Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Mirys & Darren 18+

    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 17 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 6/7/2017, 17:26

    Sledoval jsem její počínání, očividně byla ráda, že jsme měli dost času a tak mohla u kobylky zůstat. Viděl jsem, jak je to zvíře nervózní a tak jsem se ani nesnažil nějak přiblížit. Mirys si povede mnohem lépe. Přeci jen byla zvěromág. A po pár minutách si už kobylku mohla pohladit. Pousměji se a pohodlněji se opřu o kraj boxu.
    "Líbíš se jí. Zvěromágové si se zvířaty vážně rozumí... Jaké máš vůbec další proměny kromě pantera?" zeptám se jí zvědavě a sleduji její počínání. Byl jsem zvědavý, co udělá dál. Nebo spíše co má s kobylkou v plánu.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 17 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 6/7/2017, 20:59

    Skoro jsem zapomněla, že tam se mnou Darren je. Všechnu mou pozornost měla celou dobu ta kobylka, kterou jsem si pomalu hladila po nose, aby pochopila, že jí vážně neublížím. V tom ale Darren promluvil. Přestala jsme se soustředit jen na kobylku a poslouchala, co mi Darren řekl. Zmínil, že se kobylce líbím a že zvěromágové si se zvířaty vážně rozumí. "Ještě aby ne, když tak trochu jimi jsme, viď?" Pousmála jsem se na kobylku a odvážila se ji pohladit po krku. Kobylka zase rychle stáhla uši, ale nechala mě. Byla prostě ostražitá. Skoro jsem se zase ponořila do svých myšlenek a přeslechla tak Darrenovu otázku. Naštěstí se tak ale nestalo úplně a já tedy odhadla, na co se mě ptal. "Zatím jsem přišla na koně." Řekla jsem pyšně a s úsměvem se podívala na Darrena, který se pohodlně opíral u kraj boxu. "Ostatní proměny..neznám." Vydechla jsem trochu posmutněle, ale hned se usmála. "Ony se časem projeví." Dodala jsem a otočila se zase na kobylku. "Viď?" usmála jsem se a hladila ji po krku. Už neměla ani uši podél krku. Měla jedno uvolněné ode mě a jedno ke mě a vypadala celkem spokojeně. Ale pořád byla tak trochu napjatá a ztuhlá. Radši jsem si ani nechtěla představovat, co jí museli udělat, že je tak nedůvěřivá.

      Právě je 29/3/2024, 06:36