Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Chlupíci :D

    Sombra
    Sombra


    Posts : 685
    Join date : 05. 01. 18

    Chlupíci :D Empty Chlupíci :D

    Příspěvek pro Sombra 16/12/2019, 20:28

    Místo: Les


    Naposledy upravil Sombra dne 17/12/2019, 13:36, celkově upraveno 1 krát
    Sombra
    Sombra


    Posts : 685
    Join date : 05. 01. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Sombra 16/12/2019, 21:51

    SOFIE: Pozorně jsem seděla na velký, šedým šutru a s výrazem lovce pozorovala hladinu kamenité pomalu tekoucí říčky. Pstruzi, kteří se tu vyskytovali opravdu v hojném počtu, pohltili celou mou pozornost. Ouška mi vždy trochu zacukaly, když nějaký z nich vyskočil na hladinu pro mušku. Hlavou se mi proháněli myšlenky směřující k lovu. Ta voda by nebyl problém, ale dneska jsem už jedla a na rybu nemám zrovna dvakrát chuť. Tady tu část lesa jsem znala velice dobře. Jen málo kdy tu někdo projde a navíc by na mě ani z cesty neměl moc vidět. Nerušeně jsem se bavila pohledem na ony rybky. Když v tom jsem něco ucítila ve vzduchu. Byl to velice jemný pach nějakého pravděpodobně zvířete, tudíž jsem se s klidným výrazem na tváři neukvapovala a rozhodla se ještě chvíli posečkat. No je na čase jít. Ještě bych tu prolelkovala celý den. Musím jít dělat něco.....emmm užitečnějšího, jo to je to slovo. Ve skutečnosti jsem se zasmála nad svou leností. Mé plány se vůbec nezaobíraly nějakou prací, hodlala jsem si dneska udělat volno a prostě se poflakovat po lese. Nechala jsem svoje drápy vytáhnout co to šlo a čas od času s nimi poškrábala nějaký strom. Byl to jeden způsobu, jak se dají brousit. Navíc to bylo hodně příjemné. Rýhy od nic nejsou skoro vidět, takže se stromečkové nemusí bát, že jim nějak moc ublížím. Co mě ale trochu štvalo bylo to bláto, které na mě samozřejmě bylo hodně zřetelně vidět. No je pravda, kdybych si vzala boty, asi bych to teď nemusela řešit. Aspoň, že moje tepláky a oblíbené modré triko jsou zatím ještě čisté. Nerušený klid mi brzy přerušil nějaký pohyb pod mýma nohama. Vyskočila jsem snad dva metry do vzduchu a udělal několik dlouhých kroků vzad. S vyděšením v očích mi došlo, že to byl jen malej vrabec, který vzlétl těsně přede mnou. "ten parchant."
    Mia
    Mia


    Posts : 51
    Join date : 10. 10. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Mia 25/12/2019, 00:38

    Dneska byl nádherný den, který jsem se rozhodla využít naplno a jít se proběhnout. Už jsem se najedla, měla jsem ještě poslední konzervu, budu muset něco ulovit, nebo v noci navštívit obchod. Uvidím, na co budu mít chuť. "Mohla bych dneska běžet až prameni říčky, když už nemám nic v plánu." Prohodila jsem do prázdné jeskyně. Povídat si sama se sebou jsem zvyklá, občas to dělám bez toho, abych si to vůbec uvědomovala, přijde mi to normální. Pomalu jsem se rozešla směrem z jeskyně, přičemž jsem se při každém kroku protahovala. Byla to taková moje rutina. Každé ráno se protahuju, občas jdu běhat, jindy ne, ale protahuju se vždy. Mám to přesně naměřené, takže jakmile jsem udělala první krok do měkké, dneska poněkud bahnité hlíny, rovnou jsem se rozběhla. Zvolila jsem pomalejší tempo, protože dneska chci běžet daleko, takže abych si správně rozložila síly. Ihned jsem zatočila směrem k říčce a běžela kousek od ní. Mé bosé tlapky se zabořovaly do hlíny v pravidelném rytmu. Střídala jsem jednu nohu za druhou a klidně dýchala, nezapomínala jsem se kolem sebe rozhlížet, protože ačkoliv tuhle část lesa nikdo nenavštěvuje, vždy může hrozit nějaké nebezpečí. Jako bych to zakřikla, v dáli jsem uviděla nějakou postavu . Okamžitě jsem zastavila a schovala se za nejbližší strom. Musím nějak nenápadně zjistit, o koho se jedná. Skákala jsem od stromu k jinému stromu a tak se posunovala blíž, ale stále jsem se udržovala dostatečný odstup a snažila se být dost daleko. Byla jsem už dost blízko, abych dokázala rozpoznat osobu přede mnou. Jakmile jsem dokázala dostatečně zaostřit rozpoznala jsem...To není možné. Opět jsem se schovala za strom a snažila se vstřebat to, co jsem právě viděla. Je jako já...napůl člověk, napůl zvíře. Musím se ujistit, konečně poznám někoho, jako jsem já. Oči se mi nad tohle myšlenkou rozzářily, ale když jsem se znovu podívala tím směrem, už tam nikdo nebyl. Zhluboka jsem nasála okolní vůni, abych se vydala správným směrem, stopování mi naštěstí nedělá problém a pokud budu mít štěstí, tak nebude ani tak daleko. Vydala jsem se podle svého čichu, už jsem si ani nedávala pozor, aby mě nespatřil...nebo nespatřila? To se dozvím. Během chvilky jsem spatřila osobu přede mnou. Trochu jsem se lekla, když vyskočila do vzduchu, ale když pak promluvila, tak jsem podle hlasu poznala, že je to opravdu ona. Hlavně dobrý první dojem, chci si udělat kamarádku. Ještě jsem se o kousek přiblížila, než jsem si dostatečně hlasitě odkašlala. "Ehm...Ahoj." Začala jsem a nejistě zamávala. Snad ji nevylekám.
    Cassie.
    Cassie.


