Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  1. Várka magických Artefaktů

  Admin
  Admin
  Admin


  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  1. Várka magických Artefaktů Empty 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Admin 30/4/2018, 01:39

  1. Várka magických Artefaktů F7e0943af9  Dýka velmi starého původu, nikdo ani neví odkud vlastně vznikla, kde byla vykována nebo kým. Jeden starý mág, kdysi ukryl tuto dýku před světem. Proč? To nikomu nechtěl říct. Dýka prý obsahovala moc, kterou nedokáže kněkdo jenom tak pochopit, natož ji využít. I na mága byla tahle dýka mocná. Proto bylo bezpečnější ji ukrýt tak aby ji nikdo nenašel. Dokonce i on sám poprosil vlastní manželku, aby mu vzpomínky na místo, kde dýku ukryl vymazala, protože neustálá touha ji vlastnit se vracela jako nekonečná hladová myšlenka, která muži nedala chvilku klidu. Jistě se ptáte, v čem je tak výjmečná, že se ji i jeden z nejmocnějších mágů bál. Samotný podklad dýky by byl bezcenný, ale malá, nenápadná značka na ní, je kouzlem opravdu mocného démona. Vyprávělo se, že byla očarována jedním z nejstarších králů podsvětí, zda se jendá o pravdu nebo lež, to nedokáže nikdo posoudit. Tvorů, kteří si její nezměrnou moc pamatují, je na světě už opravdu málo. Uvnitř dýky je ukrytý hlas duše, čí? Těžko říci... Že by se jednalo o nějakou pradávnou starou bytost nebo samotného démoního krále? O tom se můžeme jenom dohadovat. Dýka je závislá na přítomnosti vlastníka, nutí jedince aby ji měl neustále u sebe a krmí se jeho hlasem. Dokáže zhmotnit jakoukoli představu svého držitele, ať už se jedná o vytvoření novéhu druhu magické bytosti nebo o pouhé sestavení domu, zámku, království... Své přání může dotyčný vyřknout pouze jednou za měsíc. Nevýhodou je, že na měsíc ztratí svůj hlas, jak dýka, tak její majitel. Je to jakási daň, kterou si dýka bere za svou moc.


  Cena: ???
  Omezení dovedností: ???
  Admin
  Admin
  Admin


  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  1. Várka magických Artefaktů Empty Re: 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Admin 30/4/2018, 01:41

  1. Várka magických Artefaktů 03813b9e10  Ohnivá dýka, která propujčuje majiteli nejenom možnost oheň ovládat a manipulovat s nim pouhou myšlenkou, ale když dýku nosí neustále u sebe, propujčuje mu také odolnost proti tomuto živlu. Jistě si říkáte, že na tom není nic moc zvláštního, ale pletete se. Tato ohnivá dýka dokáže odbourat odolnosti Xaphanů, vůči jejímu ohni. Ignoruje pravidla rasové magie a popálí kohokoli, kromě svého majitele. Majitel je ale také schopen zaktivovat odolnost na cíle, které zranit nechce. Oheň se jich sice dotkne, ale nezraní je, pokud si to držitel nepřeje. Tatko dýka si žádnou daň nevybírá, v tom je mořná také výjmečná. Kromě děsivého vzhledu a oka, které se na vás neustále kouká, za svou moc nazpátek nic nevyžaduje. Tato dýka byla vykována v podsvětí, jednim velice zručným kovářem. Říká se, že když jeho bratr umíral po opravdu krutém boji, ukryl svou moc a duši do dýky aby nepřišla nazmar. Díky tomu získala zcela obyčejná dýka děsivý vzhled. Hodně lidí vykládá že se na vás mrtvý démon neustále kouká a propujčuje vám moc za to, že s nim sdílíte jeho nekonečnou samotu, ale tak jako ostatní informace, i tahle nemusí mít ani špetku pravdivého základu. Těžko říci, kde pravda opět začíná a kde končí. Kdo by  přeci nechtěl  takovéto mocné ohnivé dýce poroučet?


