Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 12:02

    "naše vlčí podoba se vyrovná tvým křídlům ne tvý zákeřný magii." Odmítla hned Ariana a rozdýchávala to. Musea běžet opravdu rychle, ale bylo na ní vidět, že se jí ten běh líbil. Já se jen usmála a potichu zasmála. Pak jsem se zvedla do sedu a rozhlédla se. "Doufám, že nás nikdo neviděl." Špitla jsem a protáhla si krk. "Dneska už žádná magie." Prohodila Ariana a uculila se. "Ale já si půjdu ještě zaběhat. Když už jsme vypadli z domu. Nevadí když...?" Prohodila k nám ale já ji to ani nenechala doříct zavrtěla jsem hlavou. "Nene, klidně běž." Pousmála jsem se a dívala se, jak se zase proměnila ve vlka a zmizela mezi stromy. "Od té doby, co se poprvé proměnila chodí běhat docela často. Nevím, co se jí na tom tolik líbí, ale vím, že teď už by bez své vlčí podoby nedala ani ránu." Přiznala jsem i když nevím, proč jsem to řekla nahlas. A otočila se ke Kaelovi. "Tys o sobě věděl od narození, co jsi zač?" Zeptala jsem se ho a přitáhla si kolena pod bradu a objala si nohy.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 12:37

    Na poznámku, že moje křídla se dostatečně vyrovnají jejich vlčí podobě a magie už je nefér se jen ušklíbnu "vždyť vám nic nebránilo tu magii používat také" pak se podívám na Arianu "a ty jsi ji nakonec taky použila".
    Když projeví obavy jestli nás někdo neviděl, řeknu si jen pro sebe, že i kdyby ano, nedovolil bych aby se těm dvěma něco stalo a navíc jsem nikoho v naší blízkosti necítil. Pak se Ariana postaví a zeptá se jestli by nevadilo, kdyby se šla ještě proběhnout a když ji Naomi řekne, že klidně může jít, ani nečeká na můj názor a už mizí ve své vlčí podobě pryč. Neměl jsem nic proti, ale když jsem se podíval na Naomi a uvědomil si, že jsme tu zůstali jen sami dva, zase jsem si jí začal moc všímat a uvědomovat si, že se nedívám jinam než na ní. Nebyl jsem si jistý co přesně cítím, ale prozatím to vůbec nebylo příjemné. Přehnaně jsem si všímal jejích reakcí a toho co dělám a jestli při tom nevypadám zvláštně, moc jsem přemýšlel nad tím co udělám a co řeknu... nelíbilo se mi to.
    Trošku mě z toho vytrhne její otázka nad kterou se musím na chvilku zamyslet. "Od narození ne... Vlastně prvních dvanáct let svého života si všichni, včetně mích rodičů mysleli, že jsem obyčejný člověk. Pak se, ale přihodila určitá nehoda, která ve mě probudila magii a také větší zásobu magické energie než jsem byl schopný ovládat a do dnes to nedokážu. Několikrát mě to málem stálo život a od doby co se ve mě probudila magie šel můj život od úplného štěstí k přesnému opaku. Každý kdo mě znal měl své vzpomínky na mě vymazány, můj otec nás opustil a já zůstal doma s matkou, která psychicky trpěla pokaždé kdy se ve mě kvůli emocím spustila nějaká schopnost." pak jsem se na chvilku zarazil, než jsem pokračoval "vyprávět ti celý můj příběh by bylo na dlouho, ale po několika dlouhých letech se můj otec vrátil jen proto aby za cenu svého života zachránil ten můj a své matce jsem musel o nějakou dobu později smazat veškeré vzpomínky na mě, jelikož s nimi bylo spojeno až příliš psychických útrap pod mojí magií a na vždy jsem odešel z domu ve kterém jsem se narodil a který jsem miloval a odebral si emoce, které jsem uzamknul do svého amuletu aby se to už nikdy nemohlo opakovat."
    Párkrát rychle zamrkám a podívám se do země abych zahnal slzy, které se mi začali drát do očí... bylo to poprvé od doby co jsem si vrátil emoce co jsem přemýšlel nad vším co se v minulosti stalo.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 12:52

