Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Alex

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 00:59

    Se zájmem jsem sledoval, jak Alex vytvořil magický výboj plný energie, který aktivoval runy okolo. Kameny se začnou přeskládávat až vytvoří schodiště do podzemí. Zašklebím se, když si uvědomím, že ve svém momentálním stavu bych ani tohle nedokázal udělat a tak se raději rozejdu za Alexem, v momentě, kdy uvolní opravdu obrovské množství temné energie. Chvilkovou úlevu nahradí obrovská bolest, když se bílá magie ve mně vzedme a začne bojovat proti té temné. Zalapám po dechu a málem spadnu na zem. Nějakým zázrakem se však udržím na nohou a až po chvilce začnu vnímat, zrovna když Sethar na Alexe zavrčí, aby ho příště varoval, než tohle udělá.
    "Jo, varování by bylo fajn," dostanu ze sebe, než se trochu rozkašlu, rychle se však zase vzpamatuji a na rozklepaných nohách se vydám k Alexovi.
    "Tak ať už to máme za sebou," řeknu a chci se vydat dolů po schodech, když se mi najednou zamotá hlava a tak rychle natáhnu ruku k Alexovi, bohužel stál moc daleko. Viděl jsem přibližující se schody, které končily bůh-ví kde a tak zavřu oči a čekám na náraz a poté dlouhý pád dolů.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 01:16

    Povzdechnu si a omluvně oba dva sjedu pohledem. Nic ale neříkám, jenom dojdu ke schodům a byl jsem rád, že mě oba dva následují. Okamžitě jsem se zahrabal do svých myšlenek, raději pryč od reality ale ani to nebyl zrovna nejlepší výběr, protože jsem zahlédl akorát tak Fen'liho ruku, kterou se ke mě natahoval když začal padat dolů. Zhrozeně se zadívám jeho směrem a Sethar mi ihned přečetl všechny myšlenky. S tichým zavrčením jsem vepsal runy do vzduchu a zablokoval schody magickou stěnou, zatímco se kocour pod ním okamžitě proměnil do lidštějsí podoby a doslova nechal Fen'lina aby na něj spadl. Oba dva se ihned zastaví o magickou stěnu. Sethar mu okamžitě pomůže na nohy a já se akorát zamračím. Tohle jsem nejspíš způsobil já, jenže by se tomu nevyhnul tak či tak. Dolů jsem prostě s tou obrovskou magií nemohl. Tiše s zasyčím pod nos pár nadávek a dostanu chuť to vzít hlavou o zeď ale zkousnu svou hloupost a starostlivě si ho prohlédnu. Nakonec ať už chce nebo nechce, si ho doslova vyhodím na záda aby nemusel scházet ty dlouhé schodya rozejdu se dolů. Zanedlouho jsme tam konečně byli. S povzdechem se zadívám na okolí. Kraje chrámu byly pokryté runami a já nám pomocí elektřiny zapálím pochodně postranách abychom viděli vůbec na krok.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 01:23

    K mému překvapení spadnu na něco měkkého a pád byl mnohem kratší, než jsem čekal. Omluvně se podívám na Sethara, kterého jsem zalehl a poté se s jeho pomocí vyškrábu na nohy.
    "Díky," zamumlám a začnu proklínat svou slabost. Vždyť už se ani na nohách neudržím! Povzdechnu si a zaslechnu Alexe, jak tiše nadává, než však stačím cokoliv říct, nebo protestovat, vyhodí si mě na záda a tak se ho pořádně chytnu a nechám se snést dolů. Hold má hrdost bude muset jít zatím stranou. Nakonec dorazíme až dolů a když Alex ani nenaznačí, že by mě chtěl postavit na zem, rezignovaně si povzdechnu a začnu se rozhlížet po okolí. Alex začne zapalovat pomocí elektřiny pochodně a místnost pokrytá runami se rozzáří. Hned to tu vypadalo přívětivěji. Alespoň o trochu. Beze slova se nechám nést a tiše doufám, že nám tohle oběma pomůže a nezpůsobí to jen jednu velkou katastrofu. To by mi ještě chybělo.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 01:37

