Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


5 posters

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 15:44

    Byl naprosto klidný, už nevypadal nervózně, což mě potěší, nesnášel jsem, když byl někdo nesvůj jen kvůli mému postavení. Proto byla Khora takovým osvěžením. Její drzost se vztahovala i na mě. Když však zmíním Asmodiany, vyvalí na mě oči, než se zatváří, jako by mu právě něco došlo a vydechne, že na nové schopnosti úplně zapomněl. Ušklíbnu se nad tím, sám jsem je ještě pořádně neovládal, i když jsem se jimi začínal zabývat. Některé byly opravdu užitečné. Hned na to se mě však zeptá, jak o tom vím.
    "Byl jsem tam. Temný Asmodian si mě vybral. Zahlédl jsem tě při boji s těmi otravnými, slabými potvorami," řeknu s pokrčením ramen.
    "Vzdušný Asmodian, mám li pravdu?" ujistím si při vzpomínce na toho tvora, viděl jsem ho opravdu jen chvíli, ale přišlo mi, že vytvořil jakási tornáda, což bylo opravdu úctyhodné.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 15:56

    Byl tam... vybral si ho temný Asmodian... jasně že si ho vybral, koho jiného taky... ach jo, takže nejsem jediný v Bratrstvu, který dostal power up. No, u Balaura by to snad nemuselo být nutně tak špatné. Uchechtnu se když zmíní slabé potvory "slabé možná, ale bylo jich tolik, že i tak se pro mě dokázali stát problémem" řeknu na to a když se chce ujistit, jestli se mnou byl vzdušný Asmodian, přikývnu. "Ještě jsem žádné z jeho schopností nepoužil, ale co tak zkoumám svou magii, zdají se být víc než užitečné" řeknu a mávnutím ruky proženu lehký vánek místností "a ani nevypadají tak obtížné na ovládání" zazubím se.
    Ještě chvíli zkoumám magii ve svém těle, než se vrátím do reality "promiň, moc jsem se zasoustředil... chtěl jsi ještě něco vědět?".
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 16:02

    Ušklíbne se a sdělí mi, že slabé byly, ale bylo jich hodně, takže i pro něj byly problémem, přikývnu, mým největším nepřítelem v onom boji byla má vlastní magie, kterou jsem za celý den strávený s Asmodianem používal opravdu hojně a tak jsem mohl být rád, že mi vydržela až do konce. Kdybych jí nešetřil, byl by to opravdu problém. Potvrdí mi, že to opravdu byl vzdušný Asmodian, ale že ještě jeho schopnosti nepoužil, ale byly podle něj užitečné. Ucítím trošičku jeho magie a ve vzduchu slabý vánek, nechám ho zkoumat svou magii a počkám, než se sám probere a omluví se s tím, jestli jsem chtěl ještě něco vědět.
    "Chtěl jsem ti nabídnout trénink," odpovím jednoduše.
    "Ale v základně jsem tě nenašel a tak... Jsem tady. Nudím se," dodám po chvilce otráveně.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 20:44

    Trénink a přímo s Balaurem, to by mi mohlo hodně pomoci. Když však dodá, že se nudí, zašklebím se "takže jsem něco jako pomocník na zahnání nudy" řeknu napůl pobaveně a napůl uraženě. Rozhodně jsem si to ale nechtěl nechat ujít, jelikož to byla bezva příležitost jak si se ním sblížit a ještě zesílit. "Dneska už nebudu mít čas, ale od zítřka kdykoli se k tobě můžu přidat na nějaký trénink, nebo klidně i misi" řeknu, jelikož během dneška jsem měl v plánu předat společenství "zrádce", který nás stál tolik členů.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 20:48

    Napůl pobaveně, napůl uraženě se zeptá, jestli je něco jako pomocník na zahnání nudy a tak pokrčím rameny.
    "Tak nějak," odpovím mu s úšklebkem a viděl jsem na něm, že tuhle nabídku neodmítne. A taky že souhlasil, ale řekne, že dneska nemá čas. Povzdechnu si, než přikývnu, dopiji pití, které mi dal a postavím se na nohy.
    "Fajn, zítra v šest ráno v aréně pod základnou," vydechnu a bez dalších slov se vydám ke dveřím.

