Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Inori & Nagash

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 23:12

    Byla jsem bráškovi vděčná, že démona zaměstnává, i když jsem o něj měla velký strach. Stále jsem čekala na vhodnou příležitost, kdy se budu moci dostat k meči, nebo skočit na démona, aby nezranil brášku. Nechtěla jsem, aby se mu cokoliv stalo. Najednou se však ozve hlasitý řev, který upoutá pozornost démona a tak kolem něj proběhnu, rychle zvednu svůj meč ze země a vyrazím proti démonovi, kterého se mi podaří seknout do boku. Nejspíš si nevšiml, že jsem kolem něj proběhla. Znovu jsme na něj s bráškou útočili, ale najednou se znovu ozve hlasitý řev. Uskočím od démona a otočím se po jeho směru zrovna ve chvíli, kdy mezi stromy vletí obrovský pták, jehož peří se lesklo jako ostří čepele. Na chvíli zmrznu na místě, ale nakonec uskočím stranou a poryv větru, který ten tvor vytvořil, když velkou rychlostí prosvištěl kolem nás a srazil démona k zemi, mě odhodí ještě trochu dál.
    "Pryč!" křiknu na brášku a rozběhnu se zpátky k městu. Adrenalin mi koloval žilami a běžela jsem rychleji, než kdykoliv předtím.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 23:43

    Inori se jak jsem doufal podařilo dostat se ke zbrani a dokonce i zranit toho démona. Vyměnili jsme si dalších pár úderů, když se znovu ozval ten hlasitý řev a tentokrát byl dost blízko na to abychom všichni poznali odkud se ozývá. Nechtěl jsem se otáčet k našemu nepříteli zády a tak jsem se stále soustředil na něj ikdyž jsem měl neskutečné nutkání se otočit za tím řevem. Najednou se však ozval zvuk praskajících větví a něco proletělo kolem nás takovou rychlostí, že nás to všechny srazilo na zem. Jediné čeho jsem si všiml, bylo jak se od toho tvora odráželo měsíční světlo, jako by byl z kovu. Ještě jsem se ani nezvedl, když jsem slyšel jak Inori zavolala ať utíkáme pryč a nemusela to říkat dvakrát, okamžitě jsem se zvedl a vyrazil za ní. Během chvíle jsem ji doběhl a pokračoval po jejím boku směrem k městu, zatímco se za námi ozval výkřik, který nemohl znamenat nic dobrého. Během chvíle jsme doběhli ke zdi, která byla kolem města a až když jsme ji přelezli a já se znovu proměnil do své malé a nenápadné lidské podoby jsem si všiml řezné rány přes můj hrudník, kterou mi musel uštědřit ten tvor když proletěl kolem. Jeho křídla očividně nevypadala jako z kovu, ale skutečně byla jako čepele a to tak ostré, že jsem si ani nevšiml, že mě řízla.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 23:51

    Běžela jsem jako o závod a brzy jsme byli u hrade, které přelezeme v rekordním čase a oddechnu si, až když se ocitneme na druhé straně. Opřu se zády o hradbu a naberu do plic co nejvíce kyslíku. Zavřu oči a až po chvíli si uvědomím, že se mi motá hlava a také palčivou bolest na boku. Sáhnu si na bok a když zvednu ruku a zadívám se na ní, všimnu si lepivé krve. Až teď se podívám na svůj bok, který mě začne nehorázně bolet, až mi vytrysknou slzy do očí. Oblečení jsem měla nasáklé krví, která mi vytékala z hluboké rány na boku. Znovu se mi zamotá hlava, ani jsem si neuvědomovala, kdy mě zranili, nejspíš ten tvor...
    "B-bráško?" vydechnu potichu, než se mi podlomí nohy a dopadnu na kolena. Tiše zakňučím, když mě při pohybu zabolí v boku ještě víc a hned na to se převážím na bok a zůstanu ležet na zemi.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 8/7/2018, 21:29