    Vyslechla jsem si, co mi Kael řekl a smutně se mu dívala do očí, do kterých se mu hrnuly slzy. "To mě moc mrzí." Zašeptala jsem. Ale nevěděla jsme jak pokračovat. Moc se mi nestávalo, že bych se bavila s někým jiným než se svou rodinou a tak jsem se nakonec rozhodla říct u své minulosti. "Já jsem se to dozvěděla asi před dvěma týdny. Rodiče s bratrem se dohodli, že bude lepší nechat nám normální dětství beze strachu, jenže pak je zabili upíři a nastražili to tak, že to vypadalo, jako autonehoda. Byl u toho i můj bratr, ten ale nezemřel. Naštěstí. Nevím co bychom si počaly bez něj. A když nám to řekl... Cítila jsem se podvedená. Podvedená rodiči, kteří jsou už pár let mrtví." Zamumlala jsem potichu a doufala, že jsem neřekla nic špatně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 13:16

    Musí být bezva mít někoho kdo vás všechno naučí jakmile se u vás magie ukáže, řeknu si pro sebe a vzpomenu si na své marné zkoušky ovládat svou magii o které jsem nevěděl nic. Až ze vzpomínek otce, které mi zanechal o několik let později než zemřel jsem se dozvěděl co jsem potřeboval vědět.
    "Také mě to mrzí, ale máš alespoň sestru a bratra" řeknu a pak se podívám vzhůru kde mezi korunami stromů bylo vidět nebe, hluboce se nadechnu a pomalu vydechnu, než se znovu podívám na Naomi "opustíme ty deprimující témata a půjdeme dělat něco zajímavějšího" řeknu a zvednu se na nohy. Chvilku přemýšlím a pak si vzpomenu na chvíli kdy jsem nesl její sestru do nemocnice. Trošku se ušklíbnu, chytnu Naomi za ruku, vytáhnu ji na nohy a dojdu s ní až na úplný konec lesa aniž bych řekl jediné slovo.
    Jakmile nemáme nad sebou stromy, se zastavím, otočím na Naomi a můj úšklebek se ještě víc protáhne. Jediným mávnutím ruky vytvořím na zádech nás obou křídla a vyletím s námi vysoko k obloze, kde nás zastavím a chytím Naomi i za druhou ruku. "Zatím ty křídla ovládám já, ale pokud chceš a věříš si, mohu jejich kontrolu převést na tebe". Pak se rozhlédnu kolem nás po prázdném prostoru, který se najednou zaplní spoustou poletujících magických havránků, které jsem vykouzlil. "Magie nemá využití pouze v boji, nebo nápravám toho co boj způsobil."
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 13:24

    Přikývla jsem a pousmála se, když navrhl, abychom se bavili o něčem veselejším, tedy abychom dělali něco zajímavějšího, načež se zvedl na nohy. Taky jsem se postavila a sledovala ho. "A co zajímavějšího chceš dělat?" Zeptala jsem se, ale to už mě táhl lesem až k jemu okraji, a až tam se teprve zastavil. Nechápavě jsem se na něj dívala, na něj a pak na jeho křídla. Ani jsem si neuvědomila, že mám stejná na zádech. A najednou mě vytáhl a vzlétl se mnou. Vyděšeně jsem se k němu přitiskla a odmítala se ho pustit. "Cože? co to plácáš já nemám..." Zarazila jsme se, když mi došlo že na svých zádech opravdu cítím křídla tvořená magií. "J-já nikdy nelétala! Neumím to..! Namítla jsem, když navrhl, že bych je mohla ovládat i já sama, což jsem se neodvažovala. Vždyť já se bála ho jen pustit.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 14:14

