Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 19:11

    Tiše jsem si povzdechla a nechtěla jsem se k podobnému tématu vracet, proto jsem ho držela a vedla za ruku. Stále jsem přemýšlela nad tím, kde budeme spát, jak bych mu mohla zlepšit náladu, co bych pro něj mohla udělat, jestli si někdyz vyknu na jeho nový vzhled a vlastně mi hlavou proběhlo tolik myšlenek, že jsem jenom zakroutila hlavou a ohlédla se na Fennyho v momentě, kdy se zastavil a se skousnutým rtem mi sdělil že s nimi nespal. Chvíli jsem ho sledovala, prohlížela si jeho tvář. On si srnadu nedělal... Najednou jsem nebyla schopná slova, dokonce jsem přestala dýchat a uvědomila jsem si to až po chvíli. Ihned se mi vybavily ty dny co mě držel v pokoji a co jsem poslouchala sténání žen z vedlejšího pokoje. Okamžitě jsem se začala třást a vybavila jsem si jak jsem té ženě chladnokrevně vyrvala srdce z těla. Nebylo to jako když jsem neměla emoce a udělala jsem co bylo nutné, tohle bylo jiné, tohle jsem byla já... Okamžitě se mi do očí nahnaly slzy a panicky jsem ho od sebe odstrčila.
    "T-takže já j-ji..." vykoktám ze sebe nesrozumitelně a chvilku na to rozevřu oči do kořán a zadívám se do jeho očí, než se prudce otočím a nešikovně rozběhnu chodou pryč. Ne... ne... Nevím co z toho bylo horší a ani jsem pořádně nevěděla co dělám a jak mám tuhle informaci zpracovat.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 19:20

    V momentě, kdy se začne třást jsem věděl, že jsem udělal chybu a měl jsem jí to říct nějak opatrněji. Znovu si skousnu ret, Ireth se na mě vyplašeně dívala a po chvilce se jí do očí nahrnou slzy a vykoktá pár slov a prudce mě od sebe odstrčí. Dojde mi, že mluví o té démonce a pohled v jejích očích, plný děsu, bolesti a paniky... Se mi vpálil do paměti, stejně jako její prosebný výraz, když jsem ji tehdy odmítl a pološílený výraz v jejích očích, když do trůnního sálu dotáhla tu démonku. Párkrát zamrkám, abych se zase začal soustředit na realitu, to už se ale otočila na patě a rozběhla chodbou pryč.
    "Ireth!" zavolám na ni a panika v mém hlase byla zcela znatelná. Okamžitě se za ní rozběhnu a po pár metrech ji i doženu. Věděl jsem, že neběžela plnou rychlostí, za což jsem byl rád. Ale nechtěl jsem, aby odešla. Nechtěl jsem být sám a... Sobecky jsem ji chtěl držet u sebe, ale také utěšit.
    "Ireth," oslovím ji a pevně ji sevřu v objetí.
    "Není to tvoje chyba, nemůžeš za to... To... To já... Donutil jsem tě k tomu, chtěl tě zlomit... Nevěděla jsi to. Nemůžeš za to. Prosím, zůstaň," vyhrknu rychle a i do mých očí se nahrnou slzy.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 19:47

    Běžela jsem docela nešikovně a bylo mi to jedno, párkrát jsem cestou málem zakopla a když jsem zatáčela, rukou jsem si u toho pomohla o kraj stěny, díky čemuž jsem tak nějak vždy získala rovnováhu. Ani nevím proč jsem utíkala, prostě jsem se otočila, rozběhla a bylo to. Do očí se mi hrnuly slzy ale rychle jsem je setřela a běžela dál... Bylo docela štěstí že jsem ještě na nikoho nenarazila a v tuhle chvíli by mi to bylo nejspíše i jedno. Najendou zaslechnu své jméno, byl to Fen'linův hlas a než jsem se nadála, pevně mě držel v objetí. Mluvil na mě a snažil se mě ujistit o tom že to nebyla má chyba. Nesouhlasně zakroutím hlavou a ublíženě se ona něj zadívám, než se pokusím dostat z jeho sevření, ale když mě ani tak nepouštěl, zanedlouho jsem to vzdala a akorát jsem se do jeho objetí pověsila, takže musel držet celou mou váhu jinak bych skončila na zemi. Nakonec zvednu ruce a zavěsím se na jeho oblečení, než zabořím hlavu do jeho hrudníku a rovzlykám se.
    "Nemluv o tom, už o tom prosím nemluv, nemluv o tom, prosím..." dostanu ze sebe akorát a ani ne vím jestli mi přes to jak jsem mumlala do jeho oblečení rozuměl. Nechtěla jsem na to myslet, ale vybavovalo se mi to tak živě, to jak mě tenkrát odmítl, ten jeho pohrdavý úsměv a výraz v jeho očích. 
    "Ne, prosím! Já vím že nejsem dost dobrá, ale nechci tě ztratit, nemůžu... já nemůžu tě ztratit," vykoktám ze sebe trochu zmateně. Snažila jsem se dýchat a uklidnit, zahnat tu myšlenku z hlavy, zase se dát do pořádku, nemyslet na to, potřeboval mě... nemohla jsem se takhle hroutit, ne... nemůžu. "promiň, promiň... promiň..." zašeptala jsem to ještě několikrát po tom a už se od něj neodtahovala. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 20:06

