Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Mia + Zareth

Mia
    Mia

Mia + Zareth - Stránka 2 Empty Re: Mia + Zareth

Příspěvek pro Mia za 16/6/2019, 23:11

Jenom jsem nad ním zakroutila očima, chutě nemůže pochopit, když to nezažije, nevím, jak bych mu to jinak měla vysvětlit. "Tak hele, žiju i bez očkování a pár let to ještě určitě vydrží." Stála jsem si za svým a zamračila se na něj. Nedostane mě k žádnýmu hnusnýmu veterináři! "A na rýmu se neumírá." Prohodila jsem jen tak mimochodem. Rozmysli se jak chceš, pff, já už jsem dávno rozhodnutá, nikam mě nedostane. Došli jsme až k restauraci, kde mi jako správný gentleman podržel dveře. "Jak galantní." Uchechtla jsem se a prošla kolem něj. Umím se chovat, ještě se tu za něj budu stydět. Rozhlédla jsem se a snažila se najít volný stůl. Taky jsem si prohlížela všechny lidi a jejich kostýmy, některé více povedené a některé...vůbec. Pohledem jsem si přeměřila servírku. Pěkně trapný kostým. U zdi jsem našla stůl pro dva, ke kterému jsem se vydala. Ještě jsem se ohlédla, abych zkontrolovala, jestli jde Zareth za mnou. Sedla jsem si tak, abych viděla na co nejvíc lidí a čekala, až nám servírka přinese menu. "Doufám, že mi tady neuděláš ostudu, já se mezi lidma chovat umím." Koukla jsem na něj vážně. "Tedy myslím, nikdy jsem mezi lidmi moc nebyla." Pokrčila jsem rameny a vzápětí poděkovala servírce, která nám přinesla menu.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 17/6/2019, 00:02

Trochu zamračeně jsem si ji prohlížel.Nakonec jsem však jen přikývl. "Jestli, ale umřeš na rýmu, tak tě osobně vzkřísím a nechám naočkovat." Poznamenal jsem. Sotva si Mia sedla ke stolu škodolibá nálada mě přešla. Měl jsem dost práce, abych odolal náporu tolika duší v mé přítomnosti a nepřilepšil si tu na někom místo čekání na jídlo pro Miu. Zyra, která by nedělala nic jiného, než škubala věci a lidi na kusy, mi v hlavě dělala takový bordel, že mi situaci rozhodně neulehčovala. Takže, když přišla servírka ke stolu a zeptala se, co si dáme, až příliš pozdě jsem si uvědomil, že jsem ji pochválil pěkně zranitelné hrdlo a požádal o dvě sklenice její ještě zahřáté krve. Když jsem si uvědomil svůj přestupek, bez jediného mrknutí oka jsem vyjeveně sledoval její reakci. Servírka se však jen zasmála, pochválila nám "kostýmy" a pronesla, že je ráda, jak se jeji Halloweenské menu chytlo, když to byl její nápad.Prý bychom si, ale měli dávat pozor na přehrávání. Než jsem stačil dostat z šoku ležely před námi dvě sklenice nějakého rudého lidského pití s modrým deštníčkem navrchu. Zvedl jsem ruku se zdviženým ukazováčkem a už se nadechoval, že to nějak vysvětlím. Nakonec jsem, ale ruku opět stáhl. Nejprve jsem se znepokojeně zadíval na Miu a poté si nedůvěřivě prohlédl sklenici s rudou kapalinou. Nakonec jsem jen dodal. "No...já už jsem mezi nimi celkem často, ale tohle se mi teda běžně nestává. Asi hodím řeč se Zyrou a hned poté zavedu permanentní Halloween.
    Mia
    Mia

