Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Nyssa & Mikoto

    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 15:17

    Nikdy bych neřekla že mě někdo dokáže tak dohánět k šílenství a jemu se to dařilo. Toužila jsem po tomhle okamžiku už dlouho, ale nikdy dříve, bych se k tomu neměla už jen kvůli Nině, která mi to neulehčovala a teď? Bylo to najednou tak snadné, když udělal první z kroků a já... stále jsem nevěřila tomu co se děje ale dělo se. Cítila jsem jeho horké tělo na tom svém, jeho ruku která bloudila po mém bříšku, po vnitřní straně sethna. Když se však dostal k mému vstupu, lehce jsem sebou škubla, ne protože by se mi to nelíbilo ale bylo to příjemné. Užívala jsem si když mě začal zlehka dřáždit a spokojeně vydechovala pod jeho opíjejícími doteky. Tak nějak automaticky jsem si ho přitáhla blíž, omotala mu ruku kolem krku, kde jsem ho začala líbat, zatímco jsem si užívala jeho pozornost, kterou mi tam dole věnoval. Když do mě pronikl hned dvěma prsty, zachvěla jsem se a přitáhla si ho ještě blíž. Lehce jsem se zachvěla a prohnula v zádech pod tím zvláštním pocitem a když si k tomu všemu začal porhávat s mými ňadry, netušila jsem která bije. Byly to tak nádsherné pocity a bylo jich příliš, že jsem netušila na který se upíchnout první, dohánělo mě to k šílenství, ztěžka jsem oddechovala a srdce mi bilo neuvěřitelnou rychlostí. Automaticky se prohnu blíž k němu aby se dostal hlouběji a brzy opustím jeho krk a položím hlavu opět na zem. Těch krásných pocitů bylo mnoho a bylo to náročnější než jsem čekala, byl prostě úžasný, k nakousnutí.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 15:31

    Opíjel jsem se její přítomností a užíval jsem si její heboučkou srst, která mě lechtala po celém těle. Neskutečně hřála a každý její dotyk byl tak příjemný. Opravdu netrvalo dlouho a cítil jsem, že jsem opět tvrdý. Teď jsem ale hodlal pozornost věnovat Nysse. Líbilo se mi, jak reaguje na mé dotyky a nebylo vůbec těžké poznat, co se jí líbí. Přitáhne si mě ještě blíž a začne líbat na krku. Okamžitě mi přeběhne mráz po zádech a přitisknu se na ni ještě víc. Připadal jsem si jako opilý, ale místo toho, abych všechno vnímal otupěle, jsem spíše vnímal vše mnohem ostřeji. Každý její dotyk, povzdech, pohyb. Znovu se prohne a já se dostanu ještě trochu hlouběji. Pousměji se a zvednu hlavu, abych se mohl podívat na její výraz. Položí hlavu na zem a její blažený výraz byl opravdu k nezaplacení. Ušklíbnu se, vytáhnu z ní prsty a posunu se trochu níž, zatímco jí více roztáhnu nohy a skloním se k jejímu vstupu. Okamžitě ucítím vůni, kterou jsem nedokázal nijak popsat. Netušil jsem, jako moc jí to bude přítomné ale nakonec přeci jen neodolám a olíznu ji. Byl jsem zvědavý, jak se na tohle bude tvářit, zatím jsem jí však hodlal věnovat veškerou péči. Po chvilce opět přidám dva prsty, kterými do ní vstoupím, zatímco jsem si s ní stále pohrával jazykem a nakonec jí i lehce kousnu do jednoho obzvláště citlivého místečka.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 15:59

