Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Mirys & Darren 18+

    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 23:53

    Znovu se zachvěji, když mě pohladí po celé délce a tiše vydechnu. Užíval jsem si její přítomnost a ten nádherný pocit, že ji mám ve své moci. Obmotá mi nohy okolo pasu a přitáhne si mě ještě blíže. Začne tiše vzdychat a červenat se. Bylo to roztomilé! Jednu ruku měla stále v mých vlasech, zatímco druhou se mě dotýkala tam dole, začínaly mě ale štvát ty pitomé boxerky! Budu se jich muset zbavit, ale první jsem se hodlal věnovat jí. Pokračoval jsem, brzy mě začne prosit, abych přestal. Ušklíbnu se a lehce zavrtím hlavou, skloním se k jejímu krku, na který ji políbím a zároveň do ní dvěma prsty proniknu a začnu s nimi rychle pohybovat. Už jsem ani nemusel zvyšovat působení své schopnosti, udržoval jsem ji na určitém míře. Ještě jsem s ní totiž neskončil! Jakmile dosáhne vrcholu, přestanu ji dráždit a odtáhnu se, abych mohl sledovat její výraz. Jednou rukou si stáhnu boxerky ke kolenům a poté je skopnu úplně. Přitisknu se k ní a a políbím ji na rty. Byl jsem si celkem jistý, že momentálně byla dost ráda, že jsem nepřestal. Sám jsem ale věděl, že to již déle nevydržím, můj vlastní chtíč se stával nezvladatelným a musel jsem používat veškerou svou vůli, abych se na ni rovnou nevrhl. Netrpělivě se zavrtím a zadívám se do jejích očí.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 00:08

    Nevyslechl mě a rozhodně nehodlal přestat. Spíše naopak do mě pronikl a to rovnou dvěma prsty. Bylo to pro mne poprvé, co jsem něco takového dělala a byla jsem tam dole dost úzká a tak mě už jen ty dva jeho prsty zaplnily. Trochu jsem ucukla, ale jakmile s nimi začal pohybovat, dostavil se pocit ještě většího uspokojení než předtím. Netrvalo dlouho a já spadla do té propasti orgasmu, který mě pohltil a se pod Darrenem napnula jako luk před výstřelem. Zrychleně jsem oddechovala a snažila se zklidnit svůj zběsilý dech. Ležela jsem pod ním jako hadrová panenka, když v tom si on už stahoval boxerky a pak je odkopl někam pryč. Zase se ke mě přitiskl a já teď mohla na stehně ucítit jeho chloubu bez boxerek, kůži na kůži. Zadívala jsem se mu do očí stejně jako on do mých. Trochu netrpělivě se zavrtí a chvilku čeká. Naprázdno jsem polkla, jako bych tím spolkla poznámku, kterou jsem původně chtěla říct nahlas a pak si jeho rty přitáhnu zase k sobě. Duhou rukou mu chvíli osahávám pevné svaly na hrudi i břiše, ještě se vrátím a chvíli zkoumám i jeho silné paže, ale pak s rukou sjedu níž až k jeho rozkroku a obemknu mu prsty kolem jeho tvrdého penisu. Teď mi přišel ještě větší než předtím a chvíli jsem se bála, že se s ním do mě ani nevejde. Chtěla jsem se trochu odtáhnout, ale byl na mě tak na těsno, že jsem se tím pohybem jen otřela stehnem o jeho chloubu, která teď sklouzla k mému rozkroku. Trochu mě to vyplašilo a pustila jsem jeho penis, který se teď tiskl k mému rozkroku. Trochu jsem zatlačila do jeho hrudi přestože jsem tak moc prahla po tom, aby ho do mě zasunul, stále jsem se bála, o to víc, když ho měl tak velkýho. Pokusila jsem se trochu odtáhnout, ale místo toho se mu jen otřu rozkrokem o penis až dopadne jeho žalud na okraj mého vchodu. Stačil by teď jediný jeho pohyb a byl by ve mě, pokud by se tedy vešel.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 00:19

    Napnula se a těžko oddechovala, lehce se třásla vzrušením, stejně jako já. Nemohl jsem se dočkat, až do ní proniknu, byla tak blízko, dohánělo mě to pomalu k šílenství. Políbí mě a začne rukama pátrat po mém těle. Její doteky byly tak jemné a příjemné, putovala stále níž, dokud se nedotkla mého penisu. Tiše zasyčím a neunikne mi její nejistý výraz. Skousnu si ret a na vteřinku zavřu oči, abych se uklidnil. Jenže v momentě, kdy se na ni natisknu se také poleká a začne se vrtět, snažila se dostat pryč, ale spíše to jen zhoršila. Otře se o mě svým vstupem, silněji si skousnu ret, stačil mi jediný pohyb a mohl jsem do ní konečně proniknout. Nedokázal jsem v tu chvíli myslet na nic jiného, jen na to, jak moc ji chci. Dřív než si to sám uvědomím, instinktivně pohnu boky a přitisknu se k ní. Vstoupím do ní, ale jen hlavičkou a ihned se zastavím. Byla tak zatraceně úzká! A není se čemu divit, když to bylo pro ni poprvé. Vydechnu a zadívám se jí do očí, jednou rukou jsem se loktem opíral o matraci v úrovni jejích ramen, takže jsem jí mohl prsty pohladit po tváři, druhou jsem měl položenou na jejím boku. Lehce si ji za bok přidržím, políbím ji na rty a trochu se pohnu kupředu.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 00:28

