Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Inori & Zeke :3

Inori
    Inori
    Admin

Inori & Zeke :3 Empty Inori & Zeke :3

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 18:37

Počasí: Už pár dní je zataženo, čas od času se přežene bouřka, ale zatím to vypadá, že pršet nebude
    Místo: Feraelovo království, nedaleko hranic s Azaelem
    Pořadí: Inori -> Zeke
    Inori
    Inori
    Admin

Inori & Zeke :3 Empty Re: Inori & Zeke :3

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 18:41

Seděla jsem na jedné silnější větvi v koruně stromu, někde hluboko v lesích na úpatí vysokých hor. Nejbližší město bylo opravdu daleko a možnost, že zde narazím na nějakého démona malá. Tak nám to ale vyhovovalo. Byli jsme sami. Tedy, obklopovalo nás mnoho bestií, kterým toto místo bylo domovem, ale většinou nás nechávali být. Začnu si tiše pobrukovat, než si začnu hrát s magií, vytvářela jsem magické šípy, aniž bych vyvolala luk a snažila se trochu upravit jejich tvar. Udělat hrot větší, nebo ho upravit tak, aby se hůře vytahoval. Najednou však zaslechnu hlasitý řev nějaké bestie, na chvíli se přestanu hýbat, než nadzvednu hlavu a zpoza masky se zadívám oním směrem. Bylo to celkem daleko a nejspíš sem nemířila. Pustím se tedy znovu do hraní s šípy, zatímco se na chvíli zaměřím na přítomnost Kageho, který sice spal, ale stále jsem ho někde vzadu v mysli cítila.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 20:18

Trvalo mi pěkných pár let, než jsem se připravil na tuhle podělanou cestu do podsvětí. Bylo to složitější než jsem si myslel a... byla to sebevražda. S povzdechem jsem si přitáhl kapuci více do obličeje a znovu jsem se ujistil, že jsou magické amulety tam, kde mají být. Měl jsem jich pro jistotu víc, nikdy totiž nevíte kdy se vám něco ztratí a riskovat to obrovské množství temnoty ve svěm těle jsem opravdu nechtěl. Zpočátku jsem měl s temnotou okolo velký problém, ten neustálý pocit jako by vás někdo škrtil, kroutil vám všemi svaly v těle, ten nebyl zrovna příjemný. I tak jsem se ze začátku cítil neskutečně slabí a pravdu řekl, teď jsem na tom nebyl o nic lépe. Kráčet po téhle půdě pro mě bylo tak nepřirozené a přesto jsem tady byl. Nikdy by mě nenapadlo, že mě má touha se ještě jendou vrátit domů a všechno napravit dostane až sem. Zamyšleně sklopím pohled k zemi a zatvářím se kysele, když si prohlédnu značku na své ruce. Tiše zaskřípu zubama a vejdu do lesa, který se přede mnou rozprostíral nebo mi prostě jenom stál v cestě. Už chvíli jsem se proplétal mezi stromama, když se někde v dálce ozval řev nějaké bestie. Opravdu jsem netušil na co všechno tu mohu narazit, krom démonů... to se ale dalo očekávat. Tohle místo mi bylo příšerně proti srsti, ačkoli jsem k tomu neměl jeden jediný osobní důvod. Znovu zaskřípu zubama a když se ozve řev o něco dál, povzdechnu si. Má ruka zabloudí do kapsy, ve které pocítil dýku, jedinou zbraň kterou jsem měl a... opravdu jsem se s ní necítil bezpečně.
    "Zeku...co tady vůbec děláš, zbláznil jsi se?" vydechnu tiše sám pro sebe a povzdechnu si. Ignoroval jsem fakt že mluvím tak trochu sám se sebou a pokračoval jsem lesem dál, dokud jsem nezahlédl potok, ke kterému jsem se opatrně rozešel. Věděl jsem že dřív nebo později budu muset navštívit nějaké město, nejlépe vesnici a sehnat nějaké zásoby a jídlo. Stále jsem toho však měl dost, ale voda byla problém a proto jsem byl rád alespoň za tuhle příležitost.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 20:34

