Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Ireth & Ezekiel

    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 19:49

    Bar u Padlého kolibříka
    Slunce zapadlo za obzor a nastala až nepříjemně tichá a klidná noc. Právě nastala půlnoc, na ulicích se válí lehká vrstva sněhu, ale není to žádný extrém jako na polích, lesích v okolí Atrei. Obloha  je čistě černá, plná hvězd, které jsou dneska překvapivě hezky vidět. Ve výšině se na obloze vznáší měsíc v úplňku, díky kterému jsou pouliční lampy dneska zcela zbytečně rozsvěcené.


    Seděla jsem přímo u baru a hleděla na skleničku skotské, která byla opravdu plná. Myšlenky mě na chvíli odtáhly od lahodného alkoholu a jenom jsem zírala na led, který se v nazlátlé tekutině rozpouštěl. Sem tam jsem se křenila svým myšlenkám, ale nakonec jsem přeci jenom ze sklenice upila a nezapomněla jsem si k tomu objednat i sklenici džusu. Nechtěla jsem se dneska nějak ztřískat a tak jsem do sebe nekopala celé sklenice, ale upíjela snad jako nějaká dáma, která nechce vypadat jako ožrala. Za chvíli mě myšlenky opustili a jenom jsem si užívala toho prostředí a sem tam sledovala okolí, lidi a prohlížela si nové příchozí. Za tu dobu co jsem byla pryč v podsvětí se tu klientela vystřídala, už jsem moc lidí tady nepotkávala, známých a tak, spíše samé nové tváře, až to na mé tváří zanechalo patrné překvapení a zamyšlení. Pár věcí mi za ten rok pryč, museli v lidském světě utéct, no měla bych to všechno dohnat ať jsem zase nějak v obraze, protože teď jsem byla krapet zmatená a nevěděla jsem co s tou zmateností, než ji jednoduše zapít. No, ne že by to tedy bylo nejlepší řešení.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 20:05

    Dostal chuť na něco k pití a nějakou tu zábavu, kterou by to mohlo přinést a tak se vydal do Baru u Padlého kolibříka. Byl původně zkontrolovat zboží do svého obchodu, ovšem když tma skončil tak místo toho aby šel domů, dorazil právě sem. Možná by se to Coře nelíbilo, Ezekiela to moc netrápí-. Zjistil, že ho netrápí moc věcí ohledně ostatních lidí. Je hodně věcí, které nemá rád a jen málo těch které rád zase má. Když vstoupí do baru tak několik místních se na něj podívá a ihned se zase začnou věnovat svým věcem. Ihned zamíří k baru, u kterého sedí Ireth, před barovou židli po její pravici si přehodí bundu a posadí se na ní. Ihned si objedná skleničku Whisky, nějak jí přišel na chuť. Navíc stále zkouší různé kombinace alkoholu, na Zemi je stále jen chvilku a teprve nedávno začal ochutnávat a zkoušet různé věci. Ihned se napije a spokojeně zamručí. Zrak otočí na Ireth, párkrát tu už byl ale jí nikdy neviděl. „Jste tu nová? Nikdy jsem vás tu ještě neviděl.“
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 20:12

    Bar se začínal plnit lidmi a upíry, cítila jsem to z nich. Lehce se zamračím, na krátkou chvíli a opravdu malý moment. Byla jsme zvyklá že tu po půlnoci smí jenom upíři, možná že udělali vyjímku? Zamyšleně nadzvednu obočí a potom si povzdechnu. Neměla bych to řešit, dokud se tu nespouští nějaká bitka či něco podobného. Znovu se zadívám na skleničku a na led v ní, než zaslechnu kroky a byla jsemsi téměř jisát, že se někdo posadil vedle na barovou židli. Má jistota se potvrdila ve chvíli, kdysi dotyčný objednal skotskou a promluvil, nejspíše na mne samotnou. Lehce nakloním hlavu na stranu, abych si prohlédla mladíka, jemuž tmavé vlasy sahaly až k ramenou. Prohlížel si mě zlatýma očima, které působily zvláště, tak nějak hravě a krutě zároveň. Oh Ireth se vrátila ke svému poetickémusmyšlení, což asi byl dobrý krok vpřed. Chvíli si jej prohlížím, nežvezmu skleničku do ruky a usrknu z ní. "Nová? Kdepak, jenom jsem byla delší dobu pryč, dost se to tady změnilo," odpovím s úsměvem a natáhnu k němu ruku. "Ireth," hlesnu v gestu představení a potřesu si s nim rukou, pokud mě tedy neodbije, nevím jak se poslední dobou mám k lidem stavět, trochu jsem se změnila a už jsem na ně nepohlížela jako na hrozby a cíle.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 20:21

