Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Sangmin + Chin-Min

    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 21/6/2017, 21:39

    ,,Uhm... aha.." Zamrkal jsem překvapeně očima a podíval se kolem taky. ,,Najde se Minnie, neboj se," pousmál jsem se a pohladil ho, kdy jsem ho políbil na čelo a pohladil jej po tváři. Nechtěl jsem, aby byl smutný. ,,Dosnídej... abys neměl hlad," pousmál jsem se a políbil ho.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 21/6/2017, 21:47

    Kývl jsem a dojedl, kdy jsem dával i Sangiemu. "Mohu na tobě teda něco zkusit?" ZAmrkal jsem roztomile očima a olízl mu nos.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 21/6/2017, 21:48

    ,,Dobře, ale nejdříve mi řekni, co na mně chceš zkoušet," zasmál jsem se a zvědavě se na něj podíval, kdy jsem ještě dopil kakao a naklonil hlavu na stranu, kdy jsem zamrkal očima roztomile a vyšpulil rty.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 21/6/2017, 21:57

    "Mh... Uvidíš!" ZAsmál jsem se a soustředil se. Zapomenutí... Zapomenutí... "Zkus něco vykouzlit..." Vydehcl jsem, ale stále se soustředil na Zapomenutí. Schválně, jestli mi to půjde...
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 21/6/2017, 22:01

    Zamrkal jsem překvapeně, ale zasoustředil se. ,,Edge!" Řekl jsem, když to nešlo a luskl prsty. ,,Hej, co to?!" Vykulil jsem oči a znovu luskl prsty. Co mi to udělal?! ÍÍííí to jsem nečekal! To není fér! Vyšpulil jsem rty. ,,Pořád tě mohu alespoň zlechtat!" zasmál jsem se a zase luskl prsty, ale pořád nic.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 21/6/2017, 22:14

    NAdšeně jsem zamrkal a soustředil se ještě chvilku. Takže to funguje! "Zkusil jsem tě zbavit schopností!" Zasmál jsem se a přestal a dal mu pusu.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 21/6/2017, 22:22

    Vyšpulil jsem rty. ,,To je ale podlost!" zasmál jsem se a kousl ho do nosu, kdy se v tu chvíli nad mojí hlavou utvořila dýka. ,,Ech, pořád jsem na to myslel," zasmál jsem se a povalil Mina do postele, kdy jsem ho přilehl a nevinně se zazubil. Políbil jsem jej na nosánek a jemně mu špičku skousl.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 21/6/2017, 22:48

    Vykulil jsem oči nad dýkou a trošku jsem vyjekl, když mě povalil do postele. "Když dáš tu dýku pryč, můžem zopakovat to co včera v noci..." Zamrkal jsem a pohladil ho po tváři. "A jsem pořád nahý a ty ne, to se mi nelíbí..." Zamračil jsem se a pískl na plyšáky, kdy jsem jednoho nechal zalézt Sangiemu do gatí.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 21/6/2017, 23:17

    Všiml jsem si, že se lekl té dýky, no, vykulil rovnou oči! Taky trochu vyjekl. ,,Aww... ta dýka zmizí za chvilku sama," zasmál jsem se. Teda možná no! Zopakovat to včerejší.. Olízl jsem si rty a políbil ho. Uniklo mi, že je nahý! A když se zamračil, věděl jsem, že je zle! V další chvíli se na mě vrhli plyšáci a jeden mi vlezl do gatí! ,,Áááá neee prosím!" začal jsem se smát a rychle odskočil od Mina, kdy jsem začal plyšáka chytat.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 22/6/2017, 23:25

    Začal jsem se smát a hodil jsem přes sebe deku. "Ale jo, ale jo... Sundejte mu ty kalhoty!" Poručil jsme s úsměvem plyšákům. Ti začali Sangiemu tahat kalhoty dolů. Zašklebil jsem se a sledoval to.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 23/6/2017, 11:28

    Pískal jsem smíchy. ,,Protego!" Vyjekl jsem a nadskočil, kdy jsem utekl od plyšáků, zrušil bariéru a skočil Chinovi na gauč, kdy jsem ho začal lechtat.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 23/6/2017, 11:48

    Začal jsem se chechtat a snažil se ho dostat od sebe. "Ty prevíte!" Zabručel jsem a zmáškl mu nos.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 23/6/2017, 12:52

    Smál jsem se a kousl ho do nosu. ,,Já jsem prevít? To ty!" Vyplázl jsem se smíchem na něj jazyk a pohladil ho po jeho rozkroku, kdy jsem se nevinně usmál a dál ho lechtal.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 4/7/2017, 14:18

    Zasténal jsem, když mě pohladil po rozkroku. "Nech mě.." ZAbrblal jsem a kousl ho do nosu, kdy jsem se smál. "Musím si dojít na nákup.." Vydechl jsem. "A kouká na nás tvůj kůň!" Zamračil jsem se, rychle si sedl a zabalil se do deky.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 4/7/2017, 15:02

    Musel jsem se zákeřně usmát, když zasténal, ale pak mě kousl a smál se. ,,Gomene," zazubil jsem se a olízl mu tvář. ,,Dobře, půjdu s tebou... a... měl bych si dojít pro věci... domů..." Zamrkal jsem a usmál se, kdy jsem ho pohladil po tváři. ,,Za to já nemůžu!" zasmál jsem se a podíval se do okna, kde stál vraník. ,,Navíc, koně před sebou mají slepý bod..." Smál jsem se a svalil se na gauč, kdy jsem se smál. ,,Ale udělám pro něj něco, kde bude moci být, aby tě nestrašil," zazubil jsem se, sedl si a políbil ho na spánky.
    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 4/7/2017, 16:56

