Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Ireth & Khargo

Licht
    Licht
    Admin

Ireth & Khargo Empty Ireth & Khargo

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 02:24

Ireth & Khargo
    Střed podsvětí - pohybujeme se po neutrálních zónách.

Noční obloha vypadá jakoby ji někdo polil černým inkoustem. Ještě před chvíli bylo pár hvězd vidět, ale teď je obloha plná černých mračen. Letmý vítr se roznáší okolím a všude je až neobvyklé ticho, které sebou přináší pochybnosti a v některých srdcích dokonce i samotný strach. A v tom tichu se obloha leskne jako šílená. Ostré blesky rozléhající se v mracích je až nepříjemné sledovat a déšť? Žádný stále nepřicházel, za to se na nebi odehrávala opravdu děsivá podívaná.

Ireth & Khargo Original
    Licht
    Licht
    Admin

Ireth & Khargo Empty Re: Ireth & Khargo

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 02:34

Byl to velice uklidňující večer a já si pro jednou užívala ten klid který jsem měla. Po té dlouhé a úděsné schůzce v jiném království jsem se vracela domů a konečně se mi podařilo setřást generála, který mě sledoval na každém kroku. Chtěla jsem mít chvilku klidu pro sebe a tak jsem stála na kopci u lesa a sledovala jak se blesky na obloze předhání v jakémsi rytmickém gestu. Tušila jsem že se dříve nebo později objeví ne zrovna pěkná bouře, ale stále byla daleko. V tomhle jsem podsvětí milovala, bylo tak nevypočitatelné a nikdy jste si nemohli být jistí, co dalšího vám přinese nový den. Byla jsem zabořená ve svých myšlenkách natolik, že jsem si ani neuvědomila, že už tu stojím nějakou chvíli. Upřu tedy svůj pohled na malou vesnici v dálce, ke které jsem měla namířeno. Přesto jsem ale tak nějak postávala na kopci a odmítala se odtud hnout. Pouze jsem si přitáhla plášť více do obličeje a usmála se. Pramínky dlouhých bílých vlasů, které mi vítr rozevlál do všech stran jsem ale pod plášt schovat už nedokázala. Měla bych přeci jenom jít do města, jenže se mi líbilo mnohem více na čerstvém vzduchu a přeci jenom pozorovat ono temné nebe... dlouho jsem k něčemu takovému neměla příležitost.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 02:51

V klidu jsem si pobíhal po temných lesích ve své démonické podobě. Bylo to dobré na vyčištění mysli a tak jsem to občas, tak dělával. Zrovna v tu chvíli jsem to potřeboval, protože se blížil čas kdy jsem se měl vydat do lidského světa z čehož jsem měl menší strach. Moc jsem nevěděl jak to tak chodí a tak jsem se bál,že tam nezapadnu a nikdy si nenajdu nikoho kdo by se mnou uzavřel kontrakt, který pro mě byl tak důležitý. Jak jsem tak pobíhal po lesích ani jsem si neuvědomil,že se setmělo... byl to vážně temný večer, ale mě z myšlenek vytrhlo, až to jak se začalo blýskat. Vždy když začínala bouřka, tak jsem zpozorněl... nevadily mi blesky, ale to co přišlo s nimi a to byl déšť, který byl pro mě značně nepříjemný, protože mi namokla srst a začala o něco víc vážit což nebylo dvakrát příjemné.
    *Co budu dělat? Musím najít nějaký úkryt než začne pršet.* pomyslel jsem si a začal jsem vyhlížet nějakou vesnici nebo díru nebo tak něco... ale naprosto jsem netušil kde jsem... takže jsem jen doufal ,že na něco narazím cestou.
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 03:02

