Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

  Zareth // Crystal

  Zareth
  Zareth


  Posts : 873
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Zareth 7/3/2023, 20:08

  Hledání v jejím domě pro mě nebylo úplně snadné, konec konců celý barák, se jen hemžil věcmi z černého trhu, proto Crystal zůstala na vlkodlačici sama poměrně hodnou chvíli. Konečně se mi podařilo odemknout zámek od jednoho z trezorů a mohl jsem si odnést to, kvůli čemu tu doopravdy jsem. Cestou z domu jsem se ještě zastavil ve skříni, kde našel už připravené nové oblečení, jako ostatně pokaždé, když jsem tu na...obchodním jednání. Lilly je jednoduše příšerná ničitelka oděvů. Uschoval svitek a vyrazil znovu ke dveřím domu. Tam jsem se jen pobaveně ušklíbl nad tím, jak neodbytně vlkodlačice leze po hodně nesvé a Crystal. Ještě si u zrcadla řádně upravil vlasy i černou košili se stříbrnými ornamenty, načež zamířil bez dalšího otálení k těm dvěma. "Pro dnešek už musíme jít, zase se někdy objevím...možná i s ní." Lilliah se jako mávnutím kouzelného proutku octla okolo mého krku a se slovy. "Ráda bych si vás tu dneska nechala oba." Se začala vlnit a ještě před tím, než jsem ji stačil odbýt mě umlčela dlouhým polibkem při kterém, těžko říct...asi se mi snažila utrhout hlavu. Je to trochu nezbeda. Ne, že bych o ni snad neměl zájem, ale představa toho, jak zjistí, že jsem ji okradl, mě zase velice rychle vystřízlivěla. "Eghm...ta holka je moje...ale když mě bude štvát půjčím ti ji na hraní." Vysvětlit jsem spěšně, snažíc se dostat z Lilliina dosahu, přičemž si utahoval pásek, kterého mě ani nevím jak, stihla zase obratně zbavit. Nebo já? Těžko říct. Nečekal jsem už ani vteřinu, protože už odtud vážně potřeboval vypadnout, znovu popadl Crystal za ruku a táhl ji pryč z domu za doprovodu nenasytných očí toho šílence. "Kde je Zyra? Roztrhnu ji vejpůl, měla tě hlídat." Zavrčel jsem na Crystal a pokoušel se upravit si znovu rozcuchané vlasy.
  Sombra
  Sombra


  Posts : 683
  Join date : 05. 01. 18

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Sombra 7/3/2023, 21:06

  Crystal:
  Snažila jsem se dostat z jejího dosahu ale to nebylo možné. Jako kdyby byla ta paní úplně všude. Hravě mi zamezovala veškerému úniku o který jsem se pokusila. Mé tváře hořeli studem a nervozitou.
  Nemám tušení jak dlouho jsem se s ní prala aby mě nechala být ale po tomhle seznámení mi přijde že ví o každé jizvě co se na povrchu mé kůže nachází.
  Až když konečně zazněli kroky a Zareth, můj zachránce, se konečně vrátil. Tím naštěstí přitáhl pozornost té paní a ta se okamžitě nalepila zpátky na něj. Konečně jsem mohla zase dýchat. Horečně jsem si začala rovnat oblečení na své místo a jen po Zarethovi střílela zamračené pohledy když navrhoval, že mě sebou vezme i příště. Najednou se na Zaretha vrhla jako by mu chtěla ukousnout obličej. Trhla jsem sebou a pohotově vzala nějakou vázu za sebou na sebeobranu ale naštěstí to nebylo třeba.
  Nakonec se Zareth z jejího dosahu dostal i bez rozbité vázy. A než jsem stačila mou provizorní zbraň upravit zpátky na původním místě tak už mě Zareth tahal zase ven. Nebudu lhát dost se mi ulevilo když jsem ucítila vítr ve svém obličeji.
  'Svobodaaaaa!!!!'
  Než jsem se však stačila dostatečně uvolnit tak Zareth začal zase naštvaně brblat.
  „Tam za dveřmi." ukázala jsem za sebe. Byla jsem stále ještě rozhozená z nedávného zážitku.
  Zareth
  Zareth


  Posts : 873
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Zareth 8/3/2023, 00:12

  "Za dveřmi? Jak za-poslala tě sem ona?" Zeptal jsem se spěchajíce městem zpět ke svému domu. Ten plesnivej přízrak nemá ani představu, jak s ním zatočím. "Hrrr jedna horší, než druhá. Varuju tě, jestli nepřečteš ten svitek, zatočím s tebou. Takhle mě rušit při...pracovním jednání. Jak ke kruci vůbec mohlo napadnout lézt dovnitř? Jsi tak naivní, že si snad myslíš, že bys ji porazila...pfff vážně neskutečný." Nadával jsem cestou, konečně se před námi objevil i můj dům, před kterým spokojeně odpočívala Zyra. "TY! HRRRR!!!" Na mé ruce se objevily kovové drápy, kterými jsem Zyře uštědřil pořádný drápanec. S tichým kničením zmizela v domě a i mě se stejné zranění objevilo na obličeji. "Zapluj dovnitř a modli se, ať to dokážeš přečíst, nebo ty i Zyra špatně skončíte."
  Sombra
  Sombra