    Byl jsem rád, když jsem konečně zahlédl ten zpropadený střed místnosti, na které byl nakreslený pentagram s runami. Bylo jich tu tolik a já každé slovo a větu z nich dokázal přečíst a jestli to výjde, bude jim rozumět i můj bratr. Povzdechnu si a neochotně ho pustím na zem, ale dříve předtím než ho pustím se ujisítm, jestli dží rovnováhu. Když zjistím že ano, zadívám se na Sethara, který nám doslova řekne ať se postavíme naproti sobě, mezi malým prohlubeným kruhem v zemi, oběma nám podá nožík a prohlédne si nás.
    "Začnu odříkávat rituál ve starém jazyce, potřebuji aby jste se oba pořezali a kapky krve nechali dopadnout do středu kruhu, tak aby se krev smísila. Dám vám znamení takže hlavně dávejte pozor," vysvětlí a tak se zadívám nadýku v ruce, než se ohglédnu na bratra kousek ode mě. Trochu nervózně, ani jeden z nás netušil jestli to výjde ale Sethar vypadal tak jistě a já... mu věřil. Potichu tedy přikývnu a když začne odříkávat několik slov, které se změní ve věty, doslova se začnou rozléhat po celé místnosti a mě a krátkou chvíli přejede mráz po zádech. Když už to byla nějaká chvilka, sledoval jsem ho a jamile jasně přikývl na znamení, řízl jsem se do ruky a nechal kapky přesně dopadat do středu kruhu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 01:48

    Alex mě konečně pustí na zem a jakmile se ujistí, že stojím na nohou,poté se oba zadíváme na Sethara, který nám řekne, ať se postavíme do kruhu naproti sobě a dá nám malé nožíky. Trochu nervózně si prohlédnu rituální nožík a skousnu si ret. Tak moc jsem doufal, že tohle vyjde. Dostaneme instrukce, co dělat a s Alexem si vyměníme poslední nervózní, ale také nadějný pohled, než se místností rozezní kocourova slova, která se změní v dlouhé věty. Pozorně jsem ho sledoval a poslouchal, ačkoliv jsem jeho slovům nerozuměl. Přeběhne mi mráz po zádech a jakmile dostaneme znamení, oba se zároveň řízneme do ruky. Sledoval jsem, jek naše krev kapala na zem, kde zčernala, poté se začala pohybovat a nakonec na zemi nakreslí velký, složitý, runový obrazec. Fascinovaně jsem se na to díval, ale hned na to se kolem nás rozprostře obrovské množství temné energie. Zatnu zuby, doufal jsem, že bude Alex v pořádku a zároveň jsem doufal, že ta energie jde z něj. V tom samém momentě však začne kolem mě vířit bílá magie. Zatnu zuby a pevně sevřu víčka k sobě. Bolelo mě celé tělo a bolest se stávala nesnesitelnou. Z krku se mi vydere hlasité zakňučení a málem spadnu na kolena. Do mého těla však začne proudit obrovská síla, díky které se udržím na nohou a postupně začne vyplavovat... Ne, ničit bílou magii ve mně. Okamžitě se mi uleví a magie kolem mě donutí změnit se do mé démonické podoby. Zaslechnu zvláštní zvuk, jako by praskaly kosti a další, které jsem nedokázal identifikovat. Ohlédnu se přes rameno a k mému překvapení uvidím, jak mi ze zad dorůstají má křídla, o které jsem přišel. Zazubím se a po pár vteřinách byl rituál u konce. Stáli jsme s Alexem naproti sobě. Bylo mi dobře, spíš přímo skvěle. Cítil jsem se silnější, než kdy předtím, ale magie mi přišla přirozená, ovladatelná. Rozhlédnu se kolem a s překvapením zjistím, že dokáži přečíst, nebo spíše rozumět runovému písmu. Hned na to se však obrátím na Alexe, právě teď mě nejvíc zajímalo, jestli to vyšlo i z jeho strany a jestli jsme mu náhodou nepřitížili.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 02:02

    Sledoval jsem každou píď místnosti a několikrát se zhluboka nadechl. Cítil jsem Setharovu magii, která stále narůstala a byla silnější, narážela do mě a na malou chvíli jsem byl nucen přitisknout víčka pevně k sobě. Zároveň jsem pocítil jak se magie z mého těla doslova vznesla okolo a fascinovaně jsem otevřel oči abych se zadíval na obrazec pod námi. Nepříjemný pocit začal opadat zrovna ve chvíli, kdy magioe začala opouštět mé tělo, zatímco jsem sledoval jak ji můj bratr pohlcuje a pevně si skousnu ret abych sám sebe přesvědčil o tom, že bude v pořádku. Začne se měnit do démoní podoby a sleduji skoro nemožné - jak mu doslova narůstají křídla na zádech. Najendou vše kolem nás ustalo a v tu chvíli mě přepadla chvilková slabost až jsem si musel rychle podřepnout a dát ruku před sebe. Chvíli jsem si přivykal, než jsem s oddechem zvedl pohled do očí černovlasého démona.
    "Takže to nejspíš vyšlo," vydechnu a po chvilce postavím a několikrát smetu podlahu ocasem,než se usměji na mého bratra, který vypadal spokojeně, zatímco můj výraz se tak nějak nedal přečíst. Ani já sám jsem teď nevěděl jak se mám tvářit, cítil jsem jenom neskutečnou úlevu pro celé moje tělo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 02:11

