Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Dale + Ashley

    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 18:35

    Počasie: Večer a je chladno
    Miesto: Atreia
    Poradie: Ashley a Dale
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 19:05

    V červeno černé košili a míní kraťasech jsem šla do místního baru, kde byla možnost najít si novou a sladkou duši. Měla jsem opravdu hlad. Vešla jsem do vnitř a už jsem si objednala panáka whiskey, kterou jsem upíjela a sledovala jsem lidi okolo. Byl Otu plno sladkých duší. Tak, kterou si dneska dám? Řeknu si jen tak pro sebe a čekám na Shiel až odpoví. *Nikoho! Nemůžeš zabíjet lidi kolem sebe jen tak pro jídlo!* ,,Klid Shiel. Pokud nebudu jíst dvakrát do dne duši stane se ze mě člověk a ty zmizíš." Povzdychnu si a objednám si dalšího panáka.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 19:34

    Mal som oblečenú čiernu bundu a čierne nohavice a zrovna som bol po dobrej večery. A tak som rozmýšľal kam pôjde. Napadlo ma že by som mohol ísť niekam do baru. A tak som sa vydal do baru. Prišiel som tam a sadol som si k pultu a objednal som si vodku. Kým som čakal na vodku tak som sa obzeral okolo seba po ľudoch. V tom som si všimol že je tu Ashley. Pousmial som sa a išiel som k nej. "Ahoj kráska. Máš tu voľno?" Opýtam sa a pozrel som sa na ňu a pousmial som sa. A ani som nečakal na jej odpoveď a hneď som si k nej sadol.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 19:42

    Někdo na mě promluvil a zněl opravdu známě. Otočila jsem k onomu muži pohled a pousmála jsem se. ,,Oh Ahoj Dale. To je ale doba co jsme se neviděli, že? Opět vodka hádám." Pousmeju se a otočím se čelem k baru než se napiju ze sklenky, kde jsem měla zbytek Whiesky. ,,Chyběl jsi mi drahý." Ušklíbnu se. Ráda si z něj utahuji. A pokud mu to nevadí..o to lépe pro mě. ,,Dneska tu je poměrně narváno, nemyslíš?" Kouknu na ně a objednám si dalšího panáka, ale tentokrát taktéž vodky.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 19:49

    Prikývnem a pousmejem sa. "To ano bola to dosť dlhá doba čo sme sa nevideli. A ano zase vodka." Poviem a časník mi ju donesie. A ja ju na ex vypijem a hneď si objednám ďalšiu. "O nehovor moja. Aj ty mne si chýbala." Usmejem sa a žmurknem na ňu. Bol som rád že som našiel ako keby spriaznenú dušu. Keď sa ma opýtala či si nemyslím že je tu plno tak sa poobzerám a prikývnem. "To ano ale to je výhoda pre nás. Aspoň máme o jedlo postarané. Teda neviem čo ti ješ ale hádam mi to povieš. Bol by som nerád ak by si mi umrela od hladu." Zasmejem sa a keď dostanem vodku tak ju znova na ex vypijem. A teraz so objednám radšej celú fľašu aby som nepreháňal čašníka.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 19:54

    ,,Taky si vezmu jednu prosím. Hmm..Skyy jahodovou." Usmeju se na barmana a vezmu si od něj flašku. ,,Tak na zdravý a na dnešní divokou noc." Usmeju se a napiju se z flašky. ,,Co já jím? Prstem mu přejedu po místě, kde jsem viděla jeho duši. ,,Tvá duše je teplá a hřejivá. Přímo k nakousnutí." Olíznu si rty a napiju se z flašky, ve které byla už půlka. Pila jsem to jako kdyby to byla voda. Byla jsem na alkohol zvyklá. ,,Ale k tanci bych taky řekla, že se to hodí." Prstem mu sjedu ke krku po kterém sjedu nahoru k bradě a Uculím se než dopiju zbytek ve flašce.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 20:01

    Ani ma neprekvapilo že si dala vodku rovnako ako ja. "Na zdravie. No tak to bude vážne divoká noc." Zasmejem sa a potom si s ňou ťuknem a napijem sa. Potom keď mi prešla po mieste kde som mal dušu a povedala že je teplá a hrejivá tak ma to prekvapilo. "Tak to ma prekvapuje. Myslel som si že mám studenú dušu. Ale už viem čím sa živíš. Ale hádam ma nezješ." Usmeje sa a napijem svojej vodky. A trochu ma to vzrušovalo keď mi takto chodila po tele. Potom prešla na krk a k brade a ja som sa neudržal a vzdychol som. Teraz som mal chuť sa na ňu vrhnúť ale musel som sa ovládať. "Chceš si zatancovať?" Opýtam sa a pozriem sa vášnivo na ňu. A potom som sa napil a postavil som sa a podal som jej ruku.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 20:06

