Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+8
Darren.
Elias
Alexander
Balaur
Aron
Zekero
Licht
Admin
12 posters

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Admin 15/2/2018, 19:21

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Coolteryr
    Zde v tomto fóru, se vám dostává možnosti zdokonalovat své postavy ve fyzické síle. Fyzická síla je důležitá pro to, kolik vaše postava zvládne unést, jak velkou ránu dokáže zasadit a také s jak velkou se dokáže vypořádat. Někdo kdo má nízkou fyzickou sílu neudrží meč v ruce příliš dlouho a stejně tak nedokáže zastavit tvrdou ránu od někoho, kdo ve fyzické síle přímo vyniká. Fyzičku můžete trénovat několika způsoby, každý si jistě z vás najde ten svůj. Je nám jedno, zda budete chodit zvedat činky do posilovny, povedete individuální tréninky s mečem nebo závažím, či budete jenom prostě boxovat do boxovacího pytle. Každopádně vám přejeme hodně štěstí při vymýšlení.


    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Coolteztz
    ~ Zbytečně nespamujeme! Příspěvky zde, se opravdu budou týkat pouze tréninků. ~
    ~ Prosím dodržujte určité sekce dovedností a vkládejte příspěvky pouze tam, kde je jejich vyhrazené místo. ~
    ~ Kopírování tréninků se trestá, stejně tak jako jejich přepisování - buďte originální. ~
    ~ Trénink by měl být minimálně 10 řádků dlouhý, aby se vám za něj započítaly dovednostní body. ~
    ~ Pamatujte si, že jednou týdně můžete trénovat pouze jednu dovednost! ~
    ~ Za každý trénink vám bude do dané dovednosti přičteno 10 bodů ~
    ~ Každý trénink bude kontrolován správcem a administrátory~
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Admin 16/2/2018, 08:54





    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Cooltezfz
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Licht 19/2/2018, 17:43

    Sama příliš netušila co bude celý den dělat. Už od časného rána byla neskutečně hyperaktivní, plná energie a začínala se neskutečně nudit. Jak se měla zabavit? Fen'lin byl pořád pryč a nevracel se, nebyla po něm žádná známka a i když si to nechtěla přiznat, byla z toho lehce nervózní. Zkoumavě sledovala jak po okně stékají kapky deště, seděla na židličce a opírala se o topení, s loktem položeným na parapetu. Tenhle velký dům byl bez něj tak prázdný, tichý a bylo to jako kdyby ase prožívala ty roky v osamění jako když byla ještě mladá. Tedy s tím rozdílem, že ji tentorkát nikdo nedržel doma. Mohla jít kdykoli ven a tak se po chvilce přemýšlení a sledování prudkého deště venku, rozhodla že si vyjde ven. Oblékla se a hodila na sebe nějaké to teplé oblečení, ne že by teda upírka mohla prochladnout ale její vkus a styl... prostě ta ženskost kterou v sobě měla nedovolovala ven vyjít jako vandrák. To ještě netušila co bude dělat. Původně to měla být jenom neškodná procházka. Nevzala si ani deštník, stačila jí čepice, teď když měla krátké vlasy nemusela se o ně ani tak moc starat. Držely totiž tak nějak přirozeně. Zrovna se ohlédla do výlohy, když ji najednou přešla a povšimla si jakési tělocvičny, ve kterých zahlédla pár týpků, kteří trénovali a zběsile tloukli do boxovacích pytlů. Na malý moment ji hlavou probleska myšlenka na to, že by to zkusila, jeden z lidských sportů... A zaboxovat si.... neznělo to tak špatně a tak se ani nerozmýšlela a vešla dovnitř. Prošla dlouhou chodbou až do šatny a sundala ze sebe věci, nechala si na sobě jenom šaty, ani si to neuvědomila a vešla dovnitř ke všem těm lidem tam. Okamžitě se na ni upřely pohledy všech v místnosti, neuniklo ji jak více než polovině zacukaly koutky, takže se prvne nafoukla, ale za chvíli ji to přešla. Našla si místečko a postavila se pri boxovacímu pytlu, jenže když do něj vrazila.... vrátil se ji zpátky s takovou vervou, že měla pocit, že ji tvrdý pytel právě vyrazil všechny zuby. Tak... takhle se to asi nedělá... Už se napřahovala k další pěsti, že to tedy zkusí jinak, ale v tom ji někdo chytil za zdravé zápěstí a tak se na něj otočila. Byl to nějaký mladý muž a Ireth okamžitě musela uznat že má hezký úsměv. Chvíli na něj hleděla, než ji vzal za obě ruce a postavil ji před pytel do pozice, která ji přišla nehorázně nepřirozená... Jednu ruku ji přitáhl k boku a druhou trochu více zvedl.
    "Zkus to teď," hlesne a tak ho drobná upírka poslechne. V překvapení se pytel pohnul jenom o pár centimetrů a ani zápěstí jí tolik nebolelo když do něj nedala první vzteklou ránu. Vděčně se na něj otočila a pousmála se, zatímco si prohlížel její umělpu ruku, která ho očividně zaujala.
    "Ireth," představila se a mladík ji pohled opětoval s představěním se jako Mÿrez.
    "Rád jsem pomohl, ale měla by ses převléci, v tomhle cvičit... no nevím nevím... na, vezmi si tohle. Jsi tu jistě poprvé, takovou pěknou ženskou bych si v tělocvičně totiž pamatoval!" zasměje se a hodí ji štos oblečení, na který se zadívá. Nakonec se zajde převléci a volné tepláky s tilkem byly rozhodně pohodlnější. Měla u nich i obvazy na ruku ale přiliš se tím nezatěžovala, ačkoli po chvilce usoudila že tam nebudou jenom tak bezůvodně a tak se marně pokoušela ruku stáhnout. No i v tom ji musel mladík pomocí, protože na tohle byla opravdu nemehlo. Byla tak trochu ráda že se jí ujal a nakonec po chvilce rozhovoru přišla na to, že je trenér. Okamžitě se s nim domluvila na trénincích a že by tohle místo ráda navštěvovala, přece jenom se potřebovala zlepšit, aby dohnala všechny ty měsíce, co se poflakovala v lidském světě. M'yrez ji znovu chytil za ruce a nasměroval ji tak aby mohla dát správný úder, jenže na druhou stranu měla zase špatný postoj a tak byla donucena změnit i tenhle. Znovu prudce udeřila do pytle.. znovu a znovu, až se jí celkem dařilo střídat jendu ruku za druhou. Musela při tom krotit sílu a držet svaly napnuté... a překvapeně už po hodině cítila jak ji ruka začíná bolet. Jako upírka dokázala vyvinout sice mnohonásobnější sílu, ale takhle soustředěně a omezeně to bylo zase něco jiného. Kromě tréninku to byl teda i dobrý pokec, to musela uznat. Ale ještě se ji nechtělo vracet domů, nikdo tam na ni totiž nečekal a tak se s dalším nádechem prudce ohnala proti pytli, který se dal opět do pohybu. Své rány zesilovala ale ne příliš, stále se hlídala ale začalo ji to jít. Dokonce i její nový trnér to musel uznat, ačkoli některé pohyby neskutečně pokazila... Když se do toho několikrát zařrala, pytel se ji vrátil zpátky v nečekaném pohybu a tak vždy jen vyvalila oči a proklínala se za to. Asi po řtyřech hodinách to nakonec vzdá a spadne udýchaná na prdel. Obvaz na ruce se jí úplně odmotal a už v tom rozhodně nechtěla pokračovat. Ne dneska, pro tentokrát jí to stačilo. Bylo to odlišné než trénování s mečem, ale jestli ji to zajistí tvrdou ránu do obličeje pouhou pěstí... bude určitě spokojená. Až teď si všimla jak je zpocená a musela se ušklíbnout když zahlédla svůj odraz v zrcadle, nakonec se rozloučila s trnérem a odkráčela domů, kde si vyžádala teplou sprchu a nakonec jenom relaxovala. Bylo vtipné když si musela vymýšlet jak přišla o ruku, aby se neprozradila a že to mladík dokonce v pohodě vzal a neodmítnul ji učit box, za to byla opravdu ráda. Brzy však zalehla a poddala se spánku. No, nemohla popřít že se na další trénink netěší a vlastně i na společnost, kterou u něj má.
    // Moc pěkný trénink, moc dobře se čte, bez problému uznávám. Fen'lin //
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Zekero 25/2/2018, 19:13