    Syknu bolestí, ale po bližším prozkoumání si oddychnu, že rána není nijak hluboká. Když se za mnou ozve Inori jakoby z posledních sil, otočím se a na vteřinku se mi zastaví srdce když ji vidím na kolenou a se zvětšující se rudou skvrnou na boku. Okamžitě se k ní vrhnu a zachytím ji těsně před tím, než se vyvrátí na zem. Chvíli se mi hlavou žene tisíc myšlenek co bych měl dělat a koho bych měl zavolat, než se praštím do poraněného hrudníku a nechám palčivou bolest aby mi projasnila hlavu. Znovu se pomocí značky proměním do své pravé podoby, Inori si opatrně zvednu do náruče a lehce, ale co nejrychleji se s ní rozběhnu do našeho sídla, kde se o ní už postarají. Cesta domů mi připadala mnohem delší než si jí pamatuju a zdálo se mi, že uběhla celá věčnost než jsem zastavil u stráže, která v noci stála u brány. Jakmile mě démon uviděl, vyrazil ke mě s nárazem, že si teď užije možnost mě potrestat za opuštění domu, ale jakmile spatřil mou zakrvácenou sestru zbledl a okamžitě se rozběhl pro léčitele.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 8/7/2018, 21:38

    Pomalu otevřu oči a opatrně se posadím na posteli. Tiše zasyčím, když mě zabolí bok, ale bolel mnohem méně, než bych čekala. Léčitel musel nějak urychlit mou vlastní regeneraci, ale rána zcela zahojená ještě nebyla. Netušila jsem, jak dlouho jsem byla mimo, ale venku se už.... Stmívalo? Slunce zapadalo za obzor, ale nemyslím si, že bych byla mimo více dní, takže... Jsme utekli za hradby včera. Tiše si povzdechnu a chvíli zůstanu sedět na posteli, než zaslechnu hlasy z venku díky otevřenému oknu.
    "Slabochu! Takoví jako ty nemají venku co dělat!" zaslechnu něčí hlas který zněl spíše dětsky, než dospěle.
    "Beztak je zraněná, protože tě musela chránit! Co jsi to za chlapa, když tě musí chránit holka? A ještě když jsi aurin!" zaslechnu další hlas a už teď mi bylo jasné, že jsou to ti pitomci, kteří neustále šikanují brášku. Zamračím se a vyhrabu z postele, než se rozejdu k otevřenému oknu, ze kterého se, i přes protest rány na boku, vykloním.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 8/7/2018, 22:26

    Léčitel se okamžitě ujal mojí sestry a mě poslal pryč abych mu nepřekážel, ikdyž jsem chtěl zůstat se sestrou. Zůstal jsem tedy stát alespoň na chodbě před pokojem, kde byly a čekal jsem. Po necelé hodince léčitel vyšel z pokoje a řekl mi, že Inori bude za pár dní úplně v pořádku. Pak se podíval na mé zranění a očividně nerad mi ho alespoň vyčistil a obvázal. Také mi s úšklebkem řekl, že mám štěstí, jelikož otec byl právě mimo město, ale že se zítra vrátí. Myšlenka na rozhovor s otcem po tom co se stalo se mi vážně moc nezamlouvala, ale dokud byla Inori v pořádku, bylo mi to jedno.
    Bylo mi zakázáno jít se za Inori podívat a tak jsem vyšel ven a sedl si ke stromu pod oknem do pokoje ve kterém ležela. Po nějaké době jsem tam musel usnout, jelikož když jsem znovu otevřel oči už bylo světlo a co víc, slunce už pomalu klesalo, takže už musel být znovu večer. Okamžitě jsem vyrazil zpět do domu léčitele, ale ten mě ani nepustil dovnitř, že sestra musí odpočívat a tak jsem se vrátil pod její okna a chvíli tam pochodoval nervózně sem a tam, než jsem za sebou zaslechl hlasy. Ty hlasy jsem bohužel moc dobře znal a teď jsem na ně opravdu neměl náladu, ale nechtěl jsem se vzdalovat od sestřiného pokoje víc než už se stalo a tak jsem si znovu sedl pod strom a snažil se čtyři mladé auriny ignorovat. Přesně jak jsem čekal, přišli si ze mě dělat srandu, ale zarazilo mě, že věděli o tom co se v noci stalo. Nikomu kromě léčitele jsem neřekl co se stalo, takže to musel roznést dál, abych z toho měl co největší problém. Nesnášel jsem každého démona v tomhle zatraceném městě, ale nic jsem s tím nedokázal dělat... alespoň dřív ne.
    Jejich staré urážky a pošklebky jsem už znal téměř nazpaměť a naučil jsem se je ignorovat, ale jakmile se začali zmiňovat o včerejších událostech o kterých zřejmě měli opravdu zkreslené informace a nakonec řekli, že je to moje vinna, že je Inori zraněná, zavrčel jsem a celé mé tělo se napjalo. Nebyla sice pravda, že byla zraněna když mě chránila, ale to nijak nesnižovalo můj pocit vinny nad tím, že jsem to byl já koho napadlo jít za hradby a tak do jisté míry můžu za to, že Inori byla zraněná. Jak jsem se napjal, rána na mém hrudníku se znovu otevřela a fyzická bolest jako by byla poslední kapka. Otevřel jsem čelisti a co nejhlasitěji na ně zařval... doufal jsem, že to bude dost na to aby přestali, ale kvůli vzteku jsem zapomněl na to, že si všichni myslí, že jsem stále stejně slabý a tak se pouze rozesmáli. V tu chvíli mi zrudlo před očima a chtěl jsem se co nejrychleji dostat k těm čtyřem abych jim jednou pro vždy ukázal, že už nejsem někdo z koho si můžou jen tak dělat srandu a šikanovat ho jak se jim zlíbí.
    Netuším jak se mi to povedlo, ale ve chvíli kdy jsem se odrazil, jako by se svět kolem mě posunul a já okamžitě stál mezi nimi. Nijak jsem nad tím dál nepřemýšlel, pouze jsem se ohnal drápy kolem sebe a všem čtyřem roztrhl hrudník. Tři aurini šli okamžitě k zemi s hlasitým výkřikem, ale ten čtvrtý, který byl o něco větší a silnější jen překvapeně ukročil do strany a okamžitě se po mě ohnal nazpět. Jeho ruka, jako by se pohybovala zpomaleně, proletěla vedle mě, když jsem se jí bez sebemenší námahy vyhnul drobným úkrokem a odhalila jeho nechráněný bok, do kterého jsem zabořil svou ruku až po zápěstí.
    Zůstal jsem tam ještě chvíli stát, než jsem si uvědomil co jsem udělal, ale místo toho abych okamžitě utekl což bych udělal dřív jsem se jen hlasitě rozesmál.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 8/7/2018, 22:38

