Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Khora & NPC

    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 20/8/2018, 22:00

    Sledovala jsem Azaelův výraz v obličeji a když se mu na chvíli, ale přeci jenom objeví radost v očích, zahřeje mě to u srdce. Nakonec však zase zmizí a tak si povzdechnu a když se natáhne aby mě pohladil ve vlasech, překvapeně na něj zamrkám, ale usměji se když pronese že je na mě hrdý, po tom co jsem zabila jeho generála. Hned na to se ale rozpovídá a přijde se zajímavým řešením, které se mi opravdu zamlouvalo. Také mi vysvětlí rozdíl mezi pečetěmi a já až teď pochopím, proč byla každá z nich úplně jiná a dojde mi váha té... věci co mám v kapse. Asi bych ji měla dát na bezpečnější místo, pomyslím si a když dopoví svůj návrh, pousměji se na něj. Dlouho mi to ane vydrží a tak se odrazím od židličky a nadšeně po něm skočím, než ho pevně obejmu kolem pasu. No, spíše jsem na něm tak napůl visela, jak seděl na stole ale to mi ani trochu nevadilo.
    "Tak teď... jsi mě vážně zachránil, děkuji ti..." vydechnu vděčně a po chvilce se ho donutím přeci jenom pustit a seskočím zpátky na nohy. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 20/8/2018, 22:04

    Viděl jsem ji na očích, že se jí mé řešení líbí a tak se pousměji, což však vážně nečekám je, že se na mě vrhne a obejme mě kolem pasu. Visela na mě a já jen překvapeně zamrkám a nezmůžu se na jakýkoliv pohyb. Poděkuje mi, že jsem ji vážně zachránil a dřív, než ji stačím obejmout, se pustí. Dřív, než však dopadne na nohy ji zachytím a vyhoupnu si ji s mírným úsměvem na tváři do náruče, než ji k sobě opatrně, jako bych se bál, že ji zlomím, přitisknu a zavřu oči.
    "To já děkuji... Za tuto šanci," vydechnu a ještě chvíli tak setrvám, než ji opatrně postavím na nohy a zkoumavě se na ni zadívám.
    "Chceš si prohlédnout palác? Nechám tě vybrat si pokoj... Přeci jen doufám, že tady budeš častěji a tak by ses měla cítit jako doma," navrhnu po chvilce.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 20/8/2018, 22:20

    Pro tuhle chvíli jsem mohla být spokojenější už jenom s Balaurem po boku, bylo to ale stále zvláštní. Nikdy by mě nenapadlo že se něco takového může stát a přitom tohle byla realita, které jsem nemohla opponovat. Když mi ale navrhne prolhídku paláce, rozhodně neodmítnu a spokojeně vyskočím na nohy, než k němu natáhnu ruku a společně opustíme jeho pracovnu.
    ---------------------
    Po třech dnech jsem se vracela do paláce a i přesto že to bylo opravdu super, už jsem se nemohla dočkat až budeme s Balaurem zpátky v bratrstvu a osamotě. S tímto se také zavěsím na záda svému milovanému i za předpokladu že za námi kráčel můj otec a strčím mu ruce do vlasů, zatímco jsem se ho držela nohama. Rozhodně jsem ho nechtěla nechávat v paláci samotného a když se mi podařilo Azaela donutit aby mohl jít s námi, byla jsem opravdu spokojená a nakonec mu do vlasů zabořím i hlavu, než se zamyšleně zasměji a zamumlám mu do nich jak moc ho miluji, ale tak aby mě slyšel jenom on. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 20/8/2018, 22:27

    Bylo zvláštní jít na výlet s otcem mé milované, o kterém se dozvěděla teprve nedávno a navíc byl jedním z králů podsvětí. Nakonec to ale nebylo zase tak strašné a zjistil jsem, že Azael je celkem v pohodě chlap... Výlet byl dobrý oddech a já si ho s Khorou po boku náramně užil, přestože jsem se mým dvěma společníkům snažil dát dostatek času osamotě. Právě jsme se vraceli do paláce a pak plánovali vrátit se do lidského světa. Najednou mi něco přistane na zádech a tak lehce klopýtnu, ale nakonec se usměji a pootočím hlavu na Khoru. Začne mě drbat ve vlasech, takže jsem spokojeně pokračoval v cestě s Azaelem za zadkem a nic jsem si z toho nedělal. Byla moje a on do toho neměl co kecat, čehož si byl sám vědom. Má milovaná začne potichu mumlat, jak moc mě miluje a tak se můj úsměv ještě rozšíří, než otočím hlavu na stranu.
    "Taky tě miluji," vydechnu tiše, aby mě slyšela jen ona a dám ji pusu na tvář.
    "S tvým otcem za zadkem jsem si toho moc dovolit nemohl, ale až se vrátíme... Budeš zase jenom moje," zavrním svůdně, ale stále jsem si dával pozor, aby nás Azael neslyšel. Nechtěl jsem ho provokovat.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 20/8/2018, 22:39

