Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Alex

    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 18:33

    Tiše si povzdechnu ale když bratr začal mluvit, sledoval jsem ho a poslouchal. Řekl že si musel v hlavě urovnat informace o runách a démonickém písmu.
    "To chápu, démonické písmo není nic jednoduchého, já se ho učil dlouho. Dívím se že na mě měla Tarra trpělivost," dokonce jsem si rovvzpomněl jak mi jednou chtěla vyřezat hračky ze dřeva, tak jsem ji donesl domů celý strom... Tehdy jsem svou sílu nezvládal a tak jsem byl rád, že se to dařilo bratrovi krotit. Teď jsem ji využíval málokdy. Bylo v životě jenom málo chvilek, kdy jsem fyzickou sílu uvolnil natolik, abych ji použil nebo potřeboval. Zatím jsem si vždy vystačil s tou svou. Zamyšleně jsem se koukal jak píše runy ve vzduchu a udržuje je. Musel jsem se krátce pousmát, nad tím jak mu to šlo, těšilo mě, že to nebere na lehkou váhu. Runy měly totiž strašně moc využití a dát je někdy dohromady, dotyčný musel přemýšlet jak vůbec. Náhle se proti mě prudce rozběhl s drápy na rukou a přestože jsem se díval přímo naněj, jsem ho v podstatě ani nevnímal, dokud jsem neucítil jak mi jeho zbraň proniká do těla, asi jen pár centimetrů. Stačil jsem udělat sotva krok do zadu a zakopl jsem o vlastní nohu, s čímž jsem skončil na zemi a zamyšleně a zároveň zcela mimo jsem koukal na nebe a snažil si uvědomit, co se vůbec stalo.  
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 18:38

    Překvapeně zamrkám, když si uvědomím, že se nebrání a okamžitě zabrzdím. I přesto se mi to dostatečně nepovede a tak mu zarazí drápy do těla. Věděl jsem, že to není nic hrozného, za ani ne minutu mu to přestane krvácet a za pár dní se to bez jizvy zahojí. Jenže on ještě spadne na zem a překvapeně se na mě zadívá. Povzdechnu si, než nechám drápy zmizet, chytím ho za límec a zvednu do vzduchu, kde s ním zatřepu.
    "Alexi! Co je s tebou?" zeptám se ho, než ho postavím na zem, ale dám mu ruce na ramena, kdyby zase začal padat. Starostlivě se na něj zadívám a nesměle přešlápnu na místě.
    "Co se stalo, bráško? Mám o tebe strach..." řeknu mu potichu a dál na něj upírám svůj starostlivý pohled. Nebyl ve své kůži. Byl úplně mimo a to mě děsilo, takhle jsem ho neznal.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 19:04

    Zmateně se zadívám nad nebe a o chvíli na to, nad sebou uvidím bratra, který mě doslova chytil za límec a začal se mnou třást ve vzduchu. Chvíli jsem na něj hleděl, než se mi z krku vydere podrážděné zavrčení, se kterým mě postaví na zem.
    "Nic se mnou není!" vyjedu po něm okamžitě a hned potom si to uvědomím. Zadíval jsem se na něj, už zase se zatvářil... starostlivě. Skoro jako kdyby za to mohl sám a přešlápne na místě. Tón kterým promluví mě uklidní, chtěl jsem říci skoro jako vždycky.... ale zároveň jsem se nehorázně vztekl a přísahal bych, že mi zacukalo v zápěstí, kterým jsem mu chtěl ještě před vteřinou jednu natáhnout. Co to se mnou bylo? Skoro jako kdybych to vůbec nebyla já.
    "Já... nevím," vypadne ze mě a už zase jsem měl nepřítomný pohled, uvědomím si to až po nějaké chvilce, než na bratra zase zavrčím a odstrčím ho od sebe. Nakonec se přeci jenom vzteknu a první co udělám je že se natáhnu pro meč a probodnu ho opravdu chladným pohledem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 19:09

    Podrážděně na mě zavrčí a hned na to po mně vyjede, že s ním nic není. Už ale jen tohle chování říkalo opak. Chvíli to vypadalo, že se uklidní, ale poté uvidím v jeho očích nehorázný vztek. Udělám krok dozadu. Takhle jsem ho nepoznával a... Děsil mě. Vteřinu na to vypadal zase úplně mimo a když začne vnímat realitu, odstrčí mě od sebe a hlasitě zavrčí. V očích jsem mu zase viděl vztek a když se natáhne pro meč, věděl jsem, že bude zle. Nechtěl jsem mu ublížit, ale... Něco mi říkalo, že z toho jeden z nás nevyvázne úplně v pořádku.
    "Alexi..." vydechnu a na rukou se mi objeví dlouhé drápy. Ostražitě jsem se na něj díval, čekal, co udělá. Byl jsem připravený se mu bránit. Měl jsem strach, Alex mě děsil. Neměl jsem však strach o sebe, byl to strach o něj. Stejně jako jsem cítil bez moc. Netušil jsem, co s ním je. Ani jak mu pomoci.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 19:59

