Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Elias + Fen'lin

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 16:19

    Elias se mi vysmekne a obratně dopadne na zem. Přistanu hned kousek od něj, ale když si všimnu s jakou vervou je začal trhat, rozhodnu se, že pomoc opravdu nepotřebuje. Jen jsem ho sledoval a dával pozor, jestli se mu některá nedostala za záda. Brzy je však všechny zabil a otočí se na mě. Propálí mě pohledem a když už čekám, že se vrhne na mě jako na dalšího, poděkuje mi. Překvapeně zamrkám, než se pousměji a rozejdu se k němu.
    "Taky děkuji, kdyby nebylo tebe, nedostali bychom se odtamtud," pousměji se a prohlédnu si ho, jestli nemá nějaké větší zranění, které by chtěl ošetřit.
    "V pořádku? Jsi zraněný?" zeptám se po chvilce a poté se zamyšleně zadívám na to, jak vypadá.
    "Hádám, že tohle je tvá pravá forma... Celkem mě to překvapilo, myslel jsem, že tvá pravá je ta, ve které jsi nejčastěji, ta... nejlidštější," zamumlám zamyšleně.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 16:39

    Zakroutil hlavou na jeho poděkování i na to, jestli nepotřebuje ošetřit. Místo toho se zaměří na mrtvoly na zemi a jediné co udělá, bylo že vstřebal jejich magii, pomocí které se vyléčil a nezbyla na jeho těle jediná ranka. Byly jenom povrchové a tak s tím neměl nejmenší probém. Když k němu démon promluví, lehce nakloní hlavu na stranu, ale nakonec si jenom povzdechne.
    "Ne, pohybovat se s tímhle tělem ve společnosti démonů je obtížné. Hodně si mě pletou s bestiemi zdejší země a bez váhání na mě útočí. Navíc to není podoba na nejlepší první dojem. Proto pomocí temné magie své tělo upravím tak, aby se více podobalo ostatním," vydechnu a zanedlouho se zhmotní do podoby, o které mluvil. Opět stál na dvou nohách a protáhl se od výšky, jen jeho hlava se nezměnila a oči vždy prozradily, že se jedná o jednu a tu samou osobu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 16:44

    Trny vyrazí do všech stran a vysají energii z mrtvých těl. Díval jsem se, jak se jeho rány okamžitě zahojily, byla to velmi užitečná schopnost a úplně jsem zapomněl, že ji má. Po mojí otázce nakloní hlavu na stranu a odpoví, že je problematické cestovat v jeho pravé podobě, protože si ho démoni pletou s bestiemi. To... Jsem chápal. A měl i užitečnou schopnost,že dokázal měnit podobu svého těla. Nakonec vyroste do své původní výšky a opět se přede mnou objeví povědomý démon. Jen lebka a oči mu skoro vždy zůstaly stejné.
    "Je to už jen pár hodin cesty odsud... Můžeme jít buď pěšky, nebo zase letět... Jestli chceš, můžeš se zase ukrýt v mém stínu. Jen... Z něho vyjdi až budeme na zemi," navrhnu a čekám, jak se rozhodne, poté si však ještě na něco vzpomenu.
    "Pokud se tedy nechceš ještě na něco zeptat ohledně toho, o čem jsme mluvili," dodám. Moje nabídka stále platila a doufal jsem, že pokud mu pomůžu pochopit, co cítí, bude mě pak chtít méně zabít.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 17:02

    "Už nechci létat," odsekne a zakroutí hlavou. Opravdu se mu nechtělo létat a tak uznal, že by to bylo mnohem lepší, kdyby mohli zůstat na zemi. Poté se ale zadívá na démona a nakonec se vrátí do své původní podoby na čtyřech nohách. Chvíli si Fen'lina přohlíží, než k němu přistoupí a dá mu jasně najevo, aby se na něj posadil. Pro teď si to chtěl vyměnit a když on předtm nesl ve stínu jeho, teď chtěl aby bylo po jeho. Přece jenom se mu teď lépe poběží a bude to rychlejší, než když půdjou oba dva pěšky. Démon nebyl zase tak těžký a v podstatě ho na svých zádech skoro necítil.
    "Nevím na co bych se zeptal," odsekne a čeká až si na něj démon vyleze, jestli tedy vůbec. Možná by se dokonce urazil, kdyby ho odmítl.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 17:10