    Hned jakmile se na mě otočí a spokojeně vydechne že mě miluje, zašklebím se a hned mu vlepím pusu do vlasů. Jakmile ale svůdně zašeptá že jsem jenom jeho a že si toho moc s mým otcem za zadkem dovolit nemohl, ušklíbnu se a natáhnu se k jeho oušku.
    "Koukám že jsme naladěni na stejnou vlnu," vydechnu a jakmile vycítím příležitost, jemně ho kousnu do ouška a zasměji se tomu. Vážně jsem se těšila až odevzdáme tu hloupou misi, věci Astarothovi a budeme zase doma, přeci jenom jsem si tam na to zvykla, i když už jsem věděla že budu brát misev podsvětí častěji už jenom kvůli otci. Teď se mi ale nějak nechtělo pouštět Balaura a proto jsem na něm zůstala nalepená, ale rozhodla se z něj slézt až kousek před palácem. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 20/8/2018, 22:44

    Natáhne se k mému uchu a ucítím na něm její horký dech. Vydechne, že jsme naladěni na stejnou vlnu a tak se ušklíbnu. V momentě, kdy mě kousne do ucha se zachvěji a měl jsem chuť zdrhnou Azaelovi skrz portál, vysrat se na Astarotha a prostě zamířit do našeho pokoje a vzít si ji. Nic z toho však neudělám, jen tiše zavrčím a v duchu se propleskám, abych se vzpamatoval. Tam blbé sebeovládání jsem ještě nikdy neměl. Khora byla stále na mých zádech a sleze až kousek před palácem, dojdeme dovnitř, dáme si ještě něco k jídlu, než se rozloučíme s Azaelem a já nám otevřu portál do lidského světa. Brzy jsme byli zase na základně. Zase doma a mířili k Astarothovi, kterému dáme hlášení, předáme nějaké ty poklady, které jsme našli v chrámu, ale to nejcennější jsme si nechali. Sotva vyjdeme z jeho kanclu, se zavrčením si hodím Khoru přes rameno, než plnou rychlostí zamířím do jejího pokoje, na který jsem si zvykl a hodím ji do postele, než ji pod sebou uvězním a začnu hladově líbat na rty.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 20/8/2018, 23:50

    Byla jsem opravdu ráda že už tu misi máme za sebou a také že jsme se mohli vrátit domů. Sotva opustíme kancl od Astarotha, který se šklebil nad zlatem které jsme mu donesli, Balaur si mě hodí přes rameno a tak ho šťípnu do zadku a zašklebím se. Jenže to už jsme byli v mém pokoji a když si mě doslova hodí do postele, uculím se na něj, ale to už mě uvězní pod sebou a hladově mě začne líbat na rtech. I já ho hladově začnu líbat a obmotám mu nohy kolem pasu, než ho stáhnu na sebe a vydechnu mu do polibku, než mu sjedu ručkami po hrudníku až na ramena, než mu je hodím kolem krku a polibek ještě prohloubím. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 00:17

    Omotá mi nohy kolem pasu, než mě na sebe stáhne a tak spokojeně zamručím, když mi začne pátrat rukama po hrudníku a následně polibek ještě prohloubí. Začnu jí stahovat oblečení, které jsem házel někam za sebe a jakmile byla jen ve spodním prádle, odlepím se od jejích rtů a začnu jí líbat na krčku, než jí odepnu podprsenku a přesunu se k jejím ňadrům. Nějakou dobu se jim věnuji, obkroužím jí jazykem bradavku, než jí jemně skousnu mezi zuby, zatímco jsem jí druhé ňadro jemně masíroval rukou. Poté se však začnu přesouvat stále níž. Zasypu její bříško polibky a sem tam olíznu, nebo lehce kousnu její jemnou kůži, až se dostanu k jejím kalhotkám, které s úšklebkem vezmu do zubů. Pomaličku jí je začnu stahovat do půlky stehen, než je pustím a znovu se pomaličku přesunu po jejím těle ke krčku, do kterého jí kousnu a jednou rukou jí začnu přejíždět po vnitřní straně stehna, zatímco jsem se stále víc přibližoval k jejímu vstupu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 00:34

