Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Aoki & Fen'lin

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 6/5/2018, 20:50

    Tiše se zasměji Aokiho komentáři o tom, že on spí venku pořád a není to tak strašné. opravdu jsem to znal, více nocí jsem prospal venku na tvrdé zemi než v posteli a... Obojí mělo něco do sebe.
    "Někdy je to lepší než postel... Když jsem byl v tvém věku nic jiného jsem ani neznal," zasměji se a když mi řekne, že to u něj mám, přikývnu a poté zaslechnu jeho tiché kroky. Nejspíš se usadí naproti mě a poté se mezi námi opět na chvíli rozhostí ticho, které přeruší až Aoki s tím, že přemýšlel o žoldáctví a zkusí to. Zadívám se na něj a po chvilce se na něj usměji.
    "Myslím, že ti to opravdu prospěje. V království je několik menších či větších skupin. Získáš mnoho zkušeností, které se ti budou hodit. A navíc se porozhlédneš po podsvětí, uvidíš naše poddané z jiného pohledu, bez přetvářky. Poznáš, jak to vypadá tam venku, jak žijí, jak jim pomoci... A díky tomu budeš v budoucnu lepším králem," ušklíbnu se a znovu zavřu oči. Vychutnával jsem si čerstvý vzduch a ten klid, který na střeše paláce vládl.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 17:50

    Pronese že když byl v mém věku, nic jiného ani neznal a že je to občas lepší jak postel. Musel jsem s nim souhlasit, ve svém pokoji jsem byl minimálně a vlastně skoro vůbec. Jeden by řekl že by mé lenosti prospělo povalování se v posteli, ale tak nějak se mi to příčilo a tak jsem většinu času raději proležel venku.
    "No, myslím že pokud nevyrazím hned, tak už se k tomu nedokopu," přiznám a nakonec opět vyskočím na nohy. Krátce jsem pohlédl na tátu a povzdechl si. Být žoldákem... znělo to zvláštně  ale nemuselo to být špatné, už kvůli tomu, že bych se rád porozhlédl po podsvětí. Jenže... tu byl jeden malý problém. Skoro každý mě pozná, což hrálo tak trochu proti mě. Možná kdybych si sehnal nějaké krytí, brnění... ale komu se zase chtělo tahat na sobě nějaké brnění?! No mě teda určitě ne. Nějak to budu muset vymyslet, jenže na to bude snad dostatek času. Chvíli mezi námi bylo opět ticho, které jsem se rozhodl krátce přerušit.
    "No, uvidíme se, jen nevím kdy," řeknu a než mi táta stihne cokoliv říct, seskočím ze střechy a rozhodnu se vzít na cestu pár věcí, které jistě budu potřebovat. Matce... jsem se rozhodl raději nic neříkat, nepustila by mě jak ji znám, drtila by tátu aby mě drtil tréninkem a to jsem nechtěl. Stačila mi monstrózní ukázka jeho síly, definitivně stačila.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 19:07

    Překvapeně zamrkám, když pronese, že pokud nevyrazí hned, nevyrazí nikdy. Posadím se a zadívám se na něj. Z jeho výrazu usoudím, že... Opravdu chce odejít hned teď. Zaraženě se na něj podívám, ale když prohlásí, že se uvidíme, jen netuší kdy, postavím se na nohy, abych ho mohl obejmout a rozloučit se s ním. Než však stačím cokoliv říct, zmizí. Zůstanu zaraženě stát na místě, než se s povzdechem znovu posadím a zadívám do dálky. Měl jsem o něj strach, ale věřil jsem, že to zvládne a zbytečně se nebude vystavovat nebezpečí. Navíc měl na sobě ode mě runu, kterou mohl kdykoliv aktivovat a v ten moment bych přesně cítil, kde je a mohl mu okamžitě přijít na pomoc. Znovu si tiše povzdechnu, než si lehnu a zadívám se na nebe.
    "Hodně štěstí, synu," řeknu do větru.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 19:55





