Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Khora & NPC

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 16:57

    Neutíkala, ale ani mi zprvu polibek neoplatila. Zcela se zasekla na místě, než mě však chytí za oblek a přitáhne si mě k sobě. Zády byla opřená o dveře a tak se na ni mnohem víc natisknu a uvězním ji mezi svým tělem a dveřmi za ní. Konečně začne můj polibek oplácet a tak se spokojeně usměji. Její plné rty byly opravdu sladké a tak jemné. Sama byla tak drobná, že jsem se bál, že jí s trochou více síly zlomím, přestože jsem věděl, co dokáže. Po chvilce nabere více sebejistoty a začne mi polibek oplácet s větší vážností oplácet. Ušklíbnu se, než trochu víc nakloním hlavu na stranu a polibek prohloubím. Vášnivě jsem ji líbal a po chvilce jí podsunu ruce pod zadeček, než ji zvednu a nechám ji omotat nohy kolem mého pasu, zatímco ji znovu přitisknu svým tělem na dveře. Nemusel jsem se teď k ní sklánět a tak se po chvilce odlepím od jejích rtů a s hlubokým zavrčením ji začnu líbat na krku. Jednou rukou ji pustím, druhou jsem ji však pevně držel u sebe, otevřu dveře a vejdu do jejího pokoje, zatímco dveře zase sebou nohou zabouchnu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 17:14

    Nadechnu se mezi jeho jemnými polibky a když se na mě natiskně celým tělem a uvězní mě mezi dveřmi, spokojeně mu vydechnu do rtů. Spokojeně přivřu oči a a neunikne mi jeho úsměv když jsem mu polibek oplácela. Moc dobře jsem si uvědomovala kde je mé místo a přitom mi to ani trochu nevadilo. Líbala jsem ho na rty a jeho polibek byl čím dál intenzivnější a když ho ještě prohloubí, zcela se mu oddál na milost. Ucítím jeho ruce na mém zadečku a trochu se leknu když mě nadzvedne a namáčkne na dveře celým svým tělem. Okamžitě obmotám nohy kolem jeho pasu a zavěsím se na něj, zatímco mě stále přidržoval a držel blízko u sebe. Lehce ho hravě kousnu do rtu, ale se zavrčením mě začne líbat na krku a trochu více se ho chytím jakmile otevře dveře za mými zády. Oba dva jsme se ocitli v mém pokoji. Balaur za námi zabouchne dveře a já děkovala všem démonům že mám v pokoji opravdu uklizeno. I přesto jsem se démona stále pevně držela a jednou rukou mu zajedu do vlasů, zatímco druhou jsem se držela jeho ramena a nechala si opečovávat krk jeho sladkými polibky, ze kterých mě mrazilo po celém těle. Po chvilce jsem neodolala a zapátrala po jeho kravatě za kterou jsem ho zatahala a vynutila jsem si dlouhý polibek se kterým jsem ho hravě kousla do rtu. Nevěděla jsem které typy žen preferuje a jestli má rád ty dominantní nebo submisivní a tak jsem chtěla vyzkoušet všechno jenom abych se mu zalíbila.  
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 19:35

    Její prvotní zdráhání, nebo snad nervozita zcela opadla a teď mi polibky stejnou vervou oplácela. Omotá mi nohy kolem pasu, přesně jak jsem chtěl a poté mi zajede rukou do vlasů. Bylo to dlouho, co jsem naposledy byl se ženou, dlouho mě žádná nezaujala a Khora mě teď doháněla k šílenství. Chtěl jsem ji teď a tady a kdyby se vzpouzela... Nejspíš bych na ni ani nebral ohledy. Stále jsem ji držel a věnoval se jejímu krku, najednou však ucítím, jak se kravata kolem mého krku napjala a donutí mě to zvednou hlavu. Khora mě ihned začne líbat na rty a tak spokojeně zamručím a jednou rukou ji pustím, abych jí mohl rozepnout šaty. K mému překvapení mě dokonce hravě kousne do rtu, ale sedělo mi to k ní. Byla divoká, nezkrotná... Chtěl jsem s ní soupeřit o nadvládu. Po kousnutí jí začnu líbat ještě hladověji a postavím ji na nohy, než jí stáhnu šaty na zem. Odtáhnu se od jejích rtů, abych si ji mohl prohlédnout, stále přede mnou jen ve spodním prádle a byla opravdu nádherná. Znovu si ji vyhoupnu do náruče a začnu líbat, zatímco se rozejdu k posteli, na kterou ji ne zrovna opatrně hodím.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 20:07