Nakonec nechám magické šípy přeci jen zmizet a opřu se zády o kmen stromu. Byla jsem několik metrů nad zemí a užívala jsem si klid, který jsem měla. Zavřu oči a zaposlouchám se do šumění listí ve větru a zurčení potůčku, který tekl jen pár metrů ode mě. Dařilo se mi relaxovat a vůbec na nic nemyslet, najednou však zaslechnu tiché kroky a tak okamžitě vyskočím na nohy. Přestože jsem měla kopýtka, podaří se mi neudělat žádný zvuk a místo toho se zaměřím na muže, který kráčel k potůčku. Překvapí mě, že to není žádná bestie a ještě více to, že byl nově příchozí v lidské podobě. Zhmotním si v ruce magický luk a šíp, natáhnu tětivu a zamířím na hlavu mladíka. Zadržím dech, stačilo jen pustit tětivu a ukončila bych jeho život. Nakonec však vydechnu a luk spustím dolů. Chvíli muže sleduji, ale jakmile se skloní k potůčku, seskočím na zem za jeho záda. Byla jsem stále ve střehu, se zbraní v ruce připravená kdykoliv vystřelit. Netušila jsem, proč jsem neutekla, možná byla zvědavost silnější, než strach. Nebo jsem prostě jen prahla po společnosti i někoho jiného.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 20:50

Bylo to zvláštní, divné...hloupé. Sám jsem netušil kam přesně jdu, tohle byl svět který jsem neznal a byl pro mě cizí. Přesto se až tolik nelišil od míst, která jsem v nebi znal. Párkrát se zhluboka nadechnu, ne žse zastavím u potoka, ke kterému se opatrně skloním a položím ruku na brašnu. Chystal jsem se z ní vytáhnout nádobu na vodu, ale když zaslechnu jak někdo doskočil za má záda, okamžitě ztuhnu na místě. Mohl to být démon, ne... musel to být démon. Bestie by nevyčkávala a okamžitě by zaútočila na má záda, která byla nekrytá. Tiše zaskřípu zubama, než se pomaličku narovnám.
    "Nehledám potíže," vydechnu a znovu stisknu rukojeť dýky ve své kapse. Přece jenom jsem nemohl vědět, co neznámý tvor za mnou udělá. Příčilo se mi k němu stát zády, zcela nechráněn a tak se začnu pomaličku otáčet.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 21:18

Stála jsem a sledovala muže, který se zasekne na místě a po chvilce se pomaličku zvedne. Neotáčel se, jen prohlásí, že nehledá potíže. Nakloním hlavu na stranu a zadívám se na svůj luk. Bylo by tak jednoduché prohnat mu šíp hlavou, ale... Nechtěla jsem ho zabít, ani mu ublížit. Také jsem nehledala potíže. Začne se otáčet a až teď jsem si ho mohla prohlédnout. Měl na hlavě kapuci, ale teď jsem mohla vidět pramínky jeho bílých vlasů a jeho zcela lidskou tvář. Takže byl opravdu v lidské podobě. Zvláštní. A přitom... Mi to přišlo normální. Velmi dlouho jsem nebyla v lidské podobě, téměř jsem si nepamatovala, jak vypadá.
    "Kdo jsi?" zeptám se ho nakonec a popojdu trochu blíž. Po chvilce přemýšlení nechám luk zmizet a zůstanu před ním stát zcela beze zbraně. Ale oba jsme věděli, že nejsem bezbranná.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 21:34

Netušil jsem jestli mi dotyčný skočí na hlavu když se otočím, ale nakonec jsem to přeci jenom riskl a otočil se. První co spatřím byl luk, který bytost svírala ve svých rukách, ale nevypadalo to, že by se chystala zaútočit. Až poté zvednu pohled o trochu výš, abych si ji prohlédl. Stříbřité oči se zastaví na masce vlka, která okamžitě zauje mou pozornost. Co mě ale vyvede trochu z rovnováhy byl... dívčí hlas, kterým ke mě promluvila. Párkrát zamrkám a znovu stisknu rukojeť dýky ve své kapse. Přemýšlel jsem zda ji vytáhnout, zaútočit a potom utéct, ale to jsem si tak úplně netroufal. Zároveň když ke měp přistoupí, ucítím nutkání udělat krok zpátky a vytáhnout dýku z kapsy, přesto to však z nějakého důvodu neudělám. Když její luk z rukou zmizí, lehce se zamračím. Netušil jsem co má za lubem ani co bych od ní měl očekávat a proto jsem byl otevřený všem možnostem, které mě za tu krátkou chvíli stihly napadnout.
    "Záleží na tom?" odpovím démonce před mýma očima a stále ji nespouštím z dohledu. Nebylo jednoduché odpovědět na takovou otázku a kdybych ji odpověděl že jsem démon, chtěla by vidět důkaz a ten jsem neměl.
    "Měla jsi dobrou příležitost mě vyřídit když jsem o tobě nevěděl, proč jsi to neudělala?" zeptám se místo toho a zamračím se. Propaloval jsem démonku před sebou přísným pohledem a dával si pozor na každý její krok, pohyb a byl jsem připravený se bránit kdyby zaútočila. To že bych možná neměl šanci už bylo jaksi vedlejší.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 21:40