    Byly to asi tři týdny co jsem byl pryč a podařilo se mi najít menší skupinku žoldáků, ke kterým jsem se připojil. Jejich práce nebyla vůbec špatná a cíle měli ctnosté alespoň do takové úrovně, jakou démoni vůbec mohli mít. Spousta práce se týkala ochrany a doprovodu slabších. Nějaké práce jsem dělal sám a jenom výjmečně jsme spolupracovali. Po pár úkolech, u kterých se mi zadařilo, jsem byl nakonec přizván k větší skupinové prácičce, která se zdála být jednoduchá. Ovšem všechno se změnilo v momentě, kdy se celá práce proměnila v podfuk, který nás akorát zavedl do pasti na kterou náš vůdce skočil. Jednoduchá ochrana se ukázala jako složitě promyšlená past, jednoho z našich ochránců. Ukázalo se že náš vůdce byl cílem jedné žoldácké skupiny, které přislíbili obrovskou sumu zlata za jeho dopadení. Brzy se dopadení proměnilo v neústupný boj, do kterého jsem byl zatáhnutý i já a tak mi nezbývalo nic jiného, než se bránit. Brzy jsem stál na bojišti skoro sám a sledoval jsem mrtvá těla všech démonů okolo, se kterými jsem poslední týdny spolupracoval. Byl jsem zcela obklíčený nepřáteli a bránil jediného přeživšího, který se krčil někde za mnou. V ruce jsem svíral svou Iris a pozoroval nepřítele, který se nám šklebil do tváře. Narozdíl od nás dvou nebyl sám. Brzy jsem se s nim dal do křížku, ale boj s nim nebyl ani trochu jednoduchý už jenom protože se soustředil na člověka za mnou, kterého jsem se mu rozhodl tvrdohlavě nevydat. Brzy se mi to vymstilo, když se muž ze strachu neudržel a rozběhl nepříteli přímo do rukou s úmyslem ho zcela nelogicky oběhnout a dostat se pryč. Chtěl jsem ho zastavit a tak jsem se po něm natáhl rukou abych ho odhodil dozadu, ale schytal jsem hned několik nepěkných ran a tak jsem odletěl stranou. Muže jsem však už zachránit nedokázal a tak ho před mýma očima v mžiku podřízli. Než jsem se vůbec stačil vzpamatovat, dostal jsem prudkou ránu do zad, která mi vyrazila dech a tak jsem dopadl na písčiou zem.
    Strach a tma, to jediné jsem teď cítil a viděl. Oči se mi klížily a když jsem je otevřel, viděl jsem před sebou jenom nohy nepřítele a čepel meče, kterou za sebou táhl. Zvuky okolo mě byly matné, chvílemi jsem ani netušil co se kolem děje. Jeddna věc byla však jistější a uklidňující než cokoli. Chtělo se mi hrozně spát a tak jsem tomu pocitu brzy podlehl. Poslední co jsem si vůbec stihl uvědomit, byl prudký nárůst temné magie, která se mi drala do těla a to vědomí, že se tomu vůbec nebráním, spíše naopak... poddával jsem se.
    -------------------------
    Běžel už několik hodin, nezastavoval se a nenechal za sebou nic živého. Jakýkoli tvor, který se mu postavil do cesty, skončil mrtvý a roztrhaný na kusy. Některá těla byla tak zdeformovaná, že nešla ani poznat. Brzy stál někde u hranic Západního království, kde čelil nějaké skupince démonů. Pravděpodobně šlo o stráže hranic nebo o nějakou hlídku, nezáleželo na tom. Nepřemýšlel a tak první co udělal, byl prudký výskok vpřed, se kterým se zakousl do jednoho démona, kterého v mžiku roztrhal na kusy. Síla bestie byla neobvyklá, jeho oči žhnuly jasným odhodláním zabít každého, kdo se k němu přiblíží. V očích se mu odráželo mnoho pocitů ale jenom jedna jediná emoce byla jasnější než cokoli jiného. Byl to strach, strach se kterým se bránil. Nerozlišoval přítele od nepřítele, spíše naopak. Jakoby by byl celý svět a všichni v něm, jeho jediným nepřítelem. Brzy za ním ležely mrtvá těla, mrtvá a roztrhaná těla. V tlamě svíral ruku člověka a prudce se rozhlížel okolo, než se dal na útěk. Ruka na sobě nesla jakousi prazvláštní značku, která byla jeho výtvorem a nezdálo se, že by ji chtěl pustit. Utíkal kolem Západních hranic a mířil někam k východu, když mu najendou zastoupili cestu dva démoni, z nichž každý měl tak dva a půl metru a jeden z nich se dokonce pyšnil pozicí generála ze západního království.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 20:07

    Aoki byl už pár týdnů pryč, Ireth mě pěkně seřvala za to, že jsem ho pustil, ale nakonec jsem ji přesvědčil, že je to pro něj dobré a že bude v bezpečí. Tiše si povzdechnu a začnu si číst další hlášení, když se ozve zaklepání na dveře mojí pracovny. Pozvu dotyčného dál a vyslechnu si hlášení o bestii, který začala řádit v našem království a míří směrem k hranicím, zatímco za sebou nechává cestu plnou mrtvol. Nikdo netušil, co je zač, jelikož nebyl nikdo, kdo by přežil setkání s ní. Vezmu si hlášení a pošlu strážného pryč. Chvíli jsem na papír hleděl, v té oblasti byl jeden z generálů a prý tam už mířil, ale i tak jsem měl zvláštní pocit, který mě donutil vstát, nechat práci prací a vydat se ven. Nemohl jsem se zbavit špatného pocitu, že tohle nedopadne dobře a tak se změním do démonické podoby a vydám se směrem, kde by ta bestie měla být. Byl jsem zvědavý, co je zač, že dělá takové problémy, nebylo obvyklé, aby zdivočelo něco opravdu silného. A zabilo to už mnoho lidí. Znovu si povzdechnu než pomocí runy zvýším svou rychlost. Měl bych tam do hodiny být...
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 20:36