    Spokojeně jsem ho líbala na rty, zcela unesena jeho blízkostí a užívala jsem si jeho pozornost. Jeho tělo blízko tomu mému, se kterým jsem si chtěla hrát. Proti mému kousnutí neprotestoval a tak jsem si s jeho rty pohrála hněd několikrát. Spokojeně zamručel a pustil mě na zem, neprotestovala jsem a když mi stáhl šaty, lehce se ušklíbnu, šly tak krásně dolů, zatímco on toho měl na sobě tolik. Hravě skopnu boty stranou a znovu se na něj natisknu, zatímco mě začne líbat ještě hladověji. Na krátkou chvíli odstoupil aby si mě prohlédl jenom ve spodním prádle, než se ke mě znovu přiřítil a vyhodil si mě hravě do náruče, s čímž mě doslova hodil do postele. Líbilo se mi jeho neopatrné zacházení, vzrušovalo mě to a dodávalo mu to na svůdnosti. Hravě se na něj ušklíbnu, zatímco roztáhnu nohy trochu víc s přikrčením kolen, než si přejedu rukou po holé kůži na stehni a uculím se na Balaura, než se přetočím a vystrčím na něj hravě svůj zadeček na který si položím ruku, než se druhou zapřu více do postele. Provokovala jsem ho, hrála si s ním a doufala jsem že se mu to bude líbit. Vyzývala jsem ho. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 20:21

    Její výraz se změnil na opravdu hravý, ale zároveň neskutečně svůdný. Jakmile ji hodím na postel, sundám si kravatu a hodím ji někam stranou, než se zadívám na Khoru, která s úšklebkem roztáhne nohy, jako by mě vzala k sobě a přejede si rukou po vnitřní straně stehna. Zavrčím na ni a stále ji sleduji, zatímco jsem si sundal sako a košili. Hned na to na mě vystrčí zadeček, položí si na něj ruku a já neodolám a celkem silně ji přes něj plácnu. Rozepnu si kalhoty, které skopnu i s botami, než Khoru pevně chytím za ruku a přetočím ji na záda. Ihned jsem byl na ní a hladově jí líbal a rukama bloudil po celém jejím těle. Strhnu jí podprsenku, kterou hodím někam stranou, než se od jejích rtů přesunu ke krku, na který jí začnu líbat a sem tam jí u kousnu. Takhle jsem pomaličku putoval k jejímu hrudníku a hned na to zahrnu pozorností její prsa. Jednou rukou jsem se zapíral o postel, zatímco druhou jí roztrhnu kalhotky a hodím cár látky stranou.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 20:36

