Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  Khora + Zareth

  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 30/7/2018, 21:46

  Počasí: Silný vítr, zataženo
  Místo: Bar
  Pořadí: Zareth / Khora
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 30/7/2018, 22:18

  Sotva jsem otevřel dveře baru, do nosu mě praštil nepříjemný zápach lidského potu. Znovu mi hlavou projela myšlenka o tom, který idiot vlastně rozhodl, aby něco tak zbytečného a primitivního jako jsou oni, vůbec chodilo po téhle planetě. S neutrálním výrazem ve tváři, jsem se posadil na jednu ze židlí. Dospěl jsem ke stejnému závěru, jako pokaždé. Sice jsou slabí a sami sobě nebezpeční, ovšem jejich duše byli velice dobrým zdrojem energie po celá tisíciletí. To je vlastně důvod, proč jsem dnes tady. Rozhlédl jsem se kolem a jen si s opovržením odfrkl nad tou bandou holých opic. Během chvilky se u mě objevila barmanka. Objednal sem si bílí rum. Tedy ne, že by na mém výběru nějak záleželo, konec konců, veškeré jídlo i pití mi chutnalo stejně. Jako jednotlivé atomy, bez chuti, či jiných účinů, o alkoholu ani nemluvě. Abych byl upřímný, dnešek je jeden z mála dní, kdy jsem si přál, abych se mohl opít. Pod košilí mě stále ještě pálila, čerstvá bodná rána, proto jsem si musel co nejdříve najít někoho, kdo můj problém se zraněním...no řekněme vyřeší.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 22:43

  Lidský svět, och ano. Od povídaček ostatních démonů jsem o něm měla celkem slušnou představu a tak jsem nebyla až tak překvapena, když jsem vylezla z portálu na kraji nějakého města. Chvíli jsem jenom nehnutě stála a pozorovala prostředí, které se od toho podsvětí zcela lišilo, než pobaveně pohodím bokama a rozejdu se hlouběji do města. Na boku mi visel měšeč z penězi, ve kterém se mísily lidské mince s těmi démoními, které jsem využívala v Západním království poté, co mě tam dovlékl můj bratr. Bylo to nejbezpečnější místo v podsvětí, ale mé pokušení se vydat do světla lidí bylo větší a tak jsem se vetřela do portálu jednoho démona, který...řekněme měl dneska velmi špatný večer. Nezabíjela jsem, když to nebyla potřeba ale k mému dobru a pohodlí, přeci zepár obětí padnout muselo. No co, moje srdce stejně nemůže být čisté.
  S obdobnými myšlenkami, které se mi honily hlavou se dostanu až do sředu města, kde zaslechnu hudbu z jednoho baru. Abych pravdu řekla, docela lichotila mým uším a když dovnitř vejde skupinka nějakých lidí, rozhodnu se je následovat. Tohle místo bylo zvláštní, rozhlédnu se po baru plném lidí a bez sebemenšího zaváhání si to namířím rovnou k baru, kde se posadím na židličku a zakřením se na barmana s velkou dávkou sebevědomí, než sáhnu do měšce a vyhodím mu pár mincí na bar. Výběr alkoholu jsem nechala na něj, věděla jsem že má tolerance k němu je strašná a tak bylo poměrně fuk co jsem pila. Sotva jsem se usadila, začnu si pohrávat se rtem, do kterého se několikrát zakousnu. Bylo tu tolik lidí... a já bohužel vynikala, už jenom kvůli pevnému oblečení, které z části připomínalo spíše jakousi pevnou bojovou kombinézu uhlově černé barvy.  Od hostince v podsvětí se to tu až tolik nelišilo, jen to tu bylo trochu víc modernější a tak překřížím přes sebe a očima přelétnu všechny v baru.
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 30/7/2018, 23:45