    Odsekne, že létat nechce, s povzdechem přikývnu, přišlo mi, že se čím dál více chová jako malé dítě. Nebo jsem si toho dříve prostě jen nevšiml. Změní se znovu do své pravé formy a naznačí mi, abych na něj vylezl. Přistoupím k němu a když mi znovu odsekne, že neví, na co by se zeptal, zacukají mi koutky. Byl vážně jako přerostlé, uražené, nafučené dítě. Jenže jsem si byl jistý, že kdyby nebylo po jeho, místo breku by se mě spíš pokusil zabít. Proto raději vyskočím na jeho záda, pohodlně se usadím a jednou rukou chytím... asi srsti? Ukážu mu směr, kterým má běžet a poté se už v tichosti dá na cestu. Běžel opravdu rychle, snadno se vyhýbal stromům a ani překážky v terénu ho vůbec nezpomalovaly. Brzy jsme byli na místě, které jsem však nepoznával. Překvapeně seskočím z jeho zad, když uvidím zpustošenou, vypálenou vesnici. Tohle byla má rodná vesnice. Zbyly po ní jen trosky a prach. Pomalu se vydám dál a prohlížím si všechno kolem. Věděl jsem přesně, co se stalo. Mephistopheles to tady nechal zničit kvůli mě. Byl jsem jeho generál, zradil jsem ho. A proto zničil vesnici, ve které se vlastizrádce narodil. Naštvaně zavrčím a raději se rychlými kroky vydám k našemu starému domu.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 17:20

    Běžel rychle a zbytečně se nezastavoval. Byla to nikým nerušená cesta a za chvíli už dorazili na místo. Párkrát popošel, než se úplně zastavil a počkal, až démon seskočí z jeho zad, což také udělal. Pomalu se vydal za ním, když se rozešel dopředu. Bylo to tu zchátralé a zničené, vypálené a nikdo tady nebyl. I přesto Elias nespouštěl z očí celé své okolí, přece jenom kdyby tu někdo byl, včas by si ho všiml a mohl by zasáhnout. Začal pochybovat o nějakém dopise a tak se opravdu ostře zabodl očima do zad démona a rozevřel tlamu s hlasitým zavrčením, které dávalo jasně najevo, že jestli ten dopis nebude mít, zabije ho na místě a bez váhání. Cítil jak v něm rostou pochyby a kráčel o něco důrazněji než před chvílí, více jako bestie, která čeká na povel aby mohla vyběhnout vpřed proti své kořisti. Tak či onak se po chvilce znovu ohlédl po okolí a kyž se od něj démon vzdálil, v poklusu ho opět dohnal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 17:25

    Šel jsem dlouhými kroky přímo k 'domů' a za sebou jsem slyšel hlasité vrčení démona. Doslova jsem na sobě cítil jeho nenávistný pohled, kterým mě propalovat. Poslouchal jsem a čekal, zda mě mé smysly nevarují o tom, že se mi vrhl na záda s úmyslem mě zabít. Najednou se však zastaví, neohlížel jsem se však a brzy mě dokonce dožene. Dojdu k jednomu z vyhořelých domů, překročím spadlý, ohořelý trám a odhodím pár trosek stranou, než se mi na rukou objeví drápy, kterými prorazím černou, zuhelnatělou podlahu. Ze skrýše pod ní vytáhnu železnou, uzavřenou schránku. Zadívám se do ní, než do ní vpustím trochu magie a hned na to se sama otevře. Bylo v ní mnoho dokumentů, většina ale patřila Viol, ty si vezmu k sobě a až narazím na zapečetěný dopis od Chise, opatrně ho vezmu a vrátím se k Eliasovi.
    "Tady je..." řeknu potichu a podám mu ho.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 17:47

