Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Abby a Raziel

    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 15:48

    Odtáhl se od ní a povzdechl si. Ne, tohle rozhodně nebylo správné. "Tohle byla ta výhra, kterou jsi chtěla?" Zamručel svou otázku a naklonil hlavu ke straně. Soustředěně ji přitom pozoroval.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 16:00

    Odtáhl se a já taky. Dala jsem hlavu na stranu, když se mě zeptal na onu otázku. ,,Um..vlastně ano." Zašeptám a rukama jsem si promnula paže. ,,Mitzou..pojď semnou." Houpavým krokem a pohybem boků jsem se rozešla do jeho pokoje, kde jsem si nechala spadnout ručník na zem a lehla si do jeho postele. Křídla jsem roztáhla a mírně s nimi mávla nebo aspoň s tím zdravým, ze kterého začalo padat peří, které bylo na posteli i zemi.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 17:46

    Cítil, že tohle není správné. Neměl by to dělat, takže se to jeho podvědomí zoufale snažilo ukončit, avšak jeho mysl byla příliš oblbnuta alkoholem, než aby něco poslouchal. Pomalu za ní šel. Když pak došel do pokoje, všiml si, že leží v jeho posteli.. nahá. Zamrkal a cosi v něm jej v tu chvíli na malý okamžik zarazilo, než došel k posteli, na kterou si sedl. Nezůstal tak však nikterak dlouho, neb se za pár chvil otočil na Abby, načež si klekl s tím, že posunul ruce po obou stranách její hlavy. "Víš, že tohle je pěkně podlé.." Zamrmlal připitým hlasem, než se k ní sklonil a políbil ji na rty, kde však nezůstal moc dlouho. Polibky tak pomalu sjížděl dolů, než ji zlehka kousl do krku.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 18:03

    Když se dostal do pokoje jen jsem sledovala každý jeho pohyb až k posteli. Zvedla jsem k němu hlavu a zadívala jsem se mu do očí než mě políbil. Rty mi sjel na krk a já jsem tiše vydechla a zkousla si jemně ret. Čekala jsem jestli bude pokračovat a zlomí se to v něm nebo se ovládne. Já v sobě měla až moc alkoholu na to abych to zastavila.
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 18:22

    I když měl opravdu hodně upito, postupoval pomalu. Jen ji zprvu hladil po nahém těle, než se dlouze nadechl a opět ji políbil na rty. Volnou rukou pomalu sjel až k jejím stehnům. Zlehka je zmáčkl, než se pomalu propracoval do vnitřní strany. Přitom možná až příliš spokojeně zamručel. V podstatě si jen okrajově uvědomoval, co právě dělá. Avšak zatím ho od sebe neodstrčila, tak proč by měl přestávat?
    avatar
    Guest
    Anonymní


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Guest 12/11/2017, 18:28

    Pokračoval. A byla jsem ráda. Když jsem ucítila dotek na stehně jen jsem sebou mírně cukla, ale pak jsem spokojeně zavrněla, když mě polibim na rty. Zvedla jsem ruce a objala ho kolem krku než jsem si ho na rty stáhla až na mě ležel a tiskl se na mou hruď. Roztáhla jsem nohy mírně od sebe a levým křídlem jsem se otřela o to jeho.

    Sponsored content


    Abby a Raziel - Stránka 3 Empty Re: Abby a Raziel

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 02:30