  Svoji pozornost jsem obrátil ke dveřím, které se opět otevřely. "Co to sakra?" Zamumlal jsem si pro sebe a pozvedl obočí. Nebyl jsem si jistý, jestli je ta holka jen nějaký obyčejný blázen, nebo opravdu hodně špatný vtip svého druhu. Raději jsem si se napil, abych se nerozesmál nahlas, když si sedla vedle mě na bar. Nijak jsem nezakrýval svůj pobavený výraz a zvědavě si tu holčinu prohlédl. Zazubil jsem se na druhou barmanku, která stála blíž u mě. "Být vámi zkontroloval bych tomu kuřeti doklady." Ne, že bych já nějaké měl nebo věděl, které se kontrolují, nicméně tahle celá situace mi přišla legrační. Hlavně jsem se jí co nejrychleji snažil vyštípat z baru, protože mě chtě nechtě zaujala. Nějak se mi nechtělo věřit, že je to jen obyčejný podivín, ale jestli je, poslouží jako dnešní večeře.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 31/7/2018, 00:03

  Hned jakmile před sebe dostanu skleničku alkoholu, natáhnu se pro ni a sotva se ozve mužský hlas z mé levé strany, kopnu ji do sebe na ex. Párkrát zamrkám než se na něj otočím a sjedu ho nasraným pohledem, který jasně dával najevo co si o něm myslím. Lehce nakloním hlavu na stranu, než se můj pohled promění v pobavení.
  "Tak kuře?" ušklíbnu se nad oslovením onoho neznámého a sjedu ho pohledem od hlavy až k patě. No musela jsme uznat že nevypadá k zahození, dokonce mi přišel tak nějak k nakousnutí. No... ještě že jsem byla vegetariánka, jinak bych si nad nim prsty ohlodala. Z mého pozorování mě vytrhne až hlas barmanky, která mě žádala o doklady a tak se na ni pobaveně otočím, než ji hodím na stůl pár mincí a seskočím ze židličky na baru. Jen ji zamávám s pozvedlou rukou a zmizím ve dveřích dřív, než vůbec stačí odpovědět. No co, najdu si jiný hostinec, kde za barem nebudou sedět podivně vypadající lidská zjevení co odhánějí nezletilé od zdravé dávky alkoholu. Ne, vážně mě napráskal? Kretén...  Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 31/7/2018, 01:17

  Stále jsem se spokojeně usmíval, zatímco si mě měřila pohledem. Představil jsem si, jak jí ten úsměv zmizí z tváře, až ji budu rvát na kusy. Barmanka, nejdříve trochu znejistěla, ale nakonec se přece jen rozhodla neznámou o průkaz požádat. Za okamžik, už mizela ke dveřím. Vše vycházelo přesně tak, jak jsem chtěl. Nechal jsem na stole peníze a vydal se ven za tou holčinou. Otevřel jsem dveře a nadechl se čerstvého vzduchu. Ještě chvilku jsem čekal, než mé oči přivyknou tmě, která tu oproti vnitřku panovala. Vítr mi okamžitě začal cuchat vlasy a já byl strašně rád, že už nemusím být uvnitř s tou bandou zablešenců. Moje nálada byla ta, když jsem zjistil, že ta holka někam zmizela. "No to teda ne!" Zavrčel jsem sám pro sebe."Kde jseš ty malá mrško." Kdyby měla prokletou krev, mohl bych ji vycítit na kilometry daleko, ale takhle bylo mé pátrání o dost těžší. No co...dneska to budu muset vzít po svých. Svižným krokem jsem se vydal do první uličky. Zatím jsem se nechtěl měnit do své pravé podoby, ani nic podobného. Tyhle věci jen přitahují nežádoucí pozornost. V duchu jsem si dal ránu. Kdybych byl trpělivější a přenesl na ni svoji kletbu, nemusel bych teď běhat po městě jako idiot. "No co, alespoň že už to dnes nemůže být horší." Pomyslel jsem si a pokračoval cestě.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 31/7/2018, 01:59