    Byla jsem opravdu v sedmém nebi a pod každým jeho dotekem jsem se neuvěřitelně chvěla. Celé mé tělo bylo zaplavené vzrušením a jeho blízkost mi vůbec nic neulehčovala, spíše naopak. Cítila jsem jeho horké tělo na tom svém, každý pohyb jeho těla proti mé srsti. Když ze mě ale vytáhne prsty, zvědavě se na něj zadívám a lehce nadzvednu hlavu. Když si uvědomím že je o dost níž než byl, znovu ucítím jak mě štípou tváře a celá červenám. Trochu jsem se styděla, obzvláště když byl tam dole. Všechen stud mě ale přejde když se zahledím do jeho očí, ve kterých jsem hledala jediný náznak nepohodlnosti nebo snad znechucenosti? Jenže tam nebyl... Když se však skloní ještě níž, lehce stáhnu nohy k sobě jako kdybych ho nehctěla pustit, ale sotva se jazykem dotkne mého citlivého místa, projede mnou další vlna vzrušení a okamžitě se ošiji.
    "M-mikoto," zakoktám rozpačitě když do mě opět vstoupí prsty a začne si jazykem pohrávat tam dole. Sama jsem se musela zakousnout do rtu, myslela jsem že se zblázním. Bylo to tak šíleně intenzivní a já se brzy na to neudržela, prohnula v zádech a dosáhla orgasmu. Mé tělo na chvíli vypovědělo službu a jen párkrát jsem sebou zacukala, než jsem zalapala po dechu a opřela si hlavu o zem.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 16:10

    Chvíli jsem si myslel, že mi to nedovolí, když se na mě zadívá se stydlivým výrazem a lehce stáhne nohy k sobě. Nakonec se však uvolní a roztomile vykoktá mé jméno. Nemohl jsem se ubránit úsměvu, ale bez přestání jsem pokračoval v tom, co jsem dělal. Cítil jsem, jak se chvěje a poslouchal její zrychlený dech. Brzy se pod mým dotekem prohne a všechny její svaly se napnou, než opět povolí. Spokojeně se usměji a pomalu se od ní odtáhnu. Olíznu si rty i prsty, než se nakloním na Nyssu, která sebou jen párkrát zacuká, než zalapá po dechu a zůstane nehnutě ležet. Znovu jsem byl nad ní, lehce se na ni natisknu a pohladím ji po tváři, než se skloním pro dlouhý, vášnivý polibek. Po chvilce svou pozornost přesunu k jejímu krku a ještě víc se k ní přitisknu. Otřu se penisem o vnitřní stranu jejího stehna a tak zvednu hlavu, abych se jí mohl zadívat do očí. Věnuji jí úsměv, než jí trochu víc roztáhnu nohy a přesunu se k jejímu vstupu. Cítil jsem teplo, které z ní sálalo a dohánělo mě k šílenství. Zatím jsem však nic neudělal, jen se jí zahledím do očí, ve kterých jsem hledal svolení, zda mohu pokračovat.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 16:32

    Zhluboka se nadechnu a donutím se opět vnímat realitu. Když se Mikoto objevil opět nade mnou, pousměji se a když si ukradne další z mých polibků, okamžitě mu je ochotně oplatím a otřu se o něj celým svým tělem. Jeho tělo se opět dotýkalo toho mého a já se nezmohla na nic než spokojené vydechnutí do jeho rtů. Dlouho jsem si polibek však neužila, když přemístil pozornost na můj krk, který zasypal několika polibky. Cítila jsem jeho penis na svých stehnech, byl už zase tvrdý a když mi věnuje úsměv, jenom šťastně přivřu oči a usměji se na něj abych ho ujistila o tom, že nedělá nic co bych sama nechtěla. Přesunul se k mému vstupu a tak se lehce posunu blíže k němu a zvednu jednu nohu, kterou mu položím na tu jeho. Hladově se natáhnu pro polibek a zvědavě zastříhám ušima, než jednou rukou vklouznu k jeho penisu nasměruji ho tak, aby do mě mohl kdykoli bude chtít vklouznout.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 16:41