    S nekontrolovatelným vzekem se vyřítil proti němu. Okamžitě se napřáhl s mečem v ruce, ale jeho rána byla ihned vykryta. Nelíbilo se mu to a tak s dalším zavrčením pokračoval a snažil se protivníka poslat k zemi nějakou ránou. V jeho obličej se zračila jenom jedna jediná emoce, vztek za nímž se schovávala touha zabít všechno co se mu postaví do cesty. Slyšel své jméno, ale nevnímal ho, útočil dál a nevypadalo to že by se hodlal uklidnit nebo snad dokonce zastavit. Spíše naopak, čím větší možnosti boje se mu dostávalo, tím agresivnější byl. Démon před ním si jasně mohl všimnout temné energie, která se kolem něj vznášela, skoro jako kdyby ho pohlcovala. Nebo to bylo přesně naopak?
    "Fen'line," zavrčí naštvaně a s následným úsměvem proti němu vyrazí, jenže v jeho dalším mířeném útoku bylo něco divného. Sevřel meč pevněji než kdy předtím a zdálo se že uvolnil značnou část magické moci, která obalila jeho tělo a ihned zmizela.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 20:06

    Nelíbil se mi jeho výraz, už jako by to nebyl Alex. Zuřivě na mě útočil a snažil se mě poslat k zemi. Začnu jeho rány vykrývat a když po směsici útoků uvidím skulinku v jeho obraně, oženu se drápy po jeho boku. V poslední chvíli si však uvědomím, že je to můj bratr, ne nepřítel. Nechtěl jsem mu ublížit. A tak lehce ohnu drápy a místo toho, abych ho probodl jen naberu jeho tričko, které roztrhnu. Vzápětí málem přijdu o hlavu a tak uskočím dozadu.
    "Alexi!" vyjeknu, když se po mně okamžitě vrhne a kolem jeho těla se objevovalo stále více temné magie. Nebyl to on, něco s ním bylo a já vůbec netušil co. Naštvaně zavrčí mé jméno a napřáhne se mečem. Ránu zablokuji, ale sotva jeho meče narazí do mých rukou, odletím dozadu a rozplácnu se na zemi. Rychle vyskočím na nohy a zadívám se na své ruce, které mě nehorázně bolely a třásly se. Víc času na přemýšlení jsem však neměl. Okamžitě přestanu krotit fyzickou sílu a zablokuji další ránu.
    "Prober se, bráško! Nejsem tvůj nepřítel!" řeknu mu a chytím jeho zbraň do ruky. Pochyboval jsem však, že mě slyší. Na tváři měl krvelačný úsměv a nevypadalo to, že by vnímal své okolí. Ten pohled jsem moc dobře znal. Chtěl krev, ničení, smrt. A nic ho nezastaví, dokud se z toho tranzu neprobere.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 20:42

    Sledoval ho s jakýmsi poututelným výrazem na tváři a rozhodně ho neměl v plánu nechat odejít po svých, či dokonce utéct. Vypadalo to že ani démon před ním se nemá k ústupu, spíše naopak. Neustále se ho snažil probrat z tranzu, ve kterém se nacházel, jenže se nezdálo že by reagoval a mělo mu to nějak pomoci, spíše naopak, jako kdyby pokaždé co slyšel jeho hlas ztrácel rozum. Prudce se proti bělovlasému muži ohnal, ten však ránu vykril ale odletěl několik mětrů daleko. Na nic nečekal a i přes to že od něj ucítil velké množství energie, vrhl se po něm znovu jako bez rozumu, hnán jenom na čistém podkladu najít a zabít. Jeho zbraň však padla do rukou nepřítele a tak ji pustil a prudce kopl démona z boku do plic, skoro jako kdyby mu na nějaké zbrani nezáleželo. Pobaveně natáhl ruku k jezeru, znějž využil značné množství vody k tomu, aby se pokusil nepřítele uvěznit ve vodní bublině, chtěl mu sebrat co nejvíce kyslíku, nebo alespoň to měl v plánu a proto se jej pokusil z obou stran obklopit množstvím vody. Mezitím proti němu prdce vyrazil s pouhou pěstí. V tu chvíli se kolem něj objevilo větší množství temné energie, která začala proudit do jeho těla. Ke svému příteli se blížil s čistým zájmem ho zabít, nic více v tom nebylo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 20:50

    To, že přišel o zbraň mu nevadilo, sám ji pustila dřív než stihnu zareagovat, nakopne mě do žeber, až odletím několik metrů stranou a vezmu sebou i dva stromy. Zalapám po dechu a jednu ruku si přiložím na zlomená žebra. Z jezera začne stoupat obrovské množství vody, do kterého se mě Alex snažil chytit. Vyhnu se proudům vody a poté chytím Alexovu pěst, se kterou na mě vyběhl. Množství temné energie, které se kolem něj shromažďovalo se mi vůbec nelíbilo, ani to, s jakou lehkostí vodu ovládal. Praštím ho pěstí do obličeje, ale poté mi nohy podemele voda, která mě následně obklopí. Pokusím se nadechnout, ale ve vodě ovládané někým jiným to bylo mnohem těžší, než v obyčejné vodě. Nedostávalo se mi dostatku kyslíku a tak zavřu oči a začnu se soustředit na svou magii. Potřeboval jsem se nějak dostat ven. Nakonec mě napadne nejjednodušší řešení. Změním se do démonické podoby, shromáždím kolem sebe temnou magii a prudce máchnu křídly. Prorazím stěnu bubliny a vznesu se do vzduchu. Chvilku na to však opět přistanu a zadívám se na Alexe, který proti mě opět běžel jako smyslů zbavený. Chtěl mě zabít, viděl jsem mu to na očích. Zavrčím pár nadávek, než se před ním zase začnu bránit. Musel jsem něco vymyslet a to rychle!
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 21:24