Příspěvek pro Mia za 17/6/2019, 00:40

Já ho zabiju. Vážně. Už jsem chtěla začít vysvětlovat servírce, že to myslel pouze ze srandy, ale naštěstí to i ona pochopila jako pouhý žert. Ještě, že tak. "On je velice dobrý herec. Já si dám prosím vodu a kuřecí steak." Když odcházela, tak jsem se na ní jen nervozně usmála. Jakmile se vzdálila hodila jsem po Zerethovi vražedný pohled. "Příště nic neříkej. Máš jediný štěstí, že je halloween. Já se mezi lidmi tak často nepohybuju, ale stejně se mezi nimi umím chovat líp." Ušklíbla jsem se na něj. Jo, permanentní halloween by to chtělo. Nechtěla jsem, aby tu bylo trapné ticho, ale ani jsem nechtěla začínat konverzaci. Naštěstí mě zachránila servírka, která nám přinesla pití. Bylo vtipné pozorovat jeho výraz, jakým rudý nápoj pozoroval. "Ono tě to nezbije." Uchechtla jsem se a sama se napila své vody. Po chvíli k nám znovu přišla usměvavá servírka a přinesla mi můj steak. Rozzářily se mi oči, protože jsem už hladověla a tak jsem chytla steak do rukou a zakousla se do něj. Všimla jsem si paní, která se na mě zvláštně dívala, ale ignorovala jsem ji a pokračovala v pojídání mého pokrmu.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 17/6/2019, 02:37

Zmateně jsem sledoval Miu. "Cože?! Jak mě můžeš nazvat takovou podřadnou chátrou, jako je herec?! Já nejsem žádný...Jo počkej...Jsem herec!...ehm jo..." Servírka s poněkud křečovitým úsměvem odešla a nechala mě napospas Mie a tomu divnému pití. Opatrně jsem k tomu přičichl, vůně to nebyla nic moc. Jen nějaké ovoce s alkoholem. Trochu jsem ovšem upil, abych nevzbuzoval ještě více pozornosti. Chutnalo to přesně tak, jak jsem čekal. Vůbec nijak...Dokázal jsem sice rozpoznat prakticky jednotlivé atomy tohohle pití, ovšem chuť jsem z toho necítil téměř žádnou. Za což jsem byl tentokrát rád, protože jsem si opravdu nedokázal představit, že by tahle věc mohla vůbec někdy chutnat dobře. Po Miině poznámce jsem na ni jen přes stůl zavrčel. "Ve městě není jediný ples, na kterém bych neměl dobré jméno. Také se dokážu mezi tou lůzou chovat, podle jejich způsobů, ovšem je to poněkud pod mojí úroveň...a navíc mám teď trochu problémy co se třídění myšlenek týče, to je ovšem jen dočasná záležitost." To už jí ale na stůl přinesli slibované jídlo a já byl naprosto fascinovaný tím, jak je tím fascinovaná. Nepokrytě jsem na ni civěl, když jedla a přemítal nad tím, jaké to asi je. Když v tom se objevila servírka a vrazila mi do ruky nějaký letáček se slovy "Vedle se koná přehlídka masek, vítěz získá hodnotné ceny, měli byste to zkusit. Třeba vás najmou i do divadla, jste opravdu zajímavá dvojce."
    Mia
    Mia