    Nedokázal jsem v jejím výrazu najít jedinou známku toho, že by tohle nechtěla. Místo toho mi věnuje úsměv a spokojeně přivře oči. Zhluboka se nadechnu a na chvíli zavřu oči. Ucítím, jak přesunula svojí nohu na to mojí a umožnila mi tak lepší přístup. Hned na to ucítím její ruku na mém penisu. Byla blízko, stačil by mi jediný pohyb a mohl bych do ní vklouznout. Otevřu oči a prohlédnu si ji, než do ní opatrně, pomaličku vklouznu. Byla maličká, mnohem menší než já a bál jsem se, že jí ublížím, proto jsem byl opravdu opatrný. Sotva do ní trošku vklouznu, zalapám po dechu, ten pocit byl neskutečný. Nic takového jsem nikdy nezažil. Roztřeseně se nadechnu, než pohnu boky a vklouznu do ní ještě o trochu hlouběji. Přestanu se hýbat a jen se skloním, abych jí něžně políbil, chtěl jsem jí nechat čas, aby si zvykla a uvolnila se. A taky jsem jí chtěl rozptýlit. Až po chvilce se z ní téměř zcela vytáhnu a znovu do ní vstoupím, tentokrát trochu hlouběji, než předtím, než tento pohyb zopakuji. Slastně vydechnu a nasadím pomalé tempo, už jsem do ní však prozatím hlouběji nepronikal.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 17:13

    Byl tak blízko a já mohla cítit jeho penis u mého vstupu, což ve mě vyvolalo vlnu radosti ale také obav z neznámého. Chtěla jsem to, chtěla jsem ho a tak nebyla potřeba panikařit nebo si tuhle touhu odpírat. Navíc, podle všeho to chtěl i on a to mě jenom utvrzovalo v tom, že to bude v pořádku.
    "Chci tě," zašeptám potichoučku hned na to, co do mě opatrně vklouzne a já se zachvěji pod tím neznámým pocitem. Ihned zalapám po dechu a všechny mé svaly v těle se okamžitě stáhnou, bylo to nezvyklé a nové a já chvíli nevěděla jak si s tím poradit. Cítila jsem ho v sobě, byl tak velký a každý jeho pohyb opravdu intenzivní, že mi chvíli trvalo než jsem se dokázala uvolnit a stále jsem nemohla říci, že by to bylo dostatečné. Zatímco se skloní k polibku, spokojeně mu vydechnu do úst a lehce se mu zakousnu do rtu, když se ze mě téměř celý výtáhne a znovu do mě vnikne. Pomalé tempo které nasadil bylo neskutečně opíjející a já se pod jeho pohybem několikrát nešikovně zavrtěla. Díky tomu se dostal o něco hlouběji a já ucítila jak se zlehka dotkl mé panenské blány. Ten intenzivní pohyb a zvláštní pocit mě trochu polekal, ale mohla jsem si za to sama a tak jsem se brzy na to ukldinila a zadívala na svého společníka v jakémsi očekávání. Nehodlala jsem nic z toho vzít zpátky a byla jsem si nadmíru jistá že tohle je muž, pro kterého jsem byla ochotná zemřít a tak mě přeci něco tak malého nemohlo vůbec rozhodit.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 17:23

    Zhluboka jsem oddechoval a sotva zašeptá ta dvě slůvka, přeběhne mi mráz po zádech. I já ji chtěl, víc než cokoliv na světě. Tiše vydechnu a zadívám se na ni. Byl jsem si už opravdu jistý, že je to její poprvé, stejně jako mé. O to víc jsem jí nechtěl ublížit. Začne se pode mnou vrtět a tak si skousnu ret a ucítím, že mi něco brání v cestě hlouběji. Zaseknu se na místě a počkám, než se Nyssa uklidní a přestane vrtět. Byl to pro mě zvláštní pocit, ale neskutečně příjemný a intenzivní, doufal jsem, že to tak bude brzy i pro ni. Bohužel jsem jí ale musel ublížit, pokud jsme chtěli pokračovat. Dívala se na mě s jakýmsi očekáváním v očích a tak se zhluboka nadechnu, než jí krátce políbím a jakmile se odtáhnu, vniknu do ní trochu rychlejší pohybem ještě hlouběji a protrhnu její panenskou blánu. Ihned se znovu zastavím a pohladím ji po tváři.
    "Promiň," vydechnu a nejistě si skousnu ret. Začnu jí hladit po tváři a snažit se trochu se uklidnit. Srdce mi prudce bušilo v hrudi a měl jsem neskutečnou chuť jít ještě hlouběji, nasadit rychlé tempo a zcela se ztratit ve svém narůstajícím chtíči a rozkoši, kterou mi tohle spojení způsobovalo. Jenže bych Nysse ublížil a tak se donutím zůstat na místě, dokud mi nenaznačí, že mohu pokračovat.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 17:42

