Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/4/2018, 20:59

    Má sestra na nic nečekala, když viděla, že nám Kael pomáhá a přitom jde o život i jemu samotnému. Proto sotva se proměnila do vlkodlačí podoby, neváhala ani na chvíli a jakmile upírka s klidnou zuřivostí začala kolem Kaela kroužit, vrhla se po ní. Nechala se naprosto ovládnout vlkem, zvířetem v ní, které chtělo jen jedno. Chtělo ji zabít. Roztrhat na kusy a ukončit její život. Neměla ale moc zkušeností a proto se na ní bezhlavě vrhla. Upírka sice byla dost rozzuřená a zabraná Kaelem, takže si jí všimla pozdě, ale Naomi ji stihla jen jednou kousnout, do ramene. Upírka zatla zuby bolestí ale jiný projev bolesti na sobě nedala znát když vymrštila ruku a praštila Naomi Silně do čumáku. Určitě nechtěla být jediná se zlomeninou, protože i sestře v nosu nepříjemně zakřupalo. Pustila ji, ale jen na tak dlouho, aby se po ní mohla ohnat znovu a znovu a znovu. Zaměstnávala ji co nejvíc v zatím marných pokusech zabít ji.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/4/2018, 21:50

    Těsně kolem mě se prohnala vlkodlačice, zuřivě se vrhla na upírku a nějak se jí podařilo ji kousnout do ramene. Upírka ji však hned jedinou ranou donutila ji pustit a i přes veškerá zranění se vyhýbala dalším útokům.
    Upírka byla sice raněná, ale rozdíl v rychlosti, síle a zkušenostech byl zjevný a tak jsem se chystal jí okamžitě vyrazit na pomoc, když jsem zezadu z tábora zaslechl vypísknutí a zalapání po dechu. Otočil jsem se a uviděl jak poslední lovec vleče Rose směrem k další kleci. Poslal jsem jí na pomoc svou loutku a sám se otočil zpět k upírce, která už se nejen vyhýbala, ale také začínala pomalu útočit.
    Rychle jsem zhodnotil situaci a vymyslel plán jak se jí co nejrychleji zbavit. S jejím zraněním ruky a nohy by neměla být schopná vykrýt útoky z více směrů a tak jsem za ní vytvořil několik Flesh Eaterů, na které se zaměřila hned po tom co rychlým kopem poslala vlkodlačici k zemi.
    Jakmile se zaměřila na magické havrany jsem ji oběhl, vyskočil a kopnul ji zezadu do ohybu kolene, přičemž jsem si pomohl silou CounterForce a kompletně jí koleno zlomil. Upírka, která teď měla jednu nohu absolutně nepoužitelnou a druhou zlomenou nebo alespoň naštíplou padla k zemi, ale nevypadalo to, že by se i za těchto podmínek chtěla vzdát. Já ji však už nepovažoval za nebezpečnou a tak jsem odvolal havrany a nechal vlkodlačici ať si s ní dělá co chce.
    Otočil jsem se na místě a teleportoval se nad loutku, která právě doběhla k poslednímu lovci a přetlačovala se s ním. Dopadl jsem mezi loutku a muže, chytil ho za rameno a aktivoval auru strachu zaměřenou pouze na něj v plné síle. Současně jsem napustil ruku na mužově rameni temnou magií a zatlačil směrem dolů, což ho dostalo do kolen. Díval jsem se mu do očí, ve kterých se ukazoval jen čirý strach, moje loutka ho pustila, obešla a zezadu mu vyrvala srdce z těla.
    Okamžitě jsem odhodil bezvládné tělo muže stranou a sklonil se k Rose, která vypadala, že je v bezvědomí a její rány se částečně znovu otevřeli, ale byla naživu.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/4/2018, 22:08

