Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Nyssa & Mikoto

Nyssa
    Nyssa

Nyssa & Mikoto - Stránka 6 Empty Re: Nyssa & Mikoto

Příspěvek pro Nyssa za 27/8/2018, 23:47

Sledovala jsem ho s nataženou rukou a když přikývl a natáhl ke mě jedno ze svých křídel. S uculením chytím peří lehce do rukou a usměji se. Spokojeně jsem ho pohladila a chvíli držela mezi prsty než jsem ho pustila a odstoupila. Začal mluvit o Nině, že ji nebude provokovat temnou magií a tak nakloním hlavu na stranu. Dřív než stačí mněco říci, vezme mě do náruče a tak se ho nejistě chytím a jakmile se vzneseme do vzduchu, na chvíli schovám hlavu, kterou zabořím do jeho oblčenení a sklopím uši k hlavě. Chvíli jsem tak zůstala, ale nakonec jsem přeci jenom zvedla hlavu a rozhlédla se okolo, zatímco mi položil otázku.
    "Já nevím, něco je špatně. S námi... se mnou. S Ninou a Nyssou," vydechnu trošku zmateně a samotné mi chvíli tvralo co jsem to vůbec řekla. Dlouho mi to alen evydrží a tak se zaujatě zadívám na tmavé okolí a fascinovaně se několikrát nadechnu. Bože to byla paráda!

Nyssa & Mikoto - Stránka 6 3010
    Nyssa & Mikoto - Stránka 6 30010
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 27/8/2018, 23:52

Sotva se ocitneme ve vzduchu, natiskne se na mě a schová ke mně hlavu. Jen ji k sobě trochu víc přitisknu, abych jí ujistil v tom, že ji držím a jen tak nepustím. Odpoví mi, že je něco špatně, s ní. Ninou a Nyssou. Zamračím se a sjedu ji starostlivým pohledem. To by... Vysvětlovalo její chování. Přišlo mi, že se občas chová jako Nyssa, občas jako Nina, ale spíš... Byla spojením těch dvou bez Nininých extrémních agresivním výlevů. Tiše si povzdechnu, než nakloním hlavu a za letu se k ní přitulím, zatímco si užívala ten výhled.
    "Nyssa, Nina, nebo obojí.. Pořád jsi to ty, pořád tě miluji," vydechnu potichu, než jí dám pusu do vlasů a rozhlédnu se po okolí. Když si všimnu, že jsme skoro nad starým domem, který jsme chtěli rekonstruovat, udělám nad ním ještě menší kruh, než začnu pomalu klesat k zemi. Přistanu před domem a chvíli na to se ze dveří vyřítí Theo.

Can you remember who you were,
    before the world told you who you should be?
    Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 00:04

Zhluboka se nadechnu a stále jsem pozorovala okolí. Najendou se ke mě ale přitulí a tak udělám  to samé a spokojeně se mu otřu o obličej, než se uculím od ucha k uchu. To co řekl, ta krásná slova a to že mě miluje mě donutilo se lehcce zachvět a hravě se ušklíbnout. 
    "Taky tě miluji," sdělím mu rozhodně a brzy na to zahlédnu náš dům. Pomalu se sneseme dolů a když dopadnu na nohy, rozhlédnu se okolo. Ze dveří najednou vyletí Theo a tak se polekaně otočím tím směrem. Mládě se však v půli cesty zarazí a zůstane na mě hledět. Zdálo se, že se snaží rozeznat můj pach. Jenže já na nic nečekala, okamžitě jsem se k němu rozběhla. Vyvalil oči a úplně se zasekl na místě, to mi však nevadilo protože jsem ho chytila kolem pasu a vyzvedla do vzduchu.
    "Theo!" uculím se, než mu oblíznu celý obličej a postavím ho na zem.
    "Pořád jsme to já, myslím, nekousnu tě," vydechnu a dřepnu si k němu. Ještě chvíli na mě koukal, než se uvolnil a objal mě. Spokojeně zavrním a nakonec ho chytím za ruku, narovnám se a vydám za Mikotem, kterého taky spokojeně obejmu. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 00:10