    Zadívám se na Alexe, který dřepěl na zemi a na chvíli začnu panikařit. o když to nevyšlo a i tak zemře? Nechtěl jsem přijít... po třetí... o svého bratra jen kvůli tomu, že se mě snažil zachránit. Na chvíli ztuhnu a netuším, co dělat, najednou se však na mě Alex podívá a prohlásí, že to nejspíš vyšlo. Oddechnu si a s úsměvem sleduji, jak se postavil na nohy a začne vrtět ocasem. Rozejdu se k němu s úmyslem ho poplácat po rameni, sotva se ho však, podle mého lehce, dotknu, odletí o pár metrů stranou a zastaví se až o zeď. Párkrát zamrkám, než si uvědomím, co se vlastně stalo.
    "Alexi!" vyjeknu a rozběhnu se k němu, sotva se však odrazím od země, která pod mými kopyty praskne, doskočím až k Alexovi, i když jsem chtěl udělat jen jedinej zatracenej krok. Zůstanu stát na místě a s narůstající panikou se podívám na Alexe. Ano, věděl jsem o jeho schopnosti, ale netušil jsem, že dokáže svou sílu zvýšit až do těchto rozměru!
    "Podal bych ti ruku, ale mám pocit, že bys skončil ve stropě..." zamumlám a zůstanu nehnutě stát na místě. Opravdu jsem se teď bál pohnout.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 02:22

    "Uklidni se, chvíli to potrvá ale naučíš se to korigovat. I já stím měl problém, teď už se nebojím někomu podat ruku s tím že bych mu rozdrtil prsty, ale u tebe riskovat nebudu," vypísknu a doslova se odlepím od zdi a tak nějak se bezpečně postavím na nohy. Cítil jsem jak se magie v mém těle ustaluje a zároveň jsem pocítil i ten nový příval moci. Párkrát zamrkám, než se otočím na Sethara, který dojde až k nám a usměje se. "Ještě že tě mám," zasměji se a jsem rád, když mi smích opětuje a změní se v kocoura, který mi vyskočí kolem krku. Spokojeně jej pohladím a měl jsem na jazyku poznámku že nenní zrovna nejhorším módním doplňkem, ale nakonec nic neřeknu a jenom se zasměji na bratra. "Vypadneme odsud," odpovím a vydám se po schodech zase nahoru. Byl jsem rád, že je v pořádku a neumře mi tady, nevím jak bych to.... vysvětlil Ireth.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 02:29

    Alex se mě pokusí uklidnit s tím, že se to časem naučím ovládat. Pomalu přikývnu a zadívám se na své ruce. Tohle mi ještě chybělo. Připadal jsem si jako mladý démon, který nic neumí. Ale zároveň jsem teď cítil ještě něco dalšího. Cítil jsem svůj vodní element mnohem více, než předtím, měl jsem také mnohem víc magické síly a lepší kontrolu nad ní. Xaphanové byli v tomhle vážně úžasní a teď když jsem měl s jedním kontrakt. Povzdechnu si, mám se ještě hodně co učit. Alex se začne smát spolu se Setharem a poznamená, že je rád, že ho má.
    "Díky Sethare, bez tebe by to dopadlo špatně," vděčně se pousměji a když Alex řekne, že vypadneme, pomalu a opatrně se rozejdu za ním. Pro jistotu jsem na nic nesahal, ale potom si vzpomenu na Ireth a zastavím se na schodech.
    "Sakra! Jak se mám teď vůbec dotknout Ireth, když se budu pořád bát, že ji zlomím! Vždyť je jak porcelánová panenka!" zaúpím a chci vrazit hlavou do zdi, poté si však uvědomím, jaké by to mělo následky a raději následuji Alexe pryč z toho úzkého prostoru na schodech.
    "Jak ses to naučil ovládat ty? Nějaká rada?" zeptám se Alexe zoufale, jakmile jsme byli venku.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 02:45