Prohlížela jsem si mladíka před sebou a přemýšlela, jak se dostal tak daleko od všech měst. Proč je v lidské podobě. Co je zač? Měla jsem mnoho otázek a zatím žádné odpovědi, které mi ani nejspíš nehodlal dát. Odpoví mi otázkou, zda na tom záleží. Nakloním hlavu na stranu a ještě trochu k němu popojdu.
    "Mně ano," odpovím tiše a když se mě zeptá, proč jsem ho nezabila, když jsem měla tu možnost, pokrčím rameny.
    "Nezabíjím, když nemusím. Nerada beru životy," odpovím a až teď si všimnu, že má jednu ruku v kapse a něco křečovitě svíral.
    "Nezaútočím, nechci ti ublížit," řeknu mu téměř zoufalým tónem. Byl první, na koho jsem za ty roky v lese narazila. Ano, mohla jsem jít do města, ale... Démoni mi naháněli strach, nechtěla jsem se k nim přibližovat. Tenhle byl v lidské podobě a možná proto... Jsem se mu ukázala a strach jsem ani necítila.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 21:52

Tiše zakleji když nakloní hlavu na stranu a ještě více se ke mě přiblíží. Tentokrát krok dozadu opravdu udělám a všimnu si že stojím těsně na kraji potůčku, do kterého bych už zahučel, kdybych udělal ještě jeden krok dozadu. Když promluvila, nechápal jsem. Pro teď jsem svůj stisk na zbrani povolil a přimhouřil oči na démonku. Opdpověděla mi že nezabíjí pokud nemusí, nerada brala životy. Ani si nedovedete představit jak moc zvláštně zněla takhle slova z úst démona a o to zvláštněji když jsme byli v podsvětí
    "Zvláštní slova na démonku," vydechnu a když znovu promluví s tím, že mi nehodlá ublížit, lehce zaskřípu zubama. Tohle tvrzení na mě neplatilo, nevěřil jsem jejím slovům a to nebylo způsobeno tím, že je démon, to nikoli. Pouze jsem je slyšel tmnohokrát a tolikrát byl také svědkem toho, jak v mžiku ztratila svůj význam.
    "Pak tedy nezaútočím ani já, dobře?" rozhodnu se vyslovit tento kompromis, i když jsem tak trochu nevěřil tomu, že jsem ho právě vyslovil. Snažil jsem se... Vážně jsem se snažil uzavřít kompromis s démonem? Tiše si povzdechnu a nakonec ruku ze zbraně sundám, než ji svěsím podél těla a znovu upřu pohled na masku démonky. Bylo to zvláštní... Očekával bych démony jako stvoření temnoty, které mi budou nahánět hrůzu ale tahle... tahle mi hrůzu nenaháněla.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 22:01

Ustoupí o krok dozadu až ke kraji potoku a tak se raději hned zastavím. Byl zvláštní, ale to si nejspíš myslel i on o mě. Poznamená, že jsem řekla něco zvláštního. Na démonku.
    "Mluvíš, jako by jsi démon nebyl," poznamenám a v mém hlase zněla zvědavost. Teď mě zaujal ještě mnohem víc. Trochu si oddechnu, když se rozhodne pro kompromis, než také nezaútočí, když to nemám v plánu ani já. Přikývnu a zcela se uvolním. Navíc vytáhne ruku z kapsy a nic v ní nesvíral. Byla jsem si celkem jistá, že v ní má nějakou zbraň, ale kdo ví.
    "Platí," odpovím mu a pousměji se, přestože to nemohl vidět. Rozejdu se k němu a zvědavě si ho prohlédnu z větší blízky.
    "Co jsi zač?" zeptám se ho zvědavě a dostanu chuť sundat mu kapuci z hlavy, abych mu lépe viděla do obličeje. Natáhnu k němu ruku, ale v půlce se zarazím a zase jí svěsím podél boku.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 22:15

