Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Elias + Fen'lin

    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 00:58

    Nacházíme se v podsvětí na území Nearry v Jižním království.
    Chladnější podvečer, slunce se stále tyčí na obloze a přesto by mělo během následujících tří hodin zapadat za obzor.
    Elias × Fen'lin


    Naposledy upravil Elias dne 15/2/2018, 01:37, celkově upraveno 3 krát
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 01:26

    Už nejakou dobu bloudil podsvětím, zcela bez cílů, bez zásad, zabíjel vše co se mu postavilo do cesty a odmítlo ustoupit. Nedělal to ani z radosti, ani ze vzteku, zášti, sám nevěděl proč. Cítil sice emoce, ale nedokázal jim porozumět. Nikam nepatřil, k nikomu, k ničemu. Byly to jenom pocity, které ho obtěžovaly a přál si aby navždy zmizely. Mohl si vůbec něco přát? Nevěděl, přesto by chtěl se svém objetí ještě jednou stisknout mladou rusovlasou démonku, to věděl zhola jistě. Bloudi po podsvětí, jako kdyby čekal až se s ní opět setká, jako kdyby existoval způsob jak ji přivést zpátky na tento svět, přesto že to bylo více jak půl milénia. Mohlo se zdát že je jako raněné zvíře, jako kdyby hledal smysl svého bytí, ale nenacházel nic než prázdno. S těmito myšlenky se prudce napřáhl k hlavě démonky, kterou oddělil od zbytku těla. Odkutálela se stranou ale nezajímala ho. Okamžitě se ohnal po dalším útočníkovi, jehož meč se snažil proniknout tělem démona. Ačkoli dostal přimý zásah do boku, netrápilo ho to. Naklonil hlavu na stranu a probodl ho rudýma očima, zatímco mu prorazil drápy tělem. Když svým tichým vrčením, které se dneska zdálo klidnější než kdy jindy, zahnal na útěk zbytek démonů z Neařiného království, zastavil se, aby se chvíli zadíval na letmou siluetu paláce, který se lemoval v dálce. Z takovéto dálky se zdál opravdu malý. Upřeně upíral oči tím směrem a ještě nějakou chvíli je nehodlal odklápět stranou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 01:41

    Zadívám se na nádvoří královského paláce a poté na lesy, které ho obklopovaly. Byl jsem skoro spokojený s mým tréninkem, přestože jsem věděl, že dost věcí musím zlepšit. Plánoval jsem však zůstat na nejvýš ještě dva týdny, poté to budou dva měsíce, co jsem neviděl Ireth a... Chyběla mi. Rychle zavrtím hlavou, tyto myšlenky a emoce jsem momentálně nepotřeboval. Za dobu, co jsem byl v podsvětí jsem si osvěžil svůj aurinský trénink. Potřeboval jsem se zbavit strachu a nočních můr, které mě dlouho provázely. Opět jsem ze sebe udělal zbraň, která utlumila své emoce, které v boji nebyly potřebné. Zapřu se o zábradlí balkónu, na kterém jsem stál, než jej přeskočím a roztáhnu křídla. Rychlým pohybem nakreslím runu pro rychlost a zamířím na místo, o kterém mi řekla Nearra. Po jejím území se pohyboval velmi silný démon, který zabíjel vše, na co přišel a byla potřeba ho odstranit. Jelikož její jednotky selhaly, požádala o to mě. Cesta mi netrvala moc dlouho a brzy pod sebou uvidím démona, který se díval směrem k paláci a kolem něj ležela roztrhaná mrtvá těla. Prudce přistanu na zemi a zadívám se na démona, kterého ihned poznám. Jak bych také nemohl, stal se na dlouhou dobu předmětem mých nočních můr a vyvolal ve mě strach, který jsem dlouho nezažil. Teď jsem ho však necítil. Chtěl jsem ho oslovit, ale říkat tomuto tvorovi jménem mého bratra se mi příčilo.
    "Už jsem si říkal, kdy se zase setkáme," řeknu klidným, chladným hlasem a zadívám se na démona před sebou.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 01:57

    Upíral pohled přímo na palác, těžko říci kterým směrem směřoval své myšlenky. Skoro to vypadalo že přemýšlí, zda se oným směrem vydat nebo ne. Táhlo ho pár vzpomínek, o kterých ani netušil jestli jsou skutečné. Jeho pozorost ale upoutá něco, někdo jiný. Byl to démon, který se snesl z oblohy. Stočil k němu svůj nic neříkajíc pohled a prohlížel si ho. Bylo to už nějakou chvíli co ho neviděl, monžá že to co právě pocítil byla radost, jelikož se mu tělem rozlil jakýsi slastný, hřejivý pocit, se kterým nabral do plic trochu vzduchu.
    "Ty," vydechne s rozevřenou tlamou a chvíli mu nemohl přijít ani na jméno. Jenom ho propaloval očima a soustředil se na každý jeho pohyb. Nezapomněl o čem naposledy hovořili a ani na jejich poslední setkání. Staré vzpomínky, které se ihned dostavily, ho donutily otočit hlavu stranou a zvednout pohled k vysokému slunci. To co právě teď pocítil uvnitř sebe, ho neskutečně spalovalo zevnitř, po takovou dobu. Nedokázal se toho pocitu zbavit pokaždé, co se podíval na démona před sebou. Rozevřel tlamu a nechal ji pootevřenou, zatímco se z jeho hrdla vydralo nenávistné zavrčení.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 02:04