    Nevypadalo by to, že ho pěst do nosu nějak trápila, natož zpomalovala. Ihned po tom co se démon dostal ze sevření elementu vody a stál před ním ve své démonické podobě tak o tři metry vyšší, než byl on sám... se stejně s hrozivým zavrčením vrhl přímo proti němu. Když byl tak na metr daleko, najednou shromáždil temnou magii kolem sebe a proměnil se do démoní podoby. Na malý moment se zastavil, ruce svěsené podél těla, jenom tam stál a jeho modře žhnoucí oči se dívaly na démona, kterého považoval za svého bratra. Teď byla tahle myšlenka a skutečnost naprosto bezcenná, zatlačená někam hluboko do pozadí mysli, kterou úplně ztrácel. Na malý moment to mohlo vypadat že se uklidní, zvolní a všechno bude v pořádku. Jenže to byl omyl. V mžiku se s s vrčením rozběhl proti démonovi a bylo jasně slyšet jak u toho skřípe zubama.  Ve vzduchu se objevilo několik run a v tu samou chvíli se v ruce démona objevilo zlaté kopí, se kterým se ohnal proti démonovi ve snaze mu ho prorazit skrz tělo, nehledě na následky, které mohl ale také nemusel utrpět. Když byla jeho rána zablokována, akorát ho to rozčílilo ještě více. Uchopil kopí pevně do jedné ruky a v druhé začal shromažďovat velké množství elektřiny a zdálo se že magii rozhodně nešetří, když ho poslal přímo proti černovlasému démonovi. Kousek opodál na zelené louce se mihlo něco malého, něco co se urychleně přihnalo k nim.
    "Alexandře!" ozvalo se z vysoké trávy, ve které se malý kocour doslova ztrácel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 21:36

    Díval se na mě pohledem, jako by mě ani nepoznával. Jako by všechno, čím jsme si prošli nebylo, nezáleželo na tom. Jako by to nebyl můj bratr. Nepoznával jsem ho, nebyl to on a já netušil, co s ním je. Jedno jsem však věděl. V takové stavu ho nemůžu nikam pustit. Musím ho zdržet, dokud se neuklidní, nebo někde uvěznit. Najednou se změní do démonické podoby, zastaví a svěsí ruce.
    "Alexi?" zašeptám s nadějí v hlase, vypadalo to, že se uklidnil a tak se k němu rozejdu a natáhnu ruku. Jenže najednou se proti mě opět rozzuřeně vrhne a v jeho ruce se objeví kopí. Sice ho zablokuji, ale dokonale mě vyvede z rovnováhy. Alex začne ve volné ruce shromažďovat obrovské množství elektřiny a když ho proti mě pošle, sice uskočím, takže neschytám plný zásah, ale i tak pocítím na vlastní kůži plnou sílu jeho blesků. Dopadnu na kolena a zůstanu klečet na zemi. Moje svaly byly ještě chvíli paralyzovány. Pootočím hlavu a uvidím Alexe, který se napřahoval k tomu, aby mi zasadil smrtelnou ránu. Zatnu zuby a donutím své tělo, aby se konečně pohnulo. Uskočím stranou, ale i tak mě kopím zraní do ramene. Byla to hluboká rána, která mi znemožňovala používat levou ruku. Zavrčím a otočím se na Sethara, který k nám běžel ve vysoké trávě.
    "Sethare! Dávej pozor! Netuším co s ním je!" zavolám na kocoura a vyhnu se další ráně kopím, která byla mířená přímo na mé srdce.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 21:51

    S hrozivým vrčením se napřáhne k úderu mířeném přímo na srdce démona, ten však stačí uskočit, což démona okamžitě vyhecuje k další salvě útoků. Ve vzduchu se objeví další z run, jejíž napsání zabralo mnohem více času, než všechny co doposud dokázal předvést. V tu samou chvíli se kocour na zemi proměnil a prudce strhl démona stranou až k zemi.
    "Nenech ho dokončit žádnou z run, chce tě zabít... neovládá se, tohle není Alex," zavrčí a s hrůzou vyvalí oči, když se démon poskládá na nohy a ostrým kopím namíří přímo na kocoura. Ten se mu s lehkostí vyhne ale když mu podrazí nohy, nestihne včas zareagovat a špice opravdu ostrého kopí se mu zastaví těsně před očima. Na malou chvíli se démonovi žhnoucí oči uklidnily, zdálo se že si na něco vzpomíná. Kovour mu teď jasně dokázal nahlédnout do hlavy, což také udělal.
    "Seth-" větu však nedokončí, jelikož se prudce otočí, odrazí od země a vyrazí proti démonovi svou plnou rychlostí. Kocour se okamžitě otočí jejich směrem a jenom nervózně přešlápne na místě. Najednou se kolem něj vznese další vlna temné magie a v tu samou chvíli se démonovo tělo začne přetvářet.
    "Dostaň ho do podsvětí! Hned!" vykřikne Sethar a sám se rychle rozběhne jejich směrem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 21:59