    Elias ho neustále pozoroval a když vešel do jednoho z domů, zůstal venku a posadil se. Nechtěl jít za ním a stejně by se nevlezl do dveří, takže to ani neřešil. Když se nějakou chvíli nevracel, měl nutkání za ním vejít, ale neudělal to. Dal mu ještě chvíli a mezitím zvedl pohled na oblohu, která se pomalu ale jistě rozjasňovala. Když už ho pohled na oblohu nebavil, rozhodl se podívat po okolí, nikdy se však od domu příliš nevzdálil, aby měl démona v případě toho, že by vyšel z domu na očích. A za chvíli, když zaslechl jeho kroky, vrátil se zpátky a jakmile k němu natáhl ruku se zapečetěným dopisem, chvíli na něj jenom hleděl, než se proměnil do lidštější podoby a dopis si opatrně vzal. Chvíli si ho prolhížel, představa že držel v ruce něco, co na něj čekalo více jak půlku století, vyvolalo to v něm kdejaké pocity, proto se lehce zatřásl, nerozuměl jim. Než dopis otevřel a dával si pozor aby ho nepoškodil.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 17:52

    Dopis od Chise:


    Eliasi,
    moc se ti omlouvám, že jsem se s tebou nerozloučila, ale vím, že by jsi s mým rozhodnutím nesouhlasil a snažil by ses mě zastavit. Děkuji za všechny ty krásně strávené roky s tebou a za to, že jsi mi dodával naději na uzdravení až do samotného konce. Už ale vím, že to nestihneme a má moc mě dříve či později zabije. Dlouho jsem o tom přemýšlela a už dávno jsem přemluvila Fen'lina, aby mi slíbil, že pokud nepokročíte s hledáním řešení a bolest se stane nesnesitelnou, ukončí to. Věděla jsem, že ty bys na to nikdy nepřistoupil, ale i tak mi trhá srdce, že to skončilo takto a nemohli jsme se ani rozloučit.
    Neustále přemýšlím nad tím, jaké to bude, až tady nebudu. Jsi opravdu silný démon, ale... Mám o tebe strach. Nedokáži si představit, že by jsi skončil sám a jen tak někdo tě nejspíš nepochopí a nepřijme. Možná proto bude nejlepší, když zůstaneš s Fen'linem. Vím, že na něj budeš nejspíš naštvaný a budeš ho nějakou dobu nenávidět, ale udělal jen to, o co jsem ho žádala a věřím, že ani pro něj to nebude lehké.
    Doufám, že se ti tvé jméno líbí, dlouho jsem nad ním přemýšlela a myslím, že jméno Elias se k tobě opravdu hodí. Kéž bych ti toho mohla zanechat mnohem více, naučit tě všechno, co jsem chtěla. Pojmenovat a rozlišovat emoce, ukázat ti, co všechno život nabízí, ale obávám se, že na to nebudu mít dostatek času.
    Možná se po mojí smrti budeš cítit zrazený, osamělý, opuštěný, ale... Věř, že zůstanu stále s tebou i když mě neuvidíš, ani spolu už nebudeme moct mluvit. Budu však stále žít v tvém srdci, dokud si mě budeš pamatovat a budu na tebe neustále dohlížet.
    S láskou,
    Chise
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 18:30

    Dopis opatrně rozevřel a začal číst, jenže už hned na začátku věty se sekl a s každým dalším řádkem to bylo těžší a horší a... ani si neuvědomil, že mu z očí tečou slzy, dokud jich pár nedopadlo na papír. Nerozuměl tomu, nerozuměl skoro ničemu v tom dopise, ale věděl jenom jedno. Neskutečně mu chyběla, dokonce se začal třást ale přesto tam stál, svíral dopis v ruce a jenom na něj zíral. Projížděl si věty na něm znovu a znovu, nevěděl jak se má cítit, byl zmatený.
    "Chise..." vydechl ale jeho samotný tón hlasu ho překvapil. Nakonec svěsil ruce podél těla a nic neříkal, jenom se díval před sebe a jediné co šlo občasně slyšet, byl jeho hlasitý dech. Chise byla pryč, sama napsala že už spolu nikdy nebudou mluvit, že už ji nikdy neuvidí, ale nerozuměl tomu, že bude neustále s ním v jeho srdci. Dokud si ji bude pamatovat... nikdy by na ni nezapomněl, jak by taky mohl? Jak by na něj mohla dohlížet když tady není? Chtěla aby zůsta s démonem po boku, s démonem který ji zabil, který ji zabil když ho o to ona sama požádala. Nevěděl, nerozuměl, nechápal a proto jenom, hleděl před sebe a přemýšlel. Nad slovy Chise, nad jejími prosbami, větami, bolestmi... Až po hodně dlouhé chvilce se otočil na démona a jenom se na něj díval, něvěděl co chce udělat, jestli se na něj vrhnout a roztrhat ho, nebo mu poděkovat. Chtěl udělat obojí, ale nakonec ani nevěděl proč ho chtěl tolik zabít, teď když mu v hlavě zněly všechna ta slova, jako kdyby to slyšel přímo z jejích úst.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 18:40

