Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Herní Místnost

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 23:16

    Až po chvilce ucítím všechny ty škrábance a kousance na mém těle. Byla otravné, ale to nejhorší bylo, že i blány na mých křídlech byly poškozené a tak jsem nemohl pořádně létat. S povzdechem roztáhnu křídla do plné délky a snesu se na pevnou podlahu. Naštěstí se ostatní o zbytek potvor postarali a skoro nikdo nebyl zraněný. Až na mě a Ezekiela, který měl ale jen pár škrábanců. Zaslechnu jak se ti dva popichují a tak mi jen zacukají koutky a když mi Ezekiel pomůže přistát, trochu se pousměji.
    "Díky," zamumlám a chvíli na to vedle nás přistane i Kael. Až teď si všimnu, že jsme stáli na místě, odkud jsme přišli, kde byl ještě kousek podlahy. Pohledem vyhledám Eliase, který stál na druhé straně místnosti a chci se ho zeptat, jestli je v pořádku, když najednou ucítím silný výboj magie, který ho o vteřinu později zasáhne do zad.
    "Eliasi!" zařvu a panika byla v mém hlase evidentní. Okamžitě se prudce odrazím ve snaze ho zachytit, ale byl hrozně daleko a nebyl jsem si vůbec jistý, jestli to stihnu. Má křídla mě nemohla nést tak rychle jako obvykle, přesto jsem se k němu snažil ze všech sil dostat.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 19/3/2018, 23:41

    Než jsem se nadála a stihla někomu víc pomoct, už se o ty potvory ostatní postarali. Připadala jsem si trochu zbytečná, ale ten pocit jsem rychle zahnala s tím, že já tu jsem jen kvůli ochraně. Oni tu jsou, aby s tím bojovali, já abych je ochránila. Tak snad se mi to povede. Vzlétla jsem a rovnou zamířia k Eliasovi, stejně naše cesta směřovala tam. To právě on se vypořádal s tím démonem, jenže se ukázalo, že tam byli dva. A i když jsem mířila hned k němu, ten druhý ho zasáhl. A jeho magie byla o dost silnější než můj štít. Letěla jsem přímo k němu a protože jsem byla blíž než ostatní, stačila jsem ho chytit, než spadl do propasti. Věděla jsem, že je zraněný, ale v první řadě bylo to, že ho musím dostat nad pevnou zem. Takže jsem ho rychle zanesla do chodby, kde ho trefili a kudy půjdeme dál. Byl malý a tudíž lehký. Kdyby byl velký jako Fen, Kael nebo Ezekiel, asi bych měla trochu problém ho unést. Má křídla byla přeci jen ještě slabá. Přistála jsem s ním trochu neomaleně, ale schytala jsem to spíš já, než on. Jeho jsem pak šetrně položila na břicho, abych mu mohla odhrnout propálené oblečení a podívat se na jeho zranění. Sice jsem nevěděla, jestli na tom někdo není podobně nebo hůř, ale Fenův zoufalý hlas jsem slyšela, takže on byl určitě ve stavu, který zvládne. A ti dva provokatéři se ještě před chvílí popichovali, takže nejhůř to zřejmě zase odskákal Elias. "Vydrž, oni přijdou a pomůžou ti. Vím, že jste mi s Fenem lhali, že určitě nejsi jeho syn, ale jsi pro něj důležitej. Takže se opovaž tady chcípnout!" Varovala jsem ho rovnou a pak se ohlédla za ostatními a pak mě napadlo...Ohlédla jsem se, abych se ujistila, že mám poblíž někde Theiu, ale ta tu nebyla. Tedy já jí zatím neviděla, dokud se neproměnila do své pravé podoby přímo nad Eliasem. Planula jasně rudým plamenem a vypadala jako by ji opravdu oheň tvořil. Oddechla jsem si, že je v pořádku a nic se jí nestalo. Byla pro mě důležitá. Až moc. A ona zřejmě věděla o co jde a co s tím může udělat, zatímco já o tom jen četla. Teď jsem poprvé viděla, jak Theie ukáply dvě slzičky na Eliasova záda. Zasyčelo to, ale pak se mu popáleniny velice rychle zahojily. Bylo úchvatné to sledovat. Ovšem ostatní o to bohužel přišli, protože se k nám dostali až když bylo po všem. "Jsi v pořádku?" Chtěla jsem se ujistit u Eliase, ale když se dostavili i ostatní, tak jsem se rovnou zeptala všech. "Všichni v pohodě?"
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 19/3/2018, 23:59

    Skončilo to celkem rychle, minimálně z pohledu Ezekiela. Slova od Kaela ignoruje, bylo to jen provokování za to, co si k němu dovolil Ezekiel. Když Ezekiel doufal, že už nebudou prozatím žádné další zvraty nebo problémy tak Elias dostal silnou magií přímý zásah, chtěl nějak zasáhnout a pomoci mu ale bylo to zbytečné, Mirys byla dost blízko a dokonce se k němu blíží i Fen'lin, takže by bylo naprosto zbytečné, kdyby se k němu řítili úplně všichni. Jen doufá, že bude v pořádku, vypadá to, že na něm Fen'linovi záleží a kdyby se mu něco stalo, mohlo by to ohrozit i ostatní kdyby v boji nedokázal myslet racionálně. *Škoda že nedokážu svou schopností léčit i ostatní. * Projde v mysli Ezekielovi když si uvědomí, že Elias bude potřebovat nejspíš ošetřit. Párkrát zamává křídly a vznese se do vzduchu a po chvilce zase jemně dopadne na zem na druhé straně u chodby, kterou budou pokračovat v cestě, poté jeho andělská černá křídla zase zmizí. Podívá se Eliasovi nyní na odhalená a ošklivě popálená záda. „Mohu mu to zchladit ledem, nebo je tu někdo kdo dokáže dočasně přesunout něčí schopnost na někoho jiného?“ Sice se zdá, že je Ezekiel vůči jeho stavu lhostejný ale panikařením nic nespraví, je potřeb zachovat chladnou hlavu nic jiného. Pozornost upoutá ještě podivné stvoření, které se tam zjeví nad Eliasem, ale to teď není důležité. Nebo aspoň to si myslel, dokud Elias není vyléčen. „Já jsem v pořádku ale hodilo by pomoct trochu i Fen'linovi.“
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/3/2018, 16:28