Tentokrát mi už rozhodně sdělí, že mě miluje, což mě obrovsky uklidní a sám se spokojeně usměji. Když však Theo vyběhne z domu a zasekne se, zůstanu raději stát na místě a jen jsem ty dva sledoval. Malý elin byl vyplašený, Nyssa si z toho ale absolutně nic nedělala a šla ho obejmout. Naštěstí se uklidnil a já sledoval ty dva, jak ke mně míří. Schovám křídla a když mě Nyssa obejme, dám jí pusu do vlasů, sehnu se pro Thea, kterého k sobě přitisknu, držel jsem ho jednou rukou, zatímco druhou vezmu Nyssu kolem pasu a vydám se do do domu. Připadalo mi, jako by jsme byli opravdu rodina a na tváři se mi objeví široký úsměv, o kterém jsem věděl, že jen tak nezmizí. Tiše jsem přemýšlel nad tím, jestli by bylo i pro nás dva možné mít vlastní děti. Temný a elin... Ta kombinace nejspíš nemohla nikdy vyjít. To ale... Nevadilo. Měli jsme Thea.
    "Teď když jsem zpátky, musíme už konečně zrenovovat dům," vydechnu tiše při pohledu na starý barák, který by se mohl rozpadnout. Nebo tak spíš jen vypadal.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 00:31

Uculím se, když se sehne pro Thea a chvíli je oba dva jenom studuji pohledem, než se spokojeně usměji. Theo vypadal jako naše dítě, při té představě se trochu začervenám a donutím se vzpamatovat. Po chvilce se konečně vzpamatuji a jakmile se ocitneme vevnitř, otočím se na mikota když mi sdělí že bychom mohli dům konečně zrenovovat.
    "Dobře génie, pokud už nebudeš podnikat nějaké cesty do podsvětí," sdělím mu spokojeně a natáhnu tlapu k jeho obličeji, než mu prstem ťuknu do nosu a pohladím ho po tváří, s čímž se vydám po schodech nahoru a skrze díru vykouknu dolů na ty dva.
    "Tak... bys mohl opravit tohleto," poukážu na podlahu a nevině se ušklíbnu. Nakonec skrze díru seskočím dolů za nimi a zavěsím se na Mikota. 
    "Mimochodem temná magie mi nevadí," vydechnu po chvilce. Cítila jsem ji i v laboratoři, ale nic se nedělo. Častečně jsem ji cítila i teď z Mikota, ale to bylo díky mé přehnané citlivosti na magii. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 00:39

Vejdeme dovnitř a můj pohled ihned sklouzne na polámané dřevo na zemi ze spadlého stropu. Nyssa mi sdělí, že ho opravit můžeme, pokud nepodniknu další cesty do podsvětí. Podrážděně zavrčím a zavřu oči.
    "To mi... Ani nepřipomínej," vydechnu podrážděně a otevřu oči až když znovu zaslechnu její hlas. Chtěla, abych něco opravil a mě bylo jasné co. I tak mi chvíli trvalo, než jsem si všiml, že je v patře nad námi. Ušklíbnu se, když seskočí a jakmile se na mě zavěsí, pustím Thea na zem. Uleví se mi, když mi sdělí, že jí temná magie nevadí a tak přikývnu a dám ji pusu.
    "To jsem rád, nerad bych vám ubližoval... I tak se budu snažit ji krotit," vydechnu a lehce se protáhnu, než unaveně zívnu.
    "Půjdu si nejspíš lehnout... Bylo to náročných pár týdnů," povzdechnu si, než se zadívám na Nyssu a nakloním se k jejímu uchu.
    "Společná sprcha?" zeptám se tiše a ušklíbnu se.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 00:46

Chtěl abych mu to ani nepřipomínala a tak přikývnu a zadívám se na něj. Pustil Thěa na zem aby mě mohl obejmout a tak se na něj spokojeně natisknu. Byl rád, nerad by nám oběma ubližoval. Lehce nakloním hlavu na stranu a zcela ignoruji jeho poznámku o sprše. 
    "Jak je možné že jsi se vůbec stal temným?" vydechnu nevěřícně a trochu se zamračím. Nakonec na společnou sprchu kývnu, ale ještě předtím se sama vydám vydrhnout Thea a nachystám mu něco k jídlu, než se tedy oba dva vydáme do sprchy. 
    "Pár náročných týdnů... ani mi nemluv," vydechnu zamyšleně a pomalu se začnu svlékat, než odložím věci stranou. Opravdu to tady potřebovalo celé zrenovovat nebo lépe, přestěhovat se. Až se Mikoto vyspí, navrhnu mu to. Navíc ten Elin ví kde bydlíme, je to příliš riskantní... může se kdykoli vrátit i s tím svým pánem. Tady nejsem v bezpečí ani já ani Theo. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 11:24