    „Tak tě vítám zpátky.“ Rukou si s ní samozřejmě potřese a podívá se jí do očí takovým pozorným a zkoumavým pohledem. „Ezekiel.“ Ruce si pak opře o barový stůl a na okamžik se zadívá do své skleničky. „Copak tě přivádí zpátky do Atreie?“ Zajímá ho, proč by se někdo vracel, sice ještě více by ho zajímalo, proč by někdo odcházel, ale nebude předci vyzvídat, proč odešla, když jí ani nezná a teprve se s ní poznal. Vezme do ruky svou skleničku a pomalu se napije, nehodlá to do sebe házet jako alkoholik, aby se ihned ožral, na to má předci celej večer.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 20:28

    "Děkuji," odvětím na jeho přivítání a odložím skleničku stranou. Znovu se ohlédnu po okolí, nejprve doleva, poté doprava, snad jako kdybych někoho hledala, očekávala nebo chtěla najít. Jenže nic takového jsem v plánu neměla. Bylo milé, že si někdo přisedl a navázal konverzaci, byla bych tu schopná sedět celou noc bez jediného slova, akorát by to nebylo si tak záživné, ikdyž i pozorování mělo své plusy a mínusy. Ticho vystřídala další otázka a tak jsem si Ezekiela prohlédla a věnovala mu jeden z delšéch pohledů, dokonce jsem si sedla bokem na židli,abych našemu rozhovoru čelila přímo. "Nejspíše ten nepoddajný klid co tady panuje. Odpočinek, oddechnutí, relax... domov," odpovím a v milém gestu se pousměji a znovu si změřím společnost přede mnou. "A co tady přivádí vás?" vypadne ze mě po chviličce ze zdvořilosti, byla jsme překvapená že ještě dokážu vést nějaký normální rozhovor.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 20:33

    „Během mého řekněme druhého života nebo druhé šance k němu jsem nic jiného nepoznal, něco mě sem táhne a říká mi, abych tu zůstal, navíc tady mám svůj vlastní obchod. Takže bych ho tu musel nechat, kdybych měl někam odejít.“ Znovu se napije ze skleničky. „Někoho hledáš? Nebo snad někdo hledá tebe?“ Nemohl se nezeptat, nemohl si nevšimnout toho jejího rozhlížení okolo.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 20:41

    Poslouchala jsem ho, hodila u toho nohupřes nohu a přisunula si skleničku blíže k sobě. měl mou pozornost, můj zájem a tak jsem se mu věnovala, i když jsme z jisté zvedavosti a opatrnosti pozorovala i zdejší okolí. Jeden nikdy neví, přeci jen. "Obchod? To mě zajímá. Jakýpak obchod vedete?" takže je to podnikatel?Nevypadá na někoho, kdo by nosil kravatu nebo oblek, spíše naopak. Působil tak nějak nespoutaně a i mluvu měl zdvořilejší, než bych si u koholik dokázala představit. Poté se ale zeptal zd někoho hledám a tak se jenom v úskočném gestu zasměji. "Ne to ne, jenom se rozhlížím. Jsem klidnější když mám přehled o okolí a situaci, než abych tápala v nevědomosti. Nevědomost a já nejsme nejlepší přátelé," pousměji se a znovu upiji ze skleničky. Zároveň si ubarmanky poprosím kolečko citrónu, který hodím do sklenice.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 20:52

    „Vlastním obchod s rekvizitami historickými a legendárními zbraněmi. Sice to je nezvyklé, ale výhoda je v tom, že tento obchod je v celé Atreie jedinečný a tak není žádná konkurence. Nejčastěji ke mně chodí herci z divadel, aby koupili rekvizity do svých her. Občas se tam zjeví i tací, kteří si koupí tyto rekvizity jako ozdobu do svého bytu.“ Pomalu dopije svůj první drink a obratem si ihned objedná druhý. Ještě barmanku požádá o jedno, jakmile si všimne, že už nemá co pít tak mu má nalít další, nesmí ho nechat na suchu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 21:02