    Cítila jsem, jak je nedočkavý, i já jsem kvůli té jeho zatracené schopnosti byla nadržená a nedočkavá, ale zároveň jsem se nedokázala zbavit strachu a... Ale nestihle jsem nic udělat a pohnul se lehce boky a pronikl tak do mě žaludem, hned se ale zastavil a pohladil mě po tváři. Já už ale lapala po dechu a pevně svírala jeho boky nohama. Ne že by to nebylo příjemné, ale zároveň to bolelo. Prokousla jsem si ret kvůli té bolesti, ale brzy jsem si na jeho žalud zvykla a jen rychle oddechovala. "D..Darrene..." Vydechla jsem a chtěla ho požádat, aby na to šel pomalu, ale to už se pohnul kupředu a zajel tak do mě víc. "Ahhhh...!" Zavzdychala jsem nahlas a zapřela se rukama o jeho hruď. "P..počkej..." Vydechla jsem rychle a chtěla se odtáhnout. Bohužel pro mě, jsem to stejně jako před tím jen zhoršila. Sice ze mě nejprve trochu zase vyklouzl, ale hned na to do mě zajel a to hned polovinou celé své délky. Zatla jsem zuby, čímž jsem i způsobila to, že jsem byla ještě užší kvůli svalům, které jsem zatínala. Do očí mi vhrkly slzy, ale já se je snažila rychle zahnat. Vůbec jsem se nevyznala v těch protichůdných pocitech kdy mě to hrozně bolelo, ale zároveň mě to naplňovalo jakýmsi uspokojením a slastí.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 00:39

    Čekal jsem, než se trochu uvolní a zvykne si, po chvilce vydechne mé jméno a jakmile do ní více vniknu, řekne, abych počkal. Zatnu zuby, ale přestanu se hýbat, bohužel Mirys si to sama zhorší svým vrtěním. Slastně vydechnu, bylo to příjemné, jenže poté se ještě více stáhne a to už tolik příjemné nebylo. Trochu z ní vyklouznu, držím si ji však u sebe, aby mi nemohla utéct úplně. Neunikly mi ani slzy v jejích očích. Znovu ji pohladím po tváři a lehce políbím na rty, cítil jsem pachuť krve z jejího prokousnutého rtu, ale stále mi chutnaly sladce.
    "Uvolni se a přestaň se vrtět, jen si to zhoršuješ," zašeptám a zadívám se jí do očí. Trpělivě jsem čekal, dokud neucítím, že se alespoň trochu uvolnila, stále však byla hrozné úzká. Znovu do ní vniknu až do poloviny své délky a neubráním se dalšímu slastnému povzdechnu. Opět se však zastavím a nechám ji si zvyknout, než se začnu pomaličku pohybovat, nikdy jsem do ní však nepronikl víc, než do půlky své délky. Znovu jí políbím a pevněji stisknu její bok, bylo to tak zatraceně uspokojivé, chtěl jsem do ní proniknout celý, ale věděl jsem, že jí tím ublížím. Stále jsem se pomaličku pohyboval, ale tentokrát naše spojení začnu pomaličku prohlubovat.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 00:49

    Slyšela jsem jeho slastný výdech i jeho slova, když mi říkal, abych se uvolňovala, že si to takhle jen víc zhoršuji. Zadívala jsem se na něj a zlehka mu oplatila polibek, který mi daroval. Vyklouzne zase o trochu a počká, než se trochu uklidním a uvolním. Zhluboka jsem se nadechla a pokusila se ho poslechnout. Nebylo to tak snadné, ale netrvalo mi zase tak dlouho, než jsem se alespoň trochu uvolnila. Tehdy do mě zase vnikl do půlky své délky, ale znovu počkal. Zase slastně vydechl a pak se začal pomalu pohybovat. Zalapala jsem po dechu, ale tentokrát to bylo slastí a ne bolestí. Už jsem si trochu zykla na jeho velikost i to, jak mě naplňuje. Zatím nepřekročil půlku své délky, kterou byl ve mně a když jsem se teď nevrtěla, bylo to hrozně moc příjemné. Slastně jsem vydechla a když mě znovu políbil, jemně jsem mu skousla ret a políbila ho vášnivě. Ucítím, jak mi pevněji sevře bok, jako bych mu teď mohla někam utéct. Těžce oddechoval, čehož jsem si nemohla nevšimnout. Určitě pro něj bylo těžké držet se na uzdě, aby mi neublížil, teď se ale začal pohybovat vždy o kousek dál. Když naše spojení však prohluboval takhle pomalu, skoro jsem si toho ani nevšimla. Nebolelo to už a bylo to příjemné, dokud nenarazil na panenskou blánu. Trochu jsem sykla, když do ní jen zlehka narazil, ale neprotrhl ji hned. Věděla jsem co teď přijde, bude muset se pohnout trochu prudčeji. Nevěděla jsem jakou má v tomhle praxi a jen se pod ním schoulila trochu a radši se připravila na bolest, ta se však nedostavila.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 01:00

