Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+2
Alexander
Balaur
6 posters

    Výprava do podsvětí

    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 9/3/2018, 23:52

    Kývnu na Mephistova slova a všechny nás okamžitě zneviditelním. Tohle jsem nechala na Setharovi a tak když začal k démonovi promlouvat, vzala jsem ho trochu stranou. Chvíli jsem nci neříkala jenom se dívala do jeho očí. Démon nás naštěstí vidět nemohl ale vzájemně jsme na sebe dohlížet mohli. 
    "Sama přesně nevím, bojovali společně po boku v jendé z nejkrvavějších válek, ale nejspíše se uprostřed bojů rozdělili, bylo jich tu spoustu a přicházeli další a další," řeknu a sotva se zadívám na Sethara, všimnu si jak se zvedla od démona, který se po notné chvilce postavil a s mrtvým démonem se v náruči rozešel bůh ví kam. 
    "Ano, v boji se rozdělili a to bylo velkou chybou. Alex tady zemřel protože se ze severu vynořila záložní jendotka, na kterou sám prostě nestačil a i když odolával ranám, nebyl natolik silný aby je odrazil všechny sám a těch pár démonů po jeho boku padlo ihned k zemi," řekne az novu se zadívá do země.
    "Kdybych tu byl... kdybych ho našel dříve, nestalo by se to. Zklamal jsem přání svého pána a nedokážu to vátit zpátky," řekne a na to jsem opravdu neměla co říci, vlastně bych to vším co bych řekla akorát zhoršila a když jse mse zadívala na Mephistophela, bylo mi jasné že i on za tohle všechno cítí jistý pocit viny.... a byl oprívněný. Tímhle vším jsme si procházeli kvůli němu. Pokud byl schopný do svého syna uložit část duše, proč to nuedělal aniž by do něj vložil šíleství? Mohl nás varovat, mohl... nás na to připravit... mohl se ukázat dříve. Pevne sevřu ruce v pěst ale ihned je uvolním. Ne, bylo zybtečné na někoho házet vinu a kdybyhc po něm začala ječet, ničemu by to nepomohlo. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 00:05

    Mephistopheles:
    Ireth nás zneviditelní a poté mi začne vyprávět, co se zhruba stalo. Pomalu přikývnu a zkusím si rozpomenout na to, co tu válku vůbec vyvolalo. Mé vzpomínky byly však mlhavé a proto se raději zaposlouchám do slov Sethara. Tvářil se provinile a začne mluvit o tom, že zklamal přání svého pána. Rozejdu se k němu a zadívám se mu do očí, než ho pohladím po hlavě.
    "Sethare... Nemohl jsi vědět, co se stane. nebyla to tvoje vina. Alex je teď živý a zdravý a to je to hlavní. Kdyby jsi za ním přišel dřív, když byl ještě v mých službách, nedopadlo by to dobře. Kdybys najednou byl po boku nějakého démona... Kdybych jen něco tušil, mohlo to dopadnout velmi špatně," vydechnu a raději se vydám za mladým démonem. Sám jsem cítil pocit viny... Zapříčinil jsem tolik utrpení, smrtí, neštěstí... A pomalu jsem si to nepamatoval.
    Nakonec se nám povede démona nasměrovat správným směrem a cesta ani netrvala tak dlouho. Jakmile dojdeme na pohřebiště, pomůžeme mu vykopat hrob a jakmile do něj uloží Alexe, okolí se začne rozplývat za vzlykotu mladého démona, který se ještě chvíli rozléhal po okolí. Skousnu si ret a chvíli zůstanu stát na místě, než se bez jediného slova vydám k další vzpomínce.
    Prošli jsme ještě několik vzpomínek, které se většinou týkali Miriam, ať už to bylo jejich první setkání, nebo několik bojů, které bojoval proto, aby ji ochránil, nebo pod vedením Nearry. Vstoupíme do další vzpomínky a prostředí kolem nás se začne měnit. Najednou jsme stáli uprostřed lidského baru a po chvilce si všimnu dívky s dlouhými, bílými vlasy, která seděla u stolu s několika dalšími přáteli. Otočím se a všimnu si Fe'liho v lidské podobě, který stál za barem a připravoval nějaká pití.
    "Už dlouho jsem nebyl v lidském světě... Co máme udělat tady?" zamumlám směrem k upírce.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 00:21

    Bylo toho tolik a mnoho ze situacích rozhodně nebylo příjemných. S mými dvěma společníky po boku se nám ale podařilo všechny vzpomínky vyřešit a tak jsme mohli stoupit do další. Prostředí kolem nás se zcela změnilo a až po chviličce si všimnu že stojím uprostřed baru, který jsem velmi dobře znala. Chvíli se jenom rozlhížím, než můj pohled spadne na démona az barem a nevědomky se pousměji. Z přemýšlení mě vytrhne až Mephisto, který pronesl že v lidském světě nebyl už opravdu dlouho a zeptal se co tady mámě dělat. 
    "Tohle je jedna z příjemných vzpomínek... Tady jsem poprvé poznala Fe'nliho, který mi zachránil život ale stal se tak terčem mých nepřátel a pro jeho bezpečí jsem ho donutila, aby se nastěhoval ke mě. Tohle bylo ještě v době kdy neměl zpátky své vzpomínky a myslel si že je obyčejný lidský mladík," řeknu a zadívám se na stůl, kde sedělo mé staré já a vesele si povídala s přáteli. Nevypadalo to, že by se měla k baru. Usměji se a než se oba dva za mnou nadají, donutím upírku aby se cítila lehce otráveně, tehdy jako já a donutila ji tak vstát od stolu. Když se ale zvedne a rozhlédne po baru s nejistým výrazem v očích, zneviditelním se a zašeptám ji do ucha že pití pro všechny by nebyl špatný nápad a barman je doslova k nakousnutí. Aniž bych se musela dál snažit, rozešla se k baru, kde se posadila na ždiličku a hodila se s démonem do řeči. Opět se ocitnu vedle mých společníků a zadívám na naše první strávené chvíle, po kterých se mi rozléval úsměv na tváři ač jsem chtěla nebo nechtěla.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 00:30