    Letěl jsem za ostatními, ale moji havránci nebyli dělaní na přenášení věcí a tak měli co dělat jen aby mě unesli. Když už jsem byl skoro u nich, ucítil jsem výboj magické energie, uviděl záblesk a už jsem jen pozoroval jak Elias, který dostal přímí zásah do zad letí vzduchem přímo nad propast. Naštěstí byla Mirys poblíž a tak ho chytla a přenesla zpět na místo s podlahou, kde se k nim všichni seběhli jak nejrychleji mohli. Nevím co se stalo, ale když jsem přiletěl na místo, Elias vypadal naprosto v pořádku a tak jsem se jen otočil k propasti a začal za strunu vytahovat Blackeyho nahoru k nám. Když byl Blackey nahoře, prohlédl jsem si tu strunu o něco pečlivěji a musel jsem uznat, že jsem nečekal, že bude při své tloušťce tak pevná. Když ale zjistím, že se jí nemůžu zbavit, otočím se na Fen'lina, zamávám mu před nosem Blackeym na strunce a řeknu "díky, ale mohl bys mě jí zase zbavit?"
    Pak přejdu k Eliasovi, natáhnu k němu prázdnou ruku a řeknu "a tohle je myslím tvoje". Po chvilce co se na mě nechápavě zadívá mi proletí havran nad hlavou a než zmizí spolu s ostatními mi upustí do otevřené dlaně jeho hůlku. Přesto, že jsem věděl co mě čeká jsem sebou nepatrně trhnul při doteku hůlky na mé holé kůži.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 20/3/2018, 16:48

    Co nejrychleji jsem se vyřítil k Eliasovi a okamžitě si kleknu vedle něj naproti Mirys. Díval jsem se na jeho zranění, která po chvilce zmizela a já si ani nevšiml díky čemu. Překvapeně zamrkám, nevšiml jsem si, že by někomu sebral životní energii. Po chvilce se k nám připojí i Ezekiel s Kaelem.
    "Jsem v pořádku, ty rány jsou jen povrchové, něco takového mě nezastaví," odfrknu si a trochu se protáhnu. Rány trochu pálily a štípaly, ale nebylo to nic hrozného, za chvíli si toho přestanu všímat. Teď mě spíš zajímal Elias.
    "Jsi v pořádku, Eliasi?" zeptám se ho starostlivě. Bylo to už podruhé, co se mu něco stalo a já tomu nezabránil. Kael mě požádá, abych ho zbavil struny a tak se na něj podívám, lusknu prsty a nechám ji zmizet, poté sleduji, jak Eliasovi vrátil hůlku a tak se trochu uleví i mě. Eliasovi na ní záleželo a trochu jsem se obával, co by udělal, kdyby o ni přišel.
    "Měli bychom pokračovat dál, čím déle budeme čekat, tím více času budou mít na přípravu. Ten co zranil Eliase se určitě dostal pryč," řeknu a vytáhnu Eliase na nohy.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 20/3/2018, 17:40

    Když letěl nad propastí do které začal po chviličce padat, máchl kolem sebe rukama, což mu bylo prd platné, protože se neměl čeho chytit. Byl ještě trochu vyvedený z míry ze zásahu magie který nečekal a tak byl opravdu rád, když ho Mirys chytila a dolétla s nim zpět na pevnou zem. Když ho položila na břicho, už se chystal v protestu přetáčet a stavět na nohy, ale to už mu odkrývala oblečení ze zad aby se zadívala na jeho spáleniny. Jenom zmateně zamrkal a zůstal ležet, nebylo to žádné zranění, které by pro něj bylo fatální, ale zároveň byl jenom otřesený z toho nečekaného útoku, i když se mohlo zdát že to, co ho trápí mnohem více jsou spíše myšlenky, které mu prolétly hlavou v tak nevhodnou chvíli. Nad slovy dívky se zamyslel a vyvolalo to v něm hned moře otázek, zatím si je však nechal pro sebe a čekal co se bude dít. Rány na těle ho lehce pálely a nenapadlo ho se podívat nad sebe a proto jenom hleděl někam do propasti, odkud předtím zaslechl svoje jméno. Jeho rány se ale najednou zacelily a vrátila se mu ztracená síla, což ho velice překvapilo, ale tak nějak to dával za dík dívce po jeho boku. Když už byl v pořádku, najednou u nich byli i ostatní a tak se na ně jenom ze země zmateně zadíval a prolétl všechny pohledem, aby usoudil v jakém stavu jsou.  Nejprve si prohlédl Mirys, poté Ezekiela který se tu dostavil jako další a navrhl něco s ledovou magií, což Elias trochu nepochopil, ale co mu došlo bylo že se nejspíše optával na léčící magii, kterou Elias naštěstí ovládal. Zanedlouho tu byl i Fen'lin a hned chvilku na to následoval i Kael. Když už tu všichni stáli tak hezky pohromadě, padla otázka, zda jsou všichni v pořádku. Když Fen'lin odfrkne s tím, že ho něco takového nezastaví, jenom ho probodne očima a je rád, že mu jako jediný pomohl na nohy, jinak by tam zmateně zůstal ležet. Bylo pro něj neobvyklé, že se o něj někdo staral nebo se zajímal o to, jestli je v pořádku a tak ho trochu vyplašil počet osob kolem něj, ještě když si na zemi při takové výšce připadal zranitelný a tak nějak na ráně.
    Když už stál nohama pevně na zemi, ohlédl se po ostatních a také na Kaela, který k němu došel s tím, že si myslí, že tohle je jeho. Nechápavě se zadívá na nabídnutou prázdnou ruku a nakloní hlavu na stranu, než mu v ruce přistane jeho hůlka. Zeširoka rozevřel oči a zadíval se na ni, než ji prudce uchopil do ruky, propálil Kaela pohledem a vydal se k Fen'linovi, kterého praštil holí mezi oči, než ho následně pomocí uložené životní energie v hůlce vyléčil.
    "Já léčit umím," řekne spíše k Ezekielovi, i když to nikdy nebylo přesně řečeno jako otázka, než se otočí na Mirys ke které se rozejde a krátce ji obejme, než se od ní s úsměvem vzdálí.
    "Děkuji, ale já nelhal. Já nebyl ten co to řekl," odvětí a místo vysvětlování se rozhodne to celé hodit na Fen'lina, jako kdyby žádná jejich domluva nikdy neexistovala. Poté se však vrátí pohledem ke Kaelovi a zastaví se až tesně před ním, než si ho začne prohlížet.
    "Vážím si toho," hlesne a zadívá se na hůlku v rukou, kterou si pozorně prohlédne. Neměla žádné praskliny a to bylo jenom dobře, proto si úlevně oddechne a zdálo se že v tu chvíli má opravdu slzičky na krajíčku. Přinejmenším ten jeho obličej, musel vypadat velice vtipně. Bylo to jako byste dítěti právě vrátili jeho ztracenou nejoblíbenější hračku. Když se ale Fen zmíní o tom, že by měli pokračovat dál, o přípravách a o tom že ten démon už bude dávno fuč, jenom přikývne a otočí se na ostatní. Tentorkát se rozhodl, že se bude držet blízko Mirys, přeci jenom kdyby se někomu něco stalo, ona ho může ochránit spolu s ní a on může dotyčného vyléčit. Přišlo mu to rozumější než v téhle zranitelné podobě kráčet někde vepředu.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 20/3/2018, 18:25

