Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Inori & Nagash

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 6/7/2018, 21:32

    *Tato hra se odehrává před aktuální časovou linkou, konkrétně před 5 lety*
    Počasí: Převážně chladno, občas mírné přeháňky se silným větrem
    Místo: Severní Království
    Pořadí: Inori -> Nagash
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 6/7/2018, 21:44

    Pomalu jsem se vracela "domů" po procházce po městě, měla jsem to sice zakázané, ale když jsem nebyla pryč moc dlouho, nikdo si toho nevšiml a navíc... Co by se mohlo stát? Brzy jsem vklouzla do velkého sídla, které patřilo našemu otci a kde nám také dovolil bydlet. Snažila jsem se vyhnout veškerým démonům a dostat se do pokoje, který jsem sdílela s bráškou. Jakmile se tam však konečně dostanu, zjistím, že uvnitř není. Zmateně nakloním hlavu na stranu. Kde by mohl být? Doufala jsem, že se zase nedostal do problémů s otcem. S povzdechem se vydám k oknu a vyškrábu se na parapet, kde se usadím a spustím nohy dolů. Chvíli sleduji dění na ulici pode mnou, všechny ty démony, kteří někam spěchali a v dálce dokonce uvidím, jak se dva do sebe pustili a začali se prát přímo uprostřed ulice. Chvíli je pozoruji, než se rozhodnu najít brášku a tak se otočím, seskočím na zem a rozběhnu pryč z pokoje. Měla jsem takové tušení, že vím, kde je.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 15:06

    Nikdo se nebude dívat špatně na aurina, který není schopný používat magii, ale pokud kromě toho postrádáte i jejich fyzickou sílu, váš život nebude zrovna pohádka. Znovu si mě ostatní dobírali za mou neschopnost a kdybych neutekl, určitě by mě znovu zmlátili... jen pro tu srandu a proto, že jsem synem mocného generála a podle nich toho nejsem hoden, jako bych si vybral mít toho muže za svého otce. Jedinou výhodou mého těla bez magie bylo, že mou přítomnost nebylo tak snadné vycítit a tak jsem se mohl snadněji schovat. Proplétal jsem se uličkami a namířil si to na místo, kam jsem chodil vždy když jsem nechtěl aby mě někdo viděl. Nebylo to žádné speciální místo... pouze jsem vyběhl do nejvyššího patra toho velkého sídla ve kterém jsme bydleli, vylezl oknem ven a vyšplhal na střechu. Tam jsem si sedl, pozoroval město kolem a přemýšlel o tom jaké by to bylo žít někde daleko za zdmi, které ho obklopovaly.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 15:16

    S úsměvem na rtech se rozběhnu pryč z pokoje směrem ke schodům, po kterých začnu stoupat nahoru. Doufala jsem, že bráška opravdu bude na svém 'trucovacím' místě. Ale to znamenalo, že se mu určitě něco stalo a tak jsem doufala, že je v pořádku. V nejvyšším patře zamířím rovnou k oknu, které otevřu a obratně vyšplhám na střechu, po které se rozběhnu dál, dokud neuvidím svého brášku. Zpomalím a nakonec se bez jediného slova posadím vedle něj. Nadechnu se, abych něco řekla, ale nakonec se zaseknu a jen si přitáhnu kolena blíže k tělu a povzdechnu si.
    "Copak se stalo?" zeptám se potichu a upřu na něj starostlivý pohled. Vypadal... Smutně? Naštvaně? Nebo možná něco mezi tím... Každopádně ho něco trápilo a já tak nějak tušila co.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 15:53

    Seděl jsem na střeše a po chvíli přemýšlení jsem spíš než smutný začínal být naštvaný... naštvaný na ostatní děcka, že se tak chovají, na otce, že s tím nic nedělá a spíš s nimi souhlasí a také na sebe a svou slabost. Když se za mnou ozvaly tiché kroky, ani jsem se nemusel ohlédnout a věděl jsem kdo to je. Inori byla jediná, kdo věděl o tomhle místě a když si vedle mě sedla, trošku mě to uklidnilo. Na její otázku co se stalo jsem jen hodil rukou, jako bych ukazoval na celé město kolem a dál upíral svůj pohled do dáli. Neměl jsem chuť o tom znovu mluvit, přeci jen to nebyla žádná novinka a stávalo se to několikrát do měsíce.
    "Proč jsou všichni takový?" zeptám se nakonec po chvíli mlčení.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 15:57