  Posts : 683
  Join date : 05. 01. 18

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Sombra 8/3/2023, 20:46

  Crystal:
  Vlála jsem za Zarethem jako papírový drak. Městem jsme v podstatě prolétli.
  „Proč tak spěcháme?" začala jsem pomalu přicházet zase k sobě.
  „Nepotřebovala jsem nikoho porážet, ale kdyby ti vážně něco hrozilo stačilo by kdybych na chvíli odvedla pozornost." hrdě jsem se vypnula jako kdybych zachránila polovinu města před zkázou.
  'Proč má Zareth tak strašně dlouhé nohy?! A proč proti němu musím být tak malá...s takovouhle mi ty nohy brzo upadnou!' přemýtala jsem mezitím co jsem vrávoravě klopýtala za ním. Ještě, že mě Zareth držel jinak bych ne jednou skončila na zemi.
  V duchu jsem se začala radovat když jsem z dálky uviděla Zarethův dům. Chvíli mi přišlo jako kdybych měla vidiny, přišlo mi, že se přede dveřmi vznáší nějaký dým....hoří nám snad dům? Vyjeveně jsem se dívala na tmavou šmouhu, která však když jsme se přiřítili blíž nabrala tvar psa...Zyry. Zrádkyně jedna si tam pelešila mezitím co mě poslala přímo do průšvihu.
  Než jsem se však stačila opravdu naštvat tak na ní Zareth naběhl a drápy jí seknul přes čumák. Vyděšeně jsem sebou cukla a sledovala jak se mu tržné rány objevili na obličeji. Chtěl jsem něco říct, ale Zareth mě sjel tak mrazivým pohledem, že jsem raději rychle secvakla zuby zase k sobě a pro jednou se poslušně protáhla zpátky do domu bez jakýchkoliv námitek.
  Zamířila jsem zpátky do obývacího pokoje kde se pomalu rozpouštěla moje ledová socha Zaretha, dneska bylo opravdu horko. Zajímalo by mě jestli bych dokázala vytvořit led který by se nerozpouštěl...rozhodně by to ušetřilo spousty práce.
  Zareth
  Zareth


  Posts : 873
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Zareth 14/3/2023, 15:37

  Obě příšerný ženský se jednou kupodivu držely dost stranou, což bylo zatraceně moudré rozhodnutí. Nechal jsem Crystal bezeslova v místnosti a sám se vydal prozkoumat svitek. Tak nějak jsem doufal, že jej dokáži rozluštit sám, jak už jsem si ale ověřil, je zabezpečený proti bytostem vládnoucím temnou magii. Jen těžko říct, kvůli čemu? Na rozdíl od ostatních mrzkých tvorů a bezvýznamných pytlů střev, já si alespoň zasloužím být nejmocnější bytostí planety. Nechci přeci tolik. Ještě před tím, než jsem se vydal zpět za tím neopeřeným kuřetem, nalil jsem si trochu červeného vína, bych se alespoň nějak připravil na její neutuchající otravování. V jedné ruce jsem měl, víno, ve druhé svitek i kus papíru na který přesně přepsal symboly, kterými se pyšnil mrtví anděl, jenž skončil v popelnici. Paměť mám perfektní, jinak mi to však nepomůže s rozluštěním téhle pitomosti. "Tohle...Podívej se na to a modli se, ať to dokážeš přečíst." Oznámil jsem ji, snad ji trochu překvapil, když byla myšlenkami zase v jiném světě. "Nevyslovuj ta slova. Chci jen vědět, jestli to dokážeš přečíst. Musím všechno připravit, než se změním."
  Sombra
  Sombra


  Posts : 683
  Join date : 05. 01. 18

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Sombra 14/3/2023, 16:25

  Crystal:
  Možná kdybych změnila strukturu samotného ledu dokázala bych vytvořit takový který se neroztéká!! Už existuje suchý led ten se přeci neroztéká! Záleželo by tedy na rozsahu mých schopností manipulace na molekulární bázi, jinak řečeno bych potom dokázala tvořit různé druhy ledu které....
  Můj tok myšlenek přerušil příchod Zaretha. Než jsem se stihla zcela probudit ze svých myšlenek už jsem měla v obličeji nějaký kus papíru. Rychle jsem po něm hmátla a zmateně se podívala na rozsypané symboly po papíře. Chvíli jsem ony symboly zkoumala, párkrát jsem papír pootáčela na různé strany jako bych hledala východ na mapě a nakonec se podívala zpátky na Zaretha.
  „Eeeeemmmm a na co se to přesně dívám? Vypadá to jako malé obrázky. Jak to mám přečíst?" zmateně jsem se na něj podívala „Hieroglyfy číst neumím. Počkej na co se chceš měnit, je to nějaké staré kouzlo??? Co když to změní i mě? Já se chci měnit..."
  Zareth
  Zareth


