Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Inori & Nagash

Nagash
    Nagash

Inori & Nagash - Stránka 3 Empty Re: Inori & Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 18:01

Vyslechl jsem si co Inori zjistila a ikdyž to byla hrozná představa, nějak mě to vůbec nepřekvapilo, jelikož to bylo něco čeho by náš otec byl rozhodně schopný. "Jak by mohl něco takového udělat? Copak ho neznáš?" řeknu jen a začnu pochodovat po pokoji sem tam a přemýšlet co dál. Po chvíli si znovu všimnu jak to Inori dostalo a tak si sednu vedle ní na postel, obejmu ji kolem ramen a dál přemýšlím jak otci jeho plány překazit.
    Ať jsem přemýšlel jak jsem chtěl a díval se na naši situaci z jakéhokoli úhlu, napadalo mě pouze jedno řešení a sice utéct a už se nikdy nevrátit. Mohli jsme sice tentokrát otcův plán překazit, ale už bychom nikdy nemohli v klidu spát s vědomím, že se o to může kdykoli pokusit znovu... nebo o něco ještě horšího. "Nenapadá mě nic jiného... budeme muset vypadnout. Stejně se mi tady nikdy nelíbilo a krom tebe mě tady nic nedrží, takže jsem za tuhle příležitost docela rád" řeknu a upřu pohled do sestřiných očí.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 19:14

Stále jsem seděla na posteli a bratrova slova mi moc nepomohlo. Tiše si povzdechnu a jen nad tím zakroutím hlavou. Byla jsem ale ráda, když za mnou Nagash přijde a obejme mě kolem ramen. Opřu se o něj a opřu si hlavu o jeho hrudník, než zavřu oči a tiše vydechnu. Netušila jsem, co teď. Co bychom měli dělat? Neměli jsme kam jít, celý život jsme bydleli v tomto domě, tomto městě... Ale... Pokud zůstaneme, bude to pro nás znamenat... Smrt? Dá se tomu tak říct? Z myšlenek mě vytrhne až bratrův hlas, zvednu tedy hlavu a zadívám se na něj, chtěl vypadnout, utéct. Jindy bych protestovala, ať neblbne, že tam venku umřeme, ale teď jen přikývnu.
    "Dobře," zašeptám a znovu ho obejmu. Po pár vteřinách se ale uklidním a tak zvednu hlavu a odhodlaně se na Nagashe zadívám.
    "Utečme ještě dnes. Když ví, že chceme utéct, znásobí stráže, takže nebude čekat, že se do toho opravdu pustíme... Ale můžeme se kolem nich proplížit, vím jak," vydechnu a zavřu oči.
    "Chce to jen sehnat nějaké zásoby a můžeme zmizet."
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 19:34

Souhlasila... samozřejmě, že souhlasila, neměli jsme jinou možnost. Když ale řekla, že utečeme ještě dnes trošku mě to překvapilo. Neměl jsem však nic proti a tak se jí hned zeptám "jak to tedy uděláme? Nějaké zásoby nám můžu sehnat, ale zbytek teda nechám na tobě". Vypadalo to, že už se uklidnila a smířila s tím, že odejdeme a tak jsem to chtěl co nejrychleji uskutečnit.

Inori & Nagash - Stránka 3 Nagash12
    Inori & Nagash - Stránka 3 Nagash11
    Inori & Nagash - Stránka 3 Nagash10
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 19:38

Brášku překvapí, že to chci provést tak rychle, ale nakonec i on souhlasil s tím, že to nechá na mě a nějaké zásoby by sehnat mohl. Jen přikývnu s nepřítomným výrazem, než se postavím na nohy a vydám ke dveřím.
    "Sežeň jídlo, neber ho moc a něco, co vydrží a zasytí... Za hodinu a půl se sejdeme na střeše," řeknu mu, než zmizím za dveřmi a rozejdu se do svého pokoje. Další hodinku strávím tím, že posbírám veškeré potřebné věci, hlavně co se týče obvazů, léků a jiných věcí, které by nám mohly zachránit život. Ukradnu nějaké peníze otci a sbalím si jen to nejpotřebnější do malého batohu, než se vydám na střechu. Byla jsem tady brzo a bráška tady nebyl, proto se posadím a v tichosti an něj počkám.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 19:58