    Věděla jsem co od toho tak nějak očekávat a tak jsem zůstávala i nadále klidná. Zároveň to bylo ale úplně něco jiného, než když si to představujete ve své hlavě a já v něm byla opět pro jednou ztracená. Zhluboka zalapám po dechu, když se odtáhne a jedním rychlým pohybem se dostane skrze mou panenskou blánu ještě hlouběji. Do očí se mi automaticky nahrnou slzy pod tím nepříjemným, bolestivým tlakem, který ale po chvilce na to začne odeznívat a dostanu chuť si ho přitáhnout ještě blíž. Místo toho zůstanu jenom chvíli nehnutě ležet a pobaví mě jeho starostlivý pohled, se kterým se mě snažil uklidnit. Netušila jsem však jestli se snaží uklidnit mě nebo sám sebe a tak mi lehce zacukají koutky a nad jeho omluvou jen zakroutím hlavou. Bolest ustávala a já znovu zatoužila aby se ve mě rozpohyboval a tak jsem mu rukama zabloudila na jeho vypracované bříško a začala jimi pátrat po jeho těle.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 17:51

    Do očí se jí nahrnou slzy a zalapá po dechu. zatvářím se provinile, ale nijak se pro jistotu nepohnu, abych jí nezpůsobil ještě větší bolest. Když se jí však omluvím, zacukají ji koutky a zakroutí hlavou. Donutí mě to se pousmát. Stále jsem ji pozoroval, ale sotva se zlehka dotkne mého břicha, zacukají mi koutky, zprudka se nadechnu a lehce sebou cuknu. Hrozně to lechtalo a přišlo mi, že každý dotek vnímám mnohem intenzivněji, než obvykle. Začne rukama pátrat po mé těle a naštěstí mě to už nelechtalo, nakonec se však rozhodnu znovu začít pohybovat. Pomaličku se z ní vytáhnu, než vklouznu ještě hlouběji než předtím a zalapám po dechu. Nemohl jsem se jí nabažit a brzy začnu tempo zrychlovat. Byla tak drobná a úzká, cítil jsem každý její sebemenší pohyb, každé její zatnutí svalů... Z úst se mi vydere slastné zasténání, se kterým ještě víc zrychlím a skloním se k Nyssinému krku, na který ji políbím, než jí do něj lehce kousnu.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 18:46

    Cítila jsem ho u sebe tak blízko a bylo to úžasné. I jeho cuknutí po tom, co jsem se zlehka dotkla jeho bříška mi nemohlo uniknout - nic. Ani tak mě to neodradilo od toho abych dál prohledávala jeho teplou kůži a každý sval na bříšku. Brzy zopakuje své předešlé pohyby a tak zalapám po dechu a hlasitě zasténám. Nemohla jsem to udržet ve svém hrdle a když nasadil rychlejší tempo, bylo to o to těžší a nemožné a tak jsem se tomu nakonec už ani nebránila.
    "Mikoto," zasténám jeho jméno a lehce se kousnu do rtu, zatímco jsem si užívala jeho pohybů a touha přitáhnout si ho blíže ve mě vzrůstala. Tak nějak instinktivně mu položím ruce na boky, ale nesnažila jsem se ho od sebe nijak odtáhnout, spíše naopak... chtěla jsem víc.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 18:57