    "Ty," vydechne a rozevře tlamu. neustále jsem ho pozoroval, čekal jsem na jakýkoliv jeho pohyb, náznak toho, že zaútočí. Místo toho však obrátí hlavu a zadívá se na slunce, čekal jsem, co se bude dít, nevyznal jsem se v tvorovi přede mnou. Netušil jsem, co čekat. Až po chvilce se na mě znovu otočí, než rozevře tlamu a začne nenávistně vrčet.
    "Jak to, že jsi tady? Alex by měl být v lidském světe," zavrčím. Bál jsem se, že něco udělal Mirys, nebo Aelin, to by si Alex nikdy neodpustil, zároveň jsem však nechápal, co tady dělá. Doufal jsem, že Alex neztratil hlavu úplně a neběhá celou dobu po podsvětí v této formě. Měl přeci Sethara, to by nedovolil, nebo mě vyhledal... A přesto přede mnou stála Alexova bestiální podoba a propalovala mě nenávistným pohledem, před kterým jsem se ještě před necelými dvěma měsíci klepal strachy a nebyl schopný se pomalu ani pohnout.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 02:27

    "Můžu jít kam se mi zlíbí, tady, v lidském světě, kamkoli," vydechne a potom udělá několik kroků k démonovi, než se zastaví a zadívá upřeně někam za něj, kde se shromáždilo pár démonů. S další várkou vrčení se změnil do původní podoby a položil obě ruce na hůl, kterou se opřel o zem. Dříve než však cokoli řekl, doslova pohltil duše v okolí, těch které zabil, než se doslova rozplynul jako stín a zmízel. Ne však na dlouho, brzy se objevil pod nohama jendoho z démonů, když se začal vynořovat ze stínu a doslova se kolem dotyčného omotal, jen hlavu si v blízkosti jeho ramene zhmotnil.
    "Můžu zabít kohokoli, kdekoli se mi zachce," zavrčí a nepřestává ho sledovat, zatémco démon v jeho sevření začne panikařit.
    "Slibuji, bude to rychlé," vydechne a na krátkou chvíli se zadívá na démona v jeho sevření, než se otočí na Fen'lina. Už si vzpomněl na jeho jméno, na které už pravděpodobně nezapomene.
    "Vím kde tvůj bratr právě je, vím kde je jeho dcera, dokonce kde je Sethar a i ta tvá upírka," hlesne a znovu rozevře tlamu, protentokrát aby mohl olíznout hlavu démonovi, jehož svíral. Shromažďoval duše a zabíjel, chtěl přivést Chise zpět mězi živé, to byl jeho postranní plán a byl pro to schopný obětovat i tisíce životů, tisíce démonů.
    "Řekni, proč jsi tady? Když jsi je všechny nechal tam" zeptá se.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 02:38

    Odpoví, že může jít kam se mu zlíbí a udělá několik kroků ke mně. Nechtěl mě však napadnout, zatím ne. Zůstanu klidně stát na místě a když se zadívá za mě, vím, že démoni, kteří právě dorazili jsou jeho dalším cílem. Se zavrčením se změní do své druhé podoby a kolem něj se opět objeví velké množství trnů, kterými vysaje životní energii mrtvým démonům, než se rozplyne. Používal schopnosti, které jsem až tolik neznal a proto jsem hodlal použít pár démonů jako návnadu, abych mohl analyzovat, jaké má schopnosti a do jaké míry je může používat. Vynoří se pod nohama jednoho z démonů a omotá se kolem něj, zatímco se zhmotní jen jeho hlava. Sdělí mi, že si může dělat a zabíjet koho chce.
    "Pokud nechcete zemřít, zmizněte," řeknu ostatním démonům bez náznaku emoce a dlouho neváhali, než zmizeli. Jen jeden v sevření temného démona nemohl uniknout. Když mi však sdělí, že ví, kde je má rodina a zeptá se, proč jsme tady, stojí mě to velké úsilí, abych zůstal klidný a nezačal opět propadat strachu a panice. Potlačím své emoce ještě hlouběji do svého nitra a zadívám se na nepřítele přede mnou.
    "Abych tě zastavil," odpovím jednoduše a na rukou se mi objeví drápy. Věděl jsem, že ho nemůžu zabít, jinak bych zabil i Alexe. Něco jsem však udělat mohl.
    "Myslíš, že by tohle Chise chtěla? Vždycky byla proti bezvýznamnému zabíjení. Nepliveš tímto na její památku?" zavrčím na něj. Věděl jsem, že mrtvá démonka byla jediným způsobem, jak se mu dostat pod kůži. Protože na ničem jiném mu nikdy nezáleželo.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 02:59

