Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  10. Vánoční úkol

  Admin
  Admin
  Admin

  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  10. Vánoční úkol Empty 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Admin za 26/12/2017, 23:46

  Jako poslední úkol v eventu jsme Vám připravili takovou oddechovku.
  Tedy připravili jsme Vám otázku.

  Co dělá Vánoce Vánocemi?

  Své odpovědi posílejte sem. Budu jedině ráda, když odpověď rozvinete a nebude jen jednoslovná.
  Jak jistě víte, správných odpovědí je plno, takže věřím, že poslední úkol splníte levou zadní všichni. Proto to maličko ztížíme. A to stylem: Kdo dřív přijde, ten dřív mele.
  Proto odpovědi, které se budou opakovat nebudou uznané. Každý tedy odpovězte jen jednu odpověď, ale rozvinout se dá i tak.

  Abyste se neděsili, že po Vás chceme něco hrozného, tak první odpověď již máme připravenou jako ukázkovou a zároveň mou.

  Budu ráda, když se mnou necháte inspirovat na rozvitější odpovědi.

  Také bychom Vám rádi sdělili, že event se bude ukončovat a vyhodnocovat během dne 10.1. 2018
  Mirys Stellae de Caelo
  Mirys Stellae de Caelo
  Admin

  Posts : 1976
  Join date : 01. 05. 17

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 27/12/2017, 00:04

  Podle mě je na Vánocích nejdůležitější rodina. To je to, co na Vánocích opravdu miluju. Sejde se rodina, všichni jsou na sebe hodní (tedy měli by být) a jsou spolu. Zároveň to pro mě znamená, že nikdo nedrží v ruce mobil, ani nesedí u počítače či jiné elektroniky. Jsme prostě s rodinou, bavíme se, kuchtíme, zdobíme atd. Prostě jsme spolu a vnímáme se.

  //Schváleno administrátorem,
  Alexander
  Reina Yoshiko
  Reina Yoshiko

  Posts : 27
  Join date : 18. 11. 17

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Reina Yoshiko za 27/12/2017, 14:51

  Myslet na osoby sobě blízké, pokud zrovna nelze být po spolu, bez svárů, nepracovat během té doby, relaxovat a určitě mít k dispozici bramborový salát s řízky. Je jedno jakými řízky. Bramborový salát samozřejmě po domácku dělaný, kdy v něm jsou kolikrát přísady, jaké si kdo sám zvolí, aby jemu osobně chutnal. Špatná volba kupovaného, ale jsou-li finance jen na něj, i ten postačí.

  //Schváleno administrátorem, 
  Mirys
  Sangmin
  Sangmin

  Posts : 243
  Join date : 08. 06. 17

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Sangmin za 27/12/2017, 23:59

  Vůně vánočního cukroví a jehličí ze stromečku, který obvykle svítí těmi nejjasnějšími barvami. Kde kdo si ještě k tomu zavěšuje jmelí, aby se pod ním mohl políbit se svojí drahou polovičkou. Je nádherné, když jsou Vánoce klidné a pohodlné, ale ještě je lepší to, když je můžeme strávit ve společnosti zvířat, protože ta by se neměla o Vánocích opomíjet. Spokojený pes, kočka nebo kůň, to už je jedno, zvíře jako zvíře potřebuje naši lásku a neměli bychom ho zavrhnout ^^

  //Schváleno administrátorem, 
  Mirys
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Zareth za 1/1/2018, 16:23

  Podle mého názoru Vánoce nejsou o cukroví, kapru nebo stromečku. Dokonce nezáleží ani na tom, kde je trávíme. Důležité je, dokázat si na sebe udělat čas a společně ho prožít. Odpočinout si od každodenního shonu a umět si užít ty poklidné chvíle. Ať už je to pečení cukroví, či balení dárků. Znamená to tedy, že chudá rodina nemůže mít pěkné a příjemné Vánoce? Ba naopak! I Štědrý večer se bez drahých dárků a mohutného stromu obejde. Někdy je lepší zpívat koledy a smát se společným příhodám, nežli promrhat cenný čas zkoušením na počítači nové hry, kterou přinesl Ježíšek. Krásné Vánoce nemusí být dokonce ani právě na Štědrý večer. Když se s nejbližšími přáteli sejdeme i pár dní poté, můžeme nastolit skvělou Vánoční atmosféru za vůně skořice a tepla svíček. Rodina přeci nekončí krví.

  //Schváleno administrátorem, 
  Mirys
  Laureen
  Laureen

  Posts : 217
  Join date : 06. 01. 18

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Laureen za 7/1/2018, 00:07

  Vánoce tvoří rodina, je jedno, kolik dárků a jídla máte, bez rodiny a přátel není co oslavovat. Vánoce jsou oslavou zrození, ne nakoupení nejlevnějších dárků a jejich schovávání pod stromek. Kdo nemá rodinu, má blízké přátele a s opravdovými přáteli se můžete kdykoliv vidět i na vánoce. Já osobně bych byla mnohem radši, kdyby se u nás doma alespoň jednou na vánoce nikdo nehádal, než abych měla pod stromem hodně dárků...protože uplatit nás jako potomky dary, abychom přehlíželi manželskou krizi, je trapné.

  //Schváleno administrátorem,
  Alexander
  Alexander
  Alexander

  Posts : 509
  Join date : 30. 05. 17

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Alexander za 7/1/2018, 06:46

  Vánoce jsou o rodině. O tom že se všichni sejdou u jednoho stolu, společně pojí, popřejí si a užívají dokud mohou. Bez zbytečných hádek, beze sporů, je to den který dokáže spojit lidská srdce opět dohromady nehledě na to co se dříve dělo. Je to den, kdy lidé dávají starosti za hlavu a navzájem si odpouští. Vánoce jsou kouzelné, přesto svým způsobem tajemné. Kdo by neměl rád vůni svíček a cukroví na stole? Je hezké jak vzájemná snaha a spolupráce dokáže vytvořit tak nádhernou atmosféru. A co teprve ozdobený stromeček nebo krb, maličkosti jako jsou vánoční řetězy, světélka. Když člověk přijde domů a uvidí všechnu tu výzdobu a dobrou náladu, je mu hned lépe. A vánoce jsou svátkem všech. Cítit se dobře ve společnosti lidí, které jednoduše milujete, už to je vánočním dárkem samo o sobě. A ty hmotné dárky? Ty jsou jenom doplňkem příjemného večera a mají v nás vzbuzovat potěšení. Ale středem rozhodně nejsou tak jak si to dnes většina lidí myslí. Je to smutné ale rok od roku ztrácí vánoce své kouzlo a jejich skutečný význam, který má rodinu dávat dohromady se ztrácí a mnohdy právě rodiny samotné... rozbíjí. Vánoce se stávají příliš peněžité a všem jde jenom o dárky, až na nějaký cit zapomínají.

  //Schváleno administrátorem, 
  Mirys

  Sponsored content

  10. Vánoční úkol Empty Re: 10. Vánoční úkol

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 17/10/2019, 02:06