    Dnešní dopoledne jsem neměl co dělat a tak se rozhodnu pro klidnou procházku lesem. Šel jsem rovnou za čumákem pryč od jakýchkoliv lidských obydlí, abych minimalizoval šanci, že na někoho narazím a mohl si užít nikým nerušený odpočinek. Poslouchal jsem okolní zvuky, které můj citlivý sluch zaznamenával, štěbetání ptáků, šustění listí ve větru, občasné zapraskání větvičky, na kterou šlápl nějaký tvor a brzy jsem se zcela ponořil do vlastních myšlenek a přestal vnímat okolí. Z přemýšlení mě vytrhne až rozzuřený řev nějaké šelmy. Čistě ze zvědavosti se vydám za tímto zvukem a nakonec vyšplhám na vysoký strom, abych lépe viděl. Naskytne se mi pohled na zraněnou pumu, která se snažila bojovat s obrovským černým medvědem. Překvapeně se podívám na agilní zvíře, které by snadno uteklo a až po chvilce si všimnu, že puma chrání své mláďata, které se krčily kousek od ní. Váhal jsem jen vteřinku, než pověsím svůj cylindr na větev stromu a vrhnu se proti medvědovi. Jindy bych využil své rychlosti a obratnosti, abych skolil tak velké zvíře, pokud bych ale teď ustoupil, znamenalo by to, že se dostane k pumě na pokraji sil a jejím mláďatům. Skočil jsem tedy přímo mezi ně a snažil se svou silou zastavit obrovského medvěda. Velké zvíře se postaví na zadní, než zařve a ožene se po mně tlapou, kterou zastavím a podaří se mi vyhnout drápům. Poté prudce vyrazím proti medvědovi a vší silou se do něj zapřu. Udělá krok dozadu, než ztratí rovnováhu a svalí se na záda. Hned byl však na nohou a tentokrát se na ke mně rozběhne po všech čtyřech. vyrazím naproti němu, než se do něj zapřu, zatímco dávám pozor na zuby. Byl však silnější a tak mě odtlačil ještě asi o metr dozadu. Ryl jsem nohama o zem a snažil se ho zastavit, což se mi také podaří. Jenže co teď? Neměl jsem šanci něco vymyslet, než se zvíře postavilo na zadní a zvedlo i mě. Raději se pustím a dopadnu na zem. Jenže co teď? Medvěd se po mě znovu začne ohánět a i když jsem dělal všechno, co jsem mohl abych ho udržel dál od mláďat, bylo to o to horší, že jsem se nemohl hýbat, tak jak jsem chtěl. Po chvilce frustrovaně zavrčím a když se medvěd opět postaví na zadní, aktivuji svou magii a zvýším svou váhu. Vrhnu se proti němu a tentokrát ho převrhnu mnohem snadněji, než předtím. Vyskočím mu na břicho a dřív než se překulí, vrhnu se mu po krku, do kterého mu vší silou zarazím tesáky. Párkrát sebou škubne, než se přestane hýbat úplně. Zadýchaně se narovnám, utřu si krev z tlamy a usměji se na zraněnou pumu s mláďaty, která si mě ostražitě prohlížela. Nehodlal jsem je dál rušit a tak se vydám zpátky ke stromu, abych sebral svůj cylindr, než zamířím domů. Dnešní procházka mi bohatě stačila a už teď jsem se cítil unavený.
    // Schváleno, Fen'lin //
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Aron 4/3/2018, 21:49

    Procházel jsem městem a ignoroval všechny okolo, moje sebeovládání se každý den zlepšovalo a dokud někdo nekrvácel, byl jsem v pohodě, takže být mezi lidmi už nebyl takový problém. Spokojeně se usměji a přelétnu pohledem celou ulici, než můj pohled padne na posilovnu. Zastavím se a zamyšleně se na ni zadívám. Co jsem sekl se svou prací, přestal jsem se udržovat v kondici, ale měl bych být připraven na to, že nás můžou kdykoliv napadnout démoni. Měl bych tedy se sebou zase něco dělat. Vydám se tedy do posilovny, kde si rovnou zaplatím permanentku a vydám se do šatny, kde si odložím věci a jsem rád, že na sobě neustále nosím sportovnější oblečení, ve kterém se dalo jak bojovat, tak posilovat. Nejdříve si dám malou rozcvičku, než se vydám k činkám a začnu přidávat závaží. Všimnu si, že se někteří zvědavé dívají, kolik závaží si dávám a čekají, jestli to uzvednu, nebo se přidusím pod váhou činek. Ušklíbnu se a lehnu si na lavičku, pevně chytím dlouhou, železnou tyč se závažími na konci a začnu ji zvedat. Dám si ještě několik sérií, než se přesunu k dalším strojům a takhle si zacvičím ještě hodinu a půl. Na konci tréninku jsem byl celý zpocený, ale spokojený.
    "Hej, chlape!" zavolá na mě někdo a tak se otočím. Byl to nějaký kluk, který mi začne vysvětlovat, že dneska mají pro zábavu soutěž v přetahování a jestli se nechci přidat. Pokrčím rameny a nakonec přikývnu a vydám se za ním do místnosti se spoustou matrací a skupinou lidí, kteří stáli okolo dlouhého, pevného provazu, o který se přetahovali dva další muži. Svého prvního "protivníka" hravě přetáhnu, stejně jako ty další. Proti lidem to bylo snadné, takže jsem se dostal až do finále, kdy proti mě nastoupí víc jak dvoumetrový chlap s obrovskými svaly. Vypadal jako hora a sotva jsem se zapřel a zatáhl za provaz zjistil jsem, že i když to je člověk, nebude to zase tak snadné. Ostatní nás začnou povzbuzovat a když chlápek vší silou zatáhne, udělám několik kroků k němu, než opět zabrzdím a zatnu všechny svaly. Omotám si provaz kolem ruky a ještě více zatáhnu, abych nepřekročil čáru, která by znamenala mou prohru. Ještě nějakou chvíli se mě snažil přetáhnout, než začal funět a trochu se unavil. Ušklíbne se a poté začnu tahat vší silou a ustupovat dozadu, až obrovského chlápka přetáhnu přes středovou čáru a zajásám. No... Byl to sice člověk, ale i tak... Je to důkaz jen toho, že musím vážně trénovat. A také si vysloužil mé uznání.