    Když vyslovil její jméno a nařknul ho z neúcty k Chisiné památce, doslova začal drtit démona v sevření, vzteky, který se právě odrazil v jeho očích.
    "Chise," vysloví její jméno a ignoruje, když se ostatní démoni dají na útěk. Démon před ním si vyžádal jeho pozornost jedinou větou, která ho donutila démona pustit z čisté vůle, než se zhmotnil na místě, kde démo ještě před chvílí stál, zatímco démonovi naproti, se na rukou objevily drápy.
    "Zabil jsi ji. Ty jsi mi vzal mojí Chise, řekni... proč bych neměl já tobě vzít někoho, na kom ti záleží?" zeptá se a znovu zavrčí, než ho opět probodne pohledem. Neměl v úmyslu zabíjet někoho z jeho rodiny, prozatím ačkoli se to mohlo kdykoli změnit.
    "Hmmmm? Ty jsi ten poslední, kdo má právo soudit, zda jsem pošlapal její památku nebo ne," zasyčí na něj a potom se k němu pomalu příblíží.
    "Proč si myslíš, že jsem nikoho z tvé rodiny ještě nezabil," vydechne a vzpomene si na jeho slova o tom, že jej přišel zastavit. Díval se na něj, tak jako vždy, zpříma a přemýšlel jak démona před nim vyvést z rovnováhy. Vlastně věděl jak by to dokázal, ale pještě ne, chtěl si hrát a ještě jej neměl v úmyslu zabít, ne teď, ne tady, stále má práci a věci, keré musí dodělat.
    "Nechceš mě zabít, jak smutné," vydechne, přestože necítil vůbec nic, ani smutek. Možná že když zabije někoho z jeho blízkých, změní názor. Nechtěl zabít svého bratra, takže kdyby to udělal sám a získal tohle tělo pro sebe... kdo ví, kdo by mu spadl pod mušku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 03:09

    Jakmile jen vyslovím jméno démonky, začne drtit démona ve svém sevření a v jeho očích se objeví čistý vztek. Vysloví její jméno a poté dokonce démona pustí a rozejde se ke mně plně zhmotněný. Zeptá se mě, proč by mi neměl vzít, někoho na kom mi záleží, když já mu vzal Chise, než se na chvíli odmlčí a po chvilce mi řekne, že jsem ten poslední, kdo ho může soudit, zda pošlapal její památku.
    "Chtěla zemřít," zavrčím na něj a probodnu ho pohledem.Zeptá se mě, proč si myslím, že ještě nezabil nikoho z mé rodiny, což u mě vyvolá zlostné zavrčení a když poznamená, že ho nechci zabít, přikývnu.
    "Ne, nezabiji tě, to však neznamená, že tě nechám volně pobíhat a vraždit," zavrčím. Věděl jsem, že mou jedinou šancí je mluvit o Chise, buď ho donutím poslouchat, nebo ho jen vytočím a zaútočí na mě. V tom případě ho budu muset omráčit. Podruhé se zabít nenechám. Nehodlal jsem tady umřít.
    "Umírala, věděli jsme to oba! Byl jsi jen moc sobecký na to, aby jsi ji dopřál klidu, po kterém toužila! Dlouho byla v bolestech, snažila se je skrývat, protože s námi chtěla být co nejdéle. Chtěla to ukončit, prosila mě o to! Neřekla ti to jen proto, že by jsi to nedovolil. Sobecky bys ji držel při životě, i přesto, že by neuvěřitelně trpěla, aby jsi o ni nepřišel, ale bylo to nevyhnutelné, nemohli jsme jí pomoci," řeknu mu pevným hlasem, ve kterém nebyl ani náznak lži.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 03:39

    Vysloví, že chtěla zemřít. V tu chvíli démon hlasitě zavrčí a měl co dělat aby po něm nevystartoval.
    "Nikdy by mě neopustila!" zavrčí démon a prudce do něj zabodne oči, než kolem něj opět začnou růst ostré trny, které se zastavily s jeho přikývnutím.
    "Nepleť se mi do cesty, jinak už nebudu brát ohledy na tvé blízké," odpoví zcela klidně a na moment se zadívá pod jeho nohy, než prudce bouchne holí o zem.
    "To ti nestačilo, že jsi mě připravil o Chise?" vydechne horký vzduch, než se ale nadá a stiohne uklidnit, znovu promluví, ale tnetokrát démon před ním doslova supěl vzteky. Více než předtím, když měl v hlavě cizí myšlenky a vzpomínky. Chvíli mlčel, jeho rudé panenky se v černotě jeho očí ztratily a ani se nepohnul z místa.
    "Takže když někdo z tvých blízkých, bude umírat v bolestech a poprosí tě o to, abys ho zabil... uděláš to?" vypadne z démona, zatímco rudé panenky v jeho očích, zůstávaly stále skryté.
    "Chise by mě nikdy neopustila. Řekla by mi to. Trpěla, ale dokud dýchala, věřil jsem a neztrácel naději. Chise nechtěla zemřít, chtěla žít plnohodnotný život. To jenom bolest zlomila její přesvědčení. Kdysi dávno mě prosila abych ji nezabíjel i kdyby mě o to jednou poprosila, požádala tě o to, jenom protože jsi slabý a nedokázal jsi se na to dívat, " rozevře tlamu dokořán a v tu chvíli se s rudýma, žhnoucíma panenkama vyřítí proti démonovi, ve snaze donutit ho cítit se jak nejmizerněji mohl.
    "Nedokážeš přijmout utrpení druhých. Raději je zabiješ v zoufalé prosbě, protože se na to nedokážeš dívat. Nedělá tě to stejně sobeckým jako mě?!" zařve na démona a okamžitě po něm vystartuje drápy a trny, teré se držely kolem jeho těla a zároveň byly pokryté a zpevněné temnou magií.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 11:32