  Posts : 873
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Zareth 14/3/2023, 16:40

  Její zmatení bylo tentokrát na místě. Ostatně kdyby to bylo tak jednoduché, udělám to sám. "Vysvětlím, sedni." Oznámil jsem, už trochu lépe naladěný a ukázal na zdobenou židli. "Tahle legrace je chráněna kouzlem, můžeš ji přečíst jen ty...nebo alespoň z nás dvou." Mezitím, co jsem vysvětloval, průběh, vzal jsem do ruky další čistý papír, řízl se do prstu a nechal krev rozběhnout se ve vlně po papíru. Nechala za sebou perfektně jasnou abecedu tohohle podivného jazyka. "Naštěstí pro tebe, já ten jazyk znám a naštěstí pro mě, ty to dokážeš přečíst. Tohle by ti mělo pomoct. Shoduje se to s tím co vidíš?" Zeptal jsem se a se zájmem sledoval, jestli v jejím obličeji odhalím, co si o tom myslí nebo se mi bude snažit například lhát. Mezi tím jsem na stůl připravil i kalich, do kalichu nalil svou krev a nakapal do ní tři andělské slzy. Na ruce se mi objevila černá dračí šupina, s chladným výrazem jsem si ji vyřízl a očistil od nežádoucí tkáně. Pak už ji jen stačilo temnou magii rozdrobit na jemný prášek a přidat do kalichu. "Tak co? Vyznáš se v tom?"
  Sombra
  Sombra


  Posts : 683
  Join date : 05. 01. 18

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Sombra 14/3/2023, 17:03

  Crystal:
  Když mi ukázal židli nadšeně jsem si odhopskala sednout. Nějaká nová hra? Já ráda hry!!
  Rychle jsem přikývla když mi vysvětloval mojí část úkolu.
  „Tak jo! To zní jednoduše!" nadšeně jsem se pošoupla blíž k papíru, který přede mě položil a následně nějakou magií vyčaroval hromadu znaků. Tyhle ale byli oproti těm na tom mém papíru za sebou.
  „Jak poznám odkud se to čte?" zaujatě jsem znovu začala papír otáčet dokud se znaky nezačali více podobat těm na papíru s abecedou.
  „Co to děláš?" zaraženě jsem se ohlédla za pohybem zrovna ve chvíli kdy si Zareth co si vyřezával z ruky. Vyděšeně jsem sledovala jak nehnul jediným svalem v obličeji když si doslova řezal do ruky. „Nebolí to?" smutně jsem sledovala jeho ruce.
  „Ehm no...jo...asi ano...ale...ty symboly jsou zvláštně vysypané na tom papíře, nevím kde začít... Navíc jsou ani za sebou ani pod sebou. Některé jsou i na stranu.." natočila jsem hlavu směrem kterým se symbol začal více přibližovat k symbolu na druhém papíře...možné to není stejný symbol tenhle má nad sebou krátkou čárku kterou ten druhý nemá.
  „...tohle asi chvíli potrvá." podotkla jsem vzhledem k nepřehlednosti těch všech obrázků.
  Zareth
  Zareth


  Posts : 873
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Zareth 26/3/2023, 15:15

  Na jednu stranu jsem necítil vyloženě potřebu, udělat z předložku před dveře díky tomu, jak aktivně se zajímala o to, co jí říkám. Na stranu druhou mi její otázky přišly naprosto banální a zbytečné. Ale dobře...jednou jsem profesionál, vysvětlím tomu nevzdělanci, jak se čte. "Poslouchej. Je to úplně jednoduché." Začal jsem. "První řádek čteš podle toho, jestli začíná samohláskou nebo souhláskou. Samohláska zleva, souhláska zprava. A pak se to odvíjí podle toho, jak vycházejí verše a slabiky. Lichý počet znamená, že další řádek čteš zprava, opačně z leva. No a pak už jen banalita, pokud další řádek začíná souhláskou, pak všechno napsáno v něm je pravý opak. Další řádek zase musí začínat samohláskou, jinak se jedná o pravý opak. Vidíš? Je to úplně jednoduché. Hlavně to nesmíš pokazit." Vysvětloval jsem naprosto klidně a přitom popsal několik papírů při názorných ukázkách. "Jestli uděláš jedinou chybu...no řekněme slušně, že jsme úplně v prdeli a pravděpodobně nás to oba zabije, takže se koukej snažit. Všechno jasné?" Zeptal jsem se a netrpělivě čekal na její odpověď.

  Sponsored content


  Zareth // Crystal - Stránka 3 Empty Re: Zareth // Crystal

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 30/3/2023, 06:47