    ,,Tebe bych snědla jiným způsobem." Na prázdno cvaknu zuby a podívám se na jeho ruku. Svou stáhnu a vložím ji do té jeho. ,,Ráda." Seskočím z barové židle a zvednu hlavu. ,,Trošku vysoký nemyslíš?" Zasměju se a jdu i s ním na parket. K tomu abych byla úplně opilá potrebuju na nejvíce tři flašky tvrdé vodky. Takže pokud mám jen jednu jsem jen v náladě. Když jsme došli na parket, tak jsem si dala ruce kolem jeho pasu a čekala jsem na hudbu než jsem se otočila zády a začala pohybovat boky v rytmu hudby. ,,A ze mě by ses nenapil? Zajímá mě tvůj názor na chuť mé krve." Zavrním a otřu se zadkem o jeho rozkrok.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 20:12

    "Tak teraz neviem či mám byť podctený alebo sa mám báť." Usmejem sa a keď prijala moju ruku a išli sme na parket tak som bol rád. "Veď muži musia byť vysoký nie?" Zasmejem sa a pokrútim nad tým hlavou. Potom keď začala hrať hudba tak sme začali tancovať a jej pohyby ma vzrušovali. Chytil som ju za boky a tancoval som s ňou. A keď sa opýtala či by som sa z nej nenapil tak som prikývol. "Jasne že by som sa veľmi rád napil s teba a ochutnal ako chutí krv démona." Olizol som si ústa a zadíval som sa na jej krk a ucítil som ako mi rastú zuby. Aj keď som bol najedený ale kto by odmietol krv démona?
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 23:14

    Sjela jsem po jeho těle dolů na Nobel než jsem se opět vyhoupla na horu a otočila se k němu čelem. ,,Ale ne teď." Vydechnu a stahnu si ho k sobě na rty než mu zuby zkousnu rty a odběhnu si koupit další flašku Skyy. Otevřu víko a napiju se z flašky, kterou vypiju tak do půlky.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 23:28

    Bol som rád že nie teraz. "To mi odľahlo moja." Pousmejem sa a potom čo spravila ma úplne prekvapilo lebo som to vôbec ale vôbec nečakal. Stiahla si ma k sebe a myslel som si že ma pobozká ale ona ma kusla do pery. Na moje prekvapenie sa mi to páčilo a ani ma to nebolelo. Potom sa odtiahla a ja som sa len prekvapene díval čo robí. No čo asi? Objednala si ďalšiu fľašu vodky a len pokrútim hlavou. Ja som tu svoju ešte mal. A tak som šiel k baru a napil som sa. Ona svoju fľašu vypila do pólky. Len som prekrútil očami a prišiel som k nej. "Teraz nepijeme ale tancujeme." Poviem a chytím ju za ruku a začnem s ňou tancovať.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 10/11/2017, 23:58

    Zasměju se když mě chytí za ruku a začne tancovat. ,,Já vím. Já vím drahý. Ale pít je taky potřeba." Položím flašku na bar a stoupnu si na špičky než si ho k sobě stahnu a políbím ho na rty. ,,Jenže..co když nechci tancovat a ani už pít? Můžeme jít k tobě? Nebo chceš tady na těch špinávých záchudcich?" Uculím se a rukama mu sjedu po bocích až ke kraji kalhotům. ,,Nebo se najíme a až pak?" Zavrním a olíznu si hravě rty.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 11/11/2017, 21:09

    "Ja viem že pitie je dôležité a preto ti v tom nebránim zlato." Usmejem sa a keď ma pobozká na ústa tak sa neudržím a bozk jej vrátim. V tú chvíľu by som sa na ňu vrhol ale nemohol som. Boli tu ľudia. Potom začala hovoriť že nechce ani tancovať a ani piť. A či môžeme ísť ku mne. "No ak ti nevadí že bývam v hotely tak prečo nie." Myknem plecami. Ako mne to bolo jedno či pôjdeme ku mne do hotelovej izby. Aj tak som tam okrem postele a stoličky a stola nič viac nemal. Pretože som nemal v úmysle tu ostať tak dlho. Ale bohužiaľ som tu ostal dlhšie ako som chcel a vyzerá to tak že asi tak skoro neodídem. "No ja rozhodne na záchody nejdem. To radšej ku mne do hotela. A najesť sa môžeme teraz a potom ísť ku mne. Čo ty na to?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a vypijem svoju vodku.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 12:48