Měl jsem jeden a půl hodiny na to abych sbalil nějaké jídlo a cokoli si budu chtít vzít sebou a tak jsem moc nespěchal a radši se soustředil na to aby mě nikdo neviděl. Došel jsem si pro dvě velké cestovní brašny a proplížil se do skladu, kde jsem sebral veškeré potraviny, které dlouho vydrží a několik vaků s vodou. Vzal jsem i pár kusů ovoce a dalších věcí, které nevydrží dlouho s tím, že je sníme první, jelikož se mi nechtělo jíst celou cestu jen sušené a různě balené jídlo.
    Když jsem měl jídla kolik se do brašen vešlo, vrátil jsem se do pokoje a proletěl si pokoj, jestli tu je něco co bych si chtěl vzít sebou. Nakonec jsem si vzal jen několik kusů oblečení a pár drobností, které byly spojené se vzpomínkami na Inori do malého batohu, než jsem se vytratil do vrchního patra a vylezl na střechu, kde už na mě Inori čekala. Podal jsem jí jednu brašnu s jídlem a druhou si hodil přes rameno se slovy "Tak jak se teda dostaneme pryč?".

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 20:03

Cuknu sebou, když zaslechnu, jak se někdo škrábe na střechu, ale když uvidím blond vlasy, které jsme měli jen já a bratr, uklidním se a vezmu si od něj jednu tašku s jídlem. Zeptá se mě, jak se teda dostaneme pryč a tak se zhluboka nadechnu, než se kousnu do prstu a zaktivuji své tetování. Okamžitě se změním do démonické podoby, která vypadala dost jinak od doby, co mě v ní kdokoliv naposledy viděl. Má křídla, která byla kdysi maličká, slabá a neužitečná, narostla a i šupiny pokrývaly větší část mého těla. Byla jsem teď dokonce i větší než Nagash, který byl stále v lidské podobě, ale stále o trochu menší, než kdyby byl ve své pravé formě.
    "Poletíme..." vydechnu, než k němu natáhnu ruku. Ještě jsem nikdy nikoho nenesla, ale létat jsem uměla a byla jsem si dost jistá, že to zvládnu.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 20:17

Když se Inori proměnila a já jí po dlouhé době viděl v její pravé podobě, teprve mi došlo jak moc se změnila za posledních pár let. Jakmile ale řekla, že poletíme, trošku jsem se zarazil. "Jsi si jistá, že nás uneseš se vším co máme sebou?" zeptám se a trošku nevěřícně se podívám na její křídla, která najednou nevypadala tak velká jako před chvílí. Na rozdíl od démonů, kteří měli svá křídla se mi představa létání tak moc nelíbila a představa pádu z obrovské výšky ještě méně. Když ke mně ale Inori natáhla ruku, nadechl jsem se a usoudil, že jí budu věřit. Vzal jsem si od ní nazpět brašnu s jídlem a hodil si jí na druhé rameno aby se jí lépe letělo a chytil se jí pevně za obě ruce. Bohužel měla na nohách dračí drápy a ne ptačí pařáty a tak mě nemohla chytit do pařátů a jednoduše se mnou odletět.

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 20:22

Nesměle přešlápnu na místě, když si mě bráška začne prohlížet, ale v momentě, kdy se mě zeptá, zda nás unesu oba i s věcmi, odhodlaně přikývnu a roztáhnu křídla do plné velikosti. Nakonec se přeci jen rozhodne mi věřit a tak ke mně popojde, chytí mě za obě ruce. Chvíli ho sleduji, než se zhluboka nadechnu a pak silně máchnu křídly. Brzy jsme byli ve vzduchu, ale pro jistotu zamířím ještě výš, aby nás nešlo vidět a až poté zamířím pryč z města. Pryč od domu, ve kterém jsme vyrůstali, ale nebyl nám domovem. Pryč od otce, který se nedokázal smířit s tím, jací jsme a chtěl nás za každou cenu změnit. Doufala jsem, že se tam už nikdy nevrátím a nikdy ho neuvidím.
    Přistanu až když jsem byli v bezpečné vzdálenosti od města, bez jediného slova se vydáme dál pěšky, netušili jsme, kam jdeme, ale... Neměla jsem takový strach, jaký jsem si myslela, že budu mít. Přeci jen jsem tady byla s bráškou a dokud jsem s ním... Všechno bude v pořádku.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 20:41

