jsem nezasáhl žádného z mých společníků.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 19/3/2018, 21:16

    Po celou dobu se nechal nést na zádech a byl rád, když ho Fen trochu podepřel, bylo to o něco lepší a tak se jenom zamyslel nad jeho slovy. Byl rád že to jeho společník nebere na lehkou váhu a chtěl mu pomoci co nejvíce mohl, zatím se ale prokázal spíše jako přítěž něž nějaká pomoc a tak se zadíval do země a sledoval podlahu, kterou nechávali za sebou. Chvíli přemýšlel nad tím, co dělá špatně ale ať se snažil jak chtěl, nedokázal na to přijít a ptát se na to teď nebylo vhodné, kor kdyř mezi sebou debatovali ostaní. Elias se tedy rozhodl pro taktické mlčení a akorát se díval někam pod sebe. Zanedlouho se dostali do nějakého velkého sálu a tak očima prolétl okolí co mohl. Dokonce si všiml že lehce pohnul hlavou, což znamenalo že se mu do těla pomalu vracel cit. Zhluboka se nadechne, ale v tom zaslechne smích a nějaká slova, kterým nerozuměl. Chtěl se otočit, ale v tom ucítí poryv cizí magie a než se nadá, podlaha pod jejich nohama zcela zmizela. Párkrát nechápavě zamrkal, ale najednou se drátky, které ho ještě před chvíli držely na zádech zpřetrhají a začne padat dolů. Pohled mu chvíli padl na bodce pod ním, ale ješt předtím vystřelil očima k hůlce, které odletěla někam do vzduchu. S vypětím veškerých sil se mu podařilo k ní natáhnout ruku, ale byl prostě příliš moc daleko na to aby ji mohl čapnout a tak se ji sotva dotkl, než ji akorát roztočil a odrazil prsty ještě o kus dál. V duchu si zanadával a až po chvilce si uvědomil že letí přímo dolů. Okamžitě kolem sebe vytvořil pár trnů, ale byl příliš daleko od veškerých stěn, aby se jich stihl chytit a tak je akorát stačil vystřelil k drátkům, které držely nějakého magického tvora. Když tak ale udělal a uvědomil si, že by je akorát strhl dolů se sebou, rozhodl se nechat trny zmizet. Kromě toho neměl navybranou... protože se párkrát přetočil a i přesto, že se dokázal trochu pohnout, pořád to nebylo nic úžasného. I kdyby si teď vytvořil křídla z temnoty, nestihl by pád srovnat a stejně by se na bodce nabodl. Zeširoka rozevřel oči a v další chvilce na vrcholcích bodců vytvořil hned několik pevných stinných vrstev, které pospojoval, až pod nimi vytvořil pevnou stinnou plochu, o kterou se rozplácl a doufal že je dost široká na to, aby pokryla i místo, kde by mohla jeho hůlka spadnout, jinak se opravdu nasere.
    Za malou chvíli se opatrně posadil, než se ohlédl nad propast na jejich společníky. Zdálo se, že to zvládají bez sebemenších problémů a tak se prostě postavil a rozešel se dál po spodu propasti, kterou pokrývaly jeho stíny, až narazil na stěnu na druhé straně místnosti, odkud cítil magickou energii toho démona, který celou tuhle past zaktivoval. Okamžitě se změnil na stín a doplazil se po stěně až na její vrchol, kde se zhmotni la dříve než se démon nadál, ho probodl stíny skrz na skrz ze všech možných stran co mohl, než doskočil nohama pevně na zem. Stíny na spodu propasti ještě držel a ihned se začal rozlhížet po svojí hůlce, jejíž zdroj cítil někde u čtveřice bytostí. Bylo uklidňující se zase moci hýbat.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 19/3/2018, 21:25