    Prudce ukáže na celé město a i když mi zpočátku nic neřekl, věděla jsem, že mu zase nějací mladí démoni ublížili a on nebyl schopný se jim bránit. Povzdechnu si a zadívám se na Nagashe zrovna když se mě zeptá, proč jsou všichni takoví.
    "Protože to jsou pitomci," odpovím mu s pokrčením ramen a trochu se na něj pousměji, než ho obejmu.
    "Trucovat ti ale nepomůže, bráško... Pojď, něco podnikneme, zlepší ti to náladu," navrhnu potichu, pustím ho a postavím se na nohy. Nelíbilo se mi, když bráškovi někdo ubližoval, ale... Otec mi s tím nedovolil nic udělat a navíc... Ani bych netušila co. Možná bych to dokonce zhoršila.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 18:13

    Lehce se ušklíbnu, když všechny označí za pitomce a když mě pak obejme, přitisknu se k ní a všechny starosti jako by byly ty tam. Pak se ale zvedla se slovy, že trucování mi nepomůže a měli bychom něco podniknout a ikdyž se mi nikam nechtělo, věděl jsem, že má pravdu. Zvedl jsem se tedy a vydal se za ní zpět dovnitř a pak rychle aby nás nikdo neviděl ven z domu. Netušil jsem kam máme namířeno, ale dokud jsem byl se svou sestřičkou, bylo mi to jedno, jelikož ona byla jediná, kdo byl na mé straně na celém světě.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 18:19

    Rychle vklouzneme oknem zase do domu a vydáme se ven, nikdo nás naštěstí neviděl a tak zamířím na jedno tréninkové místo, na které z domu nebylo vidět. Nemusela jsem se ani ohlížet, věděla jsem, že bráška půjde za mnou. Jakmile dorazím, trochu se protáhnu, než zamířím k jednomu stromu, pod kterým bylo pár dřevěných zbraní určených k tréninku. Chvíli se jimi prohrabuji, než najdu zbraň, která byla nejpodobnější aurinské zbrani mého brášky, než si sama vezmu největší dřevěný meč, který tam byl, i když ani ten nebyl tak velký jako má aurinská zbraň. Naštěstí.
    "Pomůžu ti zlepšit se, aby otec nebyl naštvaný a nikdo se ti už nesmál," pousměji se na Nagashe, než se sama postavím do bojové pozice a počkám, než na mě zaútočí.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 18:32

    Když mi došlo kam Inori míří, lehce jsem zpomalil a jakmile se začala prohrabovat cvičnými zbraněmi zastavil jsem se několik metrů za ní. Věděl jsem, že ona cvičí ráda, ale každá má vzpomínka na tréninky pod instruktory, které otec najal byla plná utrpení a ikdyž jsem neočekával, že by se Inori chovala jako oni, pořád jsem si neuměl představit, že mi právě tohle zvedne náladu. Když mi ale hodí dřevěný mečík, který vypadal skoro jako moje Saiga a řekne, že mi pomůže se zlepšit, objeví se ve mě malinká jiskřička naděje a tak se také připravím k boji se vztyčenou zbraní před sebou. Chvíli se jen pozorujeme, ale když mi dojde, že čeká než zaútočím já, vyrazím k ní. Několika kroky se dostanu až k ní, naznačím útok zleva a na poslední chvíli se stočím doprava a vedu svůj útok z opačné strany na její levý bok.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 18:38

    Dívala jsem se na Nagashe, jeho postoj a čekala, co udělá. Několikrát se zhluboka nadechnu, abych se uklidnila a když proti mě vyrazí, zůstanu stát na místě. Byl rychlý, nejspíš rychlejší než já. Z jeho postoje poznám, že zaútočí zleva, pohnu se, abych jeho ránu zablokovala, ale najednou prudce změní směr. Útočil z opačné strany a kdybych rychle nezareagovala, nejspíš by mě zasáhl. Na poslední chvíli jeho ránu zablokuji a ustoupím stranou. Když však znovu zaútočí... Jeho útoku chyběla rychlost, kterou předtím vyvinul a když zablokuji další ránu, dojde mi proč. Dával do ní velkou sílu, která ovšem na tu mou nestačila. Z lehkostí zablokuji všechny jeho rány, než přejdu do protiútoku a využiji délky své zbraně, abych si jej držela od těla. Bylo pro mě ale těžké soustředit se na boj a zároveň přemýšlet nad tím, jak bráškovi pomoci a zkoumat způsob boje, nějak se mi to ale zatím dařilo. Navíc proti němu bylo jednodušší bojovat než proti dospělým démonům, což bylo... Samozřejmé.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 18:54

