Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Mirys & Darren 18+

    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 17:49

    Darren na mě už čekal pod schody. No alespoň, že nahoru se neodvážil. Prohlédl si mě od hlavy až k patě a já měla nepříjemný pocit, jako bych před ním stála snad nahá, ale nahá jsem opravdu nebyla. Mlčel a vypadal trochu zamyšleně. Pak se ušklíbne a chvilku na to se zeptá jestli začneme. Něco se mi na tom nezdálo, ale nevěděla jsem co. Nechala jsem to tedy zatím plavat a jen přikývla. "Dobře, tak povídej, jak se mnou chceš trénovat mou schopnost?" Zeptala jsem se ho a šla s ním ke gauči. Usadila jsem se na něj dřív než on a pohodlně si přitáhla i nohy nahoru na gauč.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 17:54

    Posadí se na gauč a zeptá se, jak chci její schopnost trénovat. Měl jsem plán již vymyšlený, teď jenom doufat, že i vyjde.
    "Začneme jako minule, představ si, že kolem sebe máš jakýsi štít, který tě chrání před magií, pokud ho i ucítíš, zkus s ním trochu manipulovat, třeba ho roztáhnout," dám ji první instrukce a potom se zamyslím, co dál. Říkala, že ji někdy uchránil i před fyzickými útoky a přes ně bude asi nejjednodušší to zjistit.
    "Až ho ucítíš, představ si, že se jakoby zhmotňuje a dokáže zastavit i fyzické útoky, jakmile si budeš myslet, že jsi to zvládla, dej mi vědět, zaútočím na tebe a uvidíme," ušklíbnu se, zvednu se z gauče a za chvíli se vrátím s nožem v ruce. Hodlal jsem jí případně zkusit lehce bodnout do ruky pro případ, že by to nefungovalo.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 18:06

    Poslouchala jsem Darrena, když mi dával instrukce a sledovala jak odchází a zase přichází s nožem v ruce. "Nejsem si jistá jestli to bude fungovat." Zamumlala jsem, ale zkusím to. Zvedla jsem se z gauče a trochu ho odsunula, abychom měli dost prostoru a on mi hned nezničil gauč. Stála jsem před ním, zavřela oči a soustředila se na svůj "štít". Představovala jsem si ho jako bublinu, která mě obklopuje, cítila jsem jak se mi rozlévá teplo po každém kousku kůže a následně ode mě odstupuje, aby se připojilo k bublině v podobě energie. "Tak...dobře..." Zašeptala jsem a zhluboka se nadechla. Pokoušela jsem se ho zhmotnit, představovala jsem si ho jako hmotný štít, ale ve skutečnosti přede mnou nic nebylo vidět. "Můžeš." Řekla jsem potichu, ale bála jsme se, že bych své instinkty nezastavila a tak jako tak před nožem uhnula. Přeci jen v jedné části mého výcviku mě mistr nechal vypít nějakou hnusnou tekutinu díky které jsem na měsíc přišla o zrak a musela jsem se naučit dost dobře naslouchat, což se mi povedlo, ale co - zkusím se ani nehnout.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 18:19

    Poodstoupí od gauče a začne se soustředit. Vypadala celkem roztomile s tím soustředěným výrazem na tváři. Byla vážně pracovitá a nejspíš se všechno snažila dovést k dokonalosti. To se mi na ní líbilo. S takovým přístupem by to v podsvětí dotáhla hodně daleko. Byla průbojná, odvážná a s nikým se neštvala. Ušklíbnu se a přikývnu, když mi řekne, že to můžu zkusit. Přikývnu, i když mě nemohla vidět a zamířím nožem k jejímu rameni. Rána byla prudká, ale kousek od jejího těla jsem najednou cítil jakousi sílu, která odklonila můj útok dál od ní. Ušklíbnu se a nůž položím na stůl.
    "Skvělé! Pro začátek to stačí, teď to však vezmeme z druhého konce. Stáhni ten šít do sebe, aby jsi nebyla odolná vůči fyzickým útokům, ani proti schopnostem," ušklíbnu se. Pokud to zvládne, budu moct pokročit s mým plánem a já si byl jistý, že to dokáže.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 18:28

