Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    4. Vánoční úkol

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    4. Vánoční úkol Empty 4. Vánoční úkol

    Příspěvek pro Admin 13/12/2017, 19:26

    Tak jo, letos jsme vás s tímhle úkolem opravdu nešetřily a skryly jsme všechny vánoční hvězdy opravdu dobře Twisted Evil takže jsem zvědavá jak si s tímhle poradíte a jak moc úspěšní budete v hledání. O co se tedy jedná tentokrát?

    Po stránkách naši krásné Atreii jsem schovala vánoční hvězdy, vypadají takhle:
     4. Vánoční úkol Snowflwgw

    A co je tedy vašim úkolem? Najít hvězdy na jednotlivých stránkách a na email mi pošlete jejich umístění (stačí mi název stránky, například... podstránka s názvem: "Ke hře, Registrace..." apod.

    Celkově jich můžete najít 11, z nichž jedna je jako vždy bonusová ale za to těžká k nalezení. Za její nález ale ode mě dostanete malinkatou odměnu v podobě 100 safírů.  Razz

    Ale poradím vám aby jste nehledali tam kde nemáte. Vánoční hvězdy nejsou v profilech hráčů ani v systémových postavách,dokonce je nenajdete ani u ras a ani na forku. A já vám už teď popřeji jenom úspěšné hledání. Opět posílejte příspěvky na email: Atreia@post.cz a nezapomeňte se podepsat Like a Star @ heaven

      Právě je 9/5/2024, 19:32