    Snažila se mi vytrhnout, ale nemohl jsem se přimět k tomu, aby jsem ji pustil. Po chvilce to vzdá a vyděsí mě, když se přestane hýbat úplně, byla jako bezvládná panenka, takže jsem ji musel pevně držet, aby mi nespadla na zem. Starostlivě jsem se na ni díval, ale po chvilce se chytí mého oblečení a zaboří hlavu do mého hrudníku. Něco nesrozumitelně mumlala, nakonec však zachytím pár slov. Prosila mě, abych o tom nemluvil. Ještě víc ji k sobě přitisknu a začnu se proklínat, že jsem nedržel hubu. Když však začne zmateně koktat, že mě nechce ztratit, zvednu ji do náruče a posadím se zády opřený o stěnu s ní v klíně. Pevně ji k sobě přitulím a začnu hladit po zádech a ve vlasech. Ještě se mi několikrát omluví a tak se nakloním, abych ji mohl láskyplně políbit na rty.
    "Lásko... Miluji tě a to se nikdy nezmění. Jsi pro mě tou jedinou, mou věčností a nikdy tě neopustím, slibuji. Spíš já si tě nezasloužím, po tom všem, čím sis kvůli mě musela projít a přesto jsi stále po mém boku, vždy, když tě nejvíc potřebuji, když se utápím v temnotě... Přijdeš si pro mě. Jsi mým světýlkem naděje, celým mým životem. Bez tebe by celá má existence už ani nedávala smysl. Nemohl bych bez tebe žít. Budeme spolu a nejen my dva. Budeme rodina," vydechnu konejšivým hlasem a přitulím ji k sobě ještě blíž, jako bych ji chtěl schovat před celým světem. Nakloním se tak, aby mé rty byly kousek od jejího ucha.
    "Jsi moje, jen moje," zavrním ji do ucha, než se odtáhnu a vášnivě ji políbím na rty, jako by na tom jediném polibku snad i záležel celý můj život.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 20:30

    Stále jsme bořila halvu do jeho hrudníku a neuniklo mi, že se se mnou posadil, ož mě donutilo otevřít oči a zadívat se na něj. v očích se mu odráželo několik slz a tak jsem párkrát zmateně zamrkala, než mě k sobě znovu pevně přitulil a jeho dotek na zádech byl více než uklidňující. Po jeho uklinujících slovech sem se cítila o něco lépe, trochu ze mě všechen ten stres opadl a mohla jsem se zase o něco více uklidnit. Nevím co bych bez něj dělala... bez jeho blízkosti, jeho slov a polibků. Když se ale nakloní k mému uchu a zavrní mi do něj že jsem jenom jeho, doširoka rozevřu oči a když si ukradne zdlouhavý polibek, kterým svá slova podklložil... v tuhhle chvíli bych mu dala snad všechno. Ukldinilo mě to natolik, že jsem mu zajela rukou do vlasů a vášnivý polibek jsem mu oplatila. I když bych v něm nejraději stervala navěky, odtáhla jsem se a opřela si čelo o to jeho. 
    "Děkuji," zašeptám než se opatrně postavím a natáhnu ruku k němu abych mu mohla pomoci na nohy. 
    "Co kdybychom... dneska spali venku?" vypadne ze mě po chviličce a lehce se na něj pousměji. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 20:38