    Při svém prvním útoku jsem si naivně myslel, že když proti mě není dospělý démon, ale jen má sestra tak bych mohl vyhrát, ale zablokovala mou ránu skoro jako by nic a mě to vyvedlo z míry. Znovu jsem zaútočil a pokusil se do toho dát o něco víc síly, ale bylo to k ničemu, nemohl jsem se své sestře vyrovnat jak v síle, tak ve zkušenostech z tréninků a po pár dalších útocích se přestane jen krýt a já už se k ní ani nepřiblížím přes rozdíl v délce našich zbraní. Když se k ní nedokážu dostat dalších asi deset minut, uskočím dozadu a hodím s mečem na zem. "Tohle nemá cenu" zamrmlám a sednu si trucovitě na zem. Nechápu, proč jsem si myslel, že by to mohlo mít cenu a proč si vůbec Inori myslela, že bych se já mohl naučit lépe bojovat když nemám sílu jako všichni ostatní démoni.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 19:02

    Sledovala jsem jeho styl boje a přemýšlela, jak mu pomoci. Neměl přirozeně velkou sílu jako ostatní auriné, ale... Mohl to kompenzovat jinak a tréninkem postupně sílu získat, i když... Možná by to pro něj nebylo nejlepší. Najednou však hodí zbraň na zem a s tím, že to nemá cenu si trucovitě sedne na zem. Povzdechnu si a dojdu až k němu, kde s zastavím, opřu se o dřevěný meč a zadívám se na něj.
    "Pamatuješ si, jak nám otec říkal, že tvar aurinské zbraně neurčuje kovář, ale část duše, kterou do ni vložíme?" zeptám se ho a zadívám se na dřevěný meč, který odhodil.
    "Moje zbraň je obrovský meč, který jsem ze začátku ani neuzvedla, ale díky mojí síle to už celkem zvládám," řeknu po chvilce a posadím se na zem naproti bráškovi.
    "Nemyslíš, že by se tvá zbraň hodila spíš... Pro rychlejší styl boje? Nemáš sílu jako ostatní aurini našeho věku, ale... Vždycky jsi byl z nás nejrychlejší, co se přestat snažit nás dohnat silově a místo toho se soustředit na to, v čem vynikáš?" navrhnu s úsměvem na rtech a poté se znovu postavím na nohy.
    "Za zkoušku nic nedáš."
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 19:28

    Inori si jen povzdechla a došla až ke mě. Napůl jsem čekal, že po mě začne řvát jako všichni ostatní, ale to by pak nebyla ona a tak začne klidným hlasem mluvit a já věděl, že se mi jen snaží pomoct, zatím co já se chovám takhle. Poslechnu si co říká a omluvně se na ní podívám, než se znovu natáhnu pro dřevěný meč a zamyslím se trochu víc nad tím co říkala. Možná mohla mít i pravdu, ale jak se vlastně bojuje když spoléháte na rychlost a ne na sílu? To mě nikdy nikdo neučil. Chvíli přemýšlím a jen kroužím kolem Inori a pak se dvěma skoky dostanu až k ní a snažím se útočit rychle za sebou a střídat strany ze kterých útočím, ale za chvíli mi došlo, že to nebude ono a když jsem se pokusil víc pohybovat kolem Inori, nakonec se mi zamotaly nohy a jediné čeho jsem docílil bylo, že jsem sebou praštil o zem.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 19:34