    Sledovala jsem ho a neustále provokovala. Když mě silně plácl přes zadek akorát mi tím potvrdil že nemá nic proti mému počínání a tak se ušklíbnu a hravě si olíznu rty. Se zavrčením si začal sundávat oblečení a já se nad tím pohledem bavila, obzvláště když si sundal košili a já se mohla zadívat na jeho svůdné, vypracované sexy tělo. Měl silná ramena a brzy se zbavil i kalhot. Pohled mi zamyšleně a vzývavě spadne na jeho boxerky a když mě přetočí na záda, uculím se. Ani jsem nestačila zareagovat a už mě si našel cestu k mým rtům a opět mě hladově políbil. Rukama pátral po mém těle a po chvilce mě zbavil podprsenky jako kdyby nic neznamenala a v téhle situaci tomu taky tak bylo. Natáhla jsem ruce k jeho vypracovanému hrudníku, na který jsem mu přiložila ruce a zkousla si ret když se přemístil k mému krku. Okamžitě mnou projela vlna vzrušení a tak se lehce ošiji a zabořím mu ruku do vlasů, než si ho k sobě trochu přitáhnu. Stále ale tak abych mu mohla bloudit po vypracovaných svalech a užívat si jeho horké tělo na tom svém. Rukou zabloudím na jeho záda, zatímco druhou mu položím na zadek, do kterého jej šťípnu, než se nevině ušklíbnu a skoro rozplynu nad jeho lehkými kousanci na krku. Spokojeně vydechnu k jeho oušku a když mě zabví i zbytku oblečení, zapátrám rukou k jeho boxerkám, po jehož bouli hravě přejedu prsty a to hned několikrát. Netrvalo to ale dlouho a odhodlaně ho chytím za zápěstí, než ho strhnu pod sebe. Zdálo se mi že se mu líbí, když s nim bojuji o nadvládu a tak se nad něj skloním, než se o něj několikrát otřu a doslova mu začnu stahovat tboxerky. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 20:47

    Bloudila drobnýma rukama po mém těle a mě z jejích doteků běhal mráz po zádech. Spokojeně vydechnu a lehce sebou cuknu, když mě štípne do zadku. Hned na to jí za 'trest' trochu silněji kousnu. Neskutečně se mi líbilo, že není submisivní a nenechá si všechno líbit. Rozhodně mě nezklamala a jako vždy byla výzvou. Zachvěji se v momentě, kdy hned několikrát přejede po bouli v mých kalhotách a dřív, než se naději, ležel jsem na zádech. Najednou se nade mnou Khora skláněla s hravým a neuvěřitelně sexy výrazem na tváři, než se o mě několikrát otře a poté mi začne stahovat boxerky. Nechám si to líbit a jen se ušklíbnu, zatímco jsem sledoval její počínání. Natáhnu k ní ruce a první ji chytím za pevný zadeček, který zmáčknu, než jí ruce přesunu na bříško a poté uchopím do rukou její ňadra. Začnu je masírovat a hrát si s nimi, zatímco jsem Khoru nechával dělat si, co chce. Nakonec jí ale přeci jen znovu se zavrčení přetočím pod sebe a zatímco se skloním k jejím ňadrům a obkroužím jazykem její bradavku, ruce přesunu k jejímu vstupu a vklouznu do ní hne dvěma prsty, kterými začnu ihned pohybovat. Hned mě však překvapí, jak byla úzká, ale měl jsem to čekat vzhledem k tomu, jak je maličká.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 21:10

    Byl opravdovou výzvou a nechl mě abych si hrála s jeho tělem a penisem, jehož velikost mě dost zaskočila a tak si zkousnu ret. Bylo vtipné že jsem v téhle situaci byla poprvé, ale nehodlala jsem mu to říct, určitě doufal že nějaké zkušenosti mám a tak jsem se tak taky tvářila. Spokojeně jsem položila ruce k jeho kořeni a začala ho mnout v ručkách, než jsem se natáhla a hravě mu obkroužila špičku jazykem. Chtěla jsem ho také vzít do úst, ale dlouho mě nenechal věnovat se jeho tělu a zase mě přetočil pod sebe. Stále jsem cítila jeho kousnutí na krku a když mě přetočil znovu nad sebe, ušklíbnu se. Věnoval se celému mému tělu a já z toho šílela. V momentě kdy mu ruce sjedou až k mému vstupu a vnikne do mě hned dvěma prsty, nepříjemně se ošiju pod tím neznámým pocitem a zkousnu si ret, zatímco mu rukou vklouznu k penisu, která začnu mnout v ruce a díky dotekům jsem si mohla všímat různých změn v jeho velikosti, tvrdosti a fascinovalo mě to, proto jsem zkoumala každý píď jeho penisu a několikrát po něm hravě přejela nehtíky. Po jeho pohybech se mi zatají dech a tak vyhledám jeho rameno, na které mu oložím jednu ruku a pohladím ho po teplé kůži.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 21:20