    Postupně jak k nám přilétali i ostatní jsem si je prohlížela, jestli jsou v pořádku. A jak jsem také předpokládala, Fen namítl, že ho ta povrchová zranění nezastaví. Bylo mi jasné že i ta budou chtít vyléčit, ale počkají snad dokud nebude po všem. Teď to vážně přežije a snad by se o to mohla postarat i to, že je démon. A ostatní vypadali vážně v pořádku, tak jsem do toho dál nešťourala a pak se vděčně usmála na Theiu, která vyléčila Eliase. Ten se však zdál trochu vyvedený z míry a postavil se až s Fenovou pomocí. Zvedla jsem se tedy ze země taky a chvilku jsem přemýšlela, jestli nenechat zmizet křídla. Ale nakonec jsem usoudila, že to je jen plýtvání magií a že by se mohla hodit.
    Než jsem se nadál už mě Elias objímal. Zmateně jsem se na něj koukla, ale když zmíní, že on nelhal jen jsem se ušklíbla. "Ne, jen jsi přikyvoval." Pousmála jsem se pobaveně, ale dál do toho nerýpala. Theia už také zůstala ve své podobě, ale zase si mi sedla na rameno. Její oheň mě nepálil, tak jako vždy. A pak už se tak nějak rozhodlo, že se půjde dál, po tom co ještě Elias poděkoval Kaelovi za hůlku a vzal si ji od něj. Pravda, na ni jsem já úplně zapomněla. Další,co mě překvapilo bylo to, že se Elias zařadil ke mě, když jsem už pomalu vyšli, ale já to nekomentovala a jen se pousmála a šla vedle něj. První šel zase Fen, ale já se držela blízko u něj a zase kolem nás utvořila štíty, ale tentokrát jednotlivě a kolem každého. Nejsilnější štít jsem se snažila udělat u Fena, protože šel první a byl první na ráně. Další byl u Eliase, protože říkal, že on umí léčit. U mě byl přirozeně silnější než u ostatních a Kael a Ezekiel šli poslední, proto jsem jejich štíty zesilovala až jako posledním.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Admin 20/3/2018, 19:45

    Skupinka pěti bytostí se i skrze veškeré nástrahy pomalu blížila ke zdroji magické moci, který každým okamžikem sílil a čím blíže jste mu byli, tím výrazněji jste to mohli cítit. Chvíli kráčeli dlouhou chodbou a asi po deseti minutách chození... nikdo z nich stále nedohlížel konce. Chodba však vedla dál a dál, až to někomu mohlo přijít divné, skoro jako kdyby se ani o píď neposunuli dál a chodili neustále v kruzích. Alespoň do té doby, dokud se na konci tmavé chodby nerozsvítily dvě ohnivé pochodně. Hlasitý smích se v tu samou chvíli rozezněl celou chodbou a každý kdo udělal krok, mohl jasně cítit, jak množství cizí magie, rapidně vzrostlo v celém okolí. Démon, který kráčel jako první už zdáli mohl rozeznat konec dlouhé, temné chodby, na jejímž konci zela obrovská osvětlená místnost, kterou byste rozhodně nečekali. Jak je možné že tu bylo světlo? Je to snad způsobené magií? Vypadalo to tu tak zachovale a přesto opuštěně, jen pár ptáků se všem vzneslo vysoko nad hlavou, než zmizeli někde v dálce, za starým chrámem. Skupinka se zastavila na kraji mostu, jehož střed zel někde na spodu propasti, která je teď oddělovala od ženy, která stála na druhé straně a vypadalo to, že jejich příchod již očekávala.
    "Vítejte mé děti! Muselo to být náročné, dojít až sem, ale nebojte se. Brzy vás ušetřím cesty domů!" hlesne žena s úsměvem, než se hlasitě rozesměje a její smích se v ozvěně ještě několikrát vrátí.



    Herní Místnost - Stránka 3 9acd347f6b36b1adfe6f7727e25cd4c8-1000
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 20/3/2018, 20:19

    „Sice povrchové ale zpomalují tě, nedokážeš teď ani létat, sice mi na tvém životě nějak nezáleží, záleží mi na tom mém, a když budeš vlivem zranění zpomalenej tak to může být problém i na mě protože se snižuje šance na úspěch i kdyby jen o malé zanedbatelné procento.“ Odpoví Ezekiel naprosto klidně směrem k Fen'linovi. Sice se zdá být mnohem silnější, ale to neznamená, že mu bude líbat boty. Nakonec aspoň někdo se o to postará a Elias ho vyléčí. To že Elias umí taky léčit je fajn vědět, aspoň něco do bonusu, sice Ezekiel to nebude potřebovat ale ostatní ano a Ezekiel dokáže léčit pouze sám sebe. *On jí objat? To zkusit já tak mi zláme ruce, abych nikoho už nikdy neobjal. *Pomyslí si, když tak sleduje Eliase, který objímá Mirys. Radši to ale nekomentuje a následuje vedle Kaela skupinu, sice někdo by řekl, že zadní voj bude méně důležitý, ale není to tak úplně pravda. Někdo musí, hlídá záda, aby nikdo nemohl zaútočit jen tak ze zálohy. Průchod touto chodbou Ezekielovi přijde nekonečný, snaží se zahlédnout konec, ale nic nevidí a to mu moc radost nedělá. Chytne do rukou svůj náhrdelník, kdyby někdo manipuloval s jeho myslí a podobně tak by to zastavil, takže iluze to nejspíš nebude, bylo to pro osobní ujištění, přívěšek pak opět schová a pokračuje v cestě, pravou ruku drží v úrovni pasu, aby mohl kdykoliv jednoduchým pohybem uvolnit meč ve tvaru biče a použít ho pro boj. Když v tom se konečně dostanou do cíle a ozve se hlasitý smích a kromě toho lze cítit silnou magii i když Ezekiel to moc neřeší ani se nesnáší hledat nějakou magii či podobně, nikdy se o něco podobného nepokoušel, toto nechává na jiných. Nedokáže tedy říct, kdo ze zdejších má jak silnou magickou energii. Dostanou se tedy k finální lokaci a je na první pohled jasné že Ezekiel z ní nemá radost, je tu celkem dost světla, sice světlo tvoří stíny pro jeho léčení ale Ezekiel by měl větší radost, kdyby se nacházeli ve tmě. „Blbý světlo, radši bych bral tmu.“ Nic jiného nepoví, očividně si z ženy nic moc nedělá, sice věří, že je silná ale nebude panikařit ani podobně, místo toho jednoduchým pohybem uvolní meč ze svého pasu a ten visí podél jeho těla ve formě biče. „Takže?“
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/3/2018, 20:51

