Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


+13
Aileen
Inori
Aoki
Darren.
Ariana Rose
Elias
Zekero
Licht
Alexander
Sangmin
Mirys Stellae de Caelo
Balaur
Admin
17 posters

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Nagash 29/7/2018, 23:59

    Byl jsem zrovna v poušti a jelikož jsem měl ještě dlouhou cestu před sebou, rozhodl jsem se kus cesty běžet, než slunce vystoupá dost vysoko a bude neskutečný pařák. Rozběhl jsem se rychlostí, jakou mi pohyblivý písek pod nohama dovoloval a snažil se, aby mi nohy moc nepodjížděli. Čím delší dobu jsem běžel, tím jednodušší se mi to zdálo, ale zároveň jsem byl čím dál víc unavený. Aniž bych zpomalil jsem vytáhl lahev s vodou a pořádně se napil a pro jistotu ještě přidal, když jsem si vzpomněl, že ne tak daleko přede mnou by měla končit poušť a mohl bych tam najít i nějaký ten stín. Když už bylo slunce poměrně vysoko a já měl za sebou několik hodin neustálého běhu, začínal jsem být vážně vysílený a vyprahlý, takže jsem zpomalil a dopil zbytek vody, který jsem měl sebou. Zaostřil jsem do dáli a všiml si před sebou nějaké tmavší "skvrny", která by mohla být začátek zeleně a možná i nějaké stromy. Představa stínu a snad i nějaké tekoucí vody o kousek dál mi dodala další energii a tak jsem znovu vystřelil co mi ještě síly stačili plnou rychlostí a během několika desítek minut doběhl až mezi několik stromů, které označovaly začátek lesa, který byl za chvíli poměrně hustý a podle šumění, které jsem slyšel tu musela někde být i voda, kterou jsem se vydal hledat.
    Trénink schválen, Zeke
    Killua
    Killua


    Posts : 64
    Join date : 06. 08. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Killua 8/8/2018, 12:24

    Už je to asi týden co jsem začal bydlet u otcova známého a on se včera rozhodl, že mě bude trénovat... zbláznil se? Vždyť jsem po jeho včerejším "lehkém úvodním" tréninku padnul do postele a dalších 12 hodin byl úplně mrtvej. Stejně jako včera i dnes jsem se chtěl tomu tréninku vyhnout, vymluvit se nebo prostě někam zmizet a vrátit se až večer, ale... abych utekl cvičenému vojákovy, budu potřebovat asi zázrak na svojí straně, jinak nemám šanci. Jakmile začne s tím svým tréninkem, úplně se změní z toho hodného chlapa na vojáka, který očekává poslušnost a 100% odhodlání a nasazení a tak nemělo smysl se s ním hádat a začal jsem tedy dělat co po mě chtěl. Začalo to zahřívací a protahovací rozcvičkou, která se tak nějak ještě dala, ale když mi řekl, že se teď půjdeme "lehce" proběhnout, nečekal jsem, že po mě bude chtít bez mála maratón. Měl jsem pocit, že jsme snad proběhli celé město 10x dokola, než konečně zastavil u svého baráku a upřímně se divil, proč jsem tak zadýchaný a zpocený. Tohle mě na tom cvičení štvalo snad ještě víc, než samotné cvičení... jeho neustálé připomínky k tomu jak jsem slabý a jak málo toho vydržím, zatím co on je se snad ani nezapotil. Nechal mě popadnout dech a nasadil další sestavu několika cviků, u kterých jsem myslel, že mi upadnou ruce a nohy, jak se mi kmitaly dalších několik hodin, než jsem byl propuštěn. Poslední zrníčko energie jsem věnoval rychlé a úžasně příjemné sprše a znovu sebou praštil do postele, kde jsem spal jako zabitý.
    Trénink schválen, Rachel
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Nagash 8/8/2018, 14:24