  Svižnými kroky jsem procházela město a rozhlížela se po kolemjdoucích. Ne že bych tedy o jejich pozornost stála, ale kdo ví kdy narazíte na někoho zajímavého. Tak nějak automaticky se ohlédnu za sebe, kale to už se do mě opře prudký vítr, který mi rozfouká vlasy do všech stran. Automatiky se natáhnu pro gumičku, kterou si vlasy sepnu do culíku a zkousnu si ret. Kdyby ho nebylo... ještě bych tam mohla sedět v teple a užívat si příjemné chuti hořkého alkoholu, který jsem ještě stále cítila na jazyku. Mohla jsem tam zůstat a udělat nějakou scénu... i když ne, najdu si něco mnohem lepšího.
  Zhluboka se nadechnu s úmyslem vykročit dál městěm, ale z ničeho nic mi po zádech přejede nepříjemný mráz. Doslova jsem na sobě cítila něčí pohled a když jsem se ohlédla, zjistila jsem že je to jen skupinka nějakých puberťáků a tak jsem zaběhla do jedné tmavší uličky, kde jsem se opřela o zeď. Tohle město... se mi nelíbilo, netušila jsem čím, to je ale nelíbilo se mi. Vzduch tady byl vlhký a já se zamyslela nad tím, že to poslední co bych potřebovala je zmoknout. Z mých myšlenek mě vytrhne až silueta muže, který procházel jen cestu odsud. Okamžitě zaostřím a když v něm rozpoznám toho z baru, vzedme se ve mě vlna vzteku, kterou potlačím a uklidním se. Vypadalo to že někoho hledá a docela u toho pospíchal a tak jsem se ho po chvilce rozmýšlení... rozhodla sledovat. Třeba mě dovede k něčemu zajímavému, když už tu pobíhá jako idiot.
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 31/7/2018, 23:22

  Stále jsem pokračoval dál městem, ale tentokrát zamířil do trochu odlehlejší části města. Potřeboval jsem si totiž ověřit jednu drobnost. Před pár minutami mě má pasivní schopnost upozornila na něčí přítomnost. Skoro jsem cítil, jak mu nebo jí naleptává zdraví. Na rozdíl od normálních setkání, kdy mě lidé jen míjeli a má schopnost na určitou vzdálenost přestala účinkovat, tenhle se mě stále držel jako klíště. Zastavil jsem se až v jedné vylidněné uličce a rozhlédl se kolem sebe. Sice jsem ještě nikoho neviděl, za to však cítil. Jediné v co jsem doufal bylo, aby ten kdo mě sleduje nebyl zase anděl. Už jsem těch opeřenců měl až po krk. "No tak vylez už, nemám na tebe celý den." Promluvil jsem klidně do tmy a znovu se ohlédl. Můj večerní lov, se nejspíš neuskuteční tak, jak jsem si ho představoval, každopádně jsem si byl jistý, že se k němu dostanu.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 00:19

  Sledovala jsem ho už nějakou dobu a byla jsem docela dobře pobavená. Nevím proč ale něco mi na něm přišlo jiné, neobyčejné... Možná to, že pobíhal po městě v té naprosté tmě bez nějakého pudu sebezáchovy? Jednoho by ta tma kolem vyděsila ale naštěstí tohle nebyl případ ani jednoho z nás. Brzy na to se ale zastaví a ohlédne do tmy se slovy že na mě nemá celý den. Chvíli jsem ještě nevylézala, než se vyořím ze tmy jendé obzvláště úzké uličky a roztáhnu koutky v pobavený a přitom milý úsměv.
  "A co třeba celou noc? Ani tu mi nevěnuješ?" ušklíbnu se, zatímco si položím ruce na boky a pomalu se rozjedu k tomu neznámému, ze kterého nespouštím své zvědavé rubínové oči.  Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 1/8/2018, 00:52