    Šli jsme dál chodbou a hlavním světlem nám byl ten zvláštní mazlíček Kaela. Přesunula jsem tedy své myšlenky chvilku k němu. Vždycky mě zajímala zvláštní stvoření magická už jen kvůli tomu, že jsem se sama na nějaké měnila. A tohle bylo vskutku zajímavé. Ani jsem si nevšimla, že jsme byli u dalšího sálu, jak jsem se zamyslela a tak mě zastavil až Fen, do kterého jsem trochu vrazila, ale jen slabě. Zavrtěla jsem hlavou a hned se rozhlédla co se děje. Ezekiel zmrazil podlahu, abychom nešlápli na další spouštěče pastí, ale jen co jsme se dostali dál do sálu, rozeznám ve tmě v další chodbě postavu, která měla démonické rysy. Zasmál se a nazval nás návštěvou. Než jsme se však nadáli, už pod námi nebyla podlaha a Ezekielův slabý led praskl. Takže jsme se chvíli řítili dolů, ale ne moc dlouho. Ezekiel si nechal narůst svá křídla stejně jako Fen a kolem Kaela už poletovalo dost havranů, kteří ho unesli. Eliase chytil Fen, stejně jako Kaelova mazlíka. A já si teď nechala narůst také rychle křídla, ale nevěděla jsem, jestli dokážu vzlétnout takhle. Stále to pro mě bylo náročné i když ze země s rozeběhem jsem to už zvládala. Ale tady to bylo jiné. Pokusila jsem se udržet ve vzduchu, ale nevedlo se mi to. Roto jsem rychle vytvořila ze štítu podlahu těsně nad ostny. Takže jsem na něj dopadla, ale nic se nestalo, stejně jako ostatním, kdyby spadli. Postavila jsem se a tentokráte už vzlétla. Bylo jistější zůstat ve vzduchu, ale rozhodně jsem hned nechtěla odhalovat, že jsem zvědomág. Možná že se ještě bude hodit překvapení, kdo ví. A jestli ne... No ani Ezekiel nevěděl, že jsem zvěromág, jen Fen. A mě by rozhodně nevadilo, kdyby to tak zůstalo.
    Vzlétla jsem do úrovně, kde bývala podlaha a rozhlédla se. Řítilo se na nás celé hejno jakýchsi potvor a všichni s nimi už bojovali, tedy Ezekiel, Kael a Fen. Když jsem sklopila pohled víc k zemi, zahlédla jsem Eliase, který se obalil trny, ale padal. Sice by dopadl na můj štít, ale radši jsem pro něj sletěla a chytila ho, než se ho stihl dotknout. Byl malý a tudíž lehký. Avšak pod mým štítem se vytvořily temné stíny. To zřejmě udělal Elias, aby se nenabodl na bodce, takže magii stále ovládat mohl i když se nemohl hýbat. No a to byla další špatná domněnka. Jen co jsem ho položila na zem, posadil se a pak se zvedl na nohy a rozešel se ke stěně. Chtěla jsem mu nabídnout, že ho nahoru vezmu, ale to už se změnil ve stín a prostě zmizel. Tak jsem zase nabrala sama výšku a to právě ve chvíli, kdy Fen vletěl mezi ty potvory a použil blesky. Hned jsem se zaměřila na všechny a utvořila kolem nich jednotlivé štíty, které by magii měly zabránit, ale ničemu jinému, jen magii, která by jim měla ublížit. Nesebralo mi to proto tolik energie, ale i tak jsem se cítila slabší.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Admin 19/3/2018, 21:49