    Naomi měla co dělat přestože se nechávala ovládat zvířecími instinkty. Upírka měla výhodu, byla trénovaná a rozhodně byla dost stará, takže toho leccos znala a pochytila. Nebylo tedy divu, že během chvíle se přestala pouze bránit a začala i útočit. Naomi se sotva stihla bránit. A rozhodně by ji nezabila, kdyby jí nepomohl Kael spolu se svou magií. Ano, v tomhle směru byla její magie k ničemu. Ale na to teď nemyslela. Myslela jen na to, jak ji pomalu roztrhat na několik kusů a naučit ji křičet bolestí. Mlsně si olízla zlomený čumák, jehož bolest teď absolutně nevnímala. Vnímala pouze chtíč pomsty. A tak se na ni vrhla a rozhodně ji nedopřála čistou rychlou smrt.
    Mě se zatím začal svět točit kolem dokola, ale nutila jsem se zůstat při vědomý. Bojovala jsem jak jen jsem uměla, aby se to nezhoršilo ještě víc, ale o to se postaral poslední lovec, který mě popadl za zadní nohy a táhl někam pryč. Kam, to už nevím. Bolestně jsem vyštěkla, tedy bylo to něco mezi vyštěknutím, zajíknutím a kňučením. A pak jsem už upadla do milosrdného bezvědomí, kterému jsme se nedokázala ubránit.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/4/2018, 22:19

    Vzpomněl jsem si, že Rose použila magii před tím než ji opustila síla a tak mě napadlo, že i její bezvědomí by mohlo být spíše kvůli vypotřebování magické energie než kvůli zranění a tak jsem jí vpustil do těla trochu své energie.
    Jakmile se začala probírat jsem nařídil loutce aby mi ji vysadila na záda a nechal ji zmizet. S Rose na zádech jsem se vydal směrem k její sestře a doufal, že se po mě nevrhne hned jak se přiblížím. Když jsem došel téměř k ní, zastavil jsem se a prohlédl si roztrhané tělo upírky ze kterého se právě zvedala. Ustoupil jsem radši o pár kroků dál a řekl "nepřátelé jsou mrtví, tvá sestra je naživu a mě se nemusíš bát, pokud mi rozumíš proměň se zpátky, jinak tě k tomu budu muset donutit silou." Chvilku se nic nedělo, vlkodlačice stála zády ke mě a ani se nechystala k útoku, ale ani se neproměňovala zpátky a tak jsem se připravil na možnost, že ji vážně budu muset donutit ztratit vědomí aby se proměnila zpět na člověka, ale pro jistotu jsem znovu řekl "jsi v bezpečí, žádné další nebezpečí ti nehrozí" a čekal co se bude dít dál.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/4/2018, 22:28

    Probrala jsem se zmámená, jako bych spala několik hodin a přitom se alespoň zdálo, že uběhlo pár minut. Párkrát jsem zamrkala a pak se ohlédla. "Co to bylo?" Zeptala jsem se potichu, sotva slyšitelně, než mi došlo kdo co říká a komu. Tedy přesněji co Kael řekl mé sestře. Vzhlédla jsem k ní a pousmála se, jak to jen šlo. "Je docela fajn...pomohl mi...pomohl nám." Zamumlala jsem k sestře a sledovala ji. Chvíli váhala, než krátce zavrčela, ale vrčení se brzy proměnilo spíše v kňučení. Chvíli jsem přemýšlela, co se stalo a hledala na ní pohledem známky jakéhokoli zranění. Ale ty jsem nenašla. "Prosím...proměň se. Dneska už toho bylo dost." Naléhala jsem na ni jako Kael, než mi to došlo. "Ona...musíš se otočit. Nemůžeš se na ni dívat když se teď promění. Bude nahá a neptej se mě proč roztrháme oblečení při proměně na vlkodlaky a ne při proměně ve vlky. Prostě to tak je." Pokusila jsem se mu vysvětlit o co jde i když se mi zdálo že furt trochu mumlám. Bylo to zvláštní, mé tělo nemělo dost magie protože jsem ji vyčerpala příliš rychle a pak najednou se mi magie zase dostálo.
    Kael mě poslechl a otočil se k Naomi zády. Chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou, jestli se nebojí, že na něj Naomi skočí a rozcupuje ho stejně jako upírku, ale to už se ozvalo zašustění látky jednoho ze stanů, do kterého se vplížila má sestra a e kterém se proměnila a oblékla do nějakého oblečení, které zřejmě patřívalo upírce.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 19/4/2018, 22:39