    Asi o půl šesté jsem už stál uprostřed arény a začínal trénovat. Praskala kolem mě elektřina, pomocí které jsem zasahoval většími výboji terče, které byly rozestavěné v různé vzdálenosti ode mě i za mnou. V celé místnosti jsem zvýšil i vzdušnou vlhkost, která mi to značně ulehčovala.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 21:04

    Druhý den, jak jsme se s Balaurem domluvili jsem před šestou vstoupil do arény, ale i přes to, že jsem tu byl asi pět minut předem, Balaur už stál v aréně a trénoval sám. Chvíli jsem ho pozoroval z dálky, než jsem přišel až k aréně a řekl "tak mě tady máš, co máš v plánu? souboj? soutěž?" zeptám se a mezitím dojdu až k němu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 21:10

    Byl jsem si moc dobře vědom toho, že Kael přišel, ale nijak jsem na něj nereagoval, až když promluví, tak se na něj otočím a přestanu používat magii, abych ho omylem jedním z blesků neosmahl.
    "Ne, naučím tě ovládat element vzduchu a jestli víš i o dalších nových schopnostech, vyzkoušíme je," řeknu mu a prohlédnu si ho. Založím si ruce na prsou a chvíli ho zkoumám pohledem.
    "Řekni mi... Jak bys využil manipulaci se vzduchem v boji? Jaké si myslíš, že jsou jeho výhody a slabiny?" zeptám se ho nakonec po chvilce ticha a tázavě se na něj zadívám. Chtěl jsem vědět, jak moc dobrou má fantazii, protože element vzduchu nabízí hodně možností, ne všechny však napadnou.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 21:32

    Překvapí mě když řekne, že mě naučí ovládat element vzduchu a pomůže mi i s ostatními schopnostmi. Vlastně mě to mohlo napadnout, však trénoval většinu členů a sám byl dost silný, že by mu trénink se mnou nic moc nového nedal. Zeptá se mě na využití vzduchu v boji a jaké si myslím, že má výhody a slabiny. "Vzduch je vcelku všestranný, vysoká mobilita díky lehkosti, dobrá obrana díky přesměrovávání útoků proudy vzduchu a útoky, které můžou být jak koncentrované při použití stlačeného vzduchu tak plošné při použití třeba tornáda. Pokud má nějakou slabinu... tak to bude asi to, že je všestranně užitečný, ale v ničem nevyniká... nemá tak silný plošný útok jako oheň, nebo koncentrovaný jako blesk a v obraně nikdy nedosáhne efektu země" řeknu prostě a zadívám se na něj. "Myslím si, ale že je důležitější umět magie využít dle příležitostí, než mít naučeno k čemu je nebo není dobrá" dodám ještě, jelikož už se mi mnohokrát stalo, že jsem použil magii úplně jinak než k čemu byla původně zamýšlena a vyhrálo mi to souboj.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 21:42

    Dostane se mi rozsáhlé odpovědi, která se mi opravdu líbila a tak se spokojeně usměji se přikývnu. Měl pravdu a zase jednou prokázal svou inteligenci, která se mi na něm zamlouvala.
    "Máš pravdu, vzduch je opravdu všestranný, ale je to jeden z elementů, který požaduje nepřesnější kontrolu, pokud ji nebudeš mít, bude ti zcela k ničemu. S jinými elementy chybovat můžeš, jakmile však tvá kontrola selže při ovládání vzduchu, může tě to stát život," zatímco jsem mluvil dám ruce před sebe a mezi dlaněmi vytvořím rotující kuličku vzduchu, kterou začnu různě tvarovat a nakonec z ní udělám malé, ale opravdu rychlé tornádo. Když domluvím, nechám ho rozplynout a na malý moment se do mě i Kaela opře silný vítr. Ušklíbnu se, než natáhnu ruku před Kaelův obličej.
    "Jakmile si jej zcela podmaníš, stane se velmi silnou zbraní," řeknu mu a ušklíbnu se, zatímco mu vytáhnu veškerý vzduch z plic, ale poté ho nechám znovu se nadechnout. Podám mu několik lístků papíru, které vytáhnu z kapsy a ušklíbnu se.
    "Začni s jedním, nech ho vznést se do vzduchu a kontroluj každý jeho pohyb."
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 22:07