    Alespoň jsme se dostali k hlavnímu problému a to k tomu, proč mě nenávidí. Bylo to kvůli Chise, vinil mě z její smrti, kterou jsem bez pochyb zavinil já, měl jsem na rukou její krev, ale ona si to přála ukončit. Aby její smrt byla rychlá. Nechtěla umírat dlouhé měsíce v agónii. Viděl jsem, jak je vzteklý a když jeho rudé panenky zmizí, věděl jsem, že je zle. Stále se však nehýbal až po chvilce se zeptá, jestli bych to samé udělal pro někoho z mých blízkých.
    "Ano, kdyby nebylo jiné východisko," odpovím bez zaváhání. Ano, udělal bych to, i kdyby mě o to prosila Ireth, snažil bych se jí zachránit, ale kdybych věděl, že je konec... Respektoval bych její přání, i když by každá má sobecká touha křičela, ať to nedělám, že je stále naděje. Ukončil bych její trápení a sám následoval za ní. Z myšlenek mě vytrhne až bestie přede mnou, který začne opět mluvit o Chise, znovu se mu objeví panenky a prudce se vyřítí proti mě s drápy a trny. Posilním své drápy temnou magií, abych trny mohl přeseknout a začnu se před zuřícím tvorem bránit. Blokovat jsem jeho rány a přesekával trny, které na mě posílal, i když jsem k tomu musel používat temnou magii, abych je vůbec přesekl.
    "Chise byla důležitá i pro mě! Byla jako malá sestřička! Myslíš, že mi netrhalo srdce jí takto vidět? Prosila mě o to dlouhé měsíce v bolestech, abych to ukončil, než jsem svolil! A to jen tehdy, když jsem se ujistil, že ví co chce! Zbýval jí už jen měsíc, ty pitomče! Co je špatného na tom, když někdo chce důstojnou a rychlou smrt a nechce umírat měsíc jako zvíře v ukrutných bolestech?!" zařvu na něj, aby se má slova k němu dostala, zatímco jsem se bránil před jeho zuřivými útoky. S každým slovem jsem však vytvářel tenké, v přítmí lesa skoro neviditelné, struny, které jsem přichytával a omotával kolem jeho těla. Zatím však nebyly k ničemu přichycené, takže jsem ani nemohl cítit. Jakmile však domluvím, prudce máchnu křídly a přeletím mu přes hlavu, zatímco všechny struny přichytím k okolním stromům. Bylo jich několik stovek a i když by tohle s lehkostí stačilo k uvěznění většiny démonů, tohle byla Alexova bestiální forma a počítal jsem, že bude trvat tak dvě až tři vteřiny, než se z toho dostane, i když jsem neustále jeho tělo omotával dalšími a dalšími strunami.
    "Bylo vážně sobecké splnit poslední přání umírající dívce? V našem pátrání po způsobu, jak ji zachránit jsme byli neúspěšní, nijak jsme nepokročili, věděla to. Zbýval jí poslední měsíc a když se její bolest stala nesnesitelnou, chtěla, abych to ukončil. Chtěla, aby jsme si ji pamatovali takovou, jaká byla, ne dívku, která blouzní, šílí v bolestech a oba nás prosí, abychom to ukončili. Věděla, jak by tě ranilo, kdyby o to prosila tebe a taky, že bys to nikdy neudělal a nedovolil," řeknu už klidněji, ale stále jsem byl ve střehu, věděl jsem, že zase zuřivě zaútočí, ale tohle... Se dalo vyřešit pouze slovy.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 12:16

    Chtěl aby mlčel, aby zmizel a už nikdy nebral do pusy její jméno. Dalo by se říci že Chise byl doslova posedlý a od té doby neměl nic a nikoho, na koho by se mohl upnout, ani ho nenapadalo najít si nový životní cíl. S její smrtí, nevěděl co má dělat a ani po ní. Nerozuměl emocím aby se na nějaké upnul nebo se jich držel. Ani nevěděl že to co cítí k němu by se dalo popsat jako obrovský vztek a nenávist mísená s kapkou žárlivosti. Bylo toho tolik co teď cítil a vlastně se dalo říci že necítil. Démon se účině bránil proti jeho útokům, které odrážel a podráždilo ho s jakou lehkostí přesekával jeho trny, proto se je snažil dělat pevnější a navazoval na ně vrstvý temného elementu, zatímco si při bezhlavém útoku na nepřítele ani nevšiml, že kolem jeho těla vlajou stovky strun, které šli vidět jenom pod přímým slunečnm světlem. Nepřemýšlel nad tím aby se ohlížel po vlastním těle, jediné co ho zajímalo byl démon před nim, na kterého doslova zuřil.
    "Kdyby pro tebe byla důležitá, snažil by jsi se víc!" zavrčí a prudce se proti němu napřáhne, jenže v tom ho démon přeletí a jeho tělo se najednou zastaví o všechny ty struny, které byly přichycené ke stromům. Chvíli nevěděl, dokdu neucítil, jak se mu struny zařízly do kůže. Věděl že by se z nich ihned dostal, stačilo se změnit na stín a byl by pryč, ale i tak v nich zůstal svěsený, svěsil ruku podél těla a zavrčel.
    "Chise," vydechl démon a kdyby mohl, pootočil by hlavu na démona, jenže zůstal uvěznený ve strunách a hleděl před sebe. Poslouchal démonova slova o Chise a jeho svaly se neustále napínaly. Chtěl démona roztrhat, jeho slova byla akorát způsobem jak ho podráždit a neposlouchal ho, nevěřil jeho důvodům ani slovům. Věděl že Chise trpěla, ale jeho sobeckost mu nedovolovala to vzdát tak jendoduše, jak se to mohlo zdát z úst druhého démona.
    "Zemři," zasyčí naštvaně ale ani se nesnaží ze strun, které ho obvazovaly nijak dostat. Jenom tam stál a sledoval les před sebou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 12:35