    "Až budeš držet ženu kterou miluješ ve své náruči... věř si a nezmatkuj, neublížíš ji," pousměji se na jeho obavy a konečnně se oba dva vybelháme ven. Když mě od očí udeří světlo, párkrát zamrkám a protáhnu se. Cítil jsem se lépe, už ne tolik napjatě a vlastně se mi nehorázně ulevilo. Sotva jsem se však stačil otočit na bratra, který zrovna vycházel ze schodů, nadechnu se a v tom mě něco okřídleného a rudého prudce strhne stranou a zastavím se až když skončím hubou na zemi a to něco na mě zůstane ležet a neskutečně mě mačkat v objetí. Překvapeně otevřu oči a všimnu si démonky, která mě křečovitě svírala.
    "Mami..." vyhrknuze sebe překvapeně a když mě konečně pustí, oddechnu si. "Alexi!" odpoví a pohladí mě po rameni. Zacukají mi koutky a ihned za to dostanu pohlavek. "Co tady děláš?" zeptám se jí po chvilce pochytávání reality a když se zasměje stím, že mě musela vidět, když zjistila že jsme tady, jenom si povzdechnu. "Vždyť jsme se viděli ani ne týden zpátky," vydechnu a až teď si všimnu Sethara rozpláclého na zemi, který nemělabsolutní ponětí co se děje.
    "Královno Lilith, jsem velice poctěn," dodákdyž se začne sbírat ze země a nakonec se zdvořile pokloní. Jenom se nad tím gestem zasměji a potom se zadívám na svou matku. "Neměla by jsi tu být," dodám a zamračím se, zatímco jenom nesouhlasně zavrčí a tak se s ní rozhodnu nehádat. "To bych měla říkat já o tobě... o vás," řekne jakmile se otočí na Fen'lina a zase zpátky. "Tohle území už patří Mephistophelovi, už to není neutárlní půda jako před pár měsíci," zamračí se a já si povzdechnu.
    "Já vím mami, možná tě to překvapí ale o podsvětí se zajímám více než si myslíš," dodám nesouhlasně a nakonec se k ní natáhnu a obejmu ji. "A teď běž prosím domů, brzy se stavím ještě s někým.... možná," dodám a zasměji se, zatímco se na mě nesouhlasně zadívám.  
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 03:00

    Zamyslím se nad Alexovými slovy a nakonec přikývnu. Doufal jsem, že má pravdu, Ireth bych nikdy neublížil a tak se budu krotit. Jen mě zajímalo, kolik překvapení mě ještě čeká. Vyjdu ven z podzemí a na chvíli si zastíním oči. Překvapeně zamrkám, když se přede mnou něco mihne a strhne to sebou i Alexe. Okamžitě se připravím k boji, když však v 'útočníkovi' poznám královnu Lilith, uklidním se a popojdu k nim o kousek blíž. Jenže to vypadalo, že mě zcela ignoruje, všímala si jen Alexe a abych řekl pravdu, vůbec, ale vůbec mi to nevadilo. Sethar královnu pozdraví, což mi přijde jako velmi dobrý nápad a něco, co bych měl udělat také.
    "Rád vás opět vidím, královno," řeknu a lehce kývnu hlavou na důkaz respektu. Nehodlal jsem se jí však klanět. Sdělí nám, že tohle není už neutrální půda, ale území Mephistophela a už jen při zmínce o tom jméně kolem mě zavíří temná magie a zavrčím. Alex odpoví, že si je toho moc dobře vědom a poté královnu doslova pošle domů. Ušklíbnu se, když to uslyším, kdokoliv jiný, kdo by takhle mluvil s královnou by tady už nebyl, ale Alex... Byl výjimka. Pobaveně sleduji, jak královna trucovitě nafoukla tváře a její výraz doslova říkal: 'Ale já chci s tebou ještě zůstat!' Nakonec si však povzdechne a vstane ze země.
    "Alex má pravdu, my se musíme vrátit do lidského světa a pokud vás tady někdo uvidí, Mephistopheles by to mohl brát jako útok, i když jste nic neudělala. A myslím, že válku si nepřeje ani jeden z nás," řeknu a netrpělivě přešlápnu na místě. Opravdu jsem se těšil za Ireth, chtěl jsem ji ujistit, že jsem v pořádku a sevřít v náručí... No... Sevřít možná ne.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 03:08