    Polibek mi začne vášnivě oplácet, bylo na ni vidět, že je již klidnější, za což jsem byl neskonale vděčný. Alespoň něco jsem za poslední týdny udělal správně. A ať už jsem si to přiznal nebo ne, Ireth pro mě byla tou nejdůležitější osobou, kterou jsem měl. Dokázal jsem si představit život bez Mirys, Alexe, Miriam i Eliase, kdyby v něm ale chyběla Ireth... Kdybych o ní přišel nic by už nedávalo smysl. Pousměji se, když mi poděkuji a když se postaví a podá mi ruku, postavím se i já na nohy. Stále jsem ji držel za ruku a tu druhou natáhnu, abych jí mohl pohladit po obličeji a u toho jí rovnou z tváře setřu slzy. Po chvilce se mě zeptá, jestli dneska nepřespíme venku a trochu se pousměje. Chtěl jsem jí nějak rozveselit a tak se ukloním, přitáhnu si její drobnou ruku ke rtům a políbím ji na ni, zůstanu však v úklonu, jen trochu nadzvednu hlavu, abych se jí mohl podívat do tváře.
    "Jak si přejete.... Má královno," pronesu s úsměvem, než se narovnám a pomaličku se vydám k východu z paláce. Nikomu určitě nebude vadit, když se na chvíli vypaříme a ráno se jistě vrátíme.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 20:50

    Mým nápadem na přespání nepohrdl a gesto, který mi prokázal svůj souhlas mě vrátilo do dobré nálady. Pousměji se a nakonec se tomu zasměji, než se opět postaví a rozejdeme se k východu paláce. Šli jsme pomaličku a nikam jsme nespěchali, neměli jsme důvod a já to jenom uvítala. Cestou jsme přemýšlela nad sebou, nad Fen'linem a nad dětmi, které jsem čekala.
    Zanedlouho jsme opustili palác a tak jsem se zastavila a otočila se na mého milovaného. Chtěla jsem něco říci, ale vzáhy jsem ztratila všechna slova a jenom jej pustila a odstoupila od něj, abych si ho mohla prohlédnout.
    "tenhle tvůj nový vzhled se mi líbí, jen si na něj budu muset trochu zvyknout," pronesu zamyšleně a lehce si zkousnu ret. Ještě chvíli jsem ho zkoumala pohledem, než jsem ho drápla za ruku a rozběhla se s nim po nádvoří bůh ví kam, někam dál od paláce a zastavila jsem se až pod nedalekými stromky za rohem hlavního nádvoří. Cestou jsme minuli pár démonů, ale hleděli si svého, jen se před Fen'lim uklonili a pokračovali dál ve své práci. Nakonec jsem se spokojeně svezla podél stromu a zasmála se.
    "Víš, vždycky když jsem s tebou, mám pocit že zvládlu cokoli na světě...." přiznám a zadívám se na nebe, které se pomalu zahalovalo do roušky noci. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 21:00

    Mé gesto jí vykouzlí úsměv na tváři a najednou jsem začal věřit, že všechno bude opravdu v pořádku. Pomaličku vyjdeme z paláce na nádvoří, kde se Ireth zastaví, pustí mě a poodstoupí. Zmateně se na ni podívám, ale zůstanu stát na místě. Najednou poznamená, že se jí můj nový vzhled líbí, jen si bude muset zvyknout. Pousměji se a prohrábnu si rukou vlasy.
    "To jsem rád... Taky si budu muset zvyknout," odpovím a pousměji se, to už mě ale chytí za ruku a rozběhne se po nádvoří. Následoval jsem ji a snažil se ignorovat démony, kteří se mi klaněli, bylo to... Zvláštní. Nebyl bych dobrý král, uměl jsem vést vojsko, ne království. Povzdechnu si, ale brzy tyto myšlenky vyženu z hlavy a usadím se vedle Ireth opřený o strom. Přehodím jí ruku přes ramena a přitáhnu ji k sobě. Dívala se na nebe a tiše přizná, že když je se mnou, má pocit, že zvládne cokoliv. Usměji se a dám jí pusu na tvář.
    "Já také... Nevím, co bych bez tebe dělal..." vydechnu a přitulím se k ní.
    "Ať jsem sebevíc ztracený v temnotě, vždycky si ke mě najdeš cestičku..." dodám po chvilce a zavřu oči.
    "Spolu zvládneme všechno," vydechnu a mě samotného překvapí, s jakou jistotou jsem tato slova vyslovil.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 21:25

