Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Kael & Dvojčata

    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 17:12

    Naomi jako by se blahem rozpouštěla zavřela oči a nechala se dál hladit po vlasech. Pak mi však chytila ruku a přitiskla si ji ke tváři, po které jsem jí přejížděl lehce palcem a řekla, že to byl nejkrásnější způsob jak jí říct, že ji miluji. Chvilku tak zůstala, ale nakonec se natáhla až ke mě a dala mi jeden z nejsladších polibků zatím. Ale nebyl jen jeden, skoro jako by se v ní probudila potlačovaná touha, chtěla další a další. Chvilinku jsem počkal abych si byl jistý, že vážně nemá v plánu přestat a pak jsem ji chytil a hodil si jí na klín a sjel rukama až na její kulatý zadeček, který sem lehce zmáčkl, nechal se jí zabořit do opěradla gauče a užíval si jak mě zahrnovala jedním polibkem za druhým. Zároveň jsem ji chtěl pomalu začít svlékat, ale také jsem věděl, že si to z více než jednoho důvodu nemůžu dovolit a tak jsem se jen víc ponořil do laviny polibků, kterými mě zahrnovala.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 17:23

    Ze začátku jsem Kaela líbala něžně a zlehka, abych se ujistila, že se neodtáhne, že mu to nebude vadit. Ale nevadilo a on mě nechal pokračovat. Rozhodně jsem tedy neměla důvod přestávat. Trochu jsem se lekla, když mě Kael chytil a posadil si mě na klín. To mi rozhodně nevadilo a bylo to vlastně příjemné, ale pak mi sjel rukama na zadek. Trochu jsem ucukla a zase začervenala. Přejela jsem mu po rukách od ramen až k dlaním a posunula si jeho ruce výš, aby mi nemačkal zadek, což mi nebylo nepříjemné, ale přišlo mi to bůh ví proč trapné. Styděla jsem se a myslela na to, že není perfektní, jaký bych ho chtěla.Takže jsem si jeho ruce podržela na bocích a dál ho líbala.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 17:42

    Když jsem ji chytil za zadek trochu sebou cukla, přejela rukama po těch mých od ramen až po dlaně, které mi pak posunula kousek výš. Nebránil jsem se tomu, ikdyž jsem chvilku přemýšlel jestli jí to bylo nepříjemné a pak jsem na oplátku chytil její ruce, které jsem si položil dlaněmi na hrudník o který se opřela a své ruce vrátil k jejím bokům. Ještě chvíli jsme pokračovali, ale když jsem se začal příliš vzrušovat, usoudil jsem, že by to nemuselo dobře dopadnout, kdybychom pokračovali dál a tak jsem se lehce odtáhl, znovu se naklonil k poslednímu polibku a řekl hravým tónem "nech si něco taky na příště". Pak jsem se i s Naomi svalil na bok, kde jsme si lehli na gauč a přitiskl jsem si ji k sobě. Srdce mi bušilo snad trojnásobnou rychlostí a tak jsem se snažil uklidnit jak své srdce tak svou touhu po Naomi. Zavřel jsem oči a řekl potichu "takhle bych mohl klidně usnout".
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 17:51

    Nevadilo mi, že si přesunul mé ruce na hruď, ale když jsem cítila, jak rychle mu bije srdce... Jako by bylo ozvěnou toho mého. Bylo uklidňující, že i jemu se rozbuší srdce tak jako mě. Vůbec mi nevadilo, že mě naposledy políbil a špitl, abych si nechala něco i na příště. Přikývla jsem a přitulila se mu co nejblíže do náruče. Bylo to tak příjemné. A když nás položil na bok a ležel vedle mě... Měl pravdu, takhle by bylo rozhodně snadné usnout. "Tak usneme..." Vydechla jsem a stejně jako on jsem i já zavřela oči. "Dobrou noc." Usmála jsem se a položila si hlavu na jeho ruku, ale jinak jsem se už ani nehla - no vlastně ano. Hladila jsem ho drobnými pohyby rukou po hrudi a po chvíli jsem opravdu cítila, jak na mě celý ten den doléhá a ozývá se únava.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 17:59