    Očekával jsem od Eliase alespoň díky, ale jen mi prudkým pohybem sebral hůlku z dlaně a otočil se k Fen'linovi, kterého nejdříve praštil hůlkou mezi oči a hned na to mu vyléčil veškerá zranění. Bylo dobré vědět, že pokud se nám něco stane je tu někdo kdo nás může vyléčit. Pak prohodil pár slov k ostatním a dokonce objal Mirys, podle čeho jsem usoudil, že asi ona vyléčila jeho. Takže tu máme dokonce dva majitele léčících schopností, super. Nakonec se otočí i ke mně a hlesne, že si toho váží. Tyhle slova sama o sobě by stačila, ale výraz který měl na tváři při pohledu na svou hůlku byl tím největším důkazem jeho vděčnosti a tak přikývnu a řeknu "měl by sis ji lépe hlídat, příště už bych na ni nemusel 'narazit' " a jen co to dořeknu si znovu šáhnu na čelo kam mě ta hůlka trefila. Když jsme pak vyrazili dál chodbou směrem k magické moci, kterou jsem už cítil i já, Mirys kolem každého z nás vytvořila magický štít a tak jsem ho celou cestu chodbou zkoumal. Zdál se velice propracovaný a asi i hodně vydržel avšak pokud nemůže propustit ani vaše útoky zevnitř bude to veliký problém, obzvlášť pro někoho jako já, kdo se snažil vyhnout souboji na blízko. Vyzkoušel jsem proto, jestli mohu vyvolat své havrany mimo štít, který mě obklopoval a když jsem zjistil, že mohu byl jsem spokojený. Po celkem dlouhé době, která mi díky zkoumání štítu přišla jako chvilička jsme došli na konec a vstoupili do velkého prostoru osvětleného něčím, co se velice podobalo slunečnímu světlu. Když mě světlo praštilo do očí a já přestal prstem šťouchat do svého štítu, ucítil jsem, že osoba, které patřila ona magická energie za kterou jsme celou dobu šli je někde poblíž a dřív než jsem ji mohl nalézt očima jsem uslyšel její hlas.
    "Svou matku znám a ty jí určitě nejsi... a pro její dobro jsem přišel zastavit cokoli co máš v plánu s tímto městem" odpovím jí trošku hlasitěji než jsem měl v plánu, přesto však naprosto klidným hlasem.


    Naposledy upravil Kael Kuroshi dne 20/3/2018, 21:20, celkově upraveno 1 krát
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 20/3/2018, 21:12

    Moje prohlášení o zraněních se nelíbilo jak Ezekielovi, tak Eliasovi, který mě praští holí do čela, což jsem opravdu nečekal. Udělám krok dozadu a překvapeně zamrkám, než se promnu bolavé místo. Hned na to mě však vyléčí a tak se pousměji. K mému překvapení také obejme Mirys, než se všichni vydáme dál chodbou. Elias se tentokrát držel u Mirys, což bylo celkem logické a tak jsem ho nechal tam, kde je a šel jsem v čele skupiny. Ostražitě jsem se rozhlížel okolo a po několika minutách cesty staneme na mostě v osvětlenější a mnohem větší části chrámu. Cítil jsem opravdu velké množství magické energie, dost z ní patřilo ženě na druhé straně mostu, která na nás očividně už čekala. Ezekiel vypadal připravený k boji a vytáhne svůj meč, zatímco Kael poznamená rozhodným hlasem, že ji přišel zastavit. Ušklíbnu se a na rukou se mi objeví drápy.
    "To se ještě uvidí," zavrčím a udělám pár kroků dopředu.
    "Eliasi, myslím, že se nemusíme držet zpátky... Postarám se o tu ženskou, ale rozhodně není sama, můžu se spolehnout, že se postaráte o její přívržence?" zeptám se a znovu všechny přelétnu pohledem, než mé tělo obalí elektřina a obrovskou rychlostí vyrazím přímo proti démonce.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 20/3/2018, 21:54

    Elias celou dobu kráčel v tichosti vedle Mirys, která nic neříkala a akorát kolem nich vytvořila další štíty. Zamyšleně se na ni krátce ohlédl a chvíli si po cestě prohlížel její obličej. Byla jedinou ženou ve skupince a tak nějak ho myšlenky zavedly k Chise. Po chvilce chůze nad tím přestal doumat a koukl se zpátky před sebe na cestu, která vedla pořád dál a konce opravdu nedohlížel. Chvíli ho napadlo, že se změní na stíny a zkontroluje cestu před nimi, ale nakonec se rozhodl neudělat nic a jenom poslušně kráčel vedle ostatních. Sem tam se ohlédl za sebe a všiml si Kaela, který si pohrával se štítem a když do něj drbnul prstem, tak to chtěl prostě zkusit taky a nic mu v tom nebránilo. Zanedlouho se ale jeho pozornost od štítu přenesla na pochodně v dálce a než se nadál, objevil se spolu s ostatními ve velkém sálu nebo jak by se to dalo nazvat. Rozhlédl se, ale jeho pohled spadl na démonku, která promluvila a hned poté se zasmála. Elias to nijak nekomentoval, stejně jako poznatky ostatních. Jen chtěl dodat něco ve smyslu, že se všichni chovali hrozně divně, ale když proti ní vyrazil Fen'lin, raději mlčel a akorát se o hůlku na zemi zapřel.
    "Začínám litovat, že jsem tady šel. Ah, já vlastně neměl na výběr," řekne si spíše sám pro sebe a potom se ohlédne na ostatní, než trochu ustoupí stranou aby jim nezavázel. Přikývne na Fen'liho pobídku o tom, že se nemusí držet stranou a změří si ženu před nim přisným pohledem. V téhle podobě by jim ani trochu nepomohl a tak neváhal ani na vteřinu, než ho obalily stíny a změnil se do své původní podoby. Pevně se postavil na všech čtyřech a nespouštěl nepřítele z očí. Každou chvíli očekával že se tu někdo objeví, protože magická moc vysející ve vzduchu byla obrovská a tolik lákavá k tomu aby si ji ukradl pro sebe. Duši té démonky chtěl opravdu moc... to už bylo jasné z jeho pohledu, když ji propaloval rudě žhnoucíma očima a čekal co se bude dít. Zároveň sledoval i ostatní aby mohl v případě nečekaného nebezpečí zasáhnout. Zatím se držel spíše vzadu a do boje rozhodně nespěchal. Popravdě chtěl vidět schopnosti všech ostatních a on týmový hráč nebyl, takže by se jim akorát pletl pod nohy a nebo by jejich pokus o spolupráci naprosto zvoral.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 20/3/2018, 22:18