"Možná jsem, možná nejsem. Řekl bych že je to spíše o úhlu pohledu jednotlivce," odpovím ji jednoduše a prostě. Byla divná... Párkrát zamrkám a když se něco v jejím postoji změní s tím, že přijala můj kompromis a okamžitě se vydá mým směrem, ihned udělám krok dozadu. Sotva však došlápnu na vodu, zmrazí se pode mnou a tak na jejím povrchu zůstal stát. Zněla mile ale, ale bohužel jsem nepatřil mezi ty, které to zajímá. Znovu se mě optá co jsem zač a když ke mne natáhne ruku, udělám další krok dozadu a zaskřípu zubama.
    "To není tvá starost, démone," zavrčím na ni a zamračím se. To že ruku stáhla zpátky už mě nezajímalo. Věděl jsem že potkám ještě mnoho tvorů a nic mě nezavazovalo k tomu být v jejich přítomnosti, s tím se taky otočím na patě a přejdu potok na druhou stranu. Rychle naberu trochu vody a vydám se dál do lesa. Neměl jsem náladu ani čas na nějaké klábosení a brzy nastane noc, což znamenalo že si musím co nejrychleji najít místo na utáboření. Neměl jsem chuť odpovídat na hloupé otázky.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 22:22

Odpoví mi, že možná je, možná není. Záleží na úhlu pohledu. Párkrát zamrkám a nakloním hlavu na stranu. Byl zvláštní a... Očividně se mu má přítomnost nelíbila. Pocítím zklamání a pohled mi sklouzne na zamrzlý potok. Chvíli led sleduji, ale když na mě nepřátelsky zavrčí, že to není má starost, ustoupím dozadu a sklopím pohled k zemi. Nabere si trochu vody, než se ke mně otočí zády a rychlými kroky se vydá pryč.
    "Odešel, nepotřebujeme ho," ozve se hluboký hlas, který jsem mohla slyšet jen já.
    "Chtěla jsem si s ním jen promluvit. Zjistit co je zač a jeho jméno," zašeptám do větru.
    "Jen by ti ublížil," odpoví mi Kagerou. Pozastavím se nad tím a pomaličku se rozejdu směrem, kde neznámý zmizel.
    "Řekl, že to neudělá," odvětím a pro jednou byla má zvědavost větší než strach.
    "Všichni lžou, Inori," dostane se mi tiché odpovědi, ale ignorovala jsem mého společníka a místo toho se vydám za mým neznámým.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 22:41

Snažil jsem se prodírat mezi stromy a mířil jsem kdo ví kam. Myšlenky se mi však stále vraceli k té neznámé u potoka. Nechtěl jsem nad tím přemýšlet, nebyla mojí starostí a neměl jsem důvod se s ní bavit, tak proč jsem nad tím sakra přemýšlel? Znovu zaskřípu zubama a rázně došlápnu na zem, kde se pod mou nohou vytvoří vrstva ledu, která zmrazí zelené stébla trávy. Chci co nejrychleji najít toho generála a vypadnout odsud, nic jiného. Kdyby to bylo tak jednoduché jak bych chtěl, jenže jsem v hloubi duše moc dobře věděl, že mé šance jsou velmi mizivé. Nic mi nezaručovalo že ten démon ještě žije a jediné co jsem znal bylo jeho jméno. Zatraceně! Jak jsem se do téhle zkurvené situace vůbec dostal? Ani jsem si nemusel odpovídat, věděl jsem to.
    Brzy se přede mnou rozprostřel nějaký palouček a tak se ohlédnu okolo. Nebylo zrovna moudré jít jeho směrem a proto jsem se rozhodl kráčet po kraji lesa dál. Nepotřeboval jsem být někomu na očích, byl jsem rád, že se mi dařilo všem nebezpečím vyhýbat a rozhodně jsem jim nehodlal chodit naproti. Jenže kam jsem vůbec šel a vůbec... kde jsem právě byl? Kdybych mohl využívat svá křídla, vzlétl bych a rozhlédl se po nějakém místě které by mohlo vypadat věrohodně, jenže takhle... Byl jsem odkázaný na vlastní nohy a mé zorné pole bylo omezené.
    "Pitomé podsvětí... pitomý otec... pitomá magie... pitomý svět..." zavrčím si pod nos a odkopnu první kámen do kterého narazím. Okamžitě se vznese do vzduchu a narazí do kmenu stromu, ze kterého se odloupne kousek kůry. Potřeboval jsem se uklidnit ale moc se mi to nedařilo. Byl jsem unavený, nasraný a měl jsem žízeň. S tím také hrábnu do tašky pro nádobu s vodou, ze které se okamžitě napiji.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 22:52