Když se Inori vznesla, na chvíli jsem zavřel oči, ale když jsem je po chvíli otevřel a podíval se na ní, vypadalo to, že nás unese bez větší námahy a tak se uvolním a ohlédnu na město které jsme na vždy opouštěli. Vždy jsem to místo nenáviděl a tak jsem teď nade vše cítil radost z toho, že se odtud konečně dostanu a co víc, odcházím nejen z města, ale také od otce a všech, které jsem neměl rád. Když už jsme téměř přelétali hradby kolem města odplivl jsem si a doufal, že to přistane nějakému zkaženému démonovi na hlavu. Pak jsem otočil hlavu a díval se už jen kupředu a doufal v lepší budoucnost... nic přeci nemohlo být horší než to před čím jsme utíkali.
    Město se nám podařilo opustit bez problému a několik dalších týdnů jsme se potloukali královstvím. Vyhýbali jsme se jakémukoli kontaktu s jinými démony a ikdyž se nám občas podařilo narazit na nějakou nebezpečnou bestii, vždy jsme se z toho nějak dostali. Když nám začalo docházet jídlo, přiblížili jsme se k hranicím království a usoudili, že už se nemusíme nikomu vyhýbat, spíš naopak najít nějaké místo, kde bychom si mohli nakoupit nové zásoby. Chvíli jsme přemýšleli nad tím, že bychom se v prvním městě za hranicemi mohli usadit, ale nakonec jsme usoudili, že to stále není dost daleko. Díky otcově výchově studiem a tréninkem jsme věděli, že hranicí v této části země je řeka, kterou jsme už viděli před námi a nemohli jsme se dočkat, než ji konečně překročíme a co víc, vypadalo to, že hned za ní je nějaký domeček ke kterému jsme si to namířili.

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 20:50

Jakmile jsme byli daleko od otce, pocítila jsem úlevu a pocit volnosti, svobody. Potloukali jsme se královstvím několik týdnů, jen já a bráška proti celému světu. Nebo tak mi to alespoň připadalo. Vyhýbali jsme se démonům, když jsme narazili na bestii, buď jsme utekli, nebo jí zabili. Byli jsme dobrý tým a mohli jsme se jeden na druhého spolehnout. Čím dál více jsme se blížili k hranicím, které nás dovedou do jiného království, stačilo jen překonat řeku, která byla momentálně před námi. Bylo v ní celkem dost vody, ale byly v ní i vysoké kameny, takže jsme se nemuseli namočit, ani jsem se nemusela měnit do démonické podoby, kterou jsem stále zrovna dvakrát nemusela. Nakonec přeskáčeme po kamenech na druhý břeh. Zadívám se na dům, který zde stál a následně na Nagashe. Naše zásoby se tenčily a nemusely by nám vyjít do nejbližšího města. Nakonec se přeci jen rozhodnu k domu vydat, sotva však udělám pár kroků, z domu se vyřítí mě až moc dobře známá démonka. Vytřeštím na ni oči a zůstanu stát na místě, když se však s širokým úsměvem zastaví jen pár kroků od nás a roztáhne ruce, ucítím, jak mě v očích štípou slzy.
    "Mami?" vydechnu nevěřícně a zakryji si rukama ústa.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 21:09

Přes řeku jsme se dostali celkem bez problémů a jelikož se naše zásoby dostali nebezpečně blízko k hladovění, nezbylo nám nic jiného, než zamířit k jedinému domku v okolí a zkusit si tam koupit alespoň trochu jídla, které by nám vydrželo k nejbližšímu městu. Ještě jsme tam ani nedošli a rozrazili se dveře, ze kterých vyběhla démonka. Jakmile jsem jí uviděl, někoho mi připomněla, ale to nemohlo být možné, protože ta osoba byla mrtvá už řadu let. Démonka má zářivý úsměv na rtech, slzy v očích a zastaví se kousek před námi s roztaženýma rukama, jako by čekala, že jí skočíme do náruče. Inori se zarazila a s rukama zakrývajícíma její ústa vydechla to slovo, kterému jsem nehodlal jen tak uvěřit... mami?
    Když to však vypadalo, že se k ní rozběhne, okamžitě ji chytnu za paži a přitáhnu blíž k sobě. "Měla by sis dávat větší pozor" syknu na ní, než se otočím k démonce před námi a dodám víc nahlas "kdo jste a jak jste věděla, že jsme tady?".