    Lilith si povzdechne a nesouhlasně zamručí. Omluvně se na ni zadívám povzdechnu si.
    "Promiň mami, ale konečně se můžu vrátit domů, měsíc tady mi stačil ale slibuji, že se ukážu dobře? A teď prosím jdi, nechci aby jsi měla problémy a Fen'lin má pravdu," pousměji se a odpovědí mi na to nebylo nic než jenom pevné obejmutí, se kterým se Liltih otočila k dochodu.
    "Dobře tedy," odpoví a usměje se na oba dva, než vzlétne do vzduchu a zase zmizí. Tyhle... přepadovky nemám, rád. Od té doby co věděla když přijdu do podsvětí se mi to stalo už nejméně dvanáctrkát, začínal z toho být jakýsi uvítací zvyk... Na tohle si nezvyknu a tiše jsem zadoufal, že tohle neudělá, když se tu ocitnu s Mirys, to by byl orpavdu kouzelný první dojem. Nakonec ji ještě chvíli sleduji než zmizí v dálce a obrátím se na Fen'lina.
    "Díky, vážně bych byl nerad kdyby ji tady našel Mephistopheles," dodám a znovu se protáhnu v zádech, zatímco si všimnu že se na mě Sethar vyčítavě kouká. "Ale notak, prosím ani nezačínej! Ušetři mě toho, prosím!" doslova vyhrknu prosebně na kocoura, který si to na štěstí rozmyslí a tak potichu zajásám.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 03:16

    Sledoval jsem, jak se ti dva loučí a snažil se nedat najevo, jak moc jsem netrpělivý. Jakmile Lilith zmizí za obzorem, oddechnu si a svůj pohled přesunu na Alexe, který se protahoval a poděkuje mi s tím, že by byl opravdu nerad, kdyby ji tady našel můj otec.
    "Hmmm, není zač, ale myslím, že v této situaci by na prdel dostal on," ušklíbnu se a poté se nechápavě podívám na Alexe, který prosil Sethara, aby s něčím nezačínal.
    "S čím nemá začínat?" zeptám se a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé jsem byl zvědavý a zadruhé... Bavilo mě popichovat Alexe. Konečně jsme si to alespoň trochu vyměnili. Za chvilku ale začnu být netrpělivý a tak švihnu ocasem ze strany na stranu a roztáhnu křídla, abych si je protáhl.
    "Sethare, dokážeš otevřít bránu odtud, nebo se musíme přesunout?" zeptám se netrpělivě.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 8/2/2018, 03:22

    Když prohlásí že by jsme víceméně byli přesilovka protse zeptá na něco, co jsem absolutně nechtěl slyšet a tak jen zkoprním a chvíli mlčím a nic neříkám, než se mi doslova naježí chlupy na celém těle a ošiji se. Byl jsem rád že Sethar mlčel a nic neříkal, dost jasně jsem mu dal najevo že ejstli cekne tak přijde o ocas. Nakonec si to ale neodpustím a zakřením se. "Vážně? Myslím že by sis s tou magií a silou ještě ublížil," ušklíbnu se na něj, já mu to prostě musel vrátit. Nakonec jsem se pobaveně zadíval na Fen'lina, když se zeptal jestli umí otevřít bránu nebo se musíme přemístit. 
    "Vážně?" nadhodím a ihned zanču otevírat magickou bránu. "Taky by jsi to mohl někdy zkusit, překvapí tě, jak ti to pude," neodpustím si, než do ni doslova skočím. 
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 8/2/2018, 03:27

    Odfrknu si, když si ze mě začne dělat legraci a neunikne mi, že se za každou cenu snažil vyhnout tématu. Alex okamžitě otevře bránu a řekne, že bych to měl někdy zkusit a budu překvapen, jak snadno mi to půjde. Odfrknu si, než skočím za ním a za chvíli jsme byli v lidském světě.
    "Nejsem Xaphan, jsem rád, že ovládám vodu, ale hádám, že to se teď změní," řeknu mu a poté se rozhlédnu. Stáli jsme pár metrů od mého a Irethiného domu. Na tváři se mi okamžitě objeví úsměv, změním se zpátky do lidské podoby a otočím se na Alexe.
    "Díky, bráško, zase jsi mě jednou zachránil, ale teď myslím, že oba chceme víc než cokoliv jít za našimi lepšími polovičkami," zasměji se, než ho poplácám po rameni, tentokrát však velmi jemně, aby neodletěl a rozběhnu se domů jako malé, natěšené, nedočkavé dítě.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 15:40

    O dva týdny později....

    Stál jsem u jezera za lesem a sledoval třpytící se hladinu jezera. V rukou jsem svíral černý meč, který jsem po chvilce zabodl do země a prohlížel si ho. Opúravdu jsem se chtěl naučit s tímhle? Ne že bych to s mečem neuměl, ale moje technika nebyla dokonalá. S povzdechem se zadívám do dálky a nakonec si sednu. Psal jsem Fen'linovi smsku aby přišel, ale nejspíše zase zapomněl na mobil, někde ho odložil a přečte si to o hodinu později... Nafučeně jsem si pohrával se stébelky trávy a nakonec jsem se rozhodl rozběhat a tak jsem si párkrát oběhl jezero, rozcvičil se a opravdu... hodina fuč a on pořád nikde nebyl. Ještě že jsem je požádal aby sedostavili, až jim dám vědět a nemuseli tu na něj tři dny čekat i oni. Mě to nevadilo, ale už jsem začal být netrpělivý s tím, že nejspíše nedorazí a buĎ tu budu trénovat sám nebo prostě půjdu domů. Taky tu byla možnost ho tady doslova dotáhnout, nebo poslat Sethara aby to udělal za mě...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 15:51

