Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Elias + Fen'lin

    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Alexander 18/2/2018, 16:56

    Netrpělivě jsem přešlapoval na místě a měl jsem neustále nutkání ptát se čarodějky, jestli to funguje nebo ne. Už jsem myslel že vyletím z kůže, když do mězabodla své oči a poznamenala, že už se blíží. Oddechl jsem si, nevěřil jsem čarodějkám ale už jenom to, že se snažila napravit svojí chybu, říkalo něco o tom že nebude tak špatná, jak jsem si myslel. Jestli tohle výjde, mohl bych se toho démona zbavit nadobro a nemusel bych se strachovat o svou rodinu, znělo to tak hezky a uvolněně, doufal jsme že to výjde a že už se na mě můj bratr nebude muset dívat se strachem z toho, kdy se zase přeměním a pokusím se ho zabít... tedy ne já... on. Sotva jsem zahnal tuhle nepříjemnou vzpomínku, gvynoří se z lesa démon. Jeho oči se dívaly naším směrem, byl... obrovský, vysoký. V ruce držel hůl a byl oděný v lidském oblečení. Bylo zvláštní vidět démona takto oblečeného a jeho bílá lebka... jeden by ho měl bez ní za pouhého člověka, jenže on jim nebyl. Byla to stvůra, která zabila mého bratra a ohrozila mojí rodinu, všechny které jsem měl rád a já si nepřál nic jiného, než aby zmizel a toho jsem se snažil dosáhnout. Zhluboka se nadechnu a ačkoli mi to nebylo ani trochu příjemné, rozejdu se ke kruhu, do kterého vstoupím. Magie na nás okamžitě začala reagovat a tak se otočím na čarodějku a pokynu jí aby začala s rituálem. Už jsem to chtěl mít za sebou a neochotně jsem zvedl pohled do démonových očí, které žhnuly jasně modrou barvou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 17:08

    Letěl jsem stále na místo, odkud vycházela Eliasova přítomnost. Stále však slábla. Musel jsem ho najít, pokud ho nějak přivolala Alex, nejspíš našel způsob, jak se ho zbavit a to... Jsem nemohl dovolit. Musím s ním promluvit, přesvědčit ho, že Elias není pro nás hrozba, že je to můj přítel a musíme najít způsob, jak mu obstarat vlastní tělo. Najednou přestanu cítit jeho přítomnost úplně, nahlas zanadávám a stále rychle směřuji stejným směrem. Díval jsem se pod sebe a hledal jakékoliv známky magie, nebo přítomnosti Eliase. Dostanu se až nad les a tak letím těsně nad korunami stromů. Najednou ucítím velké množství temné magie a tak se vydám oním směrem. Uvidím před sebou mýtinku s malým domem, nějakým magickým kruhem a třemi osobami. Eliase jsem poznal hned a tak prudce přistanu na zemi a rozběhnu se k nim, co mi nohy stačily. Jenže to vypadalo, že je pozdě. Alex se již změnil do své podoby a jeho náhradní tělo se měnilo v prach. Viděl jsem Eliasovu lebku, která se vznášela ve vzduchu, ale oči v ní rudě nežhnuly. Kolem něj byly černé stíny a trny, ale vypadalo to, že rychle mizí. Jako by mizela jeho samotná duše. Vběhnu přímo doprostřed kruhu a Alexe prudce odstrčím stranou, než natáhnu ruku k Eliasovi. Vůbec jsem netušil, co dělám, ale najednou mě obklopí temná magie a začnu do vzduchu psát runy. V hlavě jsem měl jediný cíl - zachránit Eliase a bylo to, jako by mé tělo podvědomě vědělo, co dělat.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Alexander 18/2/2018, 17:36