Letmý vítr si pohrával s konečky mých vlasů, které byly opravdu dlouhé. Nebylo se čemu divit, za všechny ty roky, které jsem na tomto světě strávila. Tehdy když jsem byla malá, netušila jsem o podsvětí ani o nebi, byly to pro mě pohádky, které se později stávaly skutečnými. Už jsem nebyla malá a o světě jsem měla mnohem větší přehled než kdy jindy. A kdo by řekl že nakonec skončím tady? S úsměvem se zadívám pod své nohy na tmavou, zelenou trávu než se pomalu vydám k lesu. Ještě se mi nechtělo do města a tak jsem si řekla že menší procházka pře bouří nebude nejhorší nápad. Navíc... ve tmě jsem viděla lépe než kterýkoliv jiný démon a díky svým smyslům jsem se opravdu nemusela bát, že bych nestihla zareagovat na případné nebezpečí.
    Dnes byla zvláštní noc a přišla mi tak lehce melancholická, sama jsem netušila proč. Můj manžel byl nejspíše doma nebo trénoval mladší démony.... nebo prostě jenom spal. Mohla jsem pouze přemýšlet nad tím co dělá a kde je, protože jsem byla několik dní cesty od našeho domova... a popravdě jsem si to docela užívala. Tu chvilkovou volnost co jsem měla, ten pocit když mi žádný z generálů nestojí za zadkem s touhou mě neustále ochraňovat jako kdybych nebyla dostatečně samostatná. Rozčilovalo mě to, i když jsem věděla že je to někdy potřebné. Posdvětí bylo stále plné silných démonů a já... já stále byla jenom upírkou s lidským tělem, která by tu správně ani neměla být. V zamyšlení slezu kopec a dostanu se mezi první stromy. Byl to hustý les ale blesky mi cestu krásně osvětlovaly a tak jsem se nebála, že bych se mezi nimi zamotala.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 03:15

Pořád jsem hledal místo k úkrytu... ale v té tmě nebylo skoro nic vidět jen občas nějaké blesky osvětlovali cestu, ale to mi moc nepomáhalo, protože to byla jen chvilková naděje na to že bych na svojí cestu viděl a nezabil se o každý třetí kámen na který jsem narazil. Už jsem docela dostal strach z deště a tak jsem se pro jistotu přeměnil do lidské podoby abych když tak nemusel řešit mokrou srst. Byla to lehce moje chyba, protože ve strachu z deště a mokré srsti jsem si neuvědomil že se mi v té podobě ještě špatně pohybuje a tak jsem hned po přeměně sletěl na zem... pád jsem stihl jen tak tak zbrzdit rukama takže jsem nespadl přímo na obličej. Zvedl jsem se a oklepal.
    Věděl jsem že nemám čas tu polehávat na zemi... každou chvíli mohlo začít neskutečně pršet a to se mi riskovat nechtělo takže jsem se začal prodírat houštinami hledajíc světlo nějaké vesnice, kterou jsem potřeboval najít abych mohl v klidu přenocovat v posteli a nějak slušně se najíst... bohužel žádnou jsem v okolí najít nemohl.
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 03:28

Už jsem se nějakou chvíli proplétala lesem a hledala místo, které by se mi líbilo. Ca ale předčilo mé očekávání byl prudký vítr, který se nečekaně zvedl a opřel se nejenom do mne ale i do stromů v lese.. S hlubokým nádechem se rozejdu dál, když v dálce zahlédnu jakousi postavu, kterou sem tam osvětlovaly blesky z tmavé oblohy. Už od pohledu a stavby těla jsem poznala, že je to muž ale brzy se mi zratil mezi stromy. Ještě chvíli jsem se dívala jeho směrem, než jsem se rozeběhla za ním. Venku bude brzy krutá bouře a pokud zůstane v tomhle lese, nedopadne to nejlépe i já sama jsem se začínala obávat toho, co pomalu přicházelo. V dlouhých šatech které jsem měla pod pláštěm s kápí se mi blbě proplétalo lesem a tak jsem dostala chuť je rozervat a zkrátit, ale to jsem mohla udělat i v nějakém hostinci. Proteď jsem se hnala za tím neznámým, kterého jsem hodlala varovat před nepěknou bouří a tak se mi jej brzy podařilo dohnat, ačkoli jsem trochu využila nadlidské rychlosti... přeci jenom kdybych se za nim plahočila pomalým krokem, nikdy bych ho nedohnala.
    Rychle jsem se schovala za kmen stromu abych si mladíka mohla lépe prohlédnout a zjistit zda je ozbrojený nebo nebezpečný, ale když se v dálce ozve podlouhý hrom, povzdechnu si než krátce zaryji nehty do kůry stromu a vystoupím z jeho stínu. Být upírem bylo velmi výhodné, už odmala jsem se ušila chodit potichu a ladně a proto mé kroky nebylo skoro vůbec slyšet.
    "Na tvém místě bych si našla lepší místo k ponocování dnešní noci, přeci jen bouře která se blíží možná obrátí celý les vzhůru nohama," vydechnu a upřu své rudé oči na mladíka, kterého jsem si prohlížela od hlavy až ke kotníkům, než se mile pousměji. Přeci jen jsem ho nepřišla děsit, ale spíše varovat. Nu a také jsem nechtěla znít nepřátelsky.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 04:04