    Stál jsem a díval se na záda démona, k mému překvapení se ze strun nesnažil dostat, ale jen v nich visel a vydechl jméno Chise. Až teď se na něj přestanu dívat jako na nemyslícího, vraždícího tvora a zkusím si uvědomit jeho situaci. Probudil se nejspíše v hlíně, ze které se musel sám vyhrabat do světa, který neznal. Do světa, kde se ho snažili všichni zabít. Až potkal Chise, která se pro něj stala vším. Vzpomenu si na slova Chise, kdy mi říkala, že si myslí, že náš společný přítel nejspíš nechápe koncept emocí. S povzdechem se ostražitě rozejdu kolem démona a provleču se mezi strunami. Jako jejich tvůrce jsem naštěstí přesně věděl, kde jsou a tak nehrozilo, že se do nich zamotám. Démon na mě naštvaně zasyčí, abych zemřel, ale ignoroval jsem ho a byl jsem rád, že se stále nesnaží dostat ze svého 'vězení.' Dojdu až před něj, ale stále udržuji relativně bezpečnou vzdálenost, abych v případě nebezpečí stihl zareagovat. Vzal jsem mu jedinou osobu, na které mu záleželo, ke které choval city, kterým nerozuměl a nejspíše byl teď sám zmatený. Při tomto uvědomění mi začalo být démona trochu líto. Jindy bych ho vysvobodil z jeho utrpení smrtí, ale tím pádem bych zabil Alexe, takže mu budu muset pomoci jinak.
    "Mluvila o tom, že tě pojmenuje, než... Bude pryč. Říkala, že pro tebe konečně našla vhodné jméno, ale nechtěla mi ho říct... Jak se jmenuješ?" zeptám se ho tónem, ve kterém nebyly žádné emoce, přestože jsem chtěl působit mile, vlídně, přátelsky. Pustit na povrch emoce by mi to umožnilo, ale taky by to dalo volný průchod strachu, který bych stále cítil už jen při pohledu do těch očí a to jsem si dovolit nemohl.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 13:35

    Struny byly pevnější a pevnější a s každým napjetím svalů se do něj zařezávaly. Bolest ale nebyla jeho problémem, dokonce ani struny, které ho neustále svazovaly. Kdykoli se mohl rozprsknout do stínu a znovu zaútočit, jenže teď se díval přímo před sebe a přemýšlel. Na malý moment, jakoby před sebou zahlédl rusovlasou démonku, dokud se do jeho zorného pole nedostal onen černovlasý démon. Sledoval ho a jeho očí, si získaly zájem. Za zájmem nebylo nic jiného než touha se mu vrhnout po krku a tak ho neustále sledoval rudýma panenkama, nehledě na to, jestli se přemístil nebo zůstal stát na místě. Po chvilce však zůstal stát přímo před ním, trochu ho to vytočilo, protože de obraz tvořený v jeho hlavě rozplynul a tak jenom tiše zavrčel na démona, který se ho zeptal na jméno.
    "Jméno?" hlesne zamyšleně a s námahou trochu pozvedne hlavu, aby se mohl podívat nad sebe. Přes struny to moc jednoduché nebylo, ale i tak zaslechne jak jich pár při tomhle pobyu popraskalo. Na chvíli se zamyslel a znovu si rovzpomněl na jejich poslední strávené chvilky, které v něm vyvolaly všemožné pocity, vůči kterým opět napnul všechny svaly.
    "Elias," odpoví a znovu skloní hlavu aby se zadíval na démona a jeho prázdný, nic neříkající výraz. Bylo mu to jedno, nerozuměl by mu ani kdyby se nějak tvářil. Na těhle věcech mu ani trochu nezáleželo. Znovu rozevřel tlamu a chtěl se zhluboka nadechnout, ale struny kolem jeho těla mu to nedovolovaly tak, jak by si představoval.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 14:26

