Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Xaiarana Arilekiel
  Xaiarana Arilekiel

  Posts : 131
  Join date : 18. 12. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 1/1/2019, 16:12

  Ytia překypovala radostí, upřímně nechápu proč. Má až moc energie a začíná to být otravné. Ani jsem ji potom neposlouchala, takže když jsem slyšela svoje jméno, nevěděla jsem jak reagovat, "Um... N-nevím, umm, je mi to jedno..." vykoktala jsem zmateně. Pak šla k tabuli a začala tam něco zkoumat. Nakoukla jsem jí přes rameno, kde byl nějaký plánek, nejspíš celé ZOO a pak tam byly malé mapky. Když už to vypadalo, že ví kudy, tak jsem zahlédla její zmatený výraz a pak řekla že vlastně neví. No tak to je skvělý ani nevíme kudy jít. A pak přišel satan osobně. Ta malá otravná holčička. A pak začala Ytia panikařit. Hodně panikařit. A první koho oslovila jsem byla já. Proč já bych s ní měla něco dělat? To nezvládne jedno malé dítě? Pak řekla, že půjde napřed a rozběhla se k šimpanzům, kde se později sejdeme. Otočila jsem se zpátky na holčičku s odhodláním tohle v klidu vyřešit. Skrčila jsem se do její velikosti a začala mluvit. "Tak hele, co kdybys šla někam za svýma kamarádama, nebo rodičema a nás nechala být? Byla bych ti opravdu vděčná." řekla jsem a rozcuchala ji vlasy, "Tak papa." řekla jsem a doufala že odejde.
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Zareth za 1/1/2019, 17:42

  Se zamračeným výrazem ve tváři jsem sledoval poskakující Ytiu a kdybych mohl, jedinoou ranou ji vymazal z povrchu zemského. Jestli se tahle věc někdy rozmnoží, obávám se, že se na místě zabiju, než bych s ní sdílel stejnou galaxii. Kousek jsem se odpojil od těch dvou, kde seděl na lavičce nějaký pár a bez nejmenšího ostychu je vyrušil při líbání. Beztak se mi z toho dělalo nevolno. "Hej vy dva." Oslovil jsem je velice slušně "Kudy se dostanu k šimpanzům lidé?" Pár zmateně zamrkal a ukázal na jednu z cest. Odešel jsem od nich bez slova díků, zatímco Ytia a Xaia se vedle dohadovaly s mapou a tou malou holkou. Kdyby to nechaly na mě ta malá věc s růžovýma tvářema už by nikoho nikdy neotravovala svojí přítomností. Věděl jsem, že je Ytia neschopná ve většině věcí na které šáhne, takže jsem celkem obdivoval Xaiu, která ji ještě nějakým zázrakem nechala naživu. Nicméně podle mé vlastní mapy, na kterou jsem se podíval, vedla cesta skutečně kolem šimpanzů, ať to bylo cokoli. Nečekal jsem na ty dvě a vyrazil tím směrem kolem prvních klecí se zvířaty. Na dvě z nich jsem se ani nepodíval, jak jsem se snažil dávat pozor na to, aby se mne žádný člověk nedotkl, jenže v tom jsem zahlédl pohyb. Ostražitě jsem přistoupil ke sklu, nechápavě natočil hlavu na stranu, až mi mašlička spadla do očí a sledoval nějakou ještěrku, o které název říkal, že je "pagekon řasnatý" jak šplhá po skle, když v tom jsem si to uvědomil. Ona nemůže ven. Nešťastně jsem se připlácl na šlo rukama i obličejem a kdybych věděl jak, možná bych se i rozbrečel. Jak tohle může někdo udělat? V tom okamžiku jsem se rozhodl. Tohle vlastně bylo něco jako obří akvárium pro různe druhy těhle roztomilých zvířátek a já se nějak musel dostat dovnitř. Kousek ode mne byly zamčené dveře. Přistoupil jsem k nim a pomocí magie je odemkl. Proklouzl jsem dovnitř a nějaká paní, která prošla kolem si nejspíš myslela, že sem patřím a k mému překvapení ani nezačala ječet, jak to lidé často dělají. Vešel jsem dovnitř terária vzal si do ruky jednu obvzláště roztomilou jedovatou ještěrku, která se po mě procházela tam a zase zpět dokud se mi neusídlila ve vlasech. Tvářil jsem se nanejvýš spokojeně a snažil se přijít na způsob, jak je všechny odsud dostat, aniž by si toho někdo všiml.
  Ytia
  Ytia