Prodírám se tím lesem a najednou jsem uslyšel ženský hlas, který mě varoval před tím že začne bouřka, což jsem věděl, ale ten ženský hlas jsem vůbec nečekal a lekl se. Rychle jsem se otočil abych zjistil kdo to je a zda mi nechce ublížit. Bohužel se mi zamotaly nohy a já spadl na studenou zem...
    "Sakra! To se mi stává vždycky... takhle podoba je fakt hrozná...!" zanadávám si nahlas a přeměním se do své démonické podoby... Nyní jsem se díval na poměrně malou dívku... sice byla pod pláštěm, ale to mě nezastavilo v tom abych viděl jak je krásná...
    "Nemůžeš mě takhle děsit..." řekl jsem zmateně ještě z toho pádu, ale nezdála se nepřátelská a tak jsem byl v klidu.
    Mezi blesky jsem zahlídl její obličej... vypadala jako člověk a tak jsem si nebyl jistý zda je to démon nebo že by sem zabloudil člověk ?
    "Nevypadáš moc jako démon... Nejsi třeba náhodou člověk?" zeptal jsem se zvídavě.
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 04:32

Sotva jsem na mladíka promluvila, lekl se a při pokusu o rychlou otočku čelem ke mě sebou sekl na zem. Chvíli jsem ho mlčky pozorovala, než jsem se tiše zasmála.
    "Omlouvám se nebylo to v plánu," odpovím mu na jeho poznámku o tom že ho nemohu tak děsit a když se promění, okamžitě pochopím jeho poznámku o lidské podobě. Takže to nebyl člověk byl to... démon? Nemohla jsem si tím být jistá, ale na bestii nevypadal a nebyl agresivní, navíc měl logické uvažování a vůbec... asi by se bestie neprocházela v lidské podobě v lese a... co tady vůbec hledal? Z myšlenek mě vytrhne až jeho hlas, kdy se tázal na to jestli jsem člověk a že jako démon moc nevypadám.
    "Kdo ví? Poslední dobou je v  podsvětí stále těžší odhadnout kdo kým vlastně je," pousměji se a rozhodnu se k mladíkovi přistoupit blíž, tedy teď už vlkovi, který si mě prohlížel zvědavýma očima. Byl teď zhruba stejně vysoký jako já.
    "Proč se tady touláš a vůbec... nepřipadáš mi jako vlkodlak," vydechnu a až teď mi dojde, že jedním možná je. Přepadne mě lehká panika, ale nakonec se uklidním a pozorně neznámého sleduji. Kdyby se o něco pokusil, zabiju ho.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 04:45

Na mojí otázku mi pořádně neodpověděla takže jsem si nebyl pořád jistý zda je to démon nebo člověk, nakonec přistoupila blíž a já jí krásně viděl do očí které měla rudé... byly krásné až se mi z toho tajil dech...
    Zeptala se mě proč se proč se toulám po lesích... sám jsem to moc nevěděl, prostě jsem si chtěl pročistit hlavu a při toulání v lese to pro mě bylo tak nějak přirozené.
    "Chtěl jsem si trochu pročistit hlavu před tím než půjdu do světa lidí kvůli kontraktu" řekl jsem trochu sklesle protože mi bylo trapné že mám trochu strach se tam vypravit...
    "a kdo ví jestli jsem vlkodlak? poslední dobou v podsvětí je přeci stále těžší odhadnout kdo je kým ne ?" pokračuji žertovně "musíme se jít schovat než začne pršet..."
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 05:07