    Každý člen skupinky si s touto situací poradil jinak, Ezekiel neměl jediný problém vznést se na svých černých křídlech a ihned využil ledovou magii k tomu, aby se zbavil první vlny potvor, která na ně mířila. Některé se však dostaly blíž a proto utržil několik povrchových škrábanců, které však nebyly nijak vážné a byl schopný se o potvory postarat i při boji z blízka. I Kael se udržel ve vzduchu, i když měl jen jedno křídlo díky svým havranům, kteří ho drželi ve vzduchu a zároveň začali ničit létající démonické bestie. Jeho Essence Eateři byli sice rychle rozcupováni, Flesh Eateři měli téměř volný prostor, jelikož většina bestií magii neovládala. Eliasova hůlka, která však vyletěla do vzduchu a ještě byla drobným démonem roztočena si svůj cíl opravdu nevybírala a tak brzy přistála Kaelovi přímo uprostřed čela. Naštěstí ji však zachytil a po chvíli ucítil přítomnost tisíců duší, které v ní byly uzavřeny a prosily o pomoc. Elias se také zachránil a v rychlosti se postaral o démona, který jim nechal podlahu zmizet pod nohama, nevšiml si však dalšího, který to všechno pozoroval z zpovzdálí a vypálil proti Eliasovi mocný magický útok, než se rozběhl chodbou za svou paní, aby ji varoval před blížící se skupinou. Fen'linův kousek se ukázal jako velmi nezodpovědný, postaral se sice o většinu bestií, ale při vletu do celého hejna ho stačil poškrábat a pokousat. I jeho křídla byly potrhaná a nemohl tak dobře letět, proto byl nucen co nejrychleji přistát. Mirys všechny úspěšně ochránila před elektřinou, jejíž část narazila do štítu, ale ubylo jí jen trochu magie. O zbytek bestií se postarají Flesh Eateři, kteří rychle dokončili svou práci.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 19/3/2018, 22:11

    Všiml si že Mirys má problém s létáním, stále se s tím pořádně nesžila. Má nutkání jí s tím trochu pomoct ale nechce dělat něco, co by nemusela uvítat s pozitivní reakcí. Pozoruje jak ty podivné vrány Kaela pomáhají likvidovat ty příšerky nebo co to je a pak i Fen'lin, který úspěšně svým výbojem zlikviduje velké množství monster. Škrábance, které Ezekiel utržil, jsou zanedbatelné zranění, nyní se skrze ně prosekává svým mečem, některým usekne jen křídlo nebo dvě, některým zase obě a případně je přesekne vejpůl. „Heh Kaele! Tamten ti je podobnej!“ Podotkne, když letí k zemi jedna potvora, které právě usekl křídlo. Pomalu se to blížilo ke konci, Ezekiel si ovšem všimne Fen'lina, který je nucen přistát tak s tím bojem skončí a meč opět změní do formy biče a připevní si ho okolo pasu, aby mohl Fen'linovi pomoct přistát a on se tak zbytečně nevyčerpal. Mezitím aktivuje svou schopnost Sanus, regenerace která je silná když je ve velké tmě nebo je tam mnoho stínů a tak se mu veškeré zranění během okamžiku vyléčí a nezůstane po něm žádná známka.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/3/2018, 22:29

    Essence Eateři mizeli jeden po druhém velkou rychlostí a tak se zbytek, který ještě nezničili nechám zmizet, vyvolám místo nich pár dalších Flesh Eaterů a pozoruji jak zabíjejí jednu příšeru za druhou. Ostatní zdá se taky nenarazili na větší množství problémů ikdyž někteří měli pár drobných zranění. Já jsem vyvázl bez zranění a nevypadalo to, že by se mi mohlo ještě něco stát. Jen si to pomyslím, ucítím prudký náraz něčeho tvrdého přímo mezi očima a tak se jednou rukou chytnu za pulzující čelo a druhou rukou chytnu... Eliasovu hůlku. Zajímavé, vypadalo to, že je pro něj velmi důležitá a on ji ztratil podruhé během ani ne hodiny. Když se moje prsty pevněji sevřou kolem hůlky ucítím velký nápor na svou mysl, jak ke mě promlouvá jedna duše za druhou a naříkají. Urychleně vyhodím hůlku jednomu z havranů co mě držel do zobáku abych se jí už nemusel dotýkat a ty nářky poslouchat. Když se pak znovu rozhlédnu všimnu si jak na mě dívá Ezekiel a volá, že mi je někdo podobnej. Chvilku nechápu co má na mysli, ale když si všimnu, že ukazuje přímo na jednu z příšer, která letěla k zemi s useknutým jedním křídlem hned je mi to jasné. Otočím se tedy na jednu z příšer, která byla podrápaná podobně jako Ezekiel a promluvím na ni "velice vtipné Ezekieli, možná by ses ale měl více starat o sebe než o mě jinak by si mohl přijít k dalším šrámům" pak se zarazím, přehnaně naznačím zaostřování zraku na příšeru a otočím se k pravému Ezekielovi se slovy "ježiši promiň, když on ti byl tak podobnej, že jsem vás vůbec nerozeznal" poté nechám dalšího ze svých havránků onu příšeru dodělat a otočím se od Ezekiela směrem k místu, kam právě chtěl přistát Fen'lin aby mě tam moji havránci také donesli.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 19/3/2018, 23:03