    Všechno šlo přesně podle plánu, ale najendou se něco stalo... Někdo mě prudce ostrčil stranou ven z kruhu a kdybych si neuvědomil že padá k zemi a nevybral bych to za pomocí levitace, nejspíše bych se rozplácl na zemi. Předemnou stál můj bratr, okamžitě jsem ztuhl a sledoval ho.
    "Fen'line!" zařvu na něj zrovna v momentu, kdy začne psát runy do vzduchu a magie v kruhu na něj začně působit. Čarodějka začala panikařit a nevěděla co má dělat, okamžitě mě seřvala abych ho z kruhu vytáhl a tak se k němu přiblížím, jenže temná magie mého bratra mě odhodí stranou, jako kdyby mi on sám nedovoloval vstoupit dovnitř.
    "Co to sakra děláš?! Vypadni z tama!" zařvu na něj a znovu se ke kruhu přiblížím, ale bylo to o tom samém, nemohl jsem. temná síla mi zabraňovala prostoupit za ním, vůbec jsem nerozuměl tomu co dělá! A tak jsem jenom zatnul pěsti a prudce udeřil do bariéry, jenže mi to vůbec nepomohlo. Můj bratr... dělal něco, čemu jsem nerozuměl a až po chvilce rozeznám slova na runách, která se mísila s temnou magií. Musel jsem ho okamžitě zastavit! Přetvářel pravidla magie, což bylo nehorším porušením zákonů králů v podsvětí... Tarra mi o tom vyprávěla jen jendou a řekla abych to nikdy nezkoušel nebo mě to zabije.
    Najendou jsem cítil jak se z mého těla vypařilo obrovské množství magické energie, až mě to donutilo spadnotu na kolena. Ztěžka se mi dýchalo, takovou facku v úbytku magie jsem ještě nikdy nedostal a přísahal bych, že to bylo prolomenou hranicí run, kterou Fen'lin právě využil k něčemu, co jsem raději ani ... NECHTĚL chápat. Bylo to deset slov, která mě poslala k zemi a všechny svlaly v mém těle zaprotestovaly, když jsem se pokusil vyskočit na nohy. Náhle se všechno kolem uklidnilo a já se ztěžka posadil, ještě chvíli mi trvalo co se stalo, byl jsem na hraně s magií a neměl jsem skoro žádnou....
    "TY! TY...... Kreténe!!" vyskočím na nohy a okamžitě na něj zařvu se vším vztekem co se ve mě nahromadil. Prolomil svou hranici slov a v tuhle chvíli ho ani nezajímalo, že kvůli našemu kontraktu přejde zbytek části na mě a ačkoli jsme dohromady mohli dát šest slov, další čtyři si vzaly daň z mé magie a dokázal je použít jenom protože jsem se v nich neustále zdokonaoval a i tak to byl risk jak hovado, protože teď bych nepohnul pomocí run ani propiskou.......
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 17:45

    Nevšímal jsem si ničeho kolem mě, neustále kolem mě vířila temná magie, která nedovolovala ani mému bratrovi, aby se přiblížil. Soustředěne jsem psal další a další slova, až jich bylo kolem mě celkem deset a úbytek magické energie z mého těla byl obrovský. Pomalu mi nestačila ani magie, kterou jsem skrz kontrakt tahal z Alexe, ale nakonec vtáhnu Eliasovu duši do svého stínu a zapečetím ji, aby nezemřel. Nesdíleli jsme tělo, pouze můj stín, ve kterém mohl žít a s trochou štěstí bude mít i jakousi volnost pohybu. Ztěžka jsem oddechoval, byl jsem na dně s magií, ale takhle to bylo každý večer za poslední tři měsíce, kdy jsem trénoval do vyčerpání, takže jsem tomu nevěnoval až tak velkou pozornost. Místo toho se zadívám na svůj stín, ze kterého na mě koukaly dvě rudé oči, než zmizí. Magická bariéra kolem mě zmizí, stejně jako temná magie, takže jsem už mohl vidět, že tady s námi byla i nějaká žena, která se tvářila vyděšeně a zmateně. Můj pohled sklouzne na Alexe, který po mě okamžitě začne řvát, že jsem kretén a vyskočí na nohy.
    "Um... Taky tě rád vidím, bráško," vypadne ze mě po chvilce a nervózně přešlápnu na místě. Až teď mi došlo, jakou pitomost jsem udělal, že je ke mně Elias v podstatě připoután a taky to, že jsem právě velmi ohrozil životy nás obou.
    "Promiň?" vypadne ze mě, ale nebylo to až tak upřímné. Udělal bych to totiž znovu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Alexander 18/2/2018, 18:13

    Popadal jsem dech a stál jsem na nohách s vypětím všech sil. Fyzicky jsem na tom byl dobře ale to samé jsem nemohl říkat, což se magie týkalo. Propaloval jsem ho vzteky a když pronesl, že mě rád vidí a potom se ještě neupřímně omluvil, došel jsem až k němu a dal mu pěstí přímo do obličeje. Ohrozil životy nás obou a já měl rodinu.... rodinu které jsem slíbil, že se vrátím domů v pořádku a ... nemusel jsem. Měl jsem vztek, už jsem napřahoval další pěst, ale zarazil jsem se. Tohle by nepomohlo ani jednomu z nás. Povzdechl jsem si a otočil jsem se ke sévmu bratrovi zády, než jsem došel za čarodějnicí, která si povzdechla a zamračila se na mě. Pochopil jsem že tohle probírat nechce a byl jsem rád, že s tím nechtěla mít nic společného.
    "Stavím se zítra, bohužel mi nezbyla žádná magická moc," vydechnu, chvíli mě propalovala pohledem ale nakonec si povzdechla a přikývla. Natáhl jsem ruku a vyhrnul si rukáv. Čarodějka vytáhla dýku a vyryla mi na ruku jakési znamení, které se zapečetilo magií. Zadívám se na svou ruku a zamračím se, shrnu si rukáv a povzdechnu si.
    "Tak zítra.... a další následující dny v roce..." poslední zbytek věty si zahučím spíše pod nos a čarodějka se ušklíbne. Nekomentoval jsem to, místo toho jsem se rozešel k bratrovi.
    "Taky bych řekl že tě rád vidím, ale tvá neupřímnost mě ohromuje a proto ti neřeknu nic," zasyčím na něj a chtěl jsem do něj vrazit ramenem, ale neudělám to, místo toho se pomalu rozejdu domů. Byl jsem naštvaný a... nerozuměl jsem tomu. Teď jsem s nim mluvit nechtěl, porval bych se s ním, pohádal a bojím se co ještě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 18:20

