Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Aelin & Aron

Aelin
    Aelin

Aelin & Aron - Stránka 2 Empty Re: Aelin & Aron

Příspěvek pro Aelin za 13/9/2018, 23:22

Dívala jsem se, jak se prudce zvedl do sedu, ale pak jsem jednoduše poznala, že se mu motá hlava. Vypadal, jako by se připravoval na hádku a protest, ale nakonec mlčel, za což jsem byla ráda. Takováhle jsem nebyla normálně, ale on ke mě taky nebyl zrovna dvakrát zdvořilý. Takže jsem se u něj rozhodla praktikovat teorii: jak ty ke mě, tak já k tobě. Zatlačila jsem ho zpět, ale když se pak zvedl, zamračeně jsem si ho změřila a pak se zaměřila na obvaz, jestli nezačne prosakovat krev. "Cože? Jdeš domů? Ha! to si myslíš, že tam takhle dojdeš? A mimo to musíš dostat kapačku! Víš vůbec kolik krve jsi ztratil?" Zamračila jsem se, ale pak mi došlo, že ho tu stejně jen tak neudržím. Vzala jsem tedy ještě kanylu, gázu namočenou v desinfekci a rukavice. Zastoupila jsem mu cestu když byl už skoro u dveří a bez ptaní jsem ho zakanylovala do žíly na ruce. Ruce měl hezky vypracované a žíly vystouplé přesně tak, jak se mi to na klucích líbilo. Snažila jsem se toho nevšímat a být profesionální. Pak jsem mu kanylu upevnila páskou a nakonec jsem mu ji schovala pod bandáž, aby si ji hned nevytáhl. Dál jsem si došla pro Ringerův roztok a infuzní set. "Tak jdeme." Dodala jsem trochu unaveně. Nebavilo mě, jak se se mnou dohadoval a jak byl proti, ale zároveň jsem ho chápala. Ani já jsem nechtěla, aby se o mě provalilo, že jsem Nephalem mezi obyčejné lidi, kteří by začali panikařit.

Právě je 17/10/2019, 02:07