Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Abby a Raziel

    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 21:55

    ,,To zní velice zajímavě." Zamyslím se a dopiju panáka. ,,Fajn to beru." Předem jsem věděla, že prohraju protože jsem nikdy nepila. A tohle bude nějaký tvrdý alkohol. Ale musím být silná a vydržet. Když si to teď uvědomím. Sedím tu v kalhotkách a jeho košili. Polknu a usmeju se než k němu Natáhnu ruku s prázdným panákem.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 22:02

    Ušklíbl se, když přijala. Natáhl se tedy, aby si také nalil panáka. Tušil, že ona s tím nemá zkušenosti, takže je již předem jasné, kdo tady bude na konci triumfovat. Stejně se však nechtěl unáhlit. Možná to ustojí líp, než čekal. Když k němu pak natáhla ruku s prázdným panákem, pousmál se a dolil jí, stejně tak jako sobě. Teprve po druhém panáku se podíval, co to vlastně je a jen povytáhl obočí. Tohle si tu schovával dlouho, ale nevadí. Aspoň bude sranda, neb to byl alkohol poměrně silný.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 22:08

    ,,Takže..aby tu nebylo takové ticho..co děláš takhle, když máš čas? Chodíš po barech a hledas si společnost na noc?" Povytahnu obočí. Napila jsem se z panáka než jsem ho do sebe kopla úplně. Nemohla jsem být po zadu. A hlavní dolejvač byl on. Takže on rozhoduje o nalejvání.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 22:19

    Zasekl se a zůstal na ni zírat. "No.. jo. I tak se to dá říct." Začal a uhnul pohledem, než si opět dolil a kopl panáka do sebe. Byla trochu pozadu, ale o mu nikterak nevadilo. "Nebo chodím do lesa a k jezeru, ale ne proto, abych tam hledal svou sestru." Dodal pak a zadíval se na ni, načež se pousmál a dolil jak jí, tak sobě.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 22:37

    ,,Hahaha..opravdu vtipné Razieli." Protočím oči a podívala jsem se na panák, který mi dolýval. ,,Víš proč jsem nechtěla lítat na té střeše? Protože mám nejspíše zlomené pravé křídlo. Napadl mě pes a no..já se lekla," sakra to jsem mu říct fakt nechtěla. Vážně ze mě mluví už alkohol. ,,Nebo to můžeš ohodnotit klidně ty.• svléknu si košili a zhmotním křídla než vypiju dalšího panáka. Pravé křídlo mi nešlo narovnat. ,,Vidíš?" Zašeptám tiše.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 22:46

    Naklonil hlavu ke straně a poslouchal ji. Když si pak nechala zhmotnit křídla, přešel k ní. Flašku s panákem na chvíli odložil a opatrně jí za křídlo vzal. Chvíli prohmatával kost, než se v jednom místě zarazil a několikrát tam přejel prsty. "Praštila jsi se o něco?" Zeptal se, než se nadechl a zabral. Bolest jí přitom téměř utlumil. Kost opět zlomil, načež se na chvíli vzdálil, aby došel pro obvaz a dlahu. "Tohle jsi měla říct hned, jelikož je to docela důležité." Pokáral ji, když jí dlahu upevnil tak, aby kost srůstala dobře. Teprve poté jim znovu dolil.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 22:52

    ,,Spíše jsem si ho přisedla. Nejsem si jistá." Napiju se a pokouším se ne vnímat bolest. ,,Jo já vím. Jenže jsem se bála ti to říkat." Zašeptám a pohnu s levým křídlem. Když byl u mě blíž tak jsem nohy zahákla o jeho pas a stáhla jsem si ho blíže k sobě. ,,Mám tě ráda Bráška." Pousměju se a natahnu se pro flašku, kterou mu ukradnou a napiju se z ni.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:03

    "Bála? To jako vážně?" Uchechtl se. Netušil, jestli si myslela, že by se jí smál nebo cokoli jiného. Nicméně teď to řešit nechtěl. Nohy si zahákla za jeho pas, díky čemuž si jej přitáhla blíže. "Ten alkohol ti stoupl do hlavy nějak moc rychle." Zamručel po jejím oznámení, že jej má ráda. Možná by už neměla pít, ale rozhodně jí v tom nebránil. Nicméně, tohle příliš rychlé pití dělalo divy i s ním, neb by se za střízliva odtáhl. Teď u ní však zůstával stát, k čemuž si ještě položil ruce na její stehna.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:06