    Poslouchal jsem Nyssiné hlasité sténání, které bylo jako hudba pro mé uši a jen mě utvrzovalo v tom, že jí už neubližuji, ale že jí je to naopak příjemné, stejně jako mně. Naštěstí jsme se nemuseli bát, že nás někdo uslyší a tak jsem asi ani já nebránil občasnému slastnému zasténání. Vydechne mé jméno a mě přeběhne mráz po zádech a donutí mě to ještě zrychlit a jít hlouběji. Položí mi ruce na boky a já se natáhnu k její noze, kterou jí trochu pokrčím, abych měl ještě lepší přístup. Trochu se narovnám a jedním prudkým pohybem se do ní zasunu celý. Zalapám po dechu a na chvíli se zcela zaseknu, zatímco mnou projela vlna slasti.
    "Nysso," zašeptám toužebně, než se opět rozpohybuji a ucítím, že mi po zádech stékají kapky potu. Věděl jsem, že se rychle blížím ke svému orgasmu, lapal jsem po dechu a stále zrychloval, hodlal jsem však k němu první dovést Nyssu.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 19:56

    Nemohla jsemv tuhle chvíli toužit po ničem jiném, než mu být blíž a ani jsem si nebyla jsitá jestli to ještě vůbec jde. Zrychleně jsem oddechovala a byla jsem zcela paralizovaná tou rozkoší, která se ve mě přelévala. Chvěla jsem se pod každým jeho pohybem a nevědomky si ho přitahovala blíž k sobě. Ucítím jeho dotek na mé noze kterou mi lehce porkčí a když se do mě zasune celý, hlasitě vyjeknu a na malou chvíli zmáčknu jeho boky. Ruce mi okamžtě vystřelí na jeho záda za které si ho přitáhu blíž k sobě abych ho mohla políbit, než je zase přemístím na jeho svaly na bříšku a tak se o ně opřu. Netrvalo to dlouho a brzy jsem se pod jeho pohyby prohnula ve vlně orgasmu. Všechny mé svaly v těle se na chvíli stáhly a já se chvíli nezmohla na žádný pohyb, jenom prstíky jsem mu přejela po rozpálené kůži a stáhla uši k hlavě, než jsem se konečně uvolnila a zadívala se Mikotovi do očí. Sotva jsem popadala dech.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 20:13

    Přitahovala si mě čím dál víc k sobě a byl bych blázen, kdybych jakkoliv protestoval, právě naopak, namáčknu se na ni ještě víc, abych cítil její jemnou srst na těle, její hřejivé, dokonalé tělo. Trochu se leknu, když vyjekne a stiskne mé boky, hned na to si mě však přitáhne k sobě a políbí na rty. Polibek jí s radostí oplatím, než se od ní odtáhnu a na chvíli zavřu oči. Až nebezpečně blízko jsem se blížil k orgasmu, ale věděl jsem, že to ještě chvíli vydržím a opravdu jsem chtěl, aby ho dosáhla i Nyssa. Znovu otevřu oči a zadívám se na ni, chtěl jsem vidět její výraz a byl jsem připravený se z ní rychle vytáhnout. Jenže v momentě, kdy se prohne a já v ní opět skončím celý, zatímco se její svaly pevně stáhnout kolem mého penisu, dosáhnu orgasmu spolu s ní. Hlasitě zalapám po dechu a natisknu se na ni ještě víc. Chvíli jsme se oba nehýbali a já ucítím, jak mi přejela po rozpálené kůži, zatímco stáhla uši k hlavě. Pousměji se a když uvidím, jak stejně jako já sotva popadá dech, opřu si čelo o to její. Snažil jsem se uklidnit své srdce, které zběsile tlouklo, stejně jako popadnout dech a zároveň přemýšlel, co říct.
    "Miluji tě," vypadne ze mě nakonec dřív, než si to vůbec uvědomím.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 20:36