  Posts : 247
  Join date : 03. 11. 17
  Age : 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Ytia za 6/2/2019, 22:22

  Nějakou chvíli jsem ještě běžela, než jsem se dostala do snad už dostatečně vzdálenosti od té malé holky. Pak jsem se zastavila u nějakého rozcestí a rozložila malý plánek v ruce. Nějakou dobu jsem ho různě obracela, až jsem si s povzdechem přiznala, že nemám tušení, kde jsem. „Sakra,” zaklela jsem tiše, když jsem si i uvědomila, že tu není nikdo koho bych se zeptala. „Fakt skvělý, Ytio! V ZOO se neztratí ani malý dítě, jen zase já,” pogratulovala jsem si ironicky a plácal se do čela. Pak jsem se vydala po cestičce do prava s myšlenkou upínající se k tomu, že nemůžu být daleko od šimpanzů. Došla jsem až k velké stavbě podobné kleci pro ptáky a s cedulkou: ,Rekonstrukce, návštěvníkům vstup zakázán,’ připevněnou na drátěných dveřích. Pokrčila jsem rameny: „Třeba je to zkratka,” a vlezla jsem pomalu dovnitř. Prochàzela jsem tamtudy po úzkém dřevěném chodníčku, když se něco rychle sneslo z nebe a přistálo mi to na rameni. Polekaně jsem Vykřikla a uskočila do strany, díky čemuž jsem skončila v malém jezírku plném leknínů. Vynořila jsem svou mokrou hlavu a z úst vyplivla špinavou vodu. „Blé! Fuj, hnus, humus,” začala jsem si otírat pusu. Pak mi ale došlo, že ty ruce jsou také od té hnusné vody z jezírka a tak jsem se prostě jen ta hle vyškrábala na břeh a pomalu se doplazila k chodníčku. „To bude ještě dlouhá cesta,” zamumlala jsem, když jsem se jen tak, tak vyhnula dalšímu náletu toho pkřídleného zloducha.
  Xaiarana Arilekiel
  Xaiarana Arilekiel

  Posts : 131
  Join date : 18. 12. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 16/6/2019, 20:18

  Konečně jsem se té malé holky zbavila. Zmateně jsem se kolem sebe rozhlídla, "Super, Ytia utekla a Zereth se někam vypařil. Snad najdou cestu k těm šimpanzům či čo." Zabrblala jsem si pro sebe. Snad ji najdu i já... Došla jsem k rozcestí, kde byly cedulky ukazující směr k různým zvířatům. Lvi, lamy, ne, ne jo! Šimpanzy! Určitě tam dorazím jako první. S touhle myšlenkou jsem se rozešla směrem, který ukazovala daná cedulka. Cestou jsem pozorovala různá zvířata. To jim to jako nevadí, že jsou tady takhle zavřený? Měli by je všechny pustit. Dostala jsem se až k nějakým plazům, když jsem si všimla Zaretha, který je sbíral? Co to zase dělá? Tam by být neměl. Rozhlídla jsem se kolem sebe a když jsem zjistila, že mi nikdo v okolí nevěnuje pozornost, proklouzla jsem dovnitř. Dveře byly odemčený, překvapivě, když se tam dostal Zareth. Došla jsem až k němu a založila si ruce na prsou. "Co si myslíš, že dělaš? Ještě tě tu někdo uvidí a vykopne tě ven!" Vyjela jsem na něj. Tohle není možný, Ytia se určitě někde ztratila, nebo si něco zlomila a Zareth se rozhodl ukrást nějaké plazy. Do čeho jsem se to zase dostala... "A proč ho máš na hlavě?" Koukla jsem se na zvíře na jeho hlavě, jak kdyby to bylo něco nechutného. "Dej ho hned dolů a zmizíme odsud!"
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Zareth za 16/6/2019, 23:31