    Šla jsem mlčky za Fenem a vedle Eliase. Za námi šli ještě Ezekiel a Kael a všichni jsme mlčeli. Po chvíli chůze začal Kael zkoumat a možná si hrát se štítem, který jsem kolem něj utvořila. Jen jsem nad tím protočila oči, ale nepodívala se na něj. Vlastně mě to možná i trochu pobavilo. Ale co, takhle ho nepoškodí, tak jsem dál mlčela. Pár vteřinek na to si mě začal prohlížet Elias. Ani na něj jsem moc nereagovala a nechala ho, ať se kouká. Kdyby chtěl mluvit, určitě by něco řekl, navíc já stejně nevěděla, co bych měla říct. A hned na to si zřejmě všiml Kaela a začal zkoumat svůj štít taky. Tiše jsem si povzdechla. Byli jako malí, ale... Já vlastně sem tam taky.
    Ta cesta chodbou, která se neměnila, mi už přišla divná. Stále to vypadalo stejně, jako bychom se ani nehnuli. Ale po dalších zhruba deseti minutách jsme už dorazili k našemu cíli. Vypadalo to, jako bychom vyšli ven z chrámu, bylo tu hodně světla a dokonce i nějací ptáci. Zamračeně jsem se rozhlédla s přimhouřenýma očima a prohlédla si krajinu kolem. To už k nám doléhal smích a pak i slova démonky, kvůli které jsme tu byli.
    Fen se po ní hned vrhl s tím, že my se máme postarat o ty ostatní. "To je takovej pablb!" Zamručela jsem si pro sebe naštvaně, protože se po ní prostě jen tak vrhl. Už jen kvůli tomu jsem posílila jeho štít, co nejvíc jsem mohla a to samé jsem udělala následně i u ostatních. Hned jsem si z pouzdra schovaného u kříže vytáhla dýku a další z bot. No to byly jediné zbraně, které jsem u sebe měla. Ale až se ukáže, že mi jsou opravdu k ničemu, tak se prostě proměním. A snad nějak vyváznu. Také jsem přišla k mostu, který byl v troskách a vlastně tam ani nebyl. Vytvořila jsem ho z různých krystalických látek, které jsem mohla použít a které nás unesou. Nebyl sice tak široký, ale auto by se tam vešlo, takže nám stačit musí. Ale náhlé využití magie zapříčinilo, že se mi zamotala hlava. Sice jsem trénovala a zkoušela co dokážu, ale sama. Tady nás bylo pět. Ohlédla jsem se po ostatních a zjistila, že se Elias změnil a docela naháněj hrůzu. Takže jsem byla ráda, že je na naší straně. A pak jsem se začala rozhlížet, abych mohla včas zareagovat na možnou hrozbu a dokud nepřicházela, tak jsem dál posilovala Fenův štít. Bude to nejspíš hodně potřebovat. A Theia, ta se ztratila jakmile jsme vykročili z chodby a ani já teď nevěděla kde je.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Admin 20/3/2018, 22:38

    Akka se s krutým úsměvem dívala na pětici před ní a jakmile proti ní Fen'lin vyrazí, obklopí ji velké množství mocných plamenů. Znovu se rozesměje a připraví k boji. Její plán byl téměř hotov, stačilo... Jen trochu víc času. Z velkého chrámu, který byl za Akkou se začnou vynořovat démoni, byli celkem tři a i oni měli na tváři kruté úsměvy. Po chvilce vyrazí proti skupince, která stále stála na mostě. Jeden z nich prudce udeří do země a celý most se začne třást a praskat. Kolem dalšího se objeví velké množství vody, které proti Ezekielovi, Kaelovi, Mirys a Eliasovi pošle ve tvaru vlny, aby jim namočil křídla a nemohli letět, zatímco třetí z nich se velmi rychle vznese do vzduchu a vyšle proti nim několik vln stlačeného vzduchu, který byl ostrý jako břitva. Na první pohled bylo jasné, že tito tři démoni byli víc než zvyklí bojovat po boku jeden druhého, jejich spolupráce byla dokonalá a chtěli se co nejdřív zbavit nezvané návštěvy.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 20/3/2018, 23:04

    „Tak děti tomuhle se říká příklad týmové spolupráce, jeden se vrhne dopředu a ostatní budou stát bokem a víte, jak takový scénář končí? Trestem pro toho kdo do toho jde sám a neumí spolupracovat.“ Ezekiel si to nemohl odpustit, protože tuší že tak to přesně skončí. Ovšem Ezekiel si všimne změny Eliase a trochu vystrašeně se koukne jinam, ne že by se bál jeho vzhledu ale jde spíš o to že doufá že si špatně nevyloží kritiku vůči Fen'linovi. Ezekiel se radši drží po boku Mirys a případně trochu za ní pokud by po jejím boku nebylo volno. *Koukám, že tahle naše samo řečená máma má i další kamarády. * Pomyslí si, když zahlédne ty démony, které se za ní vytvořily. „Já se postarám o vodu.“ Podotkne Ezekiel a vykročí tak o dva kroky vpřed a natáhne volnou ruku směrem k vodní vlně a ta zamrzne ve své podobě jako je led, Ezekiel si pak opět vytvoří černá křídla a vznese se z mostu do vzduchu a vyletí do vzduchu a přistane na vrchol zmrzlé vody a pohlédne na démona, který vodu vytvořil. Ezekiel spoléhá, že před útoky jiného démona nebo démonů ho ochrání jeho společníci případně štít Mirys. Následně se pokusí vedle démona, co použil vodu, schladit vzduch do takové úrovně aby její nohy začali přimrzávat k podlaze.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/3/2018, 23:22