    Bestie stála na místě a vztekle pohazovala ocasem ze strany na stranu. V tlamě svírala ruku člověka, než ji prudce odhodila stranou. Její jasná, oranžová srst se leskla na slunci a vnitřek uší, drápů a tlamy nesl jasnou až zářivou tyrkysovou barvu. Jantarové oči s modrým leskem se zabodávaly do generála před ním a chvíli se zdálo, že ho chce pohledem odehnat pryč, což se bestiti ani trochu nedařilo. Generál si ho prohlížel s jakýmsi zájmem, než jeho společník vytáhl zbraň, což bestii vyhecovalo k hlasitému varovnému zavrčení. Prudký pohyb okamžitě pojala za útok a tak se po démonovi vrhla. Ten taktak uskočil, zatímco se po něm bestie vrhla a vyhnul se tak jejím ostrým drápům, které mu málem rozpáraly nohu. Nebylo však příliš mnoho času na rozmyšlenou, zdálo se že jim bestie nenechá chvilku času, protože se po nich okamžitě vrhla. Její rychlost však oba dva démony překvapila a síla, kterou bestie nesla ve vsých drápech a zubech, byla stejně tak nečekaná. To se potvrdilo tím, když meč démona prudce uchopila do zubů a přelomila napůl. Kolem leželo už několik mrtvých těl ale na tom bestii nezáleželo, vyhýbala se jim, zatímco se soustředila na démony před sebou, kteří ji nechtěli pustit dál. Popravdě jediné co chtěla, bylo utéct pryč a tak se s dalším pokusem rozběhla pryč s úmyslem se dostat co nejdál. Jenže démoni se za ní okamžitě vrhli a brzy ji zastoupili cestu. Jeden ji hlídal zepředu, zatímco druhý stál za ní. 
    "Nesmíme ji pustit dál nebo napáchá ještě více škody," řekne generál na svého společníka a s přikývnutím se proti bestiit vrhnou oba dva naráz. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 20:46

    Rychle jsem se blížil k místu, kde byla bestie naposledy spatřena a už když jsem se blížil ucítím magii, která přicházela směrem od hranic. Ihned tam zamířím a zůstanu ve vzduchu nad dvěma démony, kteří bojovali s jakýmsi démonickým vlkem. Zamračím se, jeden z démonů byl můj generál a jeho společník byl také velmi silný démon, přesto měli proti bestii problém. Tiše jsem je sledoval ze vzduchu a snažil se určit, co je vlk zač. Chtěl jsem je ještě chvíli pozoroval, ale byl jsem připraven kdykoliv zasáhnout, proto přistanu na zemi mezi mrtvými těly, když si najednou všimnu ruky... Která na sobě měla mě až moc dobře známou značku. V tu chvíli jako by se čas zastavil. Moje srdce vynechalo pár úderů, než se roztlouklo dvojnásobnou rychlostí a mou mysl zaplavil vztek. Nedokázal jsem udržet svou magii, která kolem mě explodovala a okolím se ozýval démonický řev plný bolesti a vzteku. Až po chvilce mi dojde, že vychází z mého hrdla a hned na to se vrhnu po vlkovi. Nepřemýšlel jsem, prostě jsem ho chtěl zabít a pomstít mého syna.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 20:58

    Bestii se podařilo zasáhnout svůj cíl a tak zanechala démonovi na břiše dlouhou tržnou ránu, která nepěkně krvácela. Brzy ji obklopilo obrovské množství temné magie, se kterým odrazila generála, než ho strhla k zemi a zakousla se mu do masa. Ihned do něj zabodla své ostré drápy a začala ho párat, než zaslechla jakýsi bolestný a hlasitý řev někde za sebou. Okamžitě se otočila po zvuku a tak schytala pěstí od démona pod sebou, než ji ze sebe strhl a odkopl stranou. Zvíře bolestně zasyčelo, ale bylo ihned zase na nohách. Na přchizé nebezpečí však nestačila zareagovat a tak schytala prudký drápanec do boku, který ji vyděsil ještě více. Žhnoucí oči démona, který se tu objevil nebyly ani trochu uklidňující a odrážel se v nich čistý a nefalůšovaný vztek, který donutil bestii na ústup. S tím se okamžitě rozběhla pryč a cestou stačila povalit démona, který se mu pokusil bránit v únikové cestě. Rozhodně neměla v plánu se nechat dopadnout a tak ještě zrychlila a snažila se dostat z nebezpečí, měla strach. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 21:06