  Během chvilky jsem byl celý obsypaný těmi malými různobarevnými tvorečky a byl připraven je odsud vynést, když v tom někdo vešel dovnitř. Xaia stála ve dveřích a netvářila se, že by moji záchranou akci schvalovala. Nesouhlasně jsem si ji přeměřil a nebyl jsem si jistý, jestli uráží víc mě nebo moje nové chráněnce. Její poznámky mě úplně vyvedly z míry. "To si klidně můžou zkusit! A já jim udělám pelíšek z exkluzivní lidské kůže." Zavrčel jsem na ni a trhnul sebou, když mi jeden gekon, kterého jsem si zrovna prohlížel skočil z větve přímo na obličej. S trochu zmateným výrazem jsem ho opatrně chytil a položil si ho na rameno, ovšem drobní plazi se zdáli být naprosto fascinováni mými vlasy a neustále se po nich snažili šplhat. S naprosto vážným výrazem jsem Xaie, jako nechápavému dítěti vysvětlil. "Mám ho na hlavě, protože tam právě teď nespíš chce být." Svá slova jsem pronesl velice zřetelně a pomalu, aby mi bylo dobře rozumět. Ještě jsem k tomu přimhouřil oči, abych svým slovům dodal ten správný důraz. Všiml jsem si jejího zhnuseného pohledu a nepřestával ji propalovat tím svým. Buď se takhle dívá na mě, což není moc pravděpodobné, protože dobře vím, že mám zatraceně dobrý styl a nebo na moje roztomilý kámoše. Za tohle bych ji měl zavřít na týden do klece s Ytiou, aby se naučila vážit si společnosti, která je na úrovni. Po chvilce zírání jsem uraženě sebral posledního gekona ze země a s houpajícísemy ozdobamy, rozvěšenými všude po těle, dramaticky ukázal na další zavřené dveře. Možná jsem ten pohyb přehnal, protože jsem musel ve vzduchu zachytit, několik padajících plazů. Nakonec jsem se narovnal, jako důstojnost sama a se slavnostním "Vpřed do dalšího terária." zamířil ke dveřím, před kterými jsem se, ale trochu neochotně zastavil. Podíval jsem se nejprve, na svoji náruč plnou zvířat a poté zase na dveře. "Můžeš nějak šetrně otevřit? Nerad bych je vystrašil." Zeptal jsem se trochu nejistě Xaii.
  Ytia
  Ytia

  Posts : 247
  Join date : 03. 11. 17
  Age : 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Ytia za 22/9/2019, 20:31

  Pomalu jsem postupovala ke konci voliéry, když najednou jeden z těch okřídlených šmejdů slétl na mě a zarazil mi drápy hluboko do ramene. „Ty hajzle!” Vykřikla jsem nahlas naštvaně a následně si uvědomila svou chybu. Svým křikem jsem zjevně naštvala i zbytek ptačího osazenstvá, které se ne mě nyní řítilo s neochvějnou jistou, ostrými zobáky a příšerným jekotem. Skousla jsem si ret: „Myslím, že jsem v háji.” Zamumlala jsem si pro sebe a sprintem se rozběhla k východu. Hlavně co nejdál od těch ďábeslkých stvoření. I když při vzpomínce na Zaretha, jsem spíš měla chuť jim skočit do náruče. Uháněla jsem téměř stejně rychle jako gepard, kterého jsem po cestě sem letmo zahlédla. Ale pořad to nebylo dostatečně rychle. A najednou, najednou můstek končil a já se znova ponořila do té hnusné vody. Žblunkutí, křik a můj tlumit srdce. Vynořila jsem se, až když mě plíce pálily z nedostatku kyslíku a před očima se mi dělaly černé mžitky. Nejdřív jsem vykiukla pouze očima těsně nad hladinu, ale po zabijáckých ptácích nebylo ani vidu, ani slechu. Vynořila jsem tedy celou hlavu nad hladinu, poradně se nadýchala vzduchu začala plavat kraula k mému vysněnému východu. Když jsem se konečně dostala zpět na chodníčku, stále jsem nevěděla kudy kam. Chvíli jsem tam stala a zmateně se rozhlížela, než jsem se s čvachtavím zvukem vydala bůh ví kam do prostřed ZOO.
  Sombra
  Sombra

  Posts : 94
  Join date : 05. 01. 18

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Sombra za 23/9/2019, 20:15

  Fárn: Už několik hodin jsem seděla na lavičce před voliérou s plazy a stále jsem čekala. Ale on nikde, "No prostě lidé." zamumlala jsem si. Už mě opravdu začala opouštět všechna trpělivost. Zvedla jsem se a šla se podívat na ohrádku se surikatami, Byli to opravdu zvláštní tvorové. Ale pohled na ně mi kazil vztek. " Tak,... už mě to nebaví, tohle byla jeho poslední chyba." Pomyslela jsem si se založenýma rukama. Náhle jsem něco ucítila ve vzduchu, Z neklidem v očích jsem se rozhlížela po okolí. Tuhle energii jsem znala. Démon!. Nevím sice jaký a zda by pro mě mohl být nebezpečný, ale nechtěla jsem něco nechat náhodě. Našpicovala jsem uši a snažila se zachytit i ten nejjemnější zvuk, ale sama se se v nich nevyznala, v ZOO bylo moc ruchu. Stála jsem v ústraní pod palmou a čekala, zda se někde objeví. Pro jistotu jsem si s kapsy vytáhla lahvičku svěcené vody, kterou jsem schovala do rukávu. Stále se přibližoval a mě bezustání zžíral ten proklatý pocit.
  Xaiarana Arilekiel
  Xaiarana Arilekiel