    Tak usneme, řekla mi na to Naomi a to bylo poslední ujištění, které jsem potřeboval. Úplně jsem se uvolnil a na její sladké dobrou noc jsem odpověděl pusou na čelo, kterou jsem tam nechal přitisknutou a pomalu jsem se její vůní a příjemným ježděním její ruky po mé hrudi nechal unášet do sladkého spánku. Nebyl jsem si jist, jak rychle jsem usnul, ale určitě to muselo být dřív než Naomi, protože si nevybavuji, že by mě přestala hladit rukou po hrudníku.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 18:07

    Chvíli jsme mlčeli a mě začal přepadat spánek. "Vážně nemusíš jít domů? Nechci tě vyhazovat, jen aby sis pak nevyčítal, žes tu zůstal přes noc." Zašeptala jsem jen stěží, ale žádná odpověď nepřišla. Pootevřela jsem jedno očko a zjistila, že Kael usnul.Pousmála jsem se pobaveně a zase očko zavřela a spokojeně dál usínala i já, až jsem usnula úplně.
    Ráno mě překvapilo, že ještě oba spíme na gauči a že nás bratr nevzbudil s tím, že by měl jít Kael domů. A ani Ariana nepřišla s otázkou kde jsem tak dlouho. Jemně jsem se vyprostila z Kaelova obětí a protáhla se potichu, abych ho nevzbudila. vypadal tak sladce, když spal. Poohlédla jsem se po domě, ale ten vypadal že spal. Jen na pár vteřin, než se otevřely dveře do našeho pokoje a z něj vyšla Ariana. Zřejmě šla udělat snídani a všimla si mě. "Asi mám udělat snídani i pro Kaela že?" Zaculila se, ale jinak nic neřekla a tak jsem přikývla a šla se vysprchovat do naší koupelny a Kaela jsem nechala ještě spát.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 18:19

    Nějaký zvuk mě probudil, otevřel jsem oči a protáhnul se. Rozhlédnul jsem se kolem sebe a když mi došlo, že jsem stále u Naomi doma, okamžitě jsem se posadil. Znovu jsem zaslechl, nějaké zvuky a tak jsem se za nimi vydal až jsem došel do kuchyně, kde právě někdo připravoval snídani. Nadechl jsem se a řekl "dobré ráno" pak jsem si zívl, znovu se na tu osobu podíval a dodal "neviděla jsi Naomi?" a opřel jsem se ramenem o stěnu kousek od Ariany.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 18:26

    Ariana dělala smažená vajíčka k snídani. Chleba už měla nakrájený a připravený na talířích a teď se pustila postupně do vajíček se slaninou, když se za ní ozvalo dobré ráno. "Dobré ráno." Usmála se na Kaela stejným úsměvem, jako jsem to dělala já, maličko se začervenala a svým hlasem také napodobila ten můj, aby zjistila, jestli nás od sebe Kael opravdu tak snadno rozezná. "Jak to myslíš? Já jsem Naomi." Zarazila se, když se jí zeptal, jestli neví kde jsem a zatvářila se trochu rozpačitě, tak jak bych to nejspíš udělala i já. "Jsi...v pořádku? Nebo to je jen kvůli tomu že jsi rozespalý?" Zeptala se opatrně a přišla ke Kaelovi a dala mu zlehka pusu na tvář s dalším začervenáním, ale ještě slabším než před tím.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 18:38