    Bylo neuvěřitelně vzrušující sledovat Khoru, jak si hraje s mým tělem, bylo to pro mě také nové, většinou jsem ženě ani na chvíli nepřenechal kontrolu, ale Khora... Byla jiná, nevadilo mi to, bavil jsem se, ale má trpělivost dlouho nevydrží a tak jsem brzy navrchu skončil zase já. Neunikne mi, jak se ošila, když jsem do ní vklouzl hned dvěma prsty, ale ihned se natáhne k mému penisu a tak spokojeně přivřu oči. Neustále jsem prsty pohyboval a po chvilce přidám i třetí, zatímco zrychlím. Přesunu se k jejím rtům a když mi nehtíky přejede po penisu vydechnu do jejích rtů a jemně se zachvěji. Doháněla mě k šílenství, chtěl jsem ji a má trpělivost už byla ta tam. Se zavrčením z ní vytáhnu prsty, roztáhnu jí nohy a chytím svůj penis, který navedu k jejímu úzkému vstupu a pomalu do ní začnu vklouzávat. Zprudka se nadechnu, když se kolem mě stáhne, ale stále jsem šel hlouběji, najednou však na něco narazím a tak se ihned přestanu hýbat a překvapeně se zadívám na Khoru. Byla tak suverénní a svérázná... Vypadala tak jistě a tak by mě nenapadlo, že je ještě panna.
    "Měla jsi mi říct, že jsi ještě s nikým nespala, byl bych opatrnější," vydechnu a opatrně se k ní skloním, abych jí mohl políbit na rty. Chtěl jsem, aby si to také užila a tak jsem jí hodlal dát nějakou dobu na to, aby si zvykla a trochu uvolnila.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 21:39

    Stále ve mě pohyboval prsty a po chvilce se zachvěji pod vlnou vzrušení, kterou mi přinášel. Byl k nakousnutí, že jsem se k němu musela natáhnout a zaskousnout se do jeho rtu. Hrála jsem si s ním tam dole a usmívala se. Když ale přidal z nenadání třetí prst a své pohyby zrychlil, znovu se zachvěji a svaly se mi krátce stáhnou, než se donutím uvolnit a trochu zakloním hlavu. Okamžitě vydechnu a z mých úst se vydere tiché zavrčení spolu s hlasitějším zasténáním. Chtěla jsem se i přitom věnovat dostatečně jeho tělu ale bylo to těžší než jsem si myslela. Tahle chvíle byla zvláštní, byla mi tak cizí a přitom blízká, sama jsem netušila čím to je. Naváděly mě mé touhy a tak to nějak...šlo. Rozhodně jsem pod nim nehodlala ježet jako prkno které nic nezmůže, před ním šly všechny slabosti stranou.  Znovu lehce přejedu po jeho špičce ale to ze mě vytáhl prsty a roztáhl mi nohy, zatím co do mě pomalu vklouzl. Několikrát se zhluboka nadechnu a zadívám se mu do očí, když se začne dostávat hlouběji. Mé svaly se okamžitě stáhnou kolem jeho údu a na chvíli se úplně zaseknu a zkosunu si ret, než ho trochu víc zmáknu na rameni. Byl to zvláštní a neznámý pocit, který mě donutí několikrát zprudka vydechnout. Můj společník se ale najednou zasekne na místě a já ho cítila blízko své panenské blány. To s jakým výrazem se na mě zadíval, zabíjela bych pro něj! Hned na to mi sdělí jednu větu a já se ušklíbnu, než se hravě pousměji. Byl tak rázný a mě se to líbilo, neřekla jsem mu to schválně. 
    "Neřekla jsem ti to schválně, navíc... tvůj výraz... byl k nezalacení," řeknu slastně a když se ke mě skloní a políbí mě na rty, hravě polaskám jeho rty a po spodním rtu mu přejedu jazykem. Líbilo se mi že nebral ohledy na to co se děje, nechtěla jsem aby se své důraznosti a dominance vzdával, přitahovalo mě to mnohem víc než kdyby mě ten bastard šetřil. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 21:50