    Posts : 239
    Join date : 05. 01. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Cassie. 30/12/2019, 11:07

    Já uznávám, že hrát si s bytostí, která je schopná, mizet ve stínech na schovávanou, není jeden z mých nejlepších ani nechytřejších nápadu, ovšem na druhou stranu je to docela solidní výzva. To jsem si alespoň myslela tak před pěti hodinami. Tak dlouho už totiž nejméně běhám bezvýsledně po lese. Až se vrátíme domů, určitě Fárn bude po tom včerejšku zuřit. Že já tu sochu kradla…no co…prostě jsem ji opravdu moc potřebovala. Jako…Rozhodně víc, než její bývalí majitelé. Vůbec nerozumím tomu, proč že ji musím vracet. Mé vnitřní obhajování mi však nebylo nijak ku pomoci při hledání svého chlupatého kamaráda. Přeměněna v černého jestřába se zlatýma očima, jsem kličkovala mezi stromy, abych pokryla trochu větší plochu. Místo černého kocoura, mě však do očí praštilo něco docela jiného. Nadšeně jsem zapískala na pozdrav, je-li to Sofie, pozná mě. Už, už jsem chtěla doletět až k ní, když v tom se přikradl někdo další…nový. Sedla jsem si tedy na blízkou větev, pozorujíc dění pod sebou. Další elin, jen doufám, že tu není kvůli mne. Opravdu nevím, jakým způsobem, bych teď naháněla Thea, proto jsem jen probodávala dotyčnou zlatýma očima a byla připravena své kamarádce, kdykoli slétnout na pomoc.
    Sombra
    Sombra


    Posts : 685
    Join date : 05. 01. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Sombra 22/1/2020, 20:50

    Theo:
    Cassie si chtěla hrát, tak jsme vybrali hru na schovávanou protože měla jednoduchá pravidla a já je rychle pochopil, problém nastal když jsem se dostal příliš daleko od okraje lesa. Zmateně jsem se rozhlédl, ale nic kromě stromů a občasného roští nebylo kolem nic zajímavého. V panteří podobě jsem se rozhodl vyšplhat na nedaleký strom, který převyšoval všechny ostatní. Dostat se nahoru byla hračka, ale ani na té nejvyšší větvi mi dělalo problém se pořádně rozhlédnout. Na jednom místě se však stromy rozestupovaly a tvořili zvláštní cestu. Asi tudy vede potok což by mohl být můj nejlepší orientační bod. Musím se vrátit ke Cassie protože bych tu nerad zůstal přes noc, ale alespoň Lumia me neopustila a pobíhala někde nedaleko se svými Yumikui kamarády.
    Ladně jsem seskočil na zem a s klidem se ponořil do stínu. Vím že Fárn tuhle mou schopnost nesnáší, ale teď tu přeci není...
    Vynořil jsem se u potoka přesně tak jak jsem očekával. Kvůli hluku z vody jsem však skoro nic jiného neslyšel, proto když zafoukal vítr a donesl ke mě pach něčeho neznámého, tak jsem se bleskově schoval do stínu mezi stromy. Sotva tři metry přede mnou byli dva elinové. Co je to tady za tajný spolek?
    Vlčí dívka mluvila na poplašenou leopardí holku takže byli zaměstnané sebou navzájem. Pomalu jsem se přiblížil a ocasem omylem trochu zašustil s listím na jedné spadlé větvi. Strnul jsem na místě ale i kdyby mě náhodou ty dívky zaslechly nemohly by mě vidět.
    Sombra
    Sombra


    Posts : 685
    Join date : 05. 01. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Sombra 1/2/2020, 12:21