  Ozval se za mnou dívčí hlas a já se tím směrem otočil s širokým úsměvem na rtech. Zahlédl jsem dvě rudé oči, jenže to už se přede mnu rýsovala postava té holky z baru. Nemohl jsem uvěřit svému štěstí. Celou dobu ji tu hledám a ona si ke mě nakonec přijde úplně sama, ještě ke všemu dobrovolně. "Kuře!" Zasmál jsem se. "Já tušil, že tě ke mě vítr zase přivane zpátky. Jen je to jednoduší než jsem čekal." Nevěděl jsem, proč se mě ta malá mrška rozhodla sledovat, ale v duchu jsem si oddych, že to není nikdo horší, třeba mí přátelé nebo ta okřídlená mrcha. Sledoval jsem ji skoro se stejným zájmem, jako ona mě. "Nezabloudilas?" Nadzvedl jsem pobaveně obočí a nad její poznámkou se jen ušklíbl. "Obavám se, že ani to pro tebe neudělám." Strašně jsem se přemáhal, abych na ni nezaútočil...ještě ne. Sice mi v prstech párkrát nervozně zacukalo a kovové drápy se tlačily z pod nehtů, ale donutil jsem se naprosto vyrovnaným tonem neznámé zeptat. "Čemu vděčím za tvou přítomnost Kuře?" Opravdu jsem byl zvědav, proč je tu a hlavně kdo to je. Málokdo mě dokáže sledovat, aniž bych k jeho odhalení potřeboval magické schopnosti.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 01:43

  Na tváři se mu okamžitě roztáhne úsměv a osloví mě jako kuře. Nadzvednu obočí a sjedu ho otráveným pohledem, který ale hned na to vzápětí zmizí. Takže hledal mě? Dle jeho slov to tak vypadalo, jenže proč? To byla dobrá otázka, na kterou jsem chtěla znát odpověď. Znovu si ho prohlédnu s jakýmsi zájmem a opět jsem musela uznat že vypadá k nakousnutí, zatímco mi věnuje stejný pohled a zeptá se mě jestli jsem nezabloudila.
  "Tak trochu," vydechnu zamyšleně a svěsím ruce podél těla než mu věnuji jeden milý úsměv.
  "Jaká škoda," šeptnu jenom tak do větru jakoby na tom ani nezáleželo, než se donutím udělat ještě jeden krok blíže k němu abych si ho mohla prohlédnout ještě lépe.
  "Řekněme že jsi ve mě vzbudil jakýsi zájem," odpovím zcela vážně a probodnu ho chladnýma očima. Byla jsem zvědavá, přece jenom stál vůči mě tváři v tvář, měl přehnaný zájem o to kde se nacházím aniž by mě znal a kdo ví jaké byly jeho záměry.  Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 2/8/2018, 15:59

  Po té, co ke mě přišla ještě o kus blíž, jsem zmateně hleděl do těch krásných rudých očí. "Co že jsem?" Zeptal jsem se nevěřícně. Většina lidí, bere nohy na ramena, už jen kvůli mému, řekněme netradičnímu vzhledu a hlavně těm nepříjemným pocitům a úzkostem končícím křečemi a smrtí. Za to vděčím své pasivní magii a musím přiznat, že je to dost nepraktické. Tohle nemohl být člověk, určitě ne. Byl jsem jí tak fascinovaný, že jsem na okamžik zapomněl proč tu jsem. Chci vědět, co je zač. Pokud není člověk, jistě ji sem někdo poslal. Mohla být špeh kohokoli, andělů, démonů i jen nějakého obyčejného a pošetilého hlupáka. Nyní byla téměř na dosah ruky, proto jsem nečekal už ani vteřinu. Rychlím pohybem jsem ji chytil pod krkem a přirazil ji zády ke zdi. Díval jsem se jí zpříma do očí, aby mi neunikl jediný, náznak lži nebo pokusu o útěk. Vycenil jsem na ni ostré zubu a zavrčel jí do ucha. "Můj čas je drahý, tak to zkusíme znovu a tentokrát už mě nepokoušej. Co jsi zač a kdo tě poslal?"
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 2/8/2018, 16:45