    //Uznávám, Mirys //
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Admin 6/3/2018, 15:28





    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Coolte10


    Naposledy upravil Admin dne 27/4/2018, 15:17, celkově upraveno 1 krát
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 9/3/2018, 15:24

    Konečně jsem na obzoru viděl jedno z větších měst, které se v království Nearry nacházely. Hodlal jsem si tam trochu odpočinout a možná najít nějaké silné démony, proti kterým bych mohl bojovat. Začnu se rozhlížet okolo, z dálky zaslechnu nějaký povyk a když se dostanu blíž, všimnu si hloučku démonů, kteří někoho povzbuzovali. Dojdu blíž a když se procpu davem lidí uvidím dva démoni, kteří se prali bez zbraní. Jeden z nich byl obrovský, svalnatý démon, který po chvilce povalil druhého na záda a chvíli ho držel přimáčknutého k zemi, než se démon vzdal. Na tváři se mu objeví vítězný úšklebek a rozhlédne se.
    "Další?" zasměje se a v tu chvíli vystoupím z davu. Zadívá se na mě a arogantně ušklíbne. Trochu se protáhnu, než lehce přikývnu a v tu chvíli se po mně vrhne. Vši silou do mě narazí ve snaze mě shodit na zem, ale místo toho mě jen odsune asi o metr dozadu a úsměv mu zmizí z tváře. Prudce ho od sebe odstrčím, než mu vrazím pěstí do břicha. Nevypadlo to však, že by ho to nějak štvalo. Ožene se po mě pěstí, kterou zablokuji, nebyl nijak rychlý, ale síly měl za to víc než dost. Rozhodnu se, že se mu vyhýbat nebudu a nechám tento souboj rozhodnout čistě sílu. Zablokuji hned několik jeho dalších ran, ale s každou další mi čím dál více brněly ruce. Uštědřím mu několik dalších ran, ale nevypadalo to, že by mu nějak vadily.
    "S takovými slabými ránami mě nesložíš, kamaráde," zasměje se a nechá si ode mě zasadit hned několik dalších ran, než mě chytí za ruku a praští se mnou o zem. Zalapám po dechu, ale dřív než mě stačí přimáčknout k zemi, kopnu ho kopyty do hrudníku, než vyskočím na nohy. Zavrávorá, ale nakonec zase nabere rovnováhu a se smíchem se na mě vrhne. Blokoval jsem jeho rány a zasazoval jsem mu další a další, ale nevypadalo to, že by to s ním až tolik hnulo. Frustrovaně zavrčím, už jsem pomalu necítil ruce a začínal jsem pociťovat únavu. S další silnou ránou ustoupím o několik kroků dozadu a když se po mě zase vrhne, povzdechnu si. Zcela přestanu potlačovat Alexovu schopnost zvýšení fyzické síly a s lehkostí chytím jeho pěst do jedné ruky. Překvapeně se na něj podívám, ale poté ho jedinou ranou pošlu k zemi. Rozhostí se kolem nás ticho a přihlížející démoni se začnou po chvilce rozcházet. Pomůžu démonovi, se kterým jsem bojoval na nohy.
    "Nemůžu uvěřit, že ses celou dobu držel zpátky!" řekne mi nevěřícně a já si jen povzdechnu. Bez magie bych ho neporazil, což mě štvalo. Myslel jsem, že mám velkou sílu, ale pro něj moje rány vůbec nic nebyly!
    "Musel jsem použít magii," zamumlám a démon se rozesměje.
    "Kdo říká, že já ne?" zasměje a potom se na jeho těle objeví černé tetování, které pokrývalo většinu jeho těla. Vitaar. To to vysvětluje.
    "Díky za souboj," vydechnu nakonec, než se k němu otočím zády a opět se vydám po svých.

    // Uznávám, Mirys.//
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Alexander 1/4/2018, 23:12

    Zhluboka se nadechnu a zadívám se na obrovský kámen před sebou. Ihned jsem uvolnil svou magii a jak jsem tak udělal, bez větších obtíží jsem ho zvedl v rukách a nakonec se mi ho podařilo dostat až nad hlavu. Jenže tohle nebylo ono... potřeboval jsem něco jiného. I kdybych ten pitomý kámen zvedla snad stokrát, možná bych si trochu zvykl, ale pořád tam byl ten problém že tohle byla síla, které se nehýbala, neútočila a jenom stála na místě a já se mohl soustředit jen na jeden jediný bod. Spíše mi to přišlo jako trénink výdrže a tak mě napaldo, že by bylo chytřejší vyzvat nějakého Aurina na souboj. Zrpvu se mi to zdálo jako problém, ale když jsme náhodně narazil na Eliase,m který vycházel z království, odchytil jsem si ho stranou a poprosil ho, jestli by si se mnou nezatrénoval. Démon neměl nic na práci a tak souhlasil. Oba jsme vykročili na nádvoří a když jsem si v ruce vytvořil zlaté kopí a prudce proti němu vyrazil, překvapil mě hned svou silou, se kterou kopí prostě uchopil do ruky a než jsem se nadál, letěl jsem kamsi do prdele. Pomocí levitace se mi podařilo srovnat svůj let a tak jsme dopadl na nohy, ale to už proti mě Elias vyběhl a tak tak stihnu zablokovat jeho ránu. Rozčilovalo mě jak je silný a to používal jenom drápy. Zamračím se a znovu na něj zaútočím ve snaze ho paralizovat elektřinou, jenže se nezdálo, že by to mělo nějaké účinky. Že by byl na elektřinu zvyklý od Fen'lina? Znovu se zamračím a tak vpusít mvíce elektřiny do zlatého kopí, které se dotkne démonových drápů. jenže ho to pořád nijak neomezovalo a místo toho dostanu akorát ocasem do hrudníku a odletím zase stranou. Až teď jsem si všiml, že využívá trny jako vodiče a tak si akorát odfrknu a rozhodnu se jít na něj fyzickou silou, kterou jsem... se sn ím opravdu nemohl rovnat, ale i tak jsem ji potřeboval trénovat a nejenom ji. Znovu jsem si s démonem vyměnil několik ran a trvalo to už nějakou tu hodinu. Zatímco na něm nebyla jeidná známka unavenosti, já už sotva popadal dech a bolely mě obě ruce. Byl fyzcky opravdu zdatný a to nepoužíval ani magii. Rozhodně bych se s nim nechtěl střetnout v reálném souboji, ale tohle bylo jiné, by lto trénink a abych pravdu řekl... můj batr ho spolu s Ireth naučili jistým způsobům a tak jsem s nim dokázal vycházet i já.
    Ještě několikrát zaútočím na démona ve snaze ho co nejvíckrát zasáhnout, ale nenchal mi jediné volní místo a co nevykryl rukama, vykryl trny nebo ocasem. Možná jsem se také mohl rozhodnout pro něco jiného, než pro lidskou podobu, ale to si nehcám hádám na později. Teď jsme byl rád za to, že mi neupadly ruce, i když jsem v nich jasně cítil bolůest a vyčerpání. Proto jsme démonovi jenom poděkoval a odešel si odpočinout, ruce budu totiž ještě potřebovat.
    //Uznávám Fen'lin.//
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Admin 2/4/2018, 10:02





    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Image
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 8/4/2018, 16:26

    Stál jsem před lidskou posilovnou s taškou přes rameno a přemýšlel, jestli je to opravdu tak dobrý nápad. V lidském světě mi nehrozilo tolik nebezpečí, tolik jsem nebojoval, i když občasné nebezpečí tady bylo pořád. A proto jsem se potřeboval udržet v kondici a Ireth mi navrhla posilovnu. S povzdechem se vydám dovnitř, zaplatím a rovnou zamířím do šatny. Převleču se do pohodlnějšího oblečení a když se ujistím, že nikdo v šatně není, pomocí run zapečetím schopnost, která mi navyšovala fyzičku. S ní bych přitahoval moc pozornosti, nebo bych si nezacvičil pořádně. Po krátké rozcvičce se vydám k činkám, dám na ně závaží a poté ji na zkoušku zvednu. Byla lehká, proto na ni přidám další závaží a všimnu si, jak se na mě nějaký dvoumetrový člověk, který byl doslova horou svalů, s úšklebkem dívá. Znovu činku zvednu a sleduji, jak chlapovi zmizel úšklebek z tváře. Začnu posilovat a po pár sériích se přesunu k dalšímu stroji. Znovu si zvednu váhu a takto pokračuji dál a dál. Byla to celkem legrace, i když u některých strojů jsem si nebyl jistý, jak s nimi cvičit, naštěstí tady bylo dost lidí a tak stačilo počkat, než k němu někdo půjde. Lidé měli opravdu zajímavý způsob cvičení... Čas mi ubíhal velmi rychle a ke konci tréninku jsem byl zpocený a příjemně unavený. Rychlá sprcha v šatně to ale částečně zpravila a mohl jsem se vydat zase domů s tím, že se sem musím zase někdy stavit.