    Díky Rose se nám povedlo přimět její sestru aby se proměnila a jelikož bude po proměně prý nahá jsem se otočil zády k ní.
    Když jsem po chvíli za sebou uslyšel kroky, otočil jsem se a poprvé spatřil sestru Rose, už jsem se nadechoval, že jí řeknu jak je vpodstatě všechno co se dnes stalo její vina, ale jediný pohled do její provinilé tváře mě umlčel a místo toho jsem řekl "Rose jsem na její přání neodvedl domů, ale po všem co se stalo a když jste navíc dvě se už nenechám přesvědčit a je mi jedno jak na to váš bratr bude reagovat. Je mi jedno, která z vás to bude, ale řeknete mi kde bydlíte ať vás tam můžu odvést. Tam se o vás už postarají a já bych si po dnešním dlouhém dni taky rád šel domů lehnout." Otočil jsem hlavu dozadu na Rose, která se opírala o moje rameno a pak se vrátil pohledem k její sestře přede mnou.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/4/2018, 22:49

    Sama jsem byla překvapená s jakým klidem vzal to, že jsem mu jaksi neřekla, že má sestra je mé dvojče. Ale zdálo se, že mu to je naprosto fuk. Skousla jsem si tedy jen ret a podívala se spolu s ním na Naomi. Ta se provinile přišourala s hlavou skloněnou. "Ale no tak...Rosie, to nic není. Hlavně že jsi v pořádku." Ujistila jsem ji po té, co se Kael dožadoval naší adresy. "Tak fajn... Jestli chceš, snad bychom to už zvládly samy. Jestli chceš jít rovnou domů. A neboj, my půjdeme k nám domů, slibuju." Uculila jsem se nevinně, jako by nám před chvílí nekoukala smrt přes rameno.
    "Bydlíme asi deset ulic od jižního kraje města." Zamumlala Naomi, která k nám pomalu přišla blíž. "Omlouvám se. Já...nevím, co se stalo." Povzdechla si smutně, ale dál to nerozmazávala. Já se na ni jen pousmála a pak koukla na Kaela. "Žádné výčitky? Žádné: Měla jsi mi říct, že jste dvojčata, který se jmenují skoro stejně?" Uculila jsem se na Kaela nevinně jako andílek.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/4/2018, 14:00

    Rose řekla, že slibuje, že půjdou domů a zvládnou to snad i sami a její sestra mi řekla, že bydlí asi deset ulic od jižního kraje města. Neměl jsem však v plánu je nechat jít samotné a tak jsem si s ní jen pohodil na zádech abych ji mohl lépe chytit se slovy "domů vás ještě doprovodím, přece vás zraněné a vysílené nepošlu se plahočit samotné lesem a městem a navíc, taky mě zajímá kde přesně vlastně bydlíte... třeba se tam za vámi ještě někdy stavím".
    Pak se na mě Rose uculila a zeptala se jestli jí nebudu vyčítat, že mi neřekla, že je její sestra dvojče se skoro stejným jménem. "Proč bych ti to měl vyčítat? Já se na nic ohledně tvé sestry neptal a ty jsi neměla povinnost mi cokoli říkat... a navíc to nebylo důležité k jejímu nalezení."
    Přesunul jsem pohled na její sestru přede mnou a dodal "Ty jsi tedy Rosie, pokud jsem správně slyšel? Mé jméno je Kael... podal bych ti ruku, ale asi by tvojí sestře vadilo kdybych ji upustil jen abych ti ji mohl podat." Pak jsem se otočil směrem k městu a pomalu vyrazil, byla před námi ještě ne zrovna krátká cesta.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 20/4/2018, 15:38

    "Tak dobře... No, asi jsi nechtěl aby to vyznělo úchylně, ale trošku to tak vyznělo." Uculila jsem se nevinně na Kaela jen co řekl, že chce vědět kde bydlíme, že by nás tam třeba navštívil. Věděla jsem, že to tak rozhodně nemyslel a vlastně to od něj bylo milé, ale mě bavilo si z něj dělat srandu. Bavilo mě vůbec dělat si z kohokoli srandu. Ale když mě odbyl s tím, že se na nic ohledně její sestry neptal a já neměla povinnost mu to říct... No řekněme, že takhle jsme na okolí většinou nepůsobily. Takže nás obě jeho reakce docela zaskočila. A Naomi se vzpamatovala, až když se jí představil. "Ehm jo, no to je v pohodě. Jsem Rosali, Rose mi ráda říká Rosie." Pousmála se opatrně a pak vykročila vedle Kaela směrem do města. "Jestli chceš pomůžu ti s ní nějak..." Prohodila. Nejspíš aby nebylo ticho a také proto, že za moje zranění mohla ona. Mě ale víc zajímalo, jak to že mě Kael dokázal probrat z bezvědomí. "Jak jsi to udělal?" Zeptala jsem se ho tedy přímo.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/4/2018, 15:57