    Jakmile domluvím, spokojeně se usměje a přikývne. Dá mi za pravdu a dodá, že vzduch vyžaduje mnohem přesnější kontrolu, než všechny ostatní elementy. Poslechnu si pečlivě všechno co mi říká a cuknu sebou s vyvalenýma očima, když mi vytáhne veškerý vzduch z plic. Zalapám po dechu jakmile mi k znovu umožní se nadechnout, ale nic nenamítám. Poté mi podá několik lístků, které mi dá za úkol po jednom přidávat do vzduchu a pomocí magie ovládat jeho pohyby.
    Položím tedy jeden lístek na vlnku vzduchu, kterou přiměji k pohybu a vynesu ho vzhůru. Tam s ním nejdřív všemožně točím a nechávám ho stoupat a klesat, pak ho chytnu mezi dva proudy vzduchu jako do kleští a nakonec vyhodím do vzduchu zbylé lístky a udělám s nimi to samé. "Vlastně jsem se vždy soustředil spíš na kontrolu své magie, než na její sílu, jelikož jsem jako menší měl víc síly, než jsem dokázal ovládat, takže ovládnout o element navíc není až takový problém, obzvlášť když je jen jeden" a významně se podívám na Balaura, kterého už jsem viděl používat minimálně tři a kdo ví kolik jich doopravdy dokáže používat.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 22:16

    První lístek se vznese do vzduchu a začne se všemožně točit a pohybovat. Sledoval jsem ho a po chvilce si uvědomím, že to nejsou chaotické pohyby, ale že jsou přesně kontrolované. To mi potvrdí v momentě, kdy to samé udělá i se zbylými lístky a sdělí mi, že se vždy soustředil na kontrolu své magie, ne na její sílu, jelikož jí od mala měl dost. Přikývnu, než se rozejdu o kousek dál.
    "Dobrá, základy s tebou tedy trénovat nemusím. I když máš dobrou kontrolu, je dobré trénovat kontrolu vzduchu, každá schopnost se od sebe trochu liší a přestože ji třeba zvládneš na poprvé, v krizové situaci je lepší ji mít opravdu zažitou," řeknu mu a zastavím se pár metrů od Kaela.
    "Dáme si souboj. Je povolen pouze element vzduchu, prohrává ten, kdo se pohne z kruhu," řeknu a prudkým poryvem větru vytvořím v písku kolem mě kruh o průměru jednoho metru.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 22:53

    Řekne, že se mnou základy tedy probírat nebude, ale doporučí mi se naučit vítr ovládat ještě o něco lépe. Přejde pár metrů přede mě a řekne mi, že si dáme souboj. Rozvede to tak, že se každý postavíme do kruhu a budeme se snažit pouze pomocí větru toho druhého dostat z kruhu ven.
    Napodobím Balaura, i když si musím ke kontrole vzduchu dopomoci pohybem ruky, a udělám kolem sebe pomocí větru podobně veliký kruh.
    "Můžem?" zeptám se a když přikývne, začnu tím, že dostanu pod svou kontrolu vzduch kolem sebe, který lehce roztočím, abych si byl jistý, že jakýkoli útok Balaura budu moct vykrýt okamžitě, jen co přijde. Hned na to pošlu hned několik proudů vzduchu z jedné strany a několik stlačených čepelí ze vzduchu z druhé.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 15/8/2018, 23:02