Poslouchala jsem ho a musela se pousmát nad tím, když mi mou poznámku vrátil. Bylo to milé a vtipné gesto a proto mi to nijak nevadilo. Zhluboka se nadechnu a na krátkou chvíli pohlédnu nad sebe abych se skrze koruny stromů zadívala na temnou oblohu, která se neustále leskla pod množstvám blesků, které neubývaly. Najednou se do mě opře prudký vítr, který mě donutí udělat krok dozadu, než mi odfoukne kapuci z tváře i hlavy a mé bílé vlasy si najdou okamžitý únik z od kápě, která pokrývala celé mé tělo. Ihned si chytím dlouhou ofinu aby se mi nedostala do očí a strčím si ji za ucho.
    "Máš pravdu. Tahle bouře bude opravdu nepěkná. Znám cestu k mestu, mají tam dobrý hostinec a určitě budou mít volné pokoje k přepsání," navrhnu. Nebyl pro mě problém zorientovat se v lese a dovést nás tam, navíc sama jsem zařínala mít respekt z bouře, která se blížila.
    "Kdyby jsi byl vlkodlak, už tady nestojím," pousměji se a nakonec se ještě o něco víc přiblížím k vlkodi, kterého si pořádně prohlédnu.
    "Jsem upírka, Ireth... jméno mé," vydechnu s lehkou polklonou a vůbec se tím faktem netajím, nepotřebovala jsem to a nestyděla jsem se za svůj čistokrevný původ.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 05:31

Zafoukal velký vítr a dívce to odfouklo kápi z hlavy... měla nádherné bílé vlasy a v tu chvíli jsem se do ní zamiloval... byla tak nádherná že nešlo odolat, ale nic jsem na sobě nedával znát, protože jsem jí teprve poznal a asi by to bylo i značně nemístné.
    Řekla že zná cestu k městu a že mě tam dovede s čímž jsem ihned souhlasil, protože v tom proklatém lese jsem se vůbec neorientoval... byla moje záchrana... déšť se mohl kdykoliv spustit.
    Pak řekla že kdybych byl vlkodlak tak by tu už nebyla a začala si mě prohlížet... na to už jsem si zvykl protože si mě takhle prohlíželo už spoustu lidí.
    Ale dost mě překvapilo to když jsem slyšel že je upírka... o těch jsem slyšel jen z vyprávění mé učitelky a tak jsem byl zvědavý jaká asi je?
    "Ireth je pěkné jméno.." podotknu "umm.. než vyrazíme vypadáš docela zvědavě... nechceš si mě třeba pohladit ?" pokračuju s vidinou toho že by mě někdo hladil tak jak to dělávala moje mamka, což jsem naprosto miloval.
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 05:44

Sledovala jsem ho svýma rubínovýma očima a přemýšlela nad nejrychlejší cestou k hostinci. Přeci jenom vypadal naléhavě a já začínala naléhat také. Sama jsem nechtěla zmoknout a docela jsem se těšila až se natáhnu do postele. Po tom celodenním cestování jsem byla utahaná, spíše po psychické než fyzické stránce. Navíc jsem byla upírkou, nepotřebovala jsem spánek ale protože jsem navykla spoustě lidským zvykům, spát jsem chodila. Pochválí mé jméno a tak se na něj usměji a přistoupím ještě o kousek blíž, přeci jen jsem byla zvědavá a chtěla jsem se dotknou jeho srsti, přestože by mě mohl kousnout... Ne, netvářil se agresivně a kdyby se o něco přeci jen pokusil stihla bych uhnout. Co mě ale překvapí, bylo když... mě doslova vybídne k tomu abych ho pohladila. On mi snad čte myšlenky? Zvednu ruku, kterou si dám před pusu než se rozesměji, avšak jen krátce než udělám dlouhý krok k němu a položím ruku na jeho srst na krku.
    "A jaképak je tvé jméno?" zeptám se po chviličce a zabořím prsty trochu víc do jeho srsti, která byla tak heboučká.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 05:59