    Skousnu si ret, když uvidím brášku a čtyři Aurini, kteří se mu smáli. Nadechnu se, abych na ně něco zakřičela, ale má slova zcela přehluší bráškův řev. Překvapeně zamrkám, ale když se proti nim vrhne a na setinu vteřiny dokonce zmizí, aby se objevil o kus dál, překvapeně zamrkám a sleduji, jak jedinou ranou poslal tři démony k zemi. Poslední na něj zaútočí, ale... Proti Nagashovi neměl šanci. Zhrozím se však v momentě, kdy zarazí mladému aurinovi ruku až po zápěstí do těla. Ztuhnu a jen se dívám na krev, která z rány vytékala a probere mě, až když zaslechnu smích, který... Patřil bráškovi. Zakryji si rukama ústa a zhrozeně se na scénu přede mnou zadívám, než ztěžka polknu a nasadím neutrální výraz.
    "Nagashi!" zavolám na něj, abych upoutala jeho pozornost. Skousnu si ret a přešlápnu na místě, než se ještě víc vykloním z okna tak, že jsem ani neměla nohy na zemi.
    "Zavolej jim pomoc, prosím!" zavolám na něj a byla jsem odhodlaná to udělat sama, pokud neposlechne.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 8/7/2018, 22:47

    Smál jsem se... byl to tak úžasný a osvobozující pocit stát nad všemi, kteří na mě dřív shlíželi. Ze smíchu mě vytrhne až když na mě někdo zavolá. Neotočím se, jen se znovu rozhlédnu po démonech, kteří se svíjeli v bolestech na zemi pokryté jejich krví. Když však znovu uslyším ten hlas, který mě prosil abych jim zavolal pomoc, dojde mi komu patří a tak se otočím a uvidím Inori jak se vyklání z okna. Chvíli na ní hledím a jsem rád, že ji vidím v pořádku, než si znovu vzpomenu na to ci říkala, nakloním hlavu na stranu jako bych nechápal a řeknu jen "a proč?". Pak se jen otočím a vydám se domů, stále plný toho úžasného pocitu, který jsem doufal, že nikdy nezmizí.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 8/7/2018, 22:54