    Otevřela jsem oči zrovna ve chvíli kdy se nůž odklonil. V duchu jsem zajásala a pousmála se. Pochválí mě ale hned mi dá další instrukce. Tentokrát jsem ho měla stáhnout do sebe, abych naopak nebyla odolná vůbec proti fyzickým ani maickým útokům. "A to jako proč? Proč bych...to měla dělat? Ani nevím jestli to jde." Namítla jsem a nedůvěřivě si ho prohlížela. Darren byl hodě sebevědomí a šel si za tím co chtěl, alespoň to jsem pochopila za tu krátkou dobu, co se známe. A nepochybovala jsem, že celou dobu, co je se mnou má nějaký větší cíl, jen jsem nevěděla jaký a to mě svým způsobem hrozně štvalo. No ale co teď? Měla jsem ho poslechnout a snažit se, nebo se o to ani nesnažit? Chtěla jsem svou schopnost umět ovládat, to ano... Ale nevím jestli takhle. Nakonec se ale rozhodnu, že jen napůl to rozhodně nejde, a že se tedy naučím i to, co po mně Darren chce teď. Zabodla jsem pohled do jeho očí a snažila se tentokrát štít naprosto rozpustit a představovala jsem si, jak se magie stahuje hluboko do mého nitra, kde ji zamykám jako drahocenný poklad do truhličky. Začala mi být trochu zima a cítila jsem se podivně zranitelná, což jsem vůbec nechápala vzhledem k tomu, že stále mám své fyzické schopnosti. Ne, zranitelná jsem rozhodně nebyla!
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 18:39

    Nedůvěřivě si mě prohlédne, nejspíš přemýšlela nad tím, co mám zalubem. Ušklíbnu se, no, z tohohle nevycouvá, přeci jen jsem se pojistil. Udělali jsme dohodu, že ji budu trénovat, ale že nesmí vycouvat z mého tréninku, ať už bude jakýkoliv. Znovu se začne soustředit a po chvíli zavře oči, pochopil jsem to tak, že to nejspíš zvládla.
    "Vyzkoušíme, jak jsi byla úspěšná," ušklíbnu se a chci zvýšit její chtíč, jenže potom se zarazím a rozhodnu se udělat něco jiného. Začnu zvyšovat její žízeň, tak jak to ona tehdy udělala mně. Byl jsem ale připravený kdykoliv přestat, přeci jen... Nechtěl jsem si jí znepřátelit a jakmile uvidím, že to vážně působí, po pár vteřinách toho nechám.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 18:46

    Chvilku počkal a pak řekl, že vyzkoušíme jak jsme byla úspěšná. Jen jsem přikývla a dívala se na něj. Chvíli jsem nic necítila, ale pak jsem dostala hroznou žízeň a ta se stupňovala. Chvíli jsem to vydržela a nedala na sobě nic znát, věděla jsem, že to je jen kvůli němu a jeho schopnosti. Když to už ale začalo být hodně nepříjemný, zamračila jsem se. "Dobrý, to stačí." Zavrčela jsem na něj. Naštěstí přestal a tak jsem se zhluboka nadechla a šla do kuchyně. Napila jsem se vody i když jsem neměla už takovou žízeň a pak se otočila zase k němu. "Co teď?" Zeptala jsem se a sklenku odložila do dřezu, vzala jsem si nektarinku a s chutí se do ní zakousla, zatímco jsem šla zase k němu.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 18:53

    Zamračí se s tím, ať přestanu, ihned to udělám a s úsměvem sleduji, jak se šla napít, i když jsem svou schopnosti již nepoužíval. Za chvíli se vrátí s tím, co budeme dělat teď.
    "Teď své schopnosti musíš procvičovat, to ale zvládneš sama, když už víš, jak na to," odpovím a protáhnu se.
    "Chci ale aby jsi trénovala zrušení štítu hned teď, řekněme... Že ji nesmíš použít celý zbytek dnešního dne," řeknu s úsměvem. Měl jsem plán, že ji donutím mít zrušenou schopnost a pořádně se na ní vyřádím s těmi svými. Přeci jen mě sralo, že je odolná. Chtěl jsem vědět, jestli se udrží, i když u ní budu zvedat chtíč a donutím ji pořád na mě myslet. Uvidíme, jak to skončí.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 19:00

    "Celej zbytek dne? A předpokládá, že ty neodejdeš, že?" Povzdechla jsem si, ale byla to výzva. Tušila jsem, že mě bude chtít donutit pomocí téhle výzvy a svých schopností omluvit se. A pro mě to znamenalo zjistit, jak silnou vůli mám. "hmm..." Zamumlala jsem jen a hned se mi zrodil v mysli plán, že bych u toho mohla trénovat i fyzicky. Alespoň trochu mě to odreaguje od jeho schopností a stejně dneska budu muset trénovat. Procvičím si tedy soustředěnost. No snad to takhle bude fungovat. "Dobře..." Dodala jsem a pak odešla. "Počkej tam!" Zavolala jsem na něj z chodby a rychle zmizela v tajné místnosti, kde jsem si vzala luk, šípy a vrhací dýky a zase rychle vylezla, aby Darren neviděl, kde jsem byla. Pak jsem prošla i se zbraněmi kolem něj a šla k terase. Otevřela jsem zadní vchod a odložila si dýky i šípy na stolek venku. Měla jsem na zahrádce za domem jeden strom a na pár větvích jsem měla zavěšené terče, které už byly trochu zničené od hrotů šípů. "Varuju tě, abys to nepřeháněl." Řekla jsem ještě směrem k Darrenovi a začala střílet šípy jeden po druhém do různých terčů.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 19:07

