Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Khargo

    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 17/7/2018, 22:21

    Anemis asi lehce překvapilo že najednou viděl čtyř metrového trojhlavého pekelného psa který na něj bezhlavě běží, ale neplýtval časem a začal po nás střílet temnou magii...
    My se na obranu nesoustředili protože jsme ta nebyla potřeba k tomu někoho zabít, zničit, roztrhat... obrana by nám nepřinesla útěchu pro naší krvežíznivost... a tak jsme prostě běželi... najednou jedna z temných střel trefila Rias...pravou hlavu ode mě... což nás zastavilo, ale nevypadalo to že by jí to nějak vážně ublížilo takže se Rias oklepal a my ještě více rozzuřili a začali mnohem více vrčet... já dokonce vyfukoval dým z tlamy...
    Když Anemis viděl jak málo nás zranil, tak se pokusil vzletět ale tu možnost jsme mu nedali... jedním mohutným skokem jsme ho srazili k zemi... Rias a Damien začali trhat křídla a já hrdlo... nepomohlo mu ani to že ztvrdil peří... byl to krásný pocit trhat mu maso zaživa... byla to úleva od té krvežíznivosti která nás tížila... Anemis řval o život ale nemohl nic dělat nemohl se bránít protože už byl oslabený ze ztráty krve a tak jsme pokračovali... odtrhávali jsme maso kus po kusu a žrali ho...
    Asi to nebyl pěkný pohled ale nám to bylo jedno... my si užívali maso naší kořisti...
    Anemis už se nebránil... byl mrtví a my pořád se stejnou zuřivostí trhali jeho maso... jeho hlava se oddělila od těla...
    Náhle ale zafoukal vítr a Damien ucítil Fena... ačkoliv ho zaznamenal Damien tak ta informace došla do všech hlav a nás přepadla znovu extrémní touha po krvi... všechny hlavy se otočili na Fena a začali vrčet a řvát... následně se otočilo i celé tělo a my se rozběhli na Fena s cílem ho zabít... už znovu nám v hlavě znělo jen to jedno slovo *zabít*.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 17/7/2018, 22:57

    Sledoval jsem Kharga, jak trhal Anemise na kusy a temná magie mu už tentokrát nevadila. Sletím trochu níž, přeci jen... Už jsem ho hlídat nemusel. Když však zabije a roztrhá okřídlenou bestii, otočí se na mě. Neovládal se, ovládala ho čistá krvežíznivost, kterou jsem mu viděl v očích. Začne vrčet, řvát a nakonec se na mě vrhne. S povzdechem máchnu rukou a omotám všem třem hlavám silné drátky kolem tlam, pro jistotu je však raději napustím temnou magií, aby byly silnější. I tak jsem ale nechtěl, aby mě ten obrovský pes převálcoval a tak ho na poslední chvíli přeskočím a dostanu se mu za záda. Byl obrovský, takže otočit se mu trochu potrvá Přemýšlel jsem, jak ho uklidnit a věděl jsem, že většinou pomáhá uvést daného démona do bezvědomí, ať už z vyčerpání, nebo... Ho prostě pořádně praštit. Jedna možnost je trochu šetrnější, zatímco druhá... Ne až tolik, ale je rychlejší. No tak Fene, mysli! Máš přece magii, už všechno nemusíš řešit hrubou silou. Raději se vytrhnu z přemýšlení a ohlédnu se na Kharga, přeci jen jsem nechtěl, aby mě ve chvilce nepozornosti kou- To vlastně nemůže... Převálcoval.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 17/7/2018, 23:18

    Jakmile jsme se na Fena rozeběhli něco nám svázalo tlamy a my je nemohli otevřít... *Sakra co to je?* začnu v mysli řvát na ostatní hlavy.... *nemůžu otevřít tlamu a ta krvežíznivost mě přivádí k šílenství...* pokračuju v mysli... *Poddej se krvežíznivosti víc... udělá tě silnějšího...Hihihi* odpovídá Rias se smíchem...
    *Když nemůžeme trhat proč ho nezadupeme ? hahahaha* na to odpovídá Damien s děsivějším smíchem než měl Rias...
    *Dobře rozdupeme ho na kousky a pak sežereme...* odpovím s nadšením oboum a poddám se ještě víc krvežíznivosti a začnu mnohem více běsnit...
    Fen nás přeskočil ale nevypadá to že by něco dělal... asi přemýšlí....
    *To je naše šance!!!* zakřičíme společně všichni tři a místo otáčení si stoupneme na zadní a začneme padat na Fena...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 18/7/2018, 00:08