    Zprvu nereagoval, ale nakonec se na mě podívá a v jeho výrazu uvidím úlevu a radost. Hned na to se však změní ve zmatení a nechápavě se mě zeptá, proč by jim měl pomoci, než se vydá domů.
    "Nagashi!" zavolám na něj, ale pokračoval v cestě. Zhluboka se nadechnu, než vyběhnu z pokoje a ve dveřích se málem srazím s léčitelem.
    "Nemáš ležet?" zeptá se mě přísně, chytím se ho za oblečení a upřu na něj prosebný pohled.
    "Venku jsou zranění mladí démoni, pomozte jim prosím!" řeknu prosebně. Démon se na mě chvilku dívá, než si povzdechne, odstrčí mě od sebe a dojde k oknu, ze kterého s povzdechem vyskočí. Chvíli se za ním dívám, než rychlými kroky vyjdu z pokoje a vydám se hledat bratra.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 8/7/2018, 23:04

    Došel jsem domů a smyl ze sebe všechnu tu krev, než jsem se vydal do kuchyně a řekl si o něco k jídlu. Nejdřív mi řekli, že už je po večeři a mám smůlu, ale dnes jsem měl pocit, že mé staré já je pryč a neměl jsem v úmyslu nechat někoho aby se po mě vozil jako dřív a tak stačil jediný naštvaný pohled a všem bylo jasné, že je se mnou něco jinak. Okamžitě mi vyhověli a šli připravit nějaké jídlo. Bylo krásné, když vás najednou lidi poslouchali a já si spokojeně vzal jídlo, se kterým jsem se posadil do jídelny. Spokojeně jsem do sebe začal házet první jídlo celého dne a byl se sebou vysoce spokojen.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 8/7/2018, 23:07

    Po bloudění domem, které mi připadalo nekonečné a dokonce jednomu šplhání na střechu se mi podaří najít Nagashe v jídelně. Spokojeně jedl své jídlo a tak se posadím naproti němu a upřu na něj svůj pohled.
    "Nagashi..." začnu, ale netušila jsem, jak pokračovat, nakonec si ale opřu bradu o stůl a nespouštím z něj oči.
    "Vím, že ti dělali ze života peklo, ale zemřít by si opravdu nezasloužili... Proč jsi jim nezavolal pomoc? Co kdyby tam umřeli? Co kdyby jsi je zabil?" zeptám se a myšlenka na to, že bych měla někoho zabít se mi neskutečně příčila. Ráda jsem bojovala, ale nechtěla jsem nikomu ubližovat, nebo... Nebo dokonce vzít život. Ta představa se mi neskutečně příčila.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 8/7/2018, 23:18

    Po chvíli přišla Inori a sedla si proti mě. Krom jednoho letmého starostlivého pohledu na její bok když si sedala jsem nijak nedal najevo, že jsem si jí všiml a pokračoval v jídle. Oslovila mě, ale zřejmě nevěděla co vlastně chce říct a tak se zase odmlčela, ale po chvíli se opřela o stůl a pokračovala. Chvíli jsem nad jejími otázkami přemýšlel, než jsem zarazil ruku s vidličkou a řekl "dostali co si zasloužili a navíc... byli jsme hned vedle domu léčitele a bylo jasné, že když někoho nezavolám já, uděláš to ty... a kdyby přeci jen zemřeli, mě by rozhodně nechyběli". Jakmile domluvím, hned se znovu pustím do zbytku jídla a svůj pohled celou dobu upírám do talíře.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 8/7/2018, 23:26

    Jeho slova mě zaskočí, ne proto, že bych na něco takového nebyla zvyklá, to ne. Tenhle přístup měli všichni démoni, ale můj bráška... Takový nebyl. Můj milý, starostlivý bráška. Skousnu si ret a všimnu si, že mi nějaká démonka nese jídlo. Zvednu hlavu a poděkuji jí, než se také v tichosti pustím do jídla. Rychle zhltnu všechno jídlo z talíře, než se prudce postavím na nohy a odignoruji píchnutí v boku.
    "Mluvíš jako ostatní démoni," zašeptám potichu, než se rozběhnu ke dveřím. Hned za dveřmi však raději zpomalím a rychlejším krokem zamířím do pokoje, kde se svalím na postel a přitáhnu si polštář blíž k sobě. Takhle jsem brášku neznala. A měla jsem z toho špatný pocit.