    Nakonec nijak extra neprotestovala, ale nebyla z toho nadšená. Nechám ji nad tím přemýšlet a stále ji pozoruji, nakonec ale přeci jen kývne a někam odběhne. Zůstanu na místě a potom ji zvědavě pozoruji, když kolem mě projde s lukem a dalšími zbraněmi. Rozhodnu se ji následovat ven. Sednu si do trávy kousek od ní a sleduji, jak se mistrně trefuje do terčů. Varuje mě, abych to nepřeháněl, jen se ušklíbnu a okamžitě začnu používat svoji schopnost. Zatím však jen v malé míře, kterou jsem ale hodlal zvyšovat. Snažil jsem se, aby to bylo co nejméně nápadné, ale... To šlo těžko, když o mých schopnostech věděla. Pomocí obsese jsem ji nutil neustále na mě myslet a zároveň jsem zvyšoval její chtíč. Možná si bude myslet, že se pokusím donutit ji omluvit se, ale já chtěl něco jiného. Chtěl jsem ji dostat do postele a byl jsem v tuhle chvíli k tomu schopný použít nebo udělat snad cokoliv. Štvalo mě, když jsem něco nemohl mít a tím více jsem to chtěl.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 19:44

    Střílela jsem a trefovala se do středu terčů. Pak jsem si nasadila na tětivu dva šípy a oběma zaměřila terče. Každý šíp na jiný a vystřelila jsem. Oba našly svůj cíl a tak jsem dále zkoušela jen dva a pak i více šípů najednou. Jak jsem si myslela, za chvíli jsem měla v hlavě jen Darrena, ale místo toho, abych cítila touhu omluvit se mu, tak jsem myslela jen na to, že ho chci políbit a dotýkat se ho. Vypustila jsem poslední tři šípy, které jsem měla. Tentokrát jsem se netrefila úplně do středu, ale jen s jedním. Odložila jsem luk a přešla ke stromu. Výhružně jsem na Darrena zavrčela, když jsem procházela kolem něj. "Co to jako děláš?" Zeptala jsem se po cestě ke stromu, na který jsem vylezla a postupně vytahovala šípy z terčů. Nepouštěla jsme je ale na zem. Držela jsem je v ruce, dokud jsem neměla všechny a pak jsem ze stromu seskočila. Vrátila jsem se zase k luku a dýkám a odložila šípy na stůl. Místo nich jsem si vzala pár dýk a jednu po druhé jsem vrhala do terčů, odkud jsem před chvílí vytáhla šípy. Chtíč ale ve mě rostl a já se už nedokázala tak dobře soustředit a tak se už dýky většinou nezabodávaly do středů, do terčů jsem se však trefovala.
    "Já s tebou do postele nevlezu'" Zavrčela jsem výhružně a vrhala další dýky proti terčům. Radši jsem zrychlovala a nutila se myslet a soustředit jen na ty dýky, ale mysl mi stále zabíhala k Darrenovi a brzy jsem si připadala myšlenkami jako v sauně, kde se moje soustředěnost na fyzický trénink pomalu vypařovala. Zavřela jsem oči a poslední dýku hodila dost naštvaně. Ty jeho schopnosti mě teď vytáčeli, hlavně když je využíval takhle! Stála jsem si za svým, že kdyby neměl svou magii nedostal by ze mě ani polibek! Pravda ale byla taková, že se mi vlastně líbil. Otevřela jsme oči, protože se zavřenýma, to bylo snad ještě horší. Zatla jsem zuby a šla pro dýky. Znovu jsem vylezla na strom, ale dýky, které jsem vytáhla z terčů jsem házela na zem.
    *Proč se tomu tolik bráním? Je hezkej, moc hezkej a kdybych se s ním trochu pobavila, mohla bych to teď svést na jeho schopnosti. Mohla bych se dotýkat jeho úžasně opálené kůže. Cítit jeho svaly, líbat jeho měkké sladké rty a jeho mírné strniště by mě při tom škrábalo na kůži. Ach bohové, tolik jsem se ho chtěla dotknout. Ucítit mezi prsty jeh jemné vlasy, sundat mu tričko a prohlédnout si jeho vypracovanou hruď. Tak moc jsem ho chtěla mít jen pro sebe! - Ne! NE! NE! NE! Tohle já přeci nechci! To on! On chce, abych si myslela, že tohle chci! Je to děvkař, který by mě využil dnes a pak vždy, když by se mu to hodilo! Kvůli tobě se nezmění! Prober se!!! - Ale je tak krásný. A jeho oči... Má je tak krásné a pronikavé. Ale co je to proti jeho vůni?* Ano, takhle jsem se v myšlenkách hádala sama se sebou po hodině, co si na mě on procvičoval své schopnosti a já se mu snažila bránit bez těch svých. Seskočila jsem ze stromu a schválně se skláněla zády k němu pro dýky, aby měl krásný výhled na můj zadeček. Ten chtíč se mi dostal do podvědomí, o čemž jsem nevěděla. V tu chvíli mě ale napadlo, že mi sice zakázal používat svou schopnost, ale nezakázal mi používat ty jeho. Ušklíbla jsem se, aby to neviděl a pak se se sladkým úsměvem vracela. "Myslím, že si dám oběd, takže když už jdu vařit... Mám udělat i tobě?" Zeptala jsem se ho a dýky odložila na stůl. Počkala jsem než odpoví a zatím jsem začala používat obsesi na něj. Připadalo mi zábavné, kdyby musel myslet na něco ošklivého z čeho by nikdy nemohl být vzrušený a mohl by tedy přestat posilovat můj chtíč, takže jsem ho nutila myslet na tu nejošklivější bytost, kterou si dokáže představit a pak jsem ho nutila, aby přestal s používáním svých schopností na mě. Šla jsme na to zlehka, aby to hned nepoznal. Když pak odpoví, že si dá hned se zeptám: "A co mám udělat? Slané nebo..ne sladké k obědu ne. Takže co slaného? Nějaké těstoviny nebo brambory nebo...?" Naznačila jsem, že si má vybrat a čekala, co řekne. Stejně mě nenapadalo co uvařit a nevěděla jsem na co mám chuť kromě toho, že jsem měla chuť ho líbat, tu jsem ale potlačovala co to šlo.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 21:17