    Když se mě na to zeptala jak to myslím, že ona je Naomi, na chvilinku jsem se zarazil a znovu se postavil rovně. Možná jsem byl ospalý, ale něco mi tu nesedělo... jenom jsem nemohl přijít na to co to bylo. Když se mě váhavě zeptala, jestli jsem v pořádku, nebo jestli jsem ještě rozespalý, vážně jsem si začal myslet, že jsem si je nějakým způsobem spletl a přede mnou skutečně stojí Naomi. Poté ke mě  přišla a s drobounkým začervenáním mi dala pusu na tvář a v tu chvíli jsem si byl jistý tím, že to byla Ariana. Naomi by mi sice možná dala také jen pusu na tvář místo polibku ikdyž jsme tu sami, ale určitě by to bylo jiné. To bylo to co mi teď z rána nedocházelo, Ariana je přesně ten typ člověka, který by si udělal tenhle vtípek a tak jsem se rozhodl jí to trošku vrátit. Prošel jsem kolem ní, otočil se a objal ji lehce kolem pasu levou rukou, pravou jsem jí dal vlasy za ucho a zašeptal jí do něj co nejsladším hláskem "včera v noci jsi byla úžasná".
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 25/4/2018, 18:59

    Ariana se pousmála a v hlavě si výherně zajásala, protože to vypadalo, že jí Kael opravdu uvěřil. Tedy byl na pochybách a pak ji i zezadu objal. To co jí ovšem pošeptal... Kdyby nevěděla, že to není pravda, zkopala by ho do kuličky. Jenže tu bylo hned několik důkazů o tom, že lže a že spolu s Naomi nic neměli - zatím. Za prvé, bratra by to probudilo, určitě spal jen napůl a jeho zlepšený sluch by slyšel všechno. Za druhé, by jí o tom sestra řekla a nevypadala by tak čile jako dnes vypadala. A za třetí, by to určitě probudilo i ji. "V čem? Ve spánku?" Zeptala se nevinně zase mým hlasem a tentokrát ani nemusela předstírat začervenání. Zrudla sama od sebe, protože tohle bylo dost i na ní.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 19:10

    Když mi na to odpověděla stále jako Naomi, obdivoval jsem její herecké schopnosti, ale když úplně zrudla, v duchu jsem se ušklíbnul a řekl si, že jí teda ještě trošku přidám.
    "Přece jsem nemohl být tak špatný, že jsi na to stihla zapomenout" řekl jsem trošku ublíženě "nebo snad chceš abych ti pomohl si vzpomenout?" dodal jsem znovu tím sladkým hláskem a pomaličku začal posouvat levou ruku z jejího bříška směrem dolů, ale dával jsem si velice dobrý pozor abych nepřekročil určitou hranici a zastavil se sám, pokud to za mě neudělá ona.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 25/4/2018, 20:43

    Už jsem si nebyla tak jistá, jestli si stále myslí, že jsem Naomi nebo mě prokoukl. To jak se choval mi říkalo že buď čeká, až se mu odhalím nebo... Ne, to rozhodně ne. "Nebyl jsi vůbec špatný. Může být vůbec někdo špatný ve spánku? Ale jestli mi to chceš připomenout, tak se běže ještě natáhnout klidně." Odpověděla jsem mu a stále se nehodlala prozradit, ale jeho ruku jsem nezarazila. Místo toho jsem se naklonila k pánvičce, rozdělila hotová vejce na dva talíře a rozklepla na pánvičku další. "Ale jestli máš hlad, tak si už můžeš vzít a jíst." Dodala jsem nenuceně a otočila se ke Kaelovi čelem. Už to jak jsem se naklonila nad pánvičku mu znemožnilo jít dál, než by byl ochotný kdyby věděl, že jsem Ariana.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 25/4/2018, 21:22