    Naštvaně na mě zavrčí a propálí mě pohledem, po chvilce však hlesne zamyšleně nad jménem. Doufal jsem, že si ho pamatoval, ale i kdyby ne, byl jsem si celkem jistý, že ho Chise napsala do toho dopisu... Dopis! Já mu ho nedala pak na něj úplně zapomněl! Tehdy zmizel, aniž bych s ním mohl mluvit, nebo mu cokoliv dát. Prostě se vypařil. No jo... Ale kam jsem ho dal? Z přemýšlení mě probere až démonův hluboký hlas. Jeho jméno bylo Elias. Znovu se na mě díval těma hrozivými očima a až teď si všimnu, že se mu struny zařezávaly do kůže a po těle mu stékaly pramínky krve. Nevypadalo to, že by si toho však všímal. Rozevře tlamu a uvidím, jak se všechny struny napjaly, chtěl se pořádně nadechnout, ale tenké drátky mu v tom zabraňovaly. Chvíli jsem přemýšlel nad tím, že ho pustím, stejně se odtamtud mohl kdykoliv dostat, jen kdyby použil svou magii a znovu se rozplynul v temnotu. Na druhou stranu... Možná je to to jediné, co ho drží od toho, aby na mě zaútočil, i když by se odtamtud snadno dostal.
    "Eliasi..." řeknu jeho jméno a zadívám se na něj.
    "Chise ti nechala dopis," řeknu, už jsem si vzpomněl, kde jsem ho nechal, ale... Cesta nebyla zrovna nejkratší a nejbezpečnější...
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 15:01

    Nespouštěl ho z očí, dokonce ani po tom, co ho oslovil jménem. Bylo to dlouho, co ho sám nevyslovil a neslyšel z cizích úst. Naposledy to byla sama Chise, kdo Eliase takto oslovil a od té doby pro nikoho jméno ani neměl, skoro by na něj za tu dobu zapomněl. Znovu se pokusí nadechnout a v tom opět pár strun zapraská, než si hlasitě oddeche a na malý moment skloní pohled k zemi.
    "Dopis? Nerozumím..." přizná a když se pokusí udělat krok, uvědomí si že nemůže. Na chvíli se zadívá na sotva viditelné struny, které držely jeho tělo na místě, než se rozplyne a jakmile struny popadají na zem, opět se zhmotní na místě, kde před chvíli stál. Démon ho sledoval a vypadalo to, že nad něčím přemýšlí. Mohl po něm kdykoli vystartovat, přitom však zůstal stát na místě a jenom se zadíval na své rány.
    "Jaký dopis?" zavrčí a upře na něj své chladné oči. Šlo poznat že má o tenhle dopis nefalšovaný zájem a taky se zdálo, že se uklidnil, jenže na jak dlouho? Vztek vůči démonovi ho rozhodně neopustil. Konečně rozevřel tlamu aby se nadechl tak jak chtěl.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 15:06

    S dalším jeho nádechem popraskají další struny, ale vypadalo to, že ho zmínka o dopise zajímala. Jenže nerozuměl. Nechápal jsem pořádně čemu, ale... Někam se dostáváme. Vypadalo to, že se chce pohnout, ale struny ho zastaví. Hned na to se rozplyne v temnotu a struny dopadnou na zem. Nechám je zmizet a obezřetně sleduji, jak se démon opět zhmotnil na místě. Byl jsem rád, že po mně ihned nevystartoval, přestože jsem na to byl připravený, znovu se však zeptá na dopis a bylo vidět, že se o něj opravdu zajímá.
    "Napsala ho pro tebe, protože jinak se s tebou rozloučit nemohla... Měl jsem ti ho dát, ale zmizel jsi tak náhle a od té doby jsme se neviděli... Je uložený v mém bývalém domově na území Mephistophela, můžeme se tam zastavit s dám ti ho," navrhnu. Myšlenka na to, že bychom spolu někam cestovali se mi až tolik nezamlouvala, pořád jsem ho považoval za nepřítele, ale pokud to znamená, že pomůžu Alexovi, byl jsem ochotný to risknout.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 15:32

    Hlasitě vydechl a s otevřenou tlamou pozoroval černovlasého démona, který hovořil o dopise a o tom, že mu jej Chise napsala, ačkoli mu ho nestihl dát dříve, než zmizel. Dokonce obeznámí Eliase s tím, kde ten dopis je a byl ochotný mu ho dát. Znamnalo by to že spolu budou zase cestovat? Tahle myšlenka se mu neskutečně příčila a donutila aby se z jeho hrdla vynořilo alší hlasité a nenávistné zavrčení. Zároveň pocítil jeden z nových pocitů, který ho donutil sklapnout zuby k sobě a ještě nějakou chvíli pozorovat démona před nim. Skoro jako kdyby neměl na vybranou. Chtěl ten dopis, více než cokoli a zádlo se, že se na to teď upnul. Bylo to po dlouhé době něco, o co se zase zajímal a co opravdu chtěl.
    "Hmmm, dobrá," odpoví na jeho nabídku a ihned potom se změní do mítnější podoby. V jeho rukou se opět objeví hůl, měl ji před sebou a pokládal na ni obě ruce. Vítr mu v tu chvíli přemístil rudý šátek za hlavou přes obličej a zakryl tak jeho bílou lebku a rudé oči. Byl znovu oděný v lidském oblečení a díval se přímo před sebe, přestože měl šátek přímo na obličeji. Udělal pár kroků k démonovi, než se zastavil blízko u něj, přestože mězi nimi stále byla více jak dvou metrová vzdálenost.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 15:39