    Sledoval jsem, jak se procvičuje v lukostřelbě, byla vážně dobrá, ale já se bavil něčím jiným. Snažila se na sobě nedat nic znát, ale i tak byla trochu nesoustředěná. Ušklíbnu se a když po mně vyprskne, co to jako dělám, jen se hlasitě zasměji a zvednu ruce do vzduchu.
    "Nic!" odpovím a zatvářím se jako neviňátko. Přesune se k tréninku s dýkami a tentokrát již nezasáhne tolik cílů jako minule, opravdu jsem ji rozptyloval. Byla zamyšlená a tak trošku mimo. Když však sbírala dýky, měla ještě tu drzost mě provokovat! Ale nestěžoval jsem si, měl jsem krásný výhled na její zadeček. Ušklíbnu se a dále zvyšuji intenzitu mých schopností. Nabídne mi oběd a tak přikývnu a rozejdu se k ní. Začne vyjmenovávat, co by mohla uvařit, místo odpovědi si ji ale natisknu na sebe a vášnivě políbím na rty.
    "Tebe..." zavrčím mezi polibky a jednou rukou jí pohladím po zádech, zatímco druhou si začnu hrát s jejími vlasy. Zároveň jsem zvýšil účinek svých schopností, několikanásobně jsem v ní zvýšil chtíč a tentokrát jsem ji nenutil myslet jen na mě, ale přímo na sex se mnou. Ušklíbnu se a obejmu ji kolem pasu a nakonec se konečně odtáhnu do jejích rtů. Čekal jsem na její reakci a opravdu mě zajímalo, jak silná je její vůle. Přeci jen dost dlouho odolávala při tréninku s lukem a dýkou a pravidlem bylo, že čím déle na vás chtíč působí, tím nesnesitelnějším se stává a tím více hledáte způsob, jak se ho zbavit.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 21:28

    Když jsem mu začala vyjmenovávat, co bych mohla uvařit tak chvilku poslouchal, ale pak si mě natiskl na sebe a vášnivě mě políbil. Cítila jsem jak se mi při tom podlomila kolena. Sakra! Byla jsem tak slabá. Zavrčí do polibku, že by si dal mě a ještě chvíli mu trvá, než se odtáhne. Pak upřel své oči na mě a očekával mou reakci. Zrychleně jsem dýchala a třásla se. "Tohle naše dohoda nezahrnuje!" Vykřikla jsem rychle, dokud mi zbývala ještě špetka své vůle. Rychle jsem ho od sebe odstrčila a rozeběhla se dovnitř. Věděla jsem nebo jsem spíš tušila, že se brzy přestanu ovládat a kývnu mu snad na všechno. Doběhla jsem do kuchyně a rychle na sebe cákla trochu studený vody. Ale ani to nepomohlo. Cítila jsem se teď už celá jako v sauně a nemohla přestat myslet na sex s ním. Párkrát jsem slyšela chlapy jak se o sexu baví, ale mistr mě od nich vždycky držel dál a já tedy do teď nebyla s nikým v posteli. Sice jsem jednou opilá málem skončila v posteli s dívkou, ale teď jsem přímo prahla po tom, skončit v posteli s ním.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 21:40