    Moje slova brášku trochu nabudí a po chvilce bez jediného slova vezme zbraň do ruky a znovu na mě zaútočí. Chvíli kolem mě jenom kroužil, než zaútočí a tak se opět začnu bránit. Neútočila jsem, chtěl jsem, ať si najde nějaký svůj vlastní styl boje, který mu bude vyhovovat a nechtěla jsem se mu do toho motat, i když jsem mu sloužila jako terč. Ze začátku jen rychle útočil a střídal typy i směry útoků, ale nakonec se začne pohybovat všude kolem mě, což... Se mu nevyplatí, protože brzy skončí na zemi. Pousměji se a nakloním se nad něj, zatímco se opřu o meč.
    "Na první pokus to nebylo vůbec špatné... Ale moc se soustředíš na zbraň ve své ruce a pomalu nevíš, co dělají nohy... Musíš ten pohyb nějak zkorigovat... Pojď to zkusit znovu," řeknu mu optimisticky a pomůžu mu na nohy.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 20:01

    Zvednu se ze země, opráším se a s lehce červenými tvářemi znovu pokračuji v tréninku. Až do samotného konce se mi nepovedlo dostat přes její obranu, ale alespoň už jsem neskončil na zemi.
    Takhle jsme spolu trénovali několikrát týdně několik dalších měsíců a ikdyž jsem tomu sám nemohl uvěřit, vytvořil jsem si vlastní styl a velice se zlepšil. Také díky tomu, že jsem trávil více času se svou sestrou a méně se toulal po městě jsem téměř nenarážel na ty co mě dřív šikanovali a pokud už se to stalo, rychle sem zmizel. Otec se mě také snažil i přes veškeré dřívější neúspěchy vycvičit, ale před svými instruktory jsem skrýval své zlepšení, ikdyž mi to vysloužilo hned několik trestů.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 20:11

    Už to bylo pár měsíců, co jsme s bráškou začali tajně trénovat a musela jsem říct, že se ohromně zlepšil. A mě také trénink navíc prospěl. Od otce jsme jako dárek dostali magická tetování, kvůli kterým musel pozvat jakéhosi Xaphana z jiného království, ale díky němu jsme dokázali přejít do našich lidských podob a také ukrýt naše Aurinské zbraně. Svou lidskou podobu jsem si ihned zamilovala a tak jsem v ní trávila snad veškerý svůj čas, přestože otci se to vůbec nelíbilo. Mě to bylo jedno. Nagash ale odmítal ukázat své nové schopnosti komukoliv, kromě mě, ale už alespoň tolik netrucoval. Pousměji se a zadívám se na nebe, které se barvilo do oranžova.
    "Měli bychom se vrátit," poznamenám, před chvílí jsme skončili s tréninkem a teď jsme jen odpočívali. Nechtěla jsem však, aby kdokoliv zjistil, že jsme pryč.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 20:35

    Byl večer, slunce už zapadalo a já s Inori jsme odpočívali pod stromem po dalším z našich tajných tréninků. Oba jsme byli ve své nově získané lidské formě, ikdyž mě osobně se to moc nezamlouvalo, byl jsem prcek a připadal si ještě slabší než normálně. Inori však svou lidskou formu milovala a tak jsem se proměňoval do té své kdykoli jsme byli spolu. Když po chvíli řekla, že bychom se měli vrátit, znovu se podívám na zapadající slunce a uznám, že má asi pravdu "ano, už začíná být pozdě a otec by nás mohl začít hledat".
    Zvednu se na nohy a pomůžu vstát i Inori, než si to namířím přímo domů. Jelikož jsem tak často trénoval, napadlo mě ale, že bychom mohli podniknout pro jednou něco jiného a tak Inori po večeři navrhnu, že bychom se mohli v noci proplížit z baráku a projít si pro jednou město a možná se i podívat za hradby, kde jsem co si pamatuju ještě nikdy nebyl a jedině za ně koukal ze střechy našeho domu.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 20:40

    Vrátíme se domů a po večeři se vrátíme do našeho pokoje, sotva se však usadím na postel, Nagash navrhne, že se můžeme v noci vyplížit ven a projít se třeba i za hradbami města. Ten nápad se mi nelíbil, netušila jsem, co je tam venku, ale maminka nás vždycky varovala, abychom tam nechodili. Nervózně si začnu hrát s lemem oblečení, ale když uvidím bratrovo nadšení, nakonec souhlasím. Měla jsem špatný pocit, že by šel i sám a to... Jsem opravdu nechtěla. Počkáme ještě nějakou dobu, než se pořádně setmí a město zcela utichne, než otevřeme okno a opatrně slezeme na zem. Pod rouškou tmy nebylo zase tak těžké proplížit se pryč ze sídla a tak zamíříme k nejbližším hradbám, které budeme nejspíš muset také přelézt, stráže u průchodů by nás totiž určitě nepustili.
    "Jsi si jistý, že je to dobrý nápad?" zašeptám nejistě a podívám se dolů z hradby, na které jsme stáli.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 21:22