    Tiše jsem stál opodál a sledoval démona, jehož výraz se neměnil, ani se měnit nemohl. Až po chvíli mu začnou z očí stékat slzy. Stál tam a stále hleděl do dopisu, musel ho číst už několikrát a přesto od něj nemohl odtrhnout zrak. Celou dobu jsem tiše stál, nehodlal jsem ho tady nechat, nebo opustit ho. To by mi Chise nedovolila a pokud mě bude stále chtít zabít... Nějak si s tím poradím. Zatím jsme přemýšlel, co by tak mohl cítit, jak mu to popsat, vysvětlit, pomoct mu. Jakmile se na mě podívá a upře na mě rudé oči, rozejdu se k němu. V jeho očích jsem už neviděl nenávist a vztek, ale spíše obrovský smutek. Vypadal tak ztraceně, že jsem mu prostě musel a chtěl nějak pomoci.
    "Eliasi..." oslovím ho a zastavím se kousek od něj.
    "Jestli teď cítíš bolest v hrudníku, jako by ti ho někdo svíral, je to smutek a bolest nad ztrátou milované osoby. A je to v pořádku. Nevyléčíš ji sice svou schopností a bude tady ještě dlouho, časem se však zmírní. Zkus nemyslet, na to že je pryč, ale na vaše společně ztrávené chvilky. Můžu ti říct, že ničeho nelitovala a řekl bych ti, že nemusíš být smutný, že zemřela, ale nemělo by to smysl," vydechnu a pomalu k němu natáhnu ruku, abych ho pohladil po lebce. Doufal jsem, že mi v tomhle stavu neukousne ruku.
    "Víš... Chise pořád žije, přímo tady," zašeptám a ruku, kterou jsem měl položenou na jeho hlavě položím na jeho hrudník v oblasti jeho srdce.
    "V našich srdcích..." dokončím větu a trochu ustoupím, abych mohl zhodnotit, jaký dopad měla má slova a jestli bych měl pokračovat, nebo začít utíkat před zmateným démonem. Ne, i tak bych neutekl. Tiše si přísahám, že už jen pro Chise ho neopustím a pokusím se mu pomoct.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 19:18

    Démon vedle něj promluvil, dokonce ho oslovil a snažil se mu vysvětlit pár emocí, zejména smutek, který teď opravdu cítil a po opravdu dlouhé době se zdálo, že tomu pocitu rozumí. Když k němu démon natáhl ruku a dotkl se místa kde měl srdce, sklopil pohled a chvíli se jenom díval na démonovu ruku, než rozevřel tlamu a vydechl. Když natáhne ruku k jeho lebce, nechá ho. Neměl teď důvod po něm vyjíždět, byl dá se říci rád za to, že se mu snaží pomoci pochopit všechny emoce, které by Chise chtěla... aby znal. Dopis si schoval do kapsy a najednou se změnil do bestiální podoby na čtyř nohách a bezeslovně se odsud rozběhl pryč, kdo ví kam. Mířil směrem k Mephistophelovu paláci, přestože to nevěděl. Emoce ho hnal pryč, jako kdyby chtěl být na nějakou chvíli sám, ačkoli byl stále pořád zmatený. Jedinou věcí si byl jistý, už neměl potřebu Fen'lina jenom tak roztrhat, Chise by to nechtěla, tohle... pochopil. Pozorně sledoval cestu před sebou a hnán neznámým pocitem prostě klusal daleko od vesnice.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 19:23

