Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+12
Ariana Rose
Zareth
Nyssa
Elias
Naomi Rosali
Aelin
Kael Kuroshi
Alexander
Darren.
Mirys Stellae de Caelo
Balaur
Admin
16 posters

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Admin 4/5/2018, 15:52





    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Coolte16
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 4/5/2018, 19:31

    Od doby co jsem se proměnil v úplného temného anděla, jsem mnohem snáze ovládal magii a dokonce se ve mně probudilo hned několik nových schopností, takže jsem se dnes rozhodl si některé z nich vyzkoušet. Doběhl jsem za okraj města, už po cestě jsem zkoušel schopnost Betrayal a sem tam vyvolal, nebo naopak zastavil drobnou hádku mezi lidmi po cestě z města a jakmile jsem zmizel z očí všem co by mě mohli vidět, roztáhl jsem křídla, ze kterých jsem byl snad nejvíc nadšený a letěl směrem k polím, které nebyly nijak daleko od Atrei. Když jsem tam doletěl, vyvolal jsem Shadow Puppet a překvapilo mě, že díky zesílení mé magie se zdá i loutka být o dost silnější, což mě velice potěšilo. Nařídil jsem jí, aby si nasbírala nějaké větší kameny, a když jich měla slušnou hromádku, začala je po mě vší silou házet. Pomocí Mirai jsem zpevnil svá křídla a všechny kameny jsem buď zablokoval, odklonil nebo rozříznul, aby mě netrefily. Jakmile loutce došly kameny, deaktivoval jsem její základní zákon mě ochraňovat a vystartovala směrem ke mně, aby na mě zaútočila. Za použití pouze svých křídel a sem tam bariéry z temné magie jsem vykrýval všechny její útoky, dokud jsem neměl pocit, že se má křídla pohybují naprosto plynule a dělají přesně to, co jsem po nich chtěl. Trvalo to asi dvě hodinky, a když jsem skončil, vydal jsem se pomalu domů, spokojený, že jsem si dnes procvičil Betrayal a Mirai a dokonce ještě zjistil, že má loutka zesílila spolu se mnou.
    //Uznávám Fen'lin.//
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Ariana Rose 12/5/2018, 22:50

    Musela jsem uznat, že vnímání a používání magie mi moc nešlo a mám se v tom co učit. Obzvlášť když jde o tak silnou ničivou magii. Nevím, co by se stalo, kdybych ji neovládla, ale rozhodně to nechci nikdy zjistit. Ano, trochu se bojím i toho, co bude až ji rozvinu a naučím se jí používat, ale toho jsem se bála méně než toho, že se mi vymkne z rukou. Před pár dny dal cennou lekci mě i mé sestře Kael. Ale ten se do ní zamiloval a já tušila, že další lekce bude tedy bůhví kdy - jestli vůbec. Teď prostě měli oči jen pro sebe a pro nic jiného. Což možná bylo i dobře, vzhledem k tomu, v jaké situaci jsem se ocitla. To všechno s koncem světa, s jeho pohlcením temnotou a všechno kolem asmodianů... Bylo náročné před sourozenci všechno utajit. Obzvlášť před sestrou, se kterou mě pojí jakési pouto, které neumíme vysvětlit. Proto jsem se po škole vytratila. Tedy po obědě, který s námi překvapivě strávil i Kael. Bylo tedy jasné, že mě sestra nebude postrádat a tak jsem se vytratila do lesa, kde jsem mohla nerušeně trénovat své magické dovednosti. A že jsem se činila. Učila jsem se jak rozbít jen část celku. Zvětšovala jsem ji a zmenšovala a procvičovala se v tom. Trénovala, jak zničit jen to, co zničit chci. Aby se už nestalo, že zničím víc a ohrozím tak někoho. Nedala jsem si jen tak pokoj, i když jsem byla vyčerpaná. Skončila jsem až tehdy, když má studnice magické moci byla prázdná do poslední kapky. A já byla vyčerpaná dost na to, abych akorát přišla domů a usnula na prvním vhodném místě, ať už to bude gauč nebo postel.
    Schváleno, Fen'lin
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Aelin 2/6/2018, 09:33