    Zcela se uklidnila a vypadalo to, že je jí to čím dál příjemnější. Políbí mě a opět lehce kousne do rtu. Usměji se a pohladím ji konečky prstů po tváři. Na její tváři jsem už neviděl žádné známky bolesti, tedy dokud jsem nenarazil na její panenskou blánu, tiše sykne. Zastavím a zadívám se jí do očí, věděl jsem, že teď jí budu muset ublížit a přemýšlel jsem, jestli bych jí nemohl nějak rozptýlit. Tiše si povzdechnu, zamumlám tichou omluvu, políbím ji na rty a prudce do ní proniknu, při tom protrhnu její panenskou blánu, zároveň však zvýším její chtíč v pokusu jí něčím rozptýlit a po chvíli se opět začnu pohybovat. Ze začátku to pro ni možná bude ještě bolestivé, ale bolest by se brzy měla změnit v slast. Navíc pro mě bylo stále těžší držet se na uzdě. Vydechnu a tentokrát do ní proniknu celý až po kořen, přitáhnu si jí ještě blíž, na chvíli zastavím, než se v ní začnu pohybovat, tentokrát však mnohem rychleji. Slastně vydechnu a políbím ji na krk, udržoval jsem stálé tempo a jednou rukou ji tiskl k sobě.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 01:10

    Zašeptá mi tichou omluvu a pak mě políbí a přitom se prudce pohne, aby protrhl mou panenskou blánu. Myslela jsem, že ucítím bolest, ale žádná se nedostavila. Místo toho však pocítím ještě větší chtíč až tiše zakňučím. Přitáhla jsme si ho k sobě jednou rukou, kterou jsem měla stále zabořenou v jeho vlasech, i druhou, kterou jsem sjela až na jeho zadek. Začal se pohybovat a zase zacházel dál a dál, až byl ve mě až po kořen. Chvíli zase počkal, ale já se neovládla, ten chtíč mě doslova pohltil a tak když se na chvíli přestane hýbat, začnu se pod ním vrtět já. Netrvalo to však dlouho a zase se začal pohybovat a tentokrát rychleji. Zavzdychala jsem zatím potichu, ale brzy jsem začala vzdychat hlasitě s hlavou zakloněnou slastí a očima přivřenýma uspokojením. Byl to tak zatraceně příjemný pocit. Bohové! Cítila jsem, jak je rozpálený a jak se pomalu přestává ovládat i on. "U..už to..t.tolik nebolí." Zašeptala jsem a otřela se mu rty o ouško. "J..já chci víc." Zavrněla jsem pak, když jsem se donutila chvíli nevzdychat, abych mu tohle mohla zašeptat. Následně jsem mu přejela jazýčkem od ouška po krku až ke klíční kosti a pak se vrátila k jeho krku a udělala mu tam dost velký cocflek. Zase jsem začala vzdychat a tiskla se k němu blíž a blíž.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 01:22

    Pomalu jsem se přestával ovládat, srdce mi zběsile bušilo v hrudi, poslouchal jsem Mirysiné spokojené povzdechy a sám jsem se jim občas neubránil. Ještě se mi podaří trochu zkorigovat sílu mé schopnosti, ale hned poté opět zrychlím tempo. Zašeptá, že to již tolik nebolí, skoro jsem ji však nevnímal, hned na to zavrní, že chce víc, normálně bych poslechl, kdybych tohle slyšel, ale tentokrát mě to donutilo zpomalit a poté se úplně přestat hýbat. Zahledím se jí do očí s hravým úsměvem na rtech a mám co dělat, abych slastně nevydechl, když se začne vrtět.
    "Popros," vydechnu, když mi udělá cucflek na krku a pohladím ji po boku. Lehce se odtáhnu, abych se mohl podívat na její výraz a hned na to znovu zvýším její chtíč.
    "Popros a dostaneš, co chceš," zašeptám a ušklíbnu se. Už teď jsem věděl, že jí normálně k prosbě ani k omluvě nedonutím, ale tady to bylo něco jiného, doháněl jsem jí svou schopností k šílenství a celkem bych se vsadil, že stejně jako já pomaličku ztrácí schopnost racionálně přemýšlet.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 01:31