    Mephistopheles:
    Jedna z příjemných vzpomínek... Bylo jich opravdu málo, ale doufal jsem, že co poznal Ireth obrátil se jeho život k lepšímu. Lehce se pousměji, když si všimnu, jak se upírka dala do akce a po chvilce své druhé já donutila jít k baru. Ještě předtím nám však vysvětlila situaci, ale už teď jsem tušil, že si s touto situací hravě poradí. Znovu se k nám připojí a nějakou dobu jsme ty dva pozorovali, jak se spolu baví a smějí, než druhá Ireth začne odcházet. Kousek od dveří jí však chytí jiný upír, zvedne ji do vzduchu a začne škrtit. Fen'lin okamžitě přijde blíž, ale vypadal tak trochu bezradně, jako by netušil, co dělat. Zadívám se na Ireth, která ovšem moc dobře věděla, co se má stát. Způsobí Fe'limu ránu na ruce, která začne krvácet a vůně krve okamžitě přiláká pozornost upíra, který se po démonovi vrhne a srazí ho k zemi. Když se mu větší a silnější upír pokusí dát smrtelnou ránu, chytím ho rychle za ruku, ale pak se o něj už postará druhá Ireth a prostředí kolem nás se začne rozplývat. Zase se ocitneme v temnotě a otočím se na Ireth.
    "Doufám, že už budeš ve všech vzpomínkách, přijde mi to mnohem jednodušší, když hned víš, co dělat," zasměji se a zamíříme k další vzpomínce. Tentokrát se ocitneme na kraji krásného jezera a po chvilce si všimnu Fen'lina s Ireth, kteří měli piknik.
    "Vypadáte tak šťastně... Těžko uvěřit, že je to ten samý démon, kterého jsme viděli do teď," vydechnu.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 00:50

    Tuhle situaci jsme měli okamžitě vyřešenou a tak se prostředí kolem nás začalo za chvíli rozplývat. Na chvíli zavřu oči a vzpomenu si na další okamžiky, které jsme spolu strávily, než se prostředí kolem nás začne zase formovat a všichni došlápneme na zelenou trávu. Zhluboka se nadechnu čerstvého vzduchu a ucítím jak mě slunce hřeje do zad. Když jsem se vzdáleně dívala na nás dva, musela jsem se pousmát.
    "Šťastně..." vydechnu zamyšleně než se obrátím na Mephista. "Byli jsme šťastní, to ano a tohle místo přináší tolik vzpomínek a tohle je první z nich, náš první společný piknik..." zasměji se a obrátím se na muže, který byl pro mě vším. Zanedlouho se oba zvedli a než jsme se nadáli, už byli ve vodě a spokojeně dováděli. Tenhle moment byl k nezaplacení a byl by úžasný... kdybych nevěděla co muselo následovat. Zamyšleně jsem tam stála ještě nějakou chvíli, než jsem se zadívala na mé dva slůpolečníky a změnila nás v démony. Mephista jsem proměnila na Xaphana a Sethara na mladého aurina, který tu sice nebyl ale účinek by to mělo mít stejný. Všichni jsme nesli Mephistophelovu pečeť. Sama sebe jsem proměnila v obrovského démona s obří zbraní a zkousla si ret.
    "Zaútočte na Fen'lina, zraňte ho ale nezabijte, já si vezmu na starost upí-samu sebe... vím jak bojuji a vím co musím udělat," řeknu a s tímto se zadívám na mladý pár, který si užíval pokojného pikniku, dokud nás nezahlédnou z jezera a první co uvidím, byla upírka, která na mě vyběhla zcela beze zbraně a tak se obratně oženu mečem po ní, ale byla rychlejší a tak dříve než schytám nějakou ránu raději uhnu a uskočím do boku. Naštěstí jsem tak nějak věděla jak se pohybuji a tak se mi dařilo uhýbat a nedostat u toho žádnou kopačku. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 01:00

    Mephistopheles:
    Díval jsem se na Ireth, která mluvila o nich dvou a nemohl mi uniknout pohled v jejích očích. Dívala se na Fen'lina s nezměrnou láskou. Pousměji se, ale její výraz se najednou změní. Promění nás na démony s tím, že máme zaútočit na Fen'lina, ale nezabít ho, že ona se postará sama o sebe. Zamračím se, nelíbilo se mi to, ale... Ona určitě nic nepokazí, kdežto já nebo Sethar bychom mohli.
    "Buď opatrná," řeknu jí starostlivě, než začnu spolu se Setharem útočit na Fen'lina. Neměl žádnou zbraň, byl člověk s lidskou rychlostí i silou, přestože byla větší, než od těch obyčejných. Kdybychom se snažili, už dávno bychom ho zabili, ale takhle jsme mu vždy způsobili jen povrchovou ranku a útočili na něj dál. Každou chvíli jsem však pokukoval po Ireth, zda je v pořádku. Nechtěl jsem, aby se jí cokoliv stalo. začnu se znovu soustředit na Fena, který najednou ztuhne, než se mu z hrdla vydere démonický řev a obklopí ho temná energie. Změní se na démona a vrhne se směrem k oběma Ireth. V půlce cesty se však zase vše změní v temnotu a rozplyne.
    "Jaký je to pocit, přizabít samu sebe?" ušklíbnu se po chvilce.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 01:13

    Když se kolem nás objeví temnota a ocitneme se opět v takovém vesmíru vzpomínek, otočím se na Mpehista zrovna v okamžiku, kdy se mě s blbým úšklebkem zeptá jaké je to přizabít samu sebe. Okamžitě ho přísně probodnu pohledem a v očích se mi zaleskne čistá zlost, se kterou se rozejdu dál.
    "Je to tvá vina...." řeknu chladně a nebezpečně, než se prostě rozejdu dál k další vzpomínce a rozhodnu se k tomu nevracet. Ani jsem se neohlížela a prostě jsem pokračovala temnotou dál, než nás opět vtáhla a ocitneme se v tmavé místnosti bez oken, bylo to v podzemí a když se otočím za sebe, všimnu si východu a schodů, které vedly vzhůrua stáčely se. Ihned ztuhnu na místě a když se otočím před sebe, uvidím Fen'liho, který byl připoutaný silnými řetězi ke stěně. Ihned ztuhnu na místě a mé zorničky se v tu chvíli panicky rozšíří a před očima se mi doslova objeví živý obraz Fennyho, když jsem ho tu našla spolu s Colem. Téměř okamžitě jsem se rozechvěla a rozklepala. Oproti relitě byl tady nezraněný a i místnost vypadala čistěji než ve vzpomínkách, kde byla zem potřísněná zaschlou krví a zápach spáleného masa a krve se tyčil ve vzduchu všude kolem....
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 01:19