    /Schváleno, Mirys./
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Elias 14/4/2018, 20:22

    Brzy ráno opět vyběhl z paláce a rozhodně a první co udělal, byl rychlý úprk na bojistě, kde už stálo několik démonů, kteří mezi sebou bojovali. Okamžitě se změnil do své dětské podoby a chvíli je jenom sledoval, nepřetržitě a culil se jako nějaký pitomec. Byl pro boj nadšený, bavilo ho to a protože byl už tak dost silný a málokdo mu silově stačil a Fen'lin měl neustále nějaké povinnosti jako nový král, měnil se do dětské podoby, kde byla jeho síla poloviční a mohl bojovat s ostatními démony, aniž by je u toho omylem zranil nebo dokonce zabil. S úsměvem poklepával nohou a čekal až pár před ním dobojuje, těšil se až bude na řadě, vlastně se nemohl dočkat a tak si zatím vytáhl svou hůlku, kterou nakonec odložil stranou. Už pár dnů se učil s mečem a tak sáhl po jendom cvičném, který byl pomalu teď větši než on, jenže mu to nevadilo a brzy...byl na řadě. S jakýmsi potutelným úšklebkem vyrazil proti svému protivníkovi, jehož zbraň se zapřela o tu Eliasovu. Většina démonů dokázala jeho sílu odhadnout a proto nikdo nic nenamítal proti téhle podobě, v níž byla jeho síla sice omezená, ale i tak lámal rekordy a zvyšoval si ji. Jeden by řekl že se takto zbytečně omezuje, ale Elias to viděl jako příležitost se zlepšit a tak svému protivníkovi zasadil ránu do boku, než od něj odskočil. Nakonec se stejně rozhodl krýt a tak se soustředil na svou obranu, než zase přešel do útoku. Tentokrát nevyužíval magii, šlo mu čistě o fyzickou sílu, s magií na tom byl opravdu dobře a nepotřeboval ji trénovat, alespoň prozatím. Opavdu se soustředil na fyzickou sílu, takže magienebyla potřeba a i když dostal pár ran, akorát ho to pobídlo k tomu, aby je protivníovi vrátil, dokud před nim neklečel na kolenou, celý zpocený a udáchaný. Ihned si nechal zavoůlat dalšího a tak to pokračovalo i několik dalších hodin, než sám Elias mohl usoudit, že má dost a s tím odložil meč na stojan a posadil se s úmyslem ještě nějakou chvíli pozorovat zdejší démony a jejich styl bojového umění, hodně se dokázal přiučit i tímto způsobem.
    /Schvaluji, Mirys/
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 15/4/2018, 17:28

    Seděl jsem na nádvoří pod jedním ze stromů a díval se na mladé démony, kteří společně trénovali. Konečně se mi podařilo utéct před mými povinnostmi a dopřát si chvilku klidu, cítil jsem se unavený, ale ne fyzicky, spíše jsem se... Potřeboval odreagovat a souboj nezněl vůbec špatně. Neunikne mi, že mezi démony je i pár zkušených bojovníků, kteří jim dávali rady a tak se po chvilce vyškrábu na nohy, protáhnu si ztuhlá záda a zamířím k jednomu z nich. Když mě zahlédne, okamžitě se postaví do pozoru, ale dřív než se stačí poklonit ho zastavím.
    "Co by jsi řekl na souboj," zeptám se ho a znovu se protáhnu, tentokrát mi několikrát zakřupe v zádech a tak se zašklebím, ale jsem opravdu rád, když démon přikývne a poodejde kousek stranou. Sledoval jsem ho a když se proti mě rozběhne beze zbraně, pokusím se ho zastavit a překvapeně zamrkám, když mě odhodí dozadu. Naštěstí se však před všemi nerozplácnu, ale podaří se mi přetočit a dopadnout na nohy. Překvapeně jsem démona sledoval, ale po chvilce se ušklíbnu a vyrazím proti němu. Nepodaří se mi ho odhodit, ale jen odsunout a v tu chvíli jsem byl rozhodnutý ho porazit čistou silou a pěstmi. Jeho rány ale pořádně bolely, nebyl však nijak rychlý a proto mi většinou nedělalo problém je blokovat a i ode mě neustále dostával rány. Uhýbat jsem však nehodlal, což se mi několikrát vymstilo, ale alespoň se mi úplně podařilo zapomenout na veškeré starosti a povinnosti. Brzy si však všimnu, že démonovi rány jsou čím dál slabší, docházely mu síly a tak do další rány dám veškerou svou sílu a pošlu ho k zemi.
    "Díky za trénink," řeknu zadýchaně a natáhnu k němu ruku. Pomůžu mu na nohy a poté se vydám zpátky do paláce.

    /Schvaluji, Mirys/
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Darren. 15/4/2018, 19:35

    Lidé. Považoval jsem je za nízkou podřadnou rasu. Vždyť také byli tak... křehcí a neschopní. Ale jsou vynalézaví. To jsem musel uznat. Už jen kvůli tomu, co všechno jsou schopní udělat proto, aby dosáhli svého. Dnes jsem je však obdivoval kvůli posilovně, do které jsem vešel. Žil jsem už dost dlouhou dobu, ale posilovnu jsem navštívil poprvé. Vlastně nevím, proč nejsou zvědavější, co se lidského světa týče. Přeci jen tu toho je tolik. Ale zpět k posilovně. Prošel jsem si to tu a díval se jak u nějakých strojů lidé posilují. Chvíli jsem se rozmýšlel, co zkusím, ale nakonec jsem začal s boxovacím pytlem. Přišel za mnou nějaký muž, aby mi řekl co a jak a já to tak bez poděkování udělal. V tu chvíli jsem byl rád, že nejsem obdařený aurinskou silou. Protože i má stačila na to, aby se pytel dost pohyboval i když jsem do něj mlátil podle muže a jeho rad. Ale rozhodně jsem tu nebyl proto, abych se krotil. Dnes jsem tu byl proto, aby se procvičil a zase nabral ztracenou sílu. A že jsem to potřeboval jako sůl.  Proto jsem bušil do pytle zavěšeného na stropě co největší silou, kterou bych podle lidí mohl mít i když na to nevypadám. A po půl hodině jsem se nemusel krotit ani trošičku. Neřekl bych, že to dá tolik zabrat, ale dalo. A tak jsem do toho pytle bušil ještě půl hodiny, než jsem už celý zpocený došel k posilovacímu stroji zaměřenému na břišní svaly a svaly na nohou. I tak jsem byl hodinu. A posledních pár minut, než měli posilovnu zamknout jsem zvedal činky. A ty dvě hodiny a několik minut strávených v posilovně pro mě dnes bylo až až. Bohužel. Před pár desetiletími bych rozhodně vydržel víc a to mě teď neuvěřitelně štvalo. Proto jsem se rozhodl, že od teď musím nabrat zase sílu jako kdysi a stejně tak i rychlost a pár dalších schopností, které mi bez výcviku výrazně oslábly.
    Schváleno, Kael
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 22/4/2018, 11:28