    Cítil jsem, jak se třese, měl jsem ji skoro ve své hrsti, jenže pak mě odstrčí s tím, že tohle naše dohoda nezahrnuje. Ušklíbnu se a pustím ji. Pomalu se za ní vydám do domu, stála ke mně zády a oplachovala si obličej, nejspíše studenou vodou. Ušklíbnu se a zezadu ji obejmu kolem pasu. Přitáhnu si ji k sobě, odhrnu ji vlasy na stranu a políbím na krk.
    "Nezahrnuje, ale do ničeho tě nenutím," zavrním jí do ucha a pohladím po bříšku. Tedy, sice jsem ji přímo nenutil, nemusela se se mnou vyspat, ale... No nedával jsem jí zrovna na výběr. Naše schopnosti byly vskutku silné a jen málokdo odolal. Navíc ta má byla vskutku zákeřná a viděl jsem, že i Mirys s ní má problém. Přesto jsem ji obdivoval, mohla kdykoliv aktivovat svůj štít, přesto to neudělala. Zřejmě u ní také přestalo fungovat racionální přemýšlení a myslela jen na jedno.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 21:47

    "N..nenutíš?" Vydechla jsem a roztřásla se ještě víc když si mě přitáhl zase k sobě. Objímal mě zezadu kolem pasu a pak mi odhrnul vlasy a políbil mě na krk. Roztřeseně jsem vydechla a nastavila mu krk. Už jsem vážně nemohla myslet na nic jiného. "Darrene..." Zašeptala jsem potichu a otočila se k němu čelem. "Jsi nehoráznej parchant." Zašeptala jsem, ale hned na to ho začala líbat. Zajela jsem mu rukou do vlasů a přitáhla si ho k sobě. Skousla jsem mu ret a kvůli tomu nesnesitelnému chtíči jsem ho trochu zatahala za vlasy. Druhou ruku jsem mu položila na hruď a ucítila bušení jeho srdce. Byl tak klidný, chtěl přesně tohle a taky to dostal, ale já už mu nedokázala odolávat.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 21:59

    Nenutil jsem ji k tomu, nemohl jsem za to, že se neumí ovládat.... Fajn, tohle byla pěkná blbost, ale co... Měl jsem ji konečně tam, kde jsem chtěl. Třásla se a věděl jsem, že je pro ni čím dál horší mi odolávat. Vydechne moje jméno a hned na to mi řekne, že jsem nehorázný parchant. Jo, to jsem slyšel často, většinou ale až na druhý den... Místo toho, aby mě znovu odstrčila mě však začne líbat a přitáhne si mě k sobě. Jednou rukou mě tahala za vlasy, ale nevšímal jsem si toho, druhou měla položenou na mém hrudníku. Moje srdce začínalo bít rychleji, byl jsem vzrušený a nemohl jsem se dočkat, až z ní strhám oblečení. Rukama ji chytím pod zadkem a posadím ji na kuchyňskou linku. Začnu si hrát s lemem jejího trička, než jí ho přetáhnu přes hlavu a odhodím stranou. Trochu se odtáhnu a podívám se na ni, měla stále podprsenku, ale i tak jsem měl lepší výhled na její tělo. Znovu ji začnu líbat na rty, zatímco rukama začnu prozkoumávat její tělo.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 22:09

    Cítila jsem jak se jeho tep o trochu zrychlil. Pak mě chytil pod zadkem a vysadil na linku. Objala jsem ho nohama kolem boků a přitáhla si ho k sobě blíž. Chvíli si hrál s lemem mého trička než mi ho přetáhl přes hlavu a odhodil stranou. Dívala jsem mu do očí a utápěla se v nich. Chvilku si mě prohlížel, ale netrvalo to moc dlouho a hned mě zase začal líbat. Dobýval si mé rty a stejně tak i já jeho. Skousla jsem jeho spodní ret mezi zoubky a slabě ho olízla. Bohové, měl stále stejně slaďoučké a měkké rty. Jeho ruka vyjede po mém těle stejně jako i ta druhá. Teď už jsem byla jeho a on prozkoumával mé tělo, zatím rukama. Skoro to vypadalo, jako by nechtěl nechat ani jediný kousíček mé kůže bez jeho doteků. Jeho teplé velké dlaně mi přejížděly po kůži a zanechávali za sebou podivné mrazení. Zachvěla jsem se a natiskla se svým tělem na to jeho, až jsem cítila, jak má prsa tisknu na jeho pevnou hruď o to víc, když se mi zvedala hruď při nádechu. Nohama jsem ho taky přitiskla blíž a mohla jsem na kůži na vnitřní straně stehna cítit jeho vzrušení, a taky to, jak mu začínají být kalhoty těsný.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 22:22