    Mephistopheles:
    Zpraží mě zlostným pohledem a chladně mi sdělí, že je to má vina. Ihned sklapnu a sklopím hlavu k zemi. Raději jsem už nic neříkal a jen jsem ji následoval do další vzpomínky. Ocitneme se v nějaké tmavé místnosti a po chvilce v ní poznám své vězení. Chtěl jsem poznamenat něco ve smyslu, že jí musím za ten kousek pogratulovat, ale když si všimnu jejího výrazu a toho, jak se klepe, sklapnu a jen se na ni starostlivě podívám.
    "Ireth?" zašeptám a položím jí ruku na rameno, než se tázavě zadívám na Sethara, jestli náhodou netuší, co se děje. Znovu se otočím na démona v řetězech, který měl sklopenou hlavu a vypadalo to, že nad něčím přemýšlí a o naší přítomnosti ještě neví. Vypadal ale v pořádku, tak co... Zaseknu se a tak trochu si dám dvě a dvě dohromady. Přeci jen jsem věděl, co se dělá se zrádci, kteří odešli do jiného království a předtím zastávali vysokou pozici.
    "Udělám to, ale musím vědět, co přesně," vydechnu a skousnu si ret. Nechtělo se mi do toho, ale na ní jsem to rozhodně nechat nechtěl.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 02:03

    Stále jsem tam zůstávala stát a hleděla na lásku mého života, než mi jeho umučený obraz před očima zmizel a p odoteku Mephistophela jsem se vrátila do reality. Natěžko polknu a ještě chvíli se dívám před sebe, než se obrátím na Mpehistophela, který vydechl že to udělá, ale musí přesně vědět co. Dříve než však cokoli stačím říci, démon zanče zvedat hlavu a tak nás rychle změním na démony a upřu pohled na Aurina, který nás probodával pohledem. Dříve než jim stačím cokoli vysvětlit, rozejdu se k černovlasému démonovi a z mých očích se vytratí veškeré emoce. Ihned se natáhnu k řetězům, za které prudce zatáhnu tak, že démonovi se okovi zadřou až do kůže a zůstane napůl viset ve vzduchu, zatímco se koleny lehce dotýkal chadné země pod jeho nohama. 
    "Ty... zkrať mu vlasy ať nám nezávází," zavrčím na oba dva, než se prudce napřáhnu a vší silou udeřím démonovi do hrudníku. Okamžitě si z něj začnu dělat boxovací pytel a s každou další ranou mu dám větší a větší... než odstoupím a nasadím si na ruce kovové záplaty, které mou ránu ještě upevní a tak se znovu napřáhnu a udeřím démona takovou silou, až mu zlámu žebro, jenže ani potom nepřestanu a vrhnu se na něj znovu, dokud se neozve další křupnutí a další... ten zvuk se mi zařezával do uší ale pro teď se mnou ani henul. Černovlasý démon mě poplive krví, ale nevšímám si toho. Za chvíli pod nim ležely prameny jeho dlouhých vlasů. Ještě nekolikrát ho znovu udeřím do hrudníku, který začal měnit barvy, než se odtáhnu a sjedu pohledem jeho nohy. Chvíli jsem tam jenom stála a apaticky sledovala démona před sebou, než mu ačnu lámat kosti na nohou. Když démon zařve bolestí, lehce sebou cuknu ale nezastavím další ránu, se kterou mu zlomím další kost. Otevřené zlomeniny jsem zatím odkládala stranou, stejně jako žebro které mu tehdy vykukovalo z hrudníku, ne... pro teď jsem se rozešla k jeho řetězům, které jsem zcela uvolnila a zachytila démonovo tělo, které přepadlo dopředu. Cítila jsem jak se mu zlámané kosti v hrudníku všemožně pohnuly, ale jelikož byl celkem těžký, požádala jsem ty dva aby mi s nim pomohli a doslova jsem ho připoutala doprostřed místnosti tak, že mu ruce visely nad hlavou a kolem něj ze všech stran bylo dostatek místa. Zároveň jsem si musela dávat pozor aby démon neupadal do bezvědomí... jenže teď... bezmyšlenkovitě se otočím na Sethara a Mephistophela, chtěla jsem každému z nich říci aby ... ne nemohla jsem to nechat na nich. Narozdíl ode mě by měli zábrany, emoce které... těmto věcěm bránily. Oba dva spražím pohledem a okřiknu je aby ustoupili, než se vydám k démonovým křílům a děkovala jsem že díky schopnosti nebudu mít nejmenší problém vyvinou takovou sílu abych mu vyrvala křídla z těla, což také po chvilce udělám. Abych pravdu řekla.... na ten kři ka okamžik do konce života nezapomenu a nejspíše ani potom. Když skončím, ohlédnu se na své dva společníky a odstoupím stranou celá potřísněná krví. 
    "Chci abyste prozkoumali jeho Asalu, zkuste ji získat... zničit! Využijte oheň, sedřete mu kůži, je mi to jedno cokoli... Také tomu zrádci zbičujte záda, vytřískejte z něho i poslední vůli a přitlučte mu ten ocas hřeby k zemi jenom pro jistotu..." zavrčím na ně a rozhodnu se chvíli stát stranou, už jsem toho udělala dost a až budou hotovi, pustím se do dalších zranění. Stála jsem tam jako solný sloup a propalovala je pohledem. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 02:17