Když jsem jí vybídl k tomu aby si mě pohladila, tak se na chvilku zasměje a pak přistoupí blíž a začne mě hladit na krku... bylo to moc příjemné. Naprosto jsem to miloval a nemohl se nabažit...
    Málem jsem si ani nevšiml že se mě zeptala na jméno... chvíli jsem mlčel a pak jsem řekl " jmenuji se Khargo." celým jménem jsem se nechtěl zaobírat protože jsem si užíval to jak mě hladila, což se prohloubilo když zabořila svoje prsty víc do mé srsti...
    "hmm... vypadá to že se ti moje srst líbí... tak za to že mi ukážeš cestu do města se na mě můžeš svézt a užít si mojí srsti víc pokud chceš... tebe bych měl unést levou zadní" řeknu a přikrčím se aby si mohla nasednout... popravdě jsem doufal v to že bude souhlasit a že mě bude hladit mnohem víc protože to bylo tak senzační a tak dlouho mi to chybělo... v hlavě jsem si říkal ať hlavně nepřestává...
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 06:10

Byl legrační, nevím proč i způsob jakým mluvil mě v mižku pobavil. Vypadalo to že si opravdu užívá mé hlazení a chvíli mi připadal jako velké, přerostlé štěně. Ušklíbnu se nad tou představou a věnuji jeho srsti ještě několik pohlazení, než se mi představí jako Khargo.
    "Zvláštní a přesto půvabné méno," vydechnu a sotva tak udělám, ozve se že mě na sobě sveze, pokud mu ukážu cestu do města. Byla pravda, že jsem tak také měla namířeno a tak jsem v tom neviděla problém.
    "Nevidím v tom problém, povedu tě," vydechnu a sotva se přikrčí, ladně se odrazím od země a usadím se na jeho hřbetu. Bylo to zvláštní a přesto mi to tolik připomínalo ssezení na Irionovi, i když tohle bylo něco trochu jiného. Jednou rukou se chytím jeho srsti, zatímco druhou začnu vlka tak nějak automaticky hladit po srsti. Ihned na to mu ukážu směr a začnu mu dávat instrukce, baych nás oba dva vymotala z lesa. Stále jsem byla zvědavá co je zač, ale nechtěla jsem to na něj vybavil po cestě, přece jenom jsem se musela soustředit na okolí stejně jako on.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 06:25

Řekla mi že mé jméno je zvláštní a přesto půvabné, což potěšilo a dokonce přijala mojí pozvánku na to abych jí svezl... vyskočila mi na záda tak ladně že jsem mohl jen stát a koukat, ale z mých myšlenek mě vytrhly její instrukce kudy mám jít abych nás dostal z lesa... snažím se jít co nejrychleji a přitom si užívat to senzační hlazení, které jsem doufal že nikdy neskončí...
    Už jsme byli na kraji lesa a já uviděl světla města o kterém mluvila...
    "Už vidím světla! Teď se drž." zavolám na ní a rozběhnu se co největší rychlostí k městu protože jsem začínal cítit vodu ve vzduchu... déšť byl blízko a já za žádnou cenu nechtěl zmoknout navíc mi bylo jasný že Ireth určitě také nechce zmoknout a proto jsem se snažil dvakrát víc.
    Přes to všechno nebe krásně osvětlovaly velké blesky, které jsem snad nikdy neviděl... byl to krásný pohled, když jsme běželi dolů k městu.
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 06:39

Byla jsem na rychlost zvyklá, přeci jenom jsem byla upírkou a rychlost byla jednou z věcí, kterou jsem využívala i v boji. Navíc se na Khargovi sedělo pohodlněji než na Irionovi a tak se nad tou myšlenkou pousměji a když se zastaví na kopci s tím, že vidí světla města, rázněji jej pohladím po srsti. Vážně jsem se... projížděla na obřím vlkovi? No už to tak bude Ireth. Podsvětí mě čím dál více překvapovalo a cítila jsem se tu opravdu jako doma.
    "Neboj se, já jenom tak nespadnu," odpovím Khargovi když mě upozorní na to abych se držela pevně a orpavdu rychle vystřelí směrem k městu. Samotnou mě překvapila jeho rychlost, ale hádala jsem že čtyři nohy udělají prostě své. Užívala jsem si vítr, který mi pročesával vlasy které vlály někde za mnou a culila jsem se. Dokonce jsem stíhala užívat si tu podívanou nad našimi hlavami a než jsem se nadála, ocitli jsme se ve vesnici. Navedu svého společníka až k venkovním dveřím od hostince a sotvaz něj seskočím, dopadne na mě první dešťová kapka.
    "Tak tady to je jak jsem slíbila," odpovím a pohladím vlka po srsti, než od něj trochu poodstoupím a zadívám se na něj.
    "Půjdeš dovnitř? Mohla bych tě za tu jízdu třeba pozvat na...skleničku?" zeptám se po chviličce.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 07:04