    Zavrčí, vypadalo to, že ze společného cestování je stejně nadšený, jako já. Ale také jsem viděl, že nad tím přemýšlí a věděl jsem, že ten dopis bude chtít. Bylo to to jediné, co mu zůstalo po Chise a on se toho jen tak nevzdá. Tehdy se na ni upnul, nic jiného ho nezajímalo, jen ona. Nakonec přijme moji nabídku a promění se do své původní podoby. Zafouká vítr, který mu šátek přehodí přes hlavu a najednou v lidském oblečení a se zakrytou lebkou nevypadal tak děsivě.
    "Je to celkem dlouhá cesta, ale zítra odpoledne bychom tam měli dorazit, pokud se ihned vydáme na cestu," řeknu mu a ostražitě sleduji, jak jde ke mně. Zastaví se tak na dva metry od mě a zůstane stát. Po chvilce si povzdechnu a přistoupím k němu ještě blíže.
    "Na území Nearry nikoho nezabijeme a i když u Mephistophela mi je to jedno... Nebudeme na sebe strhávat zbytečnou pozornost, jasný?" řeknu mu důrazně, než máchnu křídly a vznesu se do vzduchu. Pěšky by cesta trvala asi týden a já to chtěl mít co nejrychleji z krku.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 16:40

    Na jeho omezení jenom zavrčí, ani trochu se mu nelíbil tó najkým k němu teď mluvil, rozhodně nebyl jeho přítel aby jej poslouchal, ale věděl že by se na něj mohl jednoduše vykašlat a nic mu nedát. V tom případě by ho v záplavu vzteku pravděpodobně zabil. Pokud říkal pravdu, ten dopis bylo něco, co Chise chtěla aby měl u sebe... a on mu to nedal. Stál od něj jenom dva kroky, když se k němu démon přiblížil. Poryv z větru a jeho máchnutí křídel mu šátek z obličeje přehodilo zase dozadu. Chvíli sledoval démona, jako kdyby snad měl v plánu běžet celou dobu pod nim, pevně nohama na zemi. Chvíli se na něj díval a přemýšlel, než si na zádech vytvořil černá křídla tkaná temnou magií a zanedlouho se vznesl do vzduchu. Ještě se nepokoušel ovládnout levitaci a teď na nějaké pokusy ani nebyl čas. Ne že by tedy Elias někam spěchal, to rozhodně ne, sám netušil jak by měl čas v podsvětí trávit a proto chodil a zabíjel, všechno co mohl a koho mohl. Až do dnešního dne, než potkal tohoto démona, kterého toužiol rozsápat ze všech nejvíce.
    "Nemáš toho démona rád?" zeptá se s tónem, který měl v sobě náznak zájmu. Měl namysli Mephistophela, neuniklo mu, jakým způsobem se díval před sebe, když zmínil jeho jméno. Párkrát zrychlil, aby se dostal vedle démona.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 16:50

    Chvíli to vypadalo, že mě bude následoval po zemi, ale najednou mu ze zad vyrostou obrovská, černá křídla nejspíše z jeho temnoty vznese se do vzduchu. Jakmile byl v mojí výšce, máchnu křídly a zamířím přímo k mému starému domovu. Měl jsem na něj mnoho vzpomínek a dokonce jsme ho jednou navštívili všichni tři. Já, Chise i Elias. Violet si tehdy Chise velmi oblíbila, ale z Eliase nebyl vůbec nadšená. Bála se jak mě, tak i jeho. Tiše si povzdechnu, Violet tam tentokrát nebude a tiše jsem doufal, že ten dům ještě stojí. Elias se mě najednou zeptá, jestli toho démona nemám rád, pootočím hlavu, abych na něj viděl a zadívám se mu do očí.
    "To je slabé slovo," procedím skrz zuby a zamyslím se nad tím, jak tohle Eliasovi vysvětlit. Podle Chise nerozuměl emocím, takže popsat mu co cítím by bylo na nic. A navíc, moje nenávist vůči otci byla v našem případě velmi snadná na popsání.
    "Je to něco podobného, co momentálně cítíš vůči mě. Vztek a nenávist," odpovím s pokrčením ramen. Tyhle dvě emoce byly jasně vidět v jeho očích a chování. Zajímalo by mě, jestli dopis od Chise něco změní, nebo si ho přečte a bude to nastejno. Jestli se mě poté pokusí zabít. Doufal jsem, že mu v dopise Chise vysvětlila své rozhodnutí, že to bylo její přání. Třeba její slova, i když na papíru, znovu uklidní krvelačného démona jako před lety.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 17:02