    Probrala jsem se ze spánku, ale bylo to, jako bych spala dál. Jako když se proberete do rána prosyceného mlhou a vidíte sotva na krok, ale ani o centimetr dál. *Co se to děje?* Ptala jsem se zoufale sama sebe. Připadala jsem si, jako bych spala dál a moje tělo se přesto hýbalo. Jako bych byla náměsíčná, jenže... Ne, opravdu nevím, co se dělo. Mohla jsem se jen dívat přes nějaký magický závoj na to, co dělám. Byla jsem loutkou, se kterou si někdo hrál. Odvedl mě do středu města a využíval mé schopnosti. Viděla jsem je. Postavy zahalené do stínů, kteří mučili jiné bytosti. Věděla jsem, že mučí zvěromága, anděla a nephalema. A oni to věděli díky tomu, že mi četli myšlenky. Ptali se jich na nějaké věci, které jsem si neuvědomovala, co znamenají. Měla jsem snad v uších špunty? Ne, to ne. Ačkoli jsem jim nerozuměla, věděla jsem, kdy lžou a kdy mluví pravdu. A kdykoli to stínové postavy díky mě věděli, to že jim lžou, vyrvali jim maso z těla, nebo dělali ještě horší věci. Ten křik mnou otřásl. Ta nevyřčená prosba o milosrdnou smrt. A já se musela dívat... Celou svou bytostí jsem se tomu bránila. Jako bych trhala za provaz, který mě svázal. Jako bych se chtěla vytrhnout silným rukám, který mě svírají. A pak jsem zaslechla ten smích. "Ta malá se cuká!" Smál se ženský hlas někde za mnou. Sotva jsem rozuměla tomu, o čem to mluví. "Zjistíme, co všechno umí!" Sykl jiný, tentokráte mužský hlas vedle mě. Od té doby to šlo od desíti k pěti. Hráli si s mou magií, obzvláště s mými blesky, se kterými rádi mučili ty nešťastníky. Nenechali je jen tak zemřít. A dál ze mě vysávali magii, dokud jsem nebyla na dně svých sil. A nenáviděla jsem se za to, že jsem se nedokázala vysmeknout těm rukám, že jsem jim nedokázala pomoct. A jen matně si vzpomínám, jak mě najednou objala hřejivá magie, kterou jsem znala. Zalilo mě její teplo těsně před tím, než jsem upadla do bezvědomí z vyčerpání a než mi došlo, že to byla magie Mirys, její štít, který mě dokázal vyrvat těm ledovým spárům stínových postav.
    Schváleno, Kael
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 13:16

    Moc dobře jsem věděl o schopnostech Padlých, nejednou jsem proti nim bojoval a naučil jsem se být ostražitý. Dokázali se dostat jednoduše pod kůži, zasáhnout slabiny nepřítele. A jejich schopnosti k tomu velmi napomáhaly. Teď, když jsem byl jedním z nich, věděl jsem, že i já mám nové schopnosti, které neumím ovládat. Zamezit někomu v pohybu bylo snadné na naučení, Paralea se moc nelišila od jiných schopností, ale se čtením myšlenek a vycítěním emocí... S podobnými schopnostmi jsem zkušenosti neměl. Občas jsem nevědomky zachytil nějakou velmi výraznou a "hlasitou" myšlenku ale to bylo... Všechno. Proto jsem seděl na lavičce na náměstí s novinami v ruce, ale místo, abych četl jsem sledoval kolemjdoucí. Vždy jsem se soustředil na nějakého člověka, snažil se vycítit... Vlastně cokoliv, ať už zachytit myšlenku, či jejich náladu. Ze začátku jsem moc informací nezískal. Slyšel jsem jakýsi šepot ve vlastní mysli, cizí hlas, cizí myšlenky, ale byly tiché, nevýrazné. Nedokázal jsem rozpoznat, co říkají. Občas jsem zachytil nějaká slova, která bez kontextu nedávala smysl. Občas mi jakási podvědomá intuice říkala, že se za úsměvem onoho člověka skrývá bolest se smutkem. Tiše si povzdechnu a zavřu oči. Seděl jsem tady už několik hodin a stále jsem neudělal jakýkoliv pokrok. Nedokázal jsem nikomu přečíst myšlenky, ani pořádně vycítit, jakou má náladu. Stále se zavřenýma očima se zhluboka nadechnu a pokusím se vycítit přítomnost lidí na náměstí. Bylo to velmi těžké, bytosti šlo nejlépe cítit pomocí magie, pokud ji tedy neskrývali, ale lidé... Žádnou ani neměli. Přesto... Jsem je teď dokázal cítit, jejich mysli. Slyšel jsem hlasy, které mluvily zároveň, některé byly hlasité, jiné tiché, ale všechny... Jakoby na mě mluvily. Zalapám po dechu a prudce sebou trhnu. Překvapeně se rozhlédnu kolem, vysloužil jsem si několik zvědavých pohledů kolemjdoucích, ale ti si mě brzy přestanou všímat. Možná jsem to celou dobu dělal špatně. Možná to chce změnit přístup. Ušklíbnu se, udělal jsem krok vpřed a už jsem tak nějak tušil, co musím změnit, abych své nové schopnosti ovládal...