    Fen'lin se vrhne přímo směrem k té ženě, která se v odpovědi na jeho útok obklopí velkým množstvím plamenů. Poté se Elias promění v obrovské monstrum, jak jsem říkal, vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byl z nás nejsilnější pomyslím si a otočím se směrem ke třem démonům, kteří vyběhli zpoza ženy a téměř okamžitě na nás zaútočili. Když jeden z nich prudce udeří do země, zatřese se mi zem pod nohama a mám nebezpečný pocit, že už pod námi dlouho nebude, ale to není vše, ještě se na nás řítí vlna vody a několik vln vzduchu. Když Ezekiel řekne, že se postará o vodu já skočím za Mirys a se slovy "nelekni se" jí položím ruku na záda a začnu jí předávat svou magickou energii.
    "Budeme potřebovat štít pod sebe místo podlahy a také posílit štíty kolem nás" řeknu a vyvolám také devět Essence Eaterů, které pošlu skrz nepřátelské magické útoky s úkolem odvádět jejich pozornost, ale držet se dost daleko aby je nemohli snadno zničit a pokud budou mít šanci tak jim i sežrat nějakou magickou energii. Pak svou pozornost přesunu k Fen'linovi a pro jistotu za ním také pošlu pár Essence Eaterů aby ho podpořili.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 21/3/2018, 19:20

    Řítil jsem se k démonce, která se obalila plameny a tak i já kolem sebe vyvolám větší množství vody, která začne syčet, jakmile se setká s mocnými plameny. Měl jsem však elementální výhodu, takže mi její oheň nijak neuškodil a proletěl jsem přímo jím. Zamířím drápy na její krk, ale ránu zablokuje vlastními, dlouhými drápy. Znovu na ni zaútočím a zamířím proti ní i trn na konci ocasu, kterým jí škrábnu do boku, než mě přinutí uskočit vyvoláním velkého množství plamenů, které mi trochu popálí ruce, ale dostatečně rychle se vzdálím. Ucítím za svými zády velké množství magické energie a tak se otočím zrovna ve chvíli, kdy tři démoni zaútočí na mé společníky. Věděl jsem však, že budou v pořádku, už jen kvůli Eliasovi... Moment... On... Je chránit nejspíš nebude! Vždyť mu spolupráce skoro nic neříká! Frustrovaně zavrčím a jen taktak se vyhnu ráně, která směřovala na mou hlavu a dostatečně rychle se obalím vodou, aby mě plameny nesežehly. Vyletím do vzduchu a na tváři se mi objeví úšklebek. Tohle bude ještě legrace.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 21/3/2018, 19:39

    Než jsem si uvědomila, co se děje, už proti nám stáli tři démoni na opačném konci mostu, který jsem znovu utvořila pomocí krystalů. Jenže jeden z nich uhodil do země a krystaly začaly praskat. Druhý ihned na to poslal proti nám vodní vlnu a ten poslední několik vzduchových vln. Ezekiel zareagoval dost pohotově a zmrazil vodu, která zůstala ve tvaru vlny a dělila nás tak od démonů, ale nemohl zničit vlny stlačeného vzduchu. Přemýšlela jsem, jak pomoci a ještě víc jsem posílila naše štíty, aby nám nic ty vlny neudělaly. Kael byl však stejně pohotový jako Ezekiel. Přiskočil ke mě se slovy "Nelekni se.", a v tom ucítím, jak do mě proudí jeho magická energie. Bylo jí tolik... Ani jsem nevěděla kde se bere, že je jí tolik, ale rozhodně jsem se teď nehodlala ptát. Zpravila jsem krystalový most a ihned posílila naše štíty, jenže to už byli vzduchové vlny dost blízko. Nevěděla jsem co s nimi tak rychle a tak jsem si před obličejem jen překřížila předloktí, jako bych se tím vzduchovým vlnám ubránila a podvědomě jsem tím gestem vyslala proti nim vlnu štítu. Díky Kaelovi byl dost silný, že se nás ani našich štítů ty vlny nedotkly a dokonce byl i dost silný aby rozrazil zmrzlou vlnu a střepy z ledu zaplavil démony, kteří na nás útočili. A já to jen celé nevěřícně sledovala, než jsem si znovu uvědomila, že nám jde o čas. "Buď si udržíme vzdálenost nebo přeběhneme moct, než ho zase zboří. Ale asi nemá cenu ho udržovat dlouho, jen by mě to zbytečně vyčerpalo." Oznámím Kaelovi a radši se odtáhnu, aby do mě další jeho magická energie už nepřecházela. Bohové ví proč, ale cítila jsem, že kdyby jí bylo víc, vybouchla bych.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Admin 21/3/2018, 20:29

    Zatímco Fen'lin bojoval proti Acce, ostatní si museli poradit se třemi démony, Elias nevypadal na to, že by se mu jakkoliv chtělo zasahovat a tak jen stál stranou, zatímco ostatní bojovali. Elementální útoky démonů byly hravě zastaveny a Mirys démony dokonce donutila ustoupit dozadu. Přiskočí k sobě a podívají se jeden na druhého. Už teď věděli, že se musí s dívkou vypořádat jako první a donutit ji štít zrušit. Po chvilce lehce přikývnou, než znovu zaútočí, nenápadně své protivníky tlačili pryč z mostu směrem k chrámu, kde bylo více prostoru. Jakmile zaženou své protivníky, kteří nebyli zvyklí na spolupráci ta jako oni, tam, kam chtějí, démon, který ovládá zemi kolem nich vytvoří vysokou bariéru. Mezitím Akka bojovala s Fen'linem a již utržila několik zranění, stejně jako její protivník, který však měl čím dál více navrch. Když však ostatní démoni uvězní skupinky do bariéry, ve vteřině byla nad ní a s pomocí démona, který ovládal vzduch pošlou na tři uvězněné bytosti velmi mocný magický útok. Zemi ovládající démon stále posiloval bariéru a dával do ní mnoho magie, aby nepraskla, zatímco démon s vodním elementem zablokovat cestu Fen'linovi, který spěchal na pomoc. Jakmile byl ohnivý útok dostatečně silný, Akka skočí vedle bariéry a zadívá se na Eliase, který nečinně stál opodál.
    "A co ty? Nepomůžeš svým přátelům? Budeš se dívat, jak umírají?" zeptá se posměšně, než k němu natáhne ruku.
    "Nebo jsi jediný, který má rozum a rozhodl ses přidat? Cítím tvou sílu. Pokud se staneš mým spojencem, budeš ušetřen a mohu ti nabídnout v podstatě cokoliv chceš. Síla? Moc? Řekni si o to a dostaneš to," nabídne Eliasovi a pomalu se k němu rozejde.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Guest 21/3/2018, 20:58