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 21:23

Chtěla jsem se k mamince rozběhnout, sevřít ji v objetí, ale ještě dřív, než stačím udělat sotva dva kroky dopředu, mě Nagash zachytí a sykne na mě, že bych si měla dávat větší pozor. Zmateně se na něj zadívám. Byla to naše biologická matka, jediná, která nás měla ráda a starala se o nás, proč byl takový? V momentě, když se jí však zeptá, kdo je a jak věděla, že jsme tady se zatvářím ještě nechápavěji, ale nakonec přistoupím trochu víc k bráškovi a zadívám se na démonku před námi. Také se zatváří zmateně, ale následně nám začne vysvětlovat, jak se jí pokusili zabít, ale podařilo se jí utéct, nemohla však zůstat v království a tak se usadila hned za hranicemi, aby nám mohla být co nejblíž. Když jí však začnou stékat slzy po tvářích s tím, že jsme jí hrozně chyběli a vyrostli jsme, neudržím se a vrhnu se k ní, než jí pevně obejmu a zabořím hlavu do jejího oblečení.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 21:35

Obě se na mě nechápavě zahleděli a hned potom jsme si vyslechli příběh o tom jak ji chtěli zabít a proto nás musela opustit. Nevěřil jsem jí, naše matka byla mrtvá a s tou skutečností jsem se musel smířit už před několika lety. "Nevěřím vám!" řeknu prostě a nejradši bych okamžitě odešel, ale Inori se vyprostí z mého sevření a běží démonku obejmout. Nesnažím se jí v tom zabránit, ale udělám pár kroků blíž k nim, abych mohl pohotově zareagovat kdyby se o něco pokusila. Měl jsem dokonce nepříjemné nutkání proměnit se do své pravé podoby, ale raději jsem ho potlačil a uvažoval co dál. Chtěl jsem se zeptat jestli by nám mohla prodat nějaké jídlo, jelikož to byl hlavní důvod proč jsem sem šli a pak co nejrychleji odejít, ale zároveň se mi nelíbilo, že bych jí měl říct proč to jídlo potřebujeme a nedejbože říct kam jdeme. Kdo ví, jestli to není démonka nasazená naším otcem pro všechny případy a nedostala od něj zprávu, že jsme zmizeli a můžeme se u ní objevit. Nakonec jsem usoudil, že když se k ní sestra chová jako k naší matce, nechám to na ní a až bude vhodná příležitost, zmizíme, i kdybych měl sestru svázat a odnést na zádech.

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 21:39

Ignorovala jsem Nagashe, který dá dost hlasitě najevo, že naší mamince nevěří. Nevšímala jsem si ho a jen ji pořádně obejmu, než se na bratra otočím a zadívám se mu do očí.
    "Nagashi..." začnu a na chvíli se odmlčím, abych si promyslela, co přesně mu říct.
    "Podívej se na ni, vypadá úplně stejně, jako před lety... Je to naše maminka... Prč by nám lhala, co by tím získala? Ublížili jí stejně jako nám, tak proč? Proč nechceš věřit, že by se nám konečně mohlo stát něco dobrého?" řeknu mu trochu ublíženě, ale hned se párkrát nadechnu a zase nasadím milý úsměv.
    "I kdyby nám lhala, myslím, že bychom to brzy poznali, tak... Jí dej šanci," vydechnu s úsměvem na rtech.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 21:48

Inori se mě nejdřív snaží přesvědčit, ale nakonec jen řekne, abych jí dal šanci. Chvíli jen tak stojím, ale nakonec kývnu hlavou. Nebudu předstírat, že jí věřím, ale kvůli Inori tady alespoň zůstanu... pokud mi dá ale jedinou záminku, okamžitě zmizíme a pokud se nám pokusí ublížit, bude toho litovat. Vejdu tedy s nimi do jejího domku a rozhlédnu se po skromném zařízení kolem. Nevzdaluji se od Inori, ale ani se nesnažím nějak zapojovat do hovoru a čehokoli co se chystali dělat.