    Zběsile jsem oddechovala a užívala si to propojení mezi námi. Byla jsem šťastná že i Mikoto dosáhl orgasmu a tak jsem se nemusela bát o to že by mu to nestačilo. Ne že bych tedy nezvládla pokračovat v tom co jsme dělali doteď... Teď jsem však byla ráda za malou přestávku abych mohla popadnout dech a trochu se uklidnit a tak jsem stejně tak opřela čelo o to jeho a zadívala se mu do zlatavých očí. Když ale vydechne ty dva slůvka, na chvíli zcela ztuhnu a zůstanu na něj zírat. Vůbec nic jsem neříkala a dokonce se mi zatajil dech, než se mi nahrnuly slzy do očí kterým jsem se neubránila. Doslova jsem zavzlykala a přitáhla jsem si ho ještě blíž k sobě abych mu mohla zabořit hlavu do vlasů.
    "Mikoto," vydechnu mezi vzlyky a sama jsem byla překvapená tím jak moc mě jeho slova vzala, jak moc pro mě znamenala.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 20:42

    Láskyplně jsem Nyssu sledoval a až po chvilce mi dojde, co jsem řekl. Okamžitě zpanikařím a nadechnu se, abych něco řekl. Pravděpodobně nějakou blbost, kterou bych to zkazil, ale naštěstí se zaseknu, když si všimnu, že se Nysse nahrnuly slzy do očí. Až teď si uvědomím, že zcela ztuhla a začnu si v duchu sprostě nadávat. Začne vzlykat a když už se chci odtáhnout a zcela se z ní vytáhnout, najednou si mě přitáhne k sobě a zaboří mi hlavu do vlasů. Mezi vzlyky vydechne mé jméno a já... Konečně přestanu panikařit. V jejím hlase bylo plno emocí a já si uvědomím, že reaguje takto ne protože mě odmítne, ale protože jí na tom záleží a nejspíš to nečekala. Usměji se a přitáhnu ji k sobě co nejblíž, zatímco i já zabořím hlavu do jejích vlasů. Začnu jí hladit po bříšku a bocích a tiskl jsem ji k sobě, aby věděla, že jsem tady pro ni.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 20:59

    Nic neříkal a já nebyla schopná teď nějakých slov. Snažila jsem se vzpamatovat z toho co řekl a nemohla jsem uvěřit svým uším a té skutečnosti že jsem se právě vyspala s mužem svých snů a on to zakončil tím nejkrásnějším způsobem jakým vůbec mohl. Až poté co ucítím jeho dotek v mých vlasech a na bříšku, se donutím od něj odtáhnout a nakonec se z něj zcela vytáhnu a posadím jenom kousek od něj.
    "Nikdy bych nečekala že tahleta slova uslyším," vydechnu potichu a konečně se donutím přestat plakat. Okamžitě si setřu slzy a usměji se na svého padlého, kdo by to řekl?
    "Mikoto... taky tě miluji, už hrozně dlouhou dobu, ale bála jsem se ti to říct. Bála jsem se že o mě nikdy nebudeš stát, přece jenom nejsem jako ostatní ženy, proto jim tak moc závidím," vykoktám ze sebe potichu a váhavě vyhledám jeho oči, než se nejistě pousměji.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 21:10

    Tiskl jsem ji k sobě a nechal plakat, nevadilo mi to a nespěchal jsem na ni. Proto jsem ji jen hladil a užíval si její přítomnost, zatímco jsem se ji snažil utěšit. Když se začne vrtět, odtáhnu se a nechám ji posadit se o kousek dál. Také se posadím a prohlédnu si ji. Její krásné, dlouhé bílé vlasy, které jí spadaly na záda, velké oči, které se leskly, ale i tak byly zcela uchvacující. Potichu vydechne, že nikdy nečekala, že tahle slova uslyší. Natáhnu se k ní a pohladím ji po tváři, než jí věnuji láskyplný úsměv. Sledoval jsem, jak se setřela slzy a hned na to pronese také ta krásná slova, ve která jsem ani nedoufal. Srdce se mi ihned rozbuší mnohem rychleji než předtím a ucítím obrovskou radost. Milovala mě, už dlouho, ale stejně jako já se bála mi to říct. Byli jsme jiní, ale přesto jsem věřil, že k sobě patříme.
    "Máš pravdu, nejsi jako ostatní ženy. Ale spíš by měly závidět ony. Jsi překrásná, Nysso. Nikdy bych nečekal, že se zamiluji do eliny, ani to, že pro mě bude dokonalou ženou mých snů," zašeptám láskyplně a přitáhnu si Nyssu do klína, obejmu ji a dlouze políbím.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 21:22