  Zasmála jsem se. Jeho zmatený pohled a otázka mě opravdu pobavila. Přišel mi tak sebejistý tím že vezmu nohy na ramena a začnu utíkat, že jsem mu tohle potěšení prostě musela odepřít. Nebyla jsem taková, smrt by pro mě byla spíše vysvobozením, neměla jsem co ztrati, neměla jsem co získat... jak jednoduché a přitom hloupé na někoho komu bylo teprve šestnáct. Dříve než jsem se vůbec stačila nadechnout, rychlým pohybem mě chytil pod krkem a narazil na stěnu. Jen lechce sípnu, než se můj úsměv roztáhne tak dvakrát víc než doteď. Obličej se mi zkroutí v jakémsi pobavení, přesně tohle jsem chtěla vidět! Tu nedočkavost, tu touhu. Upíral na mě své chladné oči, cenil své ostré zuby a když mi zašeptal do ucha, přejel mi mráz po zádech, až jsem se musela lehce zachvět vzrušením.
  "Nephalem, potomek anděla a démona," vydechnu nadšeně a více se zapřu do zdi za mými zády, než nakloním hlavu lehce na stranu a nechám ruce svěšené podél těla. Honila mě hravá, chtěla jsem po něm skočit a pověsit se mu na ramena! Jeho stisk mi v tom však bránil, jen oči se mi zeširoka rozevřely a sledovaly ho s nefalšovaným zájmem. U všech temných...líbil se mi! Líbila se mi ta chladnost a odměřenost v jeho očích.
  "Pojď si povídat!" vyhrknu jakoby na ničem jiném nezáleželo a jakobych si ani neuvědomovala v jaké jsem pozici, přestože jsem to moc dobře věděla a mohla jsem se z jeho sevření kdykoli dostat, ale nechtěla jsem... vyhovovalo mi to.
  "Meh, nikdo mě neposlal, jsem tu poprvé. Řekla bych že mi kazíš zážitky, ale tak to není. Ne, ne! Tak to vůbec není!" zasměji se, než lehce zvednu ruku, kterou se jen zlehka dotknu té jeho. Měl pevný stisk, ale nedržel mě tak moc abych nemohla mluvit. A já si tu jeho pozornost užívala!  Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 2/8/2018, 17:46

  Nejsem si jistý jestli existuje vůbec nějaké slovo, kterým bych mohl popsat, jak jsem se právě cítil. Když jí ten dementní úsměv z tváře nezmizel, nechal jsem své nehty změnit se v dlouhé ocelové drápy. Okamžitě jsem na nich ucítil drobné kapky krve, v místech kde jsem jí svíral krk. Byl jsem připravený ji na místě roztrhat, čekal jsem, že bude odporovat a já ji ke své radosti budu mučit, dokud z ní nevyřežu odpovědi. Tak strašně jsem se těšil, jenomže ona se prostě přiznala. Ne! Ona se doslova hrdě představila. "Já vím, co je to Nephalem." Zavrčel jsem na ni znovu, ale můj hněv se proměnil v opovržení. "Věci jako ty, by neměli existovat." Chtěl jsem se jí jednou ranou prostě zbavit, konečně bych taky světu prokázal laskavost, jenže v tom jsem se znovu zarazil. Ona si chtěla povídat? POVÍDAT? "Cože?" Zašeptal jsem nevěřícně.Ano mockrát jsem si z jiných bytostí dělal podobnou legraci, jenže ona se mě nesnažila ani tolik provokovat. Ona si vážně chtěla povídat! Než jsem se vzpamatoval sáhla mi na ruku. Prostě jen tak protože...Protože cože? Nasupěně jsem zíral na její ruku, jako bych ji mohl usmažit pohledem a tak nějak napůl vnímal ty kecy, které z ní vypadly. Pustil jsem ji a poodstoupil od té divné bytosti. "Jsi mi odporná." Řekl jsem s odtažitým výrazem ve tváři a naposledy si ji prohlédl. Nephalem...Ta nejodpornější věc která na světě existuje. Jedinou myšlenkou jsem utnul cévku v jejím mozku a ta rudooká podivnost padla v bezvědomí k zemi. Věděl jsem, že to asi tak za minutu přejde, ale předpokládal jsem, že už mi dá pokoj. Zamířil jsem tedy volným krokem zpátky do města. Dnes večer vážně budu muset něco zabít, abych si zlepšil náladu. Proč jsem nezabil ji? Asi jsem měl v duchu strach, že se objeví více takových na jejím místě a to jsem rozhodně nechtěl pokoušet.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 2/8/2018, 18:54