    Když se ohlédnu na Kharga, všimnu si, že stojí na zadních a byl ještě větší, než předtím. Až poté si uvědomím, že na mě padá a tak se rychle odrazím od země a těsně mu uhnu z cesty. Překvapeně zamrkám, tohle jsem vážně nečekal... Ale už mě alespoň napadal způsob, jak ho uklidnit, aniž by to trvalo, nebo bych ho musel zbít to bezvědomí... Vyletím nad něj a velkým množstvím drátků napuštěných temnou magií ho spoutám k zemi, tak aby se nemohl ani pohnout, než přistanu před jeho hlavami a zadívám se na něj. zamyslím se, jaká runa by byla nejvhodnější a nakonec napíšu runu pro spánek, čímž obrovského trojhlavého psa uspím a hned na to se začne smrskávat do původních rozměrů. S povzdechem ho zvednu a hodím si ho na záda. I když zruším runu, která ho uspala, věděl jsem, že bude mimo ještě pár hodin, už jen proto, že první přeměna do bestiálky je pro tělo náročná. Hned na to vyletím do vzduchu a zamířím do hlavního města.
    Po asi dvou hodinách letu se konečně dostanu domů a konečně sundám těžký náklad v podobě metr a půl velkého vlka. Nechám ho odnést do pokoje pro hosty s tím, že ho mají hlídat a jakmile se probudí, dát mu jídlo a přivést ho ke mně.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 18/7/2018, 00:24

    Dopadli jsme tvrdě na zem, ale Fen stihl uhnout... najednou vyletěl nad nás mávl rukou a my se nemohli ani pohnout..*Co je to za magii?!* začali jsme všichni zmatkovat protože drátky jsme neviděli...
    Přiblížil se k nám...*Tak pojď ne ? odstraň kouzlo a my tě roztrháme... bojíš se snad ?* řvali jsme na něj jednohlasně, ale jen v mysli takže nás neslyšel...
    Začal psát nějaké runy...

    Probudil jsem se z příšerného snu... hrozně mě bolela hlava a poslední věc co si pamatuju je ta velká koule temné magie co do mě narazila...
    "Fene?! Co se stalo? kde jsi? a kde to jsem já ?" začnu zmatkovat...
    Vedle postele stojí nějaký démon a já se ho leknu až spadnu z postele... byl to tvrdý dopad a mě bolí celý tělo... pak mi ten démon řekne ať se najím a že potom půjdeme za Veličenstvem...
    *Veličenstvo? to asi myslí Fena...* pomyslím si a přikývnu na souhlas.
    Byl jsem tak vyčerpaný... ani nevím proč, ale o to líp chutnalo to jídlo.
    Jakmile jsem dojedl tak jsem se přeměnil do lidské podoby abych nevylekal případné stráže chodící po paláci a i s démonem který byl v pokoji se mnou jsem se vydal za Fenem.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 22/7/2018, 14:53

    Seděl jsem ve své pracovně s knihou v ruce a prostě jen relaxoval. Neměl jsem co dělat, práci jsem měl hotovou a Ireth... Byla v jiném království. Povzdechnu si a když se ozve zaklepání na dveře, okamžitě zpozorním. Démon za dveřmi se ozve s tím, že přivedl mého hosta a tak se pousměji a vyskočím na nohy.
    "Khargo, pojď dál!" houknu na něj a obejdu stůl, na který si poté sednu.
    "Jsem rád, že jsi vzhůru," začnu a prohlédnu si mladíka v lidské podobě, okamžitě se mi vybaví ta obrovská potvora a tak se ušklíbnu a založím si ruce na prsou.
    "Hádám, že nevíš, co se stalo... Víš, co je to bestiální podoba?" zeptám se ho a na tváři se mi objeví široký úsměv. Přeci jen bestiální podoba byla opravdu vzácná a silná.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 22/7/2018, 15:32