    Město se s úsvitem pomalu probouzelo k životu a já pomalu končila ranní trénink. Se zafuněním zabodnu svůj dlouhý meč do země a opřu se o něj, než aktivuji své tetování a nechám ho zmizet. Rychle zamířím do svého pokoje, kde si dám sprchu a následně se vydám do jídelny, kde jako vždycky posnídáme s Nagashem... Tiše si povzdechnu a hodím na sebe čisté oblečení. Brzy budeme dospělí a já tak nějak tušila, že má pro nás otec něco v plánu. Něco, co se nám nebude líbit. Tipovala jsem, že se budeme muset připojit k armádě, nebo, v mém případě, přijde s geniálním plánem, že si mám někoho vzít... Skvělé. Jediné, co jsem chtěla, byl klidný život bez násilí a krveprolití. Jenže... Na podsvětí jsem toho chtěl opravdu moc.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 9/7/2018, 00:15

    Když už jsem skoro dojedl, přiběhla k nám jedna z kuchařek a donesla Inori také něco k jídlu. Odfrknu si nad tím, že mě jídlo málem nedali ani když jsem si o něj šel sám říct. Chvíli jsem si pohrával s posledním soustem na talíři, než i Inori dojedla a okamžitě se postavila a rychle odešla se slovy, že mluvím jako ostatní démoni. Zarazilo mě to a celou noc jsem strávil přemýšlením. Nelitoval jsem toho co jsem udělal ani toho co jsem poté řekl, zasloužili si to a za tím jsem si stál. Konečně jsem měl sílu se bránit a dokonce sám někomu ublížit, jako všichni ostatní a měl jsem v plánu si to pořádně užít. Už nikdy se nenechám ponižovat ani nic podobného a každý kdo by se mi chtěl smát nebo mě, či mojí sestře nějak ublížit pozná čeho jsem schopen. Nebyl jsem z toho tak nadšený jak se mohlo všem kolem zdát, ale mnohem radši budu ten kdo ubližuje ostatním, než se vrátit na místo toho komu je ubližováno.

    Od onoho incidentu uběhlo skoro pět let a já si stále živě pamatoval jejich horkou krev na mých rukou a jejich zděšené pohledy, když se vrátili od léčitele. Nikdo si na mě od té doby nic nedovolil a všichni se ke mě začali chovat úplně jinak, dokonce i otec mě potrestal jen naoko před rodiči těch které jsem zranil, ale já věděl, že je ve skutečnosti rád, že jsem tak zesílil. Přesto jsem svého otce potěšil nejspíš poprvé a také naposledy v mém životě, jelikož jsem si od té doby začal dělat co se mi zachtělo a nenechal jsem si bránit ani svým otcem. Vysloužilo mi to hned několik vážně ošklivých trestů v průběhu prvního roku, než otci došlo, že je zbytečné mě trestat, ale vůbec mi to nevadilo. Jediný koho jsem do jisté míry poslouchal byla Inori, která byla stále jedinou osobou, kterou jsem miloval nade vše, ikdyž jsem to přestal dávat tolik najevo, abych před démony kolem neprojevil žádnou známku slabosti. Když jsem s ní byl však sám, částečně jsem se uvolnil, ale už to nikdy nebylo takové jako dřív, ikdyž jsem věděl, že ona bez problémů pozná, když něco jen hraju.
    Dnes jsem si přispal a vybodnul se na trénink, na který se mi vůbec nechtělo, takže jsem se s Inori viděl až u snídaně. Vypadala, že se jí něco honí hlavou a já měl tušení, že vím co to je. I když už jsme měli dovoleno opouštět město, tento týden nám otec nakázal, abychom zůstali doma a oba jsme přemýšleli nad tím co pro nás asi tak chystá.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 9/7/2018, 00:22