    Chvíli jsem ho jen pozorovala a poslouchala než jsem kývla hlavou. ,,Dobrá. Ty krev já duši." Usměju se a dojdu na parket, kde si vyhlédnu bez mocného vlkodlaka, mohlo mu být tak kolem 17ti. Chudák zemře tak mladý. Chvíli jsem s ním tancovala než jsem ho chytla za ruku a odvedla ho ven z baru, kde jsem ho začala líbat. Měla jsem v plánu nechat Cala napít se prvního. Já si tu duši pak vytáhnu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 19:36

    "Dobre." Poviem a prikývnem. Ona si hneď vyhliadla nejakého vlkodlaka a ja som sa díval po nejakej mladej žene. Keď som si vybral mladú ženu tak som prišiel k nej a začal som ju omotávať okolo prsta. A za chvíľu som ju mal omotanú okolo prsta. A tak som s ňou zašiel na záchod a tam som sa do nej zahryzol. Začal som piť a po chviľke som ju celú vypil a telo som pohodil na zem a potom som sa vrátil k Ashely. "Tak som najedený a čo teraz?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 19:57

    Odtáhla jsem se od kluka a podívala jsem se na Daleho. ,,Chtěla jsem ti ho nechat v celku ale tak nevadí." Usmeju se a zvednu ruku, ze které vyletí ohnivý plamen a ten kluk vzplane. Na zem dopadne pouze prach a ve vzduchu se vznáší žlutá duše. Usmála jsem se na nej a vzala ji do ruky. Byla tak teplá. Nadzvedla jsem ji nahoru a celou ji spolkla. Chvíli mi trvalo než se mi rozložila v krku a pak až zklouzla do žaludku. ,,Můžeme. Veď mě." Usměju se a chytnu ho za ruku.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 20:14

    Pokrútim hlavou. "Nevadí už som sa najedol." Pousmejem sa a potom som sa díval čo robí. A bolo to zaujímavé ako s človeka dokázala spraviť len prach. Škoda že som len upír a po mne ostávajú obete. Po nej ostane len prach ktorý si nikto nevšimne. Ale čo už. Stal som sa upírom a tak sa s tým musím vyrovnať. Potom ma chytila za ruku a povedala že môžeme aby som ju viedol. "Dobre tak poďme." Poviem a potom sa vydám von z baru. Išiel som s ňou až k hotelu kde som momentálne býval. Cesta netrvala dlho lebo hotel bol v centre mesta. A tak za pár minút sme tam boli. Vošiel som s ňou do hotela a išiel k výťahu. Privolal som výťah a spoločne sme nastúpili do výťahu. Stlačil som najvrchnejšie poschodie. Po chvíľke výťah zastavil a otvoril dvere. Vystúpil som s ňou a šiel som do svojej izby. Prišiel som k svojej izbe a odomkol som dvere. Vošli sme spolu dnu. "Tak vitaj u mňa v izbe. Ja viem neni to nič moc ale nemal som v pláne tu ostať tak dlho." Pousmejem sa a okrem manželskej postele, skrine, stolíka a stoličky tam vážne nič moc nebolo.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 20:23

    Šla jsem za ním. Ve výtahu jsem si prohlížela černě nalakovaně nehty než jsme konečně vystoupili a vešli do jeho pokoje. ,,Není to tu špatné." Pousměju se a dojdu k němu než mu začnu svlékat košili. ,,Takže..kde máš koupelnu?" Zavrním provokativním hlasem a rukou mu sjedu k rozkroku. ,,Ráda bych chtěla šetřit s vodou." Pousmeju se a stahnu si ho na rty než se rozejdu hledat koupelnu.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 20:38

    "Ja viem neni to bohvie čo. Ty máš isto lepšie bývanie ako ja." Povzdychnem si ale keď mi začne vyzliekať košeľu tak sa pozriem na ňu prekvapene a usmejem sa. "Ale mačička je nedočkavá." Zasmejem sa a potom keď sa opýta kde je kúpelka tak ukážem na biele dvere ktoré sú vedľa postele. "Tak to som zvedavý ako ty chceš šetriť vodou." Zasmejem sa a potom idem k dverám a otvorím ich a vojdem do kúpelky. Bol tam sprchový kút aj vaňa. "Tak si môžeš vybrať čo chceš." Usmejem sa a žmurknem na ňu.

    Sponsored content


    Dale + Ashley Empty Re: Dale + Ashley

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 13:04