    Tiskla si mě k sobě teď už dokonce i nohama, ne že bych protestoval, dokonce se mi i takto potom lépe ponese do postele. Začínala mě dohánět k šílenství a přestával jsem myslet na cokoliv jiného, než jak moc ji chci. Jen díky rokům tréninku jsem dokázal na ni stále působit svými schopnostmi. Možná jsem je už nepotřeboval, ale u ní jsem nehodlal nic riskovat. Byla u mě tak blízko, že jsem mohl mít ruce jen na jejích zádech, mezi našimi hrudníky nebylo ani trochu místa. Kalhoty mi u byly opravdu těsný a musel jsem se držet zpátky, abych z ní nestrhal všechno oblečení. Rukama sklouznu na její zadeček a poté ji zvednu, hodně mi to ulehčovala tím, že se mě držela i nohama. Pomalu se rozejdu k nejbližšímu pokoji s postelí a ani na vteřinku ji nepřestanu líbat. Jednou rukou ji pustím a rozepnu její podprsenku, kterou se mi dokonce po cestě podaří někam zahodit. Neohrabaně otevřu dveře a zabouchnu je za námi, položím ji na postel a uvězním ji pod sebou, jednou rukou jsem se podepíral, abych na ní neležel plnou váhou, zatímco druhou jsem opět prozkoumával její tělo. Odtrhnu se od jejích rtů a políbím ji na krk, kde jí vytvořím maličkou modřinu, která se bohužel za chvíli zahojí. Sklouznu od jejího krku ke klíční kosti a pokračuji pomaličku stále níž.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 22:35

    Tiskla jsem se k němu a pevně si ho držela u sebe, dokud mě nevzal za zadeček a neodnášel pryč. Když jsme na něm byla tak natisklá, nemohl mi moc osahávat ňadra i tak mě ale jednou rukou pustil a rozepnul mi podprsenku. Podařilo se mu ji i sundat a zahodit. Potichounku jsem vzdychala a pustila se ho až tehdy, když mě hodil na postel. Jednou rukou jsem si stydlivě prsa zakryla. Přeci jen tohle pro mě bylo poprvé a navzdory jeho schopnosti jsem se trochu styděla. Skloní se nade mnou a uvězní mě tak mezi ním a postelí. Sledovala jsem jeho oči, ale pak mi sklouzly zase k jeho rtům, které se přibližovaly. Zase mě začal líbat, ale ne moc dlouho. Tedy na rtech ne moc dlouho. Po chvilce se odtrhl od mých rtů a líbal mě na krčku, kde mi udělal asi malý cucflek, než se začal posvou níž ke klíční kosti a pak dál a dál, níž a níž. Stáhla jsem si ho blíž k sobě, aby níž už nemohl a zase vyhledala jeho sladké rty těmi svými. Rukou jsem mu zatím sklouzla po zádech od lopatky až ke kříži, kde jsem zachytila kraj jeho trička a začala mu ho sundavat. Nakonec jsem ho odhodila a při té příležitosti, kdy jsem si zase schovávala prsa jednou rukou, jsem si mohla prohlédnout jeho širokou svalnatou hruď. Naprázdno jsem polkla a mlsně si olízla rty. Odstrčila jsem ho tak, že mi seděl na stehnech a já si mohla taky sednou. Zadívala jsem se mu mezi nohy. Už mu v těch kalhotech muselo být opravdu hodně těsno. A tak se rozhodnu sundat mu je. Jednou rukou jsme si stále zakrývala prsa, ale tou druhou jsem mu roztřeseně rozepínala knoflík a pak i zip jeho kalhot, ale nestahovala jsem je. Vzhlédla jsem zase do jeho očí s maličkou kapkou strachu a také studu. Trochu se mi začervenaly tváře a já si při tom skousla ret. Vůbec jsem neděla co dělám a přitom jsem to vnímala. Bylo to jako bych byla uvězněná sama sebou a nemohla se bránit jeho magii i kdybych chtěla.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 22:46

