Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Kwan + Takumi 18+

    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 19:17

    Kwan + Takumi
    Počasí: Temná noc, zatažené, fouká nepříjemný studený vítr
    Místo: Park / vlivem hry se může měnit
    Pořadí: Takumi/Kwan


    Naposledy upravil Takumi Asako dne 11/12/2017, 22:11, celkově upraveno 1 krát
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 19:19

    "No tak... Kdepak jste feťáci... Nechcete snad další dávky?" Mumlal jsem si sám pro sebe a kopl do kamene na zemi. Jenže šutr byl moc tvrdej a já vyjekl bolestí a chytil se za palec u nohy. "Jau! Doprdele! Sakra! Já se na to..." Zamračil jsem se a rozhlédl se kolem. Zamračeně jsem došel k jednomu stromu, opřel se o něj, sáhl do kapsy a začal počítat sáčky uvnitř. "To jsem toho moc neprodal..." Zabrblal jsem.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 19:25

    Ve svém černém plášti jsem šel k parku. Přede mnou byla na zemi jakási upírka, která vysávala tělo... nebohého dítěte! Zavrčel jsem, ztmavly mi oči, kdy jsem se rozběhl proti ní. Rozječela se, zasyčela, ale pak jsem jí prorazil ruku do hrudi a vytáhl to, co jsem chtěl. Duši... Podíval jsem se kolem sebe, nikde nikdo, spokojeně jsem snědl duši a tělo zapálil. Podíval jsem se na chudáka na zemi, kdy jsem si povzdechl a sykl, ale rozešel se dál. Nikdo mě neviděl, byl slyšet jen řev... takže pokud přijedou benga, nemohu za to! Šel jsem až do parku, kdy jsem se procházel po cestě a najednou nade mnou proletěl krkavec, který zakřičel a proletěl těsně kolem osoby, která byla nedaleko mně opřená o strom. ,,Parchante," zabrblal jsem směrem ke krkavci, ale ušklíbl se, kdy jsem nevšímaje si osoby šel dál.
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 19:34

    Mh... Sakra! Já už chci kšeft! Tohle mě neba! Prostě ne! Spatřil jsem najednou osobu, co prošla kolem... NEviděl mě? Feťák? Zazubil jsem se a šel rychle za ním, kdy jsem ho předběhl a stoupl si před něj. "Hej!" Mrkl jsem a vytáhl z kapsy balíček heroinu. "Přišel sis pro dobrůtku?" Zamrkal jsem a zamával mu balíčkem před xichtem. Vypadal dost mladě! Ha!
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 19:37

    Když mě ta osoba předběhla, temně jsem zavrčel a zastavil se, kdy jsem zvedl hlavu a podíval se na něj. Naklonil jsem lehce hlavu na stranu a pozvedl obočí. ,,Vypadám snad jako ty? Raději rychle zmizni, nebo si tě dám jako svačinku..." zašklebil jsem se a strčil prstem do jeho hrudi. Cítil jsem jeho srdce a měl na dosah jeho duši, kdy jsem se zašklebil a olízl se.
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 19:39

    "Ale, ale, ale!" Zachechtal jsem se a podíval se mu také do očí a začal jsem s hypnózou. "Máš moc chuŤ na drogy... Moc by sis dal drogy..." Usmál jsem se a nepřerušoval oční kontakt. Tohle se povede! Udělám z něj feťáka co by dup!
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 19:44

    Co to doprdele je?! No ták, starouši, přeci se nenecháš tím kotětem zastrašit! ,,Ne!" zavrčel jsem a začal se mu vzpírat, přesto jsem se nemohl ani pohnout! Ozvalo se zaskřehotání a v další chvíli mladíkovi do tváře vletěl krkavec, tedy, flákl ho křídlem a já se konečně nadechl, protože jsem ztratil oční kontakt, kdy jsem mávl rukou a ze země vyrazily dva šlahouny, které kluka uvěznily. Promnul jsem si oči a sykl. Pozorně jsem se podíval na kluka, který měl svázané tělo kolem rukou. ,,Takhle ti to sluší víc," zasyčel jsem a odplivl si.
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 19:54