    Dívala jsem se na něj a když opět promluvil, měl mou plnou pozornost. Chtěla jsem si tahle slova zapamatovat a byla jsem si jistá že na ně nikdy nezapomenu. Když mi věnuje ten překrásný láskyplný pohled a přitáhne si mě k sobě do klína, pohodlně se v něm usadím a opřu se o Mikota.
    "Mám to stejně, nikdy bych nečekala že se zamiluji do tak sexy chlapa a už vůbec ne že skončí jako padlý, stále se za to cítím provinile," zavrním mu do ouška a okamžitě zabloudím rukou na jeho vypracované bříško po kterém ho pohladím a ten dotek si neskutečně užívám. Objímal mě a já už opravdu nemohla být spokojenější.
    "Jsem ráda, že jsi mě tehdy zachránil," zašpetám po chviličce a ještě víc se k Mikotovi přitulím.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 21:30

    Pohodlně se usadí v mém klíně a opře se o mě, užíval jsem si její jemnou srst na holé kůži a přitulím se k ní ještě víc. Odpoví mi, že to má stejně a její lichotka mi opravdu udělá radost. Omluví se mi, za to že jsem padlý a tak okamžitě zavrtím hlavou.
    "Vybral jsem si to sám, získal jsem mnohem víc, než jsem ztratil. Mám tebe a to je to hlavní," zašeptám a chci ještě něco dodat ale zapomenu to, když znovu ucítím její jemný dotek na břichu. Tentokrát to však naštěstí nelechtalo. Zašeptá, že je ráda, že jsem ji tehdy zachránil, než se na mě ještě víc natiskne a tak přikývnu a ztěžka polknu.
    "Já také," dostanu ze sebe. Její přítomnost mi byla nehorázně příjemná, možná až moc a začalo se to na mém těle opět projevovat. Povzdechnu si, než zabořím hlavu do Nyssiných vlasů a úplně zrudnu. Byl jsem si totiž stoprocentně jistý, že to musí cítit.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 21:49

    Měl pravdu, vybral si to sám ale i tak jsem se za to cítila lehce zodpovědná. Milovala jsem ho a když řekl že důležité je to... že má mě okamžitě jsem zase propadla jeho kouzlu. Bože můj, milovala jsem ho, milovala jsem všechny jeho nálady. To když byl protivný, když se smál, když ho přepadla hravá nebo když byl v náladě... Milovala jsem ho celého se vším všudy a někdy jsem se děsila toho, jak moc. Jeho tón mi ale prozradil jeho rozpaky a když se zadívám na jeho celou červenou tvář a uvědomím si že ho svou blízkostí teď akorát tak trápím, pousměji se a natisknu se na něj ještě víc, než mu položím ruce na hrudník a zatlačím ho na zem. Chvíli jsem si ho jenom tak prohlížela s pokojeně se na něj culila.
    "Někdo tady nemá dost," ušklíbnu se hravě, čímž mu vrátím předešlou poznámku mířenou na mojí trpělivost a tak se nadzvednu, než chytím rukou jeho tvrdý úd jehož špičku si přiložím ke vstupu, než se na něj pomaličku posadím.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 21:58