    Když mi Rose řekla, že moje věta vyzněla úchylně, na chvilku nad tím popřemýšlím, než jí dám za pravdu a řeknu si, že si budu muset dávat větší pozor na jazyk. Její sestra mě pak opraví, že její jméno je Rosali a Rosie jí říká Rose.
    Když jsem vyrazil směrem k městu, Rosali se zařadila vedle mě a nabídla, že mi s Rose pomůže. "To nebude potřeba, pomáhám si magií, takže ji v klidu odnesu až domů, ale díky za nabídku." řekl jsem na to a zesílil si své ruce, záda a nohy pomocí temné magie. Pak jsem chvilku přemýšlel nad otázkou od Rose. Nebyl jsem si jist, jestli ji stále zajímala moje teleportace, nebo už se ptala na něco jiného. Nakonec jsem řekl směrem na obě sestry "Cesta k vám domů nám nějaký čas zabere, tak jestli máte nějaké otázky ohledně mě, nebo čehokoli co se dnes stalo, ptejte se a já vám odpovím na vše na co dokážu."
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 20/4/2018, 16:05

    Naomi jen přikývla, když její nabídku pomoci zdvořile odmítl a šla vedle něj dál. Ale když mě místo odpovědi - tedy nám místo odpovědi mě řekl, že nám odpoví na otázky trochu jsem se zamračila. "Já se ptala! Jak jsi to udělal? Jak to, žes mě probral z bezvědomí a vůbec - jak to že umíš používat magii déle než já? To je jako...nějak geneticky vrozené kolik magie v sobě máš nebo co?" Vyzvídala jsem zvědavě, zatímco moje tišší dvojče šlo jako obvykle mlčky a jen poslouchalo náš rozhovor. Byla už taková, já byla ukecaná, ona tichá. Vlastně když nad tím teď tak zapřemýšlím, asi jsme měly vždycky většinu věcí takhle rozdělených. Ale proč, to vskutku nevím. Byly jsme prostě dvě strany jedné mince, a to už od narození.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/4/2018, 16:29

    Rosali jen mlčky šla vedle mě, kdežto Rose na mě okamžitě vychrlila hned několik otázek a všechny se týkaly základů magie, což mě překvapilo, jelikož jsem čekal, že je už budou znát. "Z bezvědomí jsi se vlastně probrala sama, já jsem si jen uvědomil, že jsi vypotřebovala větší množství své zásoby magické energie a tak jsem ti dal trochu té svojí... poté už tvému tělu nic nebránilo nabýt vědomí. Magii dokážu používat mnohem více a déle než ty proto, že má zásoba magické energie je několikanásobně vyšší než ta tvoje" skloním hlavu a na chvilku se zadívám na amulet, který se mi pohupoval kolem krku, než tiše dodám "ne, že by to vždy bylo dobré".
    Pak znovu zvednu pohled a pokračuju "Zásoba tvé magické energie je skutečně naprosto náhodná při tvém narození, ale samozřejmě ji můžeš trénovat stejně jako trénuješ své tělo a zvětšit ji do nečekaných rozměrů".
    Než jsem skončil s vysvětlováním, už jsme byli mimo les a blížili se k městu. "Neměli by jste, ale takové základy vědět?" zeptal jsem se a když jsem vkročil do města jsem se zastavil na místě a rozhlédnul kolem se slovy "Teď budete muset vést vy, jelikož netuším kudy k vašemu domu."
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 20/4/2018, 16:51

    Vyslechla jsem si vysvětlení a spolkla pár poznámek, abych mu neskákala do řeči. Pak jsem to chvíli vstřebávala a přemýšlela nad tím než jsem se zase uculila. "No...naši zemřeli dřív než nám řekli co jsme zač a než se to stihlo projevit. Takže jsme vlastně vyrůstaly v nevědomosti. Až teď, když se to u nás začalo projevovat, jsme se začali všemu učit a až tehdy nám bratr řekl, co jsme vlastně zač. Takže proto vlastně víme o tomhle všem tak málo." Vysvětlila jsem mu na oplátku zase já. Naomi jen přikývla, ale dál se do našeho rozhovoru nepletla. Stále šla tiše vedle nás a jakmile jsme se dostali k městu, automaticky zamířila k nám, ještě dřív, než stihl Kael zmínit, že ho budeme muset vést. A já se zase začala zvídavě ptát. "Takže...Jak trénuješ magii? To jako...ji používáš a zkoušíš co dovede? To já ale nemůžu, vyhodila bych všechno do povětří." Zamračila jsem se, protože tohle opravdu nebylo fér.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/4/2018, 17:13