    Cítila jsem se lépe, opravdu jsem si tím byla jistá a proto jsem si dovolila nechat úsměv tam kde byl, na mé tváři. Když si mě přitáhl, spokojeně jsem se o něj opřela a jenom zvedla ruku abych s ní mohla zabloudit do jeho vlasů a naklonit se tak pro jeden krátký polibek. 
    "Víš, vždycky je v tom kapka sobeckosti," ušklíbnu se na jeho poznámku o tom, že si pro něj vždycky přijdu a tak si vyhledám jeho ruce, které pevně chytím. "A jak jsi mohl vidět, umím být pořádný sobec," dostanu ze sebe, než se pousměji a také se k němu přitulím, když udělá to samé. 
    "I když se bojím že jsi ze mě udělal čáástečně chronického žárlivce," dostanu ze sebe abych odlehčila situaci a teď jsem se tomu dokázala i zasmát. Tak nějak jsem mu po tom nádhenrém polibku věřila, že jsem jenom jeho. Nakonec jsem ho chytila za límec od trička a strhla jsem ho na zem, vedle sebe, než jsem se na něj sobecky natiskla a bylo mi jendo že ležíme na zemi, nebyla jsem tímhle stylem vůbec rozmazlená a někdy jsem uvítala tvrdou zem více než měkkou postel. Navíc jsem si teď mohla užívat jeho přítomnost. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 21:41

    Ušklíbne se, že je v tom pokaždé kapka sobeckosti, ušklíbnu se a když mi sdělí, že umí být pořádný sobec, zacukají mi koutky a povzdechnu si.
    "Já taky, Ireth, já taky," pousměji se a když se zasměje s tím, že jsem z ní částečně udělal chronického žárlivce, znovu mi zacukají koutky a ještě víc se k ní přitulím. Doufal jsem, že ji někdy přesvědčím o tom, že opravdu netoužím po žádné démonce a chci opravdu jen ji. Než se nad tím však stačím nějak více zamyslet, strhne mě za límec vedle sebe na zem a natiskne se na mě. Ihned se natáhnu pro polibek a přivlastním si její rty. Zprvu jemný polibek se brzy změní ve vášnivý a začalo mi být opravdu jedno, že jsme jen kousek od hlavního nádvoří a každou chvíli by mohl kdokoliv přijít. Zapřu se jednou rukou o zem a uvězním její tělo pod tím mým, dával jsem si však pozor, abych jí neublížil a moc nepřimáčkl. Spokojeně zamručím do jejích rtů, než se přesunu k jejímu krku a po chvilce se odtáhnu úplně, abych se jí mohl podívat do očí.
    "Miluji tě," zamumlám láskyplným tónem a dál ji pozoruji.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 22:39

    Sledovala jsem ho a když mu pokaždé zacukaly koutky, vyvolalo to ve mě vlnu radosti. Byla jsem spokojená tak dlouho, dokud se usmíval a byl mi na blízku. Jakmile se natáhne pro polibek, bez váhání mu ho opětuji a ukradnu si jeho rty jenom pro sebe. Náš společný, vášnivý polibek jsem si užívala a soudě mručení jsem nebyla jediná a tak jsem jenom tiše vydechla do jeho rtů a když se odtáhl s tím že mě miluje, otevřela jsem oči a uculila se na svého bělovlasého blázna. 
    "I já tebe má lásko," vydechnu, než ho k sobě opět přitáhnu, krátce ho políbím na rty a přetočím tak, abych si na něm mohla uvelebit a spokojeně položit hlavu na jeho hrudík, zatímco jsem mu hodila nohu na nohu a doslova ho uvěznila ve své blízkosti. Chtěla jsem být s ním a s nikým jiným. Nakonec jsem si hlavu položila na zem a zadívala se přes koruny stromů na první hvězdy. Nebylo nic dokonalejšího než si užívat jeho blízkosti a k tomu abych mu vyjádřila jak moc ho miluji, jsem nepotřebovala ani slova. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 22:48