    Stále se držela své role a nehodlala se nechat zviklat, místo toho se prostě jen otočila k pánvičce s vajíčky a pokračovala v připravování snídaně. Pak mi řekla, že jestli mám hlad, můžu si už vzít a jít se najíst. Už jsem si řekl, že mě ta hra pomalu přestává bavit a o kousek od ní ustoupil, ale když se na mě otočila řekl jsem si, že si dovolím poslední tah. Naklonil jsem se k Arianě, jako bych ji chtěl políbit a když už se naše rty málem setkaly, chytl jsem talíř za ní, zašeptal "říkal jsem, že pokud budeš hodná tak ti taky jednu dám... ale teď po ránu jsi docela zlobivá" a i s talířem se odtáhnu a jdu se najíst.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Ariana Rose 27/4/2018, 11:11

    Už už jsem mu chtěla nastavit tvář, ale to už vzal talíř se slovy, že mi říkal, že když budu hodná tak mi taky jednu dá, ale že jsem po ránu zlobivá. Ihned jsem se na něj zamračila a vyplázla na něj jazyk. "Jen si je nech pro Naomi, ta o ně stojí víc než já Ale jak jsi to poznal?" Zamračila jsem se a už se vůbec nesnažila tvářit se jako Naomi. "A proč jsi furt mlel o tom, že jste spolu spali, když tu všichni ví že ne. Nebo spíš bych měla říct, kdyby ses jí takhle dotkl tak bys sám poznal, že o tom Lukas ví?" Uculila jsem se nevinně a pobaveně a dodělala jsem snídani. Z pokoje akorát vyšla Naomi, která si sušila vlasy. "Dobré ráno." Usmála se na Kaela i na mě a vzala si jeden talíř se svou snídani. Já vzala další dva a zavolala na Lukase.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 11:25

    Ariana se na mě zamračila a zeptala se jak jsem to poznal. "Ze začátku jsi mě dokázala trošku zmást, ale když si mi dala pusu, bylo mi to hned jasné... a kdybych se víc zaměřil na cítění tvé magie, tak taky není tak těžké vás rozeznat když víš na co koukat" odpověděl jsem už na cestě ke stolu a když jsem se posadil, zeptal jsem se naopak já jí "a jak ty jsi věděla, že jsme spolu nic neměli? Ani jeden z nás sice nemá v plánu a v povaze nic uspěchat, ale i tak jsi to nemohla vědět."
    Když se pak vrátila Naomi s ještě mokrými vlasy a popřála nám dobré ráno, usmál jsem se na ni "Dobré ránko" odpověděl a když si přisedla s jídlem, dal jsem jí rychlou pusu než Ariana přivedla Lukase, také mu popřál dobré ráno s trošku nejistým úsměvem, co řekne na to, že jsem stále tady a pomalu se pustil do jídla.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 11:35

    "Právě kvůli tomu, že to ani jeden z vás nemá v povaze." Odpověděla Ariana Kaelovi a já si je trochu zmateně prohlédla. Ale raději jsem se neptala o čem se baví. Přisedla jsme si ke Kaelovi a s popřáním dobré chuti jsem se pustila do jídla. Měla jsem obrovský hlad a tak jsem si ani nevšímala, že Ariana pokračovala ke Kaelovi: "To víš, mohla jsem si tím být jistá stejně jako můj bratr. Jsme vlkodlaci, na to už jsi zapomněl?" Uculila se na něj a předvedla mu jedno vlčí ucho, které vzápětí bylo to tam. Byla rozhodně lepší v proměně a zlepšovala se v ní, zatímco já byla lepší v magii jako takové.
    Lukas přišel rozespalý a trochu pomuchlaný. Stoprocentně byl vzhůru dlouho do noci a pracoval. Ale vzmohl se na zdvořilé "Dobré ráno", vrhl po Kaelovi trochu nejistý pohled, jestli ho neměl vykopnout večer, ale pak se raději pustil bez řečí do jídla. "Dneska s vámi půjdu na to focení." Zamumlal Lukas ke mě a sestře a my obě jen tiše přikývly.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 11:51