    "To je mi líto... Sám jsem přišel o rodiče, takže vím jaké to je." řeknu na odhalení části jejich minulosti.
    Sotva jsem dořekl, že budou muset vést cestu, všiml jsem si, že Rosali vyrazila napřed a tak jsem se zařadil za ní. Pak mi Rose položila další otázku a bylo vidět, že se o magii velice zajímá.
    "Magie jde trénovat různými způsoby, ale všeobecně nejlepší je využívání svých schopností. A pokud by jste měli zájem, mohl bych vás až se zotavíte v magii trochu trénovat." Nabídl jsem jim, jelikož vypadali, že by se jim to mohlo hodit a alespoň Rose se o magii skutečně zajímala.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 20/4/2018, 17:23

    Možná to tak nevypadalo, ale Naomi nás bedlivě poslouchala. I ji velice zajímalo, co jí vlastně spí pod kůží. A i jí bylo líto, že Kael přišel o rodiče, stejně jako mi. Ale když nám nabídl, že by nás v magii trénoval, radostně mi zajiskřily oči. "Vážně? To by bylo skvělí! Tedy bratr nás určitě bude chtít taky něco naučit, ale má o nás dost velkou starost, takže by přestal při jakémkoli sebemenším problémku." Uculila jsem se a pak si všimla, že i Naomi se zastavila a s opatrným nadšením se dívala na Kaela. Všimla si, že to navrhl nám oběma a nejen mě. A její radost jsem cítila jako svou vlastní. "Ale...víš co jsem udělala v tom táboře. Je...bezpečné to trénovat vůbec?" Zeptala jsem se trochu ostýchavě, když jsem si uvědomila, že kdyby byla dost silná, třeba bych vyhodila do povětří celý les, celé město... Co by se pak stalo, kdybych tu magii neovládla? Zničila bych snad nakonec i celý svět?
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 20/4/2018, 18:18

    "Já bych se spíš zeptal tebe... Je bezpečné mít takovou schopnost a nebýt schopná ji kontrolovat?" Pak jsem se rozhlédl kolem, chytil Rose pod zadkem abych si uvolnil druhou ruku, sebral ze země kámen a za pomoci temné magie ho roztříštil. "A navíc, žádná magie není bez rizika" řeknu, oklepu si prach z ruky o kalhoty, posunu druhou ruku a znovu chytím Rose za stehna. "Je lepší se naučit svou schopnost ovládat a pokud to bude pod dohledem někoho dost silného, nikdy ti nedovolí aby jsi udělala něco špatného" řeknu ještě a znovu pokračuji v chůzi.
    Po chvilce jsem si všiml, že se Rosali zastavila u nějakého domu a předpokládal jsem, že v něm bydlí,  postavil jsem tedy Rose na nohy a podíval se na obě sestry.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 20/4/2018, 18:31

    "Není.." Připustila jsem, když obrátil otázku na mě. A měl pravdu. Ale možná jsem se trochu bála. Hodně jsem se bála, čeho bych byla schopná a pak se jednou, třeba omylem, přestala ovládat. Radši jsem na to přestala myslet. Kael měl víc zkušeností a určitě věděl moc dobře o čem mluví. A taky mi hned ukázal, že to opravdu ví, když roztříštil ten kámen jako by to bylo stejně lehké jako roztrhnout papír. "A ty se mojí schopnosti nebojíš?" Ujistila jsem se ještě rychle, když mě pokládal na zem opatrně. Naomi mě hned podepřela a upřela na Kaela vděčný pohled. "Nemusí se jí bát Rose, stačí, když tam budu taky. Navíc viděla jsi co všechno dokáže." Pousmála se znovu opatrně, ale dál nepokračovala, jako by si uvědomila, že tu Kael stále je, tedy její stydlivost si to uvědomila a nastoupila zase hned na scénu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 09:20