    "Obchod s rekvizitami?" nadzvednu obočí a zahledíém se na skleničku a potom na společnost. Bylo to překvapivé a získalo si to mou pozornost. "Ještě jsem nikdy v podobném obchodě nebyla, ale pěkně vyrobené zbraně dokážu ocenit," zasměji se a okamžitě do sebe kopnucelou sklenici. Ani nevím proč, čím více jsem se dostávala do konverzace a hovoru, tím to šlo samo. Zanedlouho jsem si obědnala další a na duž opodál jsem úplně zapomněla. "Občas chodím hrát do divadla, ale nezařizuji podobné věci," řeknu aby konverzace nestála a na malý moment si s rukou před pusou odkašlu. Černá sukně misahala nad kolena, na boku měla lem přivázaný mašličkou. Dlouhé nadkolenka, vysoké černno kozačky a k šatům dlouhý rukáv. Poslední měsíce mé stále, oblíbené a pohodlné oblečení. "Ráda bych se na obchod někdy podívala," nabídnu lehce nevtíravě s upřímným zájmem. Možná bych si mohla domů koupit nějaké dekorace, když na to přijde. Vlastně jsem se chtěla stěhovat do něčeho menšího, akorát jsem o tom jestě s Fen'linem nemluvila.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 21:19

    „Nejsou to pravé zbraně, jsou dělané hlavně na výzdobu a pro účely do divadelních her a podobně.“ Její zájem o obchod ho dost překvapil, nečekal, že by jí to zajímalo ale tak svět je malej a tohle město ještě menší. Poklidně popíjí svou další skleničku a popřemýšlí. „Není problém, klidně ti mohu někdy ten obchod ukázat. Nemohu, tě předci odmítnout.“ Rozhodl se že Ireth bude jeho dnešní cíl, chce jí dostat a tak se o to pokusí. Je velmi pěkná a umí si představit, že by si s ní mohl pěkně užít ať už v posteli nebo někde v uličce. „Někdy se zase já přijdu podívat na to, jak hraješ, co ty na to?“
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 21:33

    Znovu mě ujistí o tom, že to nejsou pravé zbraně a tak trochu skryji své zklamání, přestože jsem ho již na poprvé dobře slyšela. Nakonec se ale pousměji a vycením na něj pár bílých zubů. Rozhodně jsem neskrývala radost a nadšení z toho, že by mi někdy obchod mohl ukázat. "Budu jenom potěšena, možná i domů pořídím nějakou výzdobu," odvětím a znovu upiji ze skleničky. Sledovala jsem při tom Ezekiela, který do sebe házel skleničku za druhou, až jsem se nad tím musela zasmát, ani jsem sama netuščila proč, někoho mi to připomnělo. "To zní jako plán," odpovím na jeho nabídku, že by se někdy mohl přijít podívat na to jak hraji. Znovu přehodím nohu přes nohu a trochu se protáhnu v zádech, přece jenom mě začínal bolet zadek od toho sezení ve stejné poloze, tak jsem to trochu a zdvořile korigovala, zatímco jsem si prohížela bar, barmanku, Ezekiela a vlastně celou místnos a okolí. "Jaký jste měl dneska vůbec den?"
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 21:39

    „Den? Vyčerpávající, musel jsem vyřídit plno dokumentů kvůli objednání nového zboží a ještě vyplácení pracovníků v obchodě. Mimochodem prosím tykej mi, přijdu si pak starej a nemyslím s, že vypadám tak starší.“ Upřímně mu to není zrovna dvakrát příjemné, když mu vykala. Přemýšlí jak zajímavě to zahrát, ovšem má pocit že by ho nejspíš ani neodmítla a možná že i chce, aby to na ní někdo zkoušel, proč jinak by tu takhle sama seděla, jakoby čekala, až přijde někdo jako Ezekiel. „Jakej byl tvůj den?“ Hledí jí do očí, na okamžik se v nich i ztratí, jsou docela pěkné to bez řečí.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 22:08