Dojeli jsme k hostinci a Ireth ze mě seskočila... se slovy že jsme tu jak slíbila mě ještě pohladila. *Takže tohle je konec hlazení ?* pomyslel jsem si... bylo to trochu smutný protože jsem si to moc užíval a teď to mělo přestat...
    Najednou se mě zeptala jestli nepůjdu dovnitř, že by mě mohla za tu jízdu na něco pozvat...
    mě zazářili oči... "Ano, jistě rád si s tebou dám skleničku." řeknu nadšeně "ale to svezení bylo za to že jsi mě dovedla do města, protože jsem v tom lese byl naprosto ztracený, takže platit budu já..." pokračuji a s úsměvem se přeměním do lidské podoby, abych nevystrašil démony uvnitř...
    Když vejdeme dovnitř hned začnu hledat stůl ke kterému by jsme si mohli sednout...
    Měli jsme štěstí a jeden stůl pro dva byl volný docela blízko baru. Po příchodu ke stolu jsem dámě po vysunul židli, aby si mohla sednout... přesně tak jak mě to učili v mé šlechtické rodině s tím rozdílem že to v lidské podobě bylo asi tisíckrát jednoduší než když jsem to trénoval ve své démonické...
    pak jsem si sedl naproti Ireth.
    "Tak co by jsi si dala?" zeptám se a zvědavě se na ní podívám, protože jsem měl za to že upíři pijí jenom krev...
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 14:26

Sledovala jsem ho a očekávala nějakou odpověď, která nakonec přišla. Obeznámil mě s tím že si dá skleničku rád a také že platí on, na čež jenom přikývnu a rozhodnu se po nepřemlouvat. Přeci jenom bobý kdo nabízí, blbější kdo nebere. S úsměvem sleduji jak se proměni, do své lidské podoby a já si ho až teď mohla pořádně prohlédnout. To co mě zaujalo byly jeho zelené oči, které se rozhlížely po místnosti sotva co jsme do hostince vstoupili. Brzy jsm našli nějaká vhodná místa a tak jsem se usadila za Khargovi pomoci, což nebylo nutné ale nechala jsem ho v té omylné představě, že mi na vystupování záleží.
    "Myslím že si dám nějaké to saké," pousměji se na svého spoleníka a ohlédnu se po hostinci. Nebyl nejhorší ale byla jsme zvyklá na ty, které byly u nás na západě a lidem tam, se to taky nevyrovnalo. Nakonec se znovu ohlédnu n svého společníka a krátce se pousměji.
    "Už mi sdělíš co jsi za rasu, pane tajemný?" zasměji se jeho směrem po chviličce.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 14:43

Rozhodla se po saké, což bylo víno které jsem nikdy neměl a tak jsem byl zvědavý jak to asi může chutnat... a proto jsem mávl na démona který obsluhoval a po té co přišel tak jsem pro nás pro oba objednal to co si Ireth přála.
    Pak se mě zeptá jestli jí sdělím co jsem za rasu... to označení kterým mě nazvala se mi moc líbilo ale musel, ale už jsem to nemohl tajit a ani mi nevadilo jí to říct. A měl jsem štěstí že jsem seděl, protože její úžasný smích by mě snad dostal do kolen jen jsem to na sobě nedával znát.
    "Jsem Aurín... jen trochu zvláštní... nedokážu vytvořit aurínskou zbraň z nějakého důvodu... ale po kontraktu by to mělo být prý v pořádku a nějakou formou bych jí měl moci vyvolat... a tak se připravuji na cestu do světa lidí, abych mohl s někým uzavřít kontrakt..." rozpovídám se o sobě... nemyslel jsem si že mám důvod cokoliv před ní skrývat a tak jsem s ní mluvil naprosto na rovinu.
    Po chvilce nám démon donesl saké...
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 14:54