    Zamyšleně se otočil nad propast a zadíval se na čtveřici spojenců, kteří si docela hravě poradili s blížícím se nebezpečím. Jejich spolupráce nebyla vůbec hrozná, ale co až se dostanou k cíli, který byl stále někde před nimi? A proč se vůbec staral? Mělo by mu být jedno co bude s ostatními, jemu taky nikdo nepomáhal. Tedy až na démona který se vznášel nad propastí, byl vlastně jediný ke komu choval nějakou úctu, respekt, už jenom protože ho tehdy osvobodil z temnoty, zachránil mu život, dal mu místo a nějaký cíl... když ho všichni ostatní považovali za nemyslící bestii, monstrum... stvůru. Tehdy, tehdy ho nazval přítelem a rodinou a i když by mu do očí nikdy nepřiznal co to pro něj znamená, vážil si toho. Znovu se nadechne a zadívá se na místo, kde cítil zdroj mnoha duší. Stačil si sotva povšimnout toho, jak ji Kael sevřel ve své ruce, než ji vyhodil někam do vzduchu. Lehce to s ním trhlo a udělal jeden ráznější krok k propasti, ale dříve než se nadál, ucítil poryv magie ze směru chodby která vedla dál a než se nadál, dostal do zad přímý zásah magickou mocí a nestačil se ji ani vyhnout, natož ji postřehnout. V téhle formě byl o dost zranitelnější než normálně a tak to s jeho drobným dětským tělem škublo natolik, že odletěl a po chvilce si uvědomil že ho zasažená místa magií trochu popálila. Útok démona ale za žádnou cenu nečekal a tak se ani pořádně nestačil rozmyslet co by měl udělat. Kdyby nebyl pokrytý štítem od Mirys, pravděpodobně by byl na tom hodně špatně a nejspíše by byl i v bezvědomí, takhle utržel jen pár malých popálenin. Schopnosti ostatních byly fascinující, nebylo to tak že by je neviděl, jenom nebyl ten typ, který by za někým přišel, poplácal ho po rameni a řekl: Hej čau, tvá schopnost je fakt hustá, jak to děláš? Ne, uznání prokazoval úplně jinak, jen to málokdo dokázal postřehnout. Teď by se měl ale zachránit, jenže mu zatím nedocházelo jak a tak jen zeširoka rozevřel oči a nechápavě hleděl někam před sebe, neschopen stále pobrat, co se teď vlastně vůbec stalo. Zároveň mu došlo, že dívka pro jeho ochranu obětovala část své magické moci, což mu předtím vůbec nedocházelo a tak doslova opařen touhle myšlenkou letěl dál nad propastí.


    Naposledy upravil Elias dne 20/3/2018, 05:06, celkově upraveno 5 krát

    Sponsored content


    Herní Místnost - Stránka 2 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 26/4/2024, 21:03