    Naomi se mě pevně držela a odmítala se pustit a tak jsem s námi slétl o něco níž, asi metr nad zem. Tam jsem ji lehce objal a pak ji od sebe odtáhl, ikdyž jsem ji stále držel za ruce "neboj se, jsme kousek nad zemí... teď se soustřeď na mou magii, soustřeď se na křídla, které z ní máš vytvořené na zádech. Poruč jim aby se stále pohybovaly a udržely tě ve vzduchu" řekl jsem s povzbuzujícím úsměvem a když jsem viděl, že se začíná uklidňovat a soustředit jsem jí pomalu předal kontrolu nad magickými křídly, ikdyž jsem byl připravený ji chytit kdyby se ve vzduchu neudržela.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 14:20

    Naprázdno jsem polkla, když se mnou slétl níž, ale trochu jsem se uklidnila. O to víc jsem se uklidnila, když mě zlehka objal. Bylo to tak příjemné.. Dokud mě neodtáhl, ale stále mě držel. Dívala jsme se mu do očí a pak tedy udělala co chtěl, cítila jsem, jak mi předává kontrolu nad křídly a já jim poroučela pohybovat se, jenže to nevyšlo. Vůbec se mi to nepovedlo a já místo toho abych zůstala na místě, jsem začala klesat. Hned jsem se zase přitiskla ke Kaelovi a tentokrát se ho už odmítala pustit. "Já nechci...neumím je ovládat... Prosím, já je nechci..." Zašeptala jsem Kaelovi když jsem se k němu tak křečovitě tiskla. Bála jsem se, že bych jinak spadla, i když bych ráda věděla, jaké to je mít křídla, strach mě zcela ovládl.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 15:14

    Předal jsem kontrolu nad křídly Naomi a jí se povedlo je ovládnout, ale i tak si nebyla jistá co a jak a její strach jí vůbec nepomáhal. Když začala klesat k zemi, dřív než jsem se stihl pohnout okamžitě natáhla ruce a přitáhla se znovu ke mě. Chytil jsem ji tedy, o něco posílil svá křídla aby nás udržela oba a ty její nechal zmizet. Pak jsem si ji otočil zády k sobě objal ji kolem pasu, pevně přitiskl k sobě a vyletěl s ní znovu o něco výš. Když jsme byli dost vysoko, stočil jsem nás a začal pomalu prolétat nad okrajem lesa odkud bylo vidět na les a louku oddělené řekou i na hory v dálce. Slunce jsme měli v zádech stejně jako město a ikdyž jsem si dával pozor aby nás nikdo neviděl, převážně jsem si užíval tento okamžik.
    "A co teď, stále se ti to nelíbí?" zašeptal jsem jí do ucha a pak trošku víc nahlas dodal "se mnou se nemusíš ničeho bát".
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 15:22

    Kael mě zase objal a nechal má křídla zmizet. Byla jsem ráda, že mě držel a vlastně jsem byla ráda i za to, že se mnou neklesl zase na zem, ale naopak se mnou vyletěl výš. Otočil mě, takže jsem k němu byla zády. Když jsem viděla, jak jsme vysoko, křečovitě jsem sevřela jeho ruce. Ale věděla jsem, že mě nepustí. Byla to nádhera, ale stejně se mě stále držel strach, jenže teď už ne tolik. Stále jsem se Kaela křečovitě držela za ruce, kterými mě objímal, ale jinak jsme si užívala ten nádherný pohled na svět a hlavně jeho blízkost. "Líbí.." Odpověděla jsem potichu a maličko se pousmála. "Je to krásné..." Špitla jsem ještě a pak se donutila pustit Kaelovu jednu ruku a natáhnout jí do vzduchu. Bylo to neuvěřitelně nádherné.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 16:08