Stopovala jsem neznámého jako lovnou zvěř, přestože jsem neměla v úmyslu mu jakkoliv ublížit. Chtěl jsem ho sledovat, vědět, co dělá, dozvědět se o něm trochu víc. Skrývala jsem svou magii a plížila se za ním, občas jsem skákala za stromu na strom, vždy však v bezpečné vzdálenosti. Les byl posledních sedm let mým domovem a tak mi nedělalo nejmenší problém se v něm pohybovat. Stále víc se však stmívalo a já opravdu nechtěla ztratit stopu. V noci bude mnohem těžší ho následovat. Tiše si povzdechnu a když si všimnu, že se neznámý zastavil a naštvaně kopl do kamene, přikrčím se za jedním z mnoha stromů. Čekala jsem, zda se rozejde dál, nebo se na onom místě rozhodne přenocovat.

Sledovala jsem svého neznámého už pár dní a naučila jsem se o něm pár věcí. První byla, že absolutně netuší, kde je a nemá orientační smysl. Neustále bloudil, mnohokrát dokonce v kruzích. Párkrát mi zmizel a jednou jsem strávila půl dne jeho hledáním, než jsem ho konečně objevila. Stále se mi před ním dařilo skrývat a neukazovat se mu. Nechtěla jsem, nestál o mojí přítomnost a já... Netušila co udělat, nebo říct, abych si získala důvěru. Ale myšlenka, že bych měla odejít se mi stále víc a víc příčila.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 23:07

Byl jsem ztracený a nejhorší na tom bylo to, že mi to začínalo být jedno. Nedařilo se mi z toho pitomého lesa dostat ven - výborně! Umřu tady hlady. S povzdechem se zadívám na stromy někde v dálce, než se svezu po kmeni stromu do sedu a na chvíli zavřu oči. Byl jsem unavený, dlouho jsem dostatečně nespal a tak jsem si dovolil na chvilku polevit v ostražitosti. Brzy jsem na krátkou chvíli usnul.
    Z nechtěného spánku mě vyruší až dvě věci. Tou první byly hlasité, těžké kroky které mířily mým směrem. Tou druhou zase hlasité zavrčení nějaké bestie, kterou jsem měl pravděpodobně za zády. Natěžko polknu a přimhouřím oči zrovna v momentě, kdy se po kmeni stromu vrhne něco obrovského. Urychleně se odkutálím stranou a když vyskočím na nohy, všimnu si obrovského pekelného psa? Párkrát zamrkám než vyvalím oči na oheň, který se mu vyřítí z tlamy.
    "Co to kurva?!" dostanu ze sebe, sotva však uskočím stranou a ohlédnu se jak oheň spálil veškerou zeleň za mnou. Sotva se však ohlédnu zpátky, zvíře se proti mě vrhne a tak vytvořím ledovou stěnu před sebou, do které narazí. Se zakňučením se postaví na nohy a hlasitě zavyje. Už jsem doufal že odejde, když tu se mi za zády ozve další zavrčení a nebylo jediné...
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 23:13

Znovu jsem byla v korunách stromů jen pár metrů od mého neznámého, který se rozhodne odpočinout si. Brzy usne a tak se i já rozhodnu odpočinout si. Moc dlouho však nespal, oba nás probudí zavrčení nějakého tvora, který se po neznámém vrhne. Ihned jsem byla na nohou a vytvořím si magický luk. Poznám také tvora, který zaútočil. Byl to Xeras, ti vždy chodili ve smečkách, takže jich tu bude více. Pes vychrlí oheň, který spálí veškerou zeleň, ale když se vrhne po neznámém, narazí tak akorát do ledové stěny. Zavyje, což byl signál pro ostatní a hned na to se z lesa vynoří hned několik dalších podobných tvorů. Bylo jich hodně, sama jsem je nedokázala spočítat. Vytvořím si šíp a natáhnu luk, v momentě, kdy se první Xeras vyřítí proti neznámému, šíp z luku vypustím a trefím pekelného psa za letu přímo do srdce. Věděla jsem však, že příště takové štěstí už mí nemusím. Přeci jen jsem tentokrát měla opravdu dobrý úhel pro střelbu.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 23:31