Zeptá se mě, jak jsem se stal temným a tak sebou lehce cuknu a sklopím hlavu k zemi. Khora... Naštvaně zatnu pěsti a následuji Nyssu ke koupelně, zůstanu však venku opřený o stěnu, zatímco ona drhla Thea.
    "když jsem byl v podsvětí, dozvěděl jsem se, že nějaký démon drží andělskou ženu. Chtěl jsem jí pomoci a tak jsem se tam vydal. Představ si mé překvapení, když jsem tam objevil mou vlastní matku, která zmizela před sedmnácti lety, myslel jsem, že je mrtvá," řeknu s povzdechem, sice jsem neodpověděl přímo na její otázku, ale Khoru chci najít, takže bych jí to dříve či později řekl.
    "Měla dceru. Nephalemku, mojí sestru... Neměla ani jméno, byla v ubohém stavu. Vzal jsem si ji k sobě, ale potom jsme se rozdělili... Musím ji najít," řeknu zamyšleně a naštvaně. Byl jsem naštvaný sám na sebe a až potom mi dojde, že jsem Nysse neřekl, jak jsem se stal temným.
    "Uh... Jak jsem se stal temným... Napadli nás, mě a sestru... Nedokázal jsem ji ochránit, málem mě zabili... Stát se temným pro mě v tu chvíli byla jediná možnost," odpovím konečně a po rychlé, společné sprše se vydám k posteli.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 11:31

Všdchno mi vyslětlil a tak jsem ho jenom tiše poslouchala, zatímco jsem se věnoval Theovi. Brzy na to zavrtím hlavou a povzdechnu si. Přepadlo mě hned několik zvláštních pocitů a jeden z nich potlačím a raději zůstanu mlčet. Nechtěla jsem mu nic vyčítat, ne v tuhle chvíli. Alespoň pro ni tam byl, neměla bych být tak sobecká. Párkrát se zhluboka nadechnu a hodím si ručník na hlavu, než si začnu sušit vlasy. 
    "Chápu," odpovím zcela jednoduše ale do postele jsem se ještě nechystala. Narozdíl od něj jsem měla energie na rozdávání a hodlala jsem ji využít jinak než poleháváním. Byla jsem zavřená v laboratoři, polehávání jsem měla už dost. Sotva se ohlédnu jeho směrem, tiše se na něj zadívám.
    "Konec konců je to tvé rozhodnutí," pousměji se, než se pomalu vydám do kuchyně kde vyhrabu nějaké ovoce. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 11:43

Odpoví mi, že chápe a tak přikývnu a ještě než se dostanu do postele, zaslechnu Nyssina tichá slova, že je to konec konců mé rozhodnutí. Zarazím se, než se na ni zamyšleně otočím, to už však někam odcházela a tak si zamračeně povzdechnu, než sebou plácnu do postele. I přesto, jak jsem byl utahaný se mi dlouho nedařilo usnout. Hlavou mi vířilo až moc myšlenek. Zda jsem nemohl udělat víc.
    Otráveně zamručím a pootevřu oči jen abych zasyčel v momentě, kdy mě do nich skrz okno udeří ostrý paprskem světla. Zakryji si rukou oči, než se vyhrabu z postele a vydám se hledat Nyssu. Za denního světla jsem mohl vidět, že je dům opravdu ve špatném stavu, přestože vypadal lépe než minule. Nyssa se opravdu snažila...
    "Dobré ráno," řeknu, jakmile moji... vlčici zahlédnu a usměji se na ni, než se natáhnu k Theovi a rozcuchám mu vlasy.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 11:51