    Co? To snad ne! "Sakra!" Zaječel jsem a cukl sebou. Křídla! Rychle křídla! Jakmile má křídla byla pevně připravená na mých zádech, vzletěl jsem tak vysoko, že jsem kytky přetrhl. "Ha! A teď si tě vychutnám, chlapče!" Zasmál jsem se a kopl ho zezadu do hlavy tak, aby spadl na zem. "Nunčaky!" Vyjekl jsem a vyvoval si svoje milované temné Nunčaky. Rychle jsem mu jejich řetěz obmotal kolem krku. Kde je ten debilní pták? "Myslíš si, že když tu máš svýho ptáčka, že tě nezabiju?" Zachechtal jsem se a prokousl mu ušní boltec.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 20:11

    Zachytil jsem jednou rukou řetěz a tou druhou se ho snažil chytit. Zavrčel jsem a kopl ho dost silně tam, kde to moc mužů rádo nemá! ,,Ty parchante jeden.... nasráváš toho nepravého!" zavrčel jsem a ze země vyrazily další výhonky rostlin, které po něm začaly útočit. Dokonce i jedna mu střelila do oka! A pak přiletěl krkavec, který ho klovnul do hlavy a zase odletěl. ,,Pusť mě ty parchante, nebo uvidíš..." zavrčel jsem, škubl sebou, zase vykopl a začaly mi nabíhat žíly... byly černé... na rukou místo nehtů začaly růst drápy.
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 20:14

    "Nechám tě... Za malou službičku s tvou prdelkou... Nebo s.. Au!" Vyjekl jsem nespokojeně a překřížil nohy přes svůj rozkrok. "Neštvi mě! Vážně ne!" Zavrčel jsem mu do ucha a znovu ho kousl. "Sundej si kalhoty!" Zamračil jsem se, pustil ho na zem a vzlétl vysoko nad něj.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 20:18

    Přeměnil jsem se do démonické podoby. Podíval jsem se na drápy na ruce a pak na oblohu na tu létající potvoru. Mé oči byly modro zelené. ,,Dlouho jsem ji nepoužil a nemyslel jsem si, že to bude kvůli takovému skrčkovi, jakým jsi ty! Nejsem tady ten, kdo bude sundavat kalhoty, ty je dej dolů!" vyprskl jsem, ale vzletěl do vzduchu a máchl rukama, kdy větve stromů začaly obklopovat jeho tělo, šly po něm a kolem mě vytvořily bariéru. ,,Uvidíme... kdo z koho... chlapečku..." zasyčel jsem a otřel si krvácející ucho. Posednu ho... já ho vážně posednu a bude to moje loutka! Zavrčel jsem, ale klesl a schoval se za jeden strom, kdy jsem si připravil drápy a splynul s temnotou, kdy jsem nechal stromy, aby mu ztížily vidění.
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 20:24

    Doprdele! Z toho se v pohodě nedostanu, leda... "Mh, tak jo..." Pokrčil jsem rameny a začal si sundavat kalhoty, kdy jsem si přejel rukou po svém krasavci v boxerkách.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 20:26

    Pozvedl jsem obočí. On to jde vážně udělat? Zašklebil jsem se a zachechtal se. ,,Nikdy jsem neviděl temného anděla, aby si honil cosi ve vzduchu, není to ani vidět!" zvolal jsem a vyprskl smíchy, kdy jsem opustil svoji skrýš a dostal se do jeho úrovně, kdy jsem lehce poletoval velkými havraními křídly a byl připravený k útoku, kdyby to byla jen léčka.
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 20:30

    "Tak si zvykej..." Zachechtal jsem se, přistál na zemi a víc zmáčkl svoje varlata. "Jooo..." Zaúpěl jsem a zaklonil hlavu. To tam bude jen lítat jako motýl a čumět? "To bude jako jen lítat jako otravný hmyz a čumět?" Zabrblal jsem se a přejel po své.. teď už erekci rukou.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 20:35

    Zašklebil jsem se, ale dostal se níž, kdy jsem se přeměnil zpět, až jsem sykl, ale promnul jsem si zápěstí a protáhl se, až ve mně zakřupaly kosti. ,,Mhm... nevěřím ti..." ušklíbl jsem se. ,,Ale děláš to pěkně," zašklebil jsem se a olízl si rty, kdy jsem kývl. ,,Snad nechceš pomoct..." dodal jsem a jedním šlahounem rostliny ho pošimral na špičce..
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 12/11/2017, 20:37

    "ÁÁÁhhh.." Zaúpěl jsem a zaklonil hlavu. "Chci, ale ne blbou kytkou!" Vyplázl jsem na něj jazyk. Dement toto! Ale já prostě... Už fakt to chci! Moc! Moc! "Tak co sakra?" Podíval jsem se na něj nadrženě.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 12/11/2017, 20:40