    Znovu a znovu na mě útočil, odkud se nezastavil a nezačal kreslit runy. V tu chvíli mu Sethar podrazí nohy a tak jsem měl čas si chviličku oddechnout. Potvrdí mi, že to opravdu není Alex a v momentě, kdy zaútočí i na Sethara, rozběhnu se k nim. Věděl jsem však, že to nestihnu. Alex naštěstí zastaví a jeho oči přestanou žhnout. Zastavím se s nadějí, že kocour udělal něco, co ho uklidnilo, to se mi však vyvrátí v momentě, kdy nakousne jeho jméno a hned na to plnou rychlostí vyrazí proti mě. Pravou rukou udeřím do strany kopí, aby mě nezasáhlo a nezraněným ramenem vrazím do Alexe svou plnou silou. Donutí ho to však ustoupit jen asi o dva kroky dozadu a hned na to ho obalí temná magie. Začne se mi před očima měnit a dostanu špatné tušení.
    "Bestiální podoba," vydechnu nevěřícně a v tu chvíli zaslechnu Sethara, jak řve, že ho mám dostat do podsvětí. Ani netuším jak, ale otevřu za Alexem bránu, než chytím kocoura, hodím si ho na hlavu mezi rohy a plnou rychlostí se rozběhnu proti Alexovi. Narazím do něj a oba proletíme bránou, která se za námi zavře. Dopadneme v podsvětí mezi stromy v hustém lese a vůbec jsem netušil, kde jsme. O tom jsem ani neměl moc čas přemýšlet, protože na mě ihned zaútočí Alex a hned z prvních několika útoků si odnesu pár povrchových, nebo i hlubších škrábanců, jak na rukou, tak na mém hrudníku.
    "Sethare! Máš nějaký nápad?" zeptám se kocoura a vyhnu se další ráně, přičemž dám Alexovi pěstí do... Lebky kterou měl na hlavě, nebo to byla jeho hlava? Bohužel to vypadalo, že ránu ani necítil.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 22:27

    Změna terénu ho akorát na malou chvíli zmátla, ale když dostal pěstí přímo do hlavy, zasmál se a prudce se ohnal proti démonovi ve snaze chytit jeho ruku, což se mu naštěstí nepodařilo a s dalším pokusem se do něj doslova s rozevřenou tlamou zakousnout, byl také naštěstí neúspěšný. S ostrými drápy proti němu vyrazil a postupně na jeho těle zanechával dsrobné ranky, které se ale se stupňující zuřivostí zvětšovaly. Kocour doslova šokovaně hleděl na ty dva a nemohl uvěřittomu co všechno právě viděl v hlavě jeho přítele, který se neovládal.
    "Je úplně mimo, mísí se mu realita se vzpomínkami jeho otce," zrovna v tu chvíli kdy tohle dořekne, se démon s napřáhlou rukou zastaví a zůstane civět před sebe. Najednou hlasitě zavrčí a doslova skočí po démonovi s pokusem ho příšpendlit k zemi, zatímco se mu před otevřenou tlamou objevila kulička elektřiny. Stále měl však v pozoru ostré drápúy, kterými byl kdkyoli schopný zasadit mu další ránu. Kocour se mu okamžitě vrhl kolem krku ale zapřel se nohama o jeho záda s pokusem ho odtáhnout za rohy dozadu, čímž na chvíli zmátl jeho rovnováhu. Ačkoli ho dnotuil zrušil magický útok, chytl ho za nohu a prudce s ním švihl do strany, dál už kocoura neřešil a soutředil se na démona před ním,
    který se mu chvílemi měnil před očima.
    "Mephisto!!" zavrčí až hrozivě a v dalším momentu se kolem něj uvolní další vlna temné energie,
    kterou si doslova obalí drápy a vší silou se ožene proti démonovi. Ve chvíli kdy zablokuje jeho útok, však temný element pošle přímo proti němu z bezprostřední blízky a rozhodně se nedržel zpátky.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 22:42

    Vyhýbal jsem se jak ostrým drápům, tak zubům, kterými se mě snažil připravit o život. Kocourovo mlčení mi moc nepomáhalo a když konečně promluví, ani to nebylo moc nápomocné. Sdělí mi, že je Alex totálně mimo a že se mu realita mísí se vzpomínkami jeho otce.
    "Jak mu mám pomoct?" vydechnu, když se Alex na chvíli zastaví nepolevuji v ostražitosti. Najednou se na mě opět vrhne ve snaze přišpendlit mě k zemi a v tlamě začne utvářet kuličku elektřiny. Zavrčím a uskočím dozadu, zatímco kocour skočí na Alexe ve snaze mi pomoct. Alex ztratí rovnováhu a tak začnu rychle do vzduchu psát runy. Chtěl jsem ho uvěznit, dřív než je však stihnu dokončit, Alex Sethara odhodí stranou a znovu se na mě vrhne. Tentokrát hrozivě vrčel jméno mého otce. Obalí si drápy temnou magií a sotva jeho ránu zablokuji, exploduje a odhodí mě dozadu. Dopadnu tvrdě na záda, celý můj hrudník byl od krve a vypadal popálený, i přesto, že to způsobila temná magie. Se zakašláním se posadím a upřu svůj pohled na Alexe, který se na mě zase zuřivě rozběhl.
    "Nejsem můj otec! Jsem Fen'lin, tvůj bratr! Tak se sakra prober!" zařvu na něj, vyskočím na nohy, máchnu křídly a ve vzduchu se odrazím od Alexovi hlavy a dopadnu na za jeho zády, než se rozběhnu k Setharovi.
    "Sethare! Zdržím ho, zkus něco vymyslet, ale skoč mi na hlavu, nebo na záda, nechci ti ublížit!" zařvu na něj a sotva mě poslechne, shromáždí se kolem mě velké množství temné magie, mé tělo se začne měnit, růst, až jsem stál před Alexem ve své bestiální podobě a hrozivě vrčel. Skloním hlavu a poté se po Alexovi vrhnu. Byl jsem sice asi tak o polovinu menší než Alex, ale za to jsem byl na všech čtyřech a měl jsem lepší stabilitu. Přesto mě při každém pohybu bolela zlomená žebra a levou přední tlapu jsem stále skoro nemohl používat.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 23:03