    Daleko jsem se nedostal, stáhla si mě zase k sobě, potichu nespokojeně zamručím, ale když mě znovu políbí na rty, nemůžu si stěžovat. Ušklíbnu se, její rty byly tak sladké, nemohl jsem se jich nabažit. Byla to nádherná dívka, která mě navíc upoutala i svým charakterem a osobností. A konečně jsem se jí dočkal. Nechám si sundat tričko a zamračím se, když si všimnu, že přede mnou schovává svůj hrudní, než však stačím cokoliv namítnout, odstrčí mě a donutí mě se posadit. Také si sedne a její pohled sklouzne k mým kalhotám, které začne roztřesenýma rukama rozepínat. Zasměji se tomu a zadívám se do jejích očí. Viděl jsem, že se trochu bojí a bylo jasné, že se také stydí. Zčervenala a když si ještě skousla ret, vypadala hrozně roztomile a tak nevinně!
    "Jsi nádherná!" vydechnu a nakloním se k jejím rtům, abych jí mohl políbit. Rukama ji pohladím po bříšku, než jednou rukou opatrně chytnu tu její, kterou si zakrývala hrudník.
    "Mirys," zavrním ji do ucha, zatímco jí lehce odtáhnu ruku z hrudníku a druhou sklouznu k vnitřní straně jejího stehna. Bohužel mi stálo v cestě stále její oblečení, což jsem hodlal rychle napravit. Znovu ji položím na záda, abych jí lépe mohl stáhnout kraťásky, což také udělám a následně jí přejedu prstem po kalhotkách.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 22:56

    Zasmál se, když si všiml, že jsem zčervenala a jak se stydím i bojím. Dívala jsem se na něj a trochu se zamračila, ale to už mě políbil. Líbal mě tak vášnivě, že jsem neměla pochyb o tom, že se nemůže nabažit mých rtů. Potichu jsem do našich polibků vzdechla když mě zase položil na záda. Zaslechla jsem, jak říká, že jsem nádherná. Hned na to mě zase začne líbat a zprvu jemně pak ale silněji chytí mou ruku a odtáhne ji pryč, aby měl dobrý výhled, tedy aby měl vůbec nějaký. Pak vydechne mé jméno u mého ouška, až se z toho krásného pocitu zachvěji. Druhou rukou sjel na vnitřní stranu mého stehna ale překážely mu mé kraťasy. Stáhne mi je tedy a pak mě prsty pohladí po kalhotkách. Rychle stáhnu nohy k sobě a znovu si skousnu ret. "J..já tohle ještě nedělala..." Přiznám potichounku a druhou rukou si znovu zakryji stydlivě prsa. Cítila jsem se tak hrozně maličká v porovnání s ním. Vlastně jsem moc nevěděla co dělat, jen jsem stále musela myslet na sex s ním a určitě musel poznat, že jsem už dost vzrušená, když mi přejel prsty po kalhotkách. Nepochybovala jsem o tom, že ví jak moc vlhká z toho jsem. Proto jsem k sobě přitiskla stehna ještě víc i když jsem tak moc toužila po tom, aby se mě tam dotýkal znovu a znovu.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 23:05

    Ucuknu, když k sobě rychle přitiskne nohy a nakonec potichu přizná, že v této situaci ještě nikdy nebyla, což jsem ale moc dobře věděl, stejně jako to, jak moc mě chce. Znovu se přede mnou zakrývala, mile se na ni usměji a skloním se k ní. Jemně ji políbím na rty, než se odtáhnu a zahledím se jí do očí.
    "Neboj se, neublížím ti, neudělám nic, co by se ti nelíbilo," vydechnu a pohladím ji po tváři. Toužil jsem se jí opět dotýkat, pokračovat dál, vniknout do ní... Ale chtěl jsem, ať si to také užije a chtěl jsem na ni jít pomalu. Přeci jen to pro ni bylo poprvé a tím pádem jsem nechtěl nic uspěchat. Znovu ji políbím na rty a pohladím ji po bříšku, nikam jinam však moje ruce zatím nesklouzly. Nakonec se znovu odtáhnu a zahledím se jí do očí s milým úsměvem na rtech.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 23:15