    Zachechtal jsem se. ,,Víš, že je vtipné tě sledovat? Neštve tě, že nás tu kdokoliv může spatřit?" ušklíbl jsem se, ale čapl jsem ho do náruče a vzal ho na louku rychle pod strom, kdy jsem se sklonil a drsně mu promnul erekci, kdy jsem měl značně velkou bouli v rozkroku už taky. ,,Chtěl by ses spojit?" ušklíbl jsem se a podíval se na něj krátce, ale pak mimo jeho oči. Nehodlám zase se s ním prát!
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 11/12/2017, 22:13

    Překvapeně jsem zamrkal, když mě přenesl kamsi na louku. Mh, super... A jak se odtud dostanu zpět?! Wait... Co to řekl?! Spojit?! "A co z toho jako budu mít? Co když máš HIV! Nebo něco podobnýho! To bych fakt nechtěl!" Prohlédl jsem si ho a přejel si rukou po erekci, která mě dost bolela. "Jsi parchant! Víš, jak to bolí? Je nateklá! Kvůli tobě..." Zamračil jsem se ublíženě a podíval se do jeho očí.
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 11/12/2017, 22:16

    ,,Co z toho budeš mít?" zašklebil jsem se a olízl se. ,,Orgasmus..." pronesl jsem tajemně a v očích mi to temně zajiskřilo, kdy se mi změnily do démoních. Byly modré místo bílé a zelené místo hnědé. Modrozelené! Miluju tu barvu. ,,A něco bílého teplého v sobě!" vyplázl jsem jazyk a pak se uraženě na něj podíval. ,,Pf... no dovol, já jsem čistej... to o tobě říct zase nemohu! Prodáváš si tu drogy," odfrkl jsem si a odvrátil od něj pohled. ,,Takové já si dávám k snídani... jejich duše jsou velice chutné," zašklebil jsem se a podíval se mu na erekci. ,,A co já s tím? Nechci od tebe něco chytit..." napodobil jsem jeho hlas a zašklebil se. Nebudu se mu dívat do očí, je to parchant, ještě by mě ovlivnil, nebo co to kurva bylo za schopnost!
    Takumi Asako
    Takumi Asako


    Posts : 24
    Join date : 25. 06. 17
    Age : 23

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Takumi Asako 11/12/2017, 22:25

    Jááááá, že bych měl HIV?! Jáááááááá?! "Ts!" Já jsem taky čistej! Drogy prodávám, abych se uživil! A... mou duši vzít nemůžeš! Nemám jí, asi!" Vyplázl jsem jazyk. Jo, od doby, co mám černá křídla už duši asi nemám... Ach Chinmine... Bráško... Eh... Teď nemysli na bratra, blbče! Erekce potřebuje utišit! "Hele... Tak už nežvaň a dej se do práce, ty opičí chameleone!" Zasmál jsem se a rozcuchal ho. Byl hezu, když se nechoval jako idiot...
    Kwan Kim
    Kwan Kim


    Posts : 29
    Join date : 21. 07. 17

    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Kwan Kim 11/12/2017, 22:40

    ,,To bych chtěl vidět," uchechtl jsem se a zabodl prst do jeho hrudi. ,,Tady je... šedá... temná... plná temnoty... narozdíl od bílejch duší čistých andělů... jednoho takového jsem málem vysál taky... ale uletěl mi... a je to dlouho, co jsem ho potkal," ušklíbl jsem se. Taky jsem za to dostal seřváno. ,,Opičí chameleone? Jako vážně?" zamračil jsem se a poplácal ho po tváři. ,,Řekl sis o to... lítavá vílo," zašklebil jsem se a vklouzl do něj jedním prstem, abych si ho prozkoušel. ,,Do pusy tě fakt brát nehodlám, na to jsem až moc důstojný," odfrkl jsem si a kousl ho do nosu, kdy jsem pak přesunul své rty ke krku a tam si ho pořádně... označil. ,,Oh... to se mi líbí," zakřenil jsem se nad modrým až skoro fialovým cucflekem a udělal mu další. Prokousl jsem mu i lehce ouško, aby mu nebylo líto, že já ho mám prokouslé taky. Teď ho bude mít prokouslé i on! Zašklebil jsem se a podíval se do jeho očí, kdy jsem se olízl.


    Sponsored content


    Kwan + Takumi 18+ Empty Re: Kwan + Takumi 18+

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 26/4/2024, 19:38