    Fen mě pozval dál a projevil svojí radost, že jsem vzhůru... a hned na mě začne něco s bestiální podobou. Při tom měl velký úsměv takže jsem mohl jen hádat jestli je to něco dobrého...
    "umm... vážně nevím... asi jsem to někdy slyšel, ale už si nepamatuji kde..." řekl jsem překvapeně " tak mi rovnou můžeš vysvětlit co to je." pokračuji s úsměvem. Už jen ten název bestiální podoba znělo zajímavě a nebezpečně takže jsem byl celý natěšený zjistit co to je za hustou schopnost...
    Ale hrozně mě bolelo tělo a špatně se mi stálo..
    "Umm... Fene ? Docela mě bolí celý tělo... myslíš že bych se k tomu tvému vyprávění mohl někam posadit ? zeptal jsem se s prosebným výrazem na tváři. Ta bolest byla totiž docela silná...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 22/7/2018, 18:18

    Odpoví mi, že neví, že možná o ní slyšel, ale nepamatuje si kde. Také mě vybídne k tomu, abych mu to vysvětlil, což jsem tak jako tak hodlal udělat. Pousměji se, ale dřív, než stačím začít, zeptá se mě, jestli by se mohl někam posadit. Jen přikývnu a rozejdu se k pohodlné židli, která stála u kraje místnosti a donesu ji ke stolu, kde ji položím. Pokynu Khargovi, aby si sedl a poté se na něj zamyšleně podívám, než do vzduchu napíšu runu pro regeneraci a po chvilce přemýšlení vymyslím i něco na částečnou úůevu od bolesti, než obě použiji na Kharga
    "Tak, mělo by to teď být lepší," řeknu mu, než se vydám na druhou stranu stolu a usadím se na svou židli.
    "Bestiální podoba je vzácná démonická schopnost, říká se, že jí má jeden démon z tisíce. Jakmile je probudíš, změníš se do jiné podoby, která může, nebo nemusí připomínat tvou démonickou. Jsi v ní silnější, rychlejší... Ale je velmi těžké ji ovládat. Většinou zcela podlehneš krvežíznivosti, ale někteří démoni ji ovládnout dokáží a stávají se velmi nebezpečnými," vysvětlím zběžně a pousměji se.
    "Já se například měním na velkého vlka, zatímco tvá přeměna je obrovský tříhlavý pes," dodám po chvilce.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 22/7/2018, 18:39

    Fen mi přinesl židli, která stála na kraji místnosti a já se mohl posadit...pak se zamyslel a napsal nějaké runy do vzduchu a já začal cítit že jsem se začal víc hojit... a po další chvilce přemýšlení napsal další runu do vzduchu a mě se docela ulevilo od bolesti... takováhle magie je docela úžasná...
    Následně se Fen usadil za svůj stůl a začal s vysvětlováním...
    Začal mi povídat o vzácné démonické schopnosti při které se změní podoba démona a je mnohem silnější a rychlejší... ta část se mi líbila protože kdybych jí měl tak bych mohl ochraňovat ty na kterých mi záleží... ale když začal mluvit o tom je to hodně těžké ovládat tak jsem si uvědomil že tahle síla není zase tak dobrá jak se může zdát protože v zápalu běsnění můžeš zranit nebo zabít i ty na kterých ti záleží... prý se to ale dá naučit ovládat... a démon je pak hodně nebezpečný... byl jsem trochu zmatený protože jsem nevěděl proč mi to všechno říká, ale všechno začalo dávat smysl když řekl že jeho bestiální podoba je velký vlk... a hodně mě překvapilo když mi řekl že moje bestiální podoba je obrovský tříhlavý pes... to jsem nečekal...
    "J..jak víš že já mám bestiální podobu a zrovna takovouhle?" zeptám se trochu zděšeně při pomyšlení na to že bych mohl ublížit těm na kterých mi záleží...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 22/7/2018, 18:50

    Sledoval jsem Kahrgovy výrazy, od nadšeného, když jsem mluvil o síle bestiální podoby, po lehké zklamání, když mu sdělím, že je ji těžké ovládat. Chvíli vypadal zmateně, ale když mu řeknu, jak jeho podoba vypadá, trochu zděšeně se zeptá, jak to vím a překvapení bylo z jeho výrazu evidentní.
    "Když jsme bojovali s Anemisem, nestihl ses vyhnout ráně, která tě zasáhla... Nebyla dost silná, aby tě zabila, ale... Probudila v tobě tvou skrytou sílu a změnil ses. Dokázal jsi ho porazit úplně sám, aniž by tě vážněji zranil a poté ses vrhl na mě. Musel jsem tě omráčit a potom jsem doletěl do hlavního města, kde právě jsme," vysvětlím mu události, které prošvihl, než se postavím na nohy a projdu kolem stolu do části místnosti, kde bylo více místa. Zhluboka se nadechnu, než zavřu oči a změním se do mé bestiální podoby. Otočím se na Kharga a vycením na něj zuby ve vlčím úsměvu.
    "Vidíš? Jakmile si zvykneš a naučíš se jak ji vyvolat a krotit svou krvežíznivost, jde ovládat a stane se jen další formou," vysvětlím a jsem rád, že i v této formě mohu mluvit.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 22/7/2018, 19:02