    Zadíval se na mě, ale neposlechl. Naopak zpomalil až nakonec přestal. Vrtěla jsem se pod ním a nespokojeně zakňučela. "Co to děláš?" Vydechla jsem, když mi řekl, ať poprosím. Zamračila jsem se, ale chtíč ve mě zase vzrostl. Neubránila jsem se a dřív než jsem stihla cokoli říct, už jsem využila momentu, kdy to nečekal a přetočila nás na posteli tak abych byla nahoře já. On teď byl pode mnou. Ležel na zádech a já mu spokojeně seděla na klíně tak, že byl ve mě. Zavrněla jsem spokojeně a začala se sama rychle zvedat a zase dosedávat. "Jsi můj...jenom můj!" Špitla jsem mu do ouška a zavrněla mu do něj. Cítila jsem, jak si kousek mého sebeovládání ukradl panter ve mě, s kterým jsem občas stále bojovala a teď, když mě ovládal Darren svými schopnostmi, bylo pro pantera lehké projevit se. Objevil se mi černý ocas a pak i ouška pantera, jinak jsem však zůstávala v lidské podobě. Ještě jsem zrychlila a cítila, jak se opět blížím k oné propasti. Tentokrát jsem se do ní ale chtěla vrhnout po hlavě. Položila jsem jednu ruku na Darrenovu hruď a do druhé uchopila jedno ze svých prsou, která se v mém tempu divoce zvedala a pohupovala. Slastně jsem opět vzdychala a klečela tak, že jsem ho rozhodně nehodlala nechat, aby se odtáhl nebo mě nějak jen tak zastavil. Chtěla jsem ho, mohla za to jeho magie, a já se rozhodla ho dostat!
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 10:39

    Rozhodně jsem nečekal, že nás přetočí, najednou jsem se však ocitl na zádech. Musel jsem se za smát, jí vážně nikdy nepůjde "zkrotit." Ne že bych to ale nehodlal ještě někdy zkusit, právě jsem ale rezignoval, byly to až moc příjemný. Špitne mi do ucha, že jsem jenom její, ušklíbnu se, nebyl jsem ničí, ale pro teď si to myslet může, přeci jen si to velmi užívala. Už jsem na ni ani pomalu nemusel používat své schopnosti, ten chtíč cítila sama. Překvapeně zamrkám, když se jí objeví černá ouška a ocásek, přeci jen byla zvěromág a vypadala teď zatraceně sexy. Položím ji ruce na boky a tiše vydechnu její jméno, oba jsme se blížili vrcholu. Zavrčím zapřu se jednou rukou do matrace a opět se mi podaří nás přetočit, začnu jí líbat na krku a ještě víc zrychlím tempo. Byla blízko stejně jako já, stačilo už jen kousek... S jejím jménem na rtech dosáhnu orgasmu a začnu zpomalovat, ztěžka jsem oddechoval a srdce mi prudce bušilo v hrudi. Přitulím se k ní a jemně ji políbím na rty.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 10:57

    Zasmál se, ale zprvu se nás nepokoušel přetočit ani už nechtěl, abych poprosila. Nechal mne dělat si, co chci. Vzdychala jsem a snažila se zrychlovat, ale moc mi to nešlo. Přeci jen jsem v tom nebyla tak zběhlá jako on. Jeho překvapené zamrkání jsem bohužel vidět nemohla, sama jsem totiž měla zakloněnou hlavu a přivřené oči kvůli tomu, jak to bylo zatraceně příjemné. Položil mi ruce na boky, ale pak se jednou zapřel o matraci a najednou jsem byla zase já pod ním. Mé jméno z jeho rtů vyklouzlo jako tichá prosba. Pousmála jsem se a vášnivě ho políbila. Měl při tom tak hluboký a sexy hlas, že když hlesl mé jméno, znělo nehorázně sexy a vášnivě při tom. Jeho rty teď opečovávaly můj krk a jeho tempo se při tom zrychlilo. Vzdychala jsem ještě hlasitěji a cítila, jak balancuji na té tenké hraně těsně před orgasmem spolu s Darrenem. Ano i on už byl blízko, cítila jsem to. S mým jménem na rtech se udělá a začne pomalu zpomalovat. Já se udělala jen pár vteřinek po něm a lapala po dechu. Nemohla jsem se hýbat, ale cítila jsme jak se mi stahují všechny svaly a já se cítila jak paralyzovaná, ale byl to neskutečně nádherný pocit. Přitulil se ke mě a lehce mě políbil na rty. Hned jsem mu ten jeho skousla, aby se neodtáhl a vášnivě ho políbila také. Ale v tu chvíli na mne přestal používat své schopnosti a mě to přišlo, jako bych se probrala z transu. Ale nevěděla jsem co dělat. Rychle jsme se od něj odtáhla a cítila, jak ze mě vyklouzl. Musela jsem při tom zatnout zuby, abych nevzdychla. Radši jsem spolykala všechny nadávky a jen utekla z pokoje a zavřela za sebou dveře. Nechala jsem ho v pokoji samotného a nahého. *Ten hajzl! Kretén! Debil!...* Nadávala jsme na něj v duchu. Chtěla jsem se rozeběhnout do svého pokoje, ale mé nohy byly jako z želatiny. *To ne!* Zakňučela jsem po tichu a donutila se i pomocí rukou dostat rychle nahoru. Na schodech jsem pocítila, jak mi po stehně stéká jaká si tekutina a když jsem se podívala, co to je zač jen jsem nevěřícně zírala. Po stehnech mi tekla krev a jeho semeno. Rychle jsem se tedy zamkla v koupelně, kde jsem se to snažila vymyslet co s tím a pak jsem si vlezla do vany, která jak jsem doufala, mě dokáže zklidnit.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 11:04

