Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Aoki & Fen'lin

    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 8/5/2018, 10:28

    Sledoval jsem ho a přemýšlel, netušil jsem co říci abych ho trochu uklidnil a aby se cítil lépe. Proto jsem chvíli nic neříkal a jenom čekal s nataženou rukou, než ji s odfrknutím přijal a krátce mě objal se slovy, že až budu v podobné situaci, mám mu dát vědět hned. 
    "Jak tak koukám, jsi z toho špatnější než já," vydechnu a když pronese, že vypadám unaveně a že bych se mohl alespoň na chvíli vrátit domů, pousměji se a pro změnu se k němu natáhnu já abych ho rozcuchal. 
    "To víš, že se chvíli zdržím, ale brzy se musím vrátit zpátky a podat hlášení," vzpomenu si na svou povinnost a i když se mi nechtělo, věděl jsem že to budu muset vysvětlit. Možná si jenom trochu poupravím historku abych se nemusel zmiňovat o bestiální podobě.
    "Ale první musím zabít ty hajzly, jinak nemá smysl se vracet. Takže si dám asi pár lekcí stopařství," zasměji se nakonec se dlouze protáhnu. Měnit se do bestiálky už jsem nehodlal.
    "Chtěl jsem se zeptat... je nějaký způsob jak zabránit nechtěné přeměně? No... Nerad bych tím prošel znovu," řeknu trochu nervózně a jen tak přešlápnu na místě. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 8/5/2018, 13:03

    Vydechne, že to beru hůř než on, což... Byla nejspíš pravda. Bylo mi jedno, jestli někoho zabil, ale to, že se tak blízko setkal se smrtí... Překvapeně zamrkám, když mi rozcuchá vlasy a poté se pousměji.
    "Nejspíš," vydechnu, ale to už mě uklidní, že se jistě chvíli zdrží, ale musí brzy podat hlášení. Přikývnu a chci se vydat domů, když zaslechnu Aokiho, který chtěl najít ty hajzly předtím, než se vrátí a tak si dá pár lekcí stopařství.
    "Chceš pomoct? Bude to fajn odreagování," ušklíbnu se a když se mě zeptá, jestli je způsob jak zabránit nechtěné přeměně, lehce nakloním hlavu na stranu.
    "Většinou se přeměníš vždy při nějakém silném emocionálním zážitku, nebo když jsi ve velkém ohrožení života... Časem se to jistě naučíš ovládat, ale zatím... No, možná mě napadne nějaké opatření pomocí run, ale nic neslibuji," řeknu zamyšleně a položím Aokimu ruku na rameno.
    "Teď když o tom víš, je snadnější se tomu vyvarovat," usměji se povzbudivě.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 8/5/2018, 13:31

    Poslouchal jsem svého otce, ale v momentě, kdy se mě zeptá jestli nechci pomoct a že to bude dobré odreágování, se na něj nechápavě zadívám. Teď? Chtěl jsem vyrazit sice později a stavit se domů, ale pravda byla taková, že se mi tam moc nechtělo. Navíc jsem se chtěl vyhnout matce, nevím co by mi na tohle řekla a trochu jsem se toho bál.
    "Jak se ti chce, ale zvládl bych to i sám," pousměji se na otce a prohrábnu si vlasy. No bylo to na území Azaela, já krytí měl ale on... Byl v podsvětí známý a to v obou podobách, kdyby mě s ním někdo viděl, vzbudilo by to podezření a vůbec přitáhlo nečekanou pozornost.
    "A díky, pokud na něco přijdeš dej mi vědět. Ještě jednou se omlouvám."
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 8/5/2018, 13:38