    Fen mi začne vysvětlovat to že když jsme bojovali s Anemis tak jsem to schytal ale nezabilo mě to a proto se ve mě vzbudila takhle velká síla... a s překvapeným výrazem poslouchám když mi řekne že jsem Anemis zabil sám... a pak se obrátil proti Fenovi... který mě pak musel omráčit a dostat mě do hlavního města...
    "Tak to promiň že jsem na tebe zaútočil..." řeknu mu hned jak se začne zvedat od stolu a dojde k místu kde je víc prostoru a zavře oči...
    Najednou přede mnou nestojí Fen, ale velký vlk a dokonce na mě začne mluvit o tom že se to dá naučit ovládat a když začnu zvládat svojí krvežíznivost tak je to jen jedna další podoba...
    Já jen s údivem seděl na židli div jsem nespadl protože byl větší než já...
    "Umm... dobře... a jak se to naučím ovládat ? zeptám se už zvídavě protože už nemám pocit že se bych se měl něčeho bát.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 22/7/2018, 19:08

    Kahrgo sebou cukne, div nespadne ze židle. Ušklíbnu se a zatřesu hlavou, aby dostal pramínky dlouhé srsti z mých očí.
    "Víš... Kdyby jsi byl ve své démonické, jsme zhruba stejně velcí, alespoň víš, jak působíš na ostatní," ušklíbnu se, ale mladý démon se rychle vzpamatuje a zvědavě se mě zeptá, jak může bestiální podobu ovládat.
    "Nejlepší je začít někde v bezpečí, jen s někým, kdo tě dokáže zpacifikovat. Musíš první umět tuto podobu vyvolat, k tomu je nejlepší meditace... Když se opravdu ponoříš do sebe, vycítíš přítomnost bestie a pak je snazší se v ní změnit. Co se týče zachování si vlastní hlavy... To je horší, rozhodně musíš začít tím, že uklidníš svou mysl a... Je dobré zaměřit se na něco, na čem ti záleží. Upnout se k té myšlence... Například když toužíš někoho ochránit, nezaútočíš na něj a postupně... Stále víc a víc získáváš kontrolu, když to trénuješ," vysvětlím a po chvilce se změním zpátky do své démonické podoby.
    "Snad... Jsi mě pochopil," dodám po chvilce a nebyl jsem si sám jistý svým vysvětlováním.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 22/7/2018, 19:19

    Fen mi začne vysvětlovat že se první musím naučit do té podoby přeměňovat a že bych to měl trénovat s někým kdo mě může zpacifikovat, ale nikdy jsem nemeditoval tak jsem si nebyl jistý jak bych to měl udělat... dále pokračuje s tím že se budu muset upnout na něco na čem mi záleží a snažit se udržet si chladnou hlavu...
    "Ty jsi mě byl schopný zpacifikovat ne ? Tak by jsi mě mohl i trénovat v přeměňování že?" zeptám se ho s úsměvem... ale nevěděl jsem zda bude souhlasit protože už takhle toho pro mě udělal dost a byl jsem mu za to moc vděčný...
    Teď jsem měl další z cílů... kromě toho kontraktu jsem se musel naučit ovládat tuto svojí nově objevenou sílu... abych ji mohl použít k ochraně ostatních.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 22/7/2018, 19:25

    Zeptá se mě, jestli bych ho mohl trénovat a tak se na něj zamyšleně zadívám a nakonec se mi na tváři objeví nepatrný úsměv, se kterým si sednu na svou židli a opřu se lokty o stůl, zatímco si podepřu hlavu.
    "Nechápej mě špatně, ale... Proč bych to dělal? Víš, kdybych byl vysoce postavený démon za jakéhokoliv jiného království, nejspíš bys už dávno byl ve vězení, kde by se z tebe snažili vytáhnout informace o Feraelovi. Přeci jen jsi potomkem šlechtické rodiny z nepřátelského království," zamručím a zadívám se na mladíka přede mnou.
    "Stále jsem Král a mám své povinnosti, nepovažuji tě za hrozbu, proto jsi vůbec tady, ale... Nehodlám trénovat démony, se kterými bych se jednou mohl potkat na bojišti," dodám a omluvně se pousměji.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 22/7/2018, 19:40