    Když řekla, že se jí to líbí, naplnil mě pocit štěstí. Další snad hodinu jsme strávili ve vzduchu a užívali si toho pocitu a krásného pohledu, než jsem nás snesl dolů, těsně nad zemí nechal svá křídla zmizet a svalil jsem se na záda, stále pevně držící Naomi na sobě. Jednu ruku sem hodil vedle sebe a druhou nechal Naomi na břiše, zatímco jsem ležel uprostřed louky se zavřenýma očima a užíval si její blízkost, která mi z nějakého důvodu byla nepopsatelně příjemná.
    Hluboce jsem se nadechl a zjistil, že nádherně voní. Znovu jsem se nadechl a přemýšlel proč jsem si toho nevšiml dřív, když lehounce zafoukal vítr a mě došlo, že nahoře foukalo o něco silněji což její krásnou vůni odvávalo pryč. "Létání bylo vždycky bezva, ale nikdy jsem si to neužil tolik jako dnes s tebou" řekl jsem potichu se stále zavřenýma očima.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 16:26

    Po půl hodině, kdy jsem si opravdu byla jistá, že mě Kael nepustí jsem natáhla i druhou ruku, jako bych místo nich měla křídla a držela se ve vzduchu sama. Bylo vážně báječné a kouzelné! To všechno. A když už jsem si myslela, že to končí, když nás Kael nesl níž a níž, bála jsem se, aby se moc rychle neodtáhl. Rozhodně jsem nečekala, že mě bude držet na sobě, i když místo přistání si rovnou lehl. O to víc jsem nečekala, že si mě bude držet na sobě. Ale já se stydlivě radši odkulila vedle něj, zůstala jsem blízko u něj a hlavu si položila na jeho rameno opatrně, ale neležela jsem celým tělem na něm. A když mi prozradil, že si nikdy neužil létání tolik jako dneska se mnou, o to víc jsem se začervenala. "Taky se mi to moc líbilo." Špitla jsem potichu a natáhla se k němu blíž. Lípla jsem mu pusu na tvář a pak jsem se rychle stydlivě zvedla do sedu a odsunula se kousek dál.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 16:49

    Naomi se skulila vedle mě, ale neodtáhla se úplně a zůstala hlavou opřená a moje rameno. Na moji větu odpověděla, že se jí to taky moc líbilo což mi vyloudilo přihlouplý úsměv na tváři.
    Když jsem však ucítil její rty na tváři, otevřel jsem okamžitě oči a kompletně zrudnul. Naštěstí si toho nejspíš nestihla všimnout, jelikož se sama okamžitě posadila a ještě kousek odsunula. Vířily mi teď hlavou všemožné myšlenky a tep mi o něco vyskočil. Znovu jsem zavřel oči a ikdyž jsem si užíval pocit nadšení, který mě částečně zalíval, párkrát jsem se nadechl a vydechl abych se trochu uklidnil. Protáhl jsem se, postavil na nohy a stoupl si těsně za Naomi. Sklonil jsem se k ní, jemně ji přejel rukama po vrchu hlavy a dal jí pusu do vlasů mezi mýma rukama. Pak jsem se pomalu narovnal a zadíval směrem k městu nad kterým už pomalu zapadalo slunce.
    "Trénování magie asi nebudeme provádět nijak často, ale kdyby si se chtěla někdy sejít jen tak... sami dva..." zaseknou se mi slova v krku a dál už nic neřeknu. Měl bych ji už doprovodit domů, ale vůbec se mi nechtělo.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 16:56

    Bála jsem se, že teď odejde, že jsem udělala něco špatně, že jsem to vůbec dělat neměla. Co když měl přítelkyni. Bylo toho tolik, co mě napadalo, ale všechno utichlo, když se ke mě najednou sklonil a pohladil mě po vlasech. Ztuhla jsem a otočila se k němu až po puse, kterou mi věnoval. Zvedla jsem se pomalu na nohy a se skousnutým rtem jsem si vyslechla, co mi chtěl. A málem jsem nemohla uvěřit svým uším. "Ty...ty bys chtěl?" Zeptala jsem se překvapeně a nevěřícně jsem se mu dívala do očí, jako by to snad nebylo ani možné.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 17:34