    Aoki překvapeně zamrká, nakloním hlavu na stranu a když poznamená, že by to zvládl i sám, zkoumavě si ho prohlédnu. Měl bych ho nechat jít, věřit, že bude v pořádku, i když to po této zkušenosti... Bylo mnohem těžší. Nemohl jsem ho ale pořád hlídat. Tiše si povzdechnu a neochotně se rozhodnu, že... Bude lepší, aby šel sám...
    "Vím, že to zvládneš, jen... To je jedno... Vrátím se domů, zvládneš to i sám, spíš bych ti nadělal problémy, jelikož mě každý pozná," povzdechnu si a prohrábnu si vlasy. Když poděkuje s tím, ať mu dám vědět a že se omlouvá, zavrtím hlavou.
    "To nic, Aoki... Jen buď prosím opatrný. A se svou bestiální podobou si tolik nelam hlavu, já se změnil poprvé v tvém věku a pak jsem měl skoro tisíciletí klid... Když se změníš v přítomnosti někoho, na kom ti záleží, bude snazší to ovládnout," usměji se.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 8/5/2018, 13:56

    Pousměji se když trefí přesně to, nad čím jsem přemýšlel. Bylo to zvláštní a viděl jsem mu na očích i slovech že by mě nejraději nikam nepouštěl ale přesto i po téhle zkušenosti, se rozhodl mě nechat jít.
    "To bych někoho takového musel mít," řeknu mu zcela upřímně a povzbudivě se na něj pousměji, než si povzdechnu a zahledím se směrem pryč od směru, kde bylo naše království.
    "Snažím se být opatrný, ale víš... jsem mladý, vždycky nejde všechno přesně podle plánu," zasměji se a už jsem se chystal vyrazit pryč, když se zaseknu na místě a chvíli zůstanu nepřítomně stát na místě.
    "Ne vždycky jde vše podle plánu..." zopakuji pro sebe potichu než se nadšeně otočím na otce a ani si neuvědomím že se u toho pitomě šklebím. "Jejich plán byl zabít všechny, rozhodně nečekali že to nekdo přežije..." vydechnu jako kdybych snad přišel na něco úžasného a okamžitě si zaktivuji značku na ruce a rozhodnu se vyčkat na Indiga, který odsud nebyl moc daleko. Brzy jsem zaslechl dusot kopyt a a kus ode mě se zastavil velkýčerný hřebec, který mě tvrdohlavě propaloval rudýma očima a hrabal kopytem v zemi jako kdyby se po mě chystal vyjet.
    "Tak na to zapomeň!" prsknu tvrdohlavě, když zůstane stát na místě a ani se nepřiblíží. Zrovna měl jendu ze svých tvrdohlavých nálad, ale přišel. No jak jinak.... on přijde vždycky, ale nikdy jsem netušil v jaké náladě... Na chvíli jsem vypustil otce z hlavy a tvrdohlavě propaloval koně pohledem, který mi to se vší parádou vracel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 8/5/2018, 14:03

    Sledoval jsem Aokiho a poslouchal jeho slova. Mě jsem o něj stále strach, ale čím dál víc jsem věřil, že to zvládne, poradí si. Najednou se však zasekne a začne mluvit o plánu. Tiše jsem ho sledoval a snažil se pobrat, co se děje. Nakonec však jen zavrtím hlavou a chci odejít, když zaslechnu dusot kopyt. Indigo. Otočím se na černého hřebce, který byl tím nejdivočejším a nejtvrdohlavějším Irionem, kterého jsem znal. Hned chtěl po Aokim vystartovat, za což ho okřikl, ale poté na sebe tvrdohlavě koukali. Indigo měl jednu ze svých tvrdohlavých, nepříčetných nálad a já věděl, že pokud zůstanu, budu mít o zábavu postaráno. Proto se jen vzdálím, usadím se na zem a s úšklebkem na rtech se na ty dva zadívám. Teď už mi vážně chyběl jen popcorn. Byl jsem zvědavý, za jak dlouho se Aokimu podaří nasednout... A jak daleko dojede.

    Sponsored content


    Aoki & Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 26/4/2024, 12:09