    Vejdu do jídelny a ihned pohledem vyhledám Nagashe, který vypadal, že před chvílí vstal. Pousměji se a jakmile si dojdu pro jídlo, sednu si naproti něj.
    "Dobré ráno, ospalče," pozdravím ho a krátce se na něj zadívám, než se pustím do jídla. Za poslední roky se hodně změnil, zvláště od doby, co pocítil, jaké to je mít sílu a moc nad ostatními. Viděla jsem, že se mu to líbí, stále víc se choval jako ostatní démoni, ale... Věděla jsem, že je to jen přetvářka, přestože mě někdy děsil. Pořád to byl můj bráška, kterého jsem milovala a na kterého bych nedala dopustit. Byl mi už jedinou rodinou poté, co naše matka zemřela. Nebo tak nám to alespoň řekli. Tiše si povzdechnu a začnu se vrtat ve svém jídle.
    "Nagashi... Nepřijde ti zvláštní, že nám otec zakázal vycházet? Je teď víc doma a přesto je zavřený v pracovně... Navíc se tady objevil ten neznámý démon a... Zaslechla jsem, že je to Xaphan, což je v království neobvyklé..." zašeptám směrem k bratrovi a zadívám se na něj. Byla jsem nervózní, něco se chystalo a já netušila co.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 9/7/2018, 00:33

    Když Inori vešla do jídelny a pozdravila mě, nadechl jsem se s tím, že odpovím, ale když jsem koutkem oka zaregistroval u dveří služebnou, jen jsem na sestru kývl a pokračoval v jídle. Po chvíli se Inori lehce naklonila a šeptem mi prozradila její obavy. "Nejspíš se chce ujistit, že tu budeme až povede nějaký svůj další útok... asi po nás bude chtít abychom se k němu tentokrát přidali, a ten Xaphan... nejspíš to bude nějaký žoldák, kterého náš otec využije pro svůj velký plán a pak ho tam nechá uprostřed bojiště ať se o sebe postará sám... nebyl by první" rozvedu svoje myšlenky, taky raději šeptem. Vlastně mi bylo tak nějak jedno, co má otec v plánu... pokud se mi to nebude líbit, nedonutí mě abych se toho zúčastnil.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 9/7/2018, 00:38

    Vyslechnu si Nagashova slova a zamračím se. Vypadalo to, že mu to je jedno a přesně jsem věděla, na co myslí. Pokud se mu to nebude líbit, hodlal se z toho vykroutit. Jako vždycky.
    "Víš... Otec tě jednou donutí i k tomu, co nechceš a prostě nebudeš mít na výběr, nepodceňuj ho," řeknu a lehce se zamračím. Očima přelétnu místnost a zadívám se na služebnou, která od nás byla dost daleko a všímala si jen své práce.
    "Prostě se mi to nelíbí... Ráda bych věděla, co plánuje..." poznamenám zamyšleně a znovu se pustím do jídla, ve které jsem se doteď jen přehrabovala. Chvíli sleduji bratra a přemýšlím, jak ho zaujmout, aby do toho šel se mnou a nakonec mě i napadne, jak by to mohlo jít.
    "Vsadím se, že by byl otec hodně naštvaný, kdybychom mu zkazili plány..." poznamenám jen tak 'mimochodem' a s úsměvem na rtech se na Nagashe zadívám.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 9/7/2018, 00:48

    Prý bych neměl otce podceňovat... něco na tom asi bude, ale nic to nemění na tom, že nemám v plánu dělat cokoli co se mi nebude líbit. Inori to ale vážně vrtalo hlavou a asi se i trochu bála, což mě trochu donutilo nad tím víc uvažovat a když dodala, že by otce určitě naštvalo, kdybychom mu překazili jeho plány byl jsem její. Na svou sestru jsem prostě neměl, viděla do mě jako nikdo jiný. "A co se dnes v noci vykrást ven a někam se vypařit?" řeknu dost nahlas, aby mě zaslechla i služebná a mrknu přitom na sestru. Byl jsem si jistý, že se to během chvíle otec dozví a večer se nás nenápadně pokusí udržet doma, při čemž bude muset opustit svou pracovnu, kde má veškeré své dokumenty schované.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 9/7/2018, 00:53

    Jakmile vyslovím, že by to mohlo naštvat otce, Nagashův výraz se zcela změní a věděla jsem, že mi pomůže a udělá všechno pro to, aby toho dosáhl. Jakmile nahlas navrhne, že bychom mohli jít v noci ven, pousměji se a přikývnu.
    "To zní dobře, začínám se doma nudit," odpovím mu trochu tišeji, než promluvil on sám, ale viděla jsem, že jsme služebnou zaujali a hned se zaposlouchala, takže to nebyla třeba. Dojíme jídlo, necháme talíře na stole a vydáme se pryč. Následovala jsem Nagashe do jeho pokoje, od patnácti jsme měli každý svůj, ale často jsem za ním chodila, takže... Jsem byla jako doma i v jeho.
    "Takže... Co plánuješ?" zeptám se, jakmile se za námi dveře zaklapnou a byli jsme sami, dál od zvědavých služebných.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 9/7/2018, 01:04