    Potřeboval jsem se už opravdu nějak odreagovat, už několik hodin jsem seděl nad prací a přišlo mi, že jsem neudělal vůbec nic. Nakonec si povzdechnu a s tím, že to nemá cenu se zvednu a vydám se najít si nějakou zábavu. Hned na chodbě si však všimnu Eliase a na tváři se mi objeví úsměv.
    "Eliasi! Nechceš si zatrénovat?" zavolám na něj a přízrak se ihned otočí ve své dětské formě a po chvilce přikývne. Oba se vydáme na nádvoří, kde se postavíme proti sobě a malý, nevinně vypadající kluk se změní ve více jak dvoumetrového démona. Ušklíbnu se a trochu se protáhnu, než mě něco napadne.
    "Dneska si chci procvičit fyzičku, tak mě trochu šetři," zasměji se, než na sebe použiji runu, která částečně blokovala moji magii, abych se musel spoléhat opravdu jen na fyzickou sílu, ne na tu posilněnou magií. Chvíli jsem Eliase sledoval, než se proti němu rozběhnu. Moji pěst zachytí bez sebemenšího problému, stejně jako mé další útoky. Byl silný a rychlý a bez magie... Jsem mu opravdu nestačil. Byla to ale výzva, což se mi opravdu líbilo, musel jsem se překonávat, snažit. Podaří se mi ho praštit pěstí do břicha, ale ani to s ním nehnulo a přišlo mi, že... Mě pěst bolí víc než jeho ta rána. Jen se na mě podívá rudýma očima, rozevře tlamu, vydechne trochu vzduchu a následně mě jedinou ranou odhodí. Proletím se vzduchem, ale naštěstí se nerozplácnu. Odfrknu si a zadívám se na Eliase, který nehnutě stál na místě a prohlížel si mě. Zavrčím a zruším runu, načež Elias ihned zpozorní. Ušklíbnu se a znovu se proti němu vrhnu. Teď už to bylo mnohem vyrovnanější, ale stále jsem nepoužíval žádné schopnosti. Po nějaké té době přetlačování, blokování ran a útoků jsem začal pociťovat únavu a věděl jsem, že je nejvyšší čas skončit, abych dneska ještě vůbec něco udělal.
    Schváleno, Kael
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 28/4/2018, 15:29

    Co jsem přišel o svou aurinskou zbraň, spoléhal jsem se hlavně na své pěsti a magii, jenže tento způsob boje mi opravdu nevyhovoval. Potřeboval jsem zbraň, nechtěl jsem plýtvat magii tím, že budu muset používat hodně magie jen na to, abych se při útocích sám nezranil. Zamyšleně jsem stál ve zbrojnici a díval se na všemožné zbraně, byly zde i jakési drápy, ale věděl jsem, že mi nebudou stačit a také měli mnoho nevýhod. Jedna z nich byla ta, že jsem se musel k nepříteli dostat opravdu blízko. Pohled mi sklouzne na obouručku větší než já sám a vzpomenu si, jak jsem s podobným mečem bojoval v nebi. Byl silný, ale pomalý. Ale klasický meč... By byl dobrou volbou. Vezmu si jeden z obyčejných, ale opravdu pevných mečů a vydám se trénovat. Uměl jsem základy, ale proti ostatním, kteří s touto zbraní bojovali celý život to bylo nic. Začnu tedy trénovat, zvykal jsem si na novou zbraň, ale brzy jsem věděl, že budu potřebovat učitele, kterého nebylo vůbec těžké sehnat. S někým, kdo mě mohl opravovat, proti komu jsem mohl bojovat byl trénink mnohem efektivnější. Starý démon mě mohl opravdu hodně naučit, sledoval jsem ho a brzy jsem si všiml, že k boji využívá hlavně svou sílu, než cokoliv jiného. Netušil jsem, zda mi to bude vyhovovat, přikláněl jsem se spíše k rychlosti, ale chtěl jsem jeho styl vyzkoušet. Začnu tedy do ran dávat mnohem více síly, neblokoval jsem, nezasypával množstvím slabších útoků, do každé rány jsem šel naplno. Chvílemi jsem měl pocit, že se mi meč v ruce zlomí a tak jej raději posilním magií. I tak jsem zase jednou cítil každý sval v těle. A nebylo divu, trénovali jsme opravdu dlouho. Byl však mezi námi vidět opravdu velký rozdíl. Měl mnohem více zkušeností a já byl proti němu nováček, přestože jsem ve svém životě držel meč v ruce už mnohokrát. Nikdy to však nebyla má hlavní zbraň. Jediný důvod, proč jsem mu stačil, byl ten, že jsem měl více síly a byl jsem rychlejší. Což mi... Mnohdy nepřipadalo, protože si se mnou dokázal poradit. Brzy jsem byl celý zpocený, lapal po dechu a frustrovaný, přestože mě můj protivník pochválil, že se učím rychle... Možná to byla jen zdvořilost. Nakonec ale přeci jen skončíme s tím, že budeme trénovat zase zítra, až opět začnu cítit ruce.

    /Schváleno, Mirys./
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Alexander 29/4/2018, 20:49

    Pevně jsem uchopil své kopí do rukou a zadíval se na něj. Jeho zlatá barva se zaleskla pod záplavou slunečních paprsků a na krátkou chvíli mě oslepila. Stál jsem na místě jako zamrznutý a sledoval svého protivníka, který mi před chvílí málem urval obě ruce. Byl jsem mimo, nesoustředil jsem se a dostal jsem pořádně nakopáno od Aurina, kterému mohlo být sotva tak sto let. Hodně jsem za tu dobu klesnul a nedokázal jsem se vzpamatovat z toho, co se stalo v paláci, co se stalo u Mephistophela a jediná myšlenka, která mi běhala hlavou byla na Mirys a její psychický stav. Nebral jsem to na lehkou váhu a trápilo mě to, ničilo... Byl jsem natolik mimo, že jsem si ani nevšiml meče, který se mi zaryl do boku a má démoní podoba byla rázem pryč. Okamžitě zaúpím bolestí a svezu se na kolena. Sotva dám ruce před sebe abych nezaryl obličejem do země a zadívám se na svůj stín, dokud mě Aurin naproti nenakopne do brady a nepřevrátím se tak dozadu. Rozjebal jsem se o zem jako nějaká moucha a když mu došlo že se vůbec nebráním, povzdechne si a zanedlouho se nademnou objeví jeho obličej.
    "Co to s tebou kurva je? Chceš abych tě zabil?" vydechne podrážděně a párkrát zavrtí hlavou, než ke mě natáhne svou ruku. Vůbec jsem... ho nevnímal a až po chvilce se začnu trochu vracet do reality. Chvíli mi trvalo než jsem mu podal svou ruku, ale nakonec jsem to udělal a postavil se na nohy. Z děravého boku mi tekla krev a tak se na něj zadívám a pomocí run si ho vyléčím. Snažil jsem se na něm udržet svou pozornost a chvíli jsem s tím bojoval, než se mi to vůbec podařilo.
    "Nechi, jenom... nech to být, jdeme bojovat," dodám tiše a sevřu kopí v ruce, než se opět přeměním do své podoby a vyběhnu proti Aurinovi. Už notnou chvíli jsem mu nezasadil ani jendu ránu, ale dařilo se mi odrážet i ty jeho a tak tomu bylo i po dalších deseti minutách. Celý zpocený uchopím kopí do ruky a zovu proti němu vyběhnu, jenže mě ocasem odmrští dozadu a mám co dělat, abych ránu ubrzdil a neskončil na zemi. Věděl že se nesoustředím tak jako obvykle, ale přesto mě nešetřil... za což jsem mu byl vděčný. Pořád jsem ale přemýšlel nad vším a zároveň nad ničím. Moje hlava byla jako jendo velké bezedné bludiště a tak jsem utržil hned několik bolestných ran, kterých jsem si nevšimal, dokud mě démon neudeřil pěstí přímo mezi oči. Po té ráně jsem se zapotácel a skončil na zemi. Moje kopí bylo tu tam a já chvíli nevěděl o realitě, než se mi obraz před očima konečně spojil. Dostal jsem pojeb za tenhle den a vůbec, když démon odkráčel s tím, že bych si měl najít cíl k tomu abych zesílil... možná... jsem nad tím začal uvažovat. Uvažovat nad tím, co musím a měl byh udělat, než mě tahle podělaná melancholie úplně pohltí a nakonec oddělá.
    Schváleno, Kael
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Admin 4/5/2018, 15:51