    S každým jejím polibkem, dotekem, úsměvem jsem se cítil lépe a lépe, čím dál více jsem věřil, že to bude zase dobré. Dokud je se mnou, budeme v pořádku. Spokojeně vydechnu a dřív než se naději skončím na zemi s Ireth na mém hrudníku. Pousměji se a položím hlavu na zem, zatímco jí omotám ruce kolem pasu a začnu ji hladit po zádech. Užíval jsem si tento moment a jen sledoval hvězdy na temné noční obloze. Přišlo mi, že v podsvětí je nebe jasnější než v lidském světě, což... Byl trochu paradox, ale nebe tu bylo opravdu krásnější. Cítil jsem se opravdu unavený, ale pokaždé, co zavřu oči, ucítím obrovský strach z toho, že zase upadnu do temnoty. Unaveně si povzdechnu a na chvíli zavřu oči, než je znovu rychle otevřu a párkrát zamrkám.
    "Ireth?" zašeptám nesměle a v mém hlase byly známky strachu.
    "Mám strach jít spát... Co když... Co když se ta temnota vrátí a budu v ní zase uvězněný?" zašeptám a strach se začal měnit v lehkou paniku. Zachvěji se a přitisknu ji více k sobě.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 15/3/2018, 23:15

    Jenom tak jsem tiše ležela, dokud ticho neprořízne hlas mého milovaného, který mi s obavami sdělil, že má strach jít spát. Nedivila jsem se mu a tak se jenom s povzdechem posadím a zadívám se do jeho krásných očí. 
    "Zlato, rozumím tvým obavám... také bych měla strach, ale žádná temnota se už nevrátí, společně jsme ji zničili a já nedovolím aby mi tě zase odvedla zpátky," zašeptám, než se posadím tak, abych se mohla natáhnout pro jeho hlavu, kterou si položím na klín a spokojeně ho pohladím ve vlasech. Bylo to zvláštní, jak moc mi dokázala jeho přítomnost změnit pohled na věci a na život samotný, jak jsem díky němu dokázala nad věcmi přemýšlet více do hloubky. Pomalu se skloním abych mu věnovala dlouhý polibek, než se odtáhnu ale nehcám rty jenom pár centimetrů od těch jeho.
    "Nedovolím temnotě aby mi tě znovu odvedla, to ti slibuji. Musíš si odpočinout a až usneš a probudíš se, slibuji že budu tady a nikde jinde," zašeptám, než ho znovu láskyplně políbím na rty a poté se odtáhnu s lehkou pusou do vlasů. 
    "Co kdybych ti třeba zazpívala?" navrhnu ale dříve než dostanu odpověď si začnu pobrukovat mě známou melodii, než se melodie změní v tóny a nakonec i v samotná slova. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 15/3/2018, 23:25

    Posadí se a zadívá se mi do očí, zůstal jsem ležet na zemi a připadal jsem si jako malé dítě, které se bojí usnout. Tiše si povzdechnu, to mě už ale začne uklidňovat, že nenechá temnotu, aby mě jí zase vzala, než si položí mou hlavu do svého klína. Váhavě přikývnu a dál ji pozoruji. Skloní se pro polibek a poté zašeptá pár dalších povzbuzujících slov, než se narovná a zeptá se, jestli mi nemá něco zazpívat. Okamžitě přikývnu a když si začne pobrukovat, pousměji se. Ještě chvíli jsem jí pozoroval a když začne zpívat, zavřu oči a nechám se pomaličku melodií ukolébat ke spánku.
    Nemohl jsem říct, že by noc byla jakkoliv klidná, mnohokrát jsem se probudil celý zpocený z noční můry, občas s křikem, občas jsem zůstal ještě chvíli ležet paralyzovaný strachem a zoufalstvím, než se má mysl vrátila do reality, uvědomil jsem si, že Ireth je stále vedle mě, živá a zdravá a po chvíli jsem zase usnul. Probudím se až někdy ráno, kdy okolí bylo již zalité ranními slunečními paprsky a celý palác se pomalu probouzel k životu. Malátně se posadím, protáhnu a pohledem ihned vyhledám oči Ireth, než se k ní natáhnu, abych se ujistil, že je opravdu tady a není jen výplodem mojí fantazie.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 16/3/2018, 00:43