    Měl jsem zavřené oči a zhluboka jsem oddechoval, snažil jsem se uklidnit a tak nějak potlačit... Něco, co se potlačit nedalo a věděl jsem, že je to zbytečný. Ucítím, že se na mě Nyssa otočila a hned na to se na mě ještě víc natlačí. Prudce zvednu hlavu a nevěřícně se na ni zadívám. To mi dělá schválně! Když mě však zatlačí na zem a posadí se na mě, rozhodně jsem neprotestoval a tak nějak jsem tušil, co má v plánu. Akorát se zamračím a vypláznu na ni jazyk, když se hravě ušklíbne a poznamená, že nemám dost.
    "Nemůžu za to, že jsi tak neodolatelná a neuvěřitelně sexy," odpovím a sledoval jsem, jak se nadzvedla a poté navede můj penis ke svému vstupu, než se pomaličku spustí dolů. Okamžitě zasténám a mé ruce vystřelí k jejím bokům za které ji chytím a zhluboka se nadechnu.
    "Nysso..." vydechnu toužebně a trochu víc stisknu její boky.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 28/7/2018, 23:36

    Zamračil se a vyplázl na mě jazyk, což jsem mu nedarovala, protože veškerou nadvládnu jsem teď měla ve svých rukou já a mohla bych mu v jedná vteřině odepřít veškerou rozkoš a musel by si pomoci sám. Zároveń jsem věděla, že něco takového bych mu neudělala a tak se na něj akorát uculím a po chvilce se začnu pomalu pohybovat tím, že jsem na něj opatrně dosedala.
    "A já nemůžu za to že jsi tak neodolatelný a udělala bych pro tebe první poslední," uculím se na něj a pohodím ocasem, se kterým mu přejedu po holých nohách. Spokojeně jsem vydechovala a brala ho čím dál hlouběji, až jsem na něj nakonec dosedala až ke kořenu. Cítila jsem jeho dotek na svých bocích a tak se na něj posadím úplně a několikrát zakroutím bokama abych ho trochu potrápila.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Mikoto 28/7/2018, 23:42

    Usměje se na mě, než se začne znovu trochu pohybovat a nakonec mi sdělí, že jsem neodolatelný a že by pro mě udělala první poslední. Zasměji se tomu a zachvěji se, když mě ocasem polechtá na nohou. Na ten jsem tak nějak úplně zapomněl. Stále se pohybovala a brala mě čím dál hlouběji, zhluboka jsem oddechoval a užíval si ty vlny rozkoše, které mnou procházely. Nakonec dosedne úplně a tak spokojeně zamručím. Když však začne kroutit boky, zalapám po dechu. Bylo to nehorázně příjemný a tak trochu víc stisknu její boky, než ruce přesunu na její pevný zadeček a lehce jí štípnu. Byla opravdu nádherná a nikdy bych si nemyslel, že mě bude tolik vzrušovat, když žena přebere kontrolu. Nysse jsem však absolutně věřil a vůbec mi nevadilo nechat ji dělat si co chce. Věděl jsem, že to bude zatraceně příjemné i pro mě.
    Nyssa
    Nyssa


    Posts : 210
    Join date : 31. 03. 18

    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Nyssa 29/7/2018, 00:12

    Nevěděla jsem proč, líbilo se mi když ke mě nebyl až tak šetrný a když stiskl mé boky, spokojeně jsem se uculila a lehce zaklonila halvu dozadu, zatímco jsem se na něm stále pohybovala. Občasné poamlé tempo jsem střídala s rychlejším a když jsem při dorazu měla příležitost, na chvíli jsem se zastavila a zakroutila boky. Několikrát jsem to opakovala, už jenom protože se to mému Mikotovi hrozně líbilo a vypadal tak spokojeně. Znovu ho vezmu až po kořen a když si začne pohrávat s mým zadečkem do kterého mě štípne, hlasitě vydechnu a uculím se. Líbilo se mi když si takhle hrál s mým tělem a zase jsem zatoužila po jeho pozornosti. Chtěla jsem aby se mě dotýkal a tak jsem se natáhla pro jednu jeho ruku, kterou jsem mu položila na svá ňadra. Zrychleně jsem oddechovala a čím silněji jsem na něj ndorážela, tím byly mé steny hlasitější.

    Sponsored content


    Nyssa & Mikoto - Stránka 3 Empty Re: Nyssa & Mikoto

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 03:48