    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Coolte16
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 13/5/2018, 21:43

    Znovu jsem v ruce držel meč a díval se na mého učitele. Od první lekce jsem se dost zlepšil, ale démon, který držel svou aurinskou zbraň, svůj meč, který měl celý život... Měl stále mnohem více zkušeností a přišlo mi, že si ze mě dokonce občas utahuje. Největší legraci měl z toho, když jsem víckrát naletěl na stejný trik. Měl jsem jeden velký problém, snažil jsem se dělat vše, tak jak mám, ale kvůli tomu jsem se nesoustředil na protivníka. Dnes jsem to chtěl zkusit napravit a nechat boj víc na instinktech, než se stále soustředit na to, co dělám. Rozběhnu se proti mému protivníkovi, sledoval jsem každý jeho pohyb a zaútočím na jeho hrudník. Mou ránu zablokuje a ihned jsem cítil sílu, která se za jeho úderem skrývala. Už se mi však naštěstí nestávalo, že bych přestával kvůli jeho úderům cítit ruku. Každý úder následoval další a další a pokaždé jsem do něj dal více síly. Snažil jsem se ho unavit, využít svou větší sílu k tomu, abych ho zatlačil zpátky, což se mi také po chvilce začne dařit. Brzy si dokonce začnu trénink úžívat, už jsem se tolik nesnažil, aby byly moje údery dokonalé, abych měl správnou techniku. Ne, jen jsem bojoval a nějak to fungovalo. S úsměvem na rtech jsem svého protivníka zasypával ranami a brzy mu k překvapení nás obou vyrazil zbraň z ruky. Dnes mi to šlo mnohem lépe než kdy předtím, byl jsem rád, že se zlepšuji, ale přesto se rozhodnu ještě nějakou dobu trénovat sám.
    Schváleno, Kael
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 10/6/2018, 22:06

    Upřeně jsem sledoval statného Iriona, který se na mě vyzývavě díval, frkal a občas hrábl nohou do země. Byl to mladý hřebec, nový vůdce stáda, kterému narostl hřebínek a odmítal spolupracovat. Pomalu se k němu vydám s ohlávkou v ruce, ale sotva se přiblížím, postaví se na zadní a málem dostanu kopytem do hlavy. Zavrčím, než se znovu rychle natáhnu k jeho hlavě, ale vysmekne se mi a tentokrát po mě kopne zadníma nohama. Chtěl jsem ho zastavit vlastní silou, ale ukáže se to jako špatný nápad, když mě odsune asi o metr dozadu, ztratím rovnováhu a o bolavých rukou ani nemluvím.
    "Pojď sem ty hajzlíku!" vyprsknu naštvaně, než se k Irionovi rozběhnu, potřeboval jsem mu nasadit ohlávku, ale ten tvrdohlavý hřebec odmítal spolupracovat! Chytím ho kolem krku a podaří se mi udržet, i když se rozběhne pryč. Snažil jsem se ho zabrzdit tím, že zaryji nohy do země, ale nešlo to tak lehce, jak jsem si myslel. Nakonec se mi však povede pevněji zapřít a cuknu s koněm do strany. Ztratí rovnováhu a dopadne na zem. Ihned ho přitlačím k zemi, než mu nasadím ohlávku, oddechnu si a postavím se na nohy. Rozejdu se směrem k domu, kde jsem měl nachystané sedlo a doufal jsem, že teď už to půjde lépe. Zaslechnu, jak se kůň za mnou zvedá, ale hned na to se provaz napne a škubne se mnou dozadu. Otočím se na Iriona s tikem v oku. Dneska mi vážně nic neulehčí, ale věděl jsem, že jsem tvrdohlavější, než on... Takže ho tam za každou cenu dotáhnu!
    Schváleno, Kael (dobře jsem se pobavil xD)
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Balaur 24/6/2018, 13:35

    Brzy ráno otevřu dveře kovárny, která stála pár metrů od našeho domu a s úsměvem na rtech se protáhnu. Kdo by řekl, že kovářství mě bude tolik bavit? vydám se rovnou k výhni, která brzy vzplane a v místnosti bylo za pár minut hned větší horko. Ušklíbnu se a natáhnu se pro kov, který vložím do ohně, abych s ním mohl později pracovat. Jakmile byl kov do ruda rozžhavený, natáhnu se pro kleště a kladivo a dám se do práce. Celou kovárnou se brzy rozezněly hlasité údery kovu o kov a s každým dalším úderem jsem tvaroval můj výrobek. Nebyl jsem žádný mistr kovář, pořád jsem se měl co učit, ale... Byl jsem odhodlaný vykovat mému synovi jeho vlastní Aurinskou zbraň. Nikomu jinému jsem s tím nevěřil, přeci jen, myšlenka, že mu někdo odtrhne kus duše a vytvoří z ní zbraň... Se mi příčila, zvláště po mé vlastní zkušenosti. Tiše si povzdechnu a ponořím vznikající meč do vody, která zasyčí. Opět rozžhavím výheň, která ještě nedohořela, abych mohl celý proces znovu zopakovat a ještě lépe vytvarovat meč, který jsem tvořil. Kladivo, které mi vždy na začátku připadalo tak neuvěřitelně lehké, s každým úderem přibývalo pomalu na váze. Vůbec jsem se nedivil, proč někteří démoničtí kováři mívali často více síly, než bojovníci, přeci jen to byla náročná práce a po celých dnech v kovárně.... Já však celé dny neměl, po pár hodinách dokončím svou práci a vydám se zpátky do domu, kde mě čekala má rodina u snídaně.