    Ani jsem si neuvědomila jak dlouho jsem zpívala, jenom jsem sklopila hlavu a všimla si že můj milý už spí. Pousmála jsem se a s polibkem do vlasů jsem ho začala konejšivě hladit po vlasech. Sama jsem spát nepotřebovala a tak jsem se pohodlně opřela o strom a držela si ho blízko u sebe. Cítit jeho přítomnost pro mě bylo tak uklidňující. stejně jako sledovat jeho spící tvář, která byla klidná, ale s nastávající hloubkou noci se i on sám budil z nočních můr, kterého ho pronásledovaly. A i když se bbudil s křikem, vždy jsem se ho pokusila uklidnit, že tu stále jsem a že je všechno tak jak má být. Nevadilo mi to a bylo to, to málo, co jsem pro něj mohla udělat. Vždy jsem se k němu přitulila a donutila ho usnout. Potřeboval se alespoň trochu prospat a já si s delší hloubkou noci dovolila využít vlivu svých schopnosti a uklidnit ho. Kdybych to neudělala, nejspíše by se nevyspal vůbec a doufala jsem že za to na mě nebude naštvaný, chtěla jsem mu pomoci a to i za tuhle cenu. 
    Noc byla dlouhá, ale brzy se na nemi objevily první slunenčí paprsky, které zahalily celé království. Teď z rána, tohle místo nevypadalo ani trochu děsivě, jak jsem si ho pamatovala, když jsem tady poprvé vcházela za doprovodu dvou generálů. Měl pravdu, podsvětí mělo své kouzlo, když jste si odmysleli to nebezpečí. Zanedlouho ucítím na svém klíně pohyb a tak skloním pohled na fennyho, který se zrovna posadil a když se naše oči setkaly, usmála jsem se a natáhla se k němu, než jsem si vyžádala jedne delší ranní polibek.
    "Dobré ráno můj milý," hlesnu tiše a zadívám se na jeho ještě stále trochu rozespalou tvář. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 16/3/2018, 00:49

    Na dnešní ráno jsem si opravdu nemohl stěžovat, cítil jsem se odpočatě, přestože jsem se celou noc budil, probudil jsem se vedle Ireth a hned jsem dostal dlouhý ranní polibek, který jsem jí ochotně, ale rozespale oplatil.
    "Dobré ráno," odpovím s úsměvem, než si zívnu, protáhnu se a protřu si oči, abych se alespoň trochu probral, než se znovu zadívám na Ireth.
    "Děkuji," vydechnu a přitáhnu ji k sobě. Byla se mnou celou noc a tušil jsem, že jen díky ní jsem se tak dobře vyspal. Vtisknu jí pusu do vlasů, než nás oba vytáhnu na nohy a chytím ji za ruku.
    "Nevím jak ty, ale mám celkem hlad... A měl bych se pustit do zařizování, aby jsme mohli co nejdřív domů," vydechnu, než se s Ireth po boku vydám směrem do paláce. A také jsem si potřeboval promluvit s Eliasem, Alexem a Setharem.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 16/3/2018, 01:21

    Ještě chvíli jsem si užívala jeho rozespalou tvář a polibek který mi oplatil, než se odtáhne, odpoví mi a se zívnutím si protře oči. Bylo to roztomilé a ihned mi při tom poheldu zčervenaly tváře. Ještě jsem se na něj uculila, než mě vytáhl na nohy a pronesl že nevím jak já, ale má hlad. 
    "Abych pravdu řekla, doslova umírám hlady!" zasměji se a potom vlepím Fennymu krátkou pusu na líčko a nepouštím jeho ruku.
    "To víš, ti dva teprve začínají být nároční," ušklíbnu se a pohladím se po bříšku, než se s pokojeně vydáme směrem do paláce. Už jsem se těšila až se pořádně najím a vlastně jsem si chtěla dát i horkou koupel, ale to až po snídani. Chtěla jsem mu také odpřát trochu prostoru aby si mohl promluvit s ostatními a nechtěla jsem mu v tom bránit, navíc i já měla své potřeby u kterých nemusel být a zbytečně by ho nudily. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 16/3/2018, 01:27