    Slíbil mi, že neudělá nic, co by se mi nelíbilo. Zhluboka se nadechnu a přikývnu tedy. Pohladil mě po tváři a já si jeho ruku přitáhla ke rtům a políbila ho na ni. Zase jsem se mu zahleděla do očí a viděla v nich tu touhu, ten chtíč. Stejný, který mi způsoboval magií. Sklonil se ke mně a políbil mě zase na rty. Pak se zase mírně odtáhl, pohladil mě po bříšku, ale nikam jinam s rukou nesjel a díval se mi u toho do očí. Natáhla jsem k němu obě ruce a stáhla si ho pomalu zase blíž. Místo polibku jsem mu však pouze olízla rty a pak ho začala líbat na oušku a sjela pomalu dolů po krku až ke klíční kosti. Jednou rukou jsem mu zajela zase do vlasů a přitahovala si ho blíž k sobě, za to druhou jsem mu přejela po hrudi a pevném břichu až k okraji kalhot, který jsem pomalu začala stahovat níž a níž a nezapomněla jsem při tom ani jen tak letmo sáhnout na jeho perfektní zadek, ale dělala jsem, jako by to bylo jen omylem při sundavání jeho kalhot. Povedlo se mi je stáhnout až pod kolena, kde jsem se jimi už nezatěžovala a svůj pohled jsem upoutala jen na jeho rozkrok, kde už stála v pozoru jeho chlouba a že se měl čim chlubit. zlehka jsem se ho dotkla přes látku jeho boxerek a znovu si mlsně olízla rty.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Aileen 17/6/2017, 23:28

    Přikývne, spokojeně se usměji, než však stačím cokoliv jiného udělat, přitáhne si mě zase k sobě. Tentokrát jsem nemohl ochutnat její rty, místo toho se začala věnovat mému oušku, krku a klíční kosti. Ušklíbnu se a nechám ji dělat si co chce, zatímco jednou rukou jí pohladím po vnitřní straně stehna, než pomalu sklouznu ke kalhotkám a začnu ji přes ně dráždit, cítil jsem, jak je vlhká i její chtíč. Stáhne mi kalhoty až ke kolenům a při tom se nezapomene dotknout mého zadku. Ušklíbnu se a tiše vydechnu, když se dotkne mé chlouby. Mlsně si olízne rty, zachvěji se nedočkavostí a trochu se odtáhnu, abych si ji mohl prohlédnou. Byla vskutku nádherná, měla na sobě už jen kalhotky, kterých jsem jí také hodlal zbavit. Začnu jí je pomaličku stahovat a přitom se jí dívám do očí. Jamie ji kalhotky stáhnu ke kolenům, nechám je být, místo toho se skloním k jejím rtům a zlehka ji kousnu do spodního rtu, zatímco jí opět začnu dráždit, tentokrát bez kalhotek.
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin


    Posts : 1976
    Join date : 01. 05. 17

    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo 17/6/2017, 23:41

    Nechá mě, abych si dělala co chci svými rty na jeho kůži. Svou pozornost přesune zase k ruce, kterou mi sklouzl po vnitřní straně stehna až ke kalhotkám. Skousla jsem si ret, abych nevzdychla slastí a zase trochu stáhnu nohy k sobě, ale stále mě mohl dráždit. Bylo to tak moc příjemné! Položila jsem si hlavu na polštář a zavřela oči. Spodní ret jsem si stále držela mezi zuby, dokud jsem to už nevydržela a hlasitě slastně vydechla. Když jsem se dotkla jeho chlouby zachvěl se. Položila jsem mu na jeho chloubu celou dlaň a pohladila ho po ní od žaludu až po kořen i když stále přes boxerky. Ale to už se trochu odtáhl a prohlédl si mě. Otevřela jsem zase oči a dívala se do těch jeho, stejně jako on do mých, když mi při tom začal stahovat kalhotky. Pohledem však neuhnul od mých očí. Stejně jako já před chvilkou, nechá mé kalhotky u kolen a znovu se ke mě skloní a jemně skousne můj spodní ret, který jsem si před chvílí kousala já sama. Jeho ruka se mne opět dotkla mezi nohama a znovu mě svými prsty začal dráždit. Cítila jsem, jak se chvěji, ale on pokračoval. Tak moc jsem se ho chtěla dotýkat. Ne přes boxerky, ne přes žádnou látku. Chtěla jsem cítit jeho kůži, jak ho má horkýho a tvrdýho. Naprázdno jsem polkla a za nedlouho jsem začala potichu vzdychat a při těch zvucích jsem se začervenala ještě víc. Naprosto mě tím odzbrojil a já se nemohla ani hnout. Jednou rukou jsem stále spočívala v jeho vlasech, zatímco druhou jsem se přes boxerky stále dotýkala jeho chlouby, ale ani jednou rukou jsem nehýbala. Zase jsem mu nohy obmotala kolem boků při vzdychání do jeho ouška. Bylo to tak moc příjemné a já byla z té magie tak moc nadržená, že jsem to brzy začalo být až moc příjemné a mě přepadl pocit, jako bych se měla rozletět na všechny strany. "Darrene...d..dost...j..já..." zakoktala jsem se a slastně zavzdychala. "D...dost!" Vydechla jsme rychle, když jsem se už cítila na pokraji jakési propasti, která mě chtěla pohltit.

    Sponsored content


    Mirys & Darren  18+ - Stránka 8 Empty Re: Mirys & Darren 18+

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 17/5/2024, 01:39