Stál jsem uprostřed lesa obklopený... smečkou nějakých divných psů. Každý z nich byl minimálně metr vysoký a stavbou těla se od obyčejého lidského psa lišili tak třikrát, nehledě na to že měli na těle mnohem více svalů. Tiše zakleji a otočím se na prvního psa, který se po mě vrhne. Dřív než stačím vůbec něco udělat, okem zahlédnu hrot šípu, než se zabodne zvířeti přímo do srdce. To bylo znamení pro to, že jsem tu nebyl sám. Neměl jsem však starost se příliš ohlížet po tom komu šíp patřil, jelikož se na mě vhrne hned několik dalších z nich. Přemýšlel jsem jak nejlépe se ochránit před více útočníky a brzy jsem zem okolo sebe zmarzil, než z nich vyraší desítky ledových bodců, na které se nabodnou. S magií jsem si naštěstí rozuměl. Hledal jsem dalšího protivníka, se kterým bych se mohl vypořádat a když jej spatřím, uvědomím si, že je mnohem mohutnější než ostatní. Byl to nejspíše jejich vůdce, alfa smečky a já brzy pochopil že se až tolik neliší od vlků a psů jak je znám. Jenom jsou větší a... chrlí oheň. Jenže stále jich bylo víc než dost a přibližovali se. Ani jsem netušil, co bych teď dal za svá křídla, jenže to jsem nemohl udělat, čekali by mě mnohem větší potíže a tak začnu pomalu couvat dozadu, zatímco z největšího z nich nespouštím oči. Snažili se mě zatlačit dozadu a kdybych se teď dal na útek, bez problému by mě dohnali. Možná o tom jim šlo... byli chytří a ve výhodě. Přemýšlel jsem jak nejlépe se z téhle prekérní situace dostat, jak nejúčiněji použít své útoky a brzy mi došlo, že když zabiju jejich vůdce, pravděpodobně tím odradím ostatní nebo jsem v to alespoň doufal.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 23:41

Snažila jsem se mu nějak pomoci a tak si vytvořím další a další šípy, které jsem po Xeraseh střílela. Některé se mi povede zranit, některé zabít, ale stále jich bylo mnoho. Ani neznámý nezahálel a pokryje zemi ledem s bodci. Nejen, že to psům teď klouzalo, ale také se někteří nabodli na ostny, ošklivě se poranili, nebo na nich rovnou zůstali napíchnutí. Vytvořím si další šíp, který střelím po největším Xerasovi, vůdci smečky. Zabodne se mu do plecí, ale nijak zvlášť hluboko. Xeras však zavrčí, než se otočí mým směrem a rozběhne se proti stromu, do kterého narazí a strom se zakřupáním začne padat k zemi. Odrazím se od větvě a vyskočím směrem k neznámému, v půlce skoku však využiji levitaci a snesu se na větev jiného stromu. Založím další šíp do luku a zamířím na vůdce smečky, který se ovšem tentokrát vyhne a následně se i s celou smečkou naráz vrhne proti neznámému.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 10/7/2018, 23:56

Stát se lovnou zvěří bylo...nečekané. Tiše si povzdechnu a když se proti mě vlci rozběhnou, znovu se kolem mihne několik šípů, ze kterých jsem cítil magii a tak se otočím po jejich směru. Vůdce smečky však udělá to samé a já si všimnu že je zrraněný. Brzy narazí do jednoho z mnoha stromů, který se převrátí a já využiji téhle příležitosti a dostanu se z místa, do kterého se mě snažili zatlačit. Nad hlavou se mi cosi mihne, byla to ta démonka. Pohled však rychle stočím k psovi, který po mě skočí a tak se sklouznu po ledu pod jeho břichem, než vytáhnu z kapsy dýku a utržím mu dlouhou, řeznou ránu na břiše. Když se okamžitě dostanu na nohy, prudce dupnu do země a nechám velkou plochu pod mýma nohama zamrznout. Okamžitě jsem si tak přizpůsobil prostředí abych znevýhodnil ty bestie, zatímco si nechám si na nohách vytvořit ledové brusle. Pevně sevřu dýku a okamžitě vyrazím proti vůdci smečky.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 11/7/2018, 00:03