    Lehce se zamračím, když mi řekne, že umírá hlady, ale dlouho mi to nevydrží, jelikož zaslechnu její smích a dostanu pusu na líčko. Sdělí mi, že ti dva začínají být nároční a tak se usměji a krátce jí položím ruku na bříško, než se zadívám do jejích očí.
    "Teď vlastně musíš jíst za tři... Měl bych tě začít rozmazlovat," pousměji se a společně zamíříme rovnou do kuchyně, kde si dáme nějaké jídlo a jakmile byly naše žaludky spokojené, ještě chvíli zůstanu s Ireth, najdeme jeden větší pokoj i s koupelnou, který byl dost daleko od toho předešlého a jakmile zmizí v koupelně, aby si dala horkou vodu, vydám se promluvit si s Alexem. Nechtěl jsem to už víc odkládat a tak trochu jsem doufal, že tam bude i Sethar, abych si mohl rovnou promluvit i s ním. Najít je mi netrvalo moc dlouho, ale jakmile dojdu až ke dveřím, zastavím se se zvednutou rukou. Netušil jsem, co říct a měl jsem chuť se otočit a zmizet. Jenže jsem až moc dobře věděl, že mou přítomnost dávno vycítili a tak po pár dalších dlouhých vteřinách zaklepu na dveře a vyčkám na odpověď.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 16/3/2018, 01:38

    Bylo brzy ráno a i tak jsem seděl na posteli a pozoroval Mirys, která stále spala a nedivil jsem se jí. Pevně sevřu víčka k sobě a párkrát se zhluboka nadechnu, než mi na rameno vyskočí Sethar, který mě upozorní na Fen'liho přítomnost, kterou jsem se všemi těmi myšlenky ani nepostřehl. 
    "Nechci s ním mluvit tady, ale nechci ji nechat samotnou. Mohl by jsi tu prosím zůstat?" zeptám se ho, ale jeho odpověď byla jasná. Přikývl a seskočil dolů, než se posadil jenom kousek od její hlavy. Ještě jsem se naposledy natáhl abych ji dal lehkou pusu do vlasů a ačkoli se mi nechtělo odcházet, stoupl jsem si do dveří zrovna v momentě, kdyse ozval zaklepání. Bez odezvy jsem vzal za kliku a když jsem lehce pootevřel dveře a zahlédl ho, protáhl jsem se škvírou, než jsem za sebou potichu zavřel. 
    "Žije, ale v pořádku rozhodně není a taky nechci aby jsi za ní nejbližsí dny chodil, dokud mi to sama neřekne," řeknu narovinu a spražím ho pohledem, než se pomalu rozejdu chodbou dál. Doufal jsem že pochopí že nechci mluvit před dveřmi, kde leží Mirys a tak nějak jsem potřeboval alespoň částečně na vzduch a proto jsem se vydal k nejbližsímu balkónu, o který jsem se po chviličce opřel. 
    "Takže.. co mi chceš?" zeptám se nakonec.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 16/3/2018, 01:49

    Alexovi netrvalo ani vteřinku mi otevřít, protáhne se škvírou, abych ani neviděl dovnitř a rovnou mi odpoví na nevyřčenou otázku, jak je Mirys. Skousni si ret a přešlápnu na místě, než se pomalu rozejdu za ním chodbou. Tiše jsem ho následoval a když se vydá na balkón a opře se o zábradlí, udělám to samé kus od ně. Zeptá se mě, co chci, což... Byla dobrá otázka, na kterou jsem sám neznal odpověď. Znovu si skousnu ret a zadívám se do dálky.
    "Promluvit si... A nechtěl jsem to moc odkládat... Nechci o vás přijít kvůli tomu... Co se stalo," začnu potichu a až po pár vteřinách najdu odvahu otočit se na Alexe a podívat se mu do očí. Znovu jsem si připadal hrozně ztraceně a hlavou mi probleskne pár vzpomínek na to, jak jsem se do Alexe navážel, jeho výraz, když jsem všem řekl jeho tajemství, to jak jsem ho nutil vybrat si mezi Mirys a Lilith. Zoufalství v jeho tváři, když jsem Mirys řekl, aby zabila sebe, aby Alex mohl žít, nebo aby odešla a zachránila jen sebe. Zoufalství, které musel cítit, když si usekl vlastní ruce. V tu chvíli mě chtěl zabít a... Udělal by to. Bylo toho tolik a najednou jsem to viděl jasně před očima, udělám krok dozadu a chytím se za hlavu, nechtěl jsem to vidět, ne znovu. Po chvilce se však vrátím do reality a párkrát se zhluboka nadechnu.
    "Vím, že cokoliv řeknu to nemůže napravit, ale... Něco zkusit musím, nechci o tebe přijít, bráško. Omlouvám se, za všechno..." vydechnu s pohledem upřeným na krajinu před námi. Už jsem se neodvažoval znovu podívat na něj.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Alexander 16/3/2018, 02:14