    "Pokud víš předem, že určitá schopnost přichází, vždy je tu nějaký způsob jak se jí ubránit... takže ne, dokud budeme pouze trénovat, nemám důvod se bát" řeknu na obavy, které Rose měla a napadne mě jí to dokázat, ale na to bude lepší počkat až se zotaví a budeme spolu trénovat magii. Prozatím se ale budou muset spokojit jen s tím co jsem jim řekl, jelikož začátky používání magie budou vysilující a tak musí být úplně uzdravené a odpočaté.
    "Teď běžte domů a soustřeďte se na uzdravení, já se za vámi za nějakou dobu přijdu podívat a pokud už na tom budete dobře, můžeme začít naše, nenapadá mě lepší název, lekce magie".
    Otočím se s úmyslem už odejít, ale ještě se otočím zpátky mávnu k sestrám rukou, vyvolám jednoho Flesh Eatera, který kolem nich párkrát zakrouží a zase zmizí a řeknu "Zapamatujte si tuhle magii, až přijdu, ona vám to poví" pak se na chvilku zarazím, ale nakonec udělám krok k nim a obě na vteřinku obejmu, než se znovu otočím a odcházím domů.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 10:11

    Obě jsme na jeho slova přikyvovaly a už teď v nás narůstala nedočkavá touha učit se. Než však odešel ještě vyvolal pomocí magie nějakého ptáka, který nás obkroužil. Natáhla jsem ruku ve zvědavosti, ale uletěl a zmizel dřív, než jsem se ho dotkla. Obě jsme se tedy jen pousmály. "Dobře." Přikývla jsem už sama. Tohle nám mělo říct, že přišel. Dobrá pomůcka. A už to vypadalo, že opravdu odejde. Ale najednou se zarazil. My se už pomalu obracely k domu, když se Kael ještě vrátil a krátce nás objal. Trochu nás to překvapilo, ale také jsme ho na tu vteřinku objaly a zamávaly mu na rozloučenou, než zmizel mezi domky a my zase zmizely uvnitř našeho domu.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 10:33

    Procházel jsem se městem a přemýšlel co budu dnes dělat, když jsem si vzpomněl na vlkodlačí sestry, kterým jsem před pár týdny slíbil, že jim pomůžu trénovat se v magii a tak jsem trošku upravil směr jakým jsem šel a vydal se k části města, kde jsem si pamatoval, že bydlí. Chvíli jsem bloudil ulicemi, než jsem našel to správné místo, ale když jsem tam teď stál, poté co se mi nedávno vrátili emoce, jsem si říkal, jestli už na mě nezapomněli a jestli není divné, že jsem sem teď přišel... za dvěma mladýma holkama.
    Chvilku jsem tam stál, ale nakonec převládla myšlenka, že jsem jim to přece slíbil a není na tom nic zvláštního, ikdyž byli obě velice pěkné, ale to s tím nemá nic společného. Zavřel jsem oči a začal pátrat po magické energii Rose, kterou jsem našel během chviličky a pak jsem vyvolal Flesh Eatera, kterého jsem poslal přímo za ní. Díky své schopnosti Flesh Eater proletěl přímo skrz stěny domu a mohl doletět přímo k dívce, zatímco já stál a čekal venku.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 10:45

    Už to bylo pár týdnů, ne dnů ale týdnů, co nám Kael pomohl a slíbil, že až se úplně uzdravíme, přijde nám pomoc s naší magií. A já si už myslela, že se vypařil a na nás zapomněl. Naomi si myslela to samé. A tak jsme si už přestaly dělat naděje, že by se někdy ukázal a trochu jsem se učily samy. A bratr nám taky sem tam pomohl, ale většinou měl moc práce.
    Dnes jsme měly práci i my, tedy úkol do školy. Chtěly jsme ho mít co nejdřív, jenže v tom k nám do pokoje proletěl skrz zeď ten divný pták, kterého vykouzlil Kael, když se s námi loučil. Obě jsme ho ihned poznaly a vrhly na sebe spiklenecký úsměv, když jsme otevíraly okno a jedna po druhé jsme z něj vylezly. Pak jsme proběhly přes zahradu a přelezly plot. S tím jsem Naomi trochu pomohla a sama jsem ho přelezla až pak. "Kaeli! Už jsme si myslely že se neukážeš!" Uculila jsem se, stejně jako má sestra, ta ale zůstávala potichu. A protože jsme stále měly v paměti, jak nás Kael objal, než odešel, objaly jsme ho teď my na přivítanou.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 11:27