    Se spokojeným zamručením mi začne stahovat oblečení a tak ho nechám, zatímco jsem ho hladově líbala na rty a užívala jsem si to. Brzy se ale odlepí od mých rtů a přemístí se na můj krček, kde mě začne zasypávat dalšími polibky. Okamžitě mě zamrazí v zádech a zachvěji se pod vlnou vzrušení, s čímž lehce a spokojeně vydechnu jeho jméno. Hravě si olíznu rty, když mi stáhne všechno oblečení až na spodní prádlo a ušklíbnu se. Brzy na to mi sundal podprsenku a když se začal věnovat mým ňadrům, byla jsem v sedmém nebi. Zahrnoval mě takovou pozorností až jsem se tiše šklebila nad tím, za co jsem si ji zasloužila. Sama jsem zvedla ruce a vklouzla jimi pod jeho tričko na vypracovaný hrudník, po kterém jsem jemně přejížděla prstíkama. Jenže chvíli na to mi utekl dolů, kam jsem na něj nedosáhla a tak jsem ho chvíli sledovala, když mi zubama stáhl kalhotky. Pobaveně se zasměji a chci si ho přitáhnout blíž k sobě, ale když začne sám putovat nahoru, spokojeně se zakřením a dostanu chuť z něj servat všechno oblečení, jenže byl v tak blbé poloze že jsem to udělat nemohla a tak jenom zakňučím a hodím na něj ublížený pohled. Stále toho měl na sobě tolik. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 00:40

    Pobaveně se zasměje, ale po chvilce zakňučí a hodí na mě ublížený pohled. Ušklíbnu se, než ji políbím na rty a následně se od ní na chvíli vzdálím, abych si klekl na kolena a stáhnu si tričko, které odhodím stranou, než se na ni zase nalepím a znovu ji začnu vášnivě líbat. Ruku jí dám zase na stehna, která jí od sebe lehce roztáhnu a začnu jí jemně dráždit. Dával jsem si pozor, aby každý můj pohyb byl pomalý a pomaličku jsem přidával na intenzitě. Nakonec se zase přesunu k jejím ňadrům, se kterými si začnu hrát, ale po chvilce se zarazím, než se od ní odtáhnu a rukama se zapřu vedle její hlavy. Chvíli jí jen pozoruji, než se usměji.
    "Změň se do své pravé podoby..." vydechnu a měl jsem tím na mysli její démonickou. Byla sice Nephalem, ale i tak by právě ta podoba měla být její pravou, stejně jako u démonů, no ne? I já se po chvilce změním do mé démonické, než se k ní opět pomaličku skloním a znovu jí začnu dráždit tam dole, než do ní pomaličku vklouznu jedním prstem, zatímco jsem jí líbal na krku.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 01:01

    Hrál si se mnou, věnoval mi svou pozornost a já se jí nemohla nabažit. Užívala jsem si jeho blízkost a pokaždé co mi přejel po kůži na vnitřní straně stehna jsem se zachvěla a jemně kousla do rtu. K mé spokojenosti si sundá tričko a tak se uculím, než mu okamžitě zabloudím rukama na hrudník a začnu pomalu bloudit rukou níž až k jeho rozkroku, zatímco mi on lehce rorztáhl nožky a začal mě zlehka dráždit. Okamžitě spokojeně vydechnu a se zamlaskáním do něj zabodnu své oči. Jeho pohyby byly tak mučivě pomalé! Začínala jsem mít pocit že to dělá schválně nebo si prostě jenom dává na čas. Opět doputuje až kým ňadrům a tak spokojeně zakloním hlavu, ale můj milý se po chvilce zarazí a tak vyhledám jeho stříbrné oči abych zjistila co je špatně. Když mi ale řekne abych se proměnila do své pravé podoby a sám sem změní, udělám to samé a pousměji se. Chtěla jsem se ho zeptat proč, ale když se mě opět začal dotýkat, nezáleželo na tom. Jakmile mě začne dráždit a pomaličku do mě vklouzne prstem, slastně vydechnu a zavřu oči, než hodím ruce nad hlavu.
    "Dneska si nějak dáváš na čas," zašklebím se na něj a pod těmi mučivými a slatsnými pohyby se několikrát lehce zakroutím, než dostanu chuť se taky zapojit a tak mu zabloudím ke kalhotám, které chytnu za lem a začnu je stahovat dolů. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 01:09