    /Schváleno, Mirys./
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Inori 6/7/2018, 22:36

    Dnešek byl náš velký den. tedy měl by být pro všechny Auriny. Měli nám vykovat naši zbraň. To ale znamenalo, že brzy budeme opravdu naplno bojovat a i přesto, že mě trénink bavil, násilí se mi příčilo. Nechtěla jsem nikomu ubližovat. S povzdechem se zadívám na obrovský meč, který mi ležel v klíně a byl mnohem větší než já. Nedokázala jsem použít magii, takže jsem ho nemohla odvolat, což znamenalo, že ho budu muset tahat všude sebou. Otec mi bez něj chodit nedovolí. S povzdechem seskočím z lavičky před kovárnou a jelikož jsem těžký meč zvednout nedokázala, rozhodnu se ho odtáhnout do svého pokoje po zemi. Prvních pár metrů bylo bez problému, ale poté se mi zdál čím dál těžší.
    "Co si myslíš, že děláš?" ozve se mi za zády a tak se poplašeně otočím a sklopím pohled k zemi. Nemusela jsem se na démona dívat, abych věděla, že je to můj otec.
    "Aurin, který neunese vlastní zbraň je k ničemu," zavrčí na mě, "Neodejdeš, dokud ho nezvedneš," dodá po chvilce. Jen tiše přikývnu, než chytím meč oběma rukama a pokusím se ho zvednout. Špička se však neodlepí od země a nakonec ho znovu pustím. Nehodlala jsem to však vzdát a tak se o to pokusím znovu a znovu.
    Nakonec se mi jen podaří opatrně si přehodit meč přes rameno a pomalu se rozejít směrem domů. Mé nohy však brzy vypoví službu a tak dopadnu na břicho s těžkým mečem na zádech. Z zády se mi ozve zavrčení, ale byla jsem moc unavená na to, abych se pokusila vstát. Brzy mě však silné otcovi ruce zvednou do vzduchu jako pírko a s mečem v druhé ruce se vydá do našeho rodinného sídla.

    Trénink schválen - Alex
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 03:44

    Už od tří hodin jsem nemohl spát a neustále jsem těkal pohledem od okna ke dveřím a na strop. Věděl jsem že dneska bude další z těch bolestných dnů, kdy dostanu nakopáno jenom za účelem, abych se stal silnějším a mohl ochránit svou sestru. S těmito myšlenky se pokusím usnout a i když jsem byl sám překvapen, podařilo se mi to.
    Probudí mě až zuřivé klepání na dveře, se kterým okamžitě otevřu oči. Jeden ze stráží mého otce se dobýval do mého pokoje a já byl opravdu rád, že mě napadlo zamknout. Okamžitě jsem mu ale odpověděl a hodil jsem na sebe to nepohodlné brnění, do kterého mi chvíli trvalo, než jsem se vůbec nasoukal. Neměl jsem ho rád, nenosil jsem ho rád... Bylo těžké a nepohodlné, navíc mě brzdilo a bylo mi jendo že odolalo hrotu meče, prostě... jsem ho nerad nosil. Na trénincích byl však povinný a tak jsem s tím nic nenadělal. Brzy jsem vyběhl ven na nádvoří a už jsem se seřadil do řady mezi ostatní. Nechtěl jsem tu být, ale byla to má povinnost a proto jsem s tím nic nezmohl.
    Trénink brzy započal a jak jsme přesně očekával, dostával jsem pěknou nakládačku. Můj nadřízený mě vůbec nešetřil a brzy jsem skončil na zemi s pěstí na oku. Tiše si zanadávám pod nos, než pozvednu svůj grál a vyběhnu proti staršímu, který můj útok zablokoval. Svůj pokus jsem několikrát opakoval, ale pokaždé to skončilo stejně. Brzy jsem pocítil únavu, kterou jsem na sobě nemohl dát znát a tak jsem se tlačil za své limity, tak jako každý jiný den. Pořád jsem měl pocit že se nezlepšuji, jenže opak byl pravdou a tu jsem jaksi přehlížel. Naučil jsem se spoustu věcí, co mám a nemám dělat, jak správně držet meč a postoj a hlavně jak nezemřít. Kdybych měl spočítat rány které jsem dneska dostal, strávil bych tu tak další dvě hodiny, ale to jsem nechtěl. Byl jsem rád že už to skončilo a já můžu jít domů.
    Trénink schválen, Fen'lin
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Elias 15/7/2018, 16:36

    Natěžko polknu když se má zbran zapře se zbraní jendoho z generálů. Bylo to... dlouho co jsem byl naposledy v téhle podobě a nemusel se skrývat. Díky Fen'linovi jsem přežil a tak jsem mu byl také mnoho dlužen. Mnoho démonů se mě ptalo jestli nejsem se svým životem nespokojen, ale já neměl jeden jediný důvod.
    "Nevadí ti být takto omezován?" zeptá se mě mladší démon a probodne mě zvláštním pohledem, který mi trvalo nějakou chvíli někam zařadit. Přemýšlel jsem a znovu se napřáhl k další ráně, která jej odsunula někam dozadu, než se po mě znovu zuřivě vrhl.
    "Nejsem omezován, žije se mi lépe než kdykoli předtím," odpovím mu a odrazím jeho ránu tak silně, že to skoro neustojím. No, démon předem nou takové štěstí neměl, vzhledem k tomu že se zapotácel a přepadl na zadek. Dal jsem mu chvíli aby se posbíral a zadíval se na něj rudýma očima.
    "Jsem králi dlužen svůj život a to je to nejmenší, co mu mohu obětovat, navíc mě toho s královnou mnohé naučili," vydechnu a démon se zasměje. Vypadalo to, že je rád že slyší tahle slova a upřímně, mě to těšilo.
    "To rád slyším," potvrdil mi a ušklíbl se, než se mě pokusil vlnou magie zatlačit zpátky. To se mu však nepovedo, všechnu jsem vykril svou temnou magií a rozhodl se mu menší dárek poslat zpátky.
    "Bez nich bych nejspíše stále běsnil a zabíjel démony po podsvětí, nikdy bych se nenaučil s démony tolik jednat, o světě bych stále nic netušil," začnu ale když se démon nečekaně objeví za mými zády, urychleně odskočím dozadu a tak tak se vyhnu jeho ráně.
    "Navíc bys tady teď nemohl stát a bojovat se mnou," ušklíbne se démon a znovu proti mě prudce vyrazí, zatímco se v duchu pousměji a lehce rozevřu tlamu.
    "To máš pravdu," zasměji se a prudce narazím zbraní do té jeho. Byla to příjemná změna, konverzovali jsme, bojovali a vzájemně si opravovali chyby, které jsme oba dva udělali a že jich nebylo málo. Ne že by mě rozhovor trochu nerozptyloval, ale o to bylo složitější se soustředit a... bavilo mě to! Brzy začal být démon přede mnou unavený a tak se mi podařilo mu s poslední ranou vyrazit meč z ruky, než jsem se tak nějak oba dva shodli na tom, že to stačí. Už jsem se chystal odejít do zámku, když mě démon poplácal po rameni a ušklíbl se.
    "Necheš zajít na jedno? Myslím že by tam měli být i ostatní ze stráže, přeci jenom oslavujeme náš velký úspěch," vydechne a tak ho chvíli jenom pozoruji. Myslel to vážně a i když jsem se ho zpočátku chystal odmítnout, nakonec si povzdechnu a jeho nabídku odsouhlasil. Démoni pro mě pořád byli zvláštní.
    Schváleno, Inori
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Khargo 20/7/2018, 22:40