    Když se zvedne, nevěřícně se mě zeptá jestli bych opravdu chtěl a při pohledu na ní se mi zase rozbuší srdce. "Udělalo by mi to strašnou radost" vysoukám ze sebe a po chvilce sledování jejích krásných očí, ve kterých se odrážela nejdřív nevěřícnost a pak radost jsem ji obešel a vydal se směrem k městu. Šel jsem však hodně pomalu aby to co nejdéle trvalo. "Pro dnešek bych tě měl už radši doprovodit domů, Ariana tam už nejspíš bude a kdo ví jestli už na vaše zmizení nepřišel i váš bratr".
    V průběhu cesty se lehce dotknu její ruky s úmyslem ji za ní chytit, ale nejdřív čekám jestli s ní neucukne.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 17:40

    Celá jsem se rozzářila jen co řekl, že by mu to udělalo velkou radost. Měla jsem chuť dát mu další pusu nebo třeba i polibek, ale Kael mě obešel a šel pomalu k městu. Pochopila jsem to tak, že pro dnešek by to všechno opravdu stačilo a tak jsem ho jen dohnala a přikývla. "To asi ano..." Přemýšlela jsem, jestli jsem něco neudělala špatně, že mě obešel a chtěl rychle domů, nebo nechtěl? Šel sice pomalu, ale šel. Vůbec jsem netušila co si myslet. O to víc zmatená jsem byla, když jsem na ruce ucítila jeho dotek. Neucukla jsem, ale ani jsem ho za i nevzala a čekala jsem, co udělá on.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 18:07

    Když neucukla, propletl jsem svoje prsty mezi těmi jejími a chytil ji za ruku, bylo to drobné gesto, ale mě udělalo velikou radost. Pomalu jsme se loudali městem a vypadalo to, že ani jednomu z nás se nechtělo zrychlit, spíš mi to připadalo jako bychom šli čím dál pomaleji. Nemohl jsem uvěřit svému štěstí... tím spíš, že jsem opravdové štěstí a tak úžasný pocit nezažil od svých dvanácti let. Nebyl jsem si jistý co si můžu dovolit a co už by bylo moc, ani s čím by souhlasila a byl jsem rád za každou drobnost, která se mezi námi stala a každou vteřinu, kterou jsem mohl strávit v její blízkosti. Celou cestu jsme neřekli ani jedno slovo, ale vůbec mi to nevadilo, užíval jsem si krásný západ slunce před námi, její přítomnost a hlavou mi prolétali vzpomínky na dnešní úžasný den.
    Když jsme došli až k jejich domu byla skoro tma, zastavil jsem se, přitáhnul si ji za ruku blíž a pevně ji objal kolem pasu. Zabořil jsem jí obličej do rozpuštěných vlasů, nadechl se oné krásné vůně která ji obklopovala a zašeptal jí do ucha "děkuji za nejkrásnější večer mého života". Netuším jak dlouho jsem ji držel, ale po nějaké době ikdyž jsem ji stále nechtěl pouštět jsem si na zádech vytvořil křídla a odnesl ji stále v objetí do okna ze kterého jsem je ten den viděl vylézat, kde sem ji posadil na parapet. "Zítra si pro tebe přijdu a ne nebudu brát jako odpověď" řekl jsem, pohladil jsem ji po tváři a po krátkém zaváhání jsem se trošku červený naklonil a nechal naše rty se setkat.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 18:22

    Šli jsme mlčky k nám domů, ale spíš to vypadalo jako procházka. Nikdo z nás nespěchal a nikdo nemluvil a přesto to bylo úžasné. I když jsem si stále nebyla jistá, co ke mě cítí. Ale vzal mě za ruku, propletl si se mnou prsty. Tajně jsem si dovolila věřit, že mě má rád, že se mu líbím. Došli jsme až k nám a tam si mě Kael přitáhl k sobě. Ochotně jsem k němu ten krůček udělala a s červenými tvářemi se na něj usmála. Objala jsem ho a vteřinku poslouchala jeho srdce. "To já děkuju." Namítla jsem potichu a doufala, že tenhle okamžik nikdy neskončí, ale skončil. Jenže úplně jinak, než jsem si myslela. Odnesl mě až k oknu, ze kterého jsme dnes ráno vylezly a posadil mě na parapet. Pak mi řekl, že si pro mě zítra přijde a ne nebere jako odpověď. Usmála jsem se a přemýšlela, co mu na to říct, ale Kael byl rychlejší a zlehka mě políbil. Tohle jsem opravdu nečekala, ale o to příjemnější to bylo. Než se tedy odtáhl, maličko jsem náš polibek prohloubila ale hned po tom jsem byla zase celá červená studem.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 18:39