Příspěvek pro Mia za 17/6/2019, 03:04

Jenom jsem nad ním protočila očima a čekala až číšnice odejde. "Dobře, jsi vážně mizerný herec. Prostě říkej co oni chtějí slyšet a nepřijde jim to divné, jednoduché, ne?" Koukám, že nápoj mu chutná. Jenom jsem se nad ním pouchechtla. Jasný, dobrý jméno asi jako "největší zabiják zábavy na plese" nebo prostě jen "největší zabiják", i to by bylo možné. "Tak si buď ty myšlenky urovnej, nebo je neříkej nahlas." Pokrčila jsem rameny, jako by to byla ta nejsnazší věc na světě. Jasný, všechno co dělají lidi je pod jeho úroveň, to radši ani nebudu komentovat. Na chvilku jsem přestala jíst a když jsem dožvýkala sousto, koukla jsem na něj pohledem "co čumíš?". "Můžeš na mě přestat civět? Je to dost nepříjemné." Řekla jsem, jakoby to byla ta nejotravnější věc ve vesmíru, což teď i byla. Pak jsem pokračovala v jídle a zrovna ve chvíli co jsem dojedla se u nás objevila zase ta servírka. Začíná být otravná. Dala Zarethovi letáček o přehlídce masek, jak nám řekla. Pak odnesla můj talíř a já jsem vytrhla Zarethovi letáček z ruky. "Dej to sem, beztak ani neumíš číst." Zabrblala jsem, ale beztak mě slyšel. Začala jsem si pročítat co se tam píše, ale pak jsem se zamyslela nad možnými riziky. Ještě by chtěli, abych pak sundala svůj kostým a to by tak úplně nebylo možný. A Zareth by tam začal mluvit o zabíjení, nebo by rovnou někoho zabil, to by bylo úplně perfektní. Zamítá se. S touhle myšlenkou jsem letáček odhodila na stůl a dopila zbytek svého pití.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 17/6/2019, 03:39

"Nemluv se mnou, jako by mi bylo šedesát ano?! Já jsem tu z nás dvou dospělý ty štěně jedno, a nějaký ten čas už mi tu otravují život. Andělé by mě už dávno vyčmuchali,kdybych hrál tak špatně." Snažil jsem sám sobě namluvit, že se mě její poznámka nedotkla, ale copak já můžu za to, že mi v hlavě řádí pekelný pes, který je naprosto impulzivní a nevím, jak ho srovnat? Vytvořil jsem v hlavě klec do které jsem protestující Zyru zavřel a zahodil imaginární klíč. Konečně jsem měl trochu klidu a mohl jsem konečně zase být sám sebou. Po její otázce a zábavném pohledu, jsem se uchechtl. "Snažím se pochopit, jak funguje tvůj primitivní metabolismus. Proč využívat zdroj energie, ze kterého vznikají vedlejší produkty. Takže ne nemůžu." Zazubil jsem se na ni nakonec. Když mi sebrala letáček, vydralo se mi z hrdla temné vrčení. "Měla by sis dávat pozor na jazyk, nezapomínej, kdo je tady z nás necivilizované divoké zvíře." Trochu jsem se naklonil nad stůl a vydechl jejím směrem obláček temné magie, který jí vlétl do očí i nosu i úst. "Často jsem slýchal, že pokud vystavíš elina většímu množství temné magie, ukáže se jejich pravá podstata. Že zdivočí, jsem nanejvýš zvědavý, jak to funguje v praxi, žel bohu, nikdy jsem ještě neměl příležitost k tomu, si to ověřit." Mluvil jsem zatímco se z jejích očí vytrácelo bělmo i duhovka a všechno to postupně překrývala jen čirá temnota. "Aspoň ti lidé budou mít na co vzpomínat, ovšem ti, kdo tě přežijí." Zaklonil jsem hlavu a hlasitě s zasmál. Celý podnik se na mě otočil a já se zvedl od stolu a rozpřáhl ruce. "VESELÝ HALLOWEEN VÁM VŠEM!" Věnoval jsem jim široký a nebezpečný úsměv, skrývající příslib smrti a opět plný očekávání spočinul pohledem na nyní hlasitě a rychle oddechující Mie."
    Mia
    Mia