  Jeho nehty se najendou protáhly. Ne...bylo to chladné a studené a zaštípalo mě to na kůži, byl to kov. Usmívala jsem se čekala na jeho rekaci, sledovala jeho očí, jejichž výraz se každou chvíli měnil. Zavrčel na mě že ví, co to znamená být Nephalemem a jeho pohled se v tu chvíli změnil. Tolik mi připomněl...Na malou chvíli jsem se uplně ztratila ve vspomínkách, jenom úsměv mi zamrzl na tváři.
  "Máš pravdu, neměli by existovat..." zopakuji po něm opravdu potichu, něco v mých očích se v tu chvíli zlomí a já jenom hleděla před sebe, jakoby tam ani nebyl. Byla jsem mu odporná, nedivila jsem se mu, ale teď... teď už mi najednou nepřišel tolik zajímavý. Byl stejný jako všichni ostatní, nudný. Ucítím jak jeho stisk povolil, ale nic to pro mě neznamenalo. Znovu se více opřu o zeď za mnou a úsměv mi z tváře zmizí. Najendou se mi zatemní před očima a aniž bych tušila co se vlastně stalo, bezvládně jsem dopadla na zem.
  Temnota, nevím jak dlouho jsem v ní byla, ale brzy jsem se vzpamatovala a když se mi vybaví události z předešlé chvíle, otráveně se postavím na nohy a naštvaně zavrčím, než se rozběhnu ulicí, kde jsem ho viděla naposledy odcházet. Tak tohle posral, já mu ukážu kdo komu bude odporný až s nim skončím...Tolik mi připomněl otce, ta slova... Na tváři se mi vyloudí krutý úšklebek, se kterým se rozběhnu městem, ještě jsem pořádně netušila co udělám až ho najdu, ale nenechám někoho mě shazovat slovy a potom prostě odejít, ne ne... takhle to nefunguje!  Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 3/8/2018, 20:42

  Pomalu jsem kráčel směrem do cetra města a na tváři mi při tom hrál sebejistý úsměv. Tu zrůdičku jsem možná trochu ranil, ale z toho jsem se rozhodně nehodlal nikomu zodpovídat, právě naopak byl jsem rád, že jsem jí ten nadšený výraz smetl z tváře. Jak se zdálo, dnes jsem prostě pokoj mít už nemohl. Neušel jsem ještě ani dvě stě metrů a zaslechl za sebou něčí rychlé kroky. Ani jsem se nemusel otáčet a bylo mi jasné komu patří. Nakonec jsem se přeci jen obrátil a opět uviděl ty zářivě rudé oči. Kdybych před pár chvilkami nezjistil, co je zač, nejspíš bych si i připustil, že mě opravdu zaujala. To odhodlání, které z ní sálalo i na takovou dálku na mě udělalo dojem. Takhle se netváří většina z těch, kteří ještě před minuto nejspíš prožívaly bolestné vzpomínky. Na mém obličeji se objevil naprosto znuděný výraz, kterým jsem se snažil zakrýt to nadšení a adrenalin,co mi začínali proudit žilami. "Ale no tak zrůdičko...měj přeci alespoň špetku sebeúcty. Vždyť ty jseš otravná jak kanagom." Musel jsem se nahlas zasmát, když jsem viděl její dychtivý výraz. Teď už jsem byl opět sám sám sebou a vzpomněl si proč jsem ji tam nechal. Tedy...proč jsem TO tam nechal. "Doufám, že se mnou s tímhle horlivým pohledem nebudeš chtít bojovat. Ne že bych neměl rád boj. Vlastně bych si té nabídky vážil, jenže něco jako ty nestojí ani za odplivnutí, natož pak za prolitou krev nebo mojí námahu. Tak zmiz a užij si svůj mizerný život." Po poslední větě jsem jí věnoval ten nejsladší úsměv, jaký se mi podařilo na tváři vykouzlit. Byl však plný sarkazmu a opovržení.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 13/8/2018, 01:15