    Seděl jsem na gauči s Ireth na klíně a probírali jsme detaily plánů naší svatby. Tedy, většinu času jsem to nechal na ni a jen souhlasně přikyvoval. Měla opravdu skvělé nápady a chtěl jsem s ní strávit co nejvíce času, než půjde odpoledne do divadla. Jakmile odejde, povzdechnu si, netušil jsem, co dělat. Možná by bylo fajn si zatrénovat? Ještě zkontroluji svůj telefon, který ležel celý den zapomenutý na nočním stolku vedle postele a překvapeně se podívám na zprávu od Alexe. Chtěl trénovat a měl jsem tam být už před hodinou. No... Hold si počká. S povzdechem vyrazím z dobu a k jezeru doběhnu, což byla dobrá rozcvička. Už z dálky uvidím Alexe na břehu a tak se pousměji a doběhnu k němu.
    "Promiň, že jdu pozdě, neměl jsem u sebe mobil," řeknu mu místo pozdravu a trochu se protáhnu. Co jsme spolu uzavřeli kontrakt snažil jsem se trénovat, hlavně tedy to, jak krotit svou fyzickou sílu a nezničit vše, co mi přijde do cesty.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 16:10

    Už jsem toho začínal mít opravdu plné zuby a začínal jsem být naštvaný, že jsem chtěl náš dnešní trénink trochu okořenit a ten bělovlasý idiot to prostě zazdil. Tiše si povzdechnu a nevěděl jsem jestli se mám smát nebo rozčilovat, ale zachtělo se mi obojího v momentu, kdy jsem ho zahlédl. Poznamená že usebe neměl mobil a tak se nafouknu.
    "Myslel jsem si to," odseknu doslova uraženě a otočím se na třpytivé jezero. Měl jsem chuť mu ho vylít na hlavu! Ale té představě jsem se opravdu zasmál. Nakonec si povzdechnu a přece jenom se na něj po chvilce otočím. "To je sice hezké, ale příště se na tebe vyprdnu," ušklíbnu se na něj a zabodnu se mu přísně do očí, což mi samozřejmě moc dlouho nevydží a tak se podrbu ve vlasech. "Dneska bych se rád zaměřil na magii, tvoje koncentrace je sice hodně dobrá ale pořád je to nic moc když se u toho máš bránit a dělat spoustu dalších věcí," vysvětlím náplň dnešního tréninku a přeměřím si bratra pohledem. Kromě toho jsem dneska pozval i speciální hosty, proto jsem byl tolik naštvaný že přišel pozdě.  
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 16:24

    Viděl jsem, jak se okamžitě nafoukl a odsekne mi, že si to myslel. Popojdu k němu blíž a zůstanu potichu, věděl jsem, že ho to za chvíli přejde. Začne se smát, poté opět zvážní, sdělí mi, že se na mě příště vykašle a po chvilce ho to znovu přejde. A potom že ženy jsou náladové...
    "Tak co máš v plánu?" zeptám se ho a hned na to mi sdělí, že se budeme soustředit na magii a mou koncentraci, která pokulhává. Jen přikývnu a znovu se trošku protáhnu, než se rozejdu k jezeru.
    "Ovládání magie je teď mnohem jednodušší, než předtím. Ani mě to tolik nevyčerpává," řeknu a nechám velké množství vody stoupnout do vzduchu, než vodu ve vzduchu rozpohybuji, stlačím a pošlu proti stromu. Projde jím jak nůž máslem a rozprskne se až o třetí strom, ve kterém zanechá pouze prohlubeň. Tohle bylo něco, co bych dříve nedokázal.
    "Čím začneme?" zeptám se po chvilce.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 16:39