    Políbil jsem ji... i ve chvíli kdy se to stalo jsem pořád nedokázal uvěřit tomu, že jsem to vážně udělal a co víc, neodtáhla se. Naopak když už jsem se chtěl odtáhnout náš polibek ještě protáhla a já byl v sedmém nebi. Bylo to tak úžasné a já se nesoustředil na nic jiného než na chuť jejích rtů. Natolik jsem se do toho ponořil až jsem ztratil kontrolu nad svou magií a přestal mávat křídly. Najednou jsem se propadl o půl metru níž než jsem si uvědomil co se děje a znovu se začal soustředit na svá křídla. Kompletně jsem zrudnul a tentokrát z úplně jiného důvodu, vyletěl jsem trošku výš abych se jí mohl ještě jednou podívat do tváře a s rychlým "dobrou noc" jsem se rozletěl domů, stále ještě trošku omámený tím co se stalo.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 18:47

    Byla jsem ráda, že se neodtáhl a místo toho mě nechal polibek protáhnout. Ale v tom se najednou propadl o půl metru níž. Úlekem jsem sebou ucukla. "Jsi v pořádku?" Zeptala jsem se, ale na to mi neodpověděl. Zrudlý zase vystoupal výš pomocí křídel a s rychlým dobrou noc po chvilce odletěl. Skousla jsem si ret a dívala se za Kaelem, ale vypadalo to, že je v pořádku. Jen mě mrzelo, že tak kvapně odletěl. naposledy jsem se pousmála a radši na to nemyslela. Pak jsem skočila domů a okno zavřela. Ariana se na mě už dívala s povytaženým obočím a chtěla vědět, co se stalo. A já jí to řekla. Potřebovala jsem od někoho ujištění, že se mi to nezdálo a že mě má Kael rád.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 19:03

    Úplně mimo jsem letěl přímo domů a naštěstí bylo město kompletně prázdné, jelikož jsem se vůbec neohlížel na to jestli mě někdo uvidí nebo ne. Když jsem doletěl domů, dal jsem si sprchu, která mě ale vůbec nedokázala zbavit myšlenek na Naomi a ikdyž už jsem ležel v posteli jsem dalších pár hodin nemohl usnout a jen si přehrával události dnešního dne v hlavě.
    Když jsem se ráno probudil, chvíli jsem si myslel, že to všechno byl pouhý sen, ale když jsem vstal a ucítil ze svého oblečení stejnou vůni jakou jsem si pamatoval u Naomi, roztáhl se mi na obličeji spokojený úsměv a já se rychle oblékl a nasnídal. Už jsem málem vyrazil za Naomi, když mi došlo, že jsem jí ani neřekl kdy se u ní ukážu a možná bylo ještě brzo, možná ještě spala nebo nebyla nijak upravená... na chvilku jsem si představil neupravenou Naomi právě vstávající z postele pouze v polo rozepnuté pánské košili a znovu jsem ucítil horko v tvářích.
    Abych se uklidnil vyšel jsem ven a dal jsem si pár koleček kolem bloku. Pak jsem si dal doma rychlou sprchu a když jsem se podíval na hodiny a uviděl něco po jedenácté, spokojeně jsem vyrazil za Naomi. Když jsem přišel k jejich domku, znovu jsem zapátral po magické energii, tentokrát té od Naomi a vyslal za ní jednoho havránka. Když se ukázala v okně, zamával jsem na ní s úsměvem a když zase zmizela nenapadlo mě nic lepšího, než se schovat za roh vedlejšího baráku a vykukovat kdy přijde ven.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 22/4/2018, 19:14