    Měl jsem si toho všimnou dřív, to jak reagovala a to jak byla zatraceně úzká, což bylo jednak její výškou, ale také tím, že tohle ještě nikdy nezažila. Mačkala mé rameno a několikrát prudce vydechla, když se však zarazím, jen se drze ušklíbne a nakonec hravě pousměje. Párkrát zamrkám, ale když mi sdělí, že mi to neřekla schválně můj výraz byl k nezaplacení, na tváři se mi roztáhne široký úšklebek. Bylo mi hned jasné, že se jí ráznější a trochu hrubější zacházení opravdu líbí a tak jsem také věděl, že jí rozhodně nebude vadit, když s tím nepřestanu. Při polibku mi po spodním rtu přejede jazykem a tak jej ještě prohloubím, načež jí kousnu do rtu a pomalu se z ní začnu vytahovat. Jakmile jsem v ní měl už jen špičku, rychle do ní zasunu svůj penis a protrhnu její panenskou blánu. Tentokrát jí nedám ani čas na to, aby si zvykla, rovnou se v ní začnu pohybovat a pokaždé do ní vklouznu hlouběji a hlouběji. Brzy začnu hlasitě oddechovat a sem tam se mi z úst vydere slastné zasténání, se kterým udělám trochu prudší pohyb. Jednu svou ruku přesunu k jejím ňadrům, které začnu ne zrovna jemně masírovat. Sama si o to řekla a tak jsem se nehodlal držet zpátky. Se zavrčením se skloním k jejímu krku, na který jí políbím a kousnu tak silně, abych zanechal dlouhodobější otisk zubů.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 22:14

    Sledovala jsem jeho výraz v obličeji a když se mu na tváři roztáhne široký úšklebek, jenom párkrát zmateně zamrkám a nadechnu se. Jeho výraz se mi zatraceně líbil. Brzy se opět ponořím do polibku, který jsem si užívala více než předtím a když mě kousne do rtu a začne se ze mě vytahovat, lehce přivřu rty a zkoumavě si ho prohlédnu. Tiše jsem oddechovala a znovu se natáhnu k jeho hrudníku ale v tom samém momentu do mě prudce vklouzne a pronikne do mě opravdu hluboko i přes panenskou blánu. Projede mnou ostrá vlna bolesti, ale byla jiná než ta kteoru jsem znala. Párkrát zalapám po dechu a do očí mi vklouznou slzy a to i přesto že jsem to nechtěla. Mé tlo zkrátka reagoval za mě a tak se ušklíbnu na Balaura, když na mou žádost pokračoval a nedal mi chvilku na oddech. Několikrát jsem se kolem něj stáhla za krátkou chvíli ale brzy jsem to rozdýchala a když si mladý Xaphan prorážel cestu hlouběji do mě, zakloním hlavu a na chvíli se zcela oddám jeho pohybům. Okamžitě se hlasitě rozsténám, tohle se nedalo udržet v tichosti a tak na chvíli rozložím ruce podél těla a více roztáhnu nohy aby měl Balaur lepší přístup. Když se začne věnovat mým prsům s důrazností, znovu hlasitě vydechnu jeho jméno a ošiji se pod nátlek vzrušení. Byl... byl...úžasný. Bolest ustala a místo ní se dostavila slast a požitek z každého pohybu, který byl teď tak intenzivní. Brzy na to seke mě se zavrčením skloní a ucítím jak se jeho ostré zuby zakously do mé kůže. Lehce skynu a hned na to vystřelím rukama k jeho hýždím, po kterých ho silně plácnu a nakonec ho štípnu. I já můžu být trochu ráznější, chtěla jsem vědět jak na to bude ragovat. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 22:29