    Když mi Ariana ukázala vlčí ucho, vypluli na povrch otcovi vzpomínky a já zahlédl něco o bystřejších smyslech vlkodlaků. Tím se ovšem vše vysvětlovalo, řekl jsem si, kývnul jsem na Arianu hlavou, že chápu a pokračoval v jídle, ale když se Lukas zmínil o focení, zpozorněl jsem. "Focení?" zeptal jsem se oči se mi rozzářili touhou jít tam také, když jsem se podíval na Naomi. Vidět fotografie Naomi od profesionálního fotografa jsem toužil už od včerejšího zjištění, co vlastně dělá a když se teď naskytla příležitost být přímo u jejich tvorby jsem si to rozhodně nehodlal nechat ujít.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 11:57

    Zarazila jsem se, když se Kael tolik rozzářil. "No ano...dneska se máme jít fotit do nějakýho časopisu." Zamumlala jsem rozpačitě a radši si zase nacpala pusu jídlem. "Přesně tak. Časopis o módě a tématem tohohle čísla budou plavky." Zavrněla Ariana naschvál, abych zrudla ještě víc, než jsem rudá už byla. Lukas nezúčastněně přikývl, než mu došlo, proč to Ariana zdůraznila. "Nejdeš." Zavrčel na Kaela ihned zostra, až jsem po něm hodila zamračený pohled. Zvedl ruce do vzduchu, že se tedy vzdává a napil se čaje. "Promiň. Nebylo by moc vhodné, abys chodil s námi." Opravil svou odpověď Lukas na zdvořilou a pak se zvedl a sám šel umývat nádobí, aby zajistil, že ta debata je u konce.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 12:32

    Naomi řekla, že se jdou fotit pro nějaký časopis, ale dále to nerozváděla a tak Ariana dodala, že se budou fotit v plavkách. V tu chvíli Naomi kompletně zrudla a i já ucítil lehké teplo v tvářích, ikdyž jsem stále měl v plánu jít.
    Když se však celkem důrazně ozval Lukas, že nejdu, trošku jsem se taky zamračil a chtěl na to odseknout něco jako ať mi v tom zkusí zabránit, ale ještě než jsem to řekl mě něco napadlo a tak jsem jen poklesl a zatvářil se smutně. Pak se Lukas ale po pohledu na Naomi omluvil a o něco mírněji řekl, že by nebylo vhodné abych šel také. "Jasně, napadlo mě, že bych asi jen rozptyloval a možná by tam ani nikoho mimo tebe jako doprovod nepustili".
    Byl jsem zklamaný, že tam zdá se nebudu moct jít, ale co... ještě bude spousta příležitostí jindy a tak jsem dojedl snídani a kouknul na Arianu "díky za snídani... tak já asi půjdu domů ať vás nezdržuju." řekl jsem a pomalu se začal zvedat.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 12:38

    Stejně jsem se zamračeně dívala za Lukasem, ale ten vypadal neoblomně. Omluvně jsem se podívala na Kaela, který usoudil, že by tam stejně možná nikoho kromě našeho bratra, nepustili a po poděkování mé sestře za snídani se už chtěl zvedat a odejít. "Tak brzy?" Zeptala jsem se smutně a zvedla se od stolu taky. Najednou mě ten hlad naprosto přešel. Ariana sebrala talíře a rozumně odešla za Lukasem do kuchyně, abychom měli chvilku na rozloučení. "Nechci abys hned šel... Lukas to tak určitě nemyslel. A třeba by tě pustili..." Začala jsem smutně a vzala Kaela za ruku.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 12:48

    Tak brzy, zeptala se Naomi když se také zvedla od stolu a smutně se na mě podívala. Nechtěla abych už odešel a její bratr to prý taky určitě nemyslel vážně. Jako by se mě snažila přemluvit ještě dodala, že by mě tam možná pustili a tak jsem se na chvilku zamyslel, lehce ji políbil a s úsměvem řekl "a co tedy chceš ty? Řekni mi, že chceš abych šel s tebou a nikdo mě nezastaví... pokud nechceš abych šel, půjdu domů a vrátím se za tebou později." a než stihla odpovědět, využil jsem toho, že jsme sami a znovu ji políbil a pevně objal. "Tvé přání je mi rozkazem" řek jsem potichu a lehce se zasmál.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 13:00