    Mephistopheles:
    Vůbec nic neříkala, jen se dívala před sebe a už teď mi bylo jasné, že to, co bude následovat nebude vůbec hezké. Nic neřekne, jen se k démonovi rozejde a vytáhne ho trochu do vzduchu. Vyštěkne na nás rozkaz hlasem zcela bez emocí, abychom mu zkrátili vlasy, což také rychle udělám. To co však následovalo... Zděšeně jsem sledoval Ireth, která ho bez jediné emoce v očích začala mučit. Celou se ozývalo hlasité křupání kostí a řev démona, když mu způsobila otevřenou zlomeninu. Netušil jsem, co se s ní stalo, najednou... Byla tak chladná, děsila mě. Stál jsem jako opařený a jen jsem sledoval,jak démona odtáhla doprostřed místnosti a připoutala ho na řetězy tak, že se sotva dotýkal nohama země. krátce se na nás zadívá, než Fenovi vyrve křídla z těla... Už teď jsem věděl, že na ten křik nikdy nezapomenu a donutí mě to odvrátit pohled. zadívám se na Sethara, který se také tvářil zděšeně a až po chvilce se otočím na Ireth, která byla celá od krve, ale odstoupí stranou. Myslel jsem, že je konec, ale místo toho nám začne dávat rozkazy. Chvíli jsem na ni ještě hleděl, neschopen slova, či jakéhokoliv pohybu, než se podívám na Sethara.
    "Udělám to," zašeptám, než se vydám k Fen'limu. První se pustím do jeho rukou podle "postupu," který mi řekla Ireth, využiji oheň a hned na to ucítím smrad spáleného masa, ze kterého se zvedal žaludek. Zatnu zuby a pustím se dál do práce ignorujíc řev mého syna. Ne, nebyl to on, je to jen vzpomínka, musíme to udělat! Jakmile byly jeho ruce celé zkrvavené, spálené a téměř bez kůže, odstoupím a natáhnu se pro bič. Fen'lin vypadal, že je sotva při vědomí. Bezvládně visel za ruce se sklopenou hlavou a myslel bych si, že je mrtvý, či v bezvědomí, kdyby se jeho tělo netřáslo.
    "Ireth," zasténá potichu a na chvíli se zarazím, poté se dám však zase do práce a nechám bič znovu a znovu dopadnout na jeho záda, až mu z něj trčely cáry kůže a krev stékala na podlahu. Odhodím bič stranou, než vezmu hřeb, kterým mu přibiji ocas do země, než se s nečitelným výrazem otočím na Ireth. Chtěl jsem se zeptat, jestli je to všechno, ale dřív než to stihnu, démon opět zašeptá její jméno, než se celá místnost rozplyne a zůstaneme stát v temnotě. I krev od které jsme oba byli zmizela.
    "Ireth?" vydechnu a hlas se mi trochu zlomí, takže si odkašlu.
    "Jsi... V pořádku?" zeptám se se starostlivým pohledem.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 02:33

    Chladnýma očima jsem pozorovala kapky krve, které stékaly po podlaze a ignorovala křik démona, který byl středem našeho mučení. Nikdy by mě nenapadlo že si něčím takovým budu muset projít, i když to byla jenom vzpomínka, nedokázala bych to zopakovat s emocemi, které by mě brzdily... i přesto že jsme ho právě zachraňovali... kdybych tu byla sama, nevím jestli bych to dokázala. Zanedlouho se však místnost kolem nás rozplyne a vrátíme se do původních podob, i smrad a krev z našich těl zmizí a stáli jsme opět v temnotě. V tom mě Mephisto osloví a zeptá se mě jestli jsem v pořádku a tak se na něj apaticky otočím.
    "Ano, jsou... to jen vzpomínky ne? Není to skutečné," řeknu a ačkoli byl můj pohled naprosto bez zájmu, stečou mi z nz očí slzy, i když to k celkovému pohledu naprosto nesedělo. Párkrát se nadechnu než několikrát zamrkám, setřu si slzy z očí a navrátí se do nich ta jiskra života, která v nich chyběla a na oba dva se lehce pousměji. 
    "Tyhle vzpomínky už neznám. Tohle byla náhoda, věděla jsem co dělat, jenom protože jsem ho tehdy přišla zachránit a našla jsem ho tu v takovém stavu. Dál už to pro mě mohou být neprobádané vody, omlouvám se za svou neužitečnost," řeknu a udělám krok vpřed abych se dostala k další vzpomínce. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 02:41

    Mephistopheles:
    Upřeně jsem se díval na malou upírku, která apaticky a zcela bez emocí mluvila o tom, že to jsou jen vzpomínky a není to skutečné. Přikývnu a zadívám se na slzy, které jí stékaly po tvářích. Vypadalo to tak zvláštně, dívala se na nás očima zcela bez emocí, bez života, ale její pohled se po chvíli změní a vysvětlí nám situaci a omluví za neužitečnost, než se vydá k další vzpomínce. Když prochází kolem mě, chytím ji za ruku a přitáhnu k sobě, abych ji mohl obejmout.
    "Přišla jsi na většinu situací, bez tebe by to nebylo možné a ani jeden z nás by tady nebyl... Bez tebe bychom byli ztracení," vydechnu, než ji pustím a trochu poodstoupím. Trochu se pousměji, než se rozejdu dál a brzy skončíme v další vzpomínce. Okamžitě se rozhlédnu okolo. Byli jsme na zvláštním místě, vypadlo jako staré pohřebiště s nějakým rituálním kruhem uprostřed. Ve vzduchu jsem cítil obrovské množství bílé magie, ale nijak mi neubližovala. Co mě však překvapí ještě víc bylo to, že se kolem nás nacházelo hodně andělů. A Fen'lina jsem nikde neviděl. Za to Ireth měla na sobě šaty, nějaká dřevěná pouta a táhli ji doprostřed toho kruhu.
    "Co teď?" zeptám se rychle, připraven každou chvíli zakročit a udělat to, co mi řekne.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 03:03

    Než stihnu pokračovat v cestě, Mephisto mě chytí za ruku a přitáhne si mě do objetí. Překvapeně zamrkám, ale nakonec se tomu nebráním a na chvíli zavřu oči, než se zhluboka nadechnu a pousměji. Nic však dále neříkám a společně se rozejdeme k další vzpomínce, která nás vtáhne do sebe. Ihned se rozhlédnu okolo a zarazím se, tohe místo nebylo až tak vzdálené od předešlých událostí a na malý moment se zadívám na svou ruku, než se rozhlédnu okolo. Bylo tu hodně andělů a tak jediné co stihnu je nás zamaskovat, jenže než se nadám, odehraje se přede mnou celá situace ktero ujsem zažila. Démon v brnění vyběhne proti andělům a nakonec sejme k zemi mého snoubence, dá se s nim okamžitě do boje, ale nakonec byl zahnán anděli zpátky a tentokrát je nešetřil, ale rovnou zabil... Už jenom nad tím se pozastavím a dojde mi že už v tady této části jsou vzpomínky jinak, což by mohlo být problémem. Dále už jen sleduji jak rozpůlil dřevěnou pillory, pod dalším silným útokem se v brnění vyvrátil dozadu ale ihned se dostal na nohy a když mě snoubenec doslova odhodil do rituálního kruhu, stačil mě chytit za ruku a přitáhnout k sobě dříve, než jsem se do kruhu vůbec dostala. Najednou se okolí rozplyne a podvědomně nás vytáhnu před vzpomínku ještě než se stačí znovu nahodit. zadívám se na silnou vzpomínku před námi, která byla naší chybou ještě více potemnělá a zamračím se, než vysvětlím společníkum jak se věci mají.
    "Tak zaprvé, nemsí zabít žádného z těch andělů, musí rozseknout pillory tak jako předtím. Jakmile dopadne na zem v těžkém brnění, nesmí se postavit a muž který mě táhl do kruhu, mě do něj hodit musí, někdo by ho měl tedy držet a přitom zaměstnat muže, který by mu bránil ve volném přístupu, aby mě mohl zachránit. Proto by bylo vhodné ho pustit až vám dám znamení," řeknu a zdálo se to jako nejjednodušší způsob a tak nakonec se společníky znovu vykročíme do vzpomínky, která nás k sobě opět připustí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 03:12