    Napodobí mě ve vytvoření kruhu a jakmile mu odsouhlasím, že můžeme začít, zadívám se na to, co dělá. Byl chytrý, první myslel na obranu a tak kolem sebe roztočí vzduchu, než začne útočit proudem vzduchu z jedné strany a čepelemi z druhé. Ušklíbnu se, než s rukama v kapsách kolem sebe prudce rozvířím vzduch, podobně jako on a odrazím tím jak proud vzduchu tak čepele. Nehodlal jsem plýtvat magií na udržování obrany kolem sebe, když jsem vzduch dokázal použít velmi rychle. Nečekal jsem však na další jeho útok, vyšlu přímo proti němu proud vzduchu a nechám ho, aby nabral i písek ze země a tím mu částečně omezil vidění. Mezitím vytvořím jedinou čepel stlačeného vzduchu, kterou rychle pošlu několik metrů nad Kaelovu hlavu, než prudce změním směr přímo dolů. Dával jsem do svých útoků zhruba stejně magie jako Kael ve svém prvním, nechtěl jsem mu ublížit, ale ani ho urazit tím, že se budu krotit až moc.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 15/8/2018, 23:56

    Bez problému, dokonce bez jediného pohybu zablokuje poryvem větru moje útoky a bez zaváhání okamžitě opětuje útok. Vyšle proti mě proud vzduchu a tak zrychlím pohyb vzduchu, který jsem na začátku roztočil kolem sebe abych vykryl jeho útok, který dokonce rozprášil písek přes který jsem teď nic neviděl. Ucítil jsem náraz vlny vzduchu do mé obrany a hned na to jsem ucítil, jak mou obranou něco projelo hned nade mnou, na nic jsem nečekal a pomocí větru posunul své tělo dozadu, tak abych se vyhnul, ale zároveň zůstal v kruhu. Těsně přede mnou proletěla větrná čepel a zajela do písku, kde prořízla slušnou díru.
    Hned jsem zvedl oči zpět ke svému protivníkovi, zasoustředil se a vyzkoušel něco co mě právě napadlo. Zasoustředil jsem se na několik bodů ve vzduchu a začal na ně natlačovat vzduch... tolik kolik jsem jen dokázal a tak vzniklé koule vzduchu jsem poslal směrem k Balaurovi. V momentě, kdy se k němu začali přibližovat jsem je jednu podruhé pustil a veškerý stlačený vzduch z nich najednou unikl v malé explozi. Dal jsem si pozor na to, aby neexplodovali všechny najednou, ale postupně, aby se Balaur musel bránit každé zvlášť. Nevěděl jsem však jaký měl můj útok efekt, jelikož zvířil obrovský oblak písku a tak jsem ještě vyslal velké množství vzduchu vysoko nad Balaura a po chvíli ho poslal přímo k zemi co největší silou a rychlostí.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 16/8/2018, 00:13

    Vůbec jsem neviděl, jestli jsem ho zasáhl, nebo ne, ale vzhledem k tomu, že se neozval žádný křik, ať už bolestný, nebo ať přestanu, předpokládal jsem, že čepel zablokoval. Všimnu si kuliček, které se ke mě rychle blížily a tak kolem sebe opět prudce rozvířím vzduch a zašklebím se, když první kulička exploduje. Nevybouchly naráz, což byl dobrý tah. Posilním svou vzdušnou bariéru a ucítím silný poryv větru přímo nad mojí hlavou, který narazí do vířící bariéry. Všechny útoky Kaela zablokuji a nechám vítr, aby sfoukl písek stranou.
    "Dobrý tah," pousměji se a vytáhnu ruce z kapes.
    "Uvidíme, jak jsi na tom s obranou," vydechnu, než před sebe prudce máchnu rukou a vyšlu proti Kaelovi jednu velkou vzdušnou čepel, která se k němu rychle blížila, mezitím si na dlani vytvořím malé tornádo, které poté 'hodím' před sebe a začnu ho rapidně zvětšovat, aby nabralo na síle. Navíc jsem mu dal přesně opačnou rotaci, než kterou se točila Kaelova bariéra.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 17/8/2018, 01:26