    Zalapá po dechu a do očí se jí nahrnou slzy, které však neseděly k jejímu úšklebku a tak jsem vážně neměl nejmenší důvod zastavovat. Její svaly se kolem mě stahovaly a byla tak ještě úzčí, než předtím. Nakonec se však uvolní a na chvíli zůstane jen ležet s rukama kolem těla a zakloněnou hlavou. Roztáhne však trochu víc nohy a já měl mnohem lepší přístup. Vydechne mé jméno a mým tělem projede vlna vzrušení, její slastné vzdechy mě vzrušovaly ještě víc a nutily mě přidávat na tempu. Jakmile jí kousnu, plácne mě přes zadek, než mě štípne. Pobaveně na ni zavrčím, než se tiše zasměji a krátce jí políbím na rty. Chytím ji pevně za jeden bok a hlasitě zasténám, věděl jsem, že za chvíli dosáhnu vrcholu. Stále jsem zrychloval tempo a čím dál hlasitěji oddechoval. Jakmile ucítím, že se Khora kolem mě stáhla a dosáhla vrcholu, udělám ještě pár rychlých přírazů, než se z ní prudce vytáhnu a udělám se na její bříško. Zhluboka jsem oddechoval a s přivřenýma očima a spokojeným výrazem ji pozoroval.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 22:59

    Tak nějak napůl jsem ho sledovala a užívala s každý jeho příraz, dotek, pohled, nádech a sten. Byla jsem z toho úplně rozechvělá a tak jsem se nedivila že při jeho rychlejším a důraznějším tempu jsem brzo dosáhla orgasmu a stáhla svaly kolem jeho údu, zatímco pokračoval v prudkých pohybech a po pár tazích se ze mě prudce vytáhl a udělal se mi na břicho. Lapala jsem po dechu, vlasy jsem měla rozložené kolem těla a gumka z nich byla ta tam a snažila se rozdýchat svůj orgasmus. Znovu se lehce zachvěji a když se můj dech trochu ustálí, zadívám se na Xaphana, který mě spokojeně sledoval a já doufala že se mu to líbilo. Jeho přivřené oči se mnou snad souhlasily, ale jsitá jsem si tím být němohla. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 23:08

    Sledoval jsem Khoru, která lapala po dechu a já sám se opíral lokty o matraci a snažil se popadnout dech. Po chvilce se více na Khoru nalepím, neležel jsem na ní však plnou váhou. Jen jsem si užíval její hřejivou, jemnou kůži. Natáhnu se k jejím rtům pro polibek, než se trochu odtáhnu a pohladím ji po tváři. Chvíli jí zkoumám pohledem, než se ušklíbnu a skloním se k jejímu oušku.
    "Ode dneška jsi moje, nechci aby na tebe kdokoliv sahal, opravdu nerad se dělím," zašeptám jí do ouška přísným tónem, kterým jsem jí chtěl naznačit, že pokud tohle poruší, ponese si následky. Tedy spíše ten, který se na ni opováží sáhnout si odnese následky. Lehce jí kousnu do ušního lalůčku, než se odtáhnu a odhrnu jí pramínek vlasů z obličeje.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 13/8/2018, 23:33

    Ležela jsem vedle Balaura a dívala se na strop pokoje, přemýšlela jsem a stále se snažila rozdýchat to co se právě stalo. No co by se stalo, vyspala jsi se s ním. Znovu párkrát zamrkám, než nad sebou zahlédnu Balaura, který se na mě nalepil a natáhl se pro polibek. S pohlazemím po tváři si mě prohlížel a tak se uculím, zatímco se skloní k mému oušku a mnou znovu projede vlna vzrušení. Sdělí mi že jsem ode dneška jeho a nechce aby na mě kdokoli sahal s tím, že se nerad dělí. Než se odtáhne zakousne se mi do ucha a tak se ošiji a jakmile mi odhrne prmaínke vlasů z obličeje, uculím se.
    "Jak si přeješ," ušklíbnu se pobaveně a zadívám se na démona, než se proberu, posadím a strhnu ho pod sebe. Hodlala jsem ho totiž znásilnit. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 13/8/2018, 23:40