Sledovala jsem, jak se neznámý sklouzl pod břichem velkého Xerase a na led pod ním dopadne větší množství krve. Vytvořím si další šíp, který však tentokrát napustím i větrným elementem, než naplno natáhnu tětivu a šíp obrovskou rychlosti prosviští vzduchem, než zasáhne jednoho z vlků přímo do hlavy. Vypadalo to, že neznámý chce bojovat s alfou smečky, což bylo dobré rozhodnutí, jelikož zbytek uteče, pokud ho porazí. Ale rozhodně nehodlali stát opodál, zatímco jejich vůdce bojuje. Znovu tedy vyskočím do vzduchu a opatrně se snesu nad led, který neznámý vytvořil. Nechtěla jsem na něm stát, má kopyta by jistě velmi klouzala. Proto jsem se pomocí levitace vznášela nad ledem a stála jsem přímo mezi vlky a jejich vůdcem. Když proti mě vyrazí, natáhnu ruce a vytvořím silný poryv větru, který jeho odhodí zpátky. Nemohli se ani zapřít o zem, jelikož byla pokrytá ledem a tak se neměli do čeho zapřít a jejich tlapky velmi klouzaly. Hodlala jsem neznámého bránit, dokud nezabije alfu a zbytek smečky pak uteče.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 11/7/2018, 00:21

V ruce jsem držel dýku, kolem které vytvořím led a díky tomu ji značně prodloužím. Běžel jsem přímo naproti vůdci, který mou výzvu přijal. Na ledu mu to však klouzalo ale i tak měl dostatečnou sílu na to aby udržel směr kterým chce běžet za pomocí svých drápů. Bylo mi však jasné že neměl až tak stoprocentní jistotu jako já a toho jsem hodlal využít. V momentě kdy se odrazí od země, prudce zabočím na stranu a dostanu se k boku vlka, do kterého jej seknu. Rána na něm začne okamžitě zamrzat a se zavrčením prudce zabrzdí a cvakne po mém boku zubama. Naštěstí jsem byl na ledu rychlejší a tak se mu vyhnu a okamžitě se otočím. Vůdci to však chvíli trvalo a já rozhodně nehodlal čekat než se na mě otočí.
    Na bojišti bylo už mnoho mrtvých a krev pokrývala třpytící se led pod mýma nohama. Pohled mi sklouzl na tu démonku, která se snažila zbytek vlků držet dál ode mě. Odfrknu si a hlasitě zaskřípu zubama, než natáhnu ruku před sebe a z celého okolí shromáždím dostatek krve k devastujícímu útoku. Jenom jsem tam stál a chladnýma očima probodával to zvíře, které se zničeho nic zarazilo a zůstalo na mě civět. Najednou však hlasitě zavyl a rozběhl se do lesa, kam ho ostatní vlci následovali. Pach krve v takovém nožství ho nejspíše viděsil a nebo se blížilo něco horšího. Upřímně, doufal jsem v tu první možnost. Okamžitě krev uvolním a nechám ji dopadnout na zem. Už jsem si dával pozor abych se nezmáčel, ten pohled na krev pod nohama a všude okolo mi však zároveň připomněl nepěkné vzpomínky a tak si povzdechnu a otočím se na démonku, která...levitovala? Párkrát zamrkám, než se zhluboka nadechnu.
    "Nepotřebuji tvou pomoc, poradil bych si sám. Nechci být démonovi nic dlužný!" zavrčím na ni a zohnu se pro dýku, která ležela na zemi.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 11/7/2018, 00:30

Držela jsem od něj vlky dál, ale v momentě, kdy ucítím děsivou magii a pach krve, otočím se a vyjeveně se zadívám na to, jak shromažďoval krev. Cítila jsem z toho děsivou magii, ale po chvilce... Se kupodivu uklidním a když Xerasové utečou, zcela se také uvolním.
    "Ta magie... Je silný! Měli bychom ho zabít, je nebezpečný!" zavrčí Kagerou v mojí hlavě, ale potlačím ho a místo toho se zadívám na neznámého, který na mě nepřátelsky zavrčí, že nechtěl mojí pomoc, poradil by si sám a nechce být nic dlužný démonovi.
    "Nic mi nedlužíš. Neprosil ses o pomoc. Jakmile by tě zabili, zaútočili by na mě, protože jsem byla poblíž a smečce by jsi jako jídlo nestačil," odpovím mu zcela klidně a poté přeletím ke kraji ledu, kde dopadnu na zem. Nechtěla jsem zbytečně plýtvat magií na levitaci. Už tak jsem jí dost použila na šípy a k ovládání větru.
    "Stále mi neřekneš, jak se jmenuješ?" zeptám se ho s nadějí v hlase.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 11/7/2018, 00:42