    Cítil jsem, jak se její svaly stáhly, usmál jsem se, přitáhla si mě do vášnivého polibku, který jsem jí tak rád oplatil. Najednou však zamrká a viděl jsem, jak všechen chtíč zmizel z jejích očí. Nahradila ho panika. Odstrčí mě a vyběhne z pokoje. Ušklíbl jsem se, divil jsem se, že sebou po cestě nesekla, ale nechal jsem to být. Věděl jsem, že bude naštvaná a vytočená, ale... Bylo mi to jedno, dosáhl jsem svého. Natáhnu se na postel a spokojeně přivřu oči, sice jsem měl celkem náladu i na druhé kolo, ale... Nehodlal jsem pokoušet své štěstí. Z prvního patra uslyším zvuky tekoucí vody, nejspíš šla do vany či sprchy. Horká voda teď zněla jako dobrý nápad a tak se vyhrabu z postele a vydám se do koupelny, kde si vlezu do sprchy a pustím si na hlavu horkou vodu. Na tváři jsem měl stále spokojený úšklebek a bylo mi vskutku jedno, jak teď Mirys musí být. Po notné chvíli zastavím vodu, vezmu si jeden ručník, osuším se a vydám se zpátky do pokoje, abych posbíral své věci, potom si nějaké budu muset donést... Pokud mě teda Mirys rovnou nevykopne z domu hned jak se uklidní...
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 11:13

    Naložila jsme se do vany, kde jsem se pořádně vydrhla. Nenáviděla jsem ho! A měla jsem nehoráznou potřebu smýt ze sebe jeho vůni i doteky, které jsem na kůži stále cítila. Vždy když jsem se však jen lehce přiblížila ke svému rozkroku, cítila jsem jak jsem teď zrovna na tomhle místě citlivá. Skousla jsem si ret a pořádně se vydrhla mýdlem, jehož vůně nebyla ani zdaleka podobná té Darrenově a mohla ji snadno přebít. Nakonec jsem se ale máčela ve vaně ještě dlouho. V průběhu toho mého drhnutí jsem zaslechla vodu zezdola. Měla jsem nehoráznou chuť ho ihned vykopat z mého domu! Co si to vůbec dovoloval?! Byla jsem naštvaná na něj i na sebe, že jsem se tak snadno nechala, ale jeho schopnostem jsem bez té své odolat nemohla. Nakonec jsem se ve vaně ještě potichu rozbrečela, ale pak jsem se donutila přestat brečet a vylezla z vany. Osušila jsem se a zabalená v ručníku jsem opatrně přeběhla ten kousek do mého pokoje tak, aby mě pokud možno neslyšel. Horká voda mi vážně pomohla a už jsem se necítila jako z želatiny, ale pořád jsem byla vysílená a tak jsem ani nepostřehla, zda se mi povedlo být potichu jako vždy. Zamkla jsem se v pokoji a oblékla se do čistého prádla. Dneska jsem si vzala delší a ne tak vyzývavou košilku, abych si připadala dostatečně zahalená. Ale dneska bylo ještě těžší usnout. Byla jsem vysílená, ale ne tolik a tak jsem do půlnoci přemýšlela o tom, proč to udělal a co udělám teď já.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 11:27