    Zachvěje se pode mnou a usměje se, než se pobaveně ušklíbne s tím, že to udělá. Spokojeně se usměji a dřív než stačím cokoliv udělat, skončím zase pod Khorou. Překvapeně zamrkám, než se ušklíbnu a zadívám se na nádhernou ženu, která na mě seděla. Už teď mi bylo jasné, že to bude dlouhá noc. A také že byla. Neustále jsme bojovali o nadvládu a dominanci, vyzkoušeli několik různých poloh a mohl jsem s klidným srdcem říct, že to byl nejlepší sex, který jsem kdy zažil a pokračoval ještě ve sprše, do které jsme společně zalezli. Spát jsme šli až nad ránem a já po dlouhé době usnul opravdu rychle.
    Probudím se po pár hodinách, Khora na mě byla nalepená a tak jí chvilku hladím po zádech, nakonec se jí však rozhodnu nechat jí spát a tak se opatrně vyprostím z jejího sevření, než se obleču a vydám se do společné jídelny nám sehnat něco k jídlu a uvařit kafe, které jsem po ránu opravdu potřeboval.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 14/8/2018, 00:01

    Brzy ráno jsem se probudila a tak jsem se rozhodla skočit ještě do sprchy, než jsem se posadila na postel a nakonec mávla rukou abych se oblékla do svého klasického oblečení, které jsem ve své pravé podobě nosila. Ušklíbnu se a povzdechni se. Nehodlala jsem takhle chodit po bratrstvu, ale tady jsem byla na pokoji a dovoli jsem si to mohla. Balaur už tu nebyla a já přemýšlela co budu dělat. Měla jsem chuť naběhnout do arény a vyzvat někoho opravdu silného na souboj... S tím jsem se zahleděla do zrcadla a prohlédla jsem se, no... vůbec jsem se nezměnila, ale na svou pravou podobu jsem opravdu nebyla zvyklá.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 14/8/2018, 00:06

    Vracel jsem se do Khořiného pokoje s táckem plným jídla a dvěma šálky horkého kafe. Ještě před návštěvou jídelny jsem se stihl skočit převléct do vlastního pokoje. Přeci jen se mi po základně nechtělo pochodovat v obleku a tak jsem na sebe hodil nějaké pohodlnější oblečení. Před dveřmi do Khořiného pokoje jsem se ani neobtěžoval zaklepat, jen se zapřu loktem do kliky a vejdu dovnitř.
    "Dobré ráno," pozdravím, když si všimnu, že je vzhůru a na chvíli se zarazím, když si všimnu jejího oblečení. Celou si ji prohlédnu a ušklíbnu se. Byla vážně kus a neuvěřitelně sexy ve své pravé podobě.
    "Donesl jsem nám něco k jídlu," řeknu, když se vzpamatuji a posadím se i s jídlem na postel. Nemusel jsem se vracet, ale nepřišlo mi správné po takové noci prostě jen zmizet bez jediného slova. Zvláště, když jsem si to chtěl někdy zopakovat.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 14/8/2018, 00:19

    Sledovala jsem svůj odraz v zrcadlu a otočím se ke dveřím, do kterých najednou vejde Balaur. Úplně se zaseknu na místě a zůstanu na něj hledět. Nečekala jsem ho tady a tak na něj vyvalím oči. 
    "Balaure," vydechnu překvapeně a zadívám se na tácky s jídlem, než mi sdělí že je donesl pro nás a tak se pobaveně zasměji a ušklíbnu, než se posadím na postel a natáhnu se pro jídlo.
    "Nemusíš tady být, to snad víš," sdělím mu i přesto a zadívám se na jě, zatímco se natáhnu pro salát který začnu spokojeně jíst. Myslela jsem si že odejde a bude se hned věnovat záležitostem bratrstva.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 14/8/2018, 00:25

