Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+4
Zekero
Kael Kuroshi
Inori
Admin
8 posters

    "Předpověď boha" - INFO

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    "Předpověď boha" - INFO Empty "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Admin 16/7/2018, 21:31

    Zdravím,
    rád bych vás uvítal u další akce, která se tentokrát trochu protáhne. Hádám, že to ale nikomu z vás nebude vadit, tudíž přejdu rovnou k podrobnostem, které si zasloužíte znát.

    Tato akce se od jiných bude lišit v tom, že se bude odrážet na budoucnosti, která Atreiu... naše město čeká. Konečný stav akce rozhodne o tom, co se bude s městem dít a jak moc se naruší rovnováha v našem světě, která bude mít drtivé účinky i na našich hrách a to jak v těch soukromých, tak veřejných.

    Akce se bude konat jednotlivě a pokud budete chtít, můžete se zúčastnit i s více postavami, čím více jich totiž do eventu zasadíte, tím více bodů můžete nasbírat pro cestu, kterou si vaše postava zvolí. Body se ode všech hráčů budou do jednotlivých cest přičítat všechny a já se budu řídit podle konečných statů, které povedou herní linku dál a já budu nucen se ji přizpůsobit.
    "Předpověď boha" - INFO Springbyre

    Bude to jednoduchá čtveřice bodů:

    Podpůrce (0/1000) - Plně podporuje události a směr, kterým se Atreia řítí.
    Ignorace (0/1000) - Osud Atreii nechává na náhodě a dění pouze pozoruje.
    Odpůrce (0/1000) - Snaží se zastavit nastávající dění a zachovat Atreiu takovou, jaká je.
    Chaos (0/1000) - Uvrhnutí světa do chaosu je přesně to, co si vaše postava přeje.


    K těmto čtyřem stavům se budou přičítat body, které vaše postavy jednotlivým situacím dají. Bude tedy záležet na vašich charakterech a na tom jak se k daným situacím budou přiklánět a jak moc je budou ochotní řešit, zastavit nebo podpořit. Nejvyšší počet v daných bodech potom povede k vývinu situací dál a to až do konečného bodu eventu, který se na celém městě podepíše.

    Ovšem jako vždy vás v eventu budou čekat skvělé odměny v podobě dovedností, safírů ale také i schopností a vylepšení. Jelikož se jedná o dlouhodobější event, který se u nás pořádá opravdu jednou za čas, je zde možno získat i odměny a povolení, které na webu jenom tak nezakoupíte.
    Pokud máte zájem se eventu zúčastnit, podepiště se níže do komentářů. Celá akce jde přes hlavního správce Zekera. S dotazy se tedy obracejte na něj.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 15:06

    Tak já se teda hlásím jak za Inori, tak Fena, Mikota a pokud nebudu moc líná, tak se zúčastním i s Aronem
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 17/7/2018, 15:08

    Poslušně hlásím, že Kael i Nagash se přijdou zapojit xD
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 15:14

    Sice je to jako zřejmé, ale i když mi přijde blbé hlásit se do vlastního eventu, udělám to. Přece jen na tom závisí osud Atreii a moje postavy tam tak trochu taky fungují. Mimo to že bych taky mohl s hordou systémovek ovlivnit počet bodů a směr jakým event půjde. A vlastně mi to ani blbý není... xD
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Aelin 17/7/2018, 19:26

    Také se hlásím, doufám že zvládnu Mirys, Aelin i Darrena a snad i Naomi (uvidíme co zmůže moje křehká květinka xD)
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Khargo 18/7/2018, 01:48

    Vzhledem k tomu, že zatím mám jen jednu postavu, tak se hlásím za Kharga xD uvidíme co zmůžu...
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Sangmin 19/7/2018, 11:41

    Z dlouhého spánku se probudil jak Sangmin, tak i Ryeowook s Kwanem a chtějí zažít dobrodrůžo ♥️
    Zareth
    Zareth


    Posts : 873
    Join date : 23. 05. 17

    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Zareth 23/7/2018, 20:07

    Jehee! Zapojím se se Zarethem, Sombrou i Cassie ať se ti moji narušení dementi trošku zapojí. XD

    Sponsored content


    "Předpověď boha" - INFO Empty Re: "Předpověď boha" - INFO

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 16:01