    Kocour napjatě přemýšlel co by mohl udělat, jak by jim mohl být nápomocný, ale sám neměl nejmenší tušení jak něčeho docílit. S přemýšlení jej vytrhne až černovlasý démon, který na něj hulákal aby něco vymyslel. Nakonec skončil na hlavě démona a chyti se jehop rohů, které po chvilce začaly měnit tvar a oba dva obklopilo obrovské množství temné magie.
    "Mám takové tušení že čím více se mu bráníš, tím je vzteklejší," zasyčí kocour a při hrozivém zavrčení démona se mu naježí chlupy. Až teď si uvědomil že stojí na obrovském černém vlkovi. Na chvíli se mz nedostávalo slov, byl přiliš frustrovaný a nemohl uvěřit tomu co se právě teď děje. Nemůžeš pořád jenom uhýbat, takhle tě zabije, musíš ho zpomalit, cokoli... nevnímá tě," zavrčí kocour na démona pod sebou a bokem odhodí poznámku o tom že se oba dva podobají otcům více než si myslí.
    "Víš že přesně tohle se také odehrálo před více jak tisíci lety?" odhodí se smíchem, ačkoli to nejspíše ani nebylo místné. Hned jak se proti nim ale démon vrhne, doslova si přál splynout s Fen'linovou srstí, vůbec se mu nelíbil prázdný pohled jeho očí, když se do nich najednou zabodly rudě žhnoucí panenky. Okamžitě jej začaly studovat a zdálo se že nad něčím přemýšlí. Doslova propaloval démona před očima, jako kdyby si něco porovnával a v tu chvíli Sethar přesně věděl co.
    "Kdo je Shado?" vydechne kocour překvapeně a zamračí se. To jméno slyšel prvně a nic podobného co se právě odehrávalo v jeho hlavě, neviděl. Démona to na chvili vyvedlo z rovnováhy a vypadalo to že je zamyšlený, jenom stál blízko démonovi a díval se na něj, ani neútočil, neprojevoval žádné známky agresivity, jenom je sledoval.

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 23:22

    Kocour na mě zasyčí, že čím víc se mu bráním, tím je vzteklejší. Trochu zvednu hlavu, jako bych se na něj chtěl podívat a odfrknu si.
    "Skvělý nápad, přestanu se bránit!" řeku sarkasticky a začnu se vyhýbat všem útokům, když mi Sethar dá další užitečnou radu, že ho musím zpomalit, že takhle mě zabije.
    "Já vím," zavrčím, ale nechtěl jsem Alexovi ublížit. Uskočím další ráně a potom se vrhnu na Alexovy nohy. Snažil jsem se mu je poranit natolik, abych ho zpomalil. Jenže sotva se zakousnu, zarazí mi drápy do zad, což mě donutí uskočit. Kocour poznamená, že tohle se odehrálo před více jak tisíci lety a tak na něj podrážděně zavrčím a znovu uskočím dozadu před zuby Alexe.
    "Přestaň mě přirovnávat k mému otci," zavrčím a všimnu si, že se Alex jakoby zarazil. Jeho oči stále žhnuly, ale na chvíli se přestal hýbat. Sethar se zeptá, kdo je Shado.
    "Jedna démonka, cestoval jsem s ní před mnoha lety, poté, co Alex zemřel. Je už dlouho po smrti. Cestovali jsme ještě s jedním démonem, který-" zaseknu si v půlce věty a vytřeštím oči na Alexe, který nás zatím jen sledoval.
    "Byl to Alex... Celou dobu to byl on v bestiální podobě, jen si nic nepamatoval a nepamatuje si to ani teď," vydechnu nevěřícně. Můj bratr... Byl tak dlouho se mnou a já to ani nevěděl. Truchlil jsem nad jeho smrtí a přitom jsem ho celou dobu měl u sebe. Byl jsem z této skutečnosti tak mimo, že když na mně opět zaútočí, zareaguji příliš pozdě. Drápy se mi zarazí hluboko do plecí a odletím o několik metrů dozadu, než spadnu na bok a zůstanu chvíli ležet, než se opět začnu sbírat na nohy. Zhluboka se nadechnu a poté si představím runu, která by měla dotyčného odříznout od veškeré bolesti a použiji ji na sebe. Okamžitě přestanu cítit jakoukoliv bolest a tak se rozběhnu proti Alexovi. Začnu v tlamě shromažďovat stále více elektřiny a mezitím se vyhýbám Alexovým útokům. Jakmile vycítím vhodnou příležitost, skočím mu na záda a vší silou se zakousnu do jeho ramene, zatímco pustím elektřinu do jeho těla. Doufal jsem, že ho tím na chvíli paralyzuji.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 23:46