    Vyhoví mému přání a změní se do své pravé podoby, okamžitě jsem pod sebou měl bělovlasou krásku a nahá vypadala ještě nádherněji, než tehdy v paláci. V očích měla vepsanou otázku, ale já se ji rozhodl ignorovat. Sám jsem přesně nevěděl proč. Možná proto, že jsme teď před sebou nic neskrývali. Naše podoby, původ, city... Hodí ruce nad hlavu, zatímco slastně vydechne a poznamená, že si dneska dávám na čas. Jen spokojeně zamručím, zatímco jsem se věnoval jejímu poprsí a když se začne pode mnou netrpělivě vrtět, tiše se zasměji. Brzy se však také zapojí a začne mi pomalu stahovat kalhoty. Přesunu se k jejímu rtům, zatímco přidám i druhý prst. Pomalu jsem s nimi pohyboval a opravdu si dával na čas. Chtěl jsem ji trošku potrápit. Nakonec přidám i třetí a pohyby rukou ještě zpomalím, než je postupně začnu zrychlovat. Líbal jsem jí na rty a čekal na moment, kdy bude opravdu blízko. Jakmile jsem z jejího sténání a toho, jak se začala lehce stahovat kolem mých prstů, cítil, že je opravdu blízko orgasmu, odtáhnu od ní ruku a po dalším polibku se jí s úšklebkem zadívám do tváře.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 01:20

    Nechala jsem ho ať si dělá co chce, jenže čím dál více se mi jeho nmučivé, pomalé pohyby přestávaly líbit. Ne, byli příjemné ale chtěla jsem víc. Zamyšleně si zkousnu ret a když ve mě začne pohybovat prsty a přidá na intenzitě, okamžitě zasténám a byla jsme opravdu blízko orgasmu, jenže ten bastar se ode mě odtáhl a... já nemohla uvěřit vlastním očím sotva uvidím jeho úšklebek na tváři. Zamračím se na něj a dostanu chuť ho za to nakopnout, ale místo toho jenom zůstanu ležet, než se uraženě nafouknu a zvednu nohu, kterou mu položím na tvář a špičkami mu odtlačím obličej. Právě jsem se rozhodla že za tohle drobné gesto bude dneska bez sexu a nehodlala jsem ho nechat vzít si co chce. Jen se na něj nevinně a hravě ušklíbnu, když může on proč... ne já? 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 01:31

    Zamračí se na mě a chvíli na to se uraženě nafoukne. Neubráním se smíchu a smál jsem se i když zvedne nohu a položí mi ji na obličej, čímž mě odtlačí dozadu. Její následný nevinný, hravý úšklebek mě však zmate a já tušil, že má něco za lubem. A tušil jsem taky co.
    "Promiň?" zasměji se, než jí dám nohu stranou tak, abych byl mezi jejíma nohama a pomaličku se nad ní natáhnu. Byl jsem opřený koleny i dlaněmi o matraci a pozoroval ji. Tiše zamručím, než se jednou rukou natáhnu a vezmu ji za obě zápěstí, než jí pomaličku natáhnu ruce nad hlavu. Zatímco jsem jí držel ruce jednou rukou, druhou se natáhnu k železnému rámu postele, který napustím svou magií a následně ho pomocí ovládání kovu změním na dva okovy, které se Khoře samy zapnou kolem zápěstí a pro jistotu využiji celé železo napuštěné temnou magií, které připevním ke zdi. Věděl jsem, jakou má sílu a nebyl jsem si jistý, jestli tohle bude stačit. Magický kov posilněný temnou magií by však vydržet mohl. Následně se skloním k jejímu krčku, na který ji začnu líbat a rukama začnu masírovat její ňadra.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 01:42