Příspěvek pro Mia za 17/6/2019, 04:25

Jen jsem na něj koukla z poza letáčku a pak pokračovala v tom zajímavém čtení. Tak on bude vrčet jo? To umím taky. "Necivilizované zvíře? Tak to se omlouvám, ale já tu nikomu na rozdíl od tebe neříkala, že bych si ho ráda dala k večeři." Protočila jsem očima. Naklonil se blíž ke mě, nacož jsem se na něj zmateně podívala. Vyfoukl ke mě obláček temné magie. No to si dělá srandu, jasně, že vím co to dělá, milionkrát jsem o tom četla! "Ty hajzle." Vydechla jsem, než mě naprosto pohltila temnota. Teď to tu bude divoké. Zareth se postavil a něco vykřikl, ale nerozuměla jsem mu. Drápy a tesáky se mi prodloužily a zostřily, zrychleně jsem dýchala a mé tělo se na chvíli dostalo do křeče. Seskočila jsem na zem rovnou na všechny čtyři a temným pohledem jsem se rozhlédla po místnosti. Rozběhla jsem se k nejbližšímu stolu a ze židle jsem strhla postaršího muže. Číšnice upustila na zem tác se skleničkami, které se roztříštily na malé střípky. Lidé v okolí začali ječet, což mě ještě víc rozzuřilo. Celou svojí vahou jsem přitlačila muže na zem a zakousla se mu do krku. Rozdrásala jsem mu ho tak, že neměl jedinou šanci. Odhodila jsem ho pár metrů od sebe a pak jsem se otočila k jeho drahé polovičce, která rychle vstala a snažila se utéct. Jazykem jsem přejela přes svoje zakrvácené tesáky a skočila jí po noze, sotva udělala dva kroky. Urvala jsem jí kus končetiny a odhodila ho směrem k Zarethovi. To samé jsem udělala i se zbylými končetinami, které jsem rozházela různě po místnosti. Dál jsem téhle oběti nevěnovala žádnou pozornost, protože zbytek lidí z místnosti se začal hrnout ke dveřím, když jim došlo co se tu děje. Nebezpečně se mi zablýsklo v očích, s čímž jsem se propadla do země. Doslova. Plnou rychlostí jsem se rozběhla a rovnou ze země vyskočila před skupinku lidí, kteří na mě zmateně koukali a zase začali otravně ječet. Jsou vážně hlasití a to mi celkem drásá uši. Uši jsem sklopila až k hlavě a naštvaně zavrčela. Skočila jsem po nejbližší ženě, která měla na hlavě kočičí uši. Aww, jak roztomilé. Jednoduchým pohybem jsem jí zlomila vaz. Lidé zase začali utíkat na druhou stranu místnosti, jak kdyby neuměli nic jiného. Stejně mi neutečou. Zbývalo jich tu jen pár, ale i oni se připojili k mým předchozím obětem na zemi. Všude byla spoustu krve, končetin a těl, ale mě to vůbec nezajímalo. Jediný, kdo v místnosti zůstal bez povšimnutí byl Zareth stojící u zdi, vypadajíc, že si dnešní show náramně užívá. Nevypadal, že by se někam chystal utíkat, takže jsem se k němu blížila pomalým tempem s výrazem lovce, který si jde pro svou kořist. Při posledních dvou krocích jsem se rozběhla a skočila po něm.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 17/6/2019, 05:01