    Propaloval jsem vlka pohledem a sotva jsem se na něj vrhl dostal ránu drápy do boku. Mí dva podřízení byli na zemi, ale i ve svém vzteku jsem byl schopný napsat runu pro regeneraci a umístit ji na ně. Naštvaně se rozběhnu za vlkem, který se dal na úprk. Jediné, na co jsem dokázal myslet byl Aoki. To, že jsem ho neměl pouštět. Byla to má vina. Jen má. Přišel jsem o něj kvůli téhle bestii. Bez rozmyslu jsem za ním vyrazil, obklopila mě elektřina a za pár vteřin jsem stál pře vlkem, který nestihne zabrzdit a vrazí do mě. Odsune mě o kus dozadu, ale hned ho prudce udeřím z boku do plecí a srazím k zemi. Z hrdla se mi vydere zavrčení plné nenávisti, se kterým se napřáhnu, abych vlka zabil. Podívám se do jeho jantarových očí s modrými odlesky a jediné co uvidím je zvířecí strach, panika, ale i jistá inteligence. Nebylo to zvíře. Byl to démon, který se neovládl v bestiální podobě. Nemohl za to, že všechny zabil. Byl nevinný, musel si projít nějakým traumatem, které způsobilo to, že se proměnil. Nemohl za to. Přesto jsem mu nebyl schopný odpustit vraždu mého syna. Nemohl jsem, vztek a bolest mi to nedovolily. Do očí se mi nahrnou slzy, se kterými zamířím drápy na krk vlka.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 21:26

    Bestie poplašeně utíkala dál a zdálo se, že svému nebezpečí uniká. Její panika se však neuklidnila a odhodlaně utíkala dál, když kolem ní cosi problesklo, že to ani nestihla postřehnout. Brzy do něčeho prudce narazila a s další ranou, která ji prudce poslala k zemi, si všimla démona, který stál nad ní. Oči démona se zaleskly slzami stejně tak jako oči bestie, která ležela na zemi a zdálo se, že už nemá dostatek sil k odporu tak silnému nepříteli. Vyděšeně mu zírala do očí, ve kterých se v posledním zlomku vteřiny cosi zalesklo. Bylo to odhodlání se nevzdat a s tím se na těle vlka objevily hned dvě značky. Jedna z nich zlepšovala jeho šestý smysl, díky kterému byl schopný zareagovat na ránu démona téměř okamžitě a druhá znásobila jeho sílu, díky které démona od sebe prudce odkopl za pomocí zadních tlap. Okamžitě vyskočil na nohy a se zavrčením propaloval démona před sebou, na jehož těle stejně tak jako na tom vlčím držely dvě magické značky, které snižovaly jeho sílu a rychlost. Bestie ještě chvíli vyděšeně hleděla do jeho očí, než se místo dalších útoků, dala opět na útěk. Co však nečekala byl prudký úder démona, na kterého stačila zapomenout. Byl to ten, který předtím stál po boku generála, ale teď se napřahoval zbraní k smrtelnému úderu, kterému se bestie stačila vyhnout díky zlepšenému smyslu, než své tělo pokryla vsrstvou vitaaru a vrhla se mu po krku. Nevěděla na co se upíchnout jako první a tak prostě útočila na všechno, co zaútočilo na ni. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 21:32

    Najednou se na těle vlka objeví mě až moc dobře známé značky. A dokonce byly dvě. Překvapeně se na vlka zadívám, ale to už jsem letěl vzduchem. Zůstanu chvíli ležet na zemi, než se úlevně rozesměji a zase se vyškrábu na nohy.
    "Aoki..." vydechnu s úlevou v hlase, ale když si všimnu, že ho jeden z démonů chce zabít, znovu se dostaví lehká panika.
    "Ne! Nezabíjej ho! Je to démon v bestiální podobě! vypadněte, uklidním ho!" zařvu rozkaz a vrhnu se mezi ty dva. Po chvilce se mi podaří dostat Aokiho dost daleko na to, aby démon mohl odejít dle rozkazů.
    "Aoki," vydechnu potichu a uskočím z dosahu jeho tesáků. Netušil jsem, jak ho uklidnit, ale očividně byl vyděšený. Po chvilce přemýšlení se změním do své bestiální podoby a zůstanu klidně stát na místě, zatímco lehce svěsím hlavu, abych dal najevo, že mu nehodlám stát na místě. Doufal jsem, že to, že mu budu podobnější a oba jsme vlci zabere. Přeci jen... Byl teď víc jako vystrašené zvíře, ale když uvidí někoho jemu podobného...
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 21:56