    Po delší době jsem byl ve větším městě a tak jsem si řekl, že využiji všechny ty křižující se uličky k drobnému tréninku. Štístko ještě spala a slunce ještě nevyšlo, ale já už byl oblečený a vyplížil se potichu ven. Venku také ještě nikdo nebyl, což pro mě bylo ideální a tak jsem se rozhlédl kolem, vybral si směr a zároveň si začal v hlavě dělat jakousi mapu, abych se bez problému dokázal dostat zpátky.
    Byli jsme ubytovaní blíže k okraji a tak jsem se jako první vydal směrem ke středu města, běžel jsem co mi síly stačili, neustále plnou rychlostí... nebo spíše jak to jen šlo, jelikož jsem každou chvíli měnil směr a proplétal se uličkami, kterých tady kolem bylo požehnaně. Sem tam se stalo, že jsem zatočil za roh a přímo přede mnou se objevila nějaká překážka, ale nikdy se nestalo, že bych do něčeho narazil. Když se přede mnou objevily schody do domu, přeskočil jsem je, když se přede mnou ukázalo otevřené okno, do kterého jsem to vážně málem čelně napálil, sklouzl jsem si pod ním po zemi a hned zase vyskočil na nohy a běžel dál... no, a když se přede mnou objevil mladý démon, který se potichoučku plížil zpátky domů, tak tak jsem se mu vyhnul s otočkou, při které se mi sice trošku zamotaly nohy, ale po pár nejistých krůčcích jsem to ustál a běžel dál. Když jsem takhle doběhl až na opačný konec města, otočil jsem se a vzal to jinou trasou zase zpět . Když jsem doběhl k hostinci, kde jsme byli ubytovaní, byl jsem úplně zpocený a plíce jsem snad nechal na opačné straně města, ale byl jsem spokojený a po vlažné sprše jsem si šel ještě na chvilinku lehnout, než mě probudí světlo vycházejícího slunce.
    Trénink schválen, Rachel
    Zareth
    Zareth


    Posts : 873
    Join date : 23. 05. 17

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Zareth 13/8/2018, 00:00

    Tentokrát nás Kiirah přenesla do nějaké odlehlé a nejspíš všemi bohy zapomenuté země. Všude, kam až oko dohlédlo byl k vidění pouze písek a nekonečná prázdnota pouště. Rozžavený písek mě pálil do bosých nohou, ale pochopitelně jsem na sobě nedal nic znát.  Trochu líně jsem pohlédl na Kiirah, která se zrovna kochala západem slunce nebo nějakou podobnou blbostí a s předstíraným nezájmem se jí zeptal. "Kde to vlastně jsme." Jen otráveně svraštila obočí a skoro lítostivě řekla. "Někdy si říkám, jaká je škoda, že nedokážeš projevit alespoň špetku citu. Třeba bys mě pak  někdy i nechal, kochat se zázraky přírody, po kterých tě neustále vláčím."  Můj výraz byl dost otrávený na to, aby ji donutil pokračovat. "No dobrá. V mnoha věcech jsi se zlepšil i samotný boj ti jde dobře, jenže se moc spoléháš na vlastní zbraně. Tady jsme ale v lidském světě, proto se budeš muset naučit používat perfektně i jejich zbraně. Musíš být lepší a rychlejší nez kdokoli, kdo ti protne cestu."  Sotva to dořekla, hodila po mě dvě dýky. Té první jsem se ještě tak tak vyhl, ale druhá by mě zajisté zasáhla přímo do oka, jenže Kiirah její let na poslední chvíli zastavila. "Vidíš? To je přesně to, co říkám. Jsi moc pomalý. Tak a teď je seber a ukaž, co dovedeš." Trochu nejistě jsem chytl do ruky jak tu dýku, která se vznášela u mého oka, tak tu, která ležela opodál. Zamračil jsem se na ně. Tyhle lidské žabykuchy byly pod mou úroveň. Než jsem se stačil ohradit,  že i když mi zklámala křídla, mělo to asi větší efekt než tahle pitomost, Kiirah se na mě vrhla s dalšími dvěma dýkami v rukou. Nejprve jsem se snažil spíše uhýbat, protože jsem si s těmihle zbraněmi nepřišel jistý, jenže brzy jsem utržil mnoho drobných řezných ran od té okřídlené mrchy. Nevěděl jsem sice, jak může být tak neuvěřitelně rychlá, ale pochopil, že takhle ze mě za chvilku udělá sekanou. Začal jsem jí tedy útoky oplacet. Jenže ona každý s lehkostí odrazila a nepřestávala mě zasypávat ranami. V jedné chvíli mi jediným rychlým pohybem podrazila nohy.  Skončil jsem na zemi s výhledem na její namyšlený a vítězný výraz. "Víš v čen je tvůj problém?" Zeptala se mě, ale já už v jedné ruce místo dýky, svíral písek, na nic nečekal a hodil jí ho přímo do obličeje. Druhou jsem jí sekl do nohy. Kiirah něco zasyčela a jediným rychlým pohybem ruky mě odzbrojila. S pohledem upřeným na své zranění jen řekla "Dobrá práce, máš se ale ještě hodně co učit." a prostě se vypařila. Teď už mě čekala jen dlouhá cesta domů.
    Schváleno, Kael
    Nagash
    Nagash