    /Schváleno, Mirys./
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Mikoto 8/7/2018, 21:00

    Zase jednou jsem seděl na lavičce na náměstí a se zavřenýma očima relaxoval. Pro někoho by to mohlo vypadat, jako že nedělám nic, ale opak byl pravdou. Využíval jsem svou magii a procvičoval své nové schopnosti. Objevil jsem ještě pár schopností, se kterými jsem si začínal rozumět, ale zatím... Zatím jsem znovu cvičil čtení myšlenek a empatii. Na náměstí byla obrovská paleta pocitů, které lidé zažívali, cítil jsem snad všechny emoce, ať už radost, smutek, zamilovanost, nenávist, vztek, frustraci... Bylo jich opravdu mnoho. Občas se zaměřím na člověka s opravdu silnými emocemi a na chvíli se do nich zaposlouchám. Občas byly myšlenky lidí opravdu zajímavé.  Musel jsem říct, že se v používání těchto dvou emocí opravdu lepším a daleko lépe jsem už rozuměl tomuto typu schopností. Dokázal jsem i lépe ovládat vlastní emoce, téměř je potlačit a usoudil jsem, že by se to mohlo někdy hodit. Hlavně vůči nepřátelům, kteří je dokáží ovládat. Nakonec se zvednu z lavičky a zamířím domů, jelikož se již setmělo a na náměstí již skoro nikdo nebyl. Zamířím do jedné tmavé uličky, když naproti mě uvidím skupinku nějakých lidí. Když si něco rychle řeknou a otočí se na mě, zaměřím se na jejich myšlenky. Chtěli mě okrást. Ušklíbnu se a pokračuji v cestě. Možná si procvičím více schopností...

    Trénink schválen, Zeke
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Aoki 8/7/2018, 21:45

    Nebyl to můj první trénink s otcem, ale bylo to poprvé, co jsem za nim přišel s prosbou o pomoc, aby mě naučil lépe porozumět vlastní magii. Dlouho jsem zvažoval koho bych se mohl zeptat, kdo by mi dokázal poradit, ale nikoho jsem neuznal za vhodnějšího. Vždyť přeci on sám předčil své Aurinské schopnosti a ovládl magii na špičkové úrovni, což bylo... úžasné. Zhluboka jsem se nadechl a zadíval se na cvičiště, které využívali naši generálové ke svým tréninkům. Na můj trénink dohlížel otec, už odmala chtěl abych se naučil bránit a proto jsem se k veřejným tréninkům nikdy nemusel připojovat. Upřímně jsem za to byl rád, vyhovovalo mi to a hned jak jsem mohl, začal jsem trénovat sám. Otcův návrh abych se stal žoldákem mi dal mnoho zkušeností a příležitostí vyzkoušet své schopnosti v opravdových soubojích a i když jsem nebyl přímo stavěný na útok, jako spíše na podporu ostatních, rozhodl jsem se najít sílu ve svých slabinách a využít je.
    S tímhle sebevědomím jsem hodlal strávit celou noc tréninkem vlastních značek a přemýšlel jak nejlépe potlačit své limity za hranice. Jelikož byly mé značky založené na magické podstatě, jako první jsem si mohl zvýšit magii, která mé značky posunula dál a já mohl vytvořit další navíc. Zároveň jsem musel využívat jejich sílu a udržovat je na svém těle, což se neukázalo jako nejjednoduší a brzy jsem to zpackal. Na mé poměry to bylo moc brzo a tak jsem se do svého pokusu pustil znovu, znovu... a znovu. Přestože jsem svou magii neudržel dlouho a udržování značek bylo vyčerpávající, rozhodl jsem se v tom pokračovat, dokud jsem v dálce nezahlédl rýsující se východ slunce. Nepotřeboval jsem se odrovnat, ale stačilo mi po troškách zlepšovat to, co jsem už dokázal... jednou, jednou totiž zesílím natolik, že už se nebudu bát bojovat sám.
    Schváleno, Inori
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Khora 22/7/2018, 21:07