  Cena: ???
  Omezení dovedností: ???
  Admin
  Admin
  Admin


  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  1. Várka magických Artefaktů Empty Re: 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Admin 30/4/2018, 02:00

  1. Várka magických Artefaktů 96a5bc1abd1. Várka magických Artefaktů Kingofjsj  Amulet dračího krále, který vládne ohromnou mocí. Dokáže tělo majitele přetvořit na něco co zcela předchází fantazii mnohých. Vezme samotnou podstatu toho, kdo amulet nosí a propujčí mu zcela novou podobu, o které byste mohli většinou leda tak snít. Jenže tohle je skutečnost, která vám dokáže propujčit jiný nadhled na celý svět, protože ho dokážete prožít v dračích očích, jeho těle a duši. Vykládá se, že kdysi jeden z posledních mocných draků, umísti svůj dech do tohoto amuletu, čímž umožil pouhým smrtelníkům a jiným bytostem, prožít tři dny v jeho kůži, propůjčit si jeho tělo, dovednosti ale také ohromnou dračí sílu a odolnost. Jeho šupiny jsou odolné vůči magickým útokům, dokáže dýchat pod vodou, přežívat v ohni a vládne hlasem prastarých. Hlas umožňuje dotyčnému cestovat v dimenzích. Je jedno, zda se jedná o nebe, o podsvětí nebo o lidský svět. Dokáže přežít ve všech světech, aniž by se na něj vztahovaly pravidla magie. Démona se bílá magie v nebi ani nedotkne a anděl v podsvětí bez sebemenších problémů přežije nátlak té temné. Nevýhodou amuletu je tří denní proměna, během které se nemůžete navrátit zpět do svého těla, musíte je prožít v těle, které jste si propůjčili. Poté amulet svou moc na měsíc ztrácí, i obnova dračího dechu nějakou chvíli trvá, proto v této době amulet nelze využít a marné pokusy, by vám mohli přivodit nejenom nedokonalou podobu, ale i smrt, proto by jste měli pravidla amuletu dračího krále respektovat. Přece jenom takové moci, se vám málokdy dostane. Amulet a jeho moc, můžete kdykoli propujčit i někomu jinému, stačí aby si dotyčný přívěsek nasadil.


  Cena: ???
  Omezení dovedností: ???
  Admin
  Admin
  Admin


  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  1. Várka magických Artefaktů Empty Re: 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Admin 30/4/2018, 02:01

  1. Várka magických Artefaktů 3ba4d2e55f  Tato na první pohled zcela obyčená lahvička obsahuje slzy jedné z bytostí, nazývané také jako víla snů, která nás po nocích doprovází a konejší těmi nekrásnějšími sny které můžeme zažít. Jenže se nenechte zlákat slovy nic netušících poutníků. Nepřináší nám jenom ty nejkrásnější sny, ale dohlíží a krmí nás i těmi nejhoršími nočmími můrami. Jedna jediná kapička dokáže otevřít bránu do mysli toho, koho se dotkne. Přenese vás i vaši hmotnou schránku spolu s duší do mysli dotyčného a umožní vám pouhou pohnutkou mysli tvořit, cokoli co si umanete. Vše se odehrává pouze v hlavě snícího takže nejste omezeni žádnými pravidly a pokud nějaká žádáte, stanovíte si je sami. Jste jako bůh, tvořitel snů a proto nad myslí snícího máte plnou moc. Nejenom že dokážete zahnat a zničit noční můry dotyčného, ale také je můžete přetvářet na ty nejhezčí vzpomínky, sny, prožitky... Můžete se snícím mluvit, vtáhnout ho do snu aby stál přímo před vámi, prožívat s nim vše co si umanete, ukázat mu cokoli, co byste vy sami chtěli. Vytvářet obrazce vzpomínek pouhým mávnutím ruky, vytvářet kouzla, která byste v realitě nikdy nedokázali.
  Slzy víly se dají použít ale i v případě hlubokých kómatů, umožní vám s dotyčným trávit chvíle v jeho mysli, hledat příčiny problému, ať už jsou způsobené magií, kterou můžete najít a zničit... Nenechtě se však zlákat přílišnou mocí, limit v cizí mysli je 24 hodin, pokud tento čas přetáhnete, zůstanete navždy uvězneni v mysli dotyčného a stanete se krmením všech jeho snů, ať už jsou to noční můry nebo naopak, klid přinášející vzpomínky. Pokud zemřete, navždy zmizíte a nikdo si vás nebude pamatovat, dokonce ani ten, v jehož mysli setrváte své poslední minuty.