    Přemýšlel jsem, co dělat teď. Protáhnu se a rozvalím se na gauč v obýváku. Pustím si potichu televizi a začnu zívat. Byl jsem spokojený a příjemně unavený. Mirys byla ještě dlouhou dobu ve vaně a poté jsem slyšel tiché kroky, jak přebíhala po chodbě. Ušklíbnu se, dneska ji nejspíš už neuvidím, ale věděl jsem, že zítra bude zuřit. Udělám si ještě něco k jídlu, než kolem půlnoci odejdu do pokoje pro hosty, který jsem si tak trochu přivlastnil, natáhnu se na postel a spokojeně usnu.
    Bylo brzy ráno, snídal jsem v kuchyni a po Mirys nebyly ani stopy. Netušil jsem, jestli ještě spí, nebo jestli je vůbec v domě. Bylo mi to však jedno, celkem jsem se však těšil na to, co mi předvede a jestli bude opravdu zuřit, nebo se mi právě naopak bude vyhýbat. Každopádně jsem věděl, že jsme spolu neskončili, pořád chtěla najít svoji matku.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 11:35

    Nespala jsem zrovna moc dlouho. Probrala jsem se rozlámaná asi po pěti hodinách spánku a tak jsem zamířila do tréninkové místnosti a vybíjela si vztek na tréninku. Zároveň jsem si tak potřebovala dokázat, že i po tom, co se včera stalo, jsem to pořád já. Dnešní trénink skončil tak, že jsem naprosto zničila tréninkového panáka. Budu si muset sehnat nového. No z toho jsem nadšená nebyla. Zaslechla jsem, jak Darren přechází přes chodbu, zřejmě se vzbudil a šel se nasnídat. Včera jsem si toho stihla dost promyslet a rozhodla jsem se, že před ním rozhodně nebudu utíkat. Myslel si, že může všechno, ale tak to nebylo! A já mu to ještě ukážu! Obrnila jsem se proti jeho magii a vztek mi s tím celkem pomáhal. Když jsem bezpečně věděla, že mě neuvidí vycházet z tajné tréninkové místnosti, tak jsem vyšla a zavřela za sebou pečlivě. Měla jsem celkem dost odřené ruce od toho, jak jsem jimi mlátila zuřivě do panáka a byla jsem dost zpocená. Aby taky ne po dvou a půl hodinách tréninku. Šla jsem do kuchyně, napila se vody a pak si vzala k snídani jablko. Rozhodla jsem se mlčet, dokud se mi neomluví, a že se mi tentokrát omluví! Použila jsem všechny jeho schopnosti, ale pozvolna a pomalu, aby začal myslet na to, že by se mi měl omluvit. Dívala jsem se při tom z okna a pomalu stupňovala tu potřebu omluvit se mi. Ale to byl jen začátek toho, co ho dneska ještě čeká.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 11:48

    "Dobré ráno," pozdravím ji s úšklebkem na rtech a prohlédnu si ji. Vypadala celkem naštvaně a neuniklo mi, že má odřené ruce. No, za pár hodin by se jí to mělo zcela zahojit, přeci jen měla teď démonické schopnosti, sice byly slabší, protože byly vypůjčené, ale i tak... Protáhnu se a znovu se pustím do jídla, stále jsem však sledoval Mirys, která si vzala jablko a pustila se do něj. Mlčela, možná na něco čekala? Ucítím potřebu se jí omluvit, zřejmě to bylo i to, na co čekala. Bylo to divné, začínal jsem se cítit provinile a netušil jsem proč. Tohle jsem nebyl já, znal jsem se moc dobře, takové věci mě nikdy netrápili a přece jsem to chtěl udělat, nějak se jí omluvit, vynahradit jí to... Párkrát zamrkám a probodnu ji pohledem. Ta potvůrka na mě zase používala moje schopnosti! Moje! Zavrčím a založím si ruce na prsou.
    "Tak na to zapomeň..." odfrknu si. Asi bych to nepoznal, kdyby po mně nechtěla něco, co bych nikdy neudělal a taky jsem si už začal zvykat na náš kontrakt. Když jsem se opravdu soustředil, dokázal jsem vycítit, zda používá moji magii, nebo ne. Na mě si jen tak nepřijde, to by se musela opravdu moc snažit!
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 11:56

    "Nevím o čem to mluvíš..." Namítla jsem a dojedla jablko. Vyhodila jsem ohryzek a zadívala se na něj naštvaně. "A dobré určitě není, když se musím koukat na někoho tak...debilního jako jsi ty!" Zavrčela jsem a zvýšila magii, kterou jsem na něj používala. Už to stejně věděl a teď jsem tedy už tak moc opatrná nebyla a stejně jako první den, kdy mě je naučil používat, jsem na něj i tentokrát použila jeho schopnost, které se neuměl bránit. Teď jsem už ani nezkoušela jen postupně, hned jsem se na to soustředila a vsugerovala mu to tak, že se mi bude chtít omluvit a prosit mě o odpuštění! Byla jsem na něj naštvaná snad stejně jako na mistra, který mě vycvičil svými naprosto nepřijatelnými metodami. "Musel jsi používat magii co? Už od začátku jsi to měl vymyšlený, donutit mě, abych s tebou uzavřela kontrakt jen abys mě mohl nakonec dostat do postele! Protože jsi věděl, že bez magie se ti to nepovede, co?! Jsi jen ubohý namyšlený kokot! Místo mozku používáš ptáka a ostatní ti to žerou!" Vykřikla jsem po něm a probodla ho pohledem. Ano, kdybych mohla zabíjet pohledem byl by už asi tak tisíckrát mrtvý.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 12:08