    Celý zbytek večera jsme si tedy s Arianou povídaly a pak jsem to řekla i bratrovi. Nechtěla jsem mu to tajit, ne když ani on nám nic netajil. Naštěstí to vzal celkem dobře, protože jsem mu řekla, že je Kael kamarád a že se mi i trochu líbí, ale neřekla jsem mu jak moc. Dali jsme si společně večeři a pak šli všichni spát.
    Usnula jsem jako nic s myšlenkami na Kaela, takže se mi o něm i zdálo. A ráno jsem se kvůli tomu probudila nezvykle brzy. Alespoň jsem měla čas na dlouhou sprchu a výběr správného oblečení, což jsem ale vůbec netušila jaké je, ale nakonec jsem zvolila šaty po kolena s výstřihem, ale ne velkým. A pak jsem udělala snídani, abych se zabavila, než Kael přijde, ale on nešel a nešel. Pak se vzbudili i mí sourozenci, takže mě povídání s nimi zabavilo než Kael přišel. A to jsem poznala podle havránka. Usmála jsem se pro sebe, rozloučila se s nimi a vykoukla z okna. Mával na mě se spokojeným úsměvem na tváři. Taky jsem mu zamávala a pak zase zalezla dovnitř a běžela ke dveřím. Jenže když jsem vykoukla, nikde jsem ho neviděla. Pozorně jsem se rozhlédla a pak jsem ucítila jeho magii. Vyšla jsem tedy za ním a pousmála se, když jsem zahla za roh, kde se schovával. "Ahoj" Usmála jsem se na něj širokým, přesto nejistým úsměvem.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 22/4/2018, 19:32

    Když jsem ji uviděl vyběhnout, schoval jsem se úplně a překvapilo mě, že za chvilku doběhla za mnou a musel sem si připomenout, že právě ona byla na cítění magie ta lepší ze sester.
    Další překvapení bylo ve formě jejího vzhledu, měla na sobě středně dlouhé šaty a vypadala naprosto úžasně. "Páni" vysoukal jsem ze sebe po vteřince tichého zírání, chytil ji za ruku a protočil ji před sebou jako při tanci "vypadáš kouzelně" usmál jsem se na ní. Její ruku jsem nepustil, naopak si s ní propletl prsty a chytil ji o něco pevněji a vyrazil pomalým krokem do města. Byl krásný slunečný den, jeden z prvních, který vypadal spíš jako letní než jarní a já se hodlal postarat o to aby si ho Naomi užila. Začal jsem se hned vyptávat co ráda dělá, co má ráda a co ji zajímá. Hltal jsem vše co mi říkala, odpovídal na její případné dotazy a pomalu směřoval naši cestu k jedné pěkné restauraci, která byla sice na opačné straně města, ale měli krásnou zahrádku a já se s Naomi chtěl ještě toulat městem, než si tam půjdeme sednout.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 23/4/2018, 18:54

    Vypadalo to, že jsem Kaela opravdu překvapila, ale po pár vteřinách tichého překvapeného zírání mě vzal za ruku s obdivným: "Páni." a protočil mě, aby si mě nejspíš mohl lépe prohlédnout. Pousmála jsem se na něj a hned se začervenala, když mi zalichotil, že vypadám kouzelně. "Ahoj." Špitla jsem jako tichou odpověď a lehce mu stiskla prsty. Nechala jsem se od něj vést a na po každé jeho otázce jsem se ho zeptala na něco já. Zatím to byli spíš klasické seznamovací otázky, ale stejně mi s ním bylo krásně. Jako bych se vznášela. Otázky a vůbec téma magie jsem dnes chtěla vypustit a zažít jeden den jako obyčejná holka s obyčejným klukem. I když jsem neměla ponětí kam jdeme nebo kde zrovna jsme. To všechno teď nic neznamenalo. Naprosto nic.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 23/4/2018, 19:36