    Alex se ke mně naštvaně rozejde a dřív než stačím zareagovat dostanu pěstí do nosu. Zavrávorám a udělám několik kroků dozadu, než znovu naberu rovnováhu a promnu si bolavý nos. Mlčel jsem, netušil jsem co říct a tak jsem jen sledoval Alexe, jak mluvil s čarodějnicí, která začal vypadat nějak... Spokojeně, samolibě? Povzdechnu si, když zaslechnu Alexova slova, musel s ní udělat nějakou dohodu, aby mu pomohla a doufal jsem, že to nebude nic hrozného. Tiše jsem sledoval bratra, který se rozejde ke mně a zasyčí na mě, že ho má neupřímnost ohromuje.
    "Ať to byla sebevětší blbost, udělal bych to znovu, Alexi. Proto jsem nemohl být upřímný. Jsem ale rád, že jsi v pořádku," řeknu potichu a když projde kolem mě, nechám ho jít. Šel nejspíš domů a já... Bych měl taky. První však musím vyřídit to s Eliasem. Máchnu křídly a vydám se zpátky k městu, zastavím však v lese pár kilometrů od Atrei a zadívám se na svůj stín.
    "Eliasi? Jsi v pořádku?" zeptám se starostlivě.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 18:37

    Absolutně to nepobral, v jednu chvíli umíral a v tu druhou ne. Jeho tělo mizelo, ale z nějakého důvodu se dostal do stínu démona, kterého ztratil po cestě. Až teď k němu doléhaly události od podsvětí až sem a mohl si všimnou že je v lidském světě. Mlčel, protože nad nim se odehrávalo něco, do čeho nechtěl vrtat a vlastně ho to i zajímalo. Až když se to uklidnilo, zaslechl hlas démona, oslovil ho a zeptal se jestli je v pořádku.
    "Nevím... nejspíše ano, ale cítím se tak nějak... zvláště. Nevím jak to popsat, myslím že to ani nejde," vypadne z něj a sám je překvapený tím co řekl, ale ač se snažil sebevíc nedokázal by mu to popsat. Žil, to bylo něco čemu nerozuměl, ale věděl že za to může démon v jehož stínu se ukrýval.
    "Co se stalo?" zeptá se zamyšleně.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 18:41

    Uleví se mi, když se na mém stínu objeví dvě rudé oči a zaslechnu Eliasův hlas. Cítil jsem sice jeho přítomnost jako předtím, ale i tak nebylo naškodu být si jistý. Odpoví, že se cítí zvláštně, ale že to nejde popsat. Přikývnu a když se zeptá, co se stalo, povzdechnu si.
    "Alex tě chtěl zabít, přesně jak jsme předpokládali... Já.. Nevím, prostě jsem tam vběhl, použil magii a doufal, že tě nějak zachráním. Mám ale pocit, že jsi teď připoutaný ke mně, nebo k mému stínu... Netuším, jak to funguje," začnu vysvětlovat a jelikož jsem se cítil unavený po tak velkém úbytku magie, posadím se a zadívám na svůj stín.
    "Můžeš se zhmotnit? Používat schopnosti? Dokážeš ovládat mé tělo?" začnu se ptát a nakloním hlavu na stranu. Potřeboval jsem vědět, co všechno může Elias udělat a jak to ovlivní naše životy.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 19:44