    Zrovna když chtěl přimrazit nohy démona k zemi tak se zmražená vodní vlna začne tříštit a Ezekiel ztratí rovnováhu, okamžitě zamává křídly, aby se vznesl do vzduchu. Naštěstí vzdušné útoky neměly žádný účinek díky Mirys a tak dostane Ezekiel nápad. Ezekiel přeletí nad hlavy Mirys s Kaelem, pozorně sleduje trojici démonů. Ovšem když v tom se ocitnou uvnitř bariéry a jediná cesta ven je vrch. Do toho na ně ze shora zamíří mocný magický útok, Ezekiel okamžitě sníží svou tělesnou teplotu na -10 °C a velice rychle letí rovnou naproti tomu útoku v úmyslu skrze něj proletět. Naprosto věří Mirys a jejím schopnostem a tak se nebojí že se mu něco stane, v moment kdy je přímo v kontaktu s útokem tak využije toho že by neměl být moc viditelný a švihne mečem, který je ve tvaru biče aby s ním zachytil démona za nohu a on mu nemohl utéct, má totiž v plánu letět přímo k němu a praštit ho do tváře otevřenou dlaní a prakticky ho chytit za tvář a využít fyzického kontaktu a zkusit démonu doslova zmrazit tvář ale nechce jen to, pokusí se pak o střemhlavý let směrem dolů s démonem napřed aby s ním plnou silou praštil o zem. Riskuje tímto bezhlavým pokusem hodně? To Ezekiel moc dobře ví, hold jeho důvěra vůči Mirys je velká.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/3/2018, 21:23

    Když jsem předal magickou energii Mirys, štíty kolem nás náhle zesílily a dokonce jeden poslala naproti vzdušné vlně, kterou bez problémů proletěl a dokonce rozdrtil stěnu ledu, která vznikla z vodní vlny poté co ji Ezekiel zmrazil. Podle nevěřícného pohledu Mirys mi došlo, že to byla jen náhoda, ale nebyla vůbec špatná. Pak se ode mě odtáhne a já si uvědomím, že jsem do ní celou tu dobu pumpoval další magickou energii a tak se omluvím a znovu se zasoustředím na tři démony před námi.
    Po nějaké době se jim povedlo nás dostat blíže k chrámu, kde bylo dost místa a tam nás obehnali kamennou zdí a zničeho nic se nad námi objevila Akka se vzdušným démonem a poslali na nás kombinovaný magický útok. Chvilku jsem přemýšlel jestli štíty od Mirys vydrží nápor tak silné magie a ve chvíli kdy jsem se rozhodl, že si tím nejsem tak jistý a chtěl si sundat svůj amulet abych ten útok zastavil čistou magickou silou, kterou jsem sice nedokázal ovládat, ale tady stejně nemohla jinam než nahoru se Ezekiel rozletěl přímo proti tomu peklu, které se na nás řítilo a mě tudíž nezbylo než čekat co se stane jelikož jsem ho nechtěl trefit spolu s tím útokem. Alespoň jsem ale přešel k Mirys a připraven jí kdykoli podpořit magickou energií ji chytil za ruku.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Elias 21/3/2018, 21:45

    Zcela zaujatě pozoroval ostatní a sledoval jak si vcelku hravě poradili s nebezpečím, do kterého byli vrhnuti. Poradili si a nejenom to... dokázali zatřást i s nepřítelem a tak usoudil, že by se tam vskutku jenom pletl. Stál opodál a nijak to nekomentoval, jenže s každým dalším pohledem se učil něco více o jejich schopnostech, o tom kde mají své hranice troufalosti a hlavně to, jak spolu komunikují a spolupracují. Přišlo mu to... přinejmenším zajímavé. Když se zdálo, že jej jeden z útoků vezme krajem, zacouval dozadu a nijak se neúčastnil jejich obrany. Když se ale trojice dostala do velice nepříjemné situace, rozevřel tlamu aby se pořádně nadechl a přešlápl na místě. Celou situaci propaloval očima a nadchl ho způsob, jakým se dokázali bránit. Hodně věcí mu ale pořád unikalo a tak se ohlédl na Fena, který se jim snažil přispěchat na pomoc, když se zdálo... že budou mít problémy. Pozorně by je sledoval i dál, ale to už vedle bariéry doskočila ta žena a promluvila k němu. Sledoval ji a rozhodl se ji vyslechnout, stejně by ostatním moc nepomohl. Když však Akka domluvila, Elias zůstal nehnutě stát a chvíli ji jen propaloval očima, které se zničeho nic "zaleskly", když k němu natáhla ruku s nabídkou spojenectví. Ještě chvíli tam jenom stál, než se prudce rozběhl ke kraji propasti, kterou přeskočil a s dopadem na druhé straně, doběhl až k démonce, kterou propálil rudýma očima, než se zastavil kousek před ní. Jeho tělo obklopily trny a pod nahama se mu plazilo několik ostrých stínů.
    "Bude mi stačit, když mi necháte jejich duše," vydechne a postaví se vedle Akky, kterou zdá se... se rozhodl bránit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Balaur 21/3/2018, 21:51