  Cena: ???
  Omezení dovedností: ???
  Admin
  Admin
  Admin


  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  1. Várka magických Artefaktů Empty Re: 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Admin 30/4/2018, 02:02

  1. Várka magických Artefaktů 3982abbedd  Tato kniha je dědictvím jedné z nejstarších a nejmocnějších rodin mágů, začal ji psát sám zakladatel rodu, který měl zálibu v objevování a chovu magických tvorů Cestoval do různých sfér, ať už do podsvětí, či do nebe a zaznamenával a zakreslovat tvory, se kterými se setkal. Po své smrti předal knihu svému synovi, který v jeho práci pokračoval a takto se kniha předávala z generace na generaci. Proto je psána všemožnými jazyky, některými už dávno zapomenutými. Tvorové jsou však vždy zakresleni a každá stránka obsahuje esenci tohoto tvora. Proto je možné jej přivolat, ať už ze samotných největších hlubin podsvětí, nebo z nejzazších částí nebe. Kniha obsahuje záznamy o malých, neškodných magických potvůrkách, ale také o hrozivých bestiích, které sebou přináší zkázu.  Proto musíte být opatrní, pokud chcete nějakého tvora vyvolat a nedokážete přečíst informace o něm. Některé tvory totiž kniha dokáže pomocí magie ovládat, aby nenapadli jejího majitele, ale právě naopak - poslouchali jej na slovo. Jsou v ní však i tvorové, kteří jsou příliš mocní, než aby mohla ovládnout jejich mysl a ti se stávají velmi nevyzpytatelnými. Čím je tvor silnější, tím na kratší dobu může být přivolán, zatímco malí, neškodní tvorečkové mohou strávit po boku majitele knihy třeba celé dny, či týdny.  Cena: ???
  Omezení dovedností: ???
  Admin
  Admin
  Admin


  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  1. Várka magických Artefaktů Empty Re: 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Admin 30/4/2018, 02:04

  1. Várka magických Artefaktů Cb8d4a40f8  Tento prstýnek vás na první pohled zaujme svým vzhledem, vypadá totiž, jako by byl tvořený samotnou vodou. Přesto je velmi pevný a pokud se ho dotknete, neulpějí na vaší kůži ani kapička vody, přestože na dotek vodu můžete jasně cítit. Voda většinou klidně plyne, ale pokud začnete využívat magii tohoto prstenu, začnou se na něm objevovat vlnky. Není známo, kdo prsten vytvořil, patřil však mocnému mágovi, kterému se za jeho života přezdívalo 'král moří.' Prsten totiž dokáže ovládat vodu a to v opravdu velkém množství. Dokáže vyzvednou do vzduchu a pohybovat s celými jezery, vytvořit vodu ze vzdušné vlhkosti, nebo vyvolat obrovské bouře na moři, či poslat na pevninu vlnu tsunami. Dokáže také ovládat počasí, způsobit déšť, bouřku, či liják, nebo je naopak úplně zastavit, rozehnat mraky a zajistit tak slunečný den. Čím více vody se kolem prstenu nachází, tím větší má moc. Jeho nositeli propůjčuje schopnost dýchat a libovolně se pohybovat pod vodou.  Cena: ???
  Omezení dovedností: ???

  Sponsored content


  1. Várka magických Artefaktů Empty Re: 1. Várka magických Artefaktů

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 30/3/2023, 07:29