    Zmateně jsem Kaela sledovala. Dával mi na výběr se slovy, že je mu mé přání rozkazem, ale copak já o něčem takovém mohu rozhodovat? Ale ty jeho polibky a obětí.. Teplo které z něj sálalo a zahřívalo mě. Přitiskla jsem se k němu a taky ho políbila. "Nesmíš rozptylovat." Špitla jsem, ale pousmála se a znovu ho políbila, jako by to měla být dostačující odpověď pro nás oba. Silněji jsem ho stiskla a užívala si ten pocit jiného bezpečí, než který mi dodával bratr.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 13:12

    Přivinula se ke mě co nejblíž to šlo a tiše mi odpověděla, že nesmím rozptylovat. Já ji také stiskl ještě pevněji a v duchu zajásal, přeci jen půjdu a teď už nikomu nedovolím mi to vymluvit. Jak jsme tam tak stáli v objetí a já se šťastně usmíval, vrátila se Ariana s Lukasem a tak jsem zahnal blažený úsměv, nasadil vážnou tvář a řekl k Lukasovi "přeci jen jsem se rozhodl jít s vámi" a než stihl něco namítnout jsem dodal "Naomi si to také přeje a já slibuji, že budu jen potichu stát bokem a sledovat... ani nebudete vědět, že tam jsem" a v duchu jsem se pobaveně ušklíbnul nad tím, že kdybych vážně chtěl opravdu by vůbec nevěděli, že tam jsem... přesněji řečeno by si to nedokázali zapamatovat.
    Pak jsem se otočil znovu k Naomi a zeptal se "za jak dlouho vlastně půjdete... půjdeme?" a usmál se.
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali


    Posts : 79
    Join date : 14. 03. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Naomi Rosali 27/4/2018, 13:19

    Spokojeně jsem se usmála, ale ten úsměv mi z tváře zase rychle zmizel, když se k nám vrátili moji sourozenci. Kael jim oznámil že půjde nesmlouvavý tónem, ale Lukas se stejně nadechoval k rázné odpovědi. "Bráško.. Když tam budete dva, tak nás i dvakrát lépe ochráníte, kdyby si někdo něco zkoušel." na tohle už Lukas opravdu neměl co říct a tak jen tiše zavrčel, ale přikývl a odešel k sobě do pokoje se převléct. "Měli bychom vyrazit co nejdřív." Odpověděla jsem Kaelovi a odtáhla se od něj. "Převlíkneme se a jdeme." Pousmála jsem se a i s Arianou jsme zmizeli ve svém pokoji, abychom se převlékly.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 27/4/2018, 13:28

    S Naominou pomocí se nám podařilo Lukase přemluvit, což mě sice potěšilo, ale stejně jsem byl rozhodnutý jít, i kdyby stále něco namítal. Lukas pak zmizel ve svém pokoji a i Naomi s Arianou se běželi převléknout poté co mi Naomi řekla, že by vlastně měli vyrazit co nejdřív, jen se převléknou. Chvilku jsem tam jen tak stál a čekal, než jsem se nakonec odešel obout a šel počkat ven. Venku jsem pochodoval tam a zase zpátky jak jsem se nemohl dočkat, než vyrazíme. Když konečně všichni vyšli ven, chytil jsem Naomi kolem pasu a nechal Lukase vést cestu, jelikož jsem absolutně netušil kam vlastně jdeme.

    Sponsored content


    Kael & Dvojčata - Stránka 7 Empty Re: Kael & Dvojčata

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 22:32