    Letěli už nějakou chvíli, když se mu démon rozhodl odpovědět na jeho otázku. S pokrčením ramen mu popsal, že je to stejné jako to, co právě on cítí k němu. Zhluboka se nadechl a rozevřel tlamu, jako kdyby chtěl něco říci, ale mlčel a na nic se neptal, dokud ho nezaujal vesnice, kterou míhali pod nohama. Zaujate se zadíval na malou vesnici, jako kdyby mu přinášela nějaké vzpomínky a tak se prudce rozhodl snést k zemi. Čím blíže byl, tím větší se zdála a najendou už nebyla tak malá. Ani si neuvědomil jakou rychlostí se k ní blíží, až zajel nohama prudce do země. Nedokázal zpomalit a skrze několik kotrmelců, se zastavil až zubama zarytýma v písčité zemi. Stínová křídla mu zmizela ze zad a zůstal ležet na zemi s rukama podél těla. Dlouhé rukávy spolu s pláštěm se rozprostřely kolem něj, vypadal jako nějaký mrtvola, kterou tady někdo hodil, dokud se nepodíval upřeně před sebe na vesnici plnou démonů a neposládal se na nohy. Neuměl létat, nebyl na létání zvyklý a tak nebylo divu, že přistání mu také nic neříkalo. Oklepal se a až když rozevřel kostnatou tlamu, spustil se mu po stranách písek, který sebou nabral. Chvíli tam jenom stál a hleděl před sebe. Bylo to tu jiné než, když tu spolu naposledy byli. Tam kde dříev stála velká stáj, byl teď jenom nějaký schátralý dům, kde si hráli nějaké děti. Díval se na to místo a přemýšlel, jakoby najendou naprosto zapomněl na démona někde na obloze.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 17:09

    Opět se mezi námi rozhostí ticho, upíral jsem svůj pohled před sebe a až po chvilce si všimnu, že mě Elias nenásleduje. Okamžitě roztáhnu křídla a zabrzdím, než s nimi párkrát máchnu a dostanu se zpátky na město. Na zemi si všimnu něčeho velkého, černého a tak přitisknu křídla k tělu a začnu padat k zemi. Až několik metrů nad zemí je znovu prudce roztáhnu a zpomalím svůj pád. I tak prudce dopadnu kopyty na zem a trochu se zabořím do půdy pod máma nohama.
    "Eliasi?" oslovím ho. Netušil jsem, co se stalo a i kdyby dnes letěl poprvé, dost mu to šlo a nepředpokládal jsem, že by jen tak najednou spadl z oblohy. Nejspíš chtěl přistát, ale netušil jsem proč. Až po chvilce vesnici poznám a zadívám se stejným směrem jako on. Matně jsem si vybavoval, že zde byla velká stáj, na jejím místě však už byl jen schátralý dům. Byli jsme tady, tehdy ještě s Chise. Trvala na tom, že si zde půjčíme koně. Kterého jsme už nikdy nevrátili. Tiše se zadívám na Eliase, bylo mi čím dál jasnější, že stále truchlí nad její smrtí a nemůže se s ní vyrovnat. Chtěl jsem mu pomoct a to hned ze dvou dobrých důvodů. Pomůžu tím Alexovi, ale také to bylo něco, co by Chise chtěla. Tiše si povzdechnu a nechám démona aby vzpomínal.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 15/2/2018, 17:28

    Démon za mnou ho osloví, ale nezdálo se, že by mu věnoval dostatek pozornosti. Až po hodně dlouhé chvíli se na něj otočí přes rameno a probodne ho rudýma očima. Upřeně se na nějdíval, jako kdyby čekal co řekne, než se na něj otočil.
    "Nejsem dobrý v těhle věcech," odpoví směrem k démonovi a hned na to se změní na stín pod nohama černovlasého démona, ve kterém se doslova schová. Démonův stín se prodlouží a doslova se v něm obejví Elias a co démon mohl jasně vidět ze zěmě byly dvě rudě žhnoucí panenky. "Budu cestovat takhle, je mi to pohodlnější," vysvětlí a zůstane skrytý v jeho stínu. Démona to nijak neomezovalo, jen mohl cítit nepříjemný pocit, jako kdyby se někdo vázal na jeho tělo, což v podstatě byla skutečnost, díky tomu mohl cítit Eliasovu přítomnost, jakoby byla jeho součástí a přitom nebyla. "Leť," řekne prostě a naposledy se obrátí ve stinné formě ke stájím, které tam už nebyly.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 15/2/2018, 17:34

    Až po delší době se otočí na mě a chvíli nic neříká, než pronese, že v těchto věcech není dobrý. Netušil jsem, jestli myslí pocity, nebo létání a tak jen mlčím. Když se však změní na stín a doslova zmizí v tom mém, moje srdce začne tlouct mnohem rychleji a přeběhne mi mráz po zádech. Díval jsem se na svůj... Ne Eliasův stín, ze kterého na mě koukaly dvě žhnoucí panenky. Řekne mi, že bude cestovat takto, že je to pohodlnější, jako by se nic nedělo. Ztěžka polknu a pokusím se ještě víc potlačit své emoce. Strach jsem si dovolit nemohl. Když mi přikáže, abych letěl, jen si povzdechnu a snažím se ignorovat jeho přítomnost, kterou jsem neustále cítil. Bylo to, jako by mi dýchal na krk. Odrazím se od země a znovu se vznesu do vzduchu. Čím dříve tam budeme, tím lépe. Hodlal jsem cestoval i přes no, pochyboval jsem, že bych dokázal usnout nebo jen odpočívat v jeho přítomnosti. Navíc jsem to chtěl už mít za sebou. A tak jsem letěl směrem ke hranicím, k místu, které mi bylo domovem pro tolik let a měl jsem na něj mnoho vzpomínek.

    Sponsored content


    Elias + Fen'lin Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 09:59