    Moment kdy jsem poprvé objevila svou magii byl opravdu děsivý. Kdo by čekal že budu schopná...vytvořit sama sebe? Párkrát zamrkám na dívku, která stála naproti mě. Vypadala přesně jako já i rány na rukách měla stejné. Její tvář vypadala znaveně a dokonce se potácela jako já. Tehdy to byla zlomová chvilka, kdy jsem si myslela že jsem zešílela, jenže... se brzy ukázalo že tomu tak není. Bylo opravdu zvláštní, že jsem cítila každý její krok, únavu a také bolest. To byla první věc kterou jsme zjišťovala a přitom to nebylo pravé tělo. Cítila jsem jak se mé zásoby magie ztenčují a abych pravdu řekla, neudežela jsem ji příliš dlouho a tak jsem brzy skončila na zemi, celá udýchaná a unavená. Stěny tohoto pokoje mě stvaly, hypnotizovaly mě a já se potřebovala soustředit na něco jiného. Snažila jsem se dát magii nějaký hmotný tvar abych to udělala znovu, ale pokaždé to nemělo úspěch. Nevím jak se mi podařilo poprvé použít svou magii, ale hádala jsem že to bylo mým emocionálním rozpoložením, které teď bylo pryč.
    Znovu jsem se posadila do koutku na zemi a snažila se soustředit... na co vůbec? Byla jsme v tomhle nezkušená a ani jsem sama netušila co dělám. Nemohla jsem to vědět, nikdo mě... neučil a kdyby se tohle dozvěděl můj otec... kdo ví jak by na to reagoval. Natěžko polknu a při té hrůzné představě sebou několikrát cuknu. Ucítím jak se magie uvnitř mě zaktivovala a tak se soustředěně zaměřím na její množství, díky kterému se mi podaří vytvořit svou kopii. Mé překvapení bylo krátké ale tak nějak jsem začala chápat, jak to funguje a proto jsem tuhle schopnost trénovala ještě nějakou chvíli, dokud jsem nebyla opravdu unavená a věděla jsem, že toho opravdu víc nedám.
    Schváleno, Inori
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 20:49

    V životě bych nečekal, že skončím na tomto místě a budu... Pomáhat jednomu z králů podsvětí. Díky Aokimu jsem se dostal do královského paláce a... No král byl nejspíš zvědavý, protože si mě nechá zavolat do své kovárny. Nesměle jsem stál opodál a sledoval, jak pracuje, zatímco jsem mu odpovídal na otázky.
    "Slyšel jsem, že ovládáš oheň... Už dlouho jsem chtěl zkusit vykovat pořádnou zbraň opatřenou magií, ale... Pořád nedokáži tak dobře kontrolovat teplotu ohně, doufal jsem, že mi pomůžeš," řekne mi Fen'lin najednou. Párkrát zamrkám, než přikývnu a pozorně poslouchám instrukce, které mi dá. Vyvolám své plameny a nechám je hořet ve výhni, měl jsem k nim natažené ruce, abych je mohl lépe kontrolovat. Soustředil jsem se na svou magii a poslouchal Fen'lina, který mi říkal, jak poupravit jejich sílu, nebo žár. O takové věci jsem se nikdy nestaral, většinou jsem do útoku dal více či méně magie a tak korigoval sílu, teď to ale bylo jiné. Musel jsem se soustředit na nejrůznější vlastnosti ohně a upravovat třeba jen jednu z nich. Potřeboval jsem, aby se moc nešířily do okolí, ale aby naopak více žhnuly. Brzy mi po tváři i zádech stékal pot, ale čím dál více se mi dařilo. Magie jsem měl dost, takže o tu jsem se tolik starat nemusel. Musel jsem však uznat, že to byl dobrý trénink a bavilo mě sledovat, jak se Fen'linovi pod rukama tvoří nádherná zbraň.