Se samolibým úsměvem na rtech jsem sledoval jatka, která tu Mia rozpoutala. Přičemž jsem musel vynaložit opravdu velké úsilí, abych se k ní nepřipojil. Místo toho jsem však zamířil k bar, kde jsem musel překročit dvě mrtvoly, abych se vůbec dostal ke skříni se sklenicemi a vínem. Nalil jsem si to, co mému oku zrovna lahodilo nejvíce a opatrně, abych se neušpinil opět zamířil na své místo. Cestou jsem se sice musel vyhnout letící ruce, ale jinak cesta proběhla celkem v pohodě. Alespoň jsem se mohl na celé představení podívat zase z jiného úhlu pohledu. Najednou mi nějaký pomatený človíček s velkou tržnou ránou přes hrudník zkřížil cestu. Jakoby mimochodem jsem mu vyrval srdce a později i duši z těla, konec konců, zblbnout Miu mě stálo poměrně dost sil a já si chci tuhle jízdu taky trochu užít. Posadil jsem se do jediného ucházejícího křesla v téhle místnosti a upíjel své víno, zatímco Mia řádila kolem. Kdo by to byl řekl, že něco takového v sobě má. Když zmizela v podlaze a o kus dál napadla další lidi, nadšeně jsem zatleskal, abych ocenil přehlídku jejích schopností. Musel jsem si stoupnout o kus dál a opřít s o zeď, protože by mě byla trefila další letící končetina.Netrvalo dlouho a v místnosti nezůstal nikdo živý, v ten moment upoutala Mia svoji pozornost na mě. S mírným usměvem na tváři jsem jí oplácel pohled, a když se na mě rozeběhla. Znuděně jsem zvedl ruku. Temná magie, která jí teď kolovala tělem mi přeci jen patřila, takže když po mě skořila, doslova zůstala levitovat ve vzduchu. Ještě chvíli jsem se pokochal pohledem na jindy tak milou, nyní roztomile, ovšem skutečně nebezpečnou Miu, než jsem se ušklíbla a slavnostním gestem jí vychrstl zbytek vína do obličeje. Ne, že by to bylo úplně třeba, ale přišlo mi to jako zábavná varianta probuzení. Temnou energii jsem jí pohybem ruky opět vytáhl z těla a nechal rozplynout ve vzduchu, čímž Mia přestala být v mé moci. Jak psychicky, tak jsem ji nemohl udržet ve vzduchu, ani fyzicky. S tlumeným žuchnutím dopadla na zem a já ji nechal prohlédnout si tu krásu kolem. "Kdo by to byl řekl, nejspíš je v tobě přeci kus umělce." Zazubil jsem se na ni a odložil prázdnou sklenku. "Až se trochu uklidníš, navrhuji zajít na ten karneval, něco ti tam seženu. Za takhle dobře odvedenou práci si to rozhodně zasloužíš. Miiiio." Zasmál jsem se a pohybem ruky jí očistil kožich od krve.
    Mia
    Mia

Příspěvek pro Mia za 17/6/2019, 05:52

Zastavila jsem se ve vzduchu a naštvaně vrčela na Zaretha, protože jsem se k němu nemohla dostat a nemohla jsem ho zakousnout, jako zbytek lidí v místnosti. Vychrstl mi víno do obličeje a následně ze mě vytáhl temnou magii a já se rozplácla na zemi. Když na mě promluvil, jen jsem se na něj zmateně podívala, pak jsem ucítila železnou chuť krve v puse. Od krve jsem byla potřísněná skoro všude, bylo to až nechutný. Zmateně jsem se rozhlédla po místnosti, kde jsem spatřila své "umělecké dílo, jak to sám pojmenoval Zareth. Pomalu jsem se postavila na nohy, jen abych měla větší rozhled, což jsem neměla dělat. Celá jsem se rozklepala a pohledem těkala mezi mrtvolama kolem sebe a svýma zakrvácenýma rukama. V očích se mi objevila, když jsem se prudce otočila na Zaretha. Z očí mi lítaly blesky, když jsem do něj strčila vší silou, dokonce se mi podařilo ho strčit až ke zdi, kde jsem mu do hrudi zapíchla svůj nehet a zavrčela na něj. "Proč jsi to udělal! Proč jsi mě donutil to udělat!" křičela jsem na něj, ale můj naštvaný křik se pomalu měnil v tichý šepot. "Já je zabila... Nevinné lidi." Sklopila jsem zrak a otočila se od Zaretha. Koukla jsem na svoje rozklepané ruce a svezla se k zemi, když se mi podlomily kolena. Dala jsem si ruku před pusu, abych nezačala křičet. Jak jsem to mohla udělat? Z očí se mi pomalu začaly hrnout slzy, když jsem zavřela oči, protože jsem se na tu hrůzu, kterou jsem způsobila nedokázala dívat. Zareth byl úplně v pohodě, jakoby se tohle dělo každý den. Nechápu ho. "Jak můžeš být tak klidný? Nemáš žádné svědomí. Nikam s tebou nejdu." poslední větu jsem zašeptala a zůstala sedět na zemi.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 17/6/2019, 23:21