    Inori okamžitě pochopila o co mi jde, jak taky jinak, a zahrála to se mnou. Dojedli jsme tedy jídlo a vydali se do mého pokoje, kde se mě okamžitě zeptala co mám v plánu. "Je to prosté, ty se z nás dvou umíš lépe skrýt, takže večer počkáš někde na cestě mezi otcovou pracovnou a mým pokojem a jakmile projde, můžeš se bez problémů podívat co vlastně má v plánu, zatím co já ho zdržím... myslím, že ti můžu zajistit víc než dost času, ale stejně si raději pohni" řeknu a lehce se ušklíbnu, tohle náš drahý tatínek určitě nebude čekat. Vlastně když nad tím tak přemýšlím, jsem rád, že mě do toho Inori zatáhla a já mu budu moci pro jednou taky něco provést a pokud jeho plány budou vážně důležité, užiju si každý moment co se budu dívat na jeho výraz až zjistí, že mu to nevyšlo jako oplátku za všechny ty tresty, které mi kdy udělil.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 9/7/2018, 01:10

    Nagashův plán by mohl opravdu vyjít a tak jen přikývnu a nakonec se pousměji, než se svalím na jeho postel.
    "To zní dobře," řeknu nakonec a přetočím se na břicho. Byla jsem opravdu zvědavá, co má otec v plánu a... Raději bych to věděla dopředu, abych se mohla připravit. Tiše si povzdechnu a zadívám se na bratra.
    "Co ale budeme mezitím dělat?" zeptám se ho a posadím se. Do večera bylo času dost a... Jedno byla pravda, v sídle jsem se opravdu nudila.

    Zbytek dne jsem strávila s bráškou a když se blížil večer a my byli už po večeři, schovám se na půl cesty mezi otcovou pracovnou a našimi pokoji přesně, jak jsme to s Nagashem naplánovali. Teď stačilo v tichosti počkat, než projde. Snažila jsem se co nejvíce zakrýt svou přítomnost, což mi nepřítomnost magie v mém těle značně ulehčovala, ale i tak... Opravdu jsem nechtěla, aby mě našel.


    Naposledy upravil Inori dne 9/7/2018, 01:26, celkově upraveno 1 krát
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 9/7/2018, 01:25

    Inori se můj plán líbil a tak s ním souhlasila, jenže teď jsme byli zavření v pokoji a museli počkat až do večera. Vzpomněl jsem si na svou skrýš, ve které jsem už dlouho nebyl a vyrazil k ní. V rohu místnosti jsem měl pod kobercem malá dvířka pod kterými byl úložný prostor, o kterém zřejmě nikdo nevěděl krom mě a jako malý jsem si tam ukládal vše co jsem nechtěl aby můj otec našel, třeba jako knihy s úžasnými příběhy, které by můj otec nikdy neschvaloval, jelikož jediné knihy, které nám dával číst byli plné učení a bojových technik. Otočil jsem se na Inori, která se rozvalovala v mé posteli a jednu po ní hodil. Tohle nám určitě zkrátí čas dokud nepodnikneme naši tajnou operaci "jak nasrat tatínka".

    Nějakou dobu jsme si četli a pak se jen tak bavili a doladili náš plán s pauzami pouze na jídlo. Bylo to poprvé po dlouhé době co jsem se svou sestrou strávil celý den a ikdyž bych to neřekl nahlas, byl jsem za ten den rád. V podvečer se Inori vytratila schovat a já se spokojeně rozvalil na posteli a čekal na příchod otce. Zajímalo mě, jakou výmluvu si asi najde pro to, aby nás mohl dnes večer mít pod dozorem.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 9/7/2018, 01:30