    Trénink schválen, Zeke
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Aoki 29/7/2018, 22:50

    Nevím proč ale dneska se mi vůbec nic nechtělo dělat. Oh, vážně... Nebyla to žádná novinka, protože mě se nechtělo dělat nic skoro pořád. Na chvíli zavřu oči a povzdechnu si, potřeboval jsem si procvičit svou magii abych ji později mohl využít lépe, než doposud. Pořád jsem měl mnoho mezer a potřeboval jsem je nějak zaplnit. Zrovna jsem stál na cvičišti a sledoval zapadající slunce za obzorem, než jsem se konečně odhodlal k tomu, abych před sebou vytvořil vlnu temné magie, kterou jsem se snažil udržet na místě, než jsem ji konečně mohl vyslat vpřed. Stále mi přišla slabá a já chtěl najít co nejefektivnější způsob k tomu, abych do ní mohl nacpat co nejvíce magie a zároveň aby nebyla příliš pomalá. Znovu jsem před sebou vytvořil vlnu z temné magie, kterou jsem následně na to vyslal před sebe. Tahle jsem to opakoval ještě další hodinu, ale nezdálo se mi že by to mělo nějaký úspěch. Trochu mě to iritovalo, musel jsem na to jít špatně a tak jsem dalších několik hodin strávil zkoušením všemožných kouskl s temnou magií, než jsem pocítil únavu a rozhodl jsem se že pro dnešek by to už mohlo stačit. Možná by také bylo lepší zeptat se na pár typů táty, třeba by mi poradil i když jsem netušil jestli by to má hrdost zkousla.
    Trénink schválen, Inori
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Inori 29/7/2018, 23:36

    Nemohla jsem spát, nebyla jsem vůbec unavená a tak se rozhodnu hrát si trochu se svou magií. Přesněji mým elementem. Usměji se a první nechám kolem sebe foukat lehký vánek, který poté nasměruji proti nejbližšímu stromu a zaposlouchám se do šumění listí. Usměji se a začnu sílu větru stupňovat. Větvičky se začnou ohýbat a čím více jsem přidávala na intenzitě, tím více se ohnuly a listy zuřivě vlály ve větru. Postupně začnou dokonce odlétávat a zaslechnu praskání dřeva. Proto toho nechám, nechtěla jsem strom vyvrátit. Stočím však vítr tak, aby ke mně dovlál listí a nakonec si z něj udělám před sebou hromádku. Usměji se a natáhnu nad ni ruku, než s ní začnu kroužit a vytvářet maličké tornádo. Listy první jen trochu vířily, než začaly zrychlovat a poryv větru nabíral čím dál více listí, hlíny, prachu a trávy. Tiše se zasměji, než tornádo trochu zvětším, bylo teď stejně velké jako já. Ještě trochu vítr zrychlím a pokusím se ono tornádo udělat větším. Brzy však začne být těžké ho kontrolovat a tak ho přestanu zcela ovládat. Začne se pohybovat, nabere trochu víc listí, ale poté začne rychle slábnout, až zcela zmizí. Spokojeně se usměji, než shledám, že začínám být trochu unavená a tak se vydám do postele.

    Trénink schválen, Zeke
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi


    Posts : 313
    Join date : 02. 02. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Kael Kuroshi 13/8/2018, 19:30

    Nebylo to zase tak dlouho, co jsem získal svůj temný grál a tak jsem si řekl, že si s ním trošičku zacvičím a spojím to s klasickým tréninkem magie. Využil jsem podzemních prostor Bratrstva, abych měl dost prostoru, ale zároveň mě neviděl žádný obyčejný člověk a dal se do práce. Z temné magie jsem vytvořil několik kostek, které jsem nechal vyset jen tak ve vzduchu a poté vyvolal několik desítek havránků, které jsem nechal prolétávat mezi nimi. Jakmile bylo vše nachystáno, materializoval jsem svůj luk a snažil se co nejrychleji sestřelit veškeré své havránky. Takhle to nebylo moc složité, jelikož prostě jen poletovali kolem a nesnažili se šípům uletět, nebo vyhnout. Přesto se mi však sem tam podařilo trefit kostku temné magie místo havránka, když prolétal za ní, nebo dost blízko k ní. když jsem usoudil, že bych mohl zvýšit úroveň obtížnosti, řekl jsem svým havránkům, že mají létat víc chaoticky, aby se jejich dráha letu nedala tak snadno poznat a začal nanovo. Tentokrát nebylo tak lehké je trefit a dalo mi zabrat, než jsem je všechny zničil. Už jsem si říkal, že by to mohlo stačit, ale najednou mě ještě něco napadlo. Vyvolal jsem třetí skupinu havránků a nechal je létat kousek dál za kostkami a místo obyčejných magických šípů jsem je spojil se schopností Evade aby se mohli odrážet a tentokrát se pokoušel havránky sestřelit ne přímo letícím šípem, ale šípem, který se nejprve odrazí od jedné z krychlí. Tohle bylo opravdu těžké... trefit s odrazem nehybný cíl nebyl takový problém, jelikož jsem vcelku dobře mohl ovládat jakým směrem se šíp odrazí, ale tyhle cíle měli dost daleko k nehybnému a tak mi zabralo snad půl hodiny, než jsem je všechny sestřelil. Odstranil jsem veškerou svou magii a vydal se zpátky nahoru spokojený s tím jak se mi dařilo.
    Trénink schválen, Rachel
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Inori 2/9/2018, 22:08