    Ještě nějakou dobu jsem bojoval proti démonce, byla silná, ale... Věděl jsem, že ji dokáži porazit. Zasadím jí celkem hlubokou ránu na boku, prudce mě odkopne a pošle na mě velké množství plamenů. Uskočím před nimi, na chvilku se mi však ztratí z očí a když ji znovu uvidím, všimnu si, že spolu s dalším démonem útočí na mé společníky. Okamžitě proti nim vyrazím, ale cestu mi zablokuje démon ovládající vodu.
    "Z cesty!" zařvu naštvaně, než se po něm vrhnu a zabořím mu drápy hluboko do těla, než se prudce otočím na Akku. Jenže ta zrovna nabídla Eliasovi spojenectví a ten... K ní přišel... Řekl že chce jejich duše... A postavil se před ní, jako by ji chtěl bránit. Překvapeně jsem se na něj díval, než dostanu tik do oka.
    "Eliasi?" oslovím ho a když na mě znovu zaútočí zraněný démon, který ovládal vodu, rovnou mu oddělím hlavu od těla.
    "To si snad..." řeknu potichu se sklopenou hlavou.
    "Ze mě děláš prdel?!" zařvu nahlas, než zkondenzuji vodu, stlačím ji do oštěpu a roztočím ve vzduchu, napíšu runu pro sílu a rychlost, zatímco přidám velké množství elektřiny a temné magie.
    "Uhni!" zařvu na Eliase, než oštěp prudce mrštím po démonce. Věděl jsem, že Elias se dokáže vyhnout díky tomu, že se může odhmotnit.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 21/3/2018, 22:16

    Chvíli se zdálo, že máme navrch když démony můj štít donutil ustoupit a my tři se tak mohly bezpečně přesunout po mostě na druhou stranu. Chvíli jsme s nimi bojovali a vypadalo to možná i rovnocenně, ale démoni byli sehraní a tak nás brzy zahnali k chrámu, kde nás uvěznili mezi čtyři stěny, nepochybně z kamene. Zhluboka jsem se nadechla s klidnou hlavou. *Tohle přeci zvládneme. Prostě vyletíme vrchem...* Jen co jsem na to pomyslela a zvedla hlavu, uviděla jsem Akku s jedním z démonů, jak spojili síly v útoku proti nám. Ezekiel na nic moc nečekal a vrhl se plamenům vstříc. Docela jsem byla poctěna, jak velkou důvěru v mé schopnosti má, jenže jsem si nebyla jistá, jestli na to stačí - ale teď museli. Nesmíme přijít ani o jednoho z ns. To jsem prostě nehodlala připustit. Byla jsem tu jen od toho, aby tu nikdo z nás nechcíp!
    Než jsem se stačila uklidnit, že to Ezekiela určitě nezabilo, vytrhl mě z myšlenek Kael, který mě chytil za ruku. Zřejmě připraven dát mi tolik magické energie, kolik budu potřebovat a kolik bude moct. Zadívala jsem se mu do očí, ale jen na vteřinku, než jsem si ho přitáhla blíž k sobě. "Drž se pevně!" Nařídila jsem mu, zatímco jsem se s ním odrazila a vzlétla. Ano, můj vzlet byl teď dost nemotorný, protože s nákladem navíc jsem to nezkoušela, ale vzlétla jsem a to bylo důležitější. Nabrala jsem rychlost jakou jsem jen nabrat stihla a spolu s Kaelem jsem prolétla útokem s pevně zavřenýma očima a nadějí, že štíty vydrží. A v tu chvíli mi nezbylo také nic jiného než svým schopnostem věřit. A po tom, jen co jsme proletěli útokem, jsem zamířila k zemi a to rovnou proti démonovi, který nás uvěznil mezi ty kamenné stěny. Pustila jsem Kaela, když už jsem si byla jistá, že mu pád ani dopad nijak vážně neublíží a vrhla jsem se proti démonovi sama, s dýkami z těch nejtvrdších krystalů. Na Eliase jsem nějak nedávala pozor.
    Theia byla v ústraní, protože jsme to chtěla. Schovala se a nyní, když už se zdálo, že na ní naši protivníci zapomněli, se rozhodla jednat také. A přiletěla mi na pomoc. Obkroužila mě a démona tak, že nás uzavřela v ohnivém kruhu. Byla tu teď menší šance, že se do toho připlete někdo další. A pak se snažila démona rozptylovat co nejvíc to šlo, abych mu j mohla zasadit smrtelnou ránu. Nebála se ani letět mu nad  hlavou tak, aby se mu pokusila vyškrábat oči a tím ho oslepit.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Admin 21/3/2018, 22:39

    Ezekiel se rozletí proti zuřivému ohni a jeho štít po chvilce praskne, naštěstí již byl skoro pryč z ohně a tak mu popálil jen některé části těla, nejhůř na tom však byly jeho ruce a i pár pírek na jeho křídlech vzplanulo. Mirys s Kaelem však proletí bezpečně, jelikož díky přílivu magické moci od Kaela byl štít dostatečně silný a neustále se opravoval i pod silou ohně. Ezekiel však i přes svá zranění nezahálel, nejdříve zachytí démona mečem za nohu, než mu zmrazí polovinu hlavy. Prudce s ním praští o zem a démonova hlava se doslova roztříští. Fénix uzavře jak Mirys, tak Kaela s démonem, který ovládal zemi do ohnivého kruhu a společnými silami ho brzy připraví o život. Fen'linův magický oštěp se rychle přibližoval k Acce, která stála s úsměvem na místě, Elias byl před ní a tak věděla, že útok zastaví a jestli to přežije jí bylo jedno. Když však útok neškodně proletí Eliasovým odhmotněným tělem, bylo na jakoukoliv reakci až příliš pozdě. Projde jí celým břichem, ve kterém teď zela široká kruhová rána skrz na skrz.
    "M-můj p-pane, zklamala jsem," vydechne, než začne padat k zemi. Dříve než však dopadne na zem, ji Elias zachytí pomocí stínů a uzavře její duši do své hole. Kolem se rozhostí nepříjemné ticho, než všichni přítomní ucítí postupný nárost magické energie, která stále stoupala a stoupala. Vycházela z chrámu a vrzy zasela strach do srdcí všem přítomným, kterým přeběhl mráz po zádech. Ten strach byl na chvíli to jediné, co cítili a to ať už jakékoliv emoce cítí, nebo ne. Chvíli na to celý chrám exploduje a jeho sutiny se rozletí do všech směrů. Jakmile se prach ustálí, na místě chrámu stál třímetrový démon, kterému všechna ta magická moc patřila. Jeho oči se po chvilce otevřou, než se z jeho hrdla vydere ohlušující řev. Po chvíli se jeho pohled zaměří na pětici společníků, než roztáhne svá křídla a pomaličku se k nim rozejde.
    "Poklekněte," zavrčí a znovu se od něj zvedna vlna magické energie.



    Herní Místnost - Stránka 3 55_art_7

    Sponsored content


    Herní Místnost - Stránka 3 Empty Re: Herní Místnost

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/3/2024, 09:38