    Sledoval jsem ho a přemýšlel, nevím co se mi na něm zdálo zvláštní, ale... něco tu bylo. S povzdechem jsem sledoval co udělal s vodou a jenom mlčel a stál jtam jako kdybych měl každou chvíli přirůst k zemi. I Mirys se chovala nehorázně divně a já toho začínal mít plný zuby. Nejraději bych prostě vypadl na tejden pryč a dal si dovolenou od celého žití. Jenže to tak lehké přece nebylo. Lehce se zamračím na jeho poznámku otom, že ovládání magie je teď mnohem jednoduší, přišlo mi že si je až přílši jistý, načež by mohl doplatit. Trochu mě to naštvalo ale byla pravda že jsem byl poslední týdny pořád jenom podrážděný.
    "Je hezké že jsi mi předvedl takovou ukázku," prsknu na něj, prudce uchopím meč do ruky, vytáhznu jej ze země a vyběhnu proti němu.
    "Teď tu vodu vyzvedni a ukaž mi ji znovu,"  zavrčím a začnu se po něm ohánět mečem. Chtěl jsme ho donutit soustředit se na více věcí zároveň, nebrat to na lehkou váhu a zvednout a udržet vodu pouhou myšlenkou, jako kdyby byla jeho součástí, částí jeho těla. Stejně tak jako jsem se to učil s elektřinou... Tak jak mě to učila Tarra. Udržovat magii, zároveň se bránit a ještě zvládat útočit, míchat ji a používat jako kombinaci útoku... to chtělo hodně velkou koncentraci.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 16:49

    Otočím se na Alexe zrovna ve chvíli, kdy na mě s podrážděným výrazem vyběhne s mečem v ruce. Instinktivně se mi objeví na rukou drápy a zablokuji jeho první ránu. Chtěl, ať mu magii ukážu znovu. Netušil jsem, co to s ním je, proč je tak podrážděný, ale něco se muselo stát. Útočil na mě jako šílenec a já se musel opravdu soustředit na to, abych zablokoval všechny jeho rány, reguloval svou sílu a ještě jsem se snažil soustředit na ovládání magie. Nebylo to vůbec snadné. Byl jsem sice zvyklý občas využívat magii vody v boji, ale v menším měřítku a většinou to byla poslední záchrana, když jsem byl zahnán do úzkých.
    "Co se stalo, bratře? Takhle tě neznám," zavrčím na něj a odkopnu ho od sebe, abych mezi námi vytvořil alespoň nějakou vzdálenost. Ihned zvednu větší množství vody do vzduchu, ale jakmile na mě znovu zaútočí, voda ustane v pohybu a kapky začnou zase spadat do vody. Zavrčím a zablokuji další ránu. No tak, Fen'line! Bojovat umíš, nech to víc na instinktech a soustřeď se na magii. Po dalším soustředění se mi podaří vyzvednout proud vody a poslat ho na Alexe, nebylo v něm ale ani zdaleka tolik síly a tak jediné čeho jsem dosáhl bylo, že jsem ho celého namočil. Nepřestával jsem však bojovat, tohle byl dobrý trénink a už jsem na něj útočil i já. Nehodlal jsem se jen bránit. Stále jsem se však pokoušel ovládat magii.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 17:14

    "Možná tě to překvapí, ale lidé se mění," zavrčím nazpátek když se mě zeptá co se stalůo a poté pronese, že mě takového nezná. Sledoval jsem jej. Jak jsem si myslel... Zvednout vodu pod tlakem je něco zcela jiného, než když se soustředí čistě na ni a nemusí se zabývat ničím jiným. Odkopl mě od sebe ale ani to mu moc nepomohlo, když jsem se k němu okamžitě přiřítil, znovu ztratil koncentraci. Nějakou dobu jsem to opakoval, dokud se mu nepodařilo mě alespoň namočit. Byl to pořád alespoň nějaký úspěch než nic. Bojovat u měl, o tom nebylo pochyb, ale příliš se na to spoléhal. Zhluboka se nadechnu a nechám svým tělem několikrát projet elektřinu i skrze meč, kterým jsem se po něm oháněl. Zároveň jsem zvedn značnou část vody z jezera a zatímco jsem ho zahrnoval útoky, držel jsem nám ji nad hlavami. "Začneme tíhmle..." odpovím a nechám vodu nad hlavou rozdělit do stovky malých kuliček, které vypadaly jako pohyblivé bubliny. Některé z nich zelektrizuji a znovu se oženu mečem po svém bratrovi. "Odhazuj je, každé kou kterou postřehneš," dodám a namířím přímo na jeho nohu, když v tom na němjpošlu jednu z mnoha kuliček nad našimi hlavami. Zároveň jsem je udržoval ve vzduchu a pouhou myšlenkou směroval místo jejich cíle. "Ovládej magii myšlenkou, ne pohledem, musíš ji cítit... ne vidět," vydechnu a když kulička mířila na jeho hlavu, nechám změnit směr za jeho záda. Může ji buď odrazit nebo nechat zmizet, pokud bude chytrý, využije ji a pošle proti mě. Ne že by mi tedy elementy ublížili, ale jeho budoucímu protivníkovi ubližovat budou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 17:26