Nespala jsem celou noc, nebyla jsem unavená a stále jsem se cítila dobře. Celou noc jsem si hrála s tapetami, které jsem v druhém patře vylepila. Moje práce byla hotová, teď už to chtělo pouze opravit podlahu a potom nějaký ten nábytek, jenže jak jsem včera přemýšlela, neměli bychom tu zůstávat. Navíc ta práce byla jenom jakýsmi způsobem jak zabít čas a zahnat myšlenky.
    "Dobré," vydechnu po chvilce co se v kuchyni objeví Mikoto a hned položím na talíř nakrájené buchty, které jsem stihla upéct v noci protože nebylo co dělat a tak jsem je vytáhla na snídani aby si Theo spolu s Mikotem mohli dát. Chvíli je oba dva sleduji, než se bez zájmu otočím ke kuchyňské lince na kterou se zadívám a začnu ji zmateně prohledávat. Moc tu toho nebylo, chtělo to peníze a nějakou práci, možná bych mohla... zkusit něco sehnat. Nadechnu se a narovnám než se poškrábu ve vlasech.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 11:59

Kuchyně krásně voněla, Nyssa vytáhne lahodně vypadající buchty, které nám dám. S poděkováním si jednu vezmu, ale když si všimnu Nyssy, která k nám byla otočená zády a vypadalo to, že něco hledá. Ale jakoby sama nevěděla co. Postavím se na nohy a odložím jídlo, než k ní dojdu a obejmu ji kolem pasu, zatímco si opřu bradu o její rameno.
    "Copak se děje, lásko?" zeptám se tiše, než ji k sobě opatrně otočím a obejmu. Starostlivě jsem se jí díval do očí a nemohl jsem se zbavit pocitu, že ji něco trápí. Lehce nakloním hlavu na stranu a pohladím ji po tváři.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 12:57

Zhluboka se nadechnu, byla jsme ráda že se nají, zatímco já snědla nějaké to ovoce a na chvíli zavřela oči. Co mě překvapí byly ruce, které mě objaly kolem pasu a po chvilce mi dojde že je to Mikoto. Kdo jiný by tě taky objímal v úrovni pasu ty huso? Theo asi ne. Párkrát zamrkám, než si povzdechnu a zvednu ruku abych ho pohladila ve vlasech.
    "Přemýšlím že si zkusím najít práci. Taky se musíme přestěhovat, není tu bezpečno. Také vím, že tady nebudeš pořád aby jsi nás chránil a tak musím vymyslet způsob jak se o to postarat. Je hodně věcí co se děje... nevím jak si s nimi poradit..." vydechnu a na chvíli ho od sebe odstrčím, než se postavím na špičky.
    "...a teď tohle," poukážu na celou svou maličkost a zamračím se, než stáhnu ocas k tělu a zmateně nakloním hlavu na stranu, než zvednu oči k Mikotovi. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 13:05

Pohladí mě ve vlasech a tak nakloním hlavu blíž k její ruce. Chtěla si najít práci, zamračím se, věděl jsem, že nic normálního nesežene a ty nenormální, nadpřirozené... Byly nebezpečné. Sdělí mi, že se chce přestěhovat, že tady není bezpečno, na což přikývnu a pohled mi sklouzne směrem k díře ve stropě, která však byla v jiné místnosti. Napadli je přímo doma... Nedivil jsem se, že se tady necítí bezpečně. Chtěl jsem namítnout, že už je samotné nenechám, ale věděl jsem, že život je nevyzpytatelný a nemůžu to vědět. Ani teď jsem tady nebyl, když mě potřebovala. Pohladím ji po zádech, ale najednou mě od sebe odstrčí a postaví se na špičky, než na sebe ukáže. Chvíli si ji prohlížím, než ji opět obejmu a dám ji pusu.
    "Stále jsi to ty," vydechnu tiše, než ji vezmu za ruku a dovedu ke stolu. Sednu si na židli, než si ji stáhnu do klína a natáhnu se pro notebook, který byl schovaný kus od nás. Za chvíli jsem měl na obrazovce před námi inzerci domů.
    "Řekni, když se ti nějaký zalíbí," řeknu Nysse, zatímco jsem je projížděl.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 22:52