    Mephistopheles:
    Ireth nic neříkala, jen mlčky sledovala celou vzpomínku a čím dál více se mračila. Když vzpomínka skončí tím, že ji Fen zachrání, naše okolí potemní. Překvapeně zamrkám a zadívám se na Ireth, která nám začne vysvětlovat, co tam bylo špatně. Zapamatuji si její slova a pomalu přikývnu.
    "To půjde... Změň nás na anděly a jen dávej pozor, co se děje, kdyby cokoliv bylo jinak, hned řekni," vydechnu. Chtěl jsem jí co nejvíc držet dál od boje a tohle znělo, že to vládneme i jen se Setharem, přestože jsme museli napravit hodně věcí. První se dostaneme k Fen'limu a pokaždé, když málem zasadí smrtelnou ránu andělovi, jeho ránu zablokuji. Když ho skrz nás nakonec pustíme, počkám si, než dopadne na zem, kde ho přimáčknu, aby jen tak nevstal a poté jsme ho zaměstnávali do doby, než nám Ireth dala znamení. Fen'lin se vyřítí k sloupci světla a já si až teď všimnu, že jedna ruka Ireth je jen kostra. Párkrát zamrkám, ale to už nás obklopí temnota. Zvědavě se zadívám na upírčinu ruku, ale nakonec to nechám plavat.
    "To byla... Asi jedna z nejsložitějších vzpomínek... Ještě že jsi šla ty, to bychom s Alexem asi nevyřešili," vydechnu, než se vydám k další vzpomínce, do které vstoupíme. Okamžitě si všimnu Eliase, který bojoval proti Fen'linovi v bestiální podobě a na jeho hlavě se držel Sethar.
    "Sethare? Co tady?" zeptám se a sleduji dva démony, jak spolu bojují a vypadalo to, že Fen'lin vyhrává a brzy Eliase porazí.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 03:33

    Celou dobu jsem dávala pozor na situaci okolo nás a když šlo vše v plán ua opět se objevíme v temnotě, povzdechnu si a lehce se při té vzpomínce ošiji. Neunikne mi Mephistův zvědavý pohled na mou ruku, ale nijak to nekomentoval proto se rozhodnu podobné téma nezačínat. 
    "Pravda je, že kdybych si tím neprošla tak taky nevím," přiznám ale to že si Mephisto vybral mě, bylo nakonec přeci jenom dobře. Zatím šlo všechno podle plánu a tak se zadívám do dálky a po chvilce se objevíme v podsvětí. Chvíli jenom hleídm před sebe, než ztuhnu když uvidím Eliase, který bojoval s Fen'lim a vypadalo to, že ho každou chvíli porazí. Zamyšleně se zadívám na démona v bestiální podobě, než si všimnu kocoura na jeho zádech a až teď pochopím slova Mephista. Sethar však ztuhne na místě a potom se otočí na Mephista.
    "Musí zemřít. Tehdy ho Elias zabil... Alex se z jeho moci probral a nahodil mu srdce elektřinou.... Díky schopnosti ho poté podvědomě udržel naživu, přestože by dávno vykrvácel a o zbytek se postarala Lilith. Mám ale ponětí že tady se neobjeví a proto ho s Alexem musíme dopravit do paláce Lilith, kde už se o něj postarají démonky s léčicí magií," řekne a až teď mi dojde, že je to vzpomínka, která zapříčínila Fenovi noční můry, kvůli kterým odešel na tři měsíce do podsvětí. Ztuhnu na místě a párkrát zamrkám... Tady jim asi moc nepomůžu. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 03:40

    Mephistopheles:
    Sledoval jsem Sethara, jak úplně ztuhl, než se na mě pomaličku otočí a vysvětlí mi situaci. Další krásná vzpomínka, pomyslím si než se zadívám na dva bojující démony.
    "Ireth... Zneviditelni mě prosím," vydechnu a jakmile tak udělá, rozběhu se k Fenovi. Znepříjemňoval jsem mu boj tím, že jsem ho jakkoliv zpomaloval, párkrát mu podrazil nohy, nebo mu jakkoliv jinak zamezoval v pohybu a zároveň jsem se vyhýbal Eliasovým trnům. I tak mě několikrát škrábnou do těla a k mému překvapení mi začne téct krev. Elias ale brzy začne vyhrávat a nakonec Fena zamotá do trnů. Poodstoupím a obrovský vlk se změní zpátky na démona. Díval jsem se, jak do něj Elias znovu a znovu zabodával své drápy a také na to, jak z Fen'liho očí postupně vyprchává život. Zachvěji se a odvrátím pohled stranou. Elias se však změní na Alexe, který začne vyvádět a pomocí Elektřiny mu opět nahazovat srdce. Sethar měl ale pravdu v tom, že Lilith nepřicházela.
    "Ir, proměň jednoho z nás na Lilith, bude to asi nejjednodušší," zamumlám a vydám se k ní.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 03:47