    Zacuká mi v oku, když uvidím s jakou lehkostí ovládal element vody, který ještě před dvěma týdny neměl na mnohem lepší úrovni než já a to jsem na to měl tisíc let. Ale hádám, že jakmile jednou pochopím, jak ovládat magii jako celek bude to mnohem jednodušší. Pozorně jsem poslouchal jeho rady, měl jsem je odhodit, ale... Pro něj to bylo jednoduché. Měl jsem magii cítit, ne vidět, což se snadno řeklo, ale hůř udělalo. Když kulička zamíří na moji hlavu, připravím se jí uhnout, ale jakmile změní směr, vyvede mě to z rovnováhy. Taktak se stačím vyhnout dalšímu Alexovému útoků, než se mi kulička rozplácne o záda a ucítím jemné mravenčení od elektřiny. Nijak jsem to však nekomentoval, pokračoval jsem dál. Snažil jsem se udělat to, co mi řekl. Odhazovat je, vyhýbat se. Cítit magii. Občas se mi dařilo, občas ne. Ale stále víc jsem chápal, co myslel tím, že mám magii cítit a soustředit se na víc věcí zároveň bylo také snazší. Po pár hodinách tréninku bez přestávky, kdy Alex musel ještě několikrát obnovit zásobu kuliček ve vzduchu se mi dokonce povede ovládat kuličky, které nám visely nad hlavou a posílat je proti němu, či jinak využívat magii. S každou chvíli mi to přišlo snazší a snazší, ale také jsem začínal pociťovat únavu. Ne fyzickou, na to jsem byl zvyklý, ale na používání magie v takové míře ne.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 11/2/2018, 17:48

    "Zlepšuješ se" vydechnu zrovna ve chvíli, kdy nám dojdou poslední kuličky nad hlavami. Ještě ho zahrnu pár útoky, než odskočím stranou a zabodnu meč do země. Vypadalo to, že mě konečně začal chápat a byl jsem na jeho pokrok pyšný. "Pokroči jsi nějak s používáním run?" zeptám se ho po chvilce a o meč se pohodlně opřu. "Něco mi předveď," vypadne ze mě a pozorně se zadívám na bratra, než odkloním pohled na jezero, na jehož hladinu se zadívám. Stmívalo se a slunce zapadalo za obzor, zanedlouho bude tma a tak se na chvíli zahledím na oblohu. Hlavou se mi míhalo mnoho myšlenek, ale nedokázal jsem se ani na jednu z nich soustředit, spíše jsem je odháněl i přesto, že bych si je možná měl srovnat a dát jim své místo. Párkrát zamrkám když mě přepadne divný pocit zlosti, ale rychle se z toho otřepu. Nebyl jsem na tyhle pocity vůbec zvyklý a nejhorší bylo že polovina z nich ani neměla důvod. Připadal jsem si občas zbytečně agresivní a útočný, sám jsem tomu nerozuměl. Nakonec se ale opět obrátím na bratra a prohlédnu si ho.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 11/2/2018, 18:11

    Pochválí mě, že se zlepšuji a za chvíli ode mě odskočí a zabodne meč do země. Přikývnu a opřu se rukama o kolena, abych si chvilku odpočinul, když se mě zeptá, jestli jsem pokročil s používáním run. Povzdechnu si a když mi řekne, abych něco předvedl, zamyslím se nad tím, co.
    "Snažil jsem si urovnat v hlavě, co znamenají jednotlivé runy. Je zvláštní, když ti vědomosti o démonickém písmě jen tak skočí do hlavy," odpovím mu a poté napíšu do vzduchu runu pro štít, který se kolem mě po chvilce vytvoří.
    "Udržet jednu runu aktivní není problém, se dvěma to už je horší... Hádám, že ty jich zvládáš více," povzdechnu si, než nechám štít zmizet a zadívám se na něj. Vypadalo to, jako by ho něco trápilo a i ten jeho vztek před tím, než jsme začali... To se na Alexe nepodobalo. Zadívám se na něj, než prudce vyrazím ku předu a opět na něj zaútočím. Věděl jsem, že moji ránu zablokuje.
    "Vypadá to, že nejsi ve své kůži. Co tě trápí, bratře?" zeptám se ho, nepřestávám na něj však útočit. Něco ho trápilo, byl frustrovaný a potřeboval prostě vybít svou energii. Které měl můj hyperaktivní bratr až moc.

    Sponsored content


    Fen'lin & Alex - Stránka 2 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 19/4/2024, 19:35