    Ikdyž nevypadala vůbec nadšeně, Inori nakonec souhlasila a tak jsme se za tmy vyplížili ven a procházeli se městem směrem ke hradbám. Když jsme se k nim dostali a vylezli nahoru, Inori se ještě zarazila jestli to je vážně dobrý nápad, ale tou dobou už jsem byl na půl cesty dolů na druhé straně a tak jsem seskočil na zem a ukázal zvednutý palec. Rozhlédl jsem se kolem... teda, alespoň nakolik to bylo v té tmě možné a díky jasné noci jsem byl schopný rozeznat obrysy hor kolem a vzpomněl jsem si jak jsem několikrát zaslechl ostatní mluvit o jeskyních a hned mě napadlo, že by mohlo být zajímavé je prozkoumat, pokud se nám podaří je najít. Když Inori přistála vedle mě, pomalu jsem vyrazil směrem k horám, ale neustále si dával pozor na okolí a držel se po jejím boku.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 21:35

    Ani jsem větu nedořekla a bratr byl už v půlce cesty dolů. Povzdechnu si, než začnu opatrně slézat dolů a brzy jsem stála vedle něj. Vyrazí směrem k horám a tak se vydám těsně za ním. Obezřetně jsem se rozhlížela okolo a hledala jakékoliv známky nebezpečí. Měla jsem strach, ale snažila jsem se ho nedat najevo, přesto se natáhnu a lehce křečovitě se chytím Nagashovi ruky. Tahle situace se mi nelíbila, ale musela jsem uznat, že jsem venku ráda a také cítím jakousi zvědavost. Tiše si povzdechnu a držím se blízko bratra, který vypadal nadšeně, že je venku z města. Nakonec pustím jeho ruku, aby se mohl volněji pohybovat a všechno zkoumat, zatímco jsem se rozhlížela po okolí. Najednou však dostanu špatný pocit, jako by mě někdo sledoval, pootočím hlavu a koutkem oka zahlédnu ostří meče, které se zaleskne ve svitu měsíce. Okamžitě vyrazím kupředu a strhnu Nagashe k zemi zrovna ve chvíli, kdy nám nad hlavami prosviští vlna temné magie. Okamžitě jsem byla na nohou, kousnu se do prstu a aktivuji tetování, díky kterému se mi v ruce zhmotní můj dlouhý meč, který pevně sevřu rukou a očima přelétnu okolí, abych našla útočníka.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 22:11

    Pokračovali jsme pomalu temnotou směrem k horám, když mě najednou Inori popadla za ruku až jsem sebou cuknul. Také jsem začínal mít strach z neznáma a tmy kolem, ale když jsem si uvědomil, že se i ona bojí naopak mě to uklidnilo a tak jsem její ruku stisknul a vedl ji dál. Za chvíli se Inori asi uklidnila, jelikož mou ruku zase pustila a tak jsem udělal rychlejší krok kupředu. Udělal jsem však pouze jeden, jelikož hned potom na mě Inori skočila a přitiskla mě k zemi. Ucítil jsem bolest v levé dlani jak jsem se řízl o kámen, ale nevěnoval jsem tomu pozornost, když jsem si všiml, jak Inori stojí se svou zbraní v ruce a tak jsem okamžitě vyskočil na nohy a využil poraněné ruky abych aktivoval své tetování a také si nachystal Saigu do ruky. Vůbec jsem si nevšiml, že se k nám někdo přiblížil, ale teď když jsem byl ve střehu, uvědomoval jsem si siluetu ve tmě opodál a hned odskočil kousek dál od sestry aby měla víc prostoru pro svou velikou zbraň a aby nás nepřítel nemohl snadno odstranit jediným útokem. "Co jsi zač... máš vůbec tušení na koho jsi právě zaútočil?" křiknu na postavu přede mnou a jsem si téměř jist, že kdyby věděl kdo je náš otec nikdy by si to nedovolil.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 22:23