Prohlídne si mě a dá mi pusu s tím že jsem to stále já. Nevěřícně se na něj zadívám a měla jsem ho chuť zabít za to jeho nic si z toho nedělání. Nakonec se ale jenom nadechnu a vzdám to, očividně to nemělo smysl. Párkrát zamrkám když mě chytí za ruku a dovede mě ke stolu. Sotva začne hledat v katalogu domů, povzdechnu si a zamračím se.
    "Mikoto... já bych se chtěla vrátit do lesa," vydechnu nakonec a postavím se abych na něj lépe viděla. Netušila jsem jestli bude chtít i on, byl poslední dobou pořád někde pryč a když mi řekl o své sestře, o podsvětí, co když tam... někoho má? Ne, nelhal by mi. Nebo ano? Proč jsem mu najendou nedůvěřovala? Dříve by mě nic takového nenapadlo, ale teď mi hlavou vířilo mnoho myšlenek a pochybností. Nechci ho u sebe držet pokud on sám nebude chtít. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 22:56

Její povzdech mě překvapí, stejně jako to, když mi sdělí, že se chce vrátit do lesa. Překvapeně zamrkám a chvíli ji sleduji, než zaklapnu notebook a nakloním hlavu na stranu.
    "Dobře?" řeknu zmateně a chvíli Nyssu pozoruji, než si prohrábnu vlasy.
    "Tohle rozhodnutí je na tobě, Nysso. Půjdu s tebou kamkoliv, hlavně aby jsi byla šťastná... Tedy pokud mě tam budeš chtít," vydechnu tiše s jemným úsměvem na rtech, ale pořád mi tato změna názoru nedávala smysl. Dříve chtěla být ve městě, ne na samotce v lese, což... Je bezpečnější, ale město je město.
    "Jen... Co tě donutilo změnit názor? Předtím jsi chtěla být ve městě, i když to je riskantnější," zeptám se jí a zkoumavě se na ni zadívám. Osobně mi to bylo jedno. Chtěl jsem, aby byla v bezpečí a šťastná.

Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 28/8/2018, 23:03

Jakmile se na mě zadívá a vydechne nejisté dobře a sdělí mi že se mnou půjde kamkoli, zamračím se a chvíli ho jenom sleduji. Nic jsem neříkala, poslouchala jsem jeho další slova a tiše přemýšlela, jenže čím dál víc se ve mě hromadil zlost a v jendu chvíli už jsem to nevydržela.
    "Přestaň mlít takové nesmysly! Tady nejde jenom o mě ty idiote! Tady nejde jenom o mé štěstí ale i o tvé ty... ty..." neměla jsem nadávek a tak na něj jenom hlasitě zavrčím a probodnu ho pohledem.
    "Pořád chceš abych byla šťastná a přehlížíš sám sebe, jenže to já dělat nehodlám... myslím na tvé štěstí stejně tak jako ty na to mé, tak... přestaň všechno měřit podle toho co chci já a vzpamatuj se," zasyčím na něj a rozhodím ruce, zatímco Theo nakloní hlavu na stranu a zadívá se na nás trochu nechápavě. 

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/8/2018, 23:11

V očích se jí objeví vztek a tak překvapeně zamrkám a když na mě začne vrčet, že nemám mlít takové nesmysly a že nejde jen o její štěstí, ale i o moje, s povzdechem sklopím hlavu a zadívám se na podlahu. Jindy bych se nejspíš naštval, ale teď jsem nad jejími slovy přemýšlel a zjistil jsem... Že ani žádný cíl nemám. Zamračím se, než zvednu hlavu a zadívám se Nysse do jejích nádherných, růžových očí.
    "Já... Já nevím Nysso... Nevím co chci dělat, nemám žádný cíl. Krom toho, že chci být s vámi dvěma, nemám nic, co bych chtěl udělat. Snad kromě najití sestry, ale ani nevím kde začít a chci začít tím, že dám věci do pořádku tady a pak se uvidí," vydechnu trochu sklíčeně a na chvíli zavřu oči.
    "Na něco... Časem snad přijdu, ale momentálně... Kdyby jsi chtěla udělat něco, co mi je proti srsti, na rovinu bych ti to řekl, ale je mi upřímně jedno, jestli budeme ve městě, nebo mimo něj. Na město jsem zvyklý, ale pobyt v přírodě jsem si opravdu užil, navíc... Myslím, že by mě bavilo, kdybych pro nás něco zkoušel postavit vlastníma rukama," pousměji se.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 03:21