    Zůstane na mě překvapeně koukat a vyvalí oči. Nadzvednu pobaveně obočí a pokynu jí, aby si ke mě přisedla. Pustí se do salátu, který jsem jí vzal, jelikož jsem věděl, že je vegetariánka a sdělí mi, že tady být nemusím. Pousměji se a zavrtím hlavou.
    "Chci tady být. Povinnosti ještě chvíli počkají, navíc by nebylo správné jen tak odejít zvláště po událostech včerejšího večera, noci a vlastně i brzkého rána," zasměji se a uvědomím si, že vzhledem k tomu, kolik je hodin máme spíše pozdní oběd než snídani.
    "Navíc doufám, že si to někdy zopakujeme... Dveře do mého pokoje jsou ti vždy otevřené," ušklíbnu se a sám se pustím do jídla.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 14/8/2018, 00:55

    Spokojeně jsem jedla svůj salát a tak se zadívám na Balaura, který mi sdělil že tady být chce a obzvláště po tom co jsme včera spolu strávili noc. Chtěl si to někdy zopakovat a tak se ušklíbnu a hravě ho sjedu pohledem od hlavy až k patě, než se uculím. 
    "Vzhledem k tomu jak jsi byl ukázkový s tím nebudu mít problém," zašklebím se na něj a jakmile dojím salát, natáhnu se pro kávu které se napiji. Byla opravdu chutná a tak si olíznu rty a nakonec vyskočím energicky na nohy. Měla jsem skvělou náladu, přímo vynikající a včerejší noc s Balaurem mě popošoupla zase o level výš, cítila jsem se parádně a uvolněně. 
    "Potom si půjdu zatrénovat abych nevyšla z kondičky, už tak jsem zaspala ranní trénink," řeknu po chvilce. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 14/8/2018, 01:01

    Ušklíbne se, než mě sjede pohledem a odsouhlasí mi, že s dalším sexem nebude mít problém. Spokojeně se ušklíbnu a přikývnu, byla to skvělá noc a líbilo se mi, jak se mnou celou dobu bojovala o kontrolu nad situací. Ale také mě zarazila síla, kterou to malé škvrně mělo... Rozhodně na to nevypadala. Vypije kávu a energicky vyskočí na nohy s tím, že si potom půjde zatrénovat, aby nevyšla z kondičky. Souhlasně přikývnu a postavím se na nohy.
    "Mám nějakou práci, k večeru se přijdu podívat do arény, doufám, že se tam bude dít něco zajímavého," řeknu s úšklebkem, než se vydám ke dveřím a bez dalších slov odejdu do svého pokoje.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Khora 14/8/2018, 01:05

    Hned jakmile se Balaur postavil k odchodu, zasměji se a věnuji mu sladký úsměv, než odejde do svého pokoje. Měl pravdu, také jsem doufala že se tam bude dít něco zajímavého, mohla bych se také přijít podívat. Hned se mi na tváři objeví drzý úklebek a vybavím si nahého Balaura, nad čímž se začnu neskutečně křenit a vylezu na chodbu, kde jsem se hloupého úšklebku nemohla zbavit a zamířím si to pomalu k tréninkové hale. Svůj první sex jsem si ani zdaleka nepředstavovala takhle a tak jsem byla opravdu spokojená. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Balaur 14/8/2018, 01:20

    Pár hodin jsem strávil nad prací a v podvečer se vydám do arény, tak jak jsem řekl. Nenápadně si sednu do hlediště, které bylo nad arénou tak, aby si mě nikdo nevšiml a založím si ruce na prsou. Dole v aréně trénovalo celkem dost členů bratrstva. Nejvýraznější z nich však byli Rage s Argem, kteří proti sobě cvičně bojovali. Nebrali to však nijak vážně. Zatím se nic zajímavého nedělo a tak se znuděně opřu o sedadlo před sebou a povzdechnu si. Zatím se nic nedělo a já tak napůl doufal, že se objeví Khora a provede něco zajímavého. Přeci jen mě zatím nezklamala a vždycky jsem se v její přítomnosti bavil.

    Sponsored content


    Khora & NPC - Stránka 4 Empty Re: Khora & NPC

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/4/2024, 16:19