Sledovala jsem jak okolí hostince tak svého společníka a přemýšlela. Doufala jsem, že se počasí nějak umoudří a budu moci co nejdříve vyrazit domů. Také bych měla nějak dát vědět že jsem v pořádku a... No jo! Já vlastně nechala generála bloudit bůh ví kde? Určitě mě teď hledá a dá mi to potom pěkně sežrat. Ta myšlenka byla vtipná a tak když před sebe dostanu skleničku s pitím, jaké jsem si přála, natáhnu se pro ni abych z ní upila.
    "Zvláštní ale tak nějak tě chápu. Proč ses rozhodl vydat hledat zrovna do lidského světa? Řekla bych že i pro démony je to tam nezepečné, obzvláště poslední dobou," vydechnu a znovu si prohlédnu svého společníka. Vypadal mile a viděla jsem na něm že hovoří na rovinu a tak jsem se k němu rozhodla chovat stejně.
    "Abych pravdu řekla, kontrakt tě k dané osobě zavazuje jenom dovednostmi a schopnostmi není tomu tak? I tak tě obdivuji, vypravit se do lidského světa chce hodně odvahy. Ke kterému království vůbec patříš?" zeptám se po chviličce opatrně a trochu zvýdavě. Přeci jen jsem chtěla vědět s kým mám to dočinění popíjet saké v neutrálních zónách.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 15:20

Přinesli nám pití a tak jsem si hned vzal jednu skleničku a Ireth mi řekla že to tak nějak chápe a že svět lidí je poslední dobou nebezpečný i pro démony.
    "No jo já vím, proto se tam i trochu bojím jít... ale moje rodina mě nutí do toho kontraktu a nechtěli abych ten kontrakt uzavíral s démony takže hledám někoho kdo není démon... Vážně nevím jaký je lidský svět." řeknu trochu smutně a napiju se.
    "Můj kontrakt je trochu jiný protože sváže mojí duši s duší toho kdo ho se mnou udělal, ale tenhle jsem jediný kdo takovýhle kontrakt může vytvořit, takže o tom nemáme moc informací... jen vím že to mezi mnou a tím druhým vytvoří silnější pouto a já se budu moct měnit v Aurínskou zbraň která by měla být potenciálně silnější než ty normální, jelikož bude tvořená z celé mé duše, ale jako všechno to určitě bude mít svá rizika... přeci jen svázání duší není lehká záležitost, ale jinak by to mělo být dost podobné normálnímu kontraktu ohledně těch dovedností a schopností... nebo to alespoň říkali u mě doma než jsem odcházel..." řekl jsem v klidu a dopil celou skleničku protože jsem začal mít pocit že takový kontrakt by se mnou nikdo vytvořit nechtěl... asi jsem vypadal trochu sklesle...
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 15:28

Bylo to zvláštní, vyposlechla jsem si celý příběh o jeho kontraktu a jenom jsem na něj tiše koukala a přemýšlela. Najednou však sklopil pohled do stolu a vypadal smutně. Chtěla jsem ho rozveselit a tak se na něj pousměji, než se postavím obejdu si stolek a věnuji mu uklidňující masáž na ramenou.
    "Tvá rodina tě do toho nutí? Neměl by jsi se spíše rozhodovat co chceš ty sám?" zeptám se po chviličce a stále jsem přemýšlela nad jeho kontraktem, nic takového jsem v životě neslyšela a to už jsem poboku s démony žila nějakou dobu a přeci jen... I můj manžel býval čistokrevným Aurinem, než v sobě objevil i tu magickou část.
    "Lidský svět není špatným místem a určitě tam mnoho bytostí najdeš, jen... tě varuji předem. Hledej dobře, jak jsi říkal svázání duší není jednoduchá záležitost a pokud narazíš na někoho kdo tě budej enom využívat... nevím, moct uzavřít kontrakt je vzácná věc tak ji neuspěchej," uškllínnu se a ještě chvíli věnuji pozornost jeho ztuhlým ramenou, než se zase vrátím zpět ke stolu a kopnu do sebe celou skleničku saké.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 15:44

