Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Aoki & Aelin

Aelin
    Aelin

Aoki & Aelin Empty Aoki & Aelin

Příspěvek pro Aelin za 17/7/2018, 16:04

Počasí: Nad městem se schyluje k silné letní bouřce a fouká silný vítr
    Místo: Atreia
    Pořadí: Aelin, Aoki
    Aelin
    Aelin

Aoki & Aelin Empty Re: Aoki & Aelin

Příspěvek pro Aelin za 17/7/2018, 16:12

Nedávno jsem po šesti letech zase konečně viděla strejdu Fena. Měl pro mě hned několik novinek a první z nich byla ta, že má syna. Dospělého syna, který byl prý v mém věku. Ani to jsem si nějak nedokázala představit. I když jsem věděla, že magie je mocná. Že by byla takhle mocná mě nenapadlo ani v nejdivočejším snu. Ale co já vím vlastně? Zrovna jsem si oblékala perleťové šaty na dnešní koncert. Venku pršelo, takže táta řekl, že mě do divadla hodí, abych v těch krásných šatech nezmokla. Měla jsem je od Mirys a byly opravdu překrásné. Ještě krajkový náhrdelník kolem krku a už jsem běžela dolů se svými houslemi. Jak táta slíbil, tak mě odvezl. Přede mnou ještě bylo pár vystoupení spolužáků z konzervatoře, kteří se mnou tento rok dokončili školu a já měla vystoupit až na závěr.
    Aoki
    Aoki

Příspěvek pro Aoki za 17/7/2018, 16:22

Nevím kde jsem byl, jak jsem se tu dostal a ani co se kolem mě dělo, prostě... nic. Chvíli jsem se proplétal mezi lidmi, kteří stáli v řadě a nějak jsem se zatoulal do velkého, zdobeného sálu, kde bylo mnoho sedaček a na chvíli mi to připomnělo zasedání u otce. Nechápavě jsme zamrkal na muže, který mě pobídl k tomu abych se posadil a tak ani nevím proč, udělal jsem to. Pořád jsem měl v hlavě chaos, po té co jsem se pokusil vytáhnout jednu jedinou informaci z hlavy mého společníka. Řekněme že se mi to pokazilo a vytáhl jsem z něj úplně všechno... Stále jsem neměl své značky pod takovou kontrolou jakou bych sám chtěl a teď mě to trochu děsilo. Na chvíli zavřu oči, když se najendou v sále setmí a lidé okolo začnou tleskat. Jenom ten ruch kolem sebe nehcápavě sleduji, dokud se před námi na parketu nevynoří nějací lidé. Jsem... Jak se tomu místu říkalo? Nemohl jsem si ho vybavit, ale díky Setharovi jsem věděl že je to jeden z lidských zvyků. Stále jsem tak nějak nechápal, proč mě portál dostal na takové místo a mohl jsem být jenom rád, že mě nikdo neviděl.
    Aelin
    Aelin

Příspěvek pro Aelin za 17/7/2018, 16:29

Zatímco ostatní hráli nebo zpívali, já ze zákulisí zvědavě nahlížela do hlediště, tak aby mě samozřejmě nikdo neviděl a rozeznávala, kdo se na mě dneska přišel podívat. Nejvíc tu bylo obyčejných lidí, ale nalezla jsem mezi diváky i pár nadpřirozených bytostí. Jen jsem se ve skrytu duše modlila, aby mezi nimi nebyl ani jeden anděl nebo démon. Tenhle týden se mi celkem povedlo se jim vyhýbat a nedostat se do maléru, jenže pak jsem ucítila, jak mi intuice radí mít se na pozoru. Byl tu ještě někdo na koho reagovali moje instinkty jinak. Možná to byl lovec? Už jsem o nich slyšela. Tihle lidé neřeší původ - pokud najdou někoho nadpřirozeného s darem magie, bez soucitu je zavraždí. Jen jsem na to pomyslela, hned jsem se rozklepala. Ale kdo ví? Nemusel to být lovec. Jenže než jsem nad tím stihla víc přemýšlet, už mě někdo strkal na pódium. Lehce jsme klopýtla, ale rychle jsme nabrala ztracenou rovnováhu, uklonila se a pak začala hrát.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 02:05