    Pousměji se, když mě pochválí a přejdu v pohled plný soustředění, když řekne, že se podívá jak jsem na tom s obranou. Když proti mě pošle jedinou vzdušnou čepel, ušklíbnu se a rozvířím jí silným poryvem vzduchu zespodu, ale to můj úšklebek opadne, když si všimnu jak se přímo přede mnou vztyčilo veliké tornádo. Znovu přidám na síle své obraně, ale jakmile se potká s tornádem, dojde mi, že takhle bychom se pouze "přetahovali", jelikož se jeho tornádo točilo opačným směrem, než proud vzduchu kolem mě. Chvíli přemýšlím, zatím co udržuji svou obranu, než zvednu ruku nad sebe čímž si podrobím kontrole vzduch nad tornádem a pak ji rychle spustím dolů, při čemž vzduch udělá to samé a spustí se dolů, kde "roztrhá" tornádo zevnitř. Tahle výměna mě stála slušné množství magické síly, ale stále jsem jí měl víc než dost a tak se jen podívám Balaurovým směrem, jako bych chtěl říct, budeme pokračovat?
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 17/8/2018, 10:46

    S čepelí si poradí opravdu snadno a tak jsem udržoval tornádo a přetlačoval jsem se s jeho obranou. Najednou však tornádo roztrhá zevnitř a zničí ho. Spokojeně se pousměji, dokázal přemýšlet dost rychle a jeho řešení byla opravdu účinná. Zadívá se mým směrem s pohledem, který mě doslova vyzýval k tomu, abychom pokračovali. Ušklíbnu se a trochu se protáhnu.
    "Všechny schopnosti povoleny, stále nesmíš opustit kruh," ušklíbnu se na něj, než vytvořím asi patnáct vzdušných čepelí, které na něj pošlu ze všech stran ale tak, aby ho nezasáhly naráz, ale postupně v odstupu zhruba půl vteřiny. Věděl jsem, že si poradí, dokud na něj nepošlu nějaký velmi silný, monstrózní útok... Přinejhorším jsem věděl, že v ohrožení života minimálně uhne.
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 17/8/2018, 11:13

    Balaur se ušklíbne s tím, že teď můžu použít všechny své schopnosti, ale stále musím zůstat v kruhu. Sotva to dořekne, pošle na mě několik vzdušných čepelí ze všech stran. Aniž bych se pohnul si kolem sebe vytvořím podobné čepele, ale z Temné magie a vystřelím je po těch Balaurových vzdušných pomocí CounterFroce. Trochu jsem doufal, že moje Temná magie vzdušnou magií bez problému proletí, ale nakonec se oba útoky jen vyrušily a zničily. Hned na to vyvolám hejno Essence Eaterů, kteří budou ideální proti silnému uživateli magie jako je Balaur a Shadow Puppet, které dám místo drápů či křídel něco jako zbroj, aby více vydržela a více vážila a nechám jí se rozběhnout přímo proti Balaurovy s úmyslem ho vytlačit z kruhu ven "sice musím zůstat v kruhu, ale já v souboji nikdy nejsem sám" křiknu na Balaura. Také si vyvolám Tempest, vytvořím šíp a začnu ho plnit magickou energií. Nejsem si sice jistý, jaký efekt to bude mít, jelikož jsem to ještě nikdy nezkoušel, ale také šíp spojím se svou vzdušnou magií.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 17/8/2018, 11:35