  Sotva mě spatřil, sjela jsem ho nasraným pohledem a poslouchala všechno co mi chtěl sdělit. Nic jsem neříkala, jenom se na něj dívala, prohlížela si ho a nad jeho větou o kanagomu mi zacukají koutky. Tenhle démon nebo co byl zač, mě opravdu podceňoval, což se nevyplácelo. Měla jsem hcuť proti němu vyběhnout plnou silou a ukázat mu kde je jeho místo, ale ta troufalost v jeho hlase, tónu i slovech se mi jsitým způsobem líbila, bavil mě, nenudila jsem se s ním a to bylo něco co jsem i po vstupu do bratrstva, dokázala ocenit. Znovu mě nazvě zrůdičkou a tak se pobaveně zasměji. 
  "Máš docela prořízlý jazyk... to se mi líbí," vydechnu pobaveně a prokřupu si prsty, než proti němu vyrazím plnou rychlostí a napřáhnu se abych ho praštila do břicha. Chtěla jsme odzkoušet za kolik námahy mě bude stát on a jestli mou bolestivou ránu vůbec... zastaví.   Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 13/8/2018, 10:19

  Spokojeně jsem sledoval její naštvaný pohled, dokud se nezměnil v pobavený. Nedal jsem na sobě znát své rozhořčení z její permanentně dobré nálady. Po její větě jsem na ni vycenil ostré zuby. "Mám i spoustu jiných věcí." Snažil jsem se zakrýt smích ve svém hlase. V tom se rozeběhla mým směrem a já cítil, jak se temná magie ve mě probudila a prostoupila každičkou buňku mého těla, oči nabraly tmavě fialovou barvu ,panenky se nadšením rozšířily. Nejspíš bych se její ráně dokázal vyhnout i bez použití magie, ale dnes jsem měl poněkud hravou náladu. Nehodlal jsem plýtvat silami, na obranu před jejím úderem a využil setrvačnosti, kterou nabrala. Díky obrovské rychlosti, ke které mi magie pomohla, jsem se jejímu úderu nejen vyhnul, ale ještě stihl uštědřit pořádně hlubokou ránu v zádech svými drápy, když vedle mě prolétla. Zkoumavě jsem sledoval, jestli své tělo stačí zabrzdit dřív, než narazí do zdi. Byl jsem nadšený, ale potřeboval jsem ji vyprovokovat k pořádnému boji. "Trochu mi připadá, že ses v tom baru opila a snažíš se najít ztracenou rovnováhu nebo je snad tvé potácení úmyslné?" Věnoval jsem jí zářivý úsměv a vyčkával na další její útok. Chtěl jsem to štěně roztrhat na kusy, ale předtím si ještě trochu pohrát. Úplně jsem zapomněl na nějaké hlouposti kolem jejího původu. Čekal jsem na další tah, aby mi dokázala, že je opravdu dobrý soupeř.
  Khora
  Khora
  Admin