    Pokus setnou hlavu nepříteli byl vyrušen démonem, který ho málem připravil o život. Se zavrčením proto prudce odskočil stranou a propálil ho pohledem. Na malý moment ucouvl dozadu a nespouštěl oči ze svého nepřítele, než se po něm odhodlaně vrhl s úmyslem ho odrovnat, aby mohl utéct. Prudce se odrazil od země a vyběhl proti démonovi, jehož démonická podoba mu naháněla strach a přesto mu přišla podvědomě povědomá. V dalších vteřinách natáhl drápy před sebe a znásobil svou sílu zrovna v momentě, kdy se démon před ním zcela změnil. To ho vyvedlo z rovnováhy a tak když se před nim objevil jakýsi démonický vlk, prudce udeřil drápy do země, ale to vedlo akorát k tomu, že neudržel rovnováhu ani svou sílu v nohách a hodil přemet přímo na vlka, než skončil na zemi někde pod jeho nohama. Ležel na zádech a vyjeveně zíral na černého vlka před sebou, jehož rudé oči ho pozorovaly bez náznaku jakékoli agrese. To ho zmátlo a vyvedlo z rovnováhy, ale i tak se urychleně vydrápal na nohy a odskočil od vlka, kterého se zájmem pozoroval. Byl už klidnější, ale v očích se mu pořád odrážel strach, se kterým sem tam pozoroval své okolí. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 22:03

    Mířil na mě svými drápy, ale nehodlal jsem se hnout z místa. Nechtěl jsem mu ublížit a potřeboval jsem, aby to pochopil. Proto zůstanu stát na místě a k mému štěstí zastaví svou ránu, dupne do země a dopadne po přemetu mně přímo pod nohy. Zadívám se na něj a nechám ho vyškrábat se na nohy a poodstoupit. Jen jsem ho bez hnutí pozoroval, sledoval jsem výraz v jeho očích, který byl už klidnější, ale stále měl strach. Ještě trochu skloním hlavu, abych vypadal menší, než táhle zakňučím a pomaličku se rozejdu k Aokimu. Byl menší než já a tak jsem doufal, že ho to nevyděsí. když jsem byl dostatečně blízko, znovu tiše zakňučím, než natáhnu hlavu a lehce do něj strčím čumákem a olíznu ho. Byl zvláštní chovat se jako zvíře, ale v mé bestiální podobě to bylo... Přirozené. Navíc přede mnou stálo mé štěně, kterému bych nikdy neublížil, stejně tak jako vlk ve mně, který ho chtěl chránit. A tak mi nedělalo problém přenechat částečně mé chování zvířecím instinktům.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 22:17

    Chování vlka naproti ho akorát mátlo, ale jakýmsi způsobem uklidňovalo. Brzy přestal sledovat své okolí a akorát pozoroval vlka před sebou, který byl mnohonásobně větší a pomalu se k němu přibližoval. Aokiho to donutilo odstoupit a přikrčit se k zemi. Táhle kňučení ho však upozorňovalo na to, že mu od něj nic nehrozí a tak udělal ještě jeden malý krok zpátky a stáhl protáhlé uši k hlavě. Nechal vlka dojít až k němu, ale nespouštěl z něj oči a díky značkám, které byly na jejich tělech stále aktivní, se cítil bezpečněji. Brzy stál vlk opravdu blízko něj a když do něj strčí čumákem, zvědavě pozvedne hlavu. Olíznutí opravdu nečekal a tak se ještě více prikrčí k zemi, než si na ni lehne a zvedne hlavu aby na něj stále viděl. Pozoroval černého vlka a po chvilce naklonil hlavu na stranu, jakoby se ho na něco tázal nebo nerozuměl. Strach z něj pomalu opadal a byl klidnější než předtím, ulevilo se mu a už neměl potřebu ani utíkat, natož útočit či projevovat jakékoli agresivní chování. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 22:25

    Stále se mě bál, ale alespoň mě nechal přiblížit se. Zvědavě se na mě podívá a až když jsem stál hned vedle něj si uvědomím, jak je maličký. Jakmile ho olíznu, lehne si na zem a po chvilce nakloní hlavu na stranu. Párkrát zamrkám, teď když se nechoval agresivně.... Byl neskutečně roztomilý! Doslova si z jeho výrazu sednu na zadek a zůstanu chvíli sedět, než si opatrně lehnu na zem a zadívám se na "drobného" Aokiho. Proti normálním vlkům byl velký, ale proti mě... Maličký. Chvíli zůstanu ležet na zemi, než do něj opět lehce strčím čumákem a nakonec natáhnu hlavu a lehce si ji opřu o jeho záda. Snažil jsem se mu říct, že je v pořádku, že mu ode mě nic nehrozí a že ho ochráním. Snažil jsem se ho uklidnit a doufal jsem, že v momentě, kdy nebude v nebezpečí a bude zcela klidný, změní se zpátky.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 22:40