  Posts : 131
  Join date : 18. 12. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 2/10/2019, 11:00

  "Já už radši ani nebudu nic říkat, jsi divnej. A doufám, že ti je jasný, že jestli tě chytí, tak jsi v tom sám, mě do toho netahej." Pitomý plazy, pitomý Zareth, pitomá ZOO... Dnešek bude ještě hodně dlouhý. "Fajn." odvětila jsem nakonec a otevřela dveře. "Ale teď jdeme k těm šimpanzům a žádný další zvířata brát nebudeme!" zavelela jsem jako na malé dítě. Prohlédla jsem si značky, abychom se ještě neztratili. Procházeli jsme kolem různých zvířat a sem tam jsem se otočila na Zaretha a jeho plazy, jestli jde opravdu za mnou. Vypadal opravdu vtipně, protože jich měl až moc a měl problém je udržet. On si je vzal, on si je ponese. "Proč je ta ZOO tak velká sakra." zanadávala jsem. Procházeli jsme kolem malých prapodivných zvířat, když jsem kolem sebe pocítila něčí magii. Ale takovou, kterou jsem ještě nikdy nepotkala. "Zarethe, je tady někdo... Zvláštní." Zamyslela jsem se nad tím, kdo by to mohl být. Není to žádná temná magie, no hurá. "Tak jo, koho jsi zase naštval a jde po tobě?" otočila jsem se na Zaretha. "Nebo je tady někdo úplně jiný?" I to je možný, jako pohybuhe se tu spoustu zvláštních tvorů, ale s kým máme tu čest tentokrát netuším.
  Zareth
  Zareth

  Posts : 486
  Join date : 23. 05. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Zareth za 3/10/2019, 18:26

  Dost dotčeně jsem se na ní podíval. Copak si vážně myslí, že bych se nechal chytit? Ta holka je neuvěřitelná! "Nenechám se přeci chytit nějakým...podřadným...pfff...člověkem." Ona si snad vážně myslí, že mě zajímá její názor, to je od ženský sice typický, ale stejně mě to vždycky rozesměje. Elegantně jsem se kolem ní prosmýkl dveřmi ven a raději její slova nechal bez komentáře. Zvolna jsem kráčel za Xaiou a snažil se tvářit důstojně, zatímco jsem měl práci s chytáním těch malých potvůrek. Jak je někdo nemůže mít rád. Málem jsem narazil do Xai, která vypadala, že se na něco pekelně soustředí a už už se chtěl ohradit,že její nepředvídatelné pohyby děsí mé ještěrky, když v tom mé smysly podráždila zvláštní energie. "Něco...nového." Hlesl jsem a zorničky se mi roztáhly. V tom jsem si to uvědomil. Není to docela nové, znám to. Něco starého a vzácného. Ušklíbl jsem se na Xaiu. "Tak hele nevím sice, co si o mě myslíš, ale já někoho naštvu jedině tehdy, mám-li k tomu důvod." Měl jsem sice podezření, ovšem zdálo se mi to tak neskutečně nepravděpodobné, že jsem jen přikývl. "Něco nového." A vydal se za drojem toho podivného pachu. Na lavičce seděla dívka a zdálo se, že mé instinkty se nepletly. "Je to elf." Špitl jsem ke Xaie. " Ani nevíš, jakou mají jejich duše sílu." Chtěl jsem dál pokračovat, jenže jedna neposedná ještěrka, ze mě právě odskočila na vedlejší strom a já ji s vyjeknutím zachytil, právě v čas, než spadla do malého jezírka.
  Ytia
  Ytia

  Posts : 247
  Join date : 03. 11. 17
  Age : 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Ytia Yesterday at 22:12