    Nepůsobil nijak agresivně, spíše ztraceně, doufal jsem, že má slova alespoň trochu pomáhají, ale už jen to, že mě nechtěl okamžitě roztrhat a dokonce mě nechal se ho dotknut, byl pokrok. Schová si dopis do kapsy a poté se změní do své pravé formy. Chvíli ještě stál na místě, než se rozběhne pryč. Díval jsem se za ním, potřeboval čas a být sám, ale samotného ho nechat nemůžu, zemřel by tady. Asi ho budu následovat z dálky. V tu chvíli mi dojde, co je tím směrem a hlasitě zanadávám.
    "Eliasi!" zařvu, ale to už mi zmizel mezi stromy. Rozběhnu se za ním a po chvilce vzletím do vzduchu. Napíšu runu pro rychlost, kterou na sebe použiji a poté se zběsilým tempem vydám za démonem.
    "Eliasi!" zakřičím znovu, jakmile ho uvidím a snažil jsem se letět co nejblíž.
    "Vím, že chceš být sám, ale tím směrem je Mephistophelův palác a není až tak daleko. Jestli se tam dostaneš, zabijí tě! Jsou tam velmi silní démoni a všechny neporazíš," řeknu mu nahlas a po chvilce zamířím přímo k němu a sednu si na jeho záda, zatímco přitáhnu křídla k tělu.
    "Prosím, nechám tě být, jen běž jiným směrem, nechci, aby se ti něco stalo!" řeknu prosebně a pevněji stisknu srst na jeho krku.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 19:36

    Bezhlavě mizel mezi stromy, hnán emocemi kam ho nohy vedly. Slyšel jak démon volá jeho jméno, ale nezastavoval, chtěl být sám a tak pokračoval dál. Kličkoval mezi stromy a zanedlouho bylo kolem něj ticho. Až po chvilce zaslechne mávání křídly někde nad sebou a znovu své jméno. Byl to Fe'nlin, který letěl nad ním a až po chvilce sletel níže a sdělil mu své obavy. Běžel směrem kde byl Mephistophelův palác, problém byl že to s démonem ani trochu nehnulo. Neměl strach ze smrti, bylo mu to jedno. Když však démon dosedl na jeho záda a stáhl křídla k tělu, ucítil jeho pevný stiskl, se kterým ho žádal aby změnil směr. Ne on ho doslova prosil. Elias však bezhlavě běžel rovně, než se vynořil z lesa a najendou prostě změnil směr a utíkal někam doprava. Už mu ani nevadilo, že démon sedí na jeho zádech, dokud mlčel a nic neříkal, bylo mu to jedno, Chtěl chvilku klidu a pohybu aby si to mohl urovnat v hlavě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 19:43

    Ignoroval mě. Jako bych byl duch a stále běžel rovně. Blížili jsme se ke konci lesa, kde bylo volné prostranství a někdo nás mohl zahlédnout i z dálky. Elias však najednou prudce zahne doprava a tak si oddechnu. Zůstanu však sedět na jeho zádech, nechtěl jsem ho nechat samotného, dokud mi neřekne, že chce být sám, nebo nedá dost jasně najevo. Proto se předkloním, až si lehnu na jeho hřbet a položím si hlavu na jeho srst. Nehodlal jsem ho rušit a tak jsem jen ležel se zavřenýma očima a relaxoval. Jen jednou rukou jsem ho bezmyšlenkovitě hladil na zádech, aniž bych si to uvědomil, jinak jsem se nehýbal vůbec a nechal ho jít kam chce, dokud se teda bezhlavě neřítí do náruče smrti. Přemýšlel jsem, co bych mu tak mohl říct a vybavím si, jaké to pro mě bylo, když zemřel Alex. Tedy když jsem si to myslel. Tehdy byl pro mě jediným člověkem, na kterém mi záleželo a přišel jsem o něj. Byl jsem zoufalý, po dlouhé době jsem cítil tolik emocí, jako ještě nikdy. Chtěl jsem ho za každou cenu zpátky, ale rychle jsem pochopil, že to není možné. Elias se nejspíš cítí stejně. A možná ještě hůř. Chise pro něj byla vším, nic jiného neznal. Byla smyslem jeho života. A on o ni přišel. Povzdechnu si, čím více jsem nad démonem přemýšlel, tím více jsem mu začínal rozumět. Asi v něm začínám vidět to, co viděla Chise před lety. A s tím se dostavila i ohromná touha mu pomoci.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 20:30

