Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Darren & Rawen 18+

    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 3 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 14/1/2018, 10:21

    *Je v určitých veciach veľmi zásadova a preto aj napriek túžbe, ktorú jej vyslal do hlavy, si ešte pred jeho prirazom prstov prekryje ústa rukami, čiže aj napriek jeho pokusom sa jeho bozkom vyhne. Nechce sa s ním bozkávať a zo všetkej tej scenérie jej začína byť akurát tak zle. Celé jej telo sa prehne v momente, kedy do nej vrazi prsty. Je to síce na jednu stranu príjemné, ale na druhú stranu to vyvolá nechceny efekt dávenia. Rawen sa v momente otočí na stranu a na zem vypustí obsah svojho žalúdka* "Ja som vedela, že tie morské plody nemám žrať." *Pomyslí si a spomenie si na pochúťku, ktorú priniesol do práce jej kolega. Samozrejme, že jej to nechutilo ale keďže je zvedava, tak to musela ochutnať. Momentálne sa jej to dokonca aj celkom hodí. Po vyvrateni jedla sa jej začne točiť hlava a tvár jej zbledne, že je skoro identická so stenou* Môžem... Môžem už ísť, prosím, domov? *Vypustí zo seba a schúli sa do klbka. Tvár si prekryje rukami a nohy pritiahne k telu. Jej žalúdok si totiž začína pýtať opätovne vypustenie svojho obsahu, takže ak sa o niečo pokúsi, ďalšia sprcha zvratkov môže dopadnúť aj na neho*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 3 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 16/1/2018, 18:41

    Odtáhl jsem se od ní v momentě, kdy se mi vyzvracela na podlahu hned vedle postele. Povzdechl jsem si a zavrčel naštvaně. "Fakt romantický..." Zamručel jsem a natáhl se pro kapesníky. Jeden jsem jí dal a pak se zvedl z postele a nechal jí tam. "Ne, jen tak neodejdeš. Ještě jsi nepodepsala svojí smlouvu." Namítl jsem na její otázku. Taky se mu zrovna nechtělo ji pouštět, když jsem si ji ani neužil. No to rozhodně ne. Ve vteřině jsem byl zase u ní. Postavil jsem jí na všechny čtvyři hlavou na sranu postele, kde už zvracela, abych neměl pozvracený celý pokoj. Otřel jsem se jí penisem o zadek, ten její pěkně tvarovaný, pevný zadeček. Plácl jsem jí po něm nejdřív přes jednu půlku a pak i přes druhou. Alespoň tam se jí nahrnula barva. Usmál jsem se, takhle nebylo těžké si odmyslet to zvracení. Zatlačil jsem jí jednou rukou mezi lopatky a donutil ji, aby se prohla zády až tak, že měla prsa na kraji postele a hlava ji přečuhovala. No ona se na ty zvratky asi dívat bude, ale to je mi jedno samozřejmě. "Mohla jsi to mít příjemnější, tohle je tvůj problém." Alespoň že ona byla dost mokrá, protože jinak bych ho do ní vrazil na sucho a pochyboval jsem, že to by jí bylo příjemné. Takhle to rozhodně bylo příjemné mě. Takže jsem ho do ní prostě vrazil a přidržoval jsem si jí u toho za boky, aby mi nikam neutekla. Nohy jsem jí nechal, ať si je jak chce, kdyby je stáhla k sobě, jen by byla těsnější a mě by se to o to víc líbilo. Na druhou stranu úplně jsem jí nenechal aby měla stáhlé nohy k sobě. To bych pak nemohl přirážet tak rychle. A když už jsme u toho přirážení, po pár vteřinách jsem s ním opravdu začal. Už žádné jemnosti, žádné z pomalého do rychlého. Šel jsem rovnou tvrdě a rychle. A bylo to něco úžasného, alespoň pro mě.
    Rawen Alistair
    Rawen Alistair


    Posts : 61
    Join date : 25. 12. 17
    Age : 29

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 3 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Rawen Alistair 17/1/2018, 01:36

    *Keď jej poda kapesniček, aby sa utrela, Rawen v tom vidí možnosť úniku. Respektíve toho, že by ju možno mohol pustiť. To však príde na radu zmluva. Fakt jej je momentálne jedno, či bude musieť robiť hostiteľku alebo čašníčku, hlavne aby bola čím skôr preč. Prekvapí ju však náhly zvrat udalosti, kedy je hodena na posteľ a vydaná napospas tomuto maniakovi. Nie je to ani trochu príjemné. Celé to odštartuje placnutie cez zadok. Nie je práve milovníčka sadomaso sexu. Je síce mokra ale stále nie dosť uvoľnená a hlavne roztiahnuta. Jeho vniknutie ju preto dosť zaboli, až sa jej z úst vydrie výkrik. Rukami pevne zovrie perinu a dokonca do nej aj zahryzie. Svojím spôsobom to po čase začne byť príjemné ale ten otrasny pocit, ktorý má momentálne na duši, všetku rozkoš v momente zaženie niekam do úzadia. Po tvári sa jej znovu spustia slzy a v duchu ráta, koľko to ešte tak môže trvať. Nechce aby to trvalo dlho. Netúži totiž po tom, aby sa spravila znova. Túto chvíľu si nechce pamätať ako niečo, čo sa jej páčilo. Lenže jej telo ju miestami zrádza a dráždenie jej citlivých miest tomu tiež práve nepomáha*
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren & Rawen 18+ - Stránka 3 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Darren. 17/1/2018, 19:48

    Jen jsem se vítězně usmál a přirážel jsem hned v takovém tempu, aby se to líbilo hlavně mě. Jí se to stejně bude líbit, tak jako tak. Tedy jejímu tělu. Spokojeně jsem tedy pokračoval a brzy jsem jí začal znovu dráždit klitoris, aby se tentokrát udělala stejně se mnou. To byl totiž pocit ještě lepší. Když se stěny její jeskyňky lásky stáhly a já tak mohl dosáhnout ještě silnějšího a delšího orgasmu. Bylo to hned jiné, než obyčejný orgasmus. A že se sexem mám opravdu bohaté zkušenosti. Ale já byl už na pokraji. Jenže já se uměl ovládat a donutil jsem se počkat, než se udělá ona. Ale to už jsem se neudržel. Jakmile se udělala ona, udělal jsem se i já. A bylo mi jedno, jestli bere prášky nebo ne. Udělal jsem se do ní a slastně vydechl při doznívajícím orgasmu.

    Sponsored content


    Darren & Rawen 18+ - Stránka 3 Empty Re: Darren & Rawen 18+

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 26/4/2024, 15:11