    Zhluboka se nadechnu a celou situaci jsem pozorovala z dálky. Bodalo mě u srdce a mívala jsem tendence se k nim rozběhnout a pomoci mmému Fen'linovi, ale tyhle emoce které se mnou cukaly jsem se nakonec rozhodla odsunout stranou a jenom jsem mlčela a stála na zemi jako solný sloup. Když mě Mephisto o něco požádal udělala jsem to přemýšlela, dokud mu Elias nezarazil drápy do těla, znov a znovu, rychle jsem se otočila a roztřásly se mi nohy, snažila jsem se však zůstat potichu a málem bych zcela přeslechla co po mě Mephisto žádal. Nakonec jsem ... zarazila jsem se a nebýt vzpomínek, které se mi opět přehrály v hlavě, ani bych nevěděla jak démonka vypadá. Já se s ní nikdy nesetkala ale Fen'li naštěstí ano a tak jsem máchla rukou a změnila Sethara na Lilith. Už tuhle situací zažil a tak nejspíše věděl jak se máme chovat. Když Alex popadl démonku a rozletěl se na Lilithin popud k paláci, následovala jsem je, dokud se i tahle vzpomínka nezačala rozplývat. S povzdechem jsem se trochu unavně zadívala na dva démony opět v původní verzi, než nás zcela nedobrovolně vtáhla další ze vzpomínek a tak překvapeně zamrkám když se rozhlédnu okolo a zjistím, že jsme u nás doma. Překvapeně zamrkám a když se kolem nás mihne mé druhé já, rychle nás zneviditelním a leknutím skoro přestanu dýchat. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 03:55

    Mephistopheles:
    Vidět Fen'lina umírat nemohlo být pro Ireth vůbec příjemné a ani jsem se nedivil, že byla tak trošku mimo. Přesto udělala vše, o co jsem žádal a už jen za to si zasloužila můj obdiv. Změní Sethara na Lilith a poté se všichni vydáme k paláci, než se vzpomínka rozplyne a opět nás obklopí temnota.Než však stačím cokoliv říct, vtáhne nás další vzpomínka a hned na to kolem nás projde druhá Ireth. Byli jsme v jakémsi domě, kousek od nás byl Fen s Ireth a zrovna se o něčem bavili, než se vydají směrem do domu. Podívám se jak na Ireth, tak na Sethara, než se za nimi vydám. Oba dva si lehnou do postele, kde se zachumlají a přitulí k sobě, než zavřou oči a vypadalo to, že jdou spát. Přišlo mi to jako zcela normální večer a tak se zmateně otočím na Ireth. Nemohlo to být zase tak dávno a jelikož to zažila, měla by vědět, co je špatně v této vzpomínce.
    "Neříkej mi, že vás zase napadnou démoni..." vydechnu když si vzpomenu, že podobně začínala vzpomínka u jezera.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 04:15

    Zadívám se na Mephista, když pronese ať jim ani neříkám, že náš opět napadnou démoni, jenže jsem si nepamatovala, že bychom zažili nějaký další útok v podobný okamžik. Druhá Ireth se spokojeně tulila k démonovi, který ji políbil a lehl si vedle ní. Chvíli jsem sledovala celou situaci před námi a když si uvědomím po sobě jdoucí vzpomínky a to jak na sebe situace navazují... napadne mě jenom jedna jediná věc se kterou se zadívám na Mephista, ani si to neuvědomím a ztratím se v myšlenkách, než celá zrudnu a přísahala bych, že mám teď obličej rudý jako rajče. Ani nemrknu a panicky se rozhlédnu okolo, až moc dobře jsem věděla co je na téhle vzpomínce špatně.
    "Eh, he, he... heeee," vypadne ze mě a zajedu si rukou do vlasů, než se zhluboka nadechnu a zadívám se na ležící Ireth. Chvíli na to ji začnu ovlivňovat aby se rozhodla démonovi vedle něj zcela oddat. Za malý okamžik se upírka posadí a začne si sundávat oblečení, než démonovi něco zašeptá do ouška, v tu chvíli jsem byla rudá až na prdeli a chňapnu oba dva démony, než je doslova odtáhnu z místnosti pryč.
    "Š-š-šlo o děti... jasný, š-šlo o děti! Jsou to tři měsíce zpátky!" vykoktám ze sebe a když se z vedlejší místnosti ozve první hlasitý sten, který byl samozřemě můj, vzpomínka se začne opět rozplývat, ale mojí rozpačitosti mě to rozhodně nezbavilo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 04:22

    Mephistopheles:
    Starostlivě se zadívám na Ireth, která po chvilce přemýšlení zrudla jako rajče. Lehce nakloním hlavu na stranu a tázavě se na ni zadívám. Začne se rozhlížet, než se rozpačitě zasměje a zadívá na své druhé já. Zadívám se na druhou upírku, která se po chvilce posadí a začne si sundávat oblečení. Překvapeně zamrkám, než se mi začnou cukat koutky. To už mě ale Ireth táhla ven z místnosti s tím, že šlo o děti. Z pokoje se ozve hlasitý sten, který nemohl patřit nikomu jinému než jí a znovu mi začnou cukat koutky úst. Obklopí nás temnota, ale i tak tlumeně zaslechneme ještě několik ženských zasténání, než se ocitneme v kompletní temnotě a až teď vyprsknu smíchy. Pár vteřin na to se ale uklidním, když si uvědomím, že již necítím žádné další vzpomínky. Zadívám se přímo před sebe a začnu se soustředit na okolí.
    "Cítím Fen'liho přítomnost," vydechnu po chvilce a rozejdu se tím směrem. Chvíli jsme kráčeli temnotou, než v dálce zahlédnu Fen'lina v démonické podobě. Seděl na zemi zády k nám, kolena měl přitažená k tělu a o ně opřené čelo. Třásl se a když jsem se dostali ještě blíž, přišlo mi, jako by něco nesrozumitelně a zoufale mumlal. Otočím se na Ireth a naznačím ji, že by tam měla jít sama a že my počkáme.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 04:57

    Až po notné chvilce jsem se uklidnila a konečně nadechla a dostala dostatek vzduchu do plic na to abych chytila správnou barvu. Opět jsme stáli v temnotě a když Mephisto vyprskne smíchy, jenom ho probodnu pohledem a zadívám se okolo. Chlapi... pomyslím si a nakonec se tomu pousměji, než si nervózně skousnu ret. Když společník pronese že cítí Fen'liho přítomnost, uvědomím si že ji cítím také a tak se po jeho boku rozejdeme temnotou. Po chvilce se mí dva společníci zastaví a stačil opravdu jeden pohled na to abych pochopila že bude nejlepší, když tam půjdu sama. Zhluboka se tedy nadechnu a pomalu se rozejdu za démonem, který seděl na zemi a vypadal ztraceně. 
    "Fen'li," vydechnu tiše a něžně, než dojdu až k démonovi a jemně mu položím ruku na černá křídla, po kterých ho pohladím, než si démona na zemi obejdu a dřepnu si před něj. 
    "Fen'li," vydechnu hlasitěji když se zdálo že mě poprvé moc nevnímal a natáhnu k němu ruku, kerou mu položím na hlavu, než ho pohladím po černých vlasech.
    "Přišla jsem si pro tebe," řeknu konejšivě, musela jsem ho donutit aby se na mě podíval, ale nechtěla jsem ho nijak nutit, věděla jsem že bych to akorát pokazila a tak jsem na něj neustále promlouvala a dávala mu najevo že nejsem jenom výplodem jeho fantazie. Opatrně mu položím ruce na ramena a pousměji se. 
    "Zlato, společně jsme silnější než ta temnota, zvládneme ji zahnat... tak mi věř, pojď, ukážu ti jak" zašeptám a opatrně se postavím, než k němu natáhnu ruku a chvíli vyčkám zda mě vůbec bude vnímat. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 12:08