    Mé vzdušné čepel zničí tím, že vytvoří vlastní, temné, které proti nim vyšle velkou rychlostí. Chvíli na to se kolem něj objeví hejno havranů, naštěstí jsem o této jeho schopnosti věděl, takže ubránit se nebude problém. Když však ještě vyvolá svou loutku s drápy a jakýmsi brnění, věděl jsem, že to teď bude opravdu zábava. Křikne, že v souboji nikdy není sám a tak se zasměji, než si kleknu na zem a přiložím k ní ruce. Letělo na mě celé hejno jeho havranů a tak ze země proti nim vystřelím jakési kamenné oštěpy. Proti fyzickým útokům odolní nebyly a tak se o ně rychle letící kusy zeminy rychle postaraly. Stále proti mě však běžela loutka a tak kousek před ní napustím zem vodou a vytvořím asi metr hluboký bazének bahna, do kterého loutka zapadne. S magií jsem rozhodně nešetřil a tak vytvořím ohnivou kouli, kterou pošlu přímo proti loutce, než se otočím s úšklebkem na Kaela.
    "Budeš se muset snažit trochu víc!" zařvu na něj, než vytvořím dvě větší kuličky vody, které nechám prudce rotovat, aby měly i nějakou průraznou sílu, napustím je elektřinou a pošlu z každé strany na Kaela. Zároveň jsem však byl připravený vztyčit před sebou kamennou zeď, napuštěnou větším množstvím temné magie, která by měla být schopná zastavit jeho šíp, do kterého cpal čím dál víc magie.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Khora 17/8/2018, 11:39

    Zrovna jsem se dostavila do arény a jenom jsem tiše sledovala trénink těch dvou. Byla jsem zaujatá a nudila jsem se. Poslouchala jsem jejich térnink, ale stála jsem tu teprve dobrých pět minut. Svou přítomnost jsem měla dobře skrytou a tohle jsem si nechtěla nechat ujít, prostě jsem nemohla když jsem věděla že tu je i Balaur. Navíc jsem ho hledala ale... už jsem zapomněla proč. Jenom si párkrt povzdechnu než se usadím u zídky navrchu arény a pohledem sklouznu na magii těch dvou. Magie mě fascinovala, tak jsem spokojeně sledovala trénink těch dvou. No co dveře zamčené nebyly a... nikde nebylo zakázáno že se tu nemůžu potichu vkrást. 
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 17/8/2018, 12:37

    Tiše jsem zaklel, když použil další element a sice země, jelikož to byla jedna z mála magií s fyzickou podstatou a dokázala bez problému zničit mé havránky. Naštěstí jsem stále měl svou loutku, která se k němu stále přibližovala, i když ne zrovna moc rychle. Když před ní vytvořil v zemi hluboké řídké bahno, čekal jsem, že ho loutka přeskočí, ale s rozkazem naběhnout na Balaura se nestarala o nic jiného a naběhla přímo do něj, kde zpomalila jak to jen šlo a teď se spíš rychlostí šneka brodila k němu. Jediné co mi zabránilo nepraštit se rukou do čela byl luk, který jsem držel napnutý a tak jsem se dál soustředil na pumpování magie do šípu.
    Když vystřelil na loutku ohnivou kouli, nijak jsem nereagoval, stejně už byla více méně mimo hru, ale pak se otočil na mě s tím, že se budu muset snažit o něco víc a pošle proti mě něco co vypadalo jako rotující koule stlačené vody napuštěné elektřinou. Teď jsem se rozhodl prostě všechno ukončit touto výměnou útoků a tak jsem dál dával magii do šípu, dokud nebyly koule vody až u mě. V tu chvíli jsem vypustil šíp, který se prudce roztočil, vytvořil kolem sebe tornádo a obrovskou rychlostí se rozletěl proti Balaurovi a zároveň jsem aktivoval na poslední chvíli CounterForce s úmyslem zastavit jeho útok.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 17/8/2018, 12:57

    Neuhnul, zatím se nebránil a pumpoval čím dál více magie do šípu. Ušklíbnu se, nejspíš mě chtěl vyřadit, ale takovou radost jsem mu nehodlal udělat. Vypustí šíp, který se ke mně rozletí obrovskou rychlostí a dokonce se kolem něj vytvoří vzdušné tornádo. Okamžitě před sebou vztyčím několik metrů tlustou, kamennou zeď napuštěnou temnou magií a dám vzduchu před sebou opačnou rotaci, než mělo tornádo. I tak šíp zeď prorazí a tak natáhnu ruce a začnu z nich vypouštět temnou magii, kterou se mi podaří šíp zastavit. Odfrknu si, než se zadívám na Kaela a rychle v ruce shromáždím velké množství temné magie. Zastavil můj předešlý útok a já to teď hodlal ukončit. Začnu temnou magii smíchávat s větrným a ohnivým elementem, než proti němu tento útok pošlu. Mohla v něm být tak pětina mojí celkové magie a tak trochu zavrávorám, když jej vypustím. A doufal jsem, že se ho nepokusí zastavit.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Khora 17/8/2018, 12:59