    Stále jsem ho sledovala a poté co se mi omluví v otázce se jenom zašklebím. Chtěla jsem mu to dát vyžrat, ale on místo toho použije magii a spoutá mi ruce, čímž mě krátce naštve ještě víc a tak ho probodnu opravdu nemilým pohledem. Snaží se mě naštvat? Párkrát se nadechnu abych mu začala nadávat, ale zaseknu se když se skloní k mému krku a začne mě zahrnovat polibky. I tak jsem se mu snažila oponovat a pokusila jsem se kov roztrhnout, ale byl napuštěný magií a tak snadno jak jsem si myslela to nepůjde. 
    "Ty jsi vážně hajzlík," zavrčím na něj a když se začne věnovat mým ňadrům, zadívám se na něj a nohou mu stáhnu lem kalhot, než mu začnu po bouli v kalhotách přejíždět prsty u nohou po celé jeho délce. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 01:47

    Probodne mě naštvaným pohledem, ze kterého jsem si nic nedělal a po chvilce se ušklíbnu, když se kov pokusí marně přetrhnout. Podrážděně na mě zavrčí, že jsem vážně hajzlík a tak zvednu hlavu a věnuji jí nevinný úsměv.
    "Taky tě miluju," odpovím jí sladce a zadívám se jí do očí. Nohou mi stáhne lem kalhot, než mi prsty začne přejíždět po celé délce penisu skrz trenky, tiše vydechnu, než si otravné oblečení stáhnu a skopnu ho. Její nohy si dám kolem pasu, než se natáhnu pro polibek, kterým jí začnu rozptylovat a zároveň do ní vklouznu, pomalu jsem se zasouval čím dál hlouběji, až na doraz a jakmile jsem v ní plně byl, slastně zasténám a odtáhnu se od jejích rtů, zatímco se usměji.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 01:57

    Odpoví mi že mě taky miluje a tak si odfrknu a hravě si olíznu rty. Sotva jsem si začla pohrávat s jeho boulí na kalhotách, udělal mi radost alespoň tím, že si všechno to otravné oblečení sundal a tak se na něj zašklebím. Jakmile mi dá nohy kolem pasu a natáhne se pro polibek. Opravdu ho silně kousnu do rtu a když do mě začne pomalu vklouzávat, hlasitě zamručím. Čím hlouběji byl, tím napnutější jsem byla a několikrát se zhluboka nadechnu, než tiše zaskučím.
    "Ty jsi vážně nesnesitelnej," zanadávám když se odtáhne od mých rtů a zachvěji se pod jeho délkou když byl ve mě na doraz a několikrát zakroutím boky, když už mi nic jiného neumožnil. Chtěla jsem se ho dotýkat, cítit jeho tělo, prozkoumávat ho tak jako vždycky, ale teď měl plnou kontrolu nad mým tělem a tak jsem ho přísně sledovala a snažila si všechno zapamatovat s tím že mu to příště vrátím a bude prosit abych si ho vzala. 
    "Balaure," zakňučím ublíženě a hodím na něj nevinný kukuč a doufám že to na něj zabere. Přísahám že jestli mi udělá to co napoprvé, zabiju ho!
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 02:02

    Byla čím dál napnutější a dokonce i tiše zaskučí, nebyl jsem zrovna opatrný, ale takhle... To bylo vždycky a nikdy si nestěžovala... Tedy až doteď. Zanadává mi, že jsem nesnesitelnej a já stále cítil její zuby na svém rtu, když mě silně kousla. Líbilo se mi však, že mám nad ní plnou kontrolu, i když jsem ji hodlal brzy pustit a taky si, doufejme, užít její doteky. Ublíženě zakňučí mé jméno a hodí na mě nevinný kukuč, to bylo to jediné, co jsem potřeboval a tak ji pevněji chytím za boky, než se z ní skoro celý vytáhnu a zase do ní zcela vklouznu. Postupně začnu nabírat na síle, zatímco jsem se z ní pomaličku vytahoval, přirážel jsem čím dál prudčeji. Hlasitě zasténám a přeběhne mi mráz po zádech, než začnu nabírat i na rychlosti. Tentokrát jsem ji k orgasmu dovést hodlal a tak v momentě, kdy se její stěny kolem mě stáhnou, ustanu na chvíli v pohybu, abych se natáhl k jejím rukou a nechal kov, aby se navrátil do původního stavu, než se v ní začnu opět rychle pohybovat, abych i já dosáhl orgasmu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 02:38