Ještě stále jsem spokojeně sledoval zmatenou Miu, jenže čím více si uvědomila, co se stalo, tím víc zničeně vypadala. Věděl jsem, že nejspíš bude trochu v šoku a když mě vztekle přitiskla ke zdi, nepřestával jsem jí opětovat posměšný výraz. "Udělal jsem to, protože jsem mohl a protože jsem to chtěl vždy zkusit. Navíc tvůj potenciál musel být trochu přikrmen, ale příště to jistě zvládneš sama. Udělala jsi mi náramnou radost." Najednou se ovšem celá roztřásla a málem předemnou omdlela. Zmateně a trochu starostlivě jsem na ni vytřeštil oči. Začala šeptat a blábolit nesmysly o zabíjení. V tom se svezla na zem. Chtěl jsem ji zachytit, ale byl jsem tak v šoku, že jsem to nestačil. Za celý svůj život jsem nezažil nic tak smutného nebo, mě to spíš nezasáhlo. Byl to zvláštní pocit. "Kdybys nezabila ty je, dříve nebo později by zabili oni tebe." Ano přiznávám jsem mizerný v utěšování a už se o to nikdy nepokusím, ale když jsem ji viděl na zemi uprostřed, dle mého názoru pěkného výsledku spolupráce, podle jejího noční můry, naprosto vystrašenou a zničenou, prostě jsem se musel pokusit alespoň něco říct. Její slova by nejspíš zasáhla kohokoli jiného, jenže mě je výraz svědomí pravdu poněkud cizí. "No já viděl už horší věci, takže mě zrovna tohle moc nerozhodí. Skrz emoce ostatních někdy dokážu něco cítit. A nejsnazší je u někoho vyvolat strach a bolest, navíc potřebuji k obživě duše těch tvorů, ale to je tak všechno." Opravdu hodně dlouho jsem s tím váhal ale, nakonec jsem položil Mie ruku na rameno. "Podívej já netušil, jaký to na tebe bude mít efekt, tak nepla4 protože nevím, jak to zarazit." Snažil jsem se jí zoufale domluvit a úplně vyjeveně hleděl na tu chlupatou hromádku neštěstí. "Navíc za to, že umřeli můžu stejně já a ne ty, takže si to nemusíš dávat za vinu. Já ti slibuju, že už na tebe podobnu magii nepoužiju, ale teď odsud musíme zatraceně rychle zmizet, než se tu objeví někdo, kdo se nás bude chtít zbavit. Nedopustím, abys ses kvůli tomuhle nedorozumění dostala do jakéhokoli druhu ohrožení." Opatrně jsem ji vytáhl na nohy táhl směrem k zadnímu východu. Už chápu proč se lidé často zmiňují o smutných psích očích...Je to strašlivá zbraň.
    Mia
    Mia

Příspěvek pro Mia za 5/9/2019, 18:47

"A co kdyby ne? Co kdyby mě nezabili? I když co já můžu vědět..." Stále jsem seděla na zemi, i když už jsem se alespoň o trochu uklidnila. Ne, on rozhodně není normální. Nemá žádné emoce, ani svědomí a to je špatný. Když mi položil ruku na rameno a snažil se mě uklidnit zněl vážně...zoufale, což je divný. Odstrčila jsem jeho ruku a setřela si slzy. "Jo, to za to teda můžeš." Zavrčela jsem na něj. Ale stejně si to neodpustím... "Fajn." Nechala jsem se od něj vytáhnout na nohy a odtáhnout se. Ještě naposledy jsem se koukla na to, co jsem provedla a opět mi utekla jedna neposlušná slza, kterou jsem co nejrychleji setřela. "Jenom...můžeš mě, prosím, zbavit té krve, je to hnusný." Otřásla jsem se.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 16/9/2019, 12:10