    Jedna jediná chyba vedla k tomu že démon dostal prudkou ránu do plecí a odletěl několik metrů daleko. Chvíli zůstal ležet na zemi a zdálo se, že už se nepostaví. Proto se k němu rozešel, ale nikam nechvátal. Zrychlil až jakmile se vlk dal opět do pohybu. Nijak nad tím nepřemýšlel a prostě se vůči němu ohnal ostrými drápy, jednou, podruhé ale potřetí už se nesačí vyhnout a schytá hluboký kousanec do ramene. Okamžitě pocíti ostrou a pulzující bolest v těle, která jej donutí pokleknout na kolena. Démontvrdě dopadne na zem pod náporem rozrůstající se elektřiny a vztyčí ruce před sebe aby se zachytil travnaté země. Všechno kolem bylo tak neskutečně zelené, zdálo se že si toho povšiml. Upřeně hleděl na zem před sebe a stačila opravdu chvíle na to, aby z jeho očí stéklo pár slz, než se s hrozivým řevem, který z části mohl připomínat i pláč, začal opět měnit. Jeden by si myslel že do normálu, kdyby se kolem něj neobjevily výhonky z trní které bylytvořené temným elementem a démon se nezačal měnit v něco, co se snad ani nedalo pojmenovat, natož popsat. Vyslovil jméno dívky, o které předtím hovořil kocour, ale jeho hlas nebyl ani z části lidský. Ignoroval proudící elektřinu ve svém těle a pomocí černých trnů, které vedly z jeho těla, uvěznil démona přímo před sebou a zamezil mu v pohybu nebo se o to alespoň pokoušel. Svazoval ho čím dál tím víc, všechny čtyři nohy zaškrtil aby mu nemohl uniknout a potom se naklonil k jeho tváři, na kterou mu vydechl horký vzduch. I kocour byl v sevření několika trnů a démon se jim zpříma díval do očí, ve kterých se neodrážela jediná emoce nebo soucit, vůbec nic.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 23:54

    Alex spadne na kolena a vypadalo to, že ho elektřina paralyzuje na tolik, abych ho takto udržel. Začne se měnit a tak tiše zajásám, ale má radost neměla dlouhého trvání. Místo toho, aby se změnil zpátky se začal měnit na něco většího, děsivějšího. Démoničtějšího. Zesílím svůj stisk a pustím mu do těla ještě více elektřiny zrovna ve chvíli, kdy mu začnou stékat po tváři slzy a vydá ze sebe hrozivý řev, který zněl napůl rozzuřeně, napůl smutně. dlouhé, trnité šlahouny se mi začnou omotávat kolem těla, odskočím dozadu, abych se jim vyhnul, ale tím spíš docílím toho, že se mi trny zabodnou více do kůže. Začnu je ze sebe strhávat, snažil jsem se vymanit z toho sevření, ale všechno bylo marné. Byl jsem čím dál více svázaný, obklopený trny ze všech stran a nemohl jsem se hýbat. Runa, která mi zabraňovala cítit bolest se zruší a zalapám po dechu. Bolest se vrátila mnohonásobně větší, na chvíli mě paralyzovala a dokonce mě donutí změnit se zpátky do démonické podoby. Mé tělo se zmenšilo, ale dřív, než jsem dokázal uniknout výhonky mě opět sevřou a trny se mi zabodnou ještě hlouběji do těla. Alex se nade mnou skláněl a v čích mu nebyla vidět jediná emoce. Chtěl mě zabít a teď jsem se ani nemohl bránit. Cítil jsem se vyčerpaný z předchozího tréninku, používání magie, ze všech svých zranění a celého tohoto boje.
    "Bráško..." zašeptám slabě a pokusím se k němu natáhnout ruku. Kvůli výhonkům jsem se však nemohl hýbat a jediné čeho jsem docílil byly ještě hlubší a protáhlejší rány.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 12/2/2018, 00:19

    Démon hlasitě zasyčel, ale stále upíral pohled do očí démona, který se za malý moment změnil z bestiální, do své démonické. Nezdálo se, že by to s ním nejak hnulo. Akorát se o to více ujistil, že mu neuteče. Bylo mu jedno, že se mu na rameni táhne hluboká rána nebo že krvácí. Jediné čeho chtěl docílit, byla smrt démona. kterého držel těsně před sebou. Šlahouny omotané kolem jeho těla pomalu ale jistě utahoval, než rozevřel tlamu zešiřoka zrovna když uvězněný démon něco zašeptal a zakousl se mu do ramene, přesně tak jako to on udělal před chvílí jemu. Ostré zuby se zaryly do těla démona jakoby to vůbec nic nebylo a v tu chvíli, kdy jej stále svíral, mu zarazyl drápy do těla tak silně, že jej probodl skrz na skrz a ne jednou, dvakrát ale rovnou čtyřikrát. Zasáhne sice z většiny části břicho, rameno a rukama mu jednu chvíli sjede až k boku ale při poslední ráně, se kterou mu zůstane ruka zabořená v bezvládně uvězněném těle démona, se mu podaří zasáhnout i plíci na levé straně. Ale ani po tom stisk nepovoloval, dokud démon před ním projevoval známky života. Stále byl zakousnutý v jeho rameni a vypadalo to že se nehodlá jenom tak pustit.
    "Fen'line!" vyhrkne Sethar vyděšeně, spíše to znělo jako vyjeknutí, ale i když se pokusil dostat z trnů, nepovedlo se mu to, jenom si ublížil.
    "Alexi! Sakra... Alexi! Vzapamtuj se!" zařval Sethar a ihned začal něco žvatlat démonským jazykem, zatímco seou kroutil ze strany na stranu. Ale démon se na něj jenom podíval a probodl ho očima, než se vrátil ke kořisti před sebou. Démon se konečně nevzbouzel, neprojevoval odpor a to bylo něco, čeho chtěl dosáhnout od začátku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 12/2/2018, 00:27