    Fen se posadil ke stolu a zdělil mi že nemá důvod mě trénovat... a vpodstatě mi naznačil že bych měl být rád že teď nejsem ve vězení ve kterém by mě mučili... trochu mě to ranilo protože jsem měl pocit ze začínáme být přáteli a můžeme si věrit, ale důvody jsem chápal... přeci jen jsem z cizího království... nemůže si být jistý zda nejsem špeh nebo vrah najatý na to ho zabít...
    Pokračuje tím že je pořád král a má své povinnosti, ale podotkl že mě nepovažuje za hrozbu což jsem nevěděl jestli si to mám vyložit tak že jsem prostě slabý nebo mi trochu věří... prostě mě nehodlal trénovat kvůli tomu aby mě náhodou nepotkal na bojišti... bylo to všechno logické... nemohl jsem odporovat. Byl jsem rád za to že mě nedal do vězení a dokonce mě ošetřil... nemohl jsem po něm chtít víc...
    "No... tvé důvody chápu a jsem ti vděčný za to že jsi mi takhle pomáhal a vím že po tobě toho víc už ani nemůžu chtít... jen doufám že tvá nabídka ohledně portálu do světa lidí pořád platí..." řeknu naprosto v klidu možná s trochou smutku v hlase... "Každopádně jsem z toho všeho trochu zmatený takže si asi půjdu trošku pročistit hlavu... a pak se vrátím pokud bude ta nabídka pořád platit..." pomalu se zvednu od stolu a zamířím ke dveřím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 22/7/2018, 19:47

    Celou dobu jsem sledoval výraz mladíka, na kterém se zračilo mnoho emocí. Tiše si povzdechnu, vypadal na opravdu fajn kluka a navíc byl v Aokiho věku. Jenže jsem musel být opatrný a... Bohužel jsem tušil, co se s ním stane, pokud se později vrátí domů k Feraelovi. Možná bude jako všichni ostatní a to... Mi bylo proti srsti. Odpoví mi, že je vděčný a chápe mé důvody, než se tak nějak rozloučí s tím, že si chce pročistit hlavu.
    "Khargo!" zavolám na něj a vyskočím na nohy, než se k němu rozejdu.
    "Své slovo dodržím, až budeš připravený, přijď za mnou a portál ti otevřu a taky... Mám pro tebe nabídku. Vím, že tvá rodina je ve Středním království, ale... I tady jsi vítán a pokud by ses rozhodl, že budeš raději žít tady, uvítáme tě s otevřenou náručí," řeknu mu a zkoumavě si ho prohlédnu.
    "Opatruj se," řeknu mu ještě, než k němu natáhnu ruku, abych si s ním mohl rukou potřást na rozloučenou.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 22/7/2018, 20:01

    Ještě než jsem se dostal ke dveřím tak na mě Fen zavolal a já se na něj otočil. Fen ke mě pomalu přišel a řekl mi že mi portál otevře až budu připravený a taky prý pro mě má nabídku že bych mohl žít tady v západním království, ale teď jsem měl jiný úkol... musel jsem si vytvořit kontrakt a na to jsem se musel psychicky připravit...
    Řekl mi ať se opatruji a natáhl ke mě ruku. Já mu jí chytil a potřásl sní na rozloučenou se slovy "Ty taky a neboj se určitě se ještě uvidíme... minimálně až mi budeš dělat portál..." nakonec jsem se mírně pousmál a otočil do dveří, které jsem otevřel a vyšel z nich...
    Nevěděl jsem kudy z hradu takže jsem se tam chvíli motal a pak jsem našel východ... zamířil jsem z města do lesů kde jsem se přeměnil do démonické podoby a rozběhl se lesem zabraný do svých myšlenek, které jsem si nespočetně krát přehrával v hlavě a přemýšlel co se stalo a co bude dál...

    Sponsored content


    Fen'lin & Khargo - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/3/2024, 06:54