    Sledovala jsem jejich souboj a byla jsem z něj úplně mimo. Nebyla jsem tu dlouho ale i tak jsem cítila tu obrovskou sílu z magie, která byla cítít všude ve vzduchu. Zhluboka se nadechnu a zašklebím se Tohle sledovat bylo opravdu něco a já si to užívala. Vlastně.... jsem pořádně nechápala co dělají.
    "Woah!" vyhrknu nadšeně a několikrát poskočím na místě zatímco spokojeně zatleskám. Až po chvilce mi dojde že jsem se vlastně chtěla skrývat a tak trochu zblednu a znovu se zašklebím, než zacouvám zpátky ke zdi a doufala jsem že si mě nikdo nevšiml. Vím že Balaur neměl rád když ho někdo vyrušuje při soukromých trénincích, ale... Hold už se stalo. 
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 17/8/2018, 13:13

    Podařilo se mi zastavit Balaurův útok, i když mi z blízkosti veškeré té elektřiny vstaly vlasy na hlavě, ale i když jsem to považoval prakticky za nemožné, Balaur můj útok také zastavil. Vypadalo to, že mu to dalo zabrat, ale nakonec se ho ani nedotkl. Znovu na nic nečekal a poslal proti mě obrovskou masu magické energie hned několika spojených elementů. "No to si ze mě děláš prdel!" jen vykřiknu a v momentu kdy se ve mě pere část, která se nechtěla za žádnou cenu pohnout z kruhu a pud sebezáchovy ucítím jak podvědomě použiji Asmodianovu schopnost, kterou jsem do teď ještě nevyzkoušel. Moje tělo najednou jako by nic nevážilo a snad ani nemělo pevný tvar. Balaurův útok, proletěl přímo skrze mě a i když jsem stále cítil jeho obrovský žár, nic se víc se mi nestalo. Po chvíli jsem znovu ucítil váhu vlastního těla a došlo mi, že jsem právě proměnil své vlastní tělo na vzduch. Podíval jsem se Balaurovým směrem a ušklíbl se když jsem si všiml, že už je bez magické energie. V tu chvíli se mi zamotá svět před očima a sednu si na prdel, když mi dojde, že jsem taky na suchu a podlomí se mi kolena. "Řekl bych, že jsme dotrénovali" zasměju se a pomalu se začnu zvedat na nohy.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Balaur 17/8/2018, 15:34

    Zaslechnu něčí nadšené vyhrknutí, ale neměl jsem čas se ohlížet, kdo to je. Sledoval jsem, co se děje s Kaelem, který neuhnul a tak sis kousnu ret. Musel mít něco v plánu, věděl jsem, že ho tím nezabiji. Najednou přede mnou stál, nezraněný s úšklebkem na tváři. Po chvilce si však sedne na zem a já věděl, že je bez magie. Prohlásí, že jsme nejspíš dotrénovali a tak, jakmile se začne namáhavě zvedat ze země, proti němu vyšlu vlnu vzduchu, která ho vyhodí těsně za kruh a rozplácne ho na zemi.
    "Teď jsme do trénovali," ušklíbnu se s arogantním úšklebkem a na chvíli se zasoustředím na svou magii, které jsem vyplácal opravdu hodně. Odfrknu si, než se otočím na dotyčného, který nás sledoval a párkrát zamrkám, když si všimnu Khory. Nadzvednu obočí a tázavě se na ni zadívám, než ji naznačím, že se k nám může klidně připojit dole v aréně, ale jinak jsem její přítomnost nekomentoval.

    Sponsored content


    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 4 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 06:21