    Čekala jsem pár minut, než zaslechnu hlasité kroky a ze svého místečka zahlédnu otce, který svižnými kroky projde kolem. Neunikne mi jeho naštvaný výraz a tak počkám ještě nějakou dobu, než si vyplížím z mého místečka a proplížím se do jeho pracovny. Sotva se za mnou zavřou dveře, vrhnu se k jeho stolu, na kterém byl nepořádek a tak jsem se nemusela tolik bát, že pozná, že tu někdo byl, a pustím se do prohledávání. Brzy v jednom z mnoha šuplíků najdu to, co jsem hledala a přeběhne mi mráz po zádech. Celá zblednu a na chvíli se zaseknu, než projdu i zbytek dokumentů k otcově plánu, než se raději rozhodnu vypadnout. Vezmu to raději na opačnou stranu, než kterou by se mohl otec vracet, ale když se dostanu dost blízko k bratrovu pokoji, zjistím, že tam otec ještě je. Brzy však odejde a tak se celá bledá a s roztřesenými kroky vydám k bratrovu pokoji.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 9/7/2018, 01:46

    Nemusel jsem čekat moc dlouho, než se za dveřmi ozvaly kroky a bez zaklepání vtrhl do pokoje otec. Střelil jsem po něm hraným naštvaným pohledem, ale nic jsem neříkal. Otec očividně čekal, že nás tu zastihne se sestrou jak něco řešíme, nebo už dokonce lezeme oknem ven a tak se zarazil když uviděl, že jsem tu jenom já. Počkal jsem ještě pár vteřin, než jsem na něj vyštěknul "chceš po mně něco?". To otce naštvalo, ale také vzpamatovalo a tak se mě zeptal "neviděl jsi Inori? mám pro ni jeden úkol". Očividně si myslel, že když už jsme rozdělení tak mu stačí zajistit, že tu zůstane jeden z nás a ten druhý sám neodejde a vybral si mou sestru, která nebyla tak zvyklá jako já mu odporovat.
    "Viděl jsem ji... jaký úkol?" začnu vyzvídat ikdyž je mi jasné, že mi to otec neřekne a možná sám ještě neví čím ji vlastně zaměstná. "Do toho ti nic není, tak kde je?" odsekne a já se v duchu tiše bavím jak ho dalšími a dalšími způsoby zdržuju, až si nakonec řeknu, že Inori měla dost času zmizet a navíc bylo už nebezpečné otce více vytáčet.
    Když otec odešel, vydám se ke dveřím od pokoje, které za sebou ani nezavřel, jak rychle vystřelil. Než dveře zavřu, vykouknu z pokoje a všimnu si Inori, která pomalu šla z opačné strany než je otcova pracovna a vypadala, že ji něco naprosto vyděsilo. Rychle jsem ji zatáhnul do pokoje, zavřel za námi dveře a posadil ji na posltel. "Tak co jsi zjistila?" zeptám se a ikdyž vidím jak je bledá, nemyslím si, že by mohl mít otec v plánu něco kdo ví jak strašného.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 9/7/2018, 02:00

    Nevnímala jsem, kam jdu, ale tak nějak automaticky jsem šla k Nagashovi, který mě zatáhne do pokoje a hned na to posadí na postel. Zeptá se mě, co jsem zjistila a tak sklopím hlavu k zemi a skousnu si ret. Stále jsem tomu nemohla uvěřit... Jak by jen mohl? Ne, horší spíš bylo, že jsem věděla, že přesně něčeho takového je otec více než schopný. Čekala bych, že mi bude do breku, ale místo toho, jsem se cítila... Prázdná. Povzdechnu si, než se podívám na Nagashe.
    "Moc... Tomu nerozumím. Chystá jakýsi magický rituál, kterým... On... chce nás spojit do jednoho démona... Mělo by to být prý možné, protože jsme dvojčata... Chce stvořit dokonalého aurina, zbraň, která ho bude poslouchat... Vzít naše části, které se mu hodí, a poskládat je do jedné. Mou sílu, tvou rychlost, tvé chování s mou poslušností," zašeptám a hlas se mi v půlce zlomí. Začnu se lehce třást a se zoufalým pohledem se zadívám na Nagashe.
    "Jak.. By mohl něco takového udělat?" zakňučím, přestože odpověď jsem znala. Možná až moc dobře, ale odmítala jsem věřit, že by byl otec schopen nám udělat něco takového. Chtěl nás v podstatě zabít, nebo spíše... Zničit a přestavět k obrazu svému.

    Sponsored content


    Inori & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 27/4/2024, 07:18