    /*/Toto se odehraje v budoucnosti/*/

    Bylo to krátce po tom co jsem s Ireth uzavřel kontrakt a já lehce vytočený odcházel z hradu směrem k hoře, kterou jsem dostal za úkol vyšplhat. Celé to muselo být provedené v mé lidské podobě, abych se lépe naučil ovládat lidské tělo, jelikož jsem na něj nebyl kvůli mé démonické podobě zvyklí.
    "Vážně jsem nečekal že mi začne takhle krátce po vytvoření kontraktu dávat takovéhle úkoly." zabručel jsem si potichu když jsem procházel bránou vedoucí z hlavního města "vždyť mám být její ochránce, někdo kdo je jako její stín připravený za ní položit život, když to bude nutné a ona mě pošle šplhat na nějakou horu..."
    Podle kontraktu co jsme složili je mým úkolem jí chránit a plnit její každé přání, kdežto její část kontraktu je že mi musí obětovat duše, aby má duše neslábla když je teď máme spojené. Byl to až překvapivě výhodný kontrakt pro ní, ale nedalo se nic dělat, prostě to tak už bylo a já ten úkol nemohl odmítnout.
    Jen jsem doufal, že se jí v mé nepřítomnosti nic nestane. To bych si nikdy neodpustil...
    Cesta byla poměrně dlouhá a pro mě značně složitá, protože jsem ještě špatně chodil po dvou, ale už se to lepšilo a tento fakt mě moc těšil.
    Měl jsem docela štěstí, protože byl krásný den, takže byla menší pravděpodobnost že bych spadl a něco si udělal.
    Netrvalo dlouho a stál jsem před překážkou, kterou jsem měl za úkol překonat.
    "To si děláš srandu? vždyť to má snad 100 metrů... a to mám vylézt?" ptal jsem se sám sebe udiveně, když jsem stál před poměrně velkou skalní stěnou. Polkl jsem a dal se do lezení... upřímně myšlenka na pád z velké výšky mi na kuráži nepřidávala, ale byl to úkol od Ireth, takže jsem ho musel splnit.
    Na začátku se šplhalo pěkně a svaly mi v pohodě stačili, tak jsem si začal myslet že to nebude tak těžké jak jsem se obával... no to byla chyba, protože čím výš jsem se dostával tím tam bylo méně a méně míst za které bych se mohl zachytit... kvůli tomu jsem musel i hodně zpomalit lezení a moje svaly začali pomalu ale jistě ochabovat.
    Asi v padesáti metrech už bylo tak málo míst k zachycení, že jsem musel udělat velice riskantní skok abych se posunul dál a mohl lézt vzhůru... tak jsem tedy skočil a povedlo se zachytil jsem se, jenže jedna z mých ruk povolila a já se držel za jednu ruku na skalní stěně.
    "Sakraaa! Tohle není dobrý!" zařval jsem leknutím. Vážně jsem nečekal že by se mi tohle mohlo stát.
    Kvůli tomu všemu šplhání mě bolel asi každý sval v těle a pot se mi dostával do očí takže jsem začínal špatně vidět.
    "Musím si pospíšit, už je skoro večer a chci se ještě dnes vrátit zpět za Ireth..." řekl jsem si povzbudivým hlasem a vyrazil jsem... přes všechnu bolest jsem šplhal a šplhal. Šlo to pomalu... a asi po hodině jsem naprosto vysílený vítězně lehl do trávy. Na té hoře rostla jedna kytka, která nerostla nikde jinde a právě tu jsem měl Ireth přinést jako důkaz že jsem úkol splnil.
    Jak jsem tak ležel v tý trávě naprosto vysílený, tak jsem navzdory tomu že jsem se chtěl vrátit za Ireth ještě dnes usnul a probudil se druhý den ráno... bolelo mě snad i dýchat, ale musel jsem se posbírat, utrhnout kytku a vrátit se.
    První dvě věci byli poměrně jednoduché, ale při pomyšlení že bych tu horu musel slézt dolu se mi zvedal žaludek...
    V naději že najdu nějakou schůdnější cestu se porozhlédnu po hoře a jak se dalo čekat. Žádná jiná cesta než kterou jsem přišel tu není.
    "Aaaaaahhh!! Ireth!!! Proč mi to děláš ??" začal jsem řvát jak nejvíc jsem mohl abych ze sebe dostal frustraci z toho že tu cestu budu muset podstoupit ještě jednou.
    Tak tedy jsem začal lézt dolů, jenže asi v půlce to moje tělo nevydrželo a já začal padat.
    Můj pád zbrzdily větve stromů od kterých jsem byl fakt hodně poškrábaný...
    I ten dopad byl tvrdý, ale přežil jsem. Chvíli jsem lapal po dechu, ale pak jsem se dobelhal do hradu. Kde jsem padl vysílením k Irethiným nohám s kytkou v ruce.

    Trénink schválen, Zeke
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Zekero 23/7/2018, 00:07

    Už delší dobu jsem cestoval se svou společnicí a podsvětí mi nepřipadalo tak hrozné. Docela jsem si přyvykl na chod tohoto světa a mohl jsem říci, že většinu z toho co nás učili v nebi, by mohli ze svých lekcích vynechat a začít znovu. Kdybych jim povykládal o svých zážitcích a o některých územích, byli by překvapeni a nevěřili by mi, to byl taky důvod proč bych se o to ani nepokoušel. Zhluboka se nadechnu a zadívám se na společnici, která se držela mé ruky a jako vždy vypadala tak nějak spokojeně. Pobaví mě to a tak si povzdechnu, než vyrazíme do našeho hostince.
    Bylo už velmi pozdě a venku se stmívalo, proto jsem byl rád, že jsme dorazili tak nějak před setměním. Rozhodně jsem nečekal že sotva co otevřu dveře od hostince, zjistím že je celý vzhůru nohama. Démoni stáli po stranách a uprostřed na ně vrčel jakýsi démon. V ruce svíral meč a nevypadal zrovna přátelsky. Pohledem přelétnu bar a zadívám se až na barmana, který nám oznámí abychom okamžitě zmizeli, jenže to... nebyl můj způsob a společnice vedle mě to tak nějak věděla. Navíc, věděl jsem že to tady má ráda a nechtěla by aby se nikomu nic tady stalo. I já to tu měl rád a některé démony co v hostinci trávili většinu času jsem znal a tak jsem se z povzdechem rozešel za démonem a poklepal mu na rameno.
    "Myslím že většina se tě tu bojí, navíc je tvé chování tak trochu nevhodné, mohl by jsi tedy odejít?" zeptám se démona slušně, ale sotva se otočí, pokusí se mě praštit. Odksočím tedy dozadu a pokynu Inori aby zaběhla k baru, rozhodně jsem ji do toho nechtěl zatahovat. Démon byl nepříčetný a i když jsem se s nim snažil mluvit, jenom zlostě vrčel a nedbal na má slova, proto jsem se to rozhodl vyřešit jinak než slovně. Okamžitě vytáhnu dýku a sotva se zapřu o jeho meč, tak nějak poznám že muselo jít o Aurina. Byl až nepřirozeně silný a na těle měl značky vitaaru. S povzdechem zavřu oči a prudce kopnu démoan do břicha. Nedržel jsem se zpátky, ohrožoval ostatní a ani majiteli baru se to nelíbilo. Navíc jsem tak nějak dostal svolení od všech a tak se mi ho brzy podařilo prohodit otevřenými dveřmi, které Inori zabouchla. Zatímco si prohrábnu vlasy, bar znovu ožije a všichni se dají do pití. Chvíli jsem pil s nimi, ale nakonec jsem se vydal do pokoje, kde jsem strávil pár hodin cvičením a na dalších pár jsem se do toho zabořil, dokud mě Inori tak nějak nepřesvědčila abych si dal pauzu, což jsem nakonec milerád udělal.
    Trénink schválen, Inori

    Sponsored content


    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: SÍLA

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 16:43