    Usmívala jsem se a párkrát zamrkala při vyčkávání na jeho odpovědi. Sdělil mi, že bych mu neměla vykat, že si přijde starý a tak se jenom omluvně ušklíbnu a napiji se zeskleničky. "Promiň, už ti vykat nebudu, Ezekieli," sjeho jménem si trochu pohraji a pousměji se. Na malý moment se naše oči zase střetnou a s otázkou jaký jsem měla den, mě přepadl zvláštní pocit, nad kterým jsem se musela parně ušklíbnout. "Také vyčerpávající, až na to že já jsem se přednímu dokumentování vyhýbat nemusela," zasměji se tiše a vezmu skleničku do ruky. Zvednu ji do výšin mých ramen a když chytle skleničku i on, ťuknu do té jeho. "Tak třeba ti ho má společnost zpříjemní," zasměji se a olíznu si navlhlé rty od skotské.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 22:22

    Vezme svou skleničku a ťukne si s ní, nad její poznámku ohledně její společnosti, která mu má zpříjemnit den se usměje. „To teda doufám, myslím, že dnešní večer bude opravdu zajímavej.“ Kopne do sebe zbytek obsahu své skleničky a odloží jí na bar, ani nestihne promluvit a už tma má další a tu starou už barmanka myje. „Co takhle kdybych ti ten obchod ukázal už dne večer? Budu ti to moct ukázat pořádně a nebudeš nás nikdo rušit, protože bude zavřeno a to znamená, žádní zákazníci.“
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 22:29

    Musela jsem se pousmát, moc dobře jsem věděla kam tahle situace směřuje a o to více mě bavilo předstírat, že mám o ni stejný zájem. Navíc, dlouho jsem si z nikoho neudělala srandu a nepobavila jsem se flirtováním s někým, koho vůbec neznám. "Mno, to zní jako další příjemný plán, jak strávit dnešní večer," ušklíbnu se a znovu upiji ze skleničky, když si můj společník ihned objdnal další. Bože, vidět mě tu Fen'lin, tak dotyčný přede mnou už nemá hlavu a já bych mu musela vysvětlovat, že to bylo jenom neškodně myšleno, pro pobavení. I když znal mě, věděl že občas tyhle věci dělám. Po době strávené v podsvětí jsem se chtěla prostě pobavit a tohle se přímo vybízelo! "Jaký druh pití máš rád?" zeptám se pochviličce zcela neškodně.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 22:41

    „Jaký? Mám rád většinou vodku s džusem, ale dnes jsem dostal chuť na tohle. Co ty?“ Zeptá se zvědavě a trochu si jí prohlédne, má docela dobrou postavu a ne jen docela. Dokázal by pro takové ženy i zabíjet. Ovšem s těmito hrami kdy to zkouší na různé ženy teprve začíná ale tak to nic neznamená ne?
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 22:57

    Vyčkala jsem na jeho odpověď a pousmála jsem se. S vážným pohledem jsem se otočila na barmanku a objednala u ní jedno pití, které přede mě po chviličce postavila. Bezdalůších slov jsem ho rukou přisunula až k Ezekielovi a na malý moment se k němu natáhla, než jsem se s mrknutím jendoho oka odtáhla. "Zkus tohle, mohlo by ti to zachutnat," navrhnu a poukážu na to, že mám zcela stejné pití. Mě chutnalo, bylo výtečné a taky silné, něco co jsemdokzala ocenit po té době v podsvětí. Zhluboka se nadechnu a poté napiji z vlastní sklenice. "Takže máš rád zbraně? Pro mě jsou přímo fascinující, zejména pekelně ostré meče," přiznám se a znovu se pohodlně usadím na barové židličce.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 23:10

    Jak se k němu na okamžik Ireth přiblíží je celkem příjemná a rozhodně se mu to zamlouvá, takže si to nechá líbit. Pak se bez dalších slov napije ze skleničky a ze začátku nedá najevo, zda mu chutná nebo ne, tu chuť si vychutná a pak se usměje. „Je to opravdu výtečné.“ Další novinka pro něj ej to že se jí líbí zbraně hlavně ostré meče. „Co kdybych řekl, že mám přesně takovou zbraň?“
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 23:28