    Užíval si to, on si to týrání prostě užíval. Stále jsem se snažila kovu zbavit, ale po hvilce to vzdám a plně se mu vydám na milost. Jakmile na něj hodím ublížený pohled, prudce se ze mě vytáhne a znovu přirazí. Zalapám po dechu a zachvěji se, když se ve mě konečně rozpohybuje a brzy na to začnu hlasitě oddechovat. Stále jsem se ho chtěla dotýkat, tohle mi nestačilo, chtěla jsem prostě víc, užít si jeho tělo a tak mě trochu štvalo že mám ruce stále spoutané. Jenže ten hajzlík věděl, že kdybych je spoutané neměla, nenechala bych se. I tak se po chvilce uvolním a když začne odvádět dobrou práci jako chlap (xD) přestanu se na něj zlobit a hned několikrát hlasitě zasténám jeho jméno. Jeho čím dál prudší pohyby, byly tak intenzivní a vzrušující, že jsem neměla daleko od orgasmu a brzy jej také dosáhnu. Chvíli na to mě pustí, ale pod náporem vzrušení jsem zůstala jenom ležet ve stejné poloze jako předtím a pevněji ho chytila nohama za boky. Znovu se ve mě rozpohyboval a tak jsem neměla ani čas uklidnit své splašené srdce a jenom se mu zadívala do očí, zatímco jsem dále rozechvěle a hlasitě sténala. Sex byla jedna z mnoha věcí ve které byl úžasný, tohle jsem nemohla popřít...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 02:43

    Vypadalo to, že se na mě přestává zlobit a tak se pousměji, jakmile dosáhne orgasmu, zůstane ležet, ale brzy mě nohama stiskne pevněji za boky. Hlasitě jsem oddechoval, zatímco sténala a chvěla se pod mými doteky. Byl jsem už opravdu blízko a tak brzy hlasitě zasténám její jméno, než dosáhnu orgasmu. Natisknu se na ni a pevně ji obejmu, zatímco jí hlavu zabořím do krku a přitisknu rty na její jemnou kůži.
    "Miluji tě, Khoro," zašeptám potichu a po chvilce se z ní vytáhnu a něžně ji políbím na rty. S úsměvem na rtech se svalím vedle ní a přitáhnu si ji k sobě. Zhluboka jsem oddechoval a snažil se uklidnit mé zběsile tlukoucí srdce.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 02:51

    Stále jsem popadala dech a když dosáhne orgasmu, prohnu se v zádech a znovu se zachvěji když zasténá mé jméno. Když se na mě natiskne a já ucítím jeho rty na kůži, pomalu přemístím ruce na jeho záda. Chvíli jsem ho ještě držela u sebe, ale brzy na to jsem jej pustila aby se ze mě mohl vytáhnout a 
    "Špatně zlato, teď spíš s Lu," zašklebím se na něj a nevinně mu vlepím pusu do vlasů, než na něj hravě mrknu a polibke mi se vší parádou opětuji. Zadívám se na ranku kterou měl na rtu, i když jsme věděla že se mu přes noc nejspíš zahojí. Když se svalí vedle mě, natisknu se na něj a propletu s ním nohy. 
    "Můj princi... slibujete že už nikdy neuděláte něco tak krutého jako jste mi udělal na začátku?" zašklebím se na něj a krátce ho propálím pobaveným pohledem, než se natáhnu abych ho mohla pohladit po tváři a zadívat se do jeho démonických očí. Vypadal opravdu nádherně...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 02:58

    Držela si mě u sebe, ale brzy mě pustí a tak se z ní pomalu vytáhnu. Opraví mě, že teď spím s Lu a tak se tiše zasměji, zatímco mi dá pusu do vlasů.
    "Omlouvám se, princezno Lu," vydechnu se smíchem a spokojeně se usměji, jakmile se na mě nalepí a proplete se mnou nohy. Bylo příjemné cítit její kůži na té mé, tisknout se k ní... Osloví mě jako prince a tak se zatvářím kysele, chtěla po mě, abych jí slíbil, že už nikdy neudělám nic tak krutého, jak na začátku. Tiše zamručím a zadívám se jí do očí.
    "Dobře... Že jsi to ty..." vydechnu, než se od ní odtáhnu a znovu ji uvězním pod sebou.
    "Ale dneska jsem s tebou ještě neskončil," zavrním jí do ouška.