    Namítne, že neví, o čem to mluvím, dělala neviňátko, ale moc dobře věděla, co myslím. Ušklíbnu se, když se začne rozčilovat a v klidu si dojím snídani, misku odnesu do dřezu, kde ji po sobě umyji, jak jsem měl ve zvyku. Byl jsem klidný, tedy do doby, než na mě použije moji schopnost plnou silou. Zavrčím na ni a skousnu si ret, snažil jsem se myslet na něco jiného, ale moc mi to nešlo. Prosit o odpuštění ji ale rozhodně nebudu! Začne po mně řvát nejrůznější nadávky, byl jsem na to zvyklý a tak to se mnou ani nehnulo, její pohled byl ale celkem děsivý, na mistra sice neměla, ale i tak... Pomalu se k ní rozejdu a zastavím se kousek od ní.
    "Děláš, jako by jsi to sama nechtěla! Nemůžu vytvořit tak silný chtíč z ničeho a nevypadalo to, že by sis stěžovala," zavrčím, už se to pomalu nedalo vydržet a věděl jsem, že ona se teď bude mým schopnostem bránit. Jenže do teď? Nemůžu utéct se staženým ocasem! Probodnu ji vražedným pohledem a stisknu ruce v pěst, ještě nějakou dobu to vydržím, ale musím něco rychle vymyslet!
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 12:15

    Darren byl klidný, jako bych tam snad ani nebyla. V klidu dojedl, umyl po sobě misku a nádobí uklidil. Já ho ale stále probodávala nenávistným pohledem. Pak se rozejde ke mě, viděla jsem, že začíná mít problémy, alespoň něco se mi opravdu vedlo! pak mi ale dost rázně řekne, že jsem to vlastně chtěla a že to ani nevypadalo, že bych si měla stěžovat. "Kdyby nebylo tvý pitomý magie, nikdy by k tomu nedošlo!" Namítla jsem a vrazila mu hned facku. Díky svému rozčilení byla tahle o dost silnější než ty dvě předešlé. "Já ,na rozdíl od TEBE, skončit v posteli nechtěla!" Zavrčela jsem mu do obličeje a dál zvyšovala účinek vypůjčené schopnosti proti němu. "Omluvíš se mi!" Dodala jsem potichu a stála proti němu hrdě vzpřímeně i když se mnou vážně zmítal vztek. Zahlédla jsem, jak sevřel ruce v pěst. Takže mu to vážně dělá velké potíže. Alespoň vidí, jaké to je. Škodolibě se ušklíbnu a pak už jen čekám na jeho omluvu.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 15:30

    Vrazí mi silnou facku, která opravdu zabolela. S úšklebkem si promnu bolavé místo, zase na mě začala ječet, věděl jsem, že jsem že nebýt mých schopností, jen tak snadno bych ji do postele nedostal, ale co... Ani jsem neporušil náš kontrakt, tedy spíše jsem ho obešel. Nenutil jsem ji tam se mnou být, jen jsem tomu dopomohl. Nutkání se jí omluvit stále narůstalo a musel jsem se kousnout do jazyka, abych mlčel. Najednou mi však začne zvonit mobil. Poodstoupím od Mirys a podívám se na displej. Bylo to skryté číslo. Nadzvednu obočí a poté hovor přijmu.
    "Co chceš?" ozve se okamžitě naštvaný hlas z telefonu, který jsem až moc dobře znal.
    "Liadel! Tak rád tě zase slyším!" zasměji se a dám si telefon dál od ucha, aby mě neslyšela.
    "Tvoje matka..." zašeptám potichu k Mirys a poté si zase přiložím telefon k uchu.
    "Říkal jsem si, že bychom se mohli po těch letech zase sejít! Mám pro tebe pár informací, které by tě mohly zajímat," řeknu do telefonu a posadím se na kuchyňskou linku.
    "Jaké? A kde vůbec jsi?" ozve se po chvíli její hlas, teď už ne tolik naštvaný.
    "To ti řeknu až osobně, jsem v Atreii..." odpovím a zadívám se na Mirys.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 15:38