    SOFIA: Začala jsem mít takový zlý pocit....´Někdo mě sleduje. Špicovala jsem uši a otáčela s nimi na všechny strany. Lesem se však linul divný pach, ale nepatřil člověk a ni jemu podobným rasám. Po malé chvíli jsem ji spatřila. Kulila jsem na ni oči. Ona trochu mě polekalo, jak na mě vybafla, ale nevypadala zle, ba naopak. Na její pozdrav jsem nereagovala. Moje uši se natočili na ní a ocas se divoce mrskal ve vzduchu. Pocity se smíchaly do jednoho velkého zmatku. Nevěděla jsem jestli mám utéct, bojovat nebo se sní začít přáteli, ale jsem neskutečně ráda, že jsem po delší době potkala dalšího elina. Navíc mi byla docela podobná. Měla krásné dlouhé uši a huňatý ocas. Typla bych si že bude asi trochu vlčí, nebo nějaké podobné šelmy. Trochu bázlivě jsem od ní udělala dva kroky, ale pak na ni konečně promluvila. "Ahoj.." Můj hlas byl tichý, ale můj výraz milý a bez náznaku agrese. "Co tu děláš." Najednou ze mě všechen strach opadl, ucítila jsem známí pach a zanedlouho na to si všimla černého jestřába ze zlatýma očima...Cassie je tady. Moc ráda ji vidím. Věřím, že by mi v případě nějakého problému pomohla. Zatím jsem však neprozrazovala její přítomnost. Stále mě ale neopouštěl ten vtíravé pocit, že je tu někdo další, ale kde. Zapraskání větvičky mému sluchu nemohlo uniknout. Prudce jsem se otočila, ale nikde nikdo. "Kdo je tu s tebou." Vyprskla jsem na tu chlupatou elinku, při čemž jsem vycenila svoje velké bílé zuby. Doufám, že se mě nesnaží někdo obklíčit. Zhluboka jsem se nosem nadechla, aby mi neunikl ani ten nejjemnější pach nebo vůně. Jsem si jistá, máme další společnost. Oči mi divoce těkaly, jak se snažily najít toho neznámého, bez výsledně. "Ukaž se.." Zvolal jsem dost hlasitě do prostoru.
    Mia
    Mia


    Posts : 51
    Join date : 10. 10. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Mia 4/2/2020, 21:39

    Možná jsem ji vyděsila, nejspíš jo. Achjo. Začala mrskat ocasem, což jsem nebrala jako úplně dobré znamení, ale nevypadala, že by měla zaútočit, spíš ze mě byla taková překvapená. Trochu se ode mě vzdálila, ale pak konečně promluvila. "Jen jsem se byl proběhnout a narazila jsem na tebe." Usmála jsem se na ni. Vypadala mile, trošku ustrašeně, ale myslím, že se z nás možná i stanou kamarádky. "A kde ses tady vzala ty?" Optala jsem se ji nazpátek. Zbystřila jsem, když se za elinkou ozvalo zapraskání. Udělala jsem pár kroků dopředu, ale nikde jsem nikoho neviděla. "Já tu jsem sama, tak na mě neprskej." zavrčela jsem nazpátek, ale pak se postavila vedle ní a čekala, jestli se nám další návštěvník ukáže. Uši jsem měla našpicované a ocasem jsem mávala ze strany na stranu připravená na cokoliv.
    Cassie.
    Cassie.


    Posts : 239
    Join date : 05. 01. 18

    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Cassie. 9/10/2021, 11:26

    Pozorovala jsem celou tu sešlost, která se tu začala slézat. Musím říct, že se mi tam dolů přestávalo chtít, protože tolik Elinů po hromadě, nikdy nevěstí nic dobrého. Jak bych tam ale mohla nechat Sofie nebo Thea? Tyhle krvelačné šelmy je určitě půjdou zamordovat a právě proto, bych s tím měla něco udělat. Nemůžu přeci své jediné kamarády vystavit nebezpečí. Vzpomněla jsem si na to, co mi vyprávěla kdysi maminka. Táta se kvůli nám taky obětoval, abychom mi mohly být v bezpečí. Co bych to byla za kamarádku, kdybych je nechala platit za svoje chyby. Sletěla jsem proto v ptačí podobě před tu psovitou potvoru, změnila se do své pravé, hadí podoby, zvedla se do výšky, vycenila na ni dlouhé zuby a pořádně zasyčela. "SSSSS!!! Nech ji na pokoji! Já jsem ta kterou hledáš, půjdu dobrovolně, hlavně jim neubližuj." Začala jsem hrdě a svým dlouhým tělem zakryla Sofie, aby na ni nebylo vidět. Kdyby mě viděla Fárn, určitě by byla pyšná na to, jaký jsem hrdina. Třeba by mi i dovolila jít hledat Zaretha.

    Sponsored content


    Chlupíci :D Empty Re: Chlupíci :D

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 00:45