    Běžel už pár hodin, zabořený v myšlenkách a démon na zádech mu rozhodně nevadil, mlčel, nerušil ho a bylo to v podstatě jakoby tu ani nebyl. Přesto byl rád, že nebyl sám a tak ho nesl na zádech. Cestou minuli několik démonů, ale ti se na ně vždy jenom otočili a nechali je být, vždy když je Elias spražil pohledem, i když je v podstatě ani pražit nemusel. Prostě utíkal pořád vpřed a nezastavoval se. Slunce už žhnulo na obloze v plném proudu, ale to ani jendoho z nich neomezoval. Démon relaxoval na jeho zádech a Elias prostě bežel, ani netušil kam. Muselo to vypadat vtipně, byl jak nějaký jezdecký kůň jen v jiné formě a když už byl klidnější a myšlenky měl téměř srovnané, zpomalil, ale pořád se nezastavoval. Opravdu netušil kde jsou a když se ohlédl kolem sebe, neviděl nic než jen zarostlý les před nimi. I tak se do něj pomalu rozešel a po chvilce se zase rychle rozklusal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 20:35

    Ležel jsem stále v jedné poloze a přísahal bych, že se mi na chvíli podařilo usnout. Každopádně když jsem se 'probral' slunce bylo již vysoko na obloze a cítil jsem se odpočatě. Nadzvednu se do sedu a rozhlédnu se po okolí. Netušil jsem, kde jsme, ale něco mi říkalo, že dost daleko od Mephistophela, takže jsem byl klidný. Elias zpomalí, sledoval jsem ho a přemýšlel, co říct, to už však zajde do lesa a znovu se rychleji rozkluše. Potlačím nutkání na něj promluvit jako na nějaké jezdecké zvíře a místo toho se zadívám okolo.
    "Chceš si promluvit, Eliasi?" zeptám se ho. Doufal jsem, že měl dostatek času na urovnání myšlenek a buď bude mít otázky, nebo... By možná chtěl o něčem mluvit, nebo bych mu mohl něco vykládat já. Kdo ví? Každopádně i ticho bylo přijatelné, nebylo totiž nijak tíživé, ani trapné. Ale dříve či později s ním budu muset mluvit, abych mu pomohl.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 20:54

    Zaběhl do hlubokého lesa, který byl o dost potemělý, koruny stromů se tu vzájemně dotýkaly a přesto nekvetly, byly tak rozrostlé, že se jejich větvě vzájemně kryly. Démon kterého nesl na zádech se najendou probral a kdyby nepromluvil, Elias by si toho ani nevšiml. Měl otázky, ale nechtělo se mu o nich mluvit, stejně by to vedlo jenom k dalším otázkám a vysvětlování a na to teď nějak neměl myšlenky a ani náladu, dalo se říci. To ticho mu vyhovovalo, alespoň do doby, než se před nimi objevila skupinka démonů nastrojená v brnění, která sen ejspíše někam přemisťovala a tak jenom prudce zabrzdil, jelikož by do nich napálil, kdyby nezpomalil. Okamžitě na ně spadl pohled všechn démonů a tak je Elias ostražitě sledoval. Netušil co jsou zač, ale stačil jeden jediný nepřátelský náznak a vrhl by se přímo mezi ně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 20:59