    Bezmocně jsem se díval na svého bratra, který mě chtěl zabít, nemohl jsem se hýbat, celé tělo mě bolelo a jen jsem byl bezmocně uvězněný na místě. Největší bolest mi však způsobí, když se mi zakousne do ramene. Vyjeknu bolestí a pokusím se od něj dostat, jeho stisk však nepovolovat a místo toho si mě tlamou držel na místě. Ještě sebou několikrát cuknu, než mi zarazí drápy do těla. Prudce vydechnu a nevědomky zatnu všechny svaly v těle, což mi způsobí ještě větší bolest. S druhou ránou ucítím v puse krev. Po třetí ztratím vládu nad celým svým tělem a jediné, co vnímám je obrovská bolest. Čtvrtou ránu jsem ani nevnímal. Přestanu se zcela hýbat a jen jsem se prázdnýma očima díval před sebe. Z úst mi tekl pramínek krve stejně jako ze všech ran v těle.
    "Sethare..." zasípu namáhavě. Byl jsem si až moc dobře vědom toho, že tohle je konečná. Musel by se stát zázrak, aby tohle mé tělo vydrželo. Jenže jsem věděl, že mi za chvíli zkolabují plíce a vykrvácím.
    "Postarej se.. O Ireth... A Alexe... Prosím," vydechnu slabě a když se znovu pokusím nadechnout, do plic se mi nedostane žádný vzduch. Jediné, co jsem slyšel, byl tlukot vlastního srdce, který zpomaloval, slábl. Už jsem necítil žádnou bolest. Jen prázdnotu.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 12/2/2018, 01:01

    V pozadí zaslechl slova, která mu byla velice známá. Věty kocoura, kco pronášel v jazyku, kterému ani nerozuměl. Slova, která slyšel jedině v otcově vzpomínkách a přesto je teď dokázal přeložit, jako kdyby se je učil roky... Bylo to jakoby mu kocour tlumočil věty, věty které v jeho nitru vyvolaly neskutečnou paniku a tíseň. V tu chvíli stisk šlahounů povolil a až teď vyprostil z démona své zuby. Chvíli hleděl na jeho bezvládné tělo a až teď k němu začaly doléhat slova, jeho bratra. Temná magie se uvolnila do okolí a démon se proměnil do své původní podoby. Zoufale zachytil bezvládné tělo svého bratra, které mu spadlo do náruče. V šoku nebyl schopný vydat jedinou hlásku, ani kocoura v panice opodál si nevšímal. Teď pro něj nikdo a nic jiného neexistovalo. Bylo to jako kdyby se na chvíli zastavil celý svět, okamžitě k sobě přitáhl tělo bratra, ale netlouklo mu srdce, bylo příliš pozdě.... V zoufalé snaze ho zachránit, jej položil před sebe a pokusil se jeho srdce několikrát nahodit elektřinou. Do očí se mu vedraly slzy, které tam nesetrvaly příliš dlouho, v záchvatu chtěl začít řvát, což také udělal, ale automaticky opět přiložil ruce na jeho hrudník a znovu udeřil jeho srdce elektřinou. Opět se beznadějně naklonil k jeho hrudníku a když zjistil že mu srdce tluče, velice slabě ale přesto... rychle k sobě přivinul tělo svého bratra a vyzvedl si ho do náruče. Musel něco udělat, cokoli a na paniku teď nebyl čas. Nepřemýšlel ani nad tím, že je zhola nemožné aby jeho bratr přežil a odmítal tomu uvěřit, nechtěl, odpíral tuhle myšlenku tak silně, až ho na krátkou chvíli přepadl divný pocit. Na malý moment ucítil záblesk magie a hned na to ohromující bolest, se kterou těžce kldopadl na kolena, ale přitáhl si bratra k tělu, když stejně rychle odezněla. Věděl že tenhle pocit už zažil, byla to smrt. Natěžko polkl a držel svého bratra v náručí a trvalo mu dobrou minutu, než se dokázal postavit na roztřesené nohy. Okamžitě udělal krok, ale málem spadl, proto se chystal letět do paláce své matky, zatímco byl v podstatě mimo. Přestože na něj kocour mluvil, nevnímal ho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 12/2/2018, 01:10