    Stála jsem bez hnutí na místě a sledovala tmavou siluetu démona před námi. Nagash naštěstí také rychle zareaguje a se zbraní v ruce se postaví kousek ode mě. Křikne na démona, jestli ví, na koho právě zaútočil a odpovědí nám je pouze děsivý smích.
    "Ale ano, vím to moc dobře," zasměje se a vyrazí proti bráškovi. Skočím démonovi do cesty a zablokuji jeho ránu. Věděla jsem, že půjde po něm jako první, pokud nás opravdu znal, věděl, že bude snazší kořist. Zablokuji jeho ránu plochou stranou meče a zapřu se pevně nohama do země, i tak mě zabolí ruce a odsune mě dozadu. Doufala jsem, že Nagash nebude váhat a zaútočí díky své rychlosti. Mohl se mezi stromy s malou zbraní pohybovat lépe, než já. Jakmile se démnova pozornost alespoň částečně přesune na Nagashe, rozhodnu se zaútočit a zamířím přímo na démonův krk.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 22:36

    Démon se jen rozesměje a křikne, že to ví moc dobře. To mě natolik překvapilo, že jsem absolutně nestihl zareagovat když proti mě vyrazil. Naštěstí Inori mu vešla do cesty a zablokovala jeho ránu za mě. Zvuk nárazu kovu o kov mě kompletně probudil a tak jsem vyrazil kolem sestry a zaútočil na démonovu nohy ze strany a doufal, že se mi podaří ho tímto překvapivým útokem zranit a zpomalit abychom ho mohli snáze porazit jakmile si začne dávat pozor a nebude nás považovat za pouhé děti.
    Poprvé jsem byl velice rád za to jak malá je má lidská podoba, když jsem se vyhnul jeho meči, který mi proletěl těsně nad hlavou a skutečně se mi povedlo ho seknout přes lítko, ikdyž rána nevypadala příliš hluboká.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Inori 7/7/2018, 22:42

    Bráška se vzpamatuje a ihned zaútočí, za což jsem byla vděčná, ale i přesto, že zamířím na démonův krk, který zrovna útočil na Nagashe, s lehkostí se vyhne a uskočí trochu stranou. Všimnu si, že má ránu na lýtku, ale nevypadalo to, že by ho trápila. Krátce se zadívám na Nagashe, než na něj kývnu a oba na démona zaútočíme. Už po pár ranách jsem věděla, že sílou nad ním nevyhraji, ale když se pokusím využít trochu více své rychlosti, najednou mi vyrazí meč z ruky a ten odletí stranou někam do tmy. Další jeho ráně jsem byla nucena uhnout a vůbec se mi nelíbilo, že nemám zbraň. Když se k ní pokusím dostat, zastoupí mi cestu, přestože stále bojoval s Nagashem. Dospělým, zkušeným démonům jsme se opravdu nemohli rovnat a mě... Začínala docházet vážnost této situace.
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Nagash 7/7/2018, 23:04

    Přesto, že jsem se snažil útočit z jeho slepých míst když byl zrovna soustředěný na Inori, už se mi nikdy nepovedlo ho ani škrábnout a dokonce to vypadalo, jako by si s námi jen hrál, jelikož mu za celou dobu nikdy nezmizel úšklebek z obličeje. Najednou uslyším o něco větší ránu a vidím jak obrovský meč Inori letí vzduchem a poprvé dostanu opravdový strach, který byl doteď potlačován adrenalinem. Okamžitě přitlačím a začnu více útočit aby se nemohl tolik věnovat Inori, ale i tak se mu daří alespoň jí bránit v cestě k jejímu meči. Chvíli se snažím ho nějak odlákat nebo odvést jeho pozornost od Inori, ale vůbec se mi to nedaří. Když se však najednou ozval hlasitý řev, který se rozléhal kolem nás tak nahlas, že nebylo ani poznat odkud přišel jsem si všiml, že se démonova pozornost obrátila k obloze a tak jsem znovu aktivoval své tetování a proměnil se do své pravé podoby abych mohl zaútočit plnou silou a rychlostí. Během okamžiku jsem byl za jeho zády a ikdyž mou ránu nějak zablokoval, jeho pozornost byla poprvé kompletně mířena na všechno kolem jen ne na Inori.

    Sponsored content


    Inori & Nagash Empty Re: Inori & Nagash

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 00:25