    Další skoro hodinu jsme se procházeli po městě bavili se o všem co nás napadlo, ikdyž nejčastější byli otázky jeden na druhého abychom se lépe poznali. Bylo to skoro jako žít svůj vlastní sen, obzvlášť po častém bojování a nebezpečných situacích, které jsem v poslední době zažíval. Nikdy jsem nevěděl kolik vám toho může dát jediná osoba už svou přítomností. Každý pohled do její rozzářené tváře mě nutil k úsměvu, každý nádech její vůně mi zamotával hlavu a pokaždé když jsem slyšel její krásný smích jsem se zamilovával ještě víc... jelikož už jsem věděl co je to za pocit, který cítím. Nebylo divné, že jsem to hned nepoznal když jsem lásku k někomu mimo rodinu ještě nikdy necítil, ale když mě to napadlo, byl jsem si tím naprosto jistý. Miloval jsem ji celým svým srdcem a pro možnost být s ní jsem byl schopen udělat naprosto cokoli. Možná bylo zvláštní jak rychle se to stalo, ale nad tím jsem vůbec nepřemýšlel a jen si užíval své štěstí, že ona to cítila alespoň z části stejně.
    Když jsme přišli k restauraci, ke které jsem mířil, prošli jsme do zahrádky s venkovním posezením a já když jsem si všiml, že mají brankou propletené krásné popínavé květiny, jsem jednu nenápadně utrhl. Dovedl jsem Naomi k jednomu z volných stolů, který byl na sluníčku, ale nesvítilo by nám do očí a nabídl jí židli, do které když si sedla jsem přisunul ke stolu. Než jsem si také šel sednout dal jsem Naomi květinu, kterou jsem před chvíli utrhl do vlasů a když se na mě otočila aby viděla co dělám krátce jsem ji políbil. "A já myslel, že krásnější už být nemůžeš" zašeptal jsem jak jsem se od ní zvedal, obešel stůl a také si sedl. Téměř okamžitě k nám přišla obsluha a dala nám jídelní lístky.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 23/4/2018, 19:52

    Zvídavě jsem se ho ptala na všechno možné, smála se jeho vtipům a strachovala se, když mi vyprávěl, co všechno za posledních pár měsíců prožil. Rozhodně se nenudila, ale když mi to popisoval..to všechno. Neubránila jsem se reakci a stiskla mu trochu silněji ruku abych se ujistila, že tu stále je se mnou. Že ačkoli to zní sebehůř, on to zvládl, přežil a byl tu teď se mnou. Také on se mě vyptával na různé zkušenosti, jenže můj život byl v porovnání s jeho docela nudný. Obzvlášť v posledních měsících kromě toho, že jsem zjistila, že jsem vlkodlak. A Kael vypadal tak šťastně, že mě to hřálo u srdce. Nenechala jsem si ujít ani jeden z jeho krásných úsměvů a jak ráda jsem se mu dívala do těch jiskřivých živých očí. Jestli to s ním zkazím, zasloužím si jen zatracení.
    A nakonec, asi po hodině, jsme došli k restauraci, která zřejmě byla cíl naší cesty. Tedy já doufala že to byla jen jedna ze zastávek, ale prozatím jsme prošli restaurací na její zahrádku. Kael mi pomohl usadit se a pak jsem ucítila něco ve vlasech. Otočila jsem se k němu, abych se zeptala co dělá, ale to už mě on políbil. Překvapeně jsem zamrkala a začervenala se. "Děkuju." Vydechla jsem, když mi složil další kompliment a samým rozrušením jsem si málem nebyla schopná objednat ani tonik. Pak jsem se začetla do jídelních lístků, ale brzy jsem vykoukla na Kaela. "Jak jsi se o téhle restauraci dozvěděl?" Zeptala jsem se ho s úsměvem a skousla si ret.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 4 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 23:38