  Posts : 641
  Join date : 01. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Khora za 13/8/2018, 11:34

  Stihl se mému útoku vyhnout a tím si získal ještě mou větší pozornost. Kdyby se mou ránu pokusil zastavit, bolelo by ho to, o tom nebylo pochyb ale nebylo to jenom štěstí začátečníka? Ušklíbnu se když schytám ránu do zad a pobaveně nad tím zasyčím. Byl rychlý, ale ne až tolik. Štiplavá rána na mých zádech mě potěšila, doufala jsem, že si jeho mlácení pořádně užiju, vždy jsem byla neopatrná na své tělo ale nevadilo mi to. Bolest z boje byla požitek a byl to důkaz dobrého protivníka, jenže on měl tak drzou hubu, že jsem nedokázala říct zda mě to baví nebo štve. Kdybych chtěla jen pohou fyzickou silou bych ho dostala na kolena. Přeci jenom jsem byla členkou Temného batrstva a nemohla jsem Balaura zklamat, takový jako on na mě byli krátcí. Jak se bude tvářit až ho na zem dostane šestnáctka? S tím kolem mě hravě probleskne elektřina a velkou rychlostí se dostanu k němu, než proti němu vyběhnu pěstí, kterou zablokuje ale brzy na to po něm prudce vykopnu a podaří se mi ho zasáhnout do boku, proto se hravě ušklíbnu a měla jsem teď tři minuty na to abych toho hajzla zpráskala a bylo mi jedno co všechno mi udělá. Jiskřila kolem mě zlatavá elektřina a tak jsem se nemusela hlídat, místo toho jsem proti němu opět vyběhla a začala si s ním vyměňovat rány.   Khora + Zareth Coolterlr
  Khora + Zareth Cooltepsp
  Khora + Zareth Cooltemqm
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Zareth za 29/9/2018, 13:28

  Jakmile se kolem té malé zrůdičky začala objevovat elektřina můj úsměv se ještě rozšířil. Čekal jsem, že proti mě poletí její magie, jenže to ne...ona doslova letěla s ní. Nikdy jsem neviděl nikoho pohybovat se takhle rychle a zahnal ten pocit ohromení. Chvíli jsem se snažil vyměňovat si s ní rány, ale brzy jsem pochopil, že mi ani magie nepomůže k tomu, abych jí stačil. Proto jsem se rozhodl dostat ji dál od těla a otestovat její rychlost v novém stylu. Ruce se mi fialově rozzářily a ta rudovláska ode mně odlétla jako na povel. Získal jsem tím trochu času a nechal z čerstvé rány na břiše, kterou jsem utrpěl před pár hodinami vytékat krev. Ta se ve vzduchu zformovala do desítek střepům podobným útvarům a rychlostí střel vyrazily vstříc té malé obludě. Byl jsem zvědavý, co s tím teď hodlá udělat. Možná jsem tak trochu doufal, že ji to na chvíli zaměstná, protože mé zranění bylo nepříjemnou přítěží. Ve zlomku vteřiny jsem si všiml, že má kůže začíná nabírat nepřirozeně šedavou barvu a pochopil jsem. To ostří se kterým mě předtím probodli, muselo být nejméně otrávené. Obrazy se mi začaly slévat a já už nedokázal pořádně rozeznat, kde se ta příšerka nachází. V puse mě nepříjemně dráždila pachuť vlastní krve. Nejdřív to byl jen nepatrný náznak, ale za okamžik jsem se jí začal dočista dusit. Už už jsem si chtěl pohrávat s myšlenkou, že to alespoň nemůže být horší, brzy jsem se ale zastavil, protože mi pár vlastních zkušeností v minulosti vyvrátilo pravdivost tohohle tvrzení a já další připomenutí nepotřeboval.

  Sponsored content

  Khora + Zareth Empty Re: Khora + Zareth

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 17/10/2019, 03:17