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 21:56

Nagash nakonec tak napůl rezignovala a alespoň souhlasil, že zůstaneme. Zamíříme do domu a já si zase jednou připadala jako malá. Bylo to jako kdysi. S maminkou uvaříme oběd a pak nám začne vykládat nejrůznější příběhy. Tentokrát jsem se zapojila i já a povykládala jí, co se za ty roky stalo. Dávala jsem si však pozor, abych neřekla nic, co by se Nagashovi nemuselo líbit a tak jsem dost věcí vynechala. Nakonec se rozhodneme chvíli zůstat, Nagash byl pořád obezřetný a nedůvěřivý, ale podaří se mi ho přesvědčit, abychom zůstali

Nakonec shledáme, že být tak blízko hranicím je nebezpečné a tak přijmeme mámin návrh a všichni tři se vydáme skrz portál do lidského světa. Byla jsem zvědavá, jak to tam vypadá a poprvé jsem i viděla máminu lidskou podobu. I ona měla dlouhé blond vlasy a modré oči a byla nám hodně podobná. Netušila jsem, jestli se Nagashův názor změnil, ale... Zůstávali jsme a na tom záleželo. Nakonec se usadíme v lidském světe, kde jsme už nějaký ten týden byli, objevovali jsme nové věci a úžívali si volnosti, přestože jsme i tak museli být opatrní. Zrovna jsme si všichni tři udělali výlet k blízkému lesu. Seděli jsme na louce nedaleko lesa, kde jsme si udělali menší piknik a prostě si užívali života.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/7/2018, 22:22

Ženské se dali do vaření a já si mezitím sednul na parapet a jedním okem sledoval démonku a druhým krajinu venku. Inori vypadala strašně spokojeně, ale ani to mě neobměkčilo a zůstával jsem ve střehu. Jakmile však začala Inori vyprávět co se nám dělo v posledních letech, zaklepal jsem prstem o parapet a jediným pohledem jí dal jasně najevo, že jsou určité věci, které by říkat nemusela. Nakonec se Inori podařilo mě přesvědčit abychom tam zůstali a ikdyž jsem prvních pár nocí nespal zůstali jsme s démonkou v jejím domě.

Nejsem si jist jak jsme se k tomu dostali a ani jak se to té démonce povedlo, ale nakonec jsme skončili v lidském světě, za což jsem byl poprvé za několik dní opravdu rád, jelikož jsme nemohli být dál od otce a všech jeho plánů. Lidský svět byl zvláštní a nelíbilo se mi být neustále ve své lidské formě, ale zdálo se, že tam budeme v bezpečí a ikdyž jsem to nedával najevo, začínal jsem si celkem užívat tenhle "rodinný" způsob života, který jsem v podstatě neznal.
    Už jsme v lidském světě pár týdnů a já se pomalu začínám uvolňovat, právě jsme na louce a udělali jsme si tu piknik, což bylo něco co by vás v podsvětí nikdy nenapadlo se všemi těmi potvorami a já měl neustálí tik a otáčel se, jestli náhodou kolem něco nečíhá, z čehož měli obě démonky po mém boku strašnou srandu. Když jsem sebou znovu cukl a vedle mě se ozval chichot, jen jsem něco zabručel a radši si vzal něco k jídlu.