  Uslyšela jsem vyjeknutí povědomého hlasu a po chvíli mi to konečně došlo. Zareth! Vykřikla jsem v duchu dost nadšeně na to, aby mě to donutilo se rozběhnout. Hnala jsem se k místu odkud se zvu ozýval zatímco moje mokré oblečení mi pleskalo o tělo a promočené boty čvachtaly čím dál tím hlasitěji. A pak? Pak jsem konečně zahlédla Xaiu a doslova na ní vesele skočila. "Ani nevíte, jak ráda vás pro jednou vidím!" Jásala jsem se, zatímco mi okolo hlavy poletovaly zrzavé lokny a zacpávaly mi pusu. Přísahám, že až tohle skončí, půjdu se ostříhat! Rozhodla jsem se v duchu. Pak mnou ale prostoupil zvláštní pocit. "C-co to je?" Zeptala jsem se téměř zmámeně. Nakonec jsem nad tím ale pokrčila rameny a zamířila k blízké lavičce, která zatím byla obsazena jedinou holkou. "ahoj, můžu si přisednout?" Optala jsem se vychovaně a sedla si, aniž bych čekala na odpověď: "Dík," pokračovala jsem: "Dnešek byl fakt náročný." Pokusila jsem se o napodobeninu milého úsměvu a protáhla si nohy. V těch mokrých věcech už mi ale začínala být zima. Začala jsem se tedy rozhlížet, zda bych někde nemohla sehnat suché věci.
  Sombra
  Sombra

  Posts : 94
  Join date : 05. 01. 18

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Sombra Yesterday at 23:12

  Fárn: Jen jsem čekala, usazená na své lavičce, kde se kdo objeví. Chviličku na to jsem uviděla mladý pár, z kterých, dle mého pocitu, vyřazovala ona energie. Vypadá to, že jsi mě také všimli, Bez pochyb je jeden z nich démon. Prohlédla jsem si je od hlavy až k patě, jestli mám hádat typuji si tu holku, ano vypadá sice docela sympaticky, ale ten vysoký kluk vedle ní byl v obležení nejrůznějších ještěrek a řekněme, že chovat zvířata není pro démona typické a navíc má zapletenou mašličku ve vlasech, což je sice divné, ale u démona ještě divnější. Ani jsem nevěděla, že se plazy mohou takhle půjčovat asi nějaký nový druh toho jejich safari. Najednou odnikud se vynořil odporný zápach zkažené vody. Po cestě se se čvachtavým zvukem přiřítila nějaká zrzka a vypadalo to, že se s nimi velmi dobře zná. Netrvalo dlouho a zamířila přímo za mnou. Než jsem na její otázku stihla říct ne, už seděla vedle mě. Hodila jsem na ni trochu nepříjemný obličej. Ale pak mě zaujala její energie, byla docela zajímavá, hádám elin nebo zvěromág. Ale to je asi jedno. Klidně jsem se zvedla a bez jediného slova odešla. Samozřejmě jsem chtěla uniknou tolika pozornosti a nepříliš příjemnému zápacha dotyčné, ale tahle skupinka kamarádu .... aspoň doufám, mě opravdu zaujala, tudíž ji hodlám chvilku sledovat a třeba se sní pustit i do řeči, ale to uvidíme podle situace.
  Xaiarana Arilekiel
  Xaiarana Arilekiel

  Posts : 131
  Join date : 18. 12. 17

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel Yesterday at 23:41

  Uslyšela jsem čvachtavý zvuk, za kterým jsem se otočila a než jsem stihla nějak zareagovat visela mi kolem krku celá mokrá Ytia a praštila mě do obličeje těma zrzavýma mokrýma vlasama uh. Hned jsem ji od sebe odstrčila a snažila se ze sebe dostat tu vodu. Dotkla se mě jen krátce, ale jak jsem to nečekala, tak to bylo vážně nepříjemný, úplně jak když člověk rychle vstane a objeví se mu před očima temno, tak stejný to je s mou schopností, jen je to horší. "No to si děláš..." Prudce jsem se otočila na Ytiu. "Za prvý" Zvedla jsem jeden prst, "Nesahej na mě. NIKDY! A za druhý co sakra děláš a kde jsi se koupala?" ukázala jsem na ni se znechuceným pohledem a o krok se vzdálila. Pár lidí se na nás otočilo, ale to mi bylo právě jedno, se zkříženýma rukama jsem čekala na odpověď. Po chvilce odběhla otravovat tu elfku na lavičce. Chudák. No po chvilce ji nejspíš přišla otravná, tak se zvedla a odešla. "No super, vyděsila jsi ji." Prohodila jsem směrem k Ytie. "Mohla být sranda." Ale tak nevadí, elfa potkáš na každým rohu, že. "Takže co teď? Jo a nechceš si někde sehnat čistý věci?" Optala jsem se Ytii, když jsem znovu ucítila tu bažinu ze který nejspíš vylezla.

  Sponsored content

  Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra - Stránka 11 Empty Re: Zareth+Ytia+Xaiarana+Sombra

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 17/10/2019, 02:05