    Temnota byla všude kolem mě, obklopovala mě, nedovolila mi uniknout, čím víc jsem se snažil jí potlačit, tím víc mi připadalo, že se do ní potápím. Slyšel jsem hlasy svých přátel, viděl jsem jejich vyděšené tváře. Byla to skutečnost? Nebo jen další obraz, který má mysl vytvořila. Občas ke mě jejich hlasy pronikly zřetelněji, slyšel jsem mou Ireth, následoval její hlas a na chvíli jsem byl zase sám sebou. v hlavě se mi promítly obrazy toho, co jsem udělal. Nemohl jsem to zastavit, ani s tím bojovat. Čím dál víc jsem se v tom utápěl. Chtěl jsem pryč, za Ireth. Viděl jsem ji před sebou, tak zřetelně, dívala se na mě mrtvýma očima a po chvíli jsem si uvědomil, že mám na rukou její krev. Zabil jsem ji. Roztřesu se a ustoupím dozadu, zmizela, ale po chvíli jí nahradil další obraz. Byli mrtví, všichni. Zabil jsem je, na rukou jsem měl jejich krev. Vize a představy se opakovaly stále dokola jako na běžícím páse, nemohl jsem jim uniknout. Občas jsem viděl záblesky reálného světa, vyděšené výrazy všech okolo. Už jsem ani netušil, co je realita. Mé vlastní vzpomínky mě ubíjely, byly však jiné, překroucené, zvrácené. Mí přátelé v nich umírali stále dokola a dokola. Jen jsem stál a díval se na ně s úsměvem na rtech. Když temnota začala postupně ustupovat, ani jsem to nevnímal, přišlo mi, že jsem tady už roky, uvězněn ve vlastní mysli a tak se jen posadím v prázdnotě obklopen pouze temnotou. Třásl jsem se, po tvářích mi tekly slzy. Něco jsem si tiše mumlal a sám jsem si nebyl jistý co. Prosil jsem snad o pomoc, nebo volal mé přátele, aby mi pomohli? Lehký dotek na mých křídlech jsem ani necítil až po chvíli zaslechnu konejšivá slova. Ten hlas... Moc dobře jsem ho znal, ale bál jsem se vzhlédnout. Šeptala mé jméno, konejšivá slova o tom, že jsi pro mě přišla. Položí mi ruce na ramena, její studený dotek byl příjemný, uklidnil mě. Poté ale zmizí a když už si myslím, že je pryč i ona, zašeptá, že spolu jsme silnější než temnota a že mi ukáže, jak ji zahnat. Pomaličku zvednu hlasu a zadívám se na její nataženou ruku uslzenýma očima.
    "Ireth..." vydechnu a láskyplně se na ni zadívám, než se v mých očích objeví bolest a pocit viny. Tiše zavzlykám, než si kleknu na kolena, obejmu Ireth okolo pasu a přitisknu hlavu k jejímu břichu.
    "Je mi to tak líto! Nechtěl jsem! Omlouvám se, nechtěl jsem ti ublížit! Nikomu z vás! Je to moje chyba, neměl jsem vůbec chodit do podsvětí!" zavzlykám a roztřesu se ještě více než předtím. V tuhle chvíli mi bylo jedno, jestli je jen dalším výplodem mojí fantazie, pociťoval jsem úlevu, že tady je, ale když se mi před očima jasně vybaví její zoufalý výraz plný bolesti, který jsem jí způsobil, rychle ji pustím, vyskočím na nohy a začnu couvat dozadu, zatímco se chytím za hlavu.
    "Ne, ne, ne! Běž ode mě, jen ti zase ublížím! Beze mě budeš v bezpečí! Tolikrát jsem ti už ublížil, tolikrát jsi mi málem umřela a všechno to bylo mojí vinou!" vydechnu v panice a po chvilce přestanu couvat a jen pevně sevřu víčka a zakryji si dlaněmi obličej. Hned na to se začnu tiše smát. Po tom všem, co jsem udělal si opravdu nic jiného nezasloužím.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 10/3/2018, 13:41

    Stála jsem s nataženou rukou jako najehlách, netušila jsem co udělá, co by mohl udělat. Nezbylo mic jiného než tam stát a mluvit na něj, dokud nepozvedl hlavu a nezadíval se na mě uslzenýma očima, ve kterých se odrážela bolest, utrpení, smutek a zouflaství, ve kterém se celou tu dobu musel utápět. Najednou mne osloví a jeho láskyplný tón mě překvapí. Co mne překvapilo ještě více bylo když si klekl a objal mě okolo pasu. Přitiskl se ke mě a začal se omlouvat a s rozechvělým hlasem promlouval že je to jeho chyba. Chtěla jsem ho obejmout, říci mu že se šeredně mýlí a vysvětlit mu zdroj problémů, místo toho se však jenom pousměji a do očí se mi nahrnou slzy, které zaženu. Neměla jsem na ně právo, ne teď... nepomůžu mu tím, že začnu brečet a tak jsem se jen zlehka dotkla jeho pramínků černých vlasů, než mě pustil a doslova s hrůzou v očích odskoči, chytil se za hlavu a v panice mě od sebe začne slovně odstrkovat. Nechtěl mi ublížit a taky.... taky už mi neublíží! Sevře víčka aby se na mě nedíval a zakryje si obličej, ihned k němu přeskočím a chytím ho prudce za ruce, které mu z obličeje strhnu, než ho chtě nechtě obejmu a přitáhnu si démona do objetí. Pevně ho zmáčknu abych dala najevo že jsem tady, že jsem opravdu tady a nejsem jenom výplodem jeho fantazie.
    "Neposílej mě pryč, když jsem tě konečně našla, prosím," čeptnu prosebně a do očí se mi vyřítí moře slz, kterým se ani nemělo smysl bránit. 
    "Jsem tady, byla to dlouhá cesta ale jsem tady, tak mě k sobě pusť. Potřebujeme tě, já tě potřebuji a naše děti tě budou potřebovat, copak se netěšíš na jejich první úsměv? Na jejich první oslovení?" zašeptám a máchnu rukou někde za sebe, kde se temnota začne měnit v živé obrazce naší budoucnosti. Stála jsem na louce se svým snoubencem a v pozadí příjemné hudby jsem natahovala ruku k malým špuntům, které jsem láskyplně objala v objetí. Za domem bylo jezero, jež se třpytilo pod rouškou teplých slunečních paprsků a modré nebe nad našimi hlavami všemu dodávalo jakýsi pocit klidu. Zanedlouho se obraz změní a z temnoty okolo nás se vynoří tisíce hvězd, se kterými svého démona zmáčknu, než ho pustím.
    "Copak chceš tohle všechno opustit? Ne Fenny, musíš jít se mnou. Jsem opravdu tady...jsem tak skutečná jak jenom mohu být," řeknu se slzami v očích a nakloním hlavu lehce na stranu, než se pousměji.
    "Jsi mojí věčností, pamatuješ?" řeknu tuhle větu, která pro nás nesla obrovský význam a vyčkám co mi na to odpoví. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Balaur 10/3/2018, 13:54