    Ticho. Po mých slovech se rozhostilo ticho. Totálně mě ignoroval. Ani nezamručel. Povzdechnu si a zůstanu na místě. Počkám si, až bude chtít mluvit. Bylo to jako s dítětem. Nesmíte ho nutit, jinak se mu nebude ještě víc chtít. Rozhlížel jsem se okolo, když Elias najednou prudce zastaví. Podívám se přímo před nás, na skupinku překvapených démonů A jejich překvapení bylo asi jediným důvodem, proč hned nevytáhli zbraně. Viděl jsem však v jejich očích strach. Okamžitě skočím před Eliase a zadívám se na ně.
    "Nejsme nepřátelé, nezaútočíme. Tohle je můj přítel a ani od něj vám nic nehrozí," řeknu jim rychle a na chvíli se odmlčím.
    "Pokud ho tedy nenaštvete," dodám po chvilce a pokud je moje předchozí věta uklidnila, po té další se zase podívají na Eliase se strachem v očích. Nevypadalo to, že by však chtěli bojovat a po chvilce se dokonce rychle rozejdou dál, aniž by nás obtěžovali. Chvíli je sleduji, než se otočím na Eliase.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 16/2/2018, 21:08

    Stál tam a koukal se na ně, propaloval je pohledem a chvíli to vypadalo, jako kdyby je hypnotizoval kútěku. Když se však jeden z nich pohne, démon na jeho zádech okamžitě vyskočí před něj a sdělí jim, že nejsme jejich nepřátelé a zahrne Eliase jako přítele, což ho donutí lehce pozvednout hlavu a zadívat se na démonova záda. Mlčel a nic neříkal, byla to zajímavá situace a tak přemýšlel co udělá. Nakonec došel až k démonovým zádům, do kterých ho strčil lebkou ale jenom aby ho trochu odsunul stranou,než se posadí vedle něj.
    "Hmmm," zamručí a potom se zadívá na Fen'lina. "Tvé výmluvné schopnosti nejsou tak špatné," pronese a zhluboka se nadechne, než si lehne pod jeden strom, aby trochu zrelacoval, běžel celé hodiny a i když nebyl unavený, přestávka neuškodila.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 16/2/2018, 21:13

    Něco mi drcne do zad a tak se otočím na Eliase a pousměji se. Nakonec se posadí vedle něj. Sledoval jsem mizící démony a tak nějak bezmyšlenkovitě se natáhnu a pohladím Eliase po krku. Když byl v téhle formě podvědomě jsem o něm přemýšlel spíš jako o mazlíčkovi, než jako o démonovi. Zamručí, zadívá se na mě a řekne, že mé výmluvné schopnosti nejsou tak špatné.
    "Díky?" řeknu, znělo to jako pochvala, ale u něj jsem si nebyl jistý.
    "Navíc jsem prostě jen řekl pravdu, abych se vyhnul zbytečnému krveprolití," řeknu a sleduji, jak si lehl pod strom. Chvíli ho sleduji a přemýšlím, jestli mám zkusit štěstí a sednout si k němu, nebo být raději dál. Nakonec se rozhodnu pro zlatou střední cestu a sednu si opřený a druhou stranu stromu, než ležel Elias.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 12:01

    "Zbytečnému..." dostane ze sebe zamyšleně a dál si hledí svého. Vypadalo to, že nad touto větou přemýšlí, ale nakonec se natáhl pod strom a dal si přední tlapy pod hlavu, než se natáhl. Bylo to zvláštní, ještě před pár hodinami by po něm bez váhání skočil a roztrhal ho na kusy, ale teď mu neukousl ruku, ani když se ho dotknul, dokonce ho vzal na svá záda a cestoval s ním jako za starých časů. Byl zmatený možná více než si dokázal připustit. Zaslechne kroky a tak se ohlédne na černovlasého démona, který si nakonec sedl na druhou stranu stromu. Oba dva byli tak nějak přímo u lesní cesty, takže byla velká pravděpodobnost, že na ně narazí spousta démonů, dokonce sám Elias si lehl přímo na ránu, ale nějak mu to bylo jedno. Jestli na ně někdo zaútočí, zabije ho, to bylo snad jediné řešení které znal, nepřemýšlel nad tím, že se dá bojům i vyhnout, protože strach byla mocná věc, ačkoli ho sám cítil jenom málokdy. Zanedlouho se mu podařilo propadnout spánku a tak se jeho rudé panenky stáhly někam do pozadí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 12:09