Po otázce jestli bych si to neměl rozhodovat sám tak jsem se cítil trochu špatně protože jsem věděl že mě do toho nutí kvůli tomu abych v životě něco dokázal, přeci jen Aurín bez své zbraně je jako tělo bez duše... Pak Ireth začala mluvit o tom že lidský svět není špatným místem ale musím si najít dobrou bytost ke kontraktu abych nebyl zneužitý... Hlavou mi prosvitla šílená ale přesto zajímavá myšlenka... proč bych se nemohl zeptat Ireth jestli by se mnou neuzavřela kontrakt ? přeci jen je to moc milá a krásná upírka a měl bych spoustu možností s ní trávit čas... posbíral jsem všechnu odvahu
    "Umm... vím že jsi teď mluvila o tom že bych to neměl uspěchávat, ale napadlo mě..." chvíli se odmlčím "napadlo mě jestli by jsi nechtěl vytvořit kontrakt ty se mnou... jsi upírka takže by mé rodině nemělo vadit kdybych uzavřel kontrakt s tebou a navíc mi připadáš jako moc hodná a milá dívka takže si nemyslím že by jsi mě jen využívala... a já bych použil všechnu svojí sílu abych ti pomohl dosáhnout tvých cílů... Co ty na to ? Nezní to přeci jako špatný nápad ne ?" pokračoval jsem s lehkou nejistotou v tónu protože mi bylo skoro jasné že to nevyjde a možná dokonce odejde...
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 22/7/2018, 15:50

Bylo příjemné a zvláštní si sněkým jenom tak povídat a docela jsem si to i užívala. Chtěla jsem ho nějak navést na to aby byl opatrný, ale když se dlouze odmlčí a na chvíli vypadal že sám bloudí v myšlenkách, nechám jej a jenom si objednm další sklenici dobrého saké. Venku to začínalo být divoké, slyšela jsem jak kapky začínají burácet do stěn hostince a hromy byly k nepřeslechnutí. V tu ránu mi Khargo sdělí svůj nápad a tak se na něj krátce zamračím.
    "Jsi si opravdu jistý, že chceš uzavřít kontrakt s někým koho jsi poznal před pár minutami? Vždyť o mě nic nevíš, stejně jako já nevím nic o tobě a člověku kterému nedůvěřuji... jenom tak nenabídnu svou duši," vydechnu zadívám se Khargovi do smaragdových očí.
    "Musíš být nejspíš opravdu mladý a nezkušený," vydechnu potichu a nespouštím z mladíka oči.
    "Co kdybych byla tvůj nepřítel a pokusila se tě zlákat do pasti a nakonec zabít?" položím mu jednoduchou otázku.
    Khargo
    Khargo

Příspěvek pro Khargo za 22/7/2018, 16:03

Na její zajímavou odpověď o tom jestli jsem si jistý zda chci vytvořit kontrakt s někým koho jsem teprve potkal a že by jen tak nenabídla duši někomu o kom nic neví... to mě moc nezarazilo protože jsem to naprosto očekával, ale byl jsem rád že neodešla...
    Zadívala se mi do očí a já pociťoval lehounký strach z toho jak to všechno dopadne...
    Až na její poznámku o tom že jsem mladý a nezkušený jsem se začal trochu smát...
    "Jo to asi jsem... to poslední dobou slýchám docela často, přeci jen mi je teprve 21." řeknu s úsměvem na tváři... trochu mě to uklidnilo a já se mohl plně soustředit na otázku, která následovala...
    "Co bych dělal kdyby jsi byla nepřítel a zlákala mě do pastě a zabila ? No pravděpodobně bych umřel... ale nevím občas se prostě řídím podle instinktů a už jsem si takhle jednou našel dobrého přítele navíc mi nepřijdeš jako někdo kdo by mě chtěl zabít" odpovím s úsměvem protože si vzpomenu jak jsem v hospodě srazil Fena a jak jsme se spolu vydali na cestu...
    "Ale chápu tvoje důvody... bylo ode mě trochu naivní myslet si že by jsi se mnou vytvořila kontrakt po tak krátké době co jsme se poznali... když můžu být tak riskantní... já jen chci být silnější abych mohl ochraňovat ty na kterých mi záleží..." řeknu trochu sklesle a mávnu na obsluhujícího démona aby mi přinesl další pití.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 09:50