    Zase jsem zvedla laťku magii, kterou jsem na něj používala, ale v tu chvíli mu zazvoní telefon. Já se ale donutila stále soustředit na schopnost, kterou jsem na něj používala. Z telefonu jsem dokonce i já zaslechla naštvané: "Co chceš?!" Což mě trochu překvapilo, ale zároveň pobavilo. "Liadel! Tak rád tě zase slyším!" Odpoví Darren do telefonu a pak se podívá na mě a řekne mi, že to volá moje matka. Překvapeně jsem zamrkala, ale přes všechno, co jsem teď cítila, jsem se donutila stále soustředit na to, že chci aby se mi omluvil. Znovu tedy zvýším dávku magie a sleduji Darrena, který si sedl na linku a bavil se s mou matkou. Tss, nazval mě informací, nebo mluvil o něčem jiném? -ale o čem jiném by mluvil. Nechala jsem ho vyřídit ten hovor, přeci jen jsem chtěla, aby sem má matka dorazila, ale rozhodně jsem se nepřestávala soustředit na můj cíl, který jsem si na dnešek dala. A to aby trpěl!
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 16:02

    "Fajn, budu tak za pár dní, dám ti vědět," odfrkne si Liadel a poté hovor ukončí. Mirys dohnala svou schopnost až do nesnesitelné míry a určitě bych se jí začal omlouvat, kdybych nezatínal ruby a pěsti. Klouby jsem měl již zcela bílé, lehce jsem se třásl a nehty jsem si probodl kůži na dlaních. Nehodlal jsem se jí omluvit! To bych si raději ukousl jazyk! Naštvaně zavrčím a přistoupím k ní, vyšvihnu k ní ruku a chytím ji pod krkem, kolem mě se objevila temná magie, byl jsem vážně naštvaný. Zvednu ji do vzduchu a silněji stisknu.
    "Přestaň s tím!" zavrčím naštvaně, celé mé tělo se třáslo a už jsem to vážně nemohl vydržet. Zhluboka jsem dýchal a srdce mi zběsile bušilo, bylo tak zatraceně náročný tomu odolávat! Dokázal jsem to jen díky tomu, že má schopnost dokázala nejlépe ovlivňovat touhy jako byl chtíč, hlad, žízeň či spánek, na tyto... Jiné touhy, touhy něco udělat fungovala méně a taky proto, že jsem se vůbec omluvit nechtěl a vůbec jsem se necítil provinile. Nakonec ji pustím, otočím se a rychlým krokem se vydám pryč, zabouchnu za sebou dveře a rozběhnu se k lesu.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 18/6/2017, 16:08

    Po chvilce hovor vytípne a otočí se ke mě. Zavrčí abych přestala. Bylo vidět, že se tomu sotva brání. Výborně! Zajásala jsem v duchu, ale pak ke mě přistoupil a chytil mě pod krkem, Vyzdvihl mě tak, že jsem nohama nedosáhla na zem a stisk zesílil. Rychle jsem chytila jeho ruku, ale nepřestávala. "Prohnilej parchante." Zasýpala jsem a mračila se na něj. Trochu jsem se bála, že mě uškrtí, ale pak mě pustil a spěšně se vydal pryč. Rychle jsem se vydala za ním a jen co jsem byla dva metry od domu tak jsme se ze vzteku přeměnila na pumu a rozeběhla se k němu. Skočila jsem mu na záda, ale zcela vědomě. Dělala jsem co jsem chtěla já, ne panter, ten se ani nepokusil mě ovládnout. Srazila jsem ho k zemi a zavrčela mu do obličeje. Pořád jsem u toho ale používala jeho schopnost. Byla jsem dost tvrdohlavá na to, abych se nechala tak lehce odradit od svého cíle a tím teď bylo vypáčit z něj omluvu.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 18/6/2017, 16:31

    Naštvaně jsem šel pryč, když mi něco skočilo na záda. Pootočím hlavu a uvidím černého pantera, určitě to byla Mirys. Zavrčím na ni a vší silou se po ní rukou oženu, udeřím ji ze strany do hlavy. Nebyla to bůh-ví jak silná rána, kvůli špatné pozici, ve které jsem byl, ale i tak to stačilo na to, abych ji trochu odsunul a mohl vyskočit na nohy. Se zavrčením si prokousnu jazyk a vyplivnu na zem trochu krve. Doháněla mě tou schopností k šílenství! Vrhnu se po ní jako smyslu zbavený, několika ranám se vyhne, ale poté se mi ji podaří velkou silou kopnout do boku. Připadal jsem si jako zdivočelý, jako bych přestal myslet a jediné, co jsem chtěl bylo, aby to přestalo. Útočil jsem na tu, která mi to způsobovala a chtěl jsem ji za každou cenu omráčit.

    Sponsored content


    Mirys & Darren  18+ - Stránka 9 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/4/2024, 15:25