    Zamyšleně se zamyslí nad zbytečným krveprolitím, ale dál to nekomentoval a tak jsem rozhovor nezačínal ani já. Vypadalo to, že chce tady spát. Proti odpočinku jsem nic neměl, ale... Byli jsme tady dost na ráně a já ani netušil, v jakém království jsme. Povzdechnu si a chvíli sleduji Eliase, jehož panenky pomalu zmizely a až po chvíli mi dojde, že spí. Spokojeně oddechoval, ale jeho výraz byl stále stejný... Jak by se taky mohl změnit? Pomaličku se postavím na nohy a dřepnu si až před něj. Snažil jsem se ho neprobudit, zároveň jsem však zkoumal jeho lebku. Bylo to poprvé, co jsem si ho mohl prohlédnout opravdu z blízka, aniž bych musel dávat pozor na to, abych nepřišel o život. Zkoumal jsem ho ze všech stran a málem se rozesměji, když zjistím, že z určitého úhlu to vypadá, jako by se usmíval. Nakonec toho však nechám, sednu si kousek od Eliase a začnu procvičovat magii. Spát ani odpočívat jsem nechtěl. Riskoval bych, že nás oba přepadnou ve spánku a popravdě já si dost odpočinul na démonových zádech.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 17/2/2018, 12:23

    Ze spánku několikrát hlasitě zavrčel, zdálo se, že se mu zrovna nezdají nejhezčí sny a pokud nějaké měl, většinou se týkaly Chise a její smrti, nebo smrti jiných démonů, toho jak je trhá na kusy a nebo oni trhají na kusy jeho. Okamžitě sebou prudce škubne, podaří se mu lebkou vrazit do stromu tak prudce, že se strom vyvrátí na opačnou stranu, ale donutí ho to okamžitě vyskočit na nohy. Se zavrčením švihne ocasem do stran a hlasitě zavrčí. Ihned se rozběhl někam lesem, nevnímaje že tam nebyl sám. Chvíli běžel pomalu, nakonec se rozklusal a hned poté rozběhl velkou rychlostí bůh ví kam. Míjel stromy a přeskakoval přkeážky, dokonce málem převálcoval nějaké démony na cestě, ale nezastavoval se. Cítil se ohrožený a musel změnit místo, až po notné chvilce co minul les a doběhl na volné písčité prostranství... zpomalil, až se úplně zastavil. Ohlédl se kolem sebe s doměnkou že mu tady něco chybí... respektive někdo. Zmateně se rozlhížel okolo, ale nikde démona neviděl. Začal z toho mít špatný pocit. Nechtěl mu utéct ale přesto to udělal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 17/2/2018, 12:31

    Trénoval jsem ovládání strun, jejich přesnost a rychlost s jakou je dokáži tvořit. Díval jsem se na strom pod sebou a snažil se upevnit struny na každý koneček jeho větví. A že jich bylo sakra hodně. Byl jsem do toho tak zabraný, že mě vyleká náhlý zvuk za mými zády. Vyskočím na nohy s drápy na rukou a podívám se na padající strom, pod kterým stál vyplašený Elias. Hledal jsem nepřítele a koutkem oka zahlédnu, jak se něco velkého, černého mihlo mezi stromy. Jakmile se otočím, zjistím, že jsem sám. Párkrát zamrkám. Ten strom musel shodit můj společník, nejspíš měl noční můry, probudil se a teď... Byl fuč. Zavrčím pár nadávek, než vyletím do vzduchu a vydám se zhruba směrem, kam zmizel Elias. Letěl jsem už celkem dlouho a po velkém démonovi nebyla ani známka.
    "No tak, kde jsi?" zavrčím a zadívám se směrem na velké, písečné prostranství, které bylo asi půl kilometru ode mě, když mi kolem hlavy proletí kopí z temné magie. Okamžitě jsem hledat útočníka, ale mezi stromy jsem nikoho neviděl. Čekal jsem na místě a když po mně někdo hodí další kopí, vyhnu se mu a zamířím přímo k místu, odkud vyletělo. Sejmu prvního démona k zemi a zaryji mu drápy do krku, když se však podívám kolem, zjistím, že jsem obklíčený celou jednotkou démonů. No bezva. Co mě ještě méně potěší je Mephistophelův znak na jejich brnění. Takže jsme stále na jeho území.. Skvělé.

    Sponsored content


    Elias + Fen'lin - Stránka 3 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/4/2024, 18:09