    Rudýma očima se díval na démona a když mu vysvětlil situaci a položil mu hned několik otázek, zhluboka se nadechl a zhmotnil se přímo před démonem, ovšem do své lidštější podoby.
    "Jak to tak vypadá, nejspíše ano," vysvětlí a zadívá se na něj. Chtěl mu poděkovat, ale tahle slova se mu doslova zasekl v krku, místo toho si odkašlal a zhluboka se nadechl, než zvedl hlavu aby se zadíval na modré nebe a zelené stromy všude okolo. Sledoval je tak nějak překvapeně a zaraženě, skoro jako kdyby si teď něco uvědomil. Místo dalšího zkoušení se ohlédl kolem sebe.
    "Je to tu... hezké," vydechne a znovu stočí pohled k Démonovi, zrovna když mu na lebce přistane nějaký černý pták, do kterého zabodne své rudé oči.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 20:03

    Trochu si oddechnu, když se přede mnou zhmotní. Znamená to, že se nedělíme o tělo a bude mít více volnosti. Pousměji se, když mi to potvrdí a zadívá se na mě. Tiše jsem čekal, co řekne, ale nakonec si jen odkašle a začne se rozhlížet okolo. Na hlavě mu přistane černý pták, což mě rozesměje.
    "Vypadá to, že i přírodě se líbíš," zasměji se. Schopnosti mu nejspíše také zůstaly, takže... Co teď?
    "Já... Vím, že sis tohle nevybral, ale... Nemohl jsem tě nechat umřít, tak doufám, že soužití se mnou nebude zase tak hrozné... Jen... Bude to chtít pár pravidel. První - lidé tě nesmí vidět. Druhé - pokud nás nikdo nenapadne, nezabijeme ho. Třetí - bezpečí mojí rodiny je na prvním místě, doufám, že to pochopíš... Dál mě nic nenapadá.. Nějak.. Se to pokusíme vymyslet, aby jsi měl také trochu svobody, i když si myslím, že budeš stále vázaný na mě," řeknu a trochu se protáhnu. Byl jsem utahaný a jediné na co jsem teď dokázal pořádně myslet byla Ireth a to, že ji chci vidět, sevřít v náručí, políbit. Toužebně se podívám směrem k městu, než se zase otočím na Eliase.
    Elias
    Elias
    Admin


    Posts : 141
    Join date : 15. 02. 18

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Elias 18/2/2018, 20:55

    Démon přikývl, poslouchal pravidla a snažil si je zapamatovat.
    "Chápu že tenhle svět má jiná pravidla," řekne a raději se znovu schová do jeho stínu, viděl na něm tu touhu někam jít a tak mu nebránil. Ani neměl na vybranou a ne že by mu to zrovna vadilo.
    "Děkuji Fen'line," vydechne nakonec a byl opravdu rád, že je ve stínu a démon ho teď nemohl vidět. To co byl za pocit... to neměl ani ponětí. Když se vydal cestou, chtěl mlčet, nic neříkat ale nedalo mu to.
    "Tvé rodině neublížím," chtěl ho ujistit, to co pro něj právě udělal bylo... překvapivé a Elias už teď věděl, že hop bude bránit i za cenu svého života. Tak či onak se těšil na tenhle život, který mu teď sice přijde divná, zvrácený a naprosto mimo, ale kdo ví jak tomu bude za měsíce? Po další várce ticha se rozhodl jít spát, byl vyčerpaný a unavený a tak už démonovi neodpovídal.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Balaur 18/2/2018, 21:02

    Byl jsem rád, že mě pozorně poslouchá a nejspíš si všimne mojí touhy být jinde a tak se opět schová do mého stínu. Usměji se, když ucítím teď už povědomý pocit toho, že je nablízku. Poděkuji mi a tak s úsměvem přikývnu a vzletím do vzduchu. Byl jsem unavený, na dně s magií, vyčerpaný, ale myšlenka na Ireth mě nutila letět co nejrychleji. Po chvilce se opět ozve Eliasův hlas s tím, že mojí rodině neublíží.
    "Já vím," usměji se, "Už jsi také rodina, Eliasi a navíc jsem to myslel spíš tak, že pokud bude někdo v nebezpečí, nebudu váhat obětovat život pro jeho záchranu... Což se doufám nestane, protože tě vážně nechci vzít sebou," zasměji se a poté uvidím pod námi náš dům.
    "Buď prosím chvíli schovaný, než to vysvětlím Ireth, pak vás představím, ale nechci jí způsobit infarkt," zasměji se, než zamířím přímo dolů a těsně před dopadem se změním do lidské podoby. Vyhrabu klíče z kapsy, odemknu dveře a vstoupím dovnitř. Zhluboka se nadechnu a na tváři se mi objeví šťastný úsměv.
    "Ireth?" zavolám do domu s úsměvem a pomalu se rozejdu dovnitř.
    "Lásko, jsem doma," zasměji se.

    Sponsored content


    Elias + Fen'lin - Stránka 5 Empty Re: Elias + Fen'lin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 14:33