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 9/7/2018, 22:37

Seděli jsme na dece a s mámou jsme si povídaly, zatímco Nagash seděl o kousek dál s nabručeným výrazem, který měl poslední dobou celkem často. Pořád jsem ho koutkem oka sledovala, bylo vtipné vidět ho pořád se otáčet, přestože nám nic nehrozilo. Všichni se pustíme do jídla, užívali jsme si krásný den a na louce jsme strávili celé odpoledne. Až k večeru začneme všechno balit, poprvé v životě ucítím magii. Nakrčím nos, bylo to zvláštní, vůbec se mi ten pocit nelíbil a divila jsem se, že ji vůbec jakkoliv vnímám. Máma však zcela ztuhne a podívá se směrem k nebi.
    "Andělé," vydechne poplašeně a v očích sejí zračil strach. Dojde mi, že jsem nejspíš cítila bílou magii, která byla opakem té, kterou by jsme měli mít a proto... Jsem se tomu už tolik nedivila. Místo toho aktivuji své tetování a v rukou se mi objeví můj obrovský obouruční meč.
    "Nagashi..." zašeptám, když si všimnu prvních andělů, kteří k nám mířili. Věděla jsem, že mi bráška bude krýt záda, ale i tak jsem byla neklidná. Možná... Možná je budeme muset zabít a ta představa se mi nelíbila.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 10/7/2018, 16:36

Poprvé za posledních pár měsíců jsem trošičku polevil v ostražitosti a začal si myslet, že jsme své minulosti vážně unikli. Sestra byla šťastná a dokonce jsme zdá se přeci jen měli zpět matku, kterou jsme dlouhá léta považovali za mrtvou. Znovu se rozhlédnu kolem, už jen spíže po krajině než jestli kolem někdo není, když ale matka úplně ztuhne a pak se rychle podívá k nebi v čemž ji napodobím a dřív než uslyším její slova v duchu zakleju... andělé. Letěli přímo k nám, takže se nezdálo, že bychom se mohli schovat, nebo utéct a ostatním to očividně došlo také, když se ještě rychleji než já postavili a sestra už dokonce měla v ruce i svou zbraň. Říznu se nehtem přímo přes tetování a také vyvolám svou zbraň a na rozdíl od Inori se i proměním do své pravé podoby. Skupina andělů se rozprostře po obloze přímo před námi a já znovu zakleju... bylo jich moc. Nestihl jsem je spočítat, ale řekl bych, že byly alespoň tři na každého z nás. Zavrčím a popojdu tak abych stál mezi skupinou andělů a Inori, která se o sebe sice uměla postarat, ale tak nějak jsem pochyboval, že by byla schopná zabít a to bylo v boji o život docela veliké mínus.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 16:43

Bráška ni neřekne, jen se postaví mezi mě a anděli. Překvapeně zamrkám, uměla jsem se o sebe postarat a i když byl bráška silný, nemohl si s nimi poradit sám, tak proč... Andělů byli minimálně devět, což znamenalo, že si každý z nás bude muset poradit alespoň se třemi. Jenže jsem věděla, že matka moc bojovat neumí. Měla jen základní výcvik, který mě snad každý aurin, ale my dva byli rozhodně silnější. I tak Kamiki vyvolá svou aurinskou zraň a se strachem v očích se postaví vedle nás. Tiše jsem vyčkávala co se bude dít. Nechtěla jsem bojovat, ale andělé nevypadali, že by nám chtěli dát na výběr. Místo toho se proti nám vrhnou. Začnu se jim bránit, využívala jsem délku své zbraně k tomu, abych si je držela od těla, ale neustále jsem kontrolovala jak matku, tak bratra. Na co jsem ale nebyla zvyklá byly magické útoky z dálky. Hned první mě zasáhne a odhodí stranou. Cítila jsem bílou magii, která se částečně dostala do mého těla a nehorázně bolela. Pocítím strach, ale rychle ho zaženu a znovu se rozběhnu proti andělům, kteří se nás snažili oddělit a já se už tak po zásahu magií dostala dost daleko od brášky.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 10/7/2018, 16:59