    Pohled na krajinu zahalenou v brzkých ranních paprscích byl k nezaplacení. Kdyby tahle chvíle nebyla tak tíživá na duši a dokonce i na srdci, se vší pravděpodobností bych se usmíval. Opíral jsem se o zábradlí a hleděl do dálky, ztracen ve vlastních myšlenkách a událostech za poslední týden. Ani jsem si neodvažoval popisovat to, jak jsem se za celou tu dobu cítil a proto jsem byl neskonale vděčný, že mi tak hloupou otázku nepoložil. Naopak mi sdělil, že si chtěl promluvit a nemohl to odkládat. Také mi přiznal to, že nás kvůli tomu co se stalo nechce ztratit. Lehce jsem natočil hlavujeho směrem, abych si prohlédl jeho výraz při těchto slovech, zároveň však spatřím muže, kterého jsem nepoznával. Nepřipomínal mi mého bratra, nepoznával jsem ho ani v očích. Hlavu nakonec obrátím k městu, táhnoucím se do dálky, než si všimnu že Fen'lin odstoupil od zábradlí a tak se po chvilce narovnám a zadívám na něj, jak hledí do dálky.
    "Nechci aby jsi se omlouval, jak jsi sám řekl.. omluva to nespraví. Varoval jsem tě, ale měl jsi svou hlavu a teď si za to neseš následky. Neříkám že mě to těší, to ani náhodou, jak by taky mohlo?" vypadne ze mě a nespouštím z něj oči. Sám jsem si všiml že on s tím má větší problémy než já a tak ho nepřestávám propalovat pohledem, ve kterém ale nebyl ani jediný náznak nepřátelství. 
    "Rád bych řekl že za to nemůžeš, ale jistým způsobem to tvá vina je. To co jsi řekl zpátky nevrátíš, to co jsi udělal také ne, ale jsem si více než jistý, že lidé kteří tě mají rádi, tě jenom tak neopustí. To je jediná pozitivní věc, kterou ode mě uslyšíš," řeknu důrazně a nakonec se přeci jenom obrátím a otočím se k paláci, než vykročím zpět dlouhou chodbou. 
    "Zbytek ode mě uslyšíš, až budeš schopen se mi dívat do očí déle než deset sekund, do té doby... si říkej co chceš, ale nic nebudu brát vážně," sdělím mu, než se prostě rozejdu pryč a zamřím zpátky do pokoje. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 16/3/2018, 02:25

    Cítil jsem na sobě Alexův pohled, který ze mě ani na chvilku nespustil a tiše jsem poslouchal jeho slova. Měl pravdu, omluva to nespraví, ale jakmile řekne, že je to jistým způsobem má vina, zatnu zuby a dostanu chuť na něj vyprsknout jak přesně je to má vina. Raději však zůstanu mlčet a jen si vyposlechnu i zbytek jeho slov, než odejde s tím, že si promluvíme, až budu schopen dívat se mu do očí. Musel jsem nad jeho slovy přemýšlet, měl částečně pravdu, ale... Byla to opravdu má vina? Nemohl jsem za to, že je Mephistopheles mým otcem, že jsem po něm získal schopnost, kvůli které se tohle všechno stalo. Sice to bylo mé rozhodnutí, jít proti němu bojovat, ale kdo měl tušit, co se stane? Povzdechnu si a znovu se opřu o zábradlí, na které položím ruce a o ně si opřu bradu. Ne, měl pravdu, byla to moje vina, kdybych byl silnější, dokázal bych tu temnotu porazit, jenže... Já jí zcela propadl. Propadl jsem se do šílenství a ohrozil všechny mé blízké. Měl jsem chuť se jít někam zahrabat a už nikdy nevylézt, místo toho však zůstanu zcela nehybně stát na balkónu ještě dalších pár hodin.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 10 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 12:21