Sledoval jsem démonku která se vznášela ve vzduchu, povzdechnu si a na chvíli se zadívám na svůj odraz na ne tak úplně rovném ledu. Nakonec pohled opět zvednu, když démonka pronese že jí nejsem nic dlužný, že jsem se o pomoc neprosil a vlci by hned poté co by zabili mě, zaútočili na ni. No... měla pravdu.
    "I tak, neměla jsi jediný důvod mi pomáhat a mohla jsi klidně uletět," vydechnu a zadívám se na mrtvá těla psů všude okolo. Chvíli jsem mlčel a nic neříkal, jenom tiše přemýšlel, dokud jsem znovu nezaslechl tu démonku, která opatrně přistála na kraji ledu.'Stále mi neřekneš, jak se jmenuješ?' ozvala se a tak nechám led kolem zrušit, stejně tak jako brusle na kterých jsem stál.
    "Neptala jsi se," zodpovím jednoduše její otázku a rozejdu se směrem k ní, než se zastavím tak na metr. Chvíli váhám, ale nakonec k ní natáhnu ruku.
    "Zeke," vydechnu tiše a zadívám se někam stranou.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 11/7/2018, 00:48

Poznamená, že jsem mohla klidně uletět a nemusela mu pomáhat. Jen pokrčím rameny, nejspíš by bylo zbytečné mu říkat, že nechci, aby zemřel. Že se s ním chci přátelit. Ani jsem netušila, kde se tato má touha vzala. Možná jsem byla sama příliš dlouho. Ano, měla jsem Kageho, ale... On byl mou součástí a přestože jsem ho měla moc ráda a nejednou mě zachránil... Zatoužila jsem po společnosti i někoho jiného. Led z mýtinky zmizí a neznámý se ke mně rozejde. Nijak nezpozorním, ani nereaguji, věřila jsem, že mi neublíží. Odpoví mi, že jsem se na jeho jméno neptala, ale nakonec ke mně natáhne ruku a představí se jako Zeke.
    "Inori," odpovím a natáhnu pomaličku ruku. V momentě, kdy se ho dotknu, mnou projede vlna radosti, kterou však nedám najevo, jen se pod maskou pousměji.
    "Co tady děláš, Zeke? Jsi daleko od měst... Hledáš něco?" zeptám se ho po chvilce a zvědavě nakloním hlavu na stranu.
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 11/7/2018, 00:58

Když pokrčí rameny, zacukají mi koutky. Bylo opravdu zvláštní a ani jsem netušil proč mě to tolik pobavilo. Působila na mě jako zatoulaná ovečka, která se ztratila v lese. Přesto jsem měl pocit že se tady vyzná mnohem lépe než kdoliv jiný a ukázala mi dost dobře, že tahle malá ovečka se umí měnit v nebezpečného vlka, když se dostane do ohrožení.
    Vyčkával jsem s nataženou rukou a překvapí mě když tu svou pomaličku natáhne k té mé. Bylo to zvláštní, po tak dlouhé době si s někým potřást a aniž bych chtěl, lehce avšak velmi krátce se pousměji. Neměl bych mít z tohohle setkání radost, je to démon a já jsem anděl, tohle spojení nemohlo fungovat ani v přátelské míře a přesto jsem to byl já, kdo prnví natáhl ruku. Zhluboka se nadechnu a narovnám, ale když mě začne zasypávat otázky, okamžitě otráveně zavrčím a zaskřípu zubama. Nakláněla hlavu na stranu a dívala se na mě skrze svou vlčí masku.
    "Dlouhý příběh. Prozatím jenom hledám bezpečné místo na přespání," odpovím ovečce a znovu se ohlédnu okolo, než se pomaličku rozejdu do lesa, dál od tohoto místa. Přeci jenom pach krve brzy přiláká další jiné tvory a u toho jsem nepotřeboval být.
    "Hádám že ty tady... žiješ?" vypadne ze mě po chviličce, ale přesto se nezastavuji a ani neohlížím.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 20/10/2019, 14:25