    ,,Tak to není. Jako můj bratr mám právo ti říkat jak moc tě mám ráda." Zasměju se a podívala jsem se na jeho ruce na mých stehnech. ,,Ale tobě už taky trošku leze na mozek, že?" Pousměju se a natahnu k němu prázdnou flašku, kterou si položím na jeho krk mezitím co se opět napiju a flašku mu podám a rukou sjedu pomalu dolů k hrudi, která byla dost vypracovaná. ,,Posiloval jsi Jo?" Pousměju se.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:13

    Protočil očima a pak se jen ošil. "Mě? Prosím tě, kde jsi to vzala?" Zamrmlal a pak si od ní vzal nabízenou flašku. Napil se a následně naklonil hlavu ke straně. "Chm.. příležitostně." Odpověděl nakonec. No jo.. nějak se zabavit musel.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:17


    ,,Takže sázku jsme vlastně prohráli oba dva." Ušklíbnu se a rukama si ho za krk stáhnu k sobě. ,,Jak to že to stebou nic nedělá? Sedí před tebou žena ve spodním prádle a ty děláš jako by nic." Ublíženě se na něj podívám. ,,To nejsem tak krásná? Zkus mě nebrat jako sestru. Kdyby jsi tak učinil..vzal by sis mě? U sebe v posteli?" Dám hlavu na stranu a vezmu si flašku ze které se napiju. *Co to sakra dělám a rlíkśm?! Tohle nejsem já.*
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:25

    Pousmál se, i když se ona zatvářila ublíženě. "Sebeovládání a roky tréninku." Odpověděl jí jednoduše. I kdyby se před ním nakrucovala, zřejmě by nehnul ani brvou. "Abby, opravdu nejde o to, že by jsi nebyla hezká. Za tu dobu, co jsem tě neviděl jsi snad ještě hezčí, než si pamatuji, ale.." Pak se zarazil a krátce si povzdechl. "Kdyby jsi nebyla má sestra.. tak se přiznám, že bych to udělal." Vydechl a zadíval se jí do očí.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:28

    Chvilku jsem ho bez čehokoliv co bych na to mohla říct sledovala. ,,S tím sňatkem sama nevím. Chtěla bych si tě vzít. Ale když jsi teď padlý anděl..nevím co by na to otec řekl." Zašeptám a položím si hlavu na jeho hruď. ,,Kdybych měla větší odvahu možná bych tě k tomu více popohnala." Zaseptam a odtahnu se než zacnu po více locích dobíjet tu silnou tekutinu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:43

    Zarazil jej, že se rozpovídala ohledně sňatku. Jen si povzdechl, ale nepřerušil ji. Nechal ji, aby mu k tomu řekla všechno. "Abby, on to nebyl dobrý nápad ani předtím. Navíc mám takový pocit, že otec věděl, k čemu se chystám a tak mě chtěl nahoře udržet za každou cenu, ale.. nestihl to. A teď.. to už vůbec není dobrý nápad." Broukl a pohladil ji po tváři.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 9/11/2017, 23:53

    ,,Jenže já stebou chci být bratře. Já.." polknu a podívám se mu do očí než položím flašku na zem. Najednou jsem to uviděla. Menší záblesk nás dvou v posteli. Teď už dost opatrně jsem se odtáhla. ,,tě miluji." Vydechnu tiše a sjedu pohledem k jeho rtům než si ty své zkousnu abych zahnala ony chutě.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 05:36

    Dál se jí to vysvětlit nesnažil. Stále si mlela svoj, tak proč se snažit. Promnul si oči a sklonil se k flašce,kterou položila na zem a nalil toho do sebe opravdu hodně. Zbláznila se? Ne. To určitě ne. Měl však za to, že z ní mluví alkohol, jehož účinky již pociťoval sám.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 10:21

    ,,Razieli já to viděla..záblesk budoucnosti." Zašeptám a podívám se mu do očí. Teď jsem nic ale neviděla. Bylo to zvláštní. ,,Musím se napít protože asi šílím." Vydechnu a Natáhnu se k flašce a opět se z ni napiju.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 22:46