    Třásl jsem se a pomalu ani nedýchal, věděl jsem, že Ireth pravděpodobně po chviličce zase zmizí a znovu se ponořím do noční můry, ze které jsem se nemohl dostat. Najednou mě však uchopí za ruce, které mi prudce odtáhne od obličeje. Překvapeně se na ni zadívám. Mohla tady opravdu být? Ale jak? Poprosí mě, abych ji neposílal pryč, když mě konečně našla, zatímco mě pevně objímala. Překvapeně skloním hlavu, abych na ni viděl, než ji váhavě přitisknu k sobě. Čím dál víc jsem věřil, že je opravdu tady, že není jen výplodem mojí fantazie. Přišla si pro mě, tak jako vždy, když jsem se dostal do problémů. Když začne šeptat další slova, lehce skloním hlavu a zaposlouchám se do jejího uklidňujícího hlasu. Začne mluvit o dětech a vytvoří iluzi louky, kde jsme společně stáli a dívali se na dvě drobné děti, které Ireth láskyplně objala. Vypadali jsme tak spokojeně. Natáhnu k obrazu jednu ruku, poté ale zmizí a místo toho se kolem nás objeví tisíce hvězd. Zamrkám, chtěl jsem, aby se ten obraz vrátil, chtěl jsem v něm žít, šťastný s Ireth a prcky. Jenže si uvědomím, že to nebylo skutečné a že pravou Ireth mám u sebe. Zhluboka se nadechnu její vůně a když se mě zeptá, jestli tohle všechno chci opustit, zavrtím nesouhlasně hlavou. Zadívám se do jejích očí a když se mě zeptá, jestli si pamatuji, že jsem její věčností, na tváři se mi objeví úsměv.
    "Pamatuji... Navždy jen tvůj," vydechnu po chvilce. Je to má Ireth, musela být. A budu jí následovat z tohoto místa. Všechno zase bude v pořádku. Přitáhnu si ji blíž k sobě a políbím s veškerou láskou, kterou jsem k ní cítil. vychutnával jsem si její rty, přítomnost, vůni... Nakonec se odtáhnu a znovu se zadívám do jejích očí, než ji pevně chytím za ruku.
    "Pojďme odtud," vydechnu prosebně, připraven jí následovat třeba až nakonec světa.
    Licht
    Licht
    Admin


    Posts : 598
    Join date : 28. 04. 17

    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Licht 14/3/2018, 22:16

    Když jsem tam tak stála, opravdu jsem se bála že mě opět pošle pryč a nebude se mnou ze strachu chtít odejít. Nevím co bych dělala ale byla bych ho odsud schopná vykopat i proti jeho vůli. Když jsem ho viděla tak zničeného bylo mi jej neskutečně líto. Nebyla to ale jenom lítost, co jsem v tu chvíli cítila. Byla to i jistá kapka bezradnosti, strachu a zoufalství z toho, že mu nedokážu pomoci. Když mě ale objal ačkoli stále nejistě jako bych se měla každou chvíli rozplynout a zmizet, svitla ve mě další kapka naděje. Chtěla jsem být jeho průvodce tmou, chtěla jsem ho ochránit pře tím vším, ale na tohle jsem nejspíše byla krátká. Na moji iluzi reagoval nečekaně, tedy jistě jsem to čekat měla ale... kdo ví, sama nevím co bych dělala kdybych seděla takto bezmocná, obklopená temnotou, která by mě požírala za živa. Znovu se nadechnu a krátce pousměji. Když mi však odpoví že si pamatuje, že je mou věčností... na malý moment přestanu dýchat a i mé sotva tlukoucí srdce vynechá pár úderů. Cítila jsem to jasně a zřetelně a ten tón, kterým mi sdělil ta krásná slůvka, hned jsem věděla že je to můj Fen a žádná temnota... By mi ho nedokázala napodobit. Ne tohle byl můj Fenny, můj nastávající muž, kterého jsem milovala. Ne že by tedy jeho temná stránka neměla něco do sebe.
    Najednou si mě přitáhne k sobě a když mě políbí se vší tou láskou, nahrnou se mi do očí slzy. Byla to jedna z věcí, kterou jsem nečekala, ne tady a ne právě teď. Možná díky tomu a po tak dlouhé době mi přišla magická až opíjející. Takhle spolu s ním v polibku bych dokázala setrvat měsíce... Stále omámená polibkem na jeho slova jen přikývnu a když mě uchopí za ruku, neschopná slova se jen pousměji a rozejdu se k mým dvěma společníkům. Dříve než však stačit cokoli říci, nebo byť jen představit a vysvětlit Mephista v jeho hlavě, ozval se nám za zády hlasitý smích, který mi byl tolik povědomí... Prudce se otočím a zadívám dobrý temnoty, která se sice začala stahovat, ale za to tvořila hmotnou formu kousek od nás... Pevně jsem zmáčkla Fennyho ruku a probodla pohledem nazvaného hosta.

    Sponsored content


    Výprava do podsvětí - Stránka 8 Empty Re: Výprava do podsvětí

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 19:45