Bez jediného slova se proti nám vrhnou a ikdyž se mi daří vyhýbat útokům, sám jsem taky neměl zatím štěstí s nějakým hlubším zásahem. Snažil jsem se jít andělům po křídlech, abych omezil jejich pohyblivost, ale byli rychlý a jejich křídla překvapivě silná. Když do mě najednou ze strany narazí neviditelná síla, dojde mi, že používají magii a proto jsou nejspíš i jejich křídla chráněna proti mému meči. Vlna magie mě odhodí a tak se ve vzduchu přetočím a dopadnu na nohy o pár metrů vedle. Podlomí se mi však kolena a já zalapám po dechu, neměl jsem žádná viditelná zranění, ale vlna magie, jako by projela mým tělem a ničila ho zevnitř. Rozhlédnu se rychle po ostatních a všimnu si, že na tom nejsou o moc lépe než já sám. Sestra si tak tak držela anděli od těla díky délky její zbraně a matka... srdce se mi málem zastaví, když si všimnu, že ji dva andělé drží ruce a ona se nemůže bránit. Odrazím se vší silou, dvěma kroky překonám několik metrů mezi námi a zabodnu svůj meč jednomu z andělů zezadu přímo do srdce se slovy "Neopovažujte se na ni sahat!". Ještě jsem ani nevytáhl meč z těla přede mnou a už mě další vlna magie přilepila k zemi, ale na rozdíl od té předchozí tu ten tlak zůstal a nedovoloval mi se zvednout. Jen zařvu a bezmocně sleduju, jak nás všechny znehybnili, než se přede mě snese jeden z andělů, položí mi ruku na čelo a v tu chvíli ztratím vědomí.
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 17:08

Přesila proti které jsme čelili byla opravdu znatelná. Prohrávali jsme a já si čím dál více uvědomovala, že to pro nás bude znamenat smrt. Skousnu si ret a když si všimnu, že dva andělé drží Kamiki za ruce, na chvíli zamrznu na místě.
    "Nechte ji být!" zakřičím zoufale, ale než se k ní stihnu rozběhnout, anděl mě srazí k zemi, vyrazí mi meč z ruky a přitlačí mi hlavu k zemi. Snažila jsem se mu vzdorovat, ale bylo to marné. Nemohla jsem nic dělat. Zoufale zakňučím, ale poté mě obklopí temnota a ztratím vědomí.

Probudí mě až jakési hlasy, které nejdřív přicházely z dálky a až poté je rozeznám. Opodál stála skupinka andělů, která se něčemu smála. Až po chvilce si uvědomím, že mám pevně spoutané ruce za zády a byla jsem k něčemu přivázaná. Začnu sebou cukat ve snaze se vyprostit, ale pouze tím na sebe upoutám pozornost andělů. Rozejdou se ke mně s úšklebky na tvářích. Panicky se rozhlédnu a všimnu si, že kousek ode mě je bráška i matka, oba však byli v bezvědomí. Zavrčím na anděli, ale hned na to mi tělem projede vlna bolesti. Jenže tentokrát neustávala, používali na mě bílou magii a já cítila obrovskou bolest, která projížděla celým mým tělem. Po chvilce jsem to už nemohla vydržet a tak začnu křičet bolestí a zoufale prosit brášku, aby mi pomohl.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 10/7/2018, 17:39

Probere mě hlasitý křik, který jsem slyšel někde vedle sebe. Přemýšlím zpomaleně, jako bych dostal palicí po hlavě a když se za ní chci chytit, uvědomím si, že mám ruce svázané a připoutané k větvi a zády jsem se opíral o kmen stromu. Zatahám za provazy, ale jsou pevné a nejspíš posílené magií, takže nemám šanci je roztrhnout. Znovu uslyším výkřik a zamrazí mě při tom. Otočím se za tím výkřikem a ztuhnu, když si všimnu sestry, která se svíjela v bolestech připoutaná po mé levici. Před ní stáli ti andělé, kteří nás napadli a vypadalo to, že se výborně baví. Znovu škubnu plnou silou, až se strom nade mnou zachvěje, ale nic se nestane a tak na anděli alespoň zařvu "Nechte jí napokoji!". Nechápal jsem proč nás nezabili a místo toho nás tu drží. Mysleli si snad, že máme nějaké informace... nebo věděli kdo je náš otec a chtěli abychom jim pomohli ho vyřídit? Když se však na mě otočili a jeden z nich na mě promluvil, úplně mi vyplo... "Neřvy tady... kazíš nám zábavu. Neboj se, až s ní skončíme bude řada na tobě".
    Zábava... dělali to pro zábavu... jen jsem na ně zíral prázdným výrazem a nechápal. Co jsme jim provedli? Co jsme vlastně kdy komu provedli...
    Když se však znovu ozval sestřin nářek, zmocnil se mě nesnesitelný vztek.. touha utrhnou jednomu po druhém jejich křídla na které jsou tak pyšní. Ten vztek byl jako oheň, který se rozhořel uvnitř mého těla. A skutečně jsem cítil horko jak prostoupává celým mým tělem, až jsem zalapal po dechu, celé tělo mi hořelo a naříkalo. Pak se najednou začalo zvětšovat a já už své tělo propůjčil neznámé síle, která slibovala smrt všech mých nepřátel.