    Posts : 113
    Join date : 07. 07. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Nagash 19/8/2018, 20:32

    Mojí silnou stránkou byla vždy rychlost a většinu protivníků, kteří se zaměřovali na pouhou brutální sílu jsem mohl hravě přemoci, ale přesto tu byly momenty, kdy jsem se ocitl v situaci, kdy můj soupeř byl buďto také rychlý, nebo pomocí magie či zbraně mohl útočit z několika míst najednou a mě stálo až moc energie držet svou rychlost na maximu a vyhýbat se všem těm útokům. Proto potřebuji trénovat svou rychlost, abych ji dokázal vyvinout snadněji a udržet déle... případně abych byl tak rychlý, že nikdy nebudu muset použít svou plnou rychlost. Dnes jsem se rozhodl svůj trénink provést jinak než obvykle a prostě jsem se jen postavil do dost prostorné místnosti a použil Quick Step, při došlápnutí jsem se však okamžitě otočil na místě a použil znovu Quick Step abych se dostal na původní místo kde jsem stál dřív, než zmizí můj Afterimage. Nebylo to tak těžké a tak jsem si přidal zátěž, tentokrát jsem přeskočil třikrát, než jsem se vrátil na původní místo a v podstatě vytvořil trojúhelník svou trasou. Stále se to dalo, i když to bylo opravdu těsně a tak jsem zvedl laťku ještě jednou. Místnost, ve které jsem byl měla asi pět krát pět metrů a já se rozhodl, že se pokusím dostat pouze pomocí Quick Stepu z jednoho rohu do druhého dřív, než v prvním rohu zmizí můj Afterimage. Musel jsem udělat čtyři kroky, abych se dostal do dalšího rohu. Samozřejmě, že to už se mi nepovedlo, ale nevzdával jsem se, dostal jsem se do dalšího rohu a ohlédl se. Můj obraz už tam nebyl... takhle jsem strávil několik hodin přemisťováním se kolem dokola prázdné místnosti z rohu do rohu, dokud se mi to konečně nepovedlo alespoň třikrát za sebou. Po tom jsem se jen opřel o zeď vedle které jsem díky bohu stál a svezl se po ní na zem, jak mi kompletně vypověděly nohy a začaly se mi stahovat v křečích.
    Uznáno, Isaac
    Rachel
    Rachel


    Posts : 234
    Join date : 02. 08. 18

    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Rachel 2/9/2018, 22:01

    Zírala jsem na obrazovku monitoru už bůhví jak dlouho a pořád jsem nemohla na nic přijít. Zasekla jsem se. S povzdechem se postavím na nohy a protáhnu, ozve se několik zakřupání a tak se zašklebím, než se podívám na hodiny. Čtyři hodiny. Přísahala bych, že jsem tady déle. Když však odhrnu závěsy, abych pustila dovnitř světlo a uvidím jen tmu... No, nejspíš jsem tady byla déle, než jsem myslela. S povzdechem zamířím do tělocvičny, která byla prázdná, což mi vyhovovalo a tak se pustím do tréninku. Sevřu v rukou své zbraně a párkrát se zhluboka nadechnu, než si před sebou představím protivníky z poslední mise. Byli celkem silní a já si stále vybavovala, jak rychle se pohybovali a útočili. Začnu bojovat s neviditelnými nepřáteli, zatímco jsem se rychle pohybovala po tělocvičně, snažila jsem se ze sebe vymáčknout co největší rychlost, uhýbala jsem, útočila a přitom se mi dařilo dělat nejrůznější akrobatické kousky, které se někdy opravdu hodily. Brzy začnu využívat i okolních překážek a na neviditelné protivníky zcela zapomenu. Teď jsem si pohyb spíše užívala a dělala blbosti. Chvílemi ale i mě samotnou překvapovalo, že jsem se v takové rychlosti ještě nepřerazila, nebo si nezabodla vlastní zbraň do těla. To by se špatně vysvětlovalo...
    Uznáno, Isaac

    Sponsored content


    Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 16:29