    Lilith:
    Další nudný den řízení mého království, kdy se v podstatě nic nedělo se hned stal zajímavějším, když jsem pá kilometrů od paláce ucítila mně až moc dobře známou jiskru magie mého syna. Cítila jsem jeho přítomnost a tak nadšeně vyskočím na nohy, rychle vyřeším, co po mně jedna z mých nejlepších bojovnic chtěla a poté se rozběhnu k balkónu. Roztáhnu křídla a zamířím přímo k Alexovi. Když se však dostanu blíž a ucítím jeho magii, hned vím, že je něco špatně. Donutí mě to letět ještě rychleji a když zaslechnu jeho srdceryvný, zoufalý řev, polije mě studený pot. Co se mohlo stát? Přistanu kousek od mého syna, byl víceméně nezraněn, ale v náručí svíral tělo démona. Byl zkrvavený a z počtu zranění, které měl jsem si ani nebyla jistá, jestli žije. Až po chvíli mi dojde, že je to Fen'lin.
    "Sethare, co se stalo?" zeptám se kocoura, který stál opodál a rychle přispěchám k Alexovi. Démon v jeho náruči žil, což mě překvapí, ale o to víc vím, že musíme jednat rychle. Chytím Alexe za ruku, věděla jsem, že svého bratra nepustí, ale museli jsme si pospíšit.
    "Alexi..." vydechnu a starostlivě se na něj podívám, hned na to však zamíříme k paláci.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 12/2/2018, 01:24

    Ani jsem si pořádně neuvědomil, že se tu objevila má matka, Když jsem si to uvědomil, byl jsem za celou tu dobu, jejich přepadů v podsvětí snad poprvé neskutečně rád. Beze slov mě chytí za ruku a zamíří k paláci. Ihned jsem ji následoval, přesně tam jsem měl totiž namířeno. Doslova jsem ani pořádně nevnímal realitu, stále jsem nepřítomně hleděl na svého polomrtvého bratra a nerozuměl jsem tomu, že ještě dýchá. Něco takového přeci nebylo možné.... Ale zrovna tohle jsem si netroufal vyslovit, já sám jsem se ze smrti probudil už několikrát. Jenže tehdy jsem to byl já, ale ne on... Tohle bylo jiné, bolestné, mnohem více než když jsem na tohmle místě byl já. Pořád jsem si nepřipouštěl tu skutečnost, že jsem zabil vlastního bratra. Ruce jsem měl pokryté jeho krví, byla všude... a bylo ji tolik... Ani jsem nevnímal matku se Setharem, natož co si povídají, bylo mi to teď jedno.
    "Je mi líto paní, ale bude lepší o tom teď a tady nemluvit," řekne Sethar nejistě, jako kdyby se mělo jednou větou všechno vrátit a rozhodne se raději mlčet. Rozhodně nechtěl v Alexovi probudit další beznaděj, která by nemusela přinést nic dobrého a proto ji cestou do paláce tiše následoval.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 12/2/2018, 01:30

    Lilith:
    Mířili jsme co nejrychleji k paláci a já se stále snažila pochopit, co se stalo. Oba byli celí od krve, ale Alex nebyl naštěstí skoro vůbec zraněný. Žádného jiného útočníka jsem však neviděla, ani žádné tělo a aby někdo ty dva takhle zřídil, musel by být opravdu silný. Ani Setharova slova mě moc neuklidní, ale nakonec přikývnu a začnu využívat temnou magii, abych zvýšila naši rychlost a byli jsme tam dříve. Za ani ne minutu jsme byli v paláci a tak okamžitě zavedu Alexe k ošetřovně. Jakmile nás démonky uvidí, rozběhnou se nám naproti. Převezmou si Fen'liho bezvládné tělo a řeknou, ať počkáme venku, než démona odnesou do vedlejší místnosti.
    "Udělejte vše pro to, aby přežil," řeknu jedné z démonek, která přikývne a hned na to také zmizí za velkými dveřmi. Otočím se na Alexe, kterého okamžitě obejmu a začnu ho konejšivě hladit po zádech.
    "Bude v pořádku, neboj. Postarají se o něj," zašeptám a začnu přemýšlet nad tím, jak bych ho mohla uklidnit.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 12/2/2018, 01:39

    Sledoval jsem jak odnášejí Fen'liho tělo do vedlejší místnosti a zůstal jsem paralizovaně hledět na dveře, které se zavřely.
    "Věřím že bude, musí být, že?" odpovím naprosto mimo a nejsem schopný ji nazpátek ani obejmout. Na malou chvíli se mi udělalo špatně, stále jsem cítil v puse pachuť krve mého bratra. Nakoenc od matky odstoupím a vyděšeně se ji zadívám do očí.
    "To já ho zabil," vypadne ze mě přiznání a doslova zblednu, než se mi z očí ihned spustí slzy. Okamžitě schovám obličej do zakrvácených dlaní. Nevěděl jsem co říci, co udělat, chtělo se mi křičet jako nikdy předtím, zouflastvím strachem a bezmocí. Chtěl jsme rozrazit dveře a jít za bratrem, ale veděl jsem, že teď mu nepomůžu. Bude v pořádku, musí být... bude, je silný, je to nejsilnější démon kterého znám, zvládne to, pitomec... bude žít a nakope mi za tohle do držky. Ale bude žít... zase se na nás usměje... uvidí Ireth, všechny. Bude to v pořádku... Všechno bude v pořádku. Začnu sám sebe přesvědčovat, tak moc jsem těm slovům chtěl věřit, ale stále jsem neztrácel naději. S hlavou v dlaních se sesunu k zemi, kde zůstanu sedět a nemám nejmenší chuť se dalších x hodin pohnout, natož s někým mluvit.

    Sponsored content


    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/4/2024, 15:44