    S odfrknutím se od ní docela rychle odtáhl. Nemohl.. ne s vlastní sestrou. To, že se dal přemluvit k jiným a o dost horším věcem bylo.. nu, jiné. Ale tohle? Ne. Na to byl ještě moc málo opilý a.. pak by si to ještě dlouho potom vyčítal. "Záblesk budoucnosti? Ale no tak.. sama víš, že to se ještě nestalo." Zamručel nakonec. Vážně se na ni přitom podíval, než se natáhl pro další flašku a tamtu jí už přenechal. Váhavě se napil, přičemž z ní nespustil pohled.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 23:21

    Pokývla jsem hlavou. ,,Jako vždy..vidím jen kousíček. Pár minut..možná hodin." Tiše Vydechnu než dopiju zbytek. ,,Vyspím se s tebou." Podívám se na něj a polknu. Seskočila jsem z kredence a mírně se mi zatočila hlava. ,,Já..půjdu se umýt." Jdu kolem něj než zavrávorám a spadnu mu do náruče. Pomalu jsem se odtáhla a sklonila jsem hlavu. ,,Můžeš..stát prosím aspoň před dveřmi? Pro jistotu." Zašeptám a pomalu se rozejdu ke dveřím koupelny. Nechám pootevřeno a svvléknu si zbytek prádla a vlezu do sprchy, kde na sebe nechám dopadat teplou vodu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 23:33

    Zamračil se, načež se opět napil a po jisté chvíli téměř udusil, i když to nebylo možné. Jen pak kývl hlavou, když mu oznámila, že se jde umýt. Avšak ve chvíli, kdy padala jeho směrem, přeci jen zareagoval trochu opožděně, ale i tak ji stačil zachytit v čas. Pak jen protočil očima a došel za ní až ke dveřím, lde se zastavil a opět se napil. I když byl zvyklý pít, stejně na něj alkohol doléhal stále větší váhou. Zatřásl hlavou, aby se zbavil otupělosti, než si povzdechl a opřel se o zeď.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 23:54

    Chytla jsem se za hlavu a vypla jsem vodu. Alkohol na mě nalehl a já tak trošku přestala vnímat co dělám. Vyšla jsem ven ze sprchy a omotala jsem si ručník kolem pasu a vyšla jsem ven kde jsem uviděla bratra. Křídla jsem měla až na zem takže se táhli za mnou. Došla jsem k němu, stoupla si na špičky a políbila ho na rty.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 11/11/2017, 16:00

    Promnul si oči a krátce zívl. Na chvíli přestal dávat pozor, což.. mělo za následek, že jej dost překvapila její přítomnost. Avšak pokud by to byla jen její přítomnost, nezatvářil by se tak rozhozeně. To by jej však nesměla políbit. S trhnutím se od ní odtáhl, i když pořádně neměl kam. "Tohle.. po mě nechtěj." Vydechl prosebně. On by možná chtěl, ale to by to prostě nesměla být jeho sestra.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 12:58

    ,,Ne?" Polknu a odtáhnu se. Podívám se mu do očí a nic jsem tam neviděla. Ublizeným pohledem jsem sklonila hlavu dolů. Potom jsem hlavu zvedla a udělala k němu krok, tak že musel couvat až narazil do zdi a neměl kam utéct. Rukama jsem se opřela o jeho ramena a stoupla jsem si na špičky než jsem ho políbila na rty a rukama mu sjela po hrudi.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 14:09

    Zavrtěl hlavou, přičemž se tvářil stále stejně neústupně, avšak tiše zavrčel, když před ní již neměl kam couvnout. Přivřel oči, jakmile se jej jen dotkla. Avšak, když jej políbila, tentokrát již neprotestoval. Alkohol začal pracovat naplno už před malou chvílí, ale ještě to částečně zvládal. Teď si i k sobě přitáhl a kousl ji do rtu, načež jí rukama sjel při pokrčení se v kolenou až na zadek, který zlehka zmáčkl.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 15:40

    Když mi polibek oplatil byla jsem jen ráda. Tiše jsem vydechla po tom co mě kousl do rtu a sjel mi na zadek. Rukama jsem mu sjela po hrudi až pod tričko a začala mu přejíždět po nahé hrudi.

    Sponsored content


    Abby a Raziel - Stránka 2 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 8/5/2024, 10:40