    Chvíli jsem jej sledovala, to zda mu chutná a vypadalo to že opravdu přemýšlí a vychutnává si mnou nabízený alkohol. Nakonec souhlasí s tím že je výtečný a tak se váítězně pousměji a v jakémsi uvolněném gestu zatleskám s úšklebkem a rozhodně neskrývám nadšení. "Ha, bod pro mě," hlesnu s doznívajícícm smíchem a mou další vlnu pozornosti si získá tím co řekne. "Opravdu? A ukážeš mi ji?" zasměji se a oči se mi na malý moment doslova rozzáří nadšením. Moje oči v barvě moře se doslovaz abodnou do těch jeho zlatavých a začnu si ho zkoumavě prohlížet. "Taky jednu takovou mám, vlastně ne jednu," usměji se zeširoka a kopnu do sebe sklenici, ihned si objednám další a nechám si do ní hodit i více ledu než předtím, protože jsme teď více mluvili jak pili a pití se mi celkem rychle ohřívalo na pokojovou teplotu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 1/2/2018, 23:35

    „Ukážu ale až příště mám ho doma.“ Sice by jí mohl ukázat svůj temný grál, který má taktéž podobu meče, ale nechce riskovat tím, že by ho vyvolal a pak by ho nemohl po dalších čtyřiadvacet hodin vyvolat. Navíc neví, že se jedná o upírku, stále jí má za obyčejného člověka a nic víc. Tedy při zamyšlení něco víc ano a to že jí má za krásného člověka. „Aspoň máme důvod, abychom se sešli zase někdy jindy že?“
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 1/2/2018, 23:59

    Pousměji se nad ním. Byl milý ajeho přítomnost byla příjemná, dobře se s ním povídalo a rozhodně jsem nelitovala toho, že s ním trávím nějaký čas. Doufám že mi moje menší hrátky odpustí, ale jsem už prostě taková. "Dobře tedy, jsem zvědavá, jako menší jsem chodívala na šerm," hlesnu. Tuhle verzi jsem si trochu poupravila, přece mu nebyudu vykládat že jsem šermovala na královském dvoře se svým otcem, protože to byl základ sebeobrany našeho upířího rodu a mého původu v tehdejší době. "To rozhodně máme. Navíc nevidím důvd, proč se nesejít s tak příjemným člověkem," pousměji se a hravě si olíznu rty od alkoholu. "Hmm, chodíváš tady často?" zeptala jsem se a hravě naáhla k jeho ruce, po které jsem lehce a zamyšleně přejela prsty a přitom sledovala "dráhu", kterou jsem na jeho ruce vytvářela.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 2/2/2018, 00:14

    Její hrátky se mu rozhodně líbí, samozřejmě nemůže ani tušit že to je pouze něco jako její hra a nic víc. Rozhodně se mu srdce trochu rozbuší, maličko se mu prostě zrychlí srdeční tep. Věnuje jí pozorný pohled do očí, jakoby přemýšlel co říct a zároveň v těch jejích hledal nějakou odpověď. Pak si uvědomí, že mu vlastně položila otázku a měl by na ní odpovědět. „Ano chodím se celkem často, sice ne každý den ale jsem tu často.“ Kdyby tu byl každý den, tak to by bylo moc i na něj. „Nechceš se teda vydat do toho mého obchodu?“
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Licht 2/2/2018, 20:14

    Znovu jsem zakroužila na jeho jemné kůži a pousmála jsem se. Věnoval mi pozorný pohled do očí a tak jsem to ze slušnosti a ze hry udělala také. Odpověděl na mou otázku a tak jsem se zasmála. "Být tady každý den, tak by nejspíše muselo být něco špatně a na opilce nevypadáš," zasměji se a potom se zmíní o tom, zda bych s nim tedy nechtěla zajít dojeho obchodu. Pousměji se a přikývnu. "Dáme si pár skleniček a můžeme, nebo máš snad dost?" ušklíbnu se provokativně a objednám nám další rundu- Znovu přehodím nohu přes nohu a zhluboka se nadechnu. Na malý moment se ohlédnu do baru a všimnu si Reii, která se na nás zpoza rohu dívala. Ach bože, doufám že tohle nevyznoví Fen'limu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Guest 2/2/2018, 22:18

    „Dost? To teda rozhodně nemám, myslím, že bych mohl pít dál.“ Odpoví a skoro jako na truc do sebe kopne obsah skleničky. Už si celkem zvykl na její rozhlížení po baru, hold má ráda to když má přehled o svém okolí, tak jí to nemůže vyčítat. Každopádně si rád dá i další rundu, kterou objednala. Klidně si popíjí další a další. „Přijdeš mi dost výjimečná a současně i pěkná říkal jsem ti to už?“

    Sponsored content


    Ireth & Ezekiel Empty Re: Ireth & Ezekiel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 20:22