    Byla to už nějaká ta chvíle, co jsem byla v lidském světě a i přesto, že jsem se cítila bezpečně, Kagerou mě neustále otravoval s tím, že bych měla trénovat a připravovat se na nebezpečí, která mě tady mohou potkat. Nakonec uznám, že má pravdu a tak zamířím k nejbližšímu lesu. Jakmile jsem byla dostatečně daleko, vyvolám svůj magický luk a vytvořím se první šíp. Zaměřím se na stromy na kraji paloučku a vypálím proti němu první šíp. Snažila jsem se o co největší přesnost i přesto, že jsem se pohybovala a to ať už jsem běhala, nebo létala pomocí levitace. Byla to legrace, brzy však přistanu na zemi a zkusím i něco jiného. Prvně vytvořím větší, silnější šíp, který ještě napustím temnou magií. Zcela projde kmenem stromu a vytvoří v něm velký otvor. Pousměji se, než zkusím k šípu přidat i element větru. Napustím jej tedy elementální magií než jej vypustím. Nebyl tak silný jako předchozí, ale letěl mnohem rychleji. Zamyšleně se zadívám před sebe, než mě napadne další věc, kterou bych mohla zkusit. Zamířím doprostřed stromu, ale jakmile vypustím šíp, zkusím jej pomocí magie vzduchu vychýlit z trasy. Chtěla jsem aby strom zcela minul, ale zabodne se do jeho kraje. Zamračím se, nehodlal jsem to vzdát a tak jsem střílela jeden šíp za druhým a snažila se upravit jeho trasu, dokud mi nedošla magie.
    Uznáno, Isaac
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Mikoto 2/9/2018, 22:21

    Byl to už nějaký ten týden, co jsem od Arashiho získal jeho schopnosti a... Neuměl jsem je absolutně ovládat. Bylo mi jasné že jeho nejsilnější zbraní byla elektřina, ale tušil jsem, že to nebude všechno. Zadívám se na své ruce, které natáhnu před sebe a po chvilce soustředění mezi nimi začne probíjet elektřina. Pousměji se, než ji nechám rozšířit po celém mém těle, dokud se neobjevila všude kolem mě. Byla to také elementární magie, byl jsem zvyklý na oheň, tohle mi nedělalo zase tak velký problém. Začnu ji zase stahovat ke svým rukou a mezi dlaněmi začnu vytvářet menší kuličku, která postupně nabere na objemu. Jakmile byla dost velká, hodím ji před sebe a sleduji, jak narazila do stromu. Ozve se zapraskání dřeva, než se strom rozpůlí. Ještě nějakou dobu jsem si různě hrál s elektřinou, rozšířil ji co nejdál od sebe a překvapí mě, když vytvořím dost velké pole elektřiny. V momentě, kdy jsem se však pohnul. Musela to být také nějaké schopnost a tak si ji procvičím ještě několikrát, než shledám, že pro dnešek to stačilo a měl bych se vrátit domů. I tak jsem však neodolal a dokud jsem byl mimo město, neustále jsem si s magií hrál, ať už s tou ohnivou, nebo s nově získanou elektrickou. Dokonce šly celkem dobře kombinovat, což mě překvapí a byl jsem zvědavý, jak bude tato kombinace účinná v boji.
    Uznáno, Isaac

    Sponsored content


    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: MAGIE

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 05:42