Když jsem se znovu probral z něčeho co mi přišlo jako sen plný krve a ohně, drželi mě tři andělé celý od krve a šrámy po celém těle a všude kolem nás ležely kusy roztrhaných těl a kaluže krve. Nechápal jsem co se přesně stalo, ale nemohl jsem se ani pohnout a celé tělo mě bolelo, dokonce jsem byl ve své malé lidské formě.

Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 10/7/2018, 17:51

Nevnímala jsem, co se děje, myslela jsem, že jsem zaslechla bratrův hlas, ale přes slzy jsem už nic neviděla. Vnímala jsem jen bolest, která proplouvala mým tělem. A poté najednou ustala. Ještě chvíli jsem se nehýbala, ale když zaslechnu hluboké zavrčení a poplašený křik andělů zvednu hlavu a krev mi ztuhne v žilách. Andělé bojovali s obrovským, zuřivě vypadajícím psem, který je trhal na kusy. Při pohledu na krev a roztrhaná těla andělů se mi udělalo špatně, ale nemohla jsem odtrhnout pohled. Ten tvor roztrhá většinu andělů, než se jim ho podaří konečně zpacifikovat. Přimáčknou ho k zemi a já sledovala, jak se tělo tvora zmenšuje, až v něm poznám mého brášku. Překvapeně zamrkám, co se mu to stalo? To nebyla jeho démonická podoba! Dosmýkají brášku ke stromu a znovu ho k němu připoutají, než se pustí do jeho mučení. Nemohla jsem nic dělat, jen se dívat. A čekat, než byla zase řada na mě.

Netušila jsem, jak dlouho to trvalo, ale postupem času jsem si začala přát, aby byl konečně konec, ať už by to znamenalo cokoliv. Andělé byli rozzuření, že Nagash zabil mnoho z nich a navíc se nad naším utrpením dobře bavili. Pohled mi sklouzne na Kamiki, která se už dlouho ani nepohnula. Přišli jsme o ni podruhé a přesto jsem necítila smutek, spíš... Závist. Chtěla jsem být na jejím místě. Už dávno jsem přestala křičet, pomalu jsem už ani nevnímala, co se děje. Bílou magii na mě používat přestali, nejspíš by mě zabila, místo toho bylo mé tělo pokryté řeznými rankami a modřinami. Už jsem ani nebyla přivázaná ke stromu. Pustili mě, ale nezmohla jsem se na jediný pohyb. Najednou však zaslechnu démonický řev a zahlédnu siluetu mého otce. Nemyslela jsem si, že ho někdy ráda uvidím, ale pro teď jsem byla ráda, že je konec. Pousměji se, než zavřu oči a konečně upadnu do sladkého bezvědomí.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 10/7/2018, 18:02

Dovlekli mě ke zbytku stromu u kterého jsem byl předtím uvázán a přivázali mě k němu tak aby mě lano drželo na nohou, protože sám jsem na to neměl sílu. To co přišlo potom, byla asi nejhorší část mého života a otcovi tresty proti tomu byly jako nádherná vzpomínka. Vybíjeli si na mě vztek za zabití jejich společníků a za vlastní zranění. Měl jsem pocit, že v jednu chvíli jsem ucítil křupnutí postupně ve všech končetinách, ale to už jsem byl tak otupělí, že jsem jen balancoval na samém okraji bezvědomí, do kterého jsem chtěl upadnout, ale bolest mě zároveň zmáhala a zároveň držela při vědomí. Tak jsem tam prostě vysel, držený provazy a už ani nevěděl, co je realita a co se mi jen zdá. V jednu chvíli jsem měl pocit, že dokonce vidím otce, ale to musela být jedna z iluzi vyvolaných bolestí. Nakonec se mi doopravdy povedlo propadnout do temnoty a ztratit vědomí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 10:12