    Uplynula už nejaká chvíle po tom, co si dovolil zvolnit a uklidnil se. Pořád tak nějak sledoval vlka před sebou a zdálo se, že už to bude v pořádku. Sem tam zvedl hlavu a nakláněl ji na stranu a sem tam se podíval okolo, zda jim nic nehrozí. Brzy tohle nechal na vlkovi před sebou a položil si hlavu na tlapy, než pomalu zavřel oči a nakonec polevil na veškeré ostražitosti a začal ho přemáhat spánek a únava z předešlých bojů. Jeho tělo začne obklopovat temná magie, díky které se pomalu změnil zpět v člověka. 
    Sotva jsem líně otevřel oči, ucítil jsem bolest na pravém boku a mé svalstvo okamžitě zaprotestovalo proti jakémukoli pohybu. Ležel jsem na zemi a zmateně se díval před sebe, než jsem se trochu malátně posadil a ohlédl se vedle sebe. Nevěřícně jsem sledoval obrovského vlka, který seděl vedle mě a pozoroval mě rudýma očima. S dalším pohybem bolestně zasyčím a položím si ruku na pravý bok, který mi krvácel a táhla se na něm dlouhá tržná rána. Ani nevím kde jsem k ní přišel a vůbec, mi tak nějak nedocházelo kde jsem a jak jsem se tady dostal. Až po chvilce si uvědomím že stále držím svou magii jak na sobě tak na vlkovi ve své blízkosti a proto ji okamžitě zruším, než se opatrně rozhlédnu kolem sebe. Byl jsem unavený a zmatený a netušil jsem co se děje ani to, proč jsem z přítomnosti toho vlka klidný a nepanikařím. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 22:52

    Seděl jsem vedle mého vlčete a hlídal jsem, aby na nás někdo nezaútočil. Cítil jsem, že se uklidňuje a po chvilce se kolem něj dokonce zvedne vlna temné magie a změní se zpátky v Aokiho. Uleví se mi, když uvidím, že je naživu a když si uvědomím, že jsem ho málem ztratil. Sám zabil... Udělá se mi špatně už jen z té myšlenky a donutí mě to postavit se na nohy. Nervózně přešlápnu a po srsti mi steče pár slz, než se trochu uklidním a všimnu si, že si mě Aoki prohlíží a drží se za dlouhou tržnou ránu na boku. Protáhle zakňučím, než si lehnu vedle Aokiho a natáhnu hlavu k jeho ráně. Měl jsem chuť ji olíznout, ale naštěstí si uvědomím, že by ho to akorát tak víc bolelo a ničemu by to nepomohlo. Zavřu oči a začnu se soustředit na to, abych se změnil zpátky, jen abych zjistil, že to... Nejde. Vlk se chtěl prát od nadvládu nad tělem a dokud "jeho" štěně nebylo v pořádku, nechtěl se vzdálit. Potřeboval jsem nejdřív uklidnit sám sebe a tak natáhnu hlavu k Aokimu a zlehka si ji opřu o jeho rameno, zatímco zavřu oči a začnu se soustředit na své dýchání, abych se uklidnil.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 23:08

    Hlavou mi proběhlo hned několik útržků a tak zavřu oči a pokusím se je ignorovat. Nechtěl jsem si je teď vybavovat, bolela mě hlava a navíc jsem věděl, že když budu chtít, vybavím si je. Ne, teď... jsem nechtěl nic jiného, než jít domů a dát se do pořádku. Zhluboka se nadechnu, ale okamžitě si za to zanadávám, když mě píchne v celém boku a akorát se rozkašlu. Nebylo to tak hrozné jak jsem čekal. Najendou se vlk vedle mě postaví a tak k němu vzhlédnu. Sledoval jsem ho a když si všimnu, že mu z očí tečou slzy, překvapeně zamrkám. 
    "Tak teď už nemám absolutní ponětí o tom, co se kurva stalo," vydechnu trochu unaveně a když se na mě vlk otočí a zahledí se na mou ránu, rozhodnu se postavti, ale mnohem dříve on natáhne hlavu k mé ráně až se opře o mé rameno. Zůstanu tedy sedět na místě a natáhnu ruku k jeho srsti, po které ho opatrně pohladím, než ho začnu hladit intenzivněji a pravidelně. Za tu dobu uběhlo asi jenom pár minut, ale i tak mi to přišlo jako dlouhá doba. Krátce se zadívám na vlka, než si povzdechnu a unaveně přivřu oči. S tou ranou na boku budu muset něco udělat.
    "Promiň hochu, ale musím jít..." vydechnu potichu a nakonec se od vlka trochu odsunu a nemotorně se postavím na nohy, do kterých se mi velmi pomalu vracel cit. Párkrát zamrkám a nakonec se proberu dostatečně na to, aby mě všechny předešlé vzpomínky stačily udeřit do hlavy, jako záplava a s nimi jsem hodně rychle přepadl na zadek. Do očí se mi okamžitě nahrnuly slzy a zůstal jsem tak trochu nepřítomně hledět před sebe. Co jsem to udělal? 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 23:14