    Probudím se až odpoledne, vedle mé spící, nahé společnice a spokojeně se usměji, než se opatrně vysoukám z postele a navléknu na sebe alespoň trenýrky. Posadím se však vedle Khory a skloním se k ní, abych jí mohl dát pusu na čelo.
    "Lásko... Je čas vstávat," zavrním jí do ucha a pousměji se.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 17:59

    Sledovala jsem jeho tvář, ve které měl zvláštní pohled. Nevím co se změnilo ale přišel mi teď více chtivý a majetnický, víc než když jsme spolu jenom spali. Bylo to zvláštní a přitom se mi to líbilo. Opravdu si vzal to co chtěl a já se musela uculit nad jeho slovy a chováním. To s jakou vervou a vážností to řekl, jenže brzy jsem skončila zase pod ním a se zavrněním do ouška mi sdělil, že se mnou ještě neskončil. Lehce nakloním hlavu na stranu a zadívám se mu do očí, než se k němu natáhnu pro dlouhý polibek. 
    "Tak doufám že to bude stát za to," šeptnu mu do rtů a dám mu krátkou pusu na tvář.
    -----------------------------------
    Probouzení s pusou na čelo a zavrnění mdo ouška bylo velice příjemné. Pomalu otevřu rozespané oči a zadívám se na Xaphana, než dlouze zívnu a pomaličku se posadím.
    "Dobré ráno," vydechnu a protáhnu si opatrně krk, než se začnu natahovat pro spodní prádlo, které na sebe hodím a zamířím si udělat kávu. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 21/8/2018, 18:16

    Rozespale otevře oči, než se pomalu posadí a popřeje mi dobré ráno. Usměji se a když se začne oblékat do spodního prádla, natáhnu na sebe zbytek oblečení a sleduji, jak šla uvařit kávu. Najednou se však ozve zaklepání na dveře a tak se k nim pomalu vydám.
    "Hej, zrůdičko! Šéf s tebou chce mluvit," zaslechnu hlas té otravné xaphanky a dostanu tik do oka. Udělám dva rychlé kroky, kterými se dostanu ke dveřím, než je prudce otevřu a chytím Nikku pod krkem. Byla opět s tou svou partičkou, která mě ale jen vyjeveně pozorovala.
    "Nauč se chovat s respektem vůči svým podřízeným, ubohý švábe," zasyčím na ni podrážděně, než jí hodím proti protější straně chodby, kde dopadne a rozkašle se.
    "B-Balaure?" vydechne překvapeně, šlo na ní vidět, že si není jistá, přeci jen jsem vypadal trochu jinak.
    "To, že někdo jako ty vyslovuje mé jméno je urážka sama o sobě," zavrčím chladně, než se vrátím do místnosti a zabouchnu za sebou dveře.
    "Astaroth s tebou chce mluvit," řeknu Khoře mile, přestože musela slyšet už Nikku.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 21/8/2018, 18:31

    Jakmile se zpoza dveří ozve Nikka, tiše si zavrčím pod nos a počkám až konvice cvakne, než si zaliji kávu a uskrnu z ní. Sotva jsem si ji vzala do obýváku, všmnu si jak Balaur přiletěl ke dveřím a tak prudce odskočím. Stále jsem byla ve své démonické a tak se rychle změním do své původní podoby pod jakou mě znali v bratrstvu a tiše se zasměji. Co mě ale překvapí bylo Balaurovo vystupování. Byla jsem sice schovaná za rohem, ale i tak jsem mohla všechno slyšet a ještě u toho spokojeně vrnět a popíjet kávu nad jeho roztomilostí. Awwww, on byl tak slaďoučký, že jsem se od něj chtěla zakousnout! Jakmile ale zaslechnu zabouchnutí dveří, pousměji se a dojdu k Balaurovi, na kterého se natisknu a vlepím mu pusu na rty.
    "Děkuji zlato," zašeptám s úsměvem a nakonec se odtáhnu.
    "Dám si snídani a vyrazím za ním," pousměji se a nakonec vyhrabu nějaké pečivo a nabídnu i Balaurovi. 

    Sponsored content


    Khora & NPC - Stránka 16 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 13/5/2024, 18:46