    Nečekal jsem dlouho než se objevili, ale ne ve dveřích jak bych čekal, místo toho vylézali oknem a nakonec přelezli přes plot kolem zahrady. Trošku jsem se tomu podivil, ale pak jsem si vzpomněl, že mají ještě bratra a napadlo mě jestli neodešli právě takto aby si toho nevšiml. Trošku ve mě dloubnulo svědomí, že je odvedu aniž by o tom věděl, ale bylo to jejich rozhodnutí a oni budou muset nést případné následky.
    Na zvolání Rose, že mysleli, že se už neukážu jsem jen s úsměvem řekl "vždyť jsem vám to slíbil" a naprosto mě dostalo, když doběhli až ke mě a obě mě objali. Teď když to nebylo pouhé gesto, ale cítil jsem z toho spoustu emocí to bylo mnohem příjemnější a tak jsem si je přitáhnul ještě o něco blíž a na chvilinku je také pevně objal, než jsem je zase pustil. Okamžitě mě nakazili a také se mi na obličeji rozjel úsměv od ucha k uchu.
    "Koukám, že jste na tom už úplně dobře když lezete z oken a přes ploty, tak co začít s první lekcí hned teď?" řeknu a pozoruji jak nadšeně se tváří a vlastně se na to i já sám těším.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 11:41

    Nadšeně jsem ho objaly ještě pevněji, když si nás i on sám přivinul blíž a objal nás taky. Prohodil, že nám to přeci slíbil, což byla pravda. "Jo, slíbil jsi, že přijdeš až budeme úplně v pohodě... A dal sis pořádně na čas." Namítla jsem stejně, když jsme se od něj pomalu odtáhly. Obě jsme poznaly, že je na Kaelovi cosi jinak. Jinak než když jsme ho potkaly poprvé. Zkoumavě jsme si ho změřily a já nápadněji než sestra. Chvíli jsem přemýšlela, co vidím jiného než mi to došlo. "Ty se usmíváš!" Vypadlo ze mě trochu radostně a trochu překvapeně. "Minule na tobě bylo sotva poznat jak se cítíš - vlastně nebylo. Proč se teď culíš?" Zeptala jsem se ho místo odpovědi a Naomi na mě vrhla vyčítavý pohled. Zřejmě neschvalovala jak přímo jsem se ho ptala, ale nic neřekla takže to zase tak strašné určitě nebude.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 21/4/2018, 12:13

    "Joo, když jste mě potkali tak jsem byl v trošku... zajímavém stavu. Měl jsem magicky odebrané emoce kvůli jedné nepříjemné situaci ve které jsem tehdy byl" řeknu Rose a usměji se na Rosali aby věděla, že s tím vyptáváním nemám problém.
    "Teď už zase vidím svět o něco barevněji a všímám si jeho krás... třeba vás dvou" v tom se zarazím a lehce se začervenám když mi dojde, že jsem řekl víc než jsem chtěl. Abych to zamaskoval, rychle se otočím a řeknu "jestli se chceme dnes věnovat magii, bude lepší jít mimo město" a vyrazím směrem k lesu.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 21/4/2018, 12:20

    Zaujatě a nechápavě, dobře i trochu zvědavě a překvapeně, jsem se dívala na Kaela a pousmála se ještě víc. "Tak v zajímavém stavu? Zbaven emocí? Jak se ti to stalo?" Zeptala jsem se a zaculila se ještě víc když prohodil, že teď vidí svět zase barevněji a všímá si krás - třeba nás. Bylo to roztomilé a zábavné bylo, jak se začervenal. Ale to se radši otočil a vyšel s tím, že bychom měli jít mimo město. Koukla jsem na Naomi, jestli jdeme a všimla si, že je celá rudá. Uchechtla jsem se, ale ona po mě vrhla vražedný pohled. Zvedla jsem ruce, jako že se vzdávám a pomalu jsem vyšla za Kaelem. "A s čím začneme?" Zajímala jsem se, aby si oba nepřišli tak trapně. Doběhla jsem Kaela, zatímco Naomi zůstávala krok za námi.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 2 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 14:34