    Aoki unaveně poznamená, že nemá ponětí o tom, co se stalo, což bylo normální, ale bohužel jsem věděl, že si vzpomene. Když mě začne drbat a hladit, uklidní mě to ještě mnohem víc a tak v momentě, kdy mě odstrčí s tím, že už musí jít jsem byl dostatečně klidný na to, abych se uklidnil a změnil zpátky do své démonický podoby. Sotva se však otočím na Aokiho, všimnu si, jak padá na zadek. Okamžitě jsem byl u něj, napsal runu pro regeneraci a opatrně ho přitiskl k sobě. Měl slzy v očích a nejspíš si na něco vzpomněla. Posadím se na zem, aniž bych ho pustil a zhluboka se nadechnu.
    "Není to tvá vina, Aoki, nemůžeš za to," řeknu potichu a na chvíli se odmlčím, abych našel vhodná slova, které bych v této situaci mohl říct.
    "Změnil ses do své bestiální podoby, v té se napoprvé neovládá nikdo a někteří ji neovládnou nikdy... Je to v pořádku, nic špatného jsi neudělal..." řeknu mu a opravdu doufám, že to zafunguje a podaří se mi ho uklidnit.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 7/5/2018, 23:32

    Překvapeně a trochu vyděšeně sebou cuknu, když zalsechnu známý hlas, který jsem v tuhle chvíli absolutně nečekal a tak se trochu vyjeveně zadívám na otce, který stál vedle mě a vypisoval jakousi runu, po které se mi začalo dělat mnohem lépe. Když začne mluvit s tím, že to není má vina a že jsem se proměnil do bestiální podoby a že je zcela normální se po první přeměně neovládat, otočím se na něj a chvíli nejsem schopen jediného slova. Přes slzy které se mi tlačily do očí jsem nic moc neviděl a byl jsem příliš líný na to si je setřít. Až po chvilce, co už jsem opravdu nic neviděl, jsem to udělal.
    "Já vím, ale i tak jsem zabil...spoustu nevinných co se mi jenom připletli do cesty," vydechnu nevěřícně, ale nakonec se to rozhodnu polknout a tak zatřepu hlavou a pokusím se hodit do svého obvyklého klidu, což se mi za chvíli podaří. 
    "S tím už asi nci nezmůžu," vydechnu s povzdechem a až teď se pozorně zadívám na otce. "No...ehm, díky?" vypadne ze mě po chviličce a sám jsem netušil co mělo tohle slovní gesto vlastně znamenat. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 7/5/2018, 23:37

    Díval se na mě uslzenýma očima a až po chvíli si je setře. Netušil jsem, zda má slova pomohou a tak nějak jsem netušil co dělat. Potřeboval jsem však, aby věděl, že to nebyla jeho vina. Setře si slzy a odpoví, že to ví, ale i tak zabil spoustu nevinných. Tiše si povzdechnu, než se natáhnu a rozcuchám mu vlasy. Chtěl jsem říct, že já také a mnohem více, než on, ale nakonec se rozhodnu mlčet a jen se pousměji, aby věděl, že se nezlobím a za nic ho neviním. Po chvilce se trochu uklidní a vydechne, že s tím asi už nic neudělá. Trochu se mi uleví, vzal to vážně dobře a já doufal, že to jen přede mnou nepředstírá. Nakonec mi nejistě poděkuje a oba se v tu chvíli zatváříme zmateně.
    "Za co?" ušklíbnu se, než se postavím na nohy a natáhnu k němu ruku, abych pomohl na nohy i jemu.
    "Co se vůbec stalo? Přeměnu spouští nějaký emocionální zážitek... Většinou špatný..." řeknu potichu a starostlivě se na něj podívám.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 8/5/2018, 00:52