    Ten kůň jak nás sledoval byl fakt děsivej! "Asi žárlí..." Vydechl jsem a natáhl se pro boxerky a košili a kalhoty. "Tak jo, tak se stavíme u tebe, pak nakoupíme a mohli bychom udělat nějakej přístřešek pro toho tvého koně.." Usmál jsem se a pohladil Sangieho po tváři, kdy jsem vyšpulil rty jako ryba
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 4/7/2017, 18:30

    ,,Tak... je se mnou už takových let... ale on si zvykne, já si s ním promluvím," usmál jsem se a vstal, kdy jsem Chinnieho pohladil po zádech, ale protáhl se. ,,Dobře, ještě že umím zásadní zmenšovací kouzlo, jinak bych asi všechny ty věci nepobral a byl ověšený jako vánoční stromeček!" zasmál jsem se a pak se podíval na jeho rty, které vyšpulil. Zazubil jsem se a dlaně přitiskl na jeho tváře, kdy jsem mu dal na rty dlouhý polibek a jemně mu rtíčky olízl. ,,Chutnají náramně," šeptl jsem s úsměvem a odtáhl se, kdy mi zářily oči.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 5/7/2017, 11:46

    "Protože já chutnám náramě celý!" Zahihňal jsem se a kousl ho do nosu. "Někdy bych se měl stavit do nebe za rodiči..." Zamrkal jsem a dal mu pusu. "Ale teď ti pomohu s těma věcma..." Usmál jsem se nadšeně a rozcuchal ho.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 5/7/2017, 12:03

    ,,Jo, to máš pravdu," zasmál jsem se a pohladil ho po vlasech. ,,Dobře, až půjdeš, postarám se o tvůj domek s veškerou péčí," usmál jsem se a dal mu pusu na nos, kdy jsem jej pohladil po tváři. Pak mě rozcuchal! Zamrkal jsem a vyšpulil pusu. ,,Jo, pomůžeš, ale už takhle mám vrabčí hnízdo, tak mi ho nedělej ještě větší!" zasmál jsem se a vzal ho do náruče, kdy jsem mu dal pusu na čelo. ,,Můžeme jít?" zamrkal jsem sladce. ,,Teda, měl by sis ještě vzít peníze na nákup," dodal jsem s úsměvem a dal mu další pusu. ,,I když... mám peněz dost u sebe," zazubil jsem se.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 21:28

    No jo! Peníze! "Jo... Hned je vemu..." Zazubil jsem se, skočil si pro peníze a dal si je do kapsy. "Tak jdeme, koně berem taky?" Zamrkal jsem a kousl Sangmina do ouška. "Sice bych se raději celý den mazlil, ale musím tě k sobě nastěhovat a nakoupit..." Zazubil jsem se a spokojeně jej vzal kolem pasu.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 21:33

    Usmíval jsem se nadšeně a pak si ho vzal kolem pasu. ,,Okej, jdeme... no jak chceš, můžeme vzít koně, budeme hned rychlejší... ale můžu ho nechat tady, nebo ho nechám jít do lesa k jezeru," usmál jsem se a políbil ho, kdy jsem ho jemně kousl do krku a ožužlal kůžičku. ,,Mazlit se můžeme zítra..." Zazubil jsem se. ,,A pomohu ti sestavit postel v ložnici," zasmál jsem se, kdy jsem jej taky vzal kolem pasu a šel s ním ven. ,,Možná se mi povede najít doma konečně tu rodinnou knihu kouzel... zaklínadel a tak dále," zasmál jsem se.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 21:34

    "Mh... Raději bych se prošel..." Usmál jsem se. "Pomohu ti ji klidně najít... A tu postel sestavíme spolu a pak v ní spolu budeme spinkat a mazlit se.." ZAzubil jsem se a políbil ho na tvář, kdy jsme vyšli ven. Jo, konečně nebudu tak sám... Mám jeho...
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 21:37

    ,,Tak jo projdeme se," usmál jsem se a kývl. ,,Hehe, já ji zmenšil a někam schoval... to bude hledání v kupce sena, ale možná si vzpomenu na to, jak ji k sobě přivolat," zasmál jsem se a pohladil ho po tváři, kdy jsem se podíval na hřebce, který nás pozdravil tak, že zařehtal a vzepjal se na nohy. ,,Corsio, jdi do lesa a pak se vrať... ne že se necháš někým chytit," mrkl jsem na něj, kdy hřebec zafrkal, pohodil hlavou, rozběhl se, přeskočil plot a zmizel někde za kopcem. ,,Tak a teď můžeme jít," zazubil jsem se na Chinmina a políbil ho na rty.

    Chin-Min Park
    Chin-Min Park


    Posts : 89
    Join date : 11. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Chin-Min Park 9/7/2017, 21:59

    Usmál jsem se a chvilku koně sledoval, ale pak jsem vzal Sanga za ruku a šli jsme do mého domku do města. "Sangie... Chtěl bys... někdy děti? Víš... já... jsem kluk a ty taky, takže... asi... asi to nepůjde... Ale... jestli bys chtěl, tak... pochopím, když..." Skousl jsem si ret a nedokázal jsem to doříct
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sangmin 9/7/2017, 22:08

    Lehce překvapeně jsem se zarazil a podíval se na něj. ,,Uhm... Chinnie... já... jo... ale nevím, jak.." Zamrkal jsem překvapeně, posadil se s ním na lavičku a natočil si k sobě jeho tvář, kdy jsem se do ní podíval. ,,Chtěl bych... s tebou mít děti, ale nevím... jak... my je mít, nemůžeme," zamrkal jsem a dal mu pusu na rty.

    Sponsored content


    Sangmin + Chin-Min - Stránka 7 Empty Re: Sangmin + Chin-Min

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 23:04