    Zhluboka se nadechnu a nakonec se uvolním, nechám myšlenky myšlenkami a ta skutečnost že to nezměním, byla prostě konečná. Byl jsem rád že mi to táta nevyčítá, vlastně mluvil s jakýmsi porozuměním a mě až teď došlo, že i on si musel podobnou věcí projít. Krátce zavřu oči, ale hodně rychle je zase otevřu, když se mě zeptá co se vůbec stalo. S povzdechem se na něj zadívám a nakonec se posadím na zem a pustím se do  vyprávění o žoldácké skupině, kde jsem se přidal, o tom jak se náš vůdce nechal podvést a slepě nás nahnal do pasti a tak dále... než jsem skončil s vyprávěním a pleskl sebou na zem. Zůstal jsem ležet a civět na modrou oblohu, na které nebyl jeden jediný mráček. 
    "Víš, jem rád že jsi mě nezabil," vydechnu nakonec a zamyslím se nad tím okamžikem, kdy to málem udělal, než se hlasitě rozesměji. Byl jsem nejspíše mnohem víc nervózní než jsem si myslela potřeboval jsem to ze sebe nějakou formou dostat. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 8/5/2018, 00:58

    Začínal jsem litovat toho, že jsem ho do téhle situace dostal. Z té pasti nemusel vyváznout živý a teď mi bylo jasné, že kdyby neměl bestiální podobu, už tady nesedí. Skousnu si ret a začnu přemýšlet nad tím, že ho nejspíš odtáhnu domů a vymyslím něco jiného, bezpečnějšího. Najednou se však natáhne na zem a zasměje se, že je rád, že jsem ho nezabil.Zamračím se a zadívám se na něj, než zavřu oči a povzdechnu si.
    "Myslel jsem, že jsi mrtvý..." vydechnu a hlas se mi na konci zlomí. Ještě chvíli jsem stál se zavřenýma očima, než se zhluboka nadechnu a zadívám se na Aokiho.
    "Věděl jsem, že ten démon, který se změnil za to nemůže, že je nevinný, neovládá se... Ale... Nepoznal jsem tě, zabil bych tě, nemohl bych mu to odpustit," vydechnu potichu, než rychle zavrtím hlavou a odkašlu si.
    "Díky bohu za tvé značky, kdybych... Nikdy bych si to neodpustil," vydechnu a už jen při představě, že bych zabil vlastního syna a on se mi poté změnil před očima... Se mi udělá špatně od žaludku a zamotá se mi hlava natolik, že mě to donutí posadit se na zem.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Aoki 8/5/2018, 01:12

    Moje reakce a poznámka se mu nelíbila, což bylo očividné a tak si povzdechnu a nakonec se posadím. Chvíli jsem nic neříkal, jenom jsem přemýšlel nad tím co se stalo a co se mohlo stát. Po chvilce přenesu svůj pohled na otcova záda, ale v momentě, kdy to vypadá že sebou sekne na zem, rychle vyskočím na nohy a sotva si dosedne, už jsem dřepěl u něj a starostlivě si ho prohlížel.
    "Omlouvám se, ale nikdy by mě nenapadlo že se něco takového stane, nechtěl jsem tě vystavit... takovému tlaku,"vydechnu a potom se nad něčím zamyslím. "Mám přece tvojí značku, měl by jsi poznat že jsem v pořádku ne?" stačím říci, ale když se začnu soustředit na její přítomusela zmizet.
    "Beru to zpátky, vypadá to že ji náhlá proměna vyrušila..." vydechnu s povzdechem a hned na to se postavím a natáhnu ruku ke svému otci.
    "Tak či onak zapomeň na to, že bych se té práce vzdal. Nelituji toho," vydechnu a čekám zda mou ruku přijme abych ho mohl vyhoupnout na nohy a obejmout. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 8/5/2018, 01:25

    Připadal jsem si malátně a sotva jsem postřehl Aokiho, který byl v mžiku vedle mě a omlouval se mi. Stále trochu mimo zavrtím hlavou, než se na něj lehce pousměji.
    "To nic, nemohl jsi to vědět, jen... Jsem rád, že jsi v pořádku," dostanu ze sebe a když začne mluvit o značce jen se na něj tiše dívám a počkám si, než sám zjistí, že zmizela. Což mu trvalo opravdu jen chvíli. Postaví se na nohy a natáhne ke mně ruku s tím, že se té práce nehodlá vzdát. měl mě přečteného. Odfrknu si, než přijmu jeho nataženou ruku a nechám se vyhoupnout na nohy.
    "Dobře, jen... Až příště budeš v podobné situaci, dej mi hned vědět. Nechci... Nemůžu o tebe přijít," vydechnu a krátce ho obejmu, než ho zase pustím a znovu na něj umístím svou runovou značku.
    "Co máš v plánu teď? Nevrátíš se alespoň na chvíli domů? Vypadáš hrozně unaveně," poznamenám a starostlivě si ho prohlédnu.

    Sponsored content